Csatornarendszer

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Hyuuga Junpei Hétf. Május 30 2022, 09:43

//Bocsánat a késésért.  '^^ //



Úgy éreztem felelős vagyok azért, hogy a sok veszteség után ami a mai napon ért minket, legalább ketten épségben visszajussunk a faluba és jelentést adhassunk arról ami történt. Hinának igaza volt, próbáltam játszani a rangidőset, habár én magam is csak egy genin vagyok és még talán idősebb sem vagyok a mellettem lévő Yorunál, mégis úgy éreztem, hogy a klánomból kiindulva nekem kell vállalnom a döntéseket és azok következményeit. Megfutamodtam volna, hisz a fiatal Hyuuga elvesztése is nagy törés volt számomra, de egy Jounin árulása és egy újabb genin halála már-már azt a tökéletes érzést nyújtotta, hogy elbuktam. Hina minden egyes szava betalált, nyílként szúrta át a bennem kavargó érzéseket. Úgy éreztem, hogy a kötelességeim, a bizonyítási vágy mind a falu felé, de főleg a saját klánom irányába megláncolnak engem, kalitkába zárnak és marionett bábúként engednek csak ki onnan. Ezt nevelték belénk mellékágiakba már azóta mióta csak az eszemet tudom. Irányítva lenni. A küldetésem a tekercs visszaszerzésével kapcsolatban tökéletesen elbukott, ezért mint egy jó bábú, visszatérnék irányítómhoz, hogy megkapjam büntetésemet és újra üveges szemmel a főág szolgálatára álljak.
Hina szavaival meglengette a ketrec kulcsát, a drótokat elvágó ollót előttem, mi több átadta nekem, saját magam dönthettem arról, hogy engedek a belém nevelt megfelelési kényszernek és most azonnal hazatérek jelenteni vagy levetem magamról a kényszert és teszek azért, hogy a falum, köztük a klánom további veszteséget ne szenvedjen el holmi szektás barom miatt. Megragadtam az elém dobott ollót és jó erősen megmarkoltam, de a kezem bele remegett. A fejemben ott kavargott Hyuuga Satoshi kioktató, elnyomó szavai. Féltem, hogy döntésemnek az lesz a következménye, hogy kitagad magából a klán, száműznek, értéktelennek bélyegeznek. Sóhajtottam egy hatalmasat, kiürítettem kétes gondolataimat és elhatároztam magam. Még mindég jobb, ha kivet megából a klán annál, ha Yokaiok teljesen megsemmisítik azt. Jelenleg a klánunk birtoka a konoha melletti erdőségben kapott helyet, így ha tényleg igaz amit a nő mond, akkor az elszabadult lények első áldozatai lennének a szeretteim. Megragadtam hát erősen az ollómat, a záramat nyitó kulcsot, a kezem remegése is abbamaradt és magabiztosan kinyitottam a zárat.


Yoru már döntött, sokkal hamarabb és bölcsebben mint ahogyan azt én tettem, holott próbáltam én helyette is a döntést. Eleinte nem értettem miért példálózott az Uchiha klánnal Hina, azonban miután felfedte valódi identitását, már ezt sem fedte homály. Elmosolyodtam a Sharingan láttán, cseppet sem azt a hatást váltotta ki belőlem mint amit várt volna tőle, azt már elérte a szavaival. Persze meglepődtem, egy kihaltnak hitt dojutsu hirtelen megjelent előttem ami rengeteg kérdést vet fel magában, de ezeknek nem itt és nem most van az ideje.
- Yoru már döntött és én is. Segítek neked, nektek! - jelentettem ki határozottan és felálltam fekvő alkalmatosságomról, összeszedtem mellettem elhelyezett felszereléseimet és útra készen a nőre pillantottam. Jelenleg ő volt az egyetlen aki tudta, mi az amit meg kell tennünk, és hogy hogyan kezdjünk neki. - Vezess minket, én pedig teljes erőmmel azon leszek, hogy segítsek neked és megmutatom miért is hívták akkor és még most is a Hyuugákat konoha legjobbjának! - Aktiváltam a dojutsumat, az erek kiduzzadtak szemeim körül és tekintetemmel álltam az övét, hova tovább kihívtam azt. Lángolt bennem a vágy, hogy rácáfoljak szavaira, a Hyuugák mindig is konoha legjobbjai voltak, nem csak az Uchihák bukása után váltak azokká. - Viszont cserébe mesélj a szemeidről, de csak az igazat. Azt nem fogadom el, hogy egy fa alatt találtad azokat...

