-= Kérdések =-

+154
Yaken Naraku
Kenshiro Shinju
Shikoku Naoki
Hyuuga Hanabi
Aikawa Hanako
Orochimaru
Amatain Okami
Inugoya Yukinohana
Matsuhito Shinroku
Hogo Sayuri
Hakkyou Katsumi
Yuriko
Senshi Jakoutsu
Inuzuka Tsume
Yuuichi Baneko
Tensei Zento
Ootsutsuki Kaguya
Uzumaki Kushina
Uchiha Kagami
Senju Tobirama
Uchiha Shigeri
Terumi Mei
Uchiha Obito
~ Chakra ~
Tsuuzoku Tomoe
Hyuuga Shakaku
Katana
Kureiji Hanaro
Inohara
Okisha Aiza
Osumi Hiroto
Hatake Kakashi
Hattori Arata
Sharo Lu
Amori Shuu
Sugihara Fuumai
Utoa Yasuma
Hasegawa Zauki
Hiromi Akio
Nanja
Yamanaka Inako
Damino Inute
Masayo
Ishihara Aki
Hamada Fuyu
Misaki Kiyoko
Ayanokoji Takashi
Misage
Masaru Ibuka
Djuka Ryuu
Tsunomi Ai
Hidan
Yuhi Sakura
Kenshiro Karu
Nishikawa Karasu
Akihiro Jaken
Namikaze Minato
Shunsui
Kage Ijin
Hamacho Yoshitaro
Hazukage Inu
Akirama Mamorou
Katsumi Mao
Törölt felhasználó
Anso Saniko
Kenta Koizumo
Imagawa Takayama
Isha Dansei
Hyuuga Oyoki
Datara
Shimura Danzou
Matuke Hariko
Nakahara Saki
Kihara Rin
Kurita Takashi
Gato
Tomoshika Asuko
Yagami
Hiraga Natsu
Ransui Midori
Hyuuga Junpei
Aokaze Atsushi
Bayakoshi Yuukihime
Kagemare Kuzomi
Kitori Musato
Chen
Nara Akane
Kitsune Haruka
Sato Natsuhi
Minovara Hitoshi
Doshiri Asuka
Hejvanasi Zej
Korotsuki Kazeno
Gawakatsu Hikuro
Orochimaru (Inaktív)
Deidara
Hazukage Ishida
Kusuki Eiko
Shiruba Tsuki
Genki Kaiji
Killer Bee
Uruma Kamuna
Raion Tensei
Gonza Sasano
Nosaru Kyoya
Kyrena
Motoi Yazaki
Uchiha Madara
Matsuko Kiyomi
Ayami Remiyu
Suijin Benzaiten
Usake Hiachi
Sayuri Akeme
Djuka Kazuma
Umi Michishio
Tessei
Hazukage Kurono
Fujishima Hana
Tottori Shinko
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kaibutsu Hiroto
Dokujaku Tano
Yuumi Hiroshi
Hoshizoku Kaito
Tobi
Djuka Munfurawa
Sai
Takeyanagi Tomoko
Darui
Hisao
Uchiha Itachi
Hikari Ayame
Kenshiro Suiren
Obake Kaito
Kakuzu (Inaktív)
Kumori Niiro
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Shiren
Yamato
Katsumi Kawachi
Itanashi
Koreko Rui
Kamio Hiraku
Hyuuga Emiko
Akasuna no Sasori
Djuka Kodomo
Taidana Kaito
Obotsu Ryu
Akari Tenshi
Huramino Saito
Akira
Shikaku
Jiraiya
158 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Senshi Jakoutsu Hétf. Ápr. 09 2018, 09:00

Kedves Gundanosok, Kedves NT.


Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az Akadémián évfolyam szerint mit tanítanak, mik a követelmények az évfolyamokra lebontva. Nem kérem az egész leírását, bár aki megteszi azt megköszönöm, elegendő számomra egy forrás is, ahol utána tudok olvasni. 


Köszönettel
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 283
Elosztható Taijutsu Pontok : 22

Állóképesség : 231 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 151 (C)
Ügyesség/Reflex : 201 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 235

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Ápr. 09 2018, 11:23

Nem hivatalos (Tehát az oldalon nem fellelhető) információk amik jó kiindulási alapok lehetnek. Tobiramától:

Akadémia:
I. év
Chakra elmélet:
  A tanulók megismerkednek magával a chakrával, annak fogalmával, tulajdonságaival. Elméleti szinten átveszik az alapvető chakrairányítási műveleteket valamint a Taijutsu,t mint kategóriát.
Taijutsu edzés:
  Megalapozzák a későbbi műveletekhez szükséges fizikai erőnlétet, alapvető mozdulatokat tanulnak, alapvető fegyverek megismerése, mint a kunai vagy a shuriken. Természetesen a kunaiial való közelharc beletartozik az alapvető közelharci ismeretekbe, melyet minden tanuló tökéletesít akadémiai pályafutása során.
Shinobi történelem: A faluk történelmét, illetve a megalakulások előtti időket tanulják, valamint szó esik a falu nagyobb alakjairól. Ezen kívül a rangokat, mint genin chuunin, jounin is megismerik.
Különleges képzések:
  Kiriben a kardforgatás művészetébe kezdik el belevezetni a diákokat, miközben elkezdik a Néma Gyilkolás alapjait is.
  Sunagakure elkezdi a bábozás mesterségét oktatni a diákoknak, először elméletben, későbbi években a gyakorlatba is átviszik azt.

II. év
(a Shinobi ismeretek mint tantárgy bekerül a listába)
Chakra elmélet:
  Megismerkednek a chakra különböző, ismertebb típusaival, mint az elemi vagy az orvosi ninjutsukhoz szükséges chakra. Ezekről átfogóbb tudást szereznek. Pl: elemre való fogékonyság ismerete. Majd az alapvető jutsukat is átveszik felületesen, elméleti síkon. A Ninjutsuról és annak működéséről kezdenek tanulni.
Taijutsu edzés:
  Az erőnlét fejlesztése továbbra is zajlik, ahogy a későbbi években is fog, ezen felül a tanulók átfogóbb ismeretet szereznek a közelharcról, a közelharci fegyverek használatáról (Lehetőségük nyílik választani egy fegyvert, mellyel speciálisan lesznek képezve, ahogyan sunagakuréban is láthattuk, mikor Gaaraék tanították az akadémiásokat) , ahogy a shuriken jutsuról. (kisebb méretű, főleg dobófegyverek alkalmazásának technikája, pl: kunai, shuriken, senbon.) Elkezdődnek a párharcok, ami két fél barátságosnak mondható, egymás elleni küzdelmét jelenti.
Shinobi Ismeretek:
  A faluk rendszere és annak működésa a tananyag, valamint a küldetések menetét és a közben betartandó shinobikra vonatkozó szabályokat is megismerik.
Shinobi történelem:
  A falu nagyjairól és tetteikről bővebben. Shinobi világháborúk megismerése, valamint a nagyobb, fontosabb történésekről is tanulnak.
Különleges:
  Kiriben továbbra is gyakorolják a Néma Gyilkolást és a kardforgatást.
  Sunagakuréban pedig a bábhasználat elméletét és működését tanulják a diákok.

III. év
(A tanulók már gyakorlatban is tanulják a chakra műveleteket)
Chakra elmélet és gyakorlat:
  A tanulók átfogóbb ismereteket kapnak az alapjutsukról, ám ezeket elkezdik a gyakorlatba is át venni, elkezdik elsajátítani az alap, E-szintű jutsukat. A jutsu típusok közül az Elemi Ninjutsut, illetve annak működését tanulják.
-Taijutsu edzés:
  Az erőnlét fejlesztésére továbbra is hangsúlyt fektetnek, ahogy a párharcokra, a közelharcra és a dobófegyverek használatára. Elkezdik továbbá az alapvető formációk begyakorlását, melyeket a Shinobi ismeretek órán vesznek át.
Shinobi ismeretek:
  A formációk elméleti átbeszélése, alapvető stratégiák és taktikák ismertetése. Csapatmunka fontossága, tanulmányozása.
Shinobi történelem:
Egyéb, a Shinobi világban történt fontosabb események, azok oka és későbbi hatása.
Különleges:
  Kirigakure és azon falvak, akiknél alap jutsu a Kirigakure no Jutsu,(Amegakure, Takigakure) elkezdik az arra fogékonyakkal, a suiton elem feloldásának folyamatát, tanulását. Az eddigi képzések továbbra is folynak.
  Sunagakure a bábhasználatot átemeli a gyakorlatba. A tanulók megtanulják az emelkedőpenge manipulációt, mivel a chakra fonalakat már képesek lesznek létrehozni, ha a részletes mozgatásra nem is, ami a bábok használatához szükséges.

IV. év
Chakra elmélet és gyakorlat:
  Az összes alapvető jutsu elsajátítása, azok ismerete, valamint ismertető jeleik, felismerhető vonásaik. Jutsuk kategóriáinak átismétlése, valamint a genjutsuról való bővebb ismeretek megszerzése.
Taijutsu edzések:
  Erőnlét, közelharc, shuriken jutsu tökéletesítése genin szintre. Formációk hibátlan alkalmazása, párharcok.
Shinobi ismeretek:
  Felkészítés a genin létre.
Shinobi történelem:
  A tanulók saját falujuk részletes történelmét tanulják.
Különleges:
  KIrigakure geninjelöltjei tökéletesítik a Néma Gyilkolás technikáját, kardforgató edzéseken vesznek részt, valamint megtanulják a Kirigakure no Jutsut, ahogyan Amegakuréban és Takigakuréban
  Sunagakure harcképes bábhasználókká neveli akadémiai tanulóit.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Szer. Ápr. 11 2018, 11:50

Tisztelt Ninja Tanács!
Már most akad néhány ötletem az agyag maniplulálásra, amit Yamato karimmal megkaptam, viszont érdekelne néhány dolog, mert addig azt sem tudom, hogy egyáltalán merre induljak el. Egyelőre ennyi.
1) Az agyag learása szerint a Kő országában honos ez a típusú agyag, amit Deidera használ. Tobirama azt mondta, hogy nem kell elmennem érte, meg lehet máshogy is oldani. Az lenne a kérdésem, hogy mi az a máshogy? Két ötetem is van, de nem tudom melyik megoldható.
Első ötlet: Már előre beszerzett, de sima agyag amit aztán a chakrámmal formálhatok olyanra amilyenre akarom.
második ötlet: Az agyag, mint a föld manipuláció magasabb szintje Itt arra kell gondolni, hogy ahogy Gaara irányította a homokot, úgy én is képes vagyok a föld agyagtartalmát.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kenshiro Shinju Szomb. Ápr. 21 2018, 08:31

Sziasztok! 


Igen, ez a második posztom egy héten belül... mindegy, lényegre térve: mely staffhoz tudnék fordulni a technikákkal, és jutsukkal, illetve azok kombinálásával kapcsolatban? Melyik staff a szakértő ezekben?  Question (mert nekem halvány fingom sincs... -.-""" bounce )


Üdvözlettel: Shinju
Kenshiro Shinju
Kenshiro Shinju
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 60


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 190

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Katsumi Mao Pént. Május 04 2018, 10:21

Üdv.


Nekem is pontosan az lenne a kérdésem mint az előttem szóló Shinju-channak. Én is meg szeretnék vitatni pár dolgot privátban az illetékes staff taggal.
Illetve mivel régi regisztrációs vagyok, nem igazán estem bele még anno ebbe a Taijutsu pontos, kérelem számlálós Adatlap jelzésbe, így nekem ezeket nem mutatja. Megkérhetnék erre egy staff tagot, hogy állítsa be nekem?
Itt pontosabban Taijutsu pont kiszámítására, a kérelmek számának jelzésére, valamint specializólódás jelzésére gondolok.



Előre is köszönöm ^^
Katsumi Mao
Katsumi Mao
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Tűz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shikoku Naoki Pént. Május 04 2018, 11:54

Hali!

Először is ajánlom ezt a topikot: Saját technika ötletelő
Egyébként pedig Madara, Tobirama és Jiraya szokott ilyenekkel foglalkozni. Ők látogatják a fent említett topikot is, tehát érdemes oda írni a technikákkal kapcsolatos kérdéseket/ötleteket. Smile
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Pént. Május 04 2018, 14:42

Kedves Mao!
A taijutsu pontok ügyében pedig jelezz kérlek ebben a topicban -> Taijutsu pontok elosztása

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Katsumi Mao Pént. Május 11 2018, 09:24

Üdv!


Újfent én kérdeznék, mégpedig a következőt:


Régebben szerepelt leírás a Gundanon látező vallásokról (Nem csak a Jashin), melyben le volt írva mi maga a vallás, kik a követőik, mit imádnak. Tehát az lenne a kérdésem, hogy ez téma teljesen eltűnt? Csak mert az oldalon nem látom, az archívumban se nagyon szerepel.


Előre is köszönöm a válaszotokat.
Katsumi Mao
Katsumi Mao
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Tűz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Katsumi Mao Pént. Jún. 01 2018, 09:18

Előző kérdésem még mindég megválaszolatlan, azonban egy újabb számomra még nem túl tiszta dologra keresnék választ.
Kérdésem a klónok működésével kapcsolatos. Ha egy ninja készít magáról/ból egy klónt ami most nem egy átlagos Bunshin, hanem legyen az Mizu, Tsuchi, Kage bunshin, képes a chakra regenerálódásra? Itt arra gondolok, hogy egy klón ha éppen harcon kívül van, pihen akkor annak elhasznált chakratartománya nő, vagy adott szinten marad?
Ugye azt megtudhattuk, hogy a Kage Bushin képes arra, hogy a természeti chakrát magába szívja, majd feloldásakor azt átadja az eredeti ninjának. Ugyan ez lehetséges közönséges chakrával is, tehát fel tudja halmozni ezt majd feloldáskor átadni azt a használójának?
Ha a Mizu Tsuchi stb klónok nem képesek erre, csak a Kage Bushin üti meg az ehhez szükséges feltételeket?
Illetve ha a Kage bushin erre alkalmas, akkor az általam használt Shoton technikából alkotott Suisho Bunshin (kristály klón) képes erre?   <--- Ez azért érdekes, mert a jutsu leírásban a Kristály klónt titulálják a legtökéletesebb klónnak.


Válaszotokat előre is köszönöm.


Üdv: Mao
Katsumi Mao
Katsumi Mao
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Tűz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Vas. Jún. 03 2018, 04:48

Üdvözletem! Kisebb pontosításra lenne szükségem egy-két technika terén, hogy később már ne legyen gond, ha elszeretném kezdeni a tanulásukat. A Ryuudoun klán technikákról lenne pontosabban szó. Nem is húzom tovább -= Kérdések =- - Page 39 Clip_image001
 
Szóval megnéztem pár videót, hogy az animében hogyan is működtek ezek a bábok. Szerintem pontosítani kellene két technika leírását.
 
Régi leírás
 
Mokujin Jutsu // Fa Ember Technika
Ennek a technikának a segítségével képesek a klán tagjai báb módjára irányítani az akár hadseregnyi Fa Gyakorló Bábút (Bábhasználathoz hasonló technika)
Pont: 20
Chakraszint: 150
 
Szerintem ez így nem túl pontos mert: az animében jól láthatóan pecsétekkel oldották meg ezt a fajta irányítást, ugyanakkor itt nem volt szó konkrét irányításról, a bábok maguktól cselekedtek, támadtak. Mondjuk lábjegyzetbe, szerintem hülyeség, hogy kívül helyezték el a pecséteket és, ha lehet én változtatnék is ezen, hogy ne lehessen ennyire könnyen eltávolítani őket.
 
Új leírás ötlete
 
Mokujin Jutsu // Fa Ember Technika
Egy pecsét technika, amivel a klán tagjai képesek "irányítani" az  akár hadseregnyi Fa Gyakorló Bábút. Voltaképpen nem konkrét irányításról beszélünk ebben az esetben. A technikát használónak felkell helyeznie minden egyes bábra egy előre elkészített pecsétet. A pecsétben tárolt chakra segítségével a báb képes lesz önmagától mozogni, egyszerűbb feladatokat végrehajtani. Általában az ellenfél feltartására szokták használni, egyszerűen azt meghagyva feladatuknak, hogy a használón kívül mindenkit megtámadjanak. A bábok nem rendelkeznek túl sok ésszel, szimplán csak megtámadják azt, aki az útjukba kerül. Képességeik elég korlátozottak, miképp strapabírásuk is, mivel egy jól irányzott ütéstől szétesnek, azonban amíg a pecsét rajtuk van képesek újra összeállítani magukat és tovább harcolni.
Előny: A használónak csak aktiválnia kell a pecséteket, utána már nem szükséges jelen lennie, a bábok maguktól harcolnak.  Ha szét is ütik az ellenfelek a bábokat, azok önmaguktól képesek újra összeállni. Ha van ideje a használónak akár hadseregnyit is készíthet belőlük.
Hátrány: A bábok képességei elég korlátozottak, nem képesek összetett feladatokat végrehajtani és a fizikai teherbírásuk sem a legjobb.
Megjegyzés: Ebben az esetben a játéktechnika más, mint a normál, a játékos által irányított bábok esetén. Mivel a technikát használó személynek ilyenkor nincs közvetlen befolyása a bábok viselkedésére, a mesélő irányítja a bábok cselekedeteit, s a használó egyéb technikák alkalmazásával veheti át azok irányítását: Kugutsu no Jutsu, Mokujin Soujutsu, vagy egyéb báb irányitó technikák.
Szint:???
Chakraszint:???
 
A második technika. Itt is azért szeretnék pontosítás kérni, mert itt is látszott, hogy nem csak egy báb irányítható a technikával és értem én az "akár" jelzőt, de szerintem szintekre kellene bontani az egészet és akkor gyakorlással lehetne növelni az irányítható bábok számát, mert mondjuk ha tíz gyakorló báb irányítása lenne 200 chakra, elég furán nézne kik 500 báb irányítása is ugyanennyi chakrával. Persze nyilván ennyi irányítása már elég durva dolog lenne egyszere. Persze itt nem csak azon van a hangsúly, hogy mennyi chakrája van az illetőnek, attól is függ, hogy mennyire képes megosztani figyelmét a számos báb között. Azonban van előnye is mondjuk Sasori száz bábjával ellentétben: még azoknál is egyszerűbb a felépítésük és nem fonalakkal kapcsolódik hozzájuk az ember. Valójában, hogy ennek a technikának mi is a pontos működése csak tippelni tudok, de szerintem: az animében is látható volt, hogy a fickó, már csak mikor Guy és Lee harcolt a bábokon keresztül ott is rá volt kapcsolódva a bábokra. Akkor arról volt szó, hogy a fickó nem magát, hanem a két harcoló felet kötötte egy-egy bábhoz. Szóval én úgy képzeltem el, hogy ennél a technikánál a használó köti magát a bábokhoz, azáltal, hogy beléjük áramoltatja a chakráját. A folyamatos kötelék itt hasonlít a Kugutsu no Jutsu által létrehozott chakrafonalakhoz, csak nem használja hozzá az ujjait, mert nem a tenketsukból áramoltatja a chakrát. Inkább mint a szenzorok esetében, létrehoz egy-egy felhőt, amivel folyamatosan kapcsolatban marad és a bábokba irányítja őket. Mondjuk ez miatt szerintem magasabb chakraszintet és besorolást érdemel a technika, még, ha csak egy bábot is akarunk irányítani, mert nem egyszerű egy ilyen felhő kibocsájtása ás avval még bábot is irányítani. Minimum egy B szintet megér, szerintem, még ha csak egy bábot is akarunk irányítani. Viszont a maximálisan irányítható bábok számát egyedül a chakra szint, kell, hogy meghatározza, mert: csak ahhoz kell nagy stammina, hogy minden általa irányítani kívánt bábba képes legyen ilyen "felhőt" juttatni és azokat fentartani. A koncentráció nem nyom annyit a latba, mivel nem kell, hogy feltétlenül mozgassa is az összes bábot, csak azokat amikkel éppen támadni akar. A többi az nyugodtan ácsoroghat is addig. Viszont még annyit, hogy ez a technika előfeltétele kell, hogy legyen az összes utána következő technikának, mert logikusan erre az irányítási módra kell épülnie a többi technikának is.
 
Régi leírás
 
Mokujin Soujutsu // Fa Ember Manipulációs Technika
Ezzel a technikával képesek a tömegből akár egy bábot kiválasztva azt egyedien irányítani. 
Pont: 25
Chakraszint: 180
 
Új leírás ötlete
 
Mokujin Soujutsu // Fa Ember Manipulációs Technika
A Ryuudouin klán félve őrzött báb irányító képessége. A technika voltaképp abból áll, hogy a használó létrehoz egy, vagy több chakra felhőt, amiket az általa manipulálni kívánt bábokba irányít és folyamatos kapcsolatot tart fent velük. Ezek a felhők a technika központi elemi, melyek segítségével képesek a bábokat irányítani, a puszta akaratuk és koncentráció segítségével.
Előny: Sokkal közvetlenebb kapcsolat a bábokkal, így azok gyorsabban reagálnak, mint a kugutsuval irányított bábok, s mivel a használó nem használja az ujjait, így sokkal nehezebb leolvasni a mozdulatokat, maximum a szem mozgásából, ám több báb esetén, harci helyzetben szinte lehetettlen kitalálni melyik bábra is tekintett egy pillanatra a használó.
Hátrány: A bábokkal való kapcsolat fenntartás folyamatos koncentrációt igényel, de egy jobb chakra kontrollal rendelkező, vagy a technikát elég régóta használó személy akár már mozgás közen is képes irányítani a bábokat.
Megjegyzés: A Mokujin Jutsut leszámítva előfeltétele minden  Ryuudoun technikának. Az irányítható bábok száma tanulásokkal növelhető.
1 báb
Szint: B
Chakraszint:???
15 báb
Szint: B
Chakraszint:???
30 báb
Szint: A
Chakraszint:???
50 Báb
Szint: A
Chakraszint:???
70 Báb
Szint: S
Chakraszint:???
100 Báb
Szint: S
Chakraszint: 1000
 
 
100 fölött engedély köteles, szintén tanulásban és a mennyiséget illetően staffal való egyeztetés után növelhető az irányítható bábok száma
 
Előre is köszönöm a választ, bár nem tudom, hogy mennyire volt ez kérdés. Próbálok segédkezni, mivel nekem van legfőképp szükségem ezekre a leírásokra, pontosításokra és ha lehet ennyi terhet levenni  staffról.
Voltam tisztelettel Kureiji Hanaro -= Kérdések =- - Page 39 Clip_image001
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Inuzuka Tsume Vas. Jún. 03 2018, 21:06

Kedves Kureiji Hanaro!
A technikákat átbeszéljük a Ninja Tanácsban. Köszönjük a jelzést és az ötleteket.






Kedves Katsumi Mao!
A vallások a Naruto világának periférikus elemei, leszámítva persze azokat, melyek chakra használathoz kötődnek, így például a Jashin vallást.
A korábbi leírás egy nagyobb projekthez kapcsolódott, ami a történeteitek formálódásával végül nem realizálódott.
Jelenleg amit olvasni tudsz róluk, az Öt Elem Templomainak leírása. ITT Ezek java részét az akkori staff dolgozta ki.
Szívesen fogadunk azonban játékosi kezdeményezéseket.
Ha van igény a vallásokkal kapcsolatos leírásokra, ismét napirendre vesszük Smile
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Pént. Jún. 08 2018, 12:38

Hali megint Smile Most néztem,már bevannak szintezve a klán technikákon bellüll és eltaláltam tényleg B szintű Smile
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Katsumi Mao Csüt. Jún. 14 2018, 15:12

A kérdésem még mindég a levegőben lebeg a klónokkal kapcsolatban. Valakitől remélhetek választ rá? ^^
Katsumi Mao
Katsumi Mao
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Tűz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Yaken Naraku Szomb. Jún. 16 2018, 11:42

Nos nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy jó pár éve nem játszottam itt, de most szeretnék megint elkezdeni. Milyen teendőim lennének ezzel kapcsolatban? ^^
Yaken Naraku
Yaken Naraku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Jún. 18 2018, 03:03

Üdv újra az oldalon ^^

Bár nem vagyok Staff, megpróbálok válaszolni kérdésedre. Leírom visszatérő játékosoknak mivel szokás kezdeni, de nem muszáj mindent megfogadni.

Írhatsz egy "kéthónapos" Bővítményt, mely a kihagyott idő alatt a karaktereddel történt eseményeket foglalja össze. Mivel most ért vége a háború, bőven lehet mit írni. Ugyan ez régen benne volt a Szabályzatban, most nem találom, ahogy régen sem volt kötelező (illetve nem igazán figyeltek rá). Ha megírod, a Háború idején használatos Élményezési rendszert kell alapul venned. (Kattints a linkre.) Ezek közül a legfontosabb számodra, hogy Genin karakter nem hagyhatja el faluját vagy szövetséges nemzetek határát, illetve nem befolyásolhatja nagyban a világ történéseit (főleg így, hogy a háborúnak vége).
Ha szeretnél többet megtudni arról hol járunk most, innen olvashatsz az elmúlt idők híreiről és a Háborúról:
IV. Nagy Ninja Világháború
A Világ Hírei: A Fogható Történelem (a 2. oldalon olvashatod a "frissebb" híreket, bár azok is viszonylag régiek)
Fórum Hírek
Ha játszani szeretnél, a Csapát/Játékos/Mesélő Keresőben kereshetsz magadnak társakat vagy mesélőt. Én szívesen elvállalom a mesélésed ^^ Valamint már vállalhatsz mini-küldetêseket is, ezekről itt olvashatsz: Pletykák ês Szóbeszédek, Mini-Küldetések. Épp indult ia egy: Nemzeti és független miniküldetés
Bevezetésre került a TJP rendszer, valamint a fegyverhasználók besorolása, ezeket itt kérheted:
Taijutsu Pontok Elosztása
Fegyverforgatók besorolása
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Isawa Genji Csüt. Jún. 28 2018, 16:49

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni hogy mivel gyakorlatilag kb. két posztom volt a játéktéren összesem amikor regisztráltam és az se sok vizet zavart, lehetséges lenne, hogy azt ignorálva most mint friss karakter ként újra kezdjem az oldalon Genjivel mintha az meg se történt volna? Ez lehetséges, kérvény kel-e hozzá, vagy fogjam be a rinyálást és írjak bővítményt az eltelt egy évről? Utóbbit igazából hanyagolnám ha lehet, mert nem sok értelmét látom.
Isawa Genji
Isawa Genji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 175
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 125 (D)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 125 (D)

Tartózkodási hely : Hiraishin no jutsu


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Júl. 06 2018, 01:04

Szép estét!


Osumi tökéletesen leírta, hogyan is kellene működnie, ugyan a háborúnak vége, így a régi rendszer szerint írhatod meg, feltéve, ha a háború utáni időszakba kapcsolódnál be.


Genji: Most arról a két postról szeretnél lemondani, vagy az előtörténetben megírtakról is? Ha előbbi, akkor engedem, hogy új lappal nyithass, annyi, hogy az utolsó postod húzd át és írd oda, hogy engedtem. 


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Djuka Ryusuke Pént. Júl. 06 2018, 19:18

na Very Happy a helyzet az, hogy ismét megvan az 5 emberünk Nashimarunak Very Happy 2 új visszatérő, Ago, Suzu, Miuru és Takashi multija. A kérdésem az, hogy fel lehetne-e eleveníteni a Nashimaru klán dolgot, mert ahogy anno hallottam a végkifejlet előtt halt be a dolog xD szeretném tehát megkérdezni, hogy megoldható lenne-e, ha a felsorolt játékosok már nashimaru klán tagjaiként kerülhetnének be hamarosan a játékba Very Happy (illetve szeretném megkérni a Ninja Tanácsot, hoy vegye elő újra legyen szíves a klán dolgokat xD)
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Isawa Genji Pént. Júl. 06 2018, 23:08

Uchiha Madara írta:Szép estét!


Osumi tökéletesen leírta, hogyan is kellene működnie, ugyan a háborúnak vége, így a régi rendszer szerint írhatod meg, feltéve, ha a háború utáni időszakba kapcsolódnál be.


Genji: Most arról a két postról szeretnél lemondani, vagy az előtörténetben megírtakról is? Ha előbbi, akkor engedem, hogy új lappal nyithass, annyi, hogy az utolsó postod húzd át és írd oda, hogy engedtem. 


Madara


Egen a két posztról akork lemondni és tiszta lappal kezdeni. És köszönöm.

Genji

Rendben - Madara
Isawa Genji
Isawa Genji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 175
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 125 (D)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 125 (D)

Tartózkodási hely : Hiraishin no jutsu


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Pént. Júl. 20 2018, 14:51

Üdvözletem! Egy egyszerű kérdésem lenne, mégpedig, hogy lehetséges,-e egy már elfogadott, de nem megtanult technikát átteni egyik karakteremtől a másikhoz. 

Nimpo: Tamshi no Fhuro-sha//Kóborló lélek technika

Kézjelek: Tori(madár), Uma(ló), Saru(majom), Hitsuji(kos)
Típus: Ninjutsu 
Leírás: Inohara egyik saját technikája, amit még fiatal korában gondolt ki, de akkor még nem volt kellő tudása, hogy létre tudja hozni. 
Voltaképpen egy felderítő technikáról van szó, aminek az alapja a Bunshin no Jutsu. 
A létrehozásához a hasznló a testén kívül alkot egy chakra tömeget és elnagyoltan a saját formájára alakítja. Amikor létrehozza ezt a chakra alakot, nem ad neki szabad szemmel látható külsőt, mint a bunshin esetében, hanem tiszta, nem látható chakraként hagyja meg. A chakra tömeg és a használó teste között vékony chakra kötél, az "ezüst szál", tartja a kapcsolatot. A használó tudata átkerül a chakra alakba, pontosabban nem kerül át, de annak érzékszervein keresztű látja a világot. Lát, hall érzi a szagokat, de nem tudja megérinteni a dolgokat. Kedve szerint használhatja a chakra alakot, mozoghat és a chakra tulakdonsága miatt bármin átmehet. Egy megkötés van, embereken, chakra használó állatokon és chakra falakon nem lehet átmenni, mivel azok idegen chakraként nem fogadják be! 
A technikának van egy kezdeti limitje ami 10 méter, de gyakorlással akár 300 méterig kitolható.
Kiváló technika a felderítésre és a lopakodásra, azomban van egy-két nagy gyengesége. 
Mivel a használó tudata a chakra tömegben van, vagyis mivel annaak használatára koncentrál a teste rendkivül kiszolgáltatott.
A technika használata közben nem lehet semmilyen más technikát használni. 
Azok akik képesek látni a chakrát, könnyen megtalálhatják a használót.

Besorolás A
Chakraszint: 600


Ez lenne az említett technika, ami jelenleg Inohara karakteremnél van és Hanaronak szeretném adni. 
Inkdokaim: egyfelől Inohara egy nem használt, inaktív karakterem, mert nem tudok vele azonosúlni. Más sfelől a fentebbi technika sokkal jobban illene a bűnözői pályát választott Hnarohoz. Emelett történetileg is indokolt lenne egy ioyen technika, mivel a chuunin vizsgán elég botrányos módon próbált információt szerezni és már akkor eldöntötte, hogy szerez vagy alkot egy kevésbé látványos és ciki technikát erre a célra.
Átírva, hogy jobban passzoljon hozzá:


Nimpo: Kento no Kage// Ninja művészet: Árny fürkész

Kézjelek: Tori(madár), Uma(ló), Saru(majom), Hitsuji(kos)
Típus: Ninjutsu 

Voltaképpen egy felderítő technikáról van szó, aminek az alapja a Bunshin no Jutsu. 
A létrehozásához a hasznló a testén kívül alkot egy chakra tömeget és elnagyoltan a saját formájára alakítja. Amikor létrehozza ezt a chakra alakot, nem ad neki szabad szemmel látható külsőt, mint a bunshin esetében, hanem tiszta, nem látható chakraként hagyja meg. A chakra tömeg és a használó teste között vékony chakra kötél, az "ezüst szál", tartja a kapcsolatot. A használó tudata átkerül a chakra alakba, pontosabban nem kerül át, de annak érzékszervein keresztű látja a világot. Lát, hall érzi a szagokat, de nem tudja megérinteni a dolgokat. Kedve szerint használhatja a chakra alakot, mozoghat és a chakra tulakdonsága miatt bármin átmehet. Egy megkötés van, embereken, chakra használó állatokon és chakra falakon nem lehet átmenni, mivel azok idegen chakraként nem fogadják be! 
A technikának van egy kezdeti limitje ami 10 méter, de gyakorlással akár 300 méterig kitolható.
Kiváló technika a felderítésre és a lopakodásra, azomban van egy-két nagy gyengesége. 
Mivel a használó tudata a chakra tömegben van, vagyis mivel annak használatára koncentrál a teste rendkivül kiszolgáltatott.
A technika használata közben nem lehet semmilyen más technikát használni. 
Azok akik képesek látni a chakrát, könnyen megtalálhatják a használót.

Besorolás A
Chakraszint: 600
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Júl. 29 2018, 01:51

Szép estét!


Mao
Vallások: Amennyiben emlékszel, milyen istenek voltak, és hogy mi volt a háttértörténetük, nagyon szívesen várom PMben, tervben volt/van a Gundanra jó néhány vallás kidolgozása, ezzel együtt a régebben várt Szerzetes kaszt megalkotása. Amennyiben emlékszel leírásokra, vagy van egyénileg ötlet szívesen várom. Ez másokra is vonatkozik. Smile
Bunshinok: Az elemi bunshin és a Kage bunshin több szempontból is eltér. A Kage bunshint ugye a chakra lefelezésével tudod megalkotni, ez a tökéletes másolat, fizikális test nélkül. A KB képes információt visszaáramoltatni egy bizonyos területen belül, illetve képes regenerálni a saját készletét.
Az elemi bunshinok egy adott chakrakészlettel rendelkeznek, amit a használó a létrehozáskor szab meg. Ez az EB mindnekori maximuma. Ebből képes az adott elemi technikákat, tait megalkotni, vagy éppen regenerálni a testét, amennyiben van a környezetében ehhez szükséges elem. Az EB nem képes visszatölteni a chakraját, tehát ha a megadott chakra elfogy, akkor a bunshin feloldódik. 
A shoton bunshinnál kérdéses, a leírásában "rendkívül messzire juthatnak az igazi használótól. Talán az egyik legtökéletesebb klón technika." szerepel, ami nem ad még indokot erre, azonban ha átírjuk úgy, hogy szükséges a KB hozzá, mint a raiton bunshinnál, akkor képes lehet a KB képességeire.


Ryusuke
A klánokat bármikor meg lehet alkotni az adott topicban (pontosabban itt), ide, amennyiben megvan az öt ember, bármikor be lehet írni klánötletet, és akkor elbíráljuk. Ha megvan, semmi akadálya, ha van korábbi leírás, akkor kerüljön oda be, csak akkor már a fix tagokkal.


Hanaro
Technika csere rendben van. Megesik, hogy egy ötlet két karakterhez is passzol, s ha az egyik inaktív, akkor engedem, viszont a sajátokból akkor kiszedem és átteszem neki a végleges listába.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Kedd Júl. 31 2018, 23:18

Rendben és köszönöm Smile
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hazukage Kurono Kedd Aug. 07 2018, 08:13

Sziasztok. Két kérdésem is lenne. Smile


1. Valaki tudna adni nekem egy ismertetőt a Naruto Gundan világában a fejvadászat folyamatáról.
-Miképp lehet megismerkedni magával ezzel a réteggel
- Hogyan kapják a feladatokat, illetve hogyan adják le
- Olvastam fejvadász központokról, a Bingoban, de nem túl részletes, hol találhatóak meg ezek
- Illetve bármilyen egyéb hasznos információ. 


2. Ez egy komolyabb játéktechnikai kérdés a sárkányokkal kapcsolatban, vagy is magával a sárkány idézéssel kapcsolatban


A kedves NT irreálisnak tartja az erejüket, amit megtudok érteni, mert tényleg legendás állatfajról van szó. Régi motorosként járok ebben a cipőben, a karakterem régóta jó cimborák velük, de én is irreálisnak tartom, hogy A szinten sárkányokat idézek, éppen ezért ha valaki szokta olvasni kevéske irományaimat láthatja, hogy szinte egyáltalán nem is használom őket, viszont társa nekem is szükségem lenne, ezért felvetődött bennem egy olyan ötlet, hogy egy szépen megfogalmazott pályázat keretében felbontanám a szerződést (vagy felbontódna) a sárkányokkal, és az idéző technikával egy Random ninju faj-hoz kerülne karaterem (ezek a kígyók lennének, mivel ők állnak talán legközelebb a sárkány fogalmához) és velük kerülne a karakterem szerződésbe, viszont nem hagyhatom el teljes mértékben a sárkányokat, mivel karakterem jelleme, múltja, klánja is hozzá kötődik, így arra gondoltam, hogy egy- esetleg két taggal személyes szerződés lépne érvénybe, és legendás idézésként kerülne fel az adatlapomba, és a gundab világába egyaránt. Nem a pályázat megvalósítása a kérdésem, hanem az, hogy ez játéktechnikailag helyes lenne-e ,vagy bele férne e ez az NT engedély kérésbe. Lévén ők is egy sárkány idézőtől megszabadulnának, és közelebb kerülnének ahhoz, hogy a táp sárkány idézés egyre inkább legendás idézés lehessen. 


Köszönettel:
Hazukage Kurono
Villámok Sárkánya
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Aug. 07 2018, 22:24

Szép estét!


A fejvadászatról, szinte bármelyik faluba, ha belépsz, vannak kinn a bejárat előtt "Körözött személyek" táblák, vagy ha kicsit érdeklődsz egy-egy hivatalos szervnél (shinobik...), akkor ott kaphatsz információkat azokról, akiket esetlegesen köröznek országos/nemzetközi szinten. Vagy szerzel egy BINGOt és abban ott van minden. A kijátszása igazából abból áll, hogy egy mesélővel egyeztetsz, hogy kit is szeretnél levadászni, és akkor megszervezi neked a kalandot. Ezt bízhatod a mesélőre, vagy lehet egyéni ötlet is. 


A sárkányokkal való idézést szerintem meg tudjuk beszélni, bedobom azért a Tanácsba elbírálásnak, de én személy szerint, mint a Ninjuu kódexek moderátora, beleegyezem a szerződés törlésébe és a kígyókkal való lepaktálásba. A sárkányok közül szerintem válassz ki egyet, aki a társad maradna, viszont egy élményben, vagy játéktéren mindenképp meg kell majd említeni a bontást és az új szerződéskötést, viszont ennél mindenképp várj kérlek az NT válaszára. PMben foglak értesíteni, amint megvan.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hazukage Kurono Szer. Aug. 08 2018, 08:42

Köszönöm a gyors választ


A pályázatom főbb vázlat pontjai.
- Hazukage klán majdnem teljes kihalása a háború következtében (Ez Kurono számára lesz érdekes)
- Mivel a mi sárkányaink a klánnal állnak szerződésben, ezért a sárkányok felbontják azt, a megmaradt tagokkal egy-egy sárkány egyéni szerződést köt, mivel a sárkányok ezen csoportjának nem áll szándékában többé szerződést kötni más emberekkel. 
- Kurono a szerződésbontásról nem fog tudni, ezért az idézést használva a kígyók rejtekére jut
- Ott életéért küzdve bizonyít az óriáskígyóknak, ezért a fehér bölcs több napi csatározás után magához hívja
- Létre jön a szerződés.


Megírom az egészet ha kell, de egy mesélővel ki is játszom akár onnantól, hogy használtam az idéző jutsut, és a kígyós részt már mesélővel vinném. Érdekes játék alakulhat ki belőle Smile 
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 39 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.