-= Kérdések =-

+154
Yaken Naraku
Kenshiro Shinju
Shikoku Naoki
Hyuuga Hanabi
Aikawa Hanako
Orochimaru
Amatain Okami
Inugoya Yukinohana
Matsuhito Shinroku
Hogo Sayuri
Hakkyou Katsumi
Yuriko
Senshi Jakoutsu
Inuzuka Tsume
Yuuichi Baneko
Tensei Zento
Ootsutsuki Kaguya
Uzumaki Kushina
Uchiha Kagami
Senju Tobirama
Uchiha Shigeri
Terumi Mei
Uchiha Obito
~ Chakra ~
Tsuuzoku Tomoe
Hyuuga Shakaku
Katana
Kureiji Hanaro
Inohara
Okisha Aiza
Osumi Hiroto
Hatake Kakashi
Hattori Arata
Sharo Lu
Amori Shuu
Sugihara Fuumai
Utoa Yasuma
Hasegawa Zauki
Hiromi Akio
Nanja
Yamanaka Inako
Damino Inute
Masayo
Ishihara Aki
Hamada Fuyu
Misaki Kiyoko
Ayanokoji Takashi
Misage
Masaru Ibuka
Djuka Ryuu
Tsunomi Ai
Hidan
Yuhi Sakura
Kenshiro Karu
Nishikawa Karasu
Akihiro Jaken
Namikaze Minato
Shunsui
Kage Ijin
Hamacho Yoshitaro
Hazukage Inu
Akirama Mamorou
Katsumi Mao
Törölt felhasználó
Anso Saniko
Kenta Koizumo
Imagawa Takayama
Isha Dansei
Hyuuga Oyoki
Datara
Shimura Danzou
Matuke Hariko
Nakahara Saki
Kihara Rin
Kurita Takashi
Gato
Tomoshika Asuko
Yagami
Hiraga Natsu
Ransui Midori
Hyuuga Junpei
Aokaze Atsushi
Bayakoshi Yuukihime
Kagemare Kuzomi
Kitori Musato
Chen
Nara Akane
Kitsune Haruka
Sato Natsuhi
Minovara Hitoshi
Doshiri Asuka
Hejvanasi Zej
Korotsuki Kazeno
Gawakatsu Hikuro
Orochimaru (Inaktív)
Deidara
Hazukage Ishida
Kusuki Eiko
Shiruba Tsuki
Genki Kaiji
Killer Bee
Uruma Kamuna
Raion Tensei
Gonza Sasano
Nosaru Kyoya
Kyrena
Motoi Yazaki
Uchiha Madara
Matsuko Kiyomi
Ayami Remiyu
Suijin Benzaiten
Usake Hiachi
Sayuri Akeme
Djuka Kazuma
Umi Michishio
Tessei
Hazukage Kurono
Fujishima Hana
Tottori Shinko
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kaibutsu Hiroto
Dokujaku Tano
Yuumi Hiroshi
Hoshizoku Kaito
Tobi
Djuka Munfurawa
Sai
Takeyanagi Tomoko
Darui
Hisao
Uchiha Itachi
Hikari Ayame
Kenshiro Suiren
Obake Kaito
Kakuzu (Inaktív)
Kumori Niiro
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Shiren
Yamato
Katsumi Kawachi
Itanashi
Koreko Rui
Kamio Hiraku
Hyuuga Emiko
Akasuna no Sasori
Djuka Kodomo
Taidana Kaito
Obotsu Ryu
Akari Tenshi
Huramino Saito
Akira
Shikaku
Jiraiya
158 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Aug. 14 2018, 17:36

Tisztelt Ninja Tanács/játékosok!

Az idők folyamán elég sok kérdés merült fel bennem, amiket most egyszerre, egy poszt formájában szeretnék felvetni. A kérdéseket bárki megválaszolhatja, akár egyenként, PM-ben is. A megválaszolt kérdéseket kihúzom. Több kérdésem is volt de a kevésbé fontosakat kihúztam ^^"

1. A mérgek használata Engedélyköyeles. A B, A, S szintű mérgek használata Engedélyköteles. A szintetikus mérgek használata Engedélyköteles. Tehàt egy B szintű szintetikus méreg használhatához 3 Engedélyt kell elhasználni?

2. A mérgek használata.. miért Engedélykõteles? Erős, azt értem és esetleg nehéz effektíven használni, de ha valahonnan beszerezzük, mi az ami visszatart a használatától? Azt még megértem hogy a kevés ismeret miatt (Engedély nélkül), rosszul használja fel a mérget/magában okoz kárt, de attól még képesnek kellenr lennie használni.

3. Egy user két karaktere nem ismerhetik egymást a játéktéren. Olyan előfordulhat, hogy az egyik cselekedetei hatással vannak a másikra? Tehát az egyik karakter cselekszik valamit ami hatással van a másikra.

4. A Sötét chakra megjelenhet egy Mágneses Ninja Művészet használójában? Illetve tudja használni mindkettőt?

5. A Sötét chakra átöröklődhet a gyerekekre? Tehát lehet hajlamosabb, hogy megkapja?

6. Az "átvett" KG öröklődhet? Tehát Kakashi gyerekének lehet Sharinganja?

7. Felbonthatom a szerződést egy Nin-juu fajjal és köthetek szövetséget egy másikkal következmények nélkül?


A hozzászólást Osumi Hiroto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 14 2018, 19:16-kor.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Aug. 14 2018, 17:46

3: Szerintem igen. Remek példa erre a háború. Ha pl. egyik karaktereddel ott voltál és kinyírtad a mondjuk a Raikage-t. Akkora ha van Kumoi karid hatással lesz rá hisz meghalt a kage-ja.


6: A Kekkei Gengai vér útján öröklődik. A sharingan mint doujutsu azért alakul ki az Uchiha klánnál mert az agyik egy különleges chakrát termel mely ilyen hatással van. Kakashinak hiába van sharinganja, az nem a sajátja, többek között ezért nem tudja "deaktiválni". Ahhoz, hogy Kakshinak vagy az Ő gyerekének legyen sharinganja az Uchiha vérvonalba kellene tartozniuk. 


7: Ez szerintem az adott Ninjuu fajtól függ. Lehet, hogy egyszerűen elengednek, lehet hogy nem tetszene nekik és "megtorolnák". Lehet, hogy az új Ninjuu klán nem díjazná, hogy már volt szerződésed.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Aug. 14 2018, 19:11

Köszi és a többi válasz is megvan már ^^
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Kedd Aug. 14 2018, 19:23

Beszállok én is a buliba ha lehet Smile 
4. Igen. A sötét chakra az alap chakra eg változata, ami a negtív érzelmek hatására alakúl ki, ettől fogva bármilyen kg-vel rendelkező személynél kialakulhat.
5. Elméletileg nem örökölhető, mivel idő kell a kialakulásához.Mondjuk max valami öröklött elmebaj hozományaképp, de semmiképp sem úgy, mint egy kg.
6. Felbontani lehet, a következmény meg a fajtól függ szerintem. Van amelyik csak haragudna, a másik meg lehet kinyíra.
2. Igen pontosan azért mert nagy erőt ad. Igazából ezt szerintem nem a játéktéren bellül, hanem kívül kell keresni. Az oldal alapelve, hogy minden olyan tudás, ami nagy erőt, kiváltságot jelent az engedélyköteles. Ez nem kib..szás a staff részről. Egy engedélyért megkell dolgozni, így ha megszerzed azt te is láthatod, hogy tettél érte és a staff is bizalmat ad. Én inkább örülök neki, hogy az, mert így egyedibek a méreghasználók. A régi rendszerben alig volt engedélyes dolog és midenki ilyenekkel rohangált. Summázva  nagy erőt ad, amit így kordában lehet tartani.
 
Edit: Akkor tárgytalan Smile
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Senju Tobirama Kedd Aug. 14 2018, 20:00

Üdv!

Osumi:
  Akkor itt is, hogy meglegyen másoknak is:

1. A mérgek kreálása mint olyan engedélyköteles, s ezáltal a szintetikus és kikevert mérgeké. Értsd: ami nem fordul meg a természetben, mint mondjuk egy kígyóméreg, hanem kreálni kell, mint mondjuk egy patkánymérget. Azért engedélyes ez, mert innentől egyetlen lépcsőfok a karakter orvossáválása, s azzal hogy ismeri a mérgek képletét kémiai és biológiai hatásukat, gyógyítani is képes lesz azokat. Ez pedig értékes tudás, ám mindenek előtt RITKA a shinobik közt. 

Az A és S szintű mérgek pedig külön engedélyesek, igen. Hogy miért? Nézz szét Hanaenál. Tökéletes példát alkotott arra, hogy milyen hatása lehet egy ilyen szintű méregnek. Egy cseppet lenyelsz és felhányod a saját belsőségeid, mert szétmarja őket, miközben te semmit se érzel az érzékek teljes hiánya miatt.. stb. Az ilyen dolgokat nem hogy a shinobik közül, de a képzett kémikusok közül is páran képesek előállítani. 

2, (?) A mérgek beszerzése és használata pedig mesélői engedélyes dolog. Viszont egyetlen kicsi fiolányi A szintű méreg -tekintettel annak hatásfokára- előállítási ára könnyen elérheti a milliós összegeket, ha azt nézzük, hogy ezekhez már nem két kémcső kell és egy kis tűz..  Erre még a képzett kémikusok közül is a legjobbak és legtehetősebbek vállalkozhatnak. Magyarán ilyet csak úgy feketepiacon nem találsz. Max B szintűt, ami egy királykobra mérgével lehet egyenlő. 

3, Multiszabályzat második pontja "
- II. Egy játékos karakterei semmilyen formában nem találkozhatnak, érintkezhetnek, oszthatnak meg javakat egymással a játéktéren belül, élményben, előtörténetben, stb. " Ebbe beletartozik az indirekt is. Tehát ha egy karakterrel azt tervezed, hogy a másiknak valamiféle előnyt / hátrányt / sztori alapot biztosítasz, az nem elfogadott. Az teljesen más tészta, ha olyat alkot egy karakter, ami pletykákat szül, vagy konkrét hírek zengenek róla. Olyat, ami megragadja a shinobi világ figyelmét. Pl ha megöli a Kazekagét valaki akkor arról hallani fognak mindenhol. Ez elkerülhetetlen.. de ez egy teljesen más kategória, mint írtam. 

4. Megjelenhet, igen. 

5. A sötétchakra egy olyan chakratípus, ami torzulással, lelki torzulással jön létre egy hosszú folyamat során az ember szervezetében. Így nem, nem öröklődhet, hisz nem genetikailag tározódó képesség, ahogy Juugonak se a senjutsu volt a KG-ja, hanem egy olyan szervezeti torzulás amely önkéntelenül is magába szívta azt. 
 
6. Kakashi KG-ja sose öröklődhet.. sose volt övé a sharingan, csak beépítették neki. Csatlakoztatták az idegeket, ennyi. Olyan lenne ez mintha Boruto olyan kézzel született volna, mint amilyen Narutonak lett.  Az viszont jobb kérdés, hogy egy olyan embernek az utódja, aki rendelkezett a kiméra technikával és a testébe épített konkrét KG-kat, örökölheti-e a képessége(ke)t. Ezutóbbira a legnagyobb az esély, hisz ott teljes mértékben sajátjáévá teszi a képességeket. Továbbá ilyen lehet az is, mint amit Yamatoval tettek, hogy Hashirama DNS-ét ültették belé, így sajátjaként használta a mokutont. De a kiméra technika is ezt teszi lényegében csak.. technikával kivitelezve és 100%-os sikerrátával. 

7.Az, hogy egy ninjuu fajjal szerződést kötsz, azt jelenti, hogy maguk közé fogadnak, mint a faj / csoport barátja, harcos társa, akiért bármikor képesek lennének harcolni, amikor csak hívja őket. Az hogy felbontod velük a szerződést, kvázi a szembeköpésük, a tisztelet és elfogadás visszadobása, és a faj értéktelennek titulálása is lehet a szemükben. Mindenképpen van hatása ennek, ha nem is ölnek meg egyből, tiltott területnek számítana a ninjuuk lakóhelye számodra, s ha odatévednél, vagy beidéznék ellened csoportjuk egyik tagját, 100%, hogy meg akarnák bosszulni a tiszteletlenséged és szégyened. Elvégre tény, hogy a gundanon mára elterjedt az idézés, mint olyan, ne feledjük, hogy Naruto előtt csupán 2 név volt a tekercsen, Jiraiya és Minato például, s utána is csak Konohamaru került tán fel rá. Persze vannak könnyebben szerződő fajok, mint a menyétek vagy a kutyák / farkasok, de a ninjuuk nagy része ritkán enged be valakit maguk közé. De a gyakrabban szerződők is valószínűleg úgy vennék, hogy hasztalannak tartod őket és egyfajta szégyent hoznál rájuk azzal hogy megszakítod az egyességet egy "erősebb" fajért.
 


_________________
-= Kérdések =- - Page 40 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Zawaki Hotaru Vas. Aug. 19 2018, 08:18

Halihó!


Esetleg valaki jártas-e a naruto világbeli szamurájok világában? Very Happy
Le tudná-e vki írni, hogy mi hogyan működik a szamurájoknál, mik a szabályai, rangjuk, stb? Very Happy Annyit tudok, hogy ők nagyon minimálisan használják a chakrát.


Hálásan megköszönném az információkat, és az érdekességeket is Smile 


Hotaru


+1 kérdés: egy katanával, aminek tompa az éle, a felülete több helyen barázdált, a legtöbb barázda zsákutcás jellegű, lehet-e széltechnikákat végrehajtani? Very Happy  (a tompa él, és a barázdált felületek arra szolgálnak, hogy a szél beleütközzön, és a kard megfordítja az irányát)


+2-ik kérdés: edo tenseire hat-e a genjutsu? Azt tudjuk, hogy hogy az edo tensei genjutsuja hat az ellenfélre (pl a Második Mizukage vagy Itachi genjutsuja), viszont az nem derült ki, h ez fordítva is igaz-e. Véleményem szerint, ha Uchiháról van szó, akkor hatástalan a genjutsu, de ha pl egy sima edo tenseiről van szó, akkor hathat. 

Zawaki Hotaru
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Sunagakure no sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 303

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Vas. Aug. 19 2018, 11:35

Énénén Very Happy

Az elsőre szerintem itt megtalálsz mindent elvileg: https://narutohun.all-up.com/f119-samurai-szabalyzat. 
Második ra igen a válasz szerintem, mert egy normál katanával is képes vagy akkora lökést generálni, hogy azt felhasználhasd, de mondjuk nem vagy képes mindet létrehozni, mert van amihez az óriás legyező kell, hogy elég erős áramlatot hozz létre, meg van amihez kifejezetten chakra érzékeny kard kell :/
A harmadik érdekes kérdés és szerintem nem a válasz, vagyis, hogy nem hat rájuk. Annyi biztos, hogy mikor kaguya létrehozta azt az óriás gentjutsut ami mindenkit csapdába ejtett a világon az az edo tenseies kagékra nem hatott. Mondjuk szerintem ennek az lehet az oka, hogy az edo tensei bármennyire is a legtökéletesebb feltámasztó technika, az illető lelkét hozza vissza és nem építi ki azt a bonyolult ideghálózatot, amire szükség lenne, hogy genjutsut alkalmazni tudj ellenük Smile 

Bocsánat, ha itt belekontárkodtam Very Happy
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Tensei Zento Hétf. Aug. 20 2018, 17:22

Sziasztok.  Smile 


Az lenne a kérdésem,  hogy a második elem elsajàtìtàsàra kell e valami engedély,  vagy csak sima tanulás-e az egész? 
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Hétf. Aug. 20 2018, 17:27

Idézem az ide szóló passzust az íratlan szabályokból Smile

 Ha egy Felhasználó úgy dönt, hogy Karakterének szeretné felszabadítani a Másodlagos Elemét, akkor azt nem kell kérvényeznie, mint egykoron. Azonban előtte egy Staff taggal - hasznos a saját mesélővel, vagy olyannal, aki ismeri az adott karaktert -tanácskoznia kell erről. Ha a Staff tag nem látja megfelelőnek az indokot, akkor nem köteles engedélyt adni erre. Elutasítás esetén nem az a megoldás, ha kerülőúton másik Staff tagot kérünk fel az engedélyezésre! Ilyenkor meg kell beszélni az indokokat az adott Staff taggal és ha ezek után sem jutnak dűlőre a felek, akkor a Felhasználó kérvényezheti a Ninja Tanácstól az Második Elem Feloldásának engedélyét, de ez esetben levonódik egy kérvénylehetőség, legyen a válasz akár negatív, akár pozitív.




Az Elutasítás Általános Okai:
- A Játékos Karakter Büntetés alatt áll
- A Karakter még nem áll készen erre (számtalan oka lehet)
- A Karakter Első eleméből nem ismer legalább három technikát ( Tehát nem ura még az elsődleges elemének sem)
- Szerepjáték túlzott hanyagolása a "tápolás" oltárán


Az Elfogadást elősegítő okok:
- Kiemelkedő szerepjáték és aktivitás
- A Felhasználó meg tudja indokolni, hogy pontosan miért érzi szükségesnek a Második Elem feloldását
- A Karakter képességeit megfelelően tudja kamatoztani, érdemes rá, hogy nagyobb erő birtokába kerüljön



2015. 12. 30. Shimura Danzou
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Zawaki Hotaru Szomb. Szept. 01 2018, 19:08

Üdvözlet!

Először is, Hanaro, köszönöm szépen a választ a kérdéseidre Very Happy 

Most egy másik kérdést vetnék fel, és ez elsősorban a Tiszteletes Stafftagoknak szól. 

Szeretném megcélozni a szenzor képesség megtanulását, és használatát, viszont kicsit össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy egyáltalán megéri-e Hotarunak a szenzori képesség, illetve azt nem tudom, hogy a vashomokkal/sima homokkal, illetve a szél elemmel mennyire kombinálható a szenzor képesség. 

Hotaruból Kazekage testőrt szeretnék faragni, és ahogy a harci módszerét nézem, ő inkább amolyan távolsági harcos típus, aki ritkán alkalmazna közelharcot. Példának okáért az egyik kalandban (A változás szele kaland, Szél országa - Határvidék) két banditát megölt, miközben igyekezett megtartani a távolságot (persze berohant a füstbe, mert azt hitte, hogy tud szerezni egy lovat, csak nem számított arra, hogy a ló megijed). A Shoushuuha technikát alkalmazta. 

Úgy gondolom, hogy a védendő személyt leginkább árnyékokból védelmezné, és mindig megtartaná a azt a távolságot, ami alkalmas a támadásra és a védelmezésre, és tudjon üzenni (ha a védendő személy maga a Kazekage) a Kazekagénak, hogy pl 3 ellenséges ninja közeledik.

Úgy gondolom, hogy Hotarunak szüksége van a szenzor képességre és a Kagura shindan képességre, de mivel nem kértem engedélyt ET-vel együtt a szenzor képességre, így nem tudom, hogy Hotaru 17 évesen, C szinten (ch-ja 233), szenzor lehet-e. 

Szeretném az NT véleményét kérni. Mit gondoltok arról, hogy lehetséges-e egyáltalán, hogy Hotaru megkaphassa-e a szenzor képességet, vagy elég-e neki a Kagura shindan és a Dóm módszer (akár együtt, akár külön). 

Hotaru

Zawaki Hotaru
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Sunagakure no sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 303

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ageha, Yukiko Hétf. Okt. 08 2018, 08:41

Sziasztok.


Nekem egy nagyon egyszerű kérdésem, kérésem lenne. Tudnátok egy olyan képfelöltő oldalt ajánlani ami nem csak ideiglenesen menti el a feltöltött képeket, hanem hosszú időn keresztül megőrzi azt? Itt például avatarkép feltöltése és megőrzése céljából, vagy akár post, előtörténetben elhelyezett képek megőrzésére alkalmas oldalra gondolok.


Előre is köszönöm a választ! Smile
Ageha, Yukiko
Ageha, Yukiko
Játékos


Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Okt. 08 2018, 19:28

Hotaru:
Van egy Shinobi Szabályzatunk, az nem elég? Mit szeretnél még tudni? Itt van a rangok leírása angolul, ha azt megérted (ha nem akkor lefordítom, ha szeretnéd): Samurai Organisational System

Ageha, Yukiko:
imgur.com, ide lehet regisztrálni is és akkor biztos eltárolják a képeket és egy helyen láthatod őket, de nekem anélkül is őrzik őket több év óta ^^

Az én kérdésem:
Lehet saját Kekkei Genkait birtokolni az oldalon saját klán létrehozása nélkül? Régen nem lehetett, de beszéltem Jiraiyával (igen, már régen volt), aki azt mondta, már lehet, de még megbeszéli Danzouval. Viszont ez ennyiben maradt, szóval a kérdés továbbra is fennáll.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Inuzuka Tsume Kedd Okt. 09 2018, 20:01

Kedves Osumi Hiroto!



Kekkei Genkai témában nincs változás. Továbbra is szükséges klán létrehozása hozzá.
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shunsui Vas. Okt. 14 2018, 17:42

Hali
Az Orochimaru Átokpecsétéi kapcsán szeretnék kérdezni. Többfajta Átokpecsétet láthattunk az animében, ezek miben különböznek egymástól?

Shunsui
Shunsui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1153
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 228 (C) – Súlyok nélkül: 456 (B)
Gyorsaság : 178 (C) – Súlyok nélkül: 356 (B)
Ügyesség/Reflex : 341 (B)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Hang Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 605

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Okt. 22 2018, 00:39

Szép estét!


Shunsui, levélben válaszoltam kérdésedre. 


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Pént. Nov. 16 2018, 21:39

A napokban kikerült KG-kal kapcsolatban lenne kérdésem, főleg a Bakuton érdekel, mert jelenleg ez az egyetlen KG, amire félig meddig engedélyem van. Yamato karimmal bekértem és meg is kaptam a robbanó agyagra az engedélyt és most be lett hozva a Bakuton, mint elemi KG. Az lenne a kérdésem, hogy így automatikusan megkaptam az engedélyt erre a KG-ra, mint a robbanó agyag utódja vagy kell-e tennem érte valamit?

-------

https://narutohun.all-up.com/viewtopic.php?t=3983
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 40 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.