Indulásra készen Yoru mögé léptem és követtem őt illetve Hinát.
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Uchiha Kagami Szer. Júl. 13 2022, 13:53

/Junpei, Yoru - Árnyék Konohagakure Alatt/


//Nyaralásról visszatérve újfent itt. Szeretném jelezni nektek, hogy immáron fix heti kettő szabadnappal (vasárnap, hétfő) fogok rendelkezni, szóval ténylegesen be tudunk gyorsulni, amennyiben szeretnétek ti is//

- Lopott szem? - villan a sharingan. - Nem a híres Sharingan no Kakashi vagyok, hogy lopott szemekkel hivalkodjak. A szemeim a sajátjaim és csakis a sajátjaim. Senki másé. Ebből következik, hogy Uchiha vagyok. Tán Itachi kuzin mégsem végzett olyan jó munkát, mint az várható volt, nem? Ezek után érthető, hogyha idegesítő vagyok, nem? - mosolyodik el. - Helyesen döntöttetek. És a döntésetek miatt most mesélek egy történetet, amíg úton vagyunk. Egyszer volt, hol nem volt... - kezd bele, majd rád néz Junpei. - Semmit nem kell bizonyítanod. A szemeid bár fehérek és sokmindent látnak, sosem fogják azt látni, amit az enyémek. Elláthatsz messzire, láthatod a tenketsu pontokat, sőt... még át is láthatsz a falakon, de a jövőt sosem fogod látni. Ősibbek vagyunk és mi voltunk az egyik alapítóklánja a falunak, ami befogadott benneteket. Ne vedd támadásnak - fordul vissza. - De amióta Itachi kuzin megtette, amit megtett, rémtörténetek láttak napvilágot rólunk. Olyan dolgokat írtak a számlánkra, amelyeket meg sem tettünk. Olyanokat, amelyeket ők tettek velünk. Azt gondolhatjátok, hogy akkor mindannyiunkban ég a gyűlölet és a bosszúvágy... néhányunkban igen. A testvéremben égett és ki is engedte magából, el akarta pusztítani ezt a romlott világot. De nem tette végül. Miért? Mert megállították. Szóval, nem csak benned ég a bizonyítási vágy, ifjú Hyuuga. No de.... tartozok egy történettel - vezet titeket közben a csatornarendszerben, teljesen kacskaringósan, szinte megjegyezhetetlen útvonalon. Mintha egyszerre tartanátok felfele és lefele, néha láttok fényt beszűrődni, de többnyire csak a mesterséges világítás és a fákylafény az, ami a szemeiteknek szolgáltatja a tájékozódást segítő, éltető világosságot.

Konoha csatornarendszere egyszer csak mintha elfogyna alólatok, közben a kunoichi egy árva szót sem szól hozzátok. Annak ellenére sem, hogy állítása szerint, tartozik egy történettel. Majd' két fertályórát mentek utána és semmilyen kérdésetekre nem hajlandó válaszolni. Láthatjátok, hogy figyel és figyel, a Sharingan pásztázza a környezetet. Egy barlangrendszeren vagytok és a fényt itt a falakon elhelyezkedő gombák biztosítják, melyek kékesen foszforeszkáltak. - Üdv Konoha mellett. Egy hosszadalmas barlangrendszer hálózza körbe a helyet, ha egész pontos szeretnék lenni, akkor a Hokage-arcképek alatt mentünk el és most vagyunk nagyjából.... - néz körbe. - Két mérföldnyire a falu romjaitól. A nyomok alapján a társatok errefelé jöhetett. És ami a legrosszabb.... - mutat a falra, amin van egy nyálkaszerű, foszforeszkáló folt. - Valami követte. Ha egy tippem van, akkor a Gakido-ból kerültek elő olyanok, akiknek nem kéne itt lenniük. Gyerünk tovább. Le ne maradjatok.

