-= Kérdések =-

+154
Yaken Naraku
Kenshiro Shinju
Shikoku Naoki
Hyuuga Hanabi
Aikawa Hanako
Orochimaru
Amatain Okami
Inugoya Yukinohana
Matsuhito Shinroku
Hogo Sayuri
Hakkyou Katsumi
Yuriko
Senshi Jakoutsu
Inuzuka Tsume
Yuuichi Baneko
Tensei Zento
Ootsutsuki Kaguya
Uzumaki Kushina
Uchiha Kagami
Senju Tobirama
Uchiha Shigeri
Terumi Mei
Uchiha Obito
~ Chakra ~
Tsuuzoku Tomoe
Hyuuga Shakaku
Katana
Kureiji Hanaro
Inohara
Okisha Aiza
Osumi Hiroto
Hatake Kakashi
Hattori Arata
Sharo Lu
Amori Shuu
Sugihara Fuumai
Utoa Yasuma
Hasegawa Zauki
Hiromi Akio
Nanja
Yamanaka Inako
Damino Inute
Masayo
Ishihara Aki
Hamada Fuyu
Misaki Kiyoko
Ayanokoji Takashi
Misage
Masaru Ibuka
Djuka Ryuu
Tsunomi Ai
Hidan
Yuhi Sakura
Kenshiro Karu
Nishikawa Karasu
Akihiro Jaken
Namikaze Minato
Shunsui
Kage Ijin
Hamacho Yoshitaro
Hazukage Inu
Akirama Mamorou
Katsumi Mao
Törölt felhasználó
Anso Saniko
Kenta Koizumo
Imagawa Takayama
Isha Dansei
Hyuuga Oyoki
Datara
Shimura Danzou
Matuke Hariko
Nakahara Saki
Kihara Rin
Kurita Takashi
Gato
Tomoshika Asuko
Yagami
Hiraga Natsu
Ransui Midori
Hyuuga Junpei
Aokaze Atsushi
Bayakoshi Yuukihime
Kagemare Kuzomi
Kitori Musato
Chen
Nara Akane
Kitsune Haruka
Sato Natsuhi
Minovara Hitoshi
Doshiri Asuka
Hejvanasi Zej
Korotsuki Kazeno
Gawakatsu Hikuro
Orochimaru (Inaktív)
Deidara
Hazukage Ishida
Kusuki Eiko
Shiruba Tsuki
Genki Kaiji
Killer Bee
Uruma Kamuna
Raion Tensei
Gonza Sasano
Nosaru Kyoya
Kyrena
Motoi Yazaki
Uchiha Madara
Matsuko Kiyomi
Ayami Remiyu
Suijin Benzaiten
Usake Hiachi
Sayuri Akeme
Djuka Kazuma
Umi Michishio
Tessei
Hazukage Kurono
Fujishima Hana
Tottori Shinko
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kaibutsu Hiroto
Dokujaku Tano
Yuumi Hiroshi
Hoshizoku Kaito
Tobi
Djuka Munfurawa
Sai
Takeyanagi Tomoko
Darui
Hisao
Uchiha Itachi
Hikari Ayame
Kenshiro Suiren
Obake Kaito
Kakuzu (Inaktív)
Kumori Niiro
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Shiren
Yamato
Katsumi Kawachi
Itanashi
Koreko Rui
Kamio Hiraku
Hyuuga Emiko
Akasuna no Sasori
Djuka Kodomo
Taidana Kaito
Obotsu Ryu
Akari Tenshi
Huramino Saito
Akira
Shikaku
Jiraiya
158 posters

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Taidana Kaito Szomb. Okt. 20 2012, 23:34

Maszkok
Elérhetőségi szint: E-C
Gyakorlatilag házilag készítettől kezdve bármilyen drága és díszes, esetleg fémmel pántolt maszkig a kereskedelemben bármikor beszerezhetőek a ninja számára megfelelő darabok. (C: olyan maszkok, amiket az eredeti speciális osztagokéhoz hasonlóra készíttetnek el engedély nélkül - ami egyébként tilos, és valószínűleg még ekkor is felismerhető lesz a speciális osztag tagjai számára a csalás ténye.)
Ár: 200 Ryu
Megjegyzés: alapból senki sem birtokolhat... mindenkép fizetni kell érte

Elérhetőségi szint: B-S
Olyan maszkok, amelyek valamelyik rejtett faluhoz, azoknak speciális osztagaihoz tartoznak, annak védjegyei. Ezeket a maszkokat általában mindenütt felismerik, tisztelik vagy félik, esetleg vadásszák feketepiaci értékéért.
Használók: ANBU, Vadász Ninják, Oinin, Ookami, etc.
Ár: N/A
Megjegyzés: Ha egy szervezett tagja vagy, ingyen és bérmentve juthatsz hozzá, ha eltörik ingyen cserélik

Utóbbi kettő kategória létezik, ha kitsune maszk egyik speciális osztagnak sem maszkja akkor simán beszerezheted, legjobb tudomásom szerint nem az.

Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kamio Hiraku Vas. Okt. 21 2012, 12:38

Kicsit belezavarodtam, hogy konkrétan mihez kell pályázat, ninja tanács engedélye, egyetlen stafftag előzetes engedélye és mihez nem kell semmi sem? Néhányan tudjátok, hogy volt egy-két pályázatom bábkészítésre és rejtekhelytuningolásra, egy-egy stafftag előzetes engedélyével. Most láttam azonban, hogy kalandban is lehet bábokat készíteni és ugyebár itt ez az új kérelmes topik is, ahol a ninja tanács dönt. Így tehát most értetlenül állok itt. A jutsuknál természetesen tudom, hogy amihez oda van írva, azt az új kérelmes topikba kell igényelni. Engem inkább a bábkészítés, rejtekhelytuningolás, saját gyógyfüves kert készítése, emberi báb készítése, njk-k szerzése érdekelne. (Utóbbi alatt követőket kell érteni, mint pl Sasukénak Juugoék)
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Vas. Okt. 21 2012, 12:45

Szerintem kalandba lehet simán bábot készíteni, hiszen én is csináltam ilyet, a rejtekhely tuning is belefér a kalandba, hiszen az bármi lehet, ami nem hivatalosan történik. A gyógyfűves kert készítéséhez ugye ismeret kell, ami pályázat, de a készítése már sima kalandba mehet.
EZ a véleményem, de majd megmondják a hozzáértők.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Vas. Okt. 21 2012, 13:00

Minden olyan dolgot amit a karaktered el akar nyerni, meg akar szerezni, létre akar hozni, meg akar változtatni azt pályázatba kell írni. (Engedélyköteles technikák, Bábkészítés, Speciális Bábkészítés, Életkor stb) Persze olyat, hogy lakhely átalakítás ezek mehetnek kalandba, egészen addig amíg nem egy teljesen speciális építményt hozol létre. (Földalatti laborok, Katakombák stb)

Pályázat fajtája kétféle lehet:
1.) Játékon belüli pályázások. (Fegyverek, Bábok, Építmények, Cégek, Technikák stb)
2.) Játékos pályázásai a karakter változtatására. (Életkor megváltoztatás stb)

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Vas. Okt. 21 2012, 13:18

O.o Ezt nem tudtam, de volt egy bábkészítésem kalandba, amire Kakashi igent mondott, ezért gondoltam, de akkor nem.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Vas. Okt. 21 2012, 17:31

Az már más dolog, hogy mennyire vesszük komolyan a rendszert és mennyire adunk arra, hogy a megfelelő helyre kerüljenek a dolgok. Nem lett volna semmi értelme átrakatni a pályázatokhoz, így gondolom azért lett elfogadva.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hyuuga Emiko Vas. Okt. 21 2012, 18:37

Taidana Kaito írta:Maszkok
Elérhetőségi szint: E-C
Gyakorlatilag házilag készítettől kezdve bármilyen drága és díszes, esetleg fémmel pántolt maszkig a kereskedelemben bármikor beszerezhetőek a ninja számára megfelelő darabok. (C: olyan maszkok, amiket az eredeti speciális osztagokéhoz hasonlóra készíttetnek el engedély nélkül - ami egyébként tilos, és valószínűleg még ekkor is felismerhető lesz a speciális osztag tagjai számára a csalás ténye.)
Ár: 200 Ryu
Megjegyzés: alapból senki sem birtokolhat... mindenkép fizetni kell érte

Elérhetőségi szint: B-S
Olyan maszkok, amelyek valamelyik rejtett faluhoz, azoknak speciális osztagaihoz tartoznak, annak védjegyei. Ezeket a maszkokat általában mindenütt felismerik, tisztelik vagy félik, esetleg vadásszák feketepiaci értékéért.
Használók: ANBU, Vadász Ninják, Oinin, Ookami, etc.
Ár: N/A
Megjegyzés: Ha egy szervezett tagja vagy, ingyen és bérmentve juthatsz hozzá, ha eltörik ingyen cserélik

Utóbbi kettő kategória létezik, ha kitsune maszk egyik speciális osztagnak sem maszkja akkor simán beszerezheted, legjobb tudomásom szerint nem az.

Erről a szintrendszerről tudtam, csak nem voltam benne biztos, hogy melyik kategóriába tartozik.
Akkor pályázatban beadhatom a megszerzését?

Kérdés no.2: Benne van a szabályzatban, hogy engedélyköteles jutsukat nem lehet a Tanulásoknál elsajátítani. Ez vonatkozik az én esetemben a Hyuuga taijutsukra is? Mert azokra eleve engedélyem van a Byakugan miatt.
Hyuuga Emiko
Hyuuga Emiko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1930
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 550 (A)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 590 (A)
Ügyesség/Reflex : 590 (A)
Pusztakezes Harc : 900 (S)

Tartózkodási hely : Rémálmok mezején


Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 1322

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Huramino Saito Vas. Okt. 21 2012, 18:52

Emi:

Kérdés no1: Igen, pályázatban megszerezheted a maszkot Smile

Kérdés no2: Csak maga a Bijakúgán az engedélyköteles, a Hyuuga Taijutsu nem, mert ugye a taijutsut csak akkor tudod megtanulni ha van a dojutsud, ergo tanulhatod élményben.
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Csüt. Okt. 25 2012, 10:40

Raikou Kenka // Villámló Penge Készítés



Ez a technika egy igen elegáns módja a fegyverek tárolásának. A ninja itt saját magát pecsételi meg a megfelelő szimbólummal, így összeköti magát a felhasználható fegyverekkel. A kellő chakrával a pecséteket megérintve az elzárt fegyverek egyből ott alakulnak vissza, ahol megérintették őket; például kézzel megérintve gyakorlatilag a kézbe.
Pont: 25
Chakraszint: 175
Szint: C


Ezzel a jutsuval kapcsolatban lenne kérdésem. Esetleg lehetséges-e úgy alakítani, hogy ne jelenjen meg egyből a fegyver, hanem mint a csonthasználó a gerincoszlopát kihúzta, a kard is kihúzható legyen a pecsétből vagy az saját technika szintjét üti meg?
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Koreko Rui Pént. Okt. 26 2012, 18:25

Egy újabb értelmes kérdés tőlem. What a Face

A jövőre nézve lesz esetleg valami terv Kagerou no Sato-val és Tanigakure-vel? Csak mert láttam, hogy a csoportoknál ott van mindkettő, külön board-ot azonban csak előbbinek láttam létrehozva. Vagy ez már amolyan halott ötlet, és csak úgy vannak, hátha valaki regisztrál oda JK-t?
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Pént. Okt. 26 2012, 19:02

Genki:
Ilyen technikája már van egy JK-nak, habár szerint az már csak "kinézetre" jó és hatásos, de értelme nem sok lenne. Smile

Rui:
Valószínűleg lesznek dolgok, és ugye minden falura szükség van a Naruto világából és a Gundanból, még akkor is ha nincsenek onnan JK-k. NJK Faluk vagy mik O.o
Lényeg, hogy ők ugyan úgy ténykednek mint a többi falu, tehát valószínűleg lesz velük is foglalkozva, kérdés, hogy még eljön-e idén az az idő.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Itanashi Kedd Okt. 30 2012, 13:09

Yo,

Egy olyan észrevételem van, lehet csak én nem találom, de a kódex leírásokból eltűnt Kusagakure/Rejtett Fű leírása.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Kedd Okt. 30 2012, 13:20

Köszönjük az észrevételt, utánajárunk.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Katsumi Kawachi Csüt. Nov. 01 2012, 19:48

Az lenne a kérdésem, h van-e olyan anyag, amiben lehet chakrát tárolni, mint Tsunade pecsétje a homlokán? Vagy bármilyen anyag használható erre, ha ilyen pecsétet létrehozok?
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Yamato Pént. Nov. 02 2012, 23:08

Újabb kérdésem lenne.
Ha inaktiválok egy karit és meg van arra a chakrám, h legyen 4 karim, akkor indíthatok újabbat az inaktivált helyett, vagy neg kell szereznem az újabbhoz az elég ch-t? Most van maxba 257-am, ha lenne 350-em és mondjuk úgy döntök, h Yamatot inaktiválom, akkor helyette indíthatnék karit? (nem tudom, h tervezek-e, csak érdeklődésképpen kérdezem)
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shiren Szomb. Nov. 03 2012, 10:12

Kawachi:
Alapjáraton pecsétekben "tárolható" chakra. Az, hogy a pecsétet hova helyezhető el és miképpen működik, csak a kialakításán múlik.

Yamato:
Mivel neked van 4 karaktered, így ha inaktivizálod is az egyiket, akkor is a tiéd marad. Esetleg ha átadod másnak és ezt tudod bizonyítani, akkor leszel úgy "nyilvántartva" hogy csak 3 karaktered van. Ha valamely karaktered eléri a 800-as cht akkor indíthatsz még egyet.

100 chakra -1 karakter
200 chakra -2 karakter
350 chakra -3 karakter
500 chakra -4 karakter
800 chakra -5 karakter
1000 vagy több - amennyit akarsz

Amúgy, éppen ezek miatt a dolgok miatt lett létrehozva a Multizás szabályzata, mivel nincs olyan, hogy csinálunk egy tucat karaktert és akkor ha nem tetszik egyik sem akkor csinálunk helyette újat. Inkább legyen egy tökéletesen és jól kialakított karaktered, mint több félkész. A játék rovására mehet a folytonos személyiségjegyek váltakoztatása magadban, miközben írsz.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hiro Oyama Hétf. Nov. 05 2012, 17:32

Na... Nekem lenn egy par kerdesem konkretan a bolygorol amin vagyunk
1.) Itt van olyan hogy eszaki-deli sark meg sarkifeny?
2.) Vannak-e valamifele eromuvek? (pl: atomeromu, hoerumo, stb...)
3.) A tudomany az elektromosag teruleten menyire van elorehaladot alapotban? Itt arra gondolok hogy kb a mai szinten, kicsit lemaradva, vagy elorebb tart... Vagy amit a fizikusok meg feltalalok felfedeztek azok abban a vilagban is megvannak?
4.) Ha van valami uzem, kutatokozpont vagy akarmi ami a valo eletben is letezik azt betehetem a kalandomba? Persze ugy hogy pontos helye, leirasa, ki birtokolja, funkcioja, stb...

Elore koszonom a segitseget
Hiro Oyama
Hiro Oyama
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 806

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Nov. 05 2012, 18:04

1. Természetesen Észak és Dél, valamint Kelet és Nyugat van, de a térképen amiket megtalálsz Országokat, nem látod realisztikusnak az ábrázolást és az éghajlatokat, vagy is nem összeegyeztethetőek a Mi bolygónkéval ugyanis ahol az Egyenlítőnk húzódik, ott nem igazán vannak jeges és hideg területek. Itt pedig a képzeletbeli Egyenlítőtől nem messze, megtalálható a Fagy Országa. Habár, a Föld most a valóéletben is elég radikális változásokon megy keresztül. Az határozza meg a Földrajzi elemeket, hogy milyen annak a Bolygónak az éghajlati típusai. Tehát, nem tudjuk összehasonlítani mi Mi bolygónkat az övékkel. (Bolygó alatt világot értek) Viszont, olyan nincs, hogy Északi és Déli sark.

2. Kutatólaborok vannak és kísérletezhetnek is, viszont nem olyan mértékben mint a Mi világunkban. Ha pedig kísérleteznek akkor minden bizonnyal felhasználják a Ninjutsukat is.

3. Amint láthattuk több Naruto rézben is, vannak mikrofonok és Fejhallgatók, amikkel tudnak egymással kommunikálni. Ezek a szerkezetek úgy vannak kialakítva, hogy a készülékek, azonos frekvencián, chakra használattal, továbbítják a hangokat. Ezek 500-700 méterig működhetnek. Láttunk már Kamerákat és Televíziókat is, amikben a kép megjelent, de ezeknek a kameráknak nem láttuk az elvezető drótjait és semmilyen kézzel fogható kapcsolatot, valamint egy erdőt nehezen drótoznak be. A házaknál láttunk, de ez is csak a chakrakapcsolattal magyarázható meg. Viszont, ilyen sorozatok és műsorok egyáltalán nincsenek, mint ahogy TV sincsen mindenhol. Szerintem ezeket Kishi sem igazán gondolta végig, hogy milyen világban élnek ezek a szereplők.

4. Mint már említettem, kutató laborok és energiafejlesztési üzemek biztosan vannak, de teljesen mást kutatnak és teljesen máshogy üzemelnek ezek mint a valóéletben.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shiren Kedd Nov. 13 2012, 15:22

Érdeklődnék, hogy Kakashi, a Fagy Gyermekei nevezetű fórumkalandját ki vette át?
Ha kell akkor egy eddigi összefoglalást tudok neki küldeni, hogy haladjunk.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Nov. 14 2012, 12:30

Miru azt hiszem, h Danzonak adta át Kakashi a mesélést.

Azt szeretném megkérdezni, h mennyi előnye van, ha valaki elveszett, ahhoz képest, h letelepedett? A falun belülről is lehet menni fejvadászni? Ha részt veszek egy ilyenen a falu tudta nélkül, akkor engem is üldözni kezdenek vagy ezt ennyire nem nézik rossz szemmel? Mennyire legális egy ilyen megmozdulás?
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Szer. Nov. 14 2012, 13:58

Kushina vette át. Később megtudtam...

Nem igazán értem mire gondolsz. Tehát azt kérdezed, hogy ha letelepedsz egy faluban, akkor gondolsz egyet és elmész illegális küldetéseket teljesíteni, "fejvadászni" (Olyan Feladatokat teljesítesz amiből a falunka nem származik haszna és nem adtak rá engedély) akkor azt a Falud rossz szemmel nézi-e vagy sem? Mert ha igen, akkor ez egy pár tíz éves börtön lenne ha élve elfognak. Ha pedig letelepszel a faluban, akkor amint elhagyod a Falu határait engedély nélkül, akkor szökött Ninja leszel. Így csak igazoltan léphetsz le. Ha pedig nem mint ninja, hanem mint polgár telepszel le, akkor is nyilván leszel tartva és a ki és belépésedről a faludban, tudni fognak, mivel minden törvénytisztelő polgár a Főkaput használja közlekedésre.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Nov. 14 2012, 15:49

Arra gondoltam, h a falu is adhat ki fejvadászatra feladatot és én is elmehetek-e magánszemélyként fejvadászatra. De ahogy látom megválaszoltad a kérdést, tehát, ha a falu ad feladatot nekem a fejvadászatra, akkor az legális, ha a falu erről nem tud, akkor illegális. Jól látom?
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szer. Nov. 14 2012, 16:03

A falvak is szoktak fejvadászatot kihírdetni, erre van a BINGO... Az ilyen munkákat az ANBU végzi általában, ha te is ilyet szeretnél, akkor legyél minium Jounin rangú!
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Sugomi Aoi Szer. Nov. 14 2012, 16:46

Jó napot kívánnék minden kedves olvasónak!

Nem akarom nagyon szaporítani a szót, bár úgyis az lesz belőle, így bele is kezdek, ha nem gond. Régebben engedélyköteles volt a kenjutsu tanulás, ami annak fényében, hogy milyen szintű és erejű technikákról beszélünk, egyértelmű volt. De jelen pillanatban fejlődés mezejére lépve, az oldalon megjelentek a samurai-ok, majd lassan a kezdőbb és hétköznapibb kenjutsuk (D és C szintűek) is belekerültek az adatbázisba, ami nagyon is jó dolog.

Azonban mivel ez egy jutsu ág, így még jól gondolom, hogy engedélyköteles az itt leírt technikák tanulása? Mivel majd főleg ebbe az irányba szeretnék fejlődni a karakterrel, így ha nem is most, de később esedékes lesz informálódnom erről a témáról, melyet lényegében már el is kezdtem. Wink

Előre is köszönöm a választ.
Sugomi Aoi
Sugomi Aoi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Szer. Nov. 14 2012, 16:52

Igen, a Kenjutsuk engedélykötelesek. És már fel is van ott tüntetve. ^^

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.