-= Kérdések =-

+154
Yaken Naraku
Kenshiro Shinju
Shikoku Naoki
Hyuuga Hanabi
Aikawa Hanako
Orochimaru
Amatain Okami
Inugoya Yukinohana
Matsuhito Shinroku
Hogo Sayuri
Hakkyou Katsumi
Yuriko
Senshi Jakoutsu
Inuzuka Tsume
Yuuichi Baneko
Tensei Zento
Ootsutsuki Kaguya
Uzumaki Kushina
Uchiha Kagami
Senju Tobirama
Uchiha Shigeri
Terumi Mei
Uchiha Obito
~ Chakra ~
Tsuuzoku Tomoe
Hyuuga Shakaku
Katana
Kureiji Hanaro
Inohara
Okisha Aiza
Osumi Hiroto
Hatake Kakashi
Hattori Arata
Sharo Lu
Amori Shuu
Sugihara Fuumai
Utoa Yasuma
Hasegawa Zauki
Hiromi Akio
Nanja
Yamanaka Inako
Damino Inute
Masayo
Ishihara Aki
Hamada Fuyu
Misaki Kiyoko
Ayanokoji Takashi
Misage
Masaru Ibuka
Djuka Ryuu
Tsunomi Ai
Hidan
Yuhi Sakura
Kenshiro Karu
Nishikawa Karasu
Akihiro Jaken
Namikaze Minato
Shunsui
Kage Ijin
Hamacho Yoshitaro
Hazukage Inu
Akirama Mamorou
Katsumi Mao
Törölt felhasználó
Anso Saniko
Kenta Koizumo
Imagawa Takayama
Isha Dansei
Hyuuga Oyoki
Datara
Shimura Danzou
Matuke Hariko
Nakahara Saki
Kihara Rin
Kurita Takashi
Gato
Tomoshika Asuko
Yagami
Hiraga Natsu
Ransui Midori
Hyuuga Junpei
Aokaze Atsushi
Bayakoshi Yuukihime
Kagemare Kuzomi
Kitori Musato
Chen
Nara Akane
Kitsune Haruka
Sato Natsuhi
Minovara Hitoshi
Doshiri Asuka
Hejvanasi Zej
Korotsuki Kazeno
Gawakatsu Hikuro
Orochimaru (Inaktív)
Deidara
Hazukage Ishida
Kusuki Eiko
Shiruba Tsuki
Genki Kaiji
Killer Bee
Uruma Kamuna
Raion Tensei
Gonza Sasano
Nosaru Kyoya
Kyrena
Motoi Yazaki
Uchiha Madara
Matsuko Kiyomi
Ayami Remiyu
Suijin Benzaiten
Usake Hiachi
Sayuri Akeme
Djuka Kazuma
Umi Michishio
Tessei
Hazukage Kurono
Fujishima Hana
Tottori Shinko
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kaibutsu Hiroto
Dokujaku Tano
Yuumi Hiroshi
Hoshizoku Kaito
Tobi
Djuka Munfurawa
Sai
Takeyanagi Tomoko
Darui
Hisao
Uchiha Itachi
Hikari Ayame
Kenshiro Suiren
Obake Kaito
Kakuzu (Inaktív)
Kumori Niiro
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Shiren
Yamato
Katsumi Kawachi
Itanashi
Koreko Rui
Kamio Hiraku
Hyuuga Emiko
Akasuna no Sasori
Djuka Kodomo
Taidana Kaito
Obotsu Ryu
Akari Tenshi
Huramino Saito
Akira
Shikaku
Jiraiya
158 posters

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

-= Kérdések =- Empty -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Szer. Okt. 10 2012, 15:28

Genki:

A küldetést valaki adja neked, így ha van egy megbízód (Akár illegális akár legális dolog) és elvállalod, akkor onnantól fogva azért a melóért kapsz valamit, így elmeséled a Feladatod teljesítését ami lehet sikeres vagy sikertelen.

Ha nem kapsz a feladatért pénzt vagy egyéb jutalmat, akkor valószínűleg Kényszerítenek, így az már egy Kaland, hogy hogyan birkózol meg a helyzettel. Ezek csak példák, de remélem érthető a dolog.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 11 2012, 00:18

Genki, te azt kérdezted, hogy vágezhetsz-e legálisan munkát elveszettként. Erre a válaszom a nem volt, mert nem végezhetsz. Azért nem végezhetsz, mert szökött ninja vagy, így bármilyen tetted ellened fordítható. Mivel a szökésed közben dolgozol, az automatikusan a hátországoddal és szövetségeseivel való konkurálás, és a korábbi helyzeteddel való visszaélésnek számít, és mivel a Bingo könyv téged is taglal, legalább is a saját országod szerint, illetve ahol bűntettet követtél el, ezért mindenki ugyanúgy fogja kezelni az esetedet, és a munkád negatív megítélést kap.

Amit mondtam ennek a fényében mondtam, tehát mivel szökött ninja vagy, vállalhatsz bármit, de ennek a következménye is csak negatív lehet, főleg ha kiderül. De nem kell kiderülnie, mert elhitetheted bárkivel, aki nincs otthon a ninják bennfentes ügyeiben, hogy hivatalos vagy.


Szövegértés egyes, leülhetsz.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Csüt. Okt. 11 2012, 01:14

Én értem, h mire célzol Shika, de a kérdés nem az volt, h végezhetek-e, hanem hogy milyen formában tehetem ezt meg. Forma alatt pedig azt értem, hogy kaland vagy küldetés, amire Jiraiya megadta a tökéletes választ és ezúttal köszönöm neki. Tehát én most felállok és neked is megköszönöm a rész vételt, de majd a következő vizsgaidőszakban találkozunk.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Huramino Saito Csüt. Okt. 11 2012, 10:45

Shikaku, inkább a te szövegértéseddel volt baj Genki kérdésében, úgyhogy fel se állj az egyeshez Smile

Egyébként meg a Shikaku által taglaltakra van is egy ellentétes példa itt a Gundanon, hogy az illető szökött ninja, letelepedett másik faluban és ott tengeti életét teljesen legálisan, az adott falu teljes bizalmát élvezve. A karakter maga Hana (Fukushima) Fujishima Kezdetekben Kumogakure Kunoichije volt és ott élte Genin korszakát (igen kijátszotta nem előtörténetezve), majd egy szerencsétlen kaland után meg kellett szöknie a falujából és áttelepedett Kirigakureba ahol jelenleg Jounin kiképző és a falu teljes bizalmát élvezi Bingo könyv ide vagy oda. Hasznos információkkal rendelkezik Kumoról ezért Kirigakure még nagyobb becsben tartja, ugyanis a hasznára akarja formálni ezt a tudást. Ergo még jobban hajt azért, hogy az amúgy sem gyenge karakter és a tudása náluk maradjon.
Bár erről te úgysem tudsz semmit, mert amikor ez zajlott még hírről sem ismerted a Gundant Wink
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 11 2012, 14:34

A személyes ügyeket kéretik nem itt megbeszélni és nem itt kell célozgatni egyes dolgokra.

A Bingo ahogy Sikaku is mondta, mindenhol ugyan azt az adatot tartalmazza, ugyanis van egy Országos (Ami minden Országban ugyanaz és amikor csak tudják bővítik) és egy Falura vonatkozó körözési lista. (Amit csak az adott falu ismerhet) Ha már több Országban is "kárt tett" az illető, akkor abban az Országban és az azzal szövetségben levő Országokban is körözni fogják. Azt, hogy valakit Világszinten körözzenek nem lehet egykönnyen elérni, csak akkor ha minden Országnak érdekében áll az, hogy megöljék vagy elfogják az illetőt, ugyanis veszélyt jelenthet arra az Országra. Itt van példaként Sasuke. Na már most, ugye Genki Getsugakurei szökött ninja, így nem célszerű Gesugakure szövetségeseit látogatni. Az, hogy a szövetséges nemzetek is köröznek-e csak attól függ, hogy mit tettél a falud ellen. Ha olyat ami veszélyeztethet életeket, akkor minden bizonnyal a szövetségesek is figyelnek, de ha csak szabályelleneset tettél, akkor csak a Falud köröz.

Ugye most fel lett hozva Hana Fujishima esete. (Habár Én sem voltam még sehol, de talán megtudom magyarázni) Olyat lehet, hogy a falud, vagy egy szövetséges nemzet is akár, amnesztiát ad, de ahhoz jelentős indok kell. Kegyelmet inkább tudsz szerezni más Országokban, mint a sajátodban. Ha csak elszöksz és visszahoznak akkor néhány hét múlva ismét teljes jogú polgár lehetsz, de ha embert öltél akkor már nem, vagy csak nagyon indokolt esetben törlik el a büntetésedet.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Csüt. Okt. 11 2012, 14:38

Az emberölésnek számít, h csak eljátszottam a saját halálomat? Érdekes lenne, ha Getsu körözne, hiszen ők nem tudnak arról, hogy én megszöktem és igazából élek és virulok.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 11 2012, 14:52

Előbb vagy utóbb minden kiderült. Ha Élményben játszottad ki az elszökést (Mert azt hiszem igen) és a mesélő elfogadta a szökést úgy ahogy volt, tehát nem tudják, hogy élsz akkor az úgy is van. De ez nem marad sokáig titokban, erre figyelj. Ezért hatásosabb és célszerűbb ha mesélővel játszod ki a dolgot, vagy ha végképp nem megy akkor pályázattal.

És az amit tettél nem számít emberölésnek, csak szökésnek. Az pedig súlyosbít a dolgon, hogy eljátszottad a halálodat, valamint az is súlyosbíthat, ahogyan eljátszottad.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Csüt. Okt. 11 2012, 15:05

Igazából már meg van oldva a dolog (vagyis már tendálnak a megoldás felé), úgyh csak erre voltam kiváncsi, ha összejön a tervem, akkor már mindegy lesz, hogy kiderül-e
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 11 2012, 16:08

Huramino Saito írta:Shikaku, inkább a te szövegértéseddel volt baj Genki kérdésében, úgyhogy fel se állj az egyeshez Smile

Egyébként meg a Shikaku által taglaltakra van is egy ellentétes példa itt a Gundanon, hogy az illető szökött ninja, letelepedett másik faluban és ott tengeti életét teljesen legálisan, az adott falu teljes bizalmát élvezve. A karakter maga Hana (Fukushima) Fujishima Kezdetekben Kumogakure Kunoichije volt és ott élte Genin korszakát (igen kijátszotta nem előtörténetezve), majd egy szerencsétlen kaland után meg kellett szöknie a falujából és áttelepedett Kirigakureba ahol jelenleg Jounin kiképző és a falu teljes bizalmát élvezi Bingo könyv ide vagy oda. Hasznos információkkal rendelkezik Kumoról ezért Kirigakure még nagyobb becsben tartja, ugyanis a hasznára akarja formálni ezt a tudást. Ergo még jobban hajt azért, hogy az amúgy sem gyenge karakter és a tudása náluk maradjon.
Bár erről te úgysem tudsz semmit, mert amikor ez zajlott még hírről sem ismerted a Gundant Wink

Gratulálok, kedves Tészta, de itt két dologban félreértésbe keverted saját magadat.

1: Arról beszéltem, hogy ha valaki szökött ninja, akkor minden tette bűntettnek számít. ami tény, és változtathatatlan. Arról NEM beszéltem, hogy ugyanaz a szökött ninja elmehet-e egy másik faluba, és ott lepaktálhat-e a faluval, és megtelepedhet-e, de akkor gondolom megleplek: ez ugyanúgy bűntett a faluja számára, méghozzá sokkal súlyosabb, mint maga a szökés, mert ezt árulásnak hívják, így az egykori hazája és szövetségesei rá fognak duplázni a bingojára, és ugyanúgy bűnözőnek fogják tartani.

2: Itt én adok egyeseket. Smile
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Huramino Saito Csüt. Okt. 11 2012, 16:29

1.: Lényegében ugyan azt mondod el amit én, csak ráhúzol egy bőrt.

2.: Nem vagy te tanárbácsi, hogy osztogass, főleg mivel Genki kérdése cseppet sem erről szólt.
Matari Genki írta:Kérdésem lenne, ha elveszettként legális munkát szeretnék vállalni akkor azt küldetésben is megtehetem vagy csak kaland formájában?
Lehet én vagyok a hülye, de erre nem csak 1 szóban kellett volna válaszolni? Mint pl Küldetés, vagy Kaland?
Erre te ráírtad ezt:
Shikaku írta:Genki, te azt kérdezted, hogy vágezhetsz-e legálisan munkát elveszettként.
Most akkor kinek egyes a szövegértése?
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 11 2012, 18:01

Olyan nehéz volt megérteni a válaszomból, hogy NEM vállalhat sehogy LEGÁLIS munkát amikor SZÖKÖTT?
Az már csak az én tájékoztató jellegű tanácsom volt, segítő szándékkal, hogy kiírtam, hogy bizony vállalhat legális munkát ha elhiteti, hogy ő is az.

Az meg, hogy Genki ehhez teljesen kötetlenül hozzácsapta a másik faluba való csatlakozás témát még zavaróbbá tette a megértést, gondolom én legalábbis.

Ezért mondtam mindenkinek, hogy szövegértés egyes. És még mindig az...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Okt. 11 2012, 18:08

Shika a téma ki van fejtve a szabályzatban a klánok/ szövetségek részben, h azok milyen munkát végezhetnek. Szerintem a kereskedőt nem az fogja érdekelni, hogy hivatalos vagy nem (ha nem hivatalos, akkor olcsóbb neki és még örül is), hanem hogy ninja vagy-e. Szerintem legalábbis, ha én lennék egy ilyen világba kereskedő, csak örülnék, ha egy ninja felajánlja a szolgálatait és ha még azon se kell aggódni, h a falu milyen besorolásba rakja a küldetést, akkor meg még boldogabb vagyok.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Obotsu Ryu Csüt. Okt. 11 2012, 18:20

Vicces volt nézni ezt a kis vitát, és talán van is valami igaz abban, amit mondasz, de egy kicsit módosítanom kell, ha megengeded. Ha leveszett ninja vagy, akkor egyben bűnöző is az emberek szemében, és az ilyenekben kevésbé bíznak. Lehet, te kereskedőként minden jöttmentre rábíznád a portékád, de az okosabbak azért körülményesebben választanak testőrt, segítőt. Hiszen mi lenne akkor, ha támadnak, és mivel te amúgy is híján vagy a becsületnek (nem rád értem, hanem általában egy elveszett ninja), akkor lehet, meglépsz, és még pénzt is viszel magaddal. Ha nem bízik benned a munkaadó, akkor nem fog alkalmazni. Szerintem. És, tartsuk meg a kölcsönös tiszteletet, például ne oktassunk ki egy moderátort a szabályokról, valószínűleg jobban tudja, mint te, pláne, ha ő is írta (nem tudom, hogy így volt-e). Emellett ne értsd félre azt, amit az előbb írtam, ez csak az én véleményem.
Obotsu Ryu
Obotsu Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Démon // Jounin
Chakraszint: 1034

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Taidana Kaito Csüt. Okt. 11 2012, 18:25

Ha megengeditek akkor én is megjegyeznék annyit, hogy ha elveszet ninja lennék akkor igencsak kerülném a feltűnést, főleg ha azt akarom elhitetni magamról, hogy halott vagyok. A másik meg az, hogy talán a veszet létnek egyik előnye, hogy elvégezhetsz illegális küldetéseket, szépen csendben sunyulósan, olyanokat amelyben nagyobb mani van mint legális küldetésekben.
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Okt. 11 2012, 18:40

Pont ez az, h nem akarok illegális dolgokba belemenni, mert az a célom, h minél előbb másik falu shinobija legyek Genkivel.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Taidana Kaito Csüt. Okt. 11 2012, 18:46

így már minden világos, viszont erre nem tudok mit mondani, talán ajánl fel katonai információkat egy másik falunak amelytől lehet hogy befogadnak téged, attól mert megmentettél pár kiscicát nem fognak jobban szeretni egy adott faluban, hanem ugyan úgy csak bűnözőnek, számítasz

(nem az észt akarom osztani, csak segíteni)
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 11 2012, 18:51

Akari Tenshi írta:Pont ez az, h nem akarok illegális dolgokba belemenni, mert az a célom, h minél előbb másik falu shinobija legyek Genkivel.

Akkor biza húzd meg magad, mert amint mondtam, minden lépésed elveszettként illegális. Még a létezésed is. A másik faluba csatlakozásod is az lesz, de legalább onnantól van egy védettséged. Tengeri ország lakójaként ajánlom Kirit, főleg hogy a Hold Konohával jó kapcsolatot ápol...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Okt. 11 2012, 19:12

Nem beleszólásként, de szerintem kissé eldurvult ez a téma. Genki, kajak nem azért írom h kiszúrjak veled, de te élményben megszöktél, állítólag halottnak hisz az egész ország /kicsit ismerős a téma, de mind1.../ de közben aktív mesében még mint Djuka tag jársz küldetésre Kabutohoz Hiahsi-val és Ameval. Most akkor hogy is van, meghaltál, elmentél, de közben mégse? Kicsit gondold át a dolgokat...
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Okt. 11 2012, 19:16

Kodo nem beszólásnak, de mégis
Az élmény mindig az utolsó folyó kaland utántól fejti ki a hatását a játéktéren, tehát lehetek halott már élménybe, miközben küldetésen vagyok
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 11 2012, 19:55

Öhm nem egészen. Kaptál rá engedélyt?
Minden Élmény amit írsz nem játszódhat a jövőben, csak is csak a jelenben vagy a múltban. Erre kérnék szépen egy reagálást, mert ez igencsak nem jó így.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Okt. 11 2012, 20:04

Az élmény a múltban játszódik, de az érvényét majd csak a mostani kaland után fogja elnyerni
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 11 2012, 20:23

Ezt én értem, de ha már elindultál a küldetésre mint Getsugekurei ninja, akkor ez így nem jó.
Ezt Pm-ben beszéljük meg, úgyhogy küldj nekem egyet a mostani kalandod rövid helyzetleírásáról és az időbeli elhelyezkedéséről. Várni fogom a héten. Legrosszabb esetben csak érvényét veszti az Élményed amiben eszközölted az elszökést és a jutalmak is elvesznek és csak a mostani kaland után újra értékeljük.


Shikakunak igaza van. Kettővel lejjebb - Jiraiya


A hozzászólást Jiraiya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 11 2012, 20:27-kor.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akasuna no Sasori Csüt. Okt. 11 2012, 20:24

Tudom, hogy én nem értek az egész témához, de véleményem szerint, attól még hogy valaki elszökik a saját otthonából, az nem azt jelenti, hogy vérengző őrült lesz. Tehát ugyanúgy csinálhat legális dolgot. Pl ha egy karaván egyik őre lesz, a kutya sem fogja megkérdezni honnan jött, körözik-e és nem is fognak utána nézni. Azt meg pláne nem hiszem hogy a Bingo könyvbe beírják bűnnek, hogy elkísért egy karavánt az úton. Az túl logikátlan lenne. Tehát a Bingo-ba csak az kerül be, ami tényleg bűntett.

Egy karaván elkísérése, és hasonló kaliberű dolgok szimplán nem érzékelhetők a hivatalos rendszerben mint bűn vagy munka, de nem azért mert senkit sem érdekelnek, hanem mert azt bárki meg tudná tenni, egy civil is és így alul esik a hatóságok látókörén.
De amihez ninja kell a nehézsége vagy kockázata miatt az igen is emelkedett szintű, illetve ha a kereskedő elfogad egy bárhonnan jött segítséget, akkor ő is illegálisan tevékenykedik, így ha lebuknak, akkor igen is bingo könyvet ér az esemény ha kiderül hogy ő is ott volt, mert ha kiderül, akkor vagy őt felismerő ninjákkal talákozik, vagy öl a karaván védelméért. Ha elmenekül vagy nem történik semmi és eseménytelen út után veszi fel a pénzét és így laposan tartja a profilját, az az egyetlen eset amikor nem lesz belőle bingo.
A bűntett fogalma meg nem csak a Naruto világában létezik, ha gondolod nézz utána: Illegálisan országban tartózkodó vagy törvényen kívüli, elítélt személynek segíteni, már önmagában is bűncselekmény, minden ennél aktívabb együttműködés már súlyosbító tényező!
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 11 2012, 20:25

Ezen meg se éri összeveszni: minden elkezdett mesélés úgy mesélendő le, ahogyan elkezdődött, ergo amikor elkezdtétek ő még tag volt, és nem szökött el. Mivel a történet nem fed le hónapokat, csak napokat maximum, így ezután beilleszthető a szökés, és minden egyéb jövőbeli játék is így értendő.

Az, hogy valaki mesélés közben már módosítja az életét elkerülhetetlen. Ezt szerepjátékosként úgy kezeljük, hogy amíg le nem játsszuk az adott játékot, addig az új történéseket nem vesszük bele a karakter kijátszásába, mert az azóta történt élmények és fordulatok a mesélés szempontjából jövőbeliek, így senki sem tud róluk.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hyuuga Emiko Szomb. Okt. 20 2012, 21:33

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy kitsune (róka) maszk milyen szinthez tartozik az itteni besorolás szerint? Egyszerűen be lehet szerezni, vagy kell valami engedély hozzá?

Ilyesmire gondoltam, amit itt a fiúka visel: http://www.zerochan.net/772519
Hyuuga Emiko
Hyuuga Emiko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1930
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 550 (A)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 590 (A)
Ügyesség/Reflex : 590 (A)
Pusztakezes Harc : 900 (S)

Tartózkodási hely : Rémálmok mezején


Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 1322

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.