És csak megy tovább. Ha megálltok, akkor persze rátok pirít, hogy ne maradjatok le, de láthatóan az Uchiha leányzó átváltott "vadász üzemmódba". Minden érzékszerve a többszörösére van élesedve, a legkisebb hangra is azonnal összerezzen és ugrásra készen áll. Ez nem a klasszikus shinobi neveltetés. Érzitek, hogy prédát hajszol, hogy itt lent ő a vadász. Sokkal többnek láthattátok, mint egy egyszerű shinobi és nem csak a szemei miatt. Junpei, neked a Byakuan nem mutat sok dolgot, anyit viszont igen, hogy a falakon lévő foltok (mert több is van), egyértelműen chakrával telítettek, kékesen világítanak gyakorlatilag, tehát normális chakráról van szó. A gombák világításának a kémiához van inkább köze, mint a chakrához. Yoru, a te érzékszerveid sem jeleznek veszélyt, mindazonáltal a kölcsönös bizalmatlanság miatt igencsak távolságtartó vagy a lánnyal.... aki láthatólag és ezt te veszed igazán csak észre, kiszemeli magának a Hyuugát. Mintha személyes problémái is lennének vele kapcsolatban. Mintha bizonyítani akarna ő is és a hatodik érzéked súg valamit.... valami rosszat. Úgy beszél ezekről a "rémségekről", mint hétköznapi dolgokról, amelyek a mindennapjait jelentik. De vajon igazat mond? Nem csak "egyszerű" sötét chakra lehetett a pecsétből feltörő valami? A választ csak vele lelhetitek meg, de a bizalmatlanság ott ég a levegőben, kardként áll a fejetek felett, hogy bármikor lesújthasson rátok.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Yoru Vas. Júl. 17 2022, 13:13

/Árnyék Konohagakure Alatt - Kagami, Junpei/

A lány a sor elejére áll miközben kikéri magának a „lopott szem” kijelentést, és erősen bizonygatja, hogy Ő bizony valódi Uchiha. ~ No persze, én meg a köd hét kardforgatója vagyok egyedül. ~
A végtelennek tűnő barlangsoron halad a kis csapat elől a lány mint egy addikciókkal küzdő kismacska mindenre rezzen és zizeg,  a fiú félmosollyal az arcán figyeli miközben, mögötte Jumpei akinek feltehetőleg az egojából jön az ereje hogy bizonyítsa jobb a lánynál. Végül Yoru aki pár lépéssel Jumpei mögött egy mészkő darabbal karcolja végig a falat amerre mennek.
A lány semmitmondó tanmeséje annyira nem közötte le Yoru figyelmét, hogy a fiúnak még arra is volt ideje hogy egy kendőbe töröljön a nyálkából egy jó nagy adagot és eltegye a levágott gombák mellé a táskájába.
~ Fene sem tudja mire lesz jó. Ha más nem jó lesz a gomba éjjeli lámpának. ~ Mosolyog magában, ahogy hallgatja merre is járnak.
~ Tehát a faluból kifelé haladunk, érdekes…~ Yoru kezd nagyon befordulni, és egy gondolat egy erős rossz érzés keríti hatalmába. ~ Azt mondta pusztítani akarnak a faluban, erre kifelé vezet minket a falutól távol, egy nyomot követve, amit állítólag csak Ő lát és ért? ~
- Hina. – Szólal meg Yoru rideg hangon. – Jól rémlik, hogy azt mondtad ezek a lények az emberek felé mennek pusztítani és gyilkolni? – Lépéseit gyorsítva ellép Jumpei mellett és beáll a lány és a fiú közé. Miközben a köpeny alatt a Shunshin no jutsut aktiválja. – Akkor miért is megyünk kifelé a faluból? - A mázsás test a kérdés végét meg sem várva indít ütést egyenesen a lány feje felé. És folytatja a támadást, feltéve ha Jumpei nem állít meg.
/Jumpei ha aktív a Byakugan akkor láthatta mi készül és meg is tud állítani. DE azt a reakciót elutasítom, hogy a lány látta mi történik mert a Sharingan nem lát 360 fokban így nem láthatta, hogy jövök hátulról./

// Átgondoltam mégsem bízom ebben a csajban…//
Yoru
Yoru
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 148
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 148 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Magyarország nyomokban Yorut tartalmaz


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 278

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Hyuuga Junpei Hétf. Júl. 25 2022, 09:40

Döntöttünk. A kunoichivel tartottunk, hogy megmenthessük az otthonunkat attól, hogy mendemondákból ismert vagy nem annyira ismert lények hordája lerohanja. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy cseppet sem hittem el azt amit a lány mondott, nem csigázta fel a fantáziámat, hogy talán Onik szaladgálhatnak köztünk az éj leple alatt a mindennapi életünk folyamán. Nem, ez teljesen abszurdumként hangozna és jómagam is inkább a tudományos válaszok felé hajlottam és kerestem azokat mintsem, hogy szektás hitmesékben álomvilágába ringassam magam. Akkor viszont felmerül a kérdés, hogy miért is folytattam az utamat Hinával. Dacból és tudományos kíváncsiságból. Dacolni akartam a kijelentésével miszerint a Hyuuga család csak egy másodrendű klán akik fel sem érnek az Uchihákhoz. Sose gondoltam azt magamról, hogy én bárki felett állnék csak azért mert Hyuuga vagyok és sose szerettem azt ha valaki hasonló indokok miatt felsőbbrendűnek tekintette magát, csak úgy mint most a leány. A tudományos kíváncsiságom pedig egy olyan dolog amit sose fejtegettem mások előtt, jobb szerettem magamban nyugtázni a dolgokat és bár eddig is rengeteg dolog került megválaszolásra, azért még csurranhat-cseppenhet néhány lényegi tudás ami a jövőben még jól jöhet.
- Hmpf...- szisszentem fel amikor a lány arról beszélt, hogy az én szemeim nem láthatnak a jövőbe. - Habár jövőbelátásról beszélsz, folyamatosan a múltat emlegeted és hozod fel. Megsavanyodott ember lehet aki a múltban raboskodik... - Jegyeztem meg a lánynak amire nem érkezett válasz, de nem is számítottam rá.
*Hina elszólta magát. Rettenetesen.. "Itachi nem végezte olyan jól a dolgát". "Mindannyiunkban ég a gyűlölet". "A testvéremben" Na akkor elevenítsük csak fel, hogy mit is tudunk az Uchihákról: Az Uchiha mészárlásnak egyetlen egy túlélője volt, az pedig Uchiha Sasuke, illetve egy másik Uchiháról tudunk Itachiról, akit Hina is folyton folyvást emleget. Sasuke konohában nevelkedett a mészárlás után, majd elhagyta a falut, hogy bosszút álljon Itachin, aki a bátyja volt. Namármos, azt nem tudni pontosan, hogy Sasuke miért élte túl a mészárlást azon a napon, de a szóbeszéd úgy tartja, hogy Itachi nem tudott végezni az öccsével akit szeretett, ezért kímélte meg, de se a saját apját se az anyját nem hagyta életben. Ha ezen a vonalon indulunk el, nehezen elhihető, hogy Itachi a legendás shinobi aki egy egész klánnal végezni tudott, hibázott volna és egy-két Uchihát életben hagyott volna, vagy megkímélt volna másokat is. Hina elmondása alapján viszont nincs egyedül, többen vannak... Ami pedig a gyűlöletet illeti, Sasuke legyőzte Itachit, majd Konoha ellen fordult és megtámadta Danzot, mert őt okolta a történtek miatt. Innentől fogva nincs kizárva az sem, hogy...* Elmélkedésemet nem volt lehetőségem tovább folytatni, ugyanis készülőben volt valami. Valami nagy.
A byakuganom nem volt aktív folyamatosan az út alatt, spórolni szerettem volna a chakrámmal ha esetlegesen egy komolyabb harcra kerülne a sor, de most idejét éreztem annak, hogy megváltoztassam nézetemet. Aktiváltam a Byakuganom és felmértem a terepet. Nem volt hármunkon kívül egy lélek sem száz méteres körzetben, azonban a falon lévő foltokból chakra szivárgott, normál chakra. Míg ezt elemeztem Yoru felgyorsított és elém vágott, hogy közelebb legyen a lányhoz és jogos kérdéseket intézett felé és olyanra készült amire nem gondoltam volna. Láttam, hogy chakrát halmoz egy támadáshoz.
* Most jött el az én időm! * Futott végig a fejemben a gondolat és miután Yoru megindította a támadását, azonnal az övtáskámhoz nyúlta. Kivettem belőle négy kunait amelyek mindegyikén egy-egy robbanójegyzet volt és eldobtam őket. A barlangrendszer falