Gensai Hayato

2 posters

Go down

Gensai Hayato Empty Gensai Hayato

Témanyitás  Gensai Hayato Csüt. Május 07 2020, 17:13

NÉV: Gensai Hayato

Ország: Tűz ország / Konohagakure no sato

Rang: Genin

Kor: 15

Nem: Fiú

Felszerelés: Dróthuzal (10m) , Szerszámok (1szett) , Füstbomba (5db) , 5 db Kunai (tekercsben), 5 db shuriken (tekercsben) , 1 db katana(tekercsben), senbon (10db) , 1db hátizsák , 3 db tekercs, chakra tinta ( 3 üvegcse), robbanó jegyzet(10 db),

Jellem: Nyugodt és barátságos; nem szeret kitűnni a többiek közül a szavaival,inkább a tetteivel; a kitűzött cél érdekében bármit képes megtenni; szeret "játszani" az ellenfelével; a barátait minden erejével védelmezi ha szükséges

Kinézet: Hosszú barna haj, fekete szem , 175 centi körüli magasság, 54 kilogramm, Egy sötétbarna ninja overált visel , egy sál van a nyaka körül ami az arca felét körülbelül az orráig eltakarja , egy fekete bőrkesztyűt hord


Előtörténet:
Hayato egy szellős őszi napon született az Akane első gyermeke ként Sunagakure-ben. Édesanyja Aida Akane, édesapja pedig Tora Gensai. A család elég nagy és nem különösebben volt ninja típus, inkább csak árusokból és zenészekből állt, ezért főleg vándorlással töltötték az idejüket . Éppen egy karavánnal keltek át sunagakure-n amikor Hayato megszületett. Idővel az egész Gensai família letelepedett Konohában. Hayato szülei úgy döntöttek a sok ninját és harcukat látva hogy a gyermeküket megvédik és a családi hagyományaikkal szakítva úgy hogy ninját nevelnek belőle azért hogy megtudja magát védeni, ezért be is íratták 10 éves korában az akadémiára. A fiú az első évben próbálta a tőle telhető legjobbat nyújtani az akadémián, szorgalmasan tanult és nem törődött semmi mással, még egy barátra sem tett szert szinte láthatatlan volt a társai számára, második évben próbált a tanulás mellett a barátok szerzésére is koncentrálni, eleinte ez nem sikerült túl jól, nem éppen voltak vele barátságosak a többiek. De pár hónap múltán sikerült igazi barátokra szert tenni szám szerint háromra, akik kiálltak mellette a bajban, egy nap egy erősebb genin megtámadta négyüket és a 3 kölyök nehezen ugyan de legyőzte. Hayato csak állt és nézett aligha tudott valamit tenni , ezt látván csak egy dologra tudott gondolni : *Meg kell erősödnöm hogy ne a barátaimnak kelljen megvédeniük engem, hanem hogy én tudjam őket megvédeni.* , még aznap délután a fiú odament az apjához:
-Apa, nem tudsz valami módszert amitől erősebbé lehetnék és jó ninja válhatna belőlem?
-Fiam, én csak egy kereskedő vagyok, nem tudok ilyesmit.
Hayato az apja válasza miatt eléggé elkeseredett és elbandukolt az erdő felé. *Miért nem származok shinobi családból? Akiket ismerek azok mind nagy ninják leszármazottjai…de én…nem érek semmit se ha komolyabb harcra kerül a sor. Nem érdekel, ebbe akkor se fogok beletörődni, már csak azért is én leszek az első és a legjobb shinobi a családomban!* lelkesedett fel és neki kezdett edzeni. Azután a nap után szinte mindig kijárt az erdőbe edzeni iskola után. A genin vizsgák közeledtével Tora magához hívta gyermekét :
-Hayato, a minap vettem számodra valamit, valamit ami segíthet a ninja utadon.
Ekkor a háta mögül egy nagy tekercset vett elő és adta át fiának.
-Tessék, ez itt a tiéd, ebben egy katana van lepecsételve, remélem sikert aratsz majd vele a genin vizsga gyakorlati részén.
Hayato megköszönte a kardot és el is indult vele a szokásos erdei edzésére, de most nem csupán önmagát edzette hanem a katanáját is próbálgatta hogy mire képes vele. A genin vizsga , a nagy nap , hogy a kis tanítványból „igazi ninja” lesz , mint ahogy a legtöbb diák Hayato is izgult a vizsgát megelőző napon. A vizsga első része írásbeli , a fiúnak ez elég könnyen ment különösebb nehézség nélkül. Ám a második része jóval nehezebb volt, párbajozni kellett, mindenkinek 2 párbajt kellett megnyernie a sikeres vizsgázáshoz. Az első mérkőzés elég könnyű volt, az ellenfél egy félénk és gyenge kölyök, alacsony és vékony volt , látszott rajta hogy nem önszántából vett részt hanem valaki ráerőltette ezért meg se próbált küzdeni. Hayato szerette volna megtudni hogy a kölyök mennyire retteg a kardoktól ezért letette a földre a tekercset , kigurította és rátette a kezét , egy puffanás és némi füst keretében a katana jelent meg a kezében. Az ellenfél ettől a látványtól csak úgy remegett, mikor a kardot felé szegezte inkább feladta a küzdelmet. A második ellenfél magas volt és mozgékony volt, látszott az arcán hogy csakis a küzdelem élteti, a harc kezdetével azonnal támadott egy kunai-al, egy nehéz kardpárbaj után, melyen a Kawarimi no jutsu-n kívül más technika nem igazán került használatra , Hayato nyerte meg a küzdelmet, így sikeresen genin lett. Mint ahogy szokás megkapta a fejpántot, örömmel szaladt haza megmutatni a szüleinek a „zsákmányát” . A vizsgák után az utcán sétálva ,természetesen a fejpántot viselve, a régmúltban őt és barátait megtámadó geninnel találkozott aki éppen a kisebb gyerekeket riogatta és próbálta őket kifosztani. Hayato egy szó nélkül a genin torkának szorította a katanát.
-Ne a kölyköket riogasd, hanem egyenrangú ellenfélként küzdj meg velem!- förmedt rá a rabló ninjára. A shinobi egy kunaial lökte el a kardot a nyakától, ekkor Hayato hátra ugrott. Az ellenfél a fiú felé dobta a kést, ami előle egy Kawarimi no jutsuval kitért, majd a genin háta mögé ugrott és felrúgta.
-Most pedig tűnj innen és válj erősebbé, hogy hasznos legyél a falud számára, ne pedig a gyengébbekkel kötekedj!- ezután a mondat után a rabló ninja elinalt és Hayato elégedetten tért haza.


A hozzászólást panacuku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 07 2020, 19:04-kor.
Gensai Hayato
Gensai Hayato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 127
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 120 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 157 (C)
Ügyesség/Reflex : 115 (D)
Pusztakezes Harc : 110 (D)

Tartózkodási hely : Láp országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Geninn
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

Gensai Hayato Empty Re: Gensai Hayato

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Május 07 2020, 17:24

Szia! 
Örülök, hogy ránk találtál és szeretnél játszani! Mielőtt azonban leellenőrizném az előtörténeted, kérlek írj nekem egy privát üzenetet. Mivel látom, hogy  Jozsivokoszcs-nevű felhasználóval ugyanrról az IP-címről írtatok. A multiszabály miatt szeretnék meggyőződni róla, hogy nem ugyanaz a személy adta be mind a két előtörténetet. Kérlek írj erről nekem, aztán megnézem a történeted! ^^


Hanabi

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Gensai Hayato Empty Re: Gensai Hayato

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Május 07 2020, 22:17

Szia! 
Az történeted elfogadom! Örömmel láttam, hogy az előző előtörténetben vétett hibákat nagyon szépen kijavítottad! 
Kérlek a jövőben figyelmesen olvasd át a postjaid, mert egyes helyeken tévesztések voltak. Pl. "Az Akana 1. gyermeke" helyesen Akane 1. gyermeke; az "Az" szükségtelen. 


Kezdő értékeid: 
Rang: Genin
Szint: D
Chakraszint: 105
Tjp: 7
Pénzösszeg: 2000ryo
Technikák: az összes alap E szintű jutsu


Írj adatlapot, keress mesélőt és jó játékot! 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Gensai Hayato Empty Re: Gensai Hayato

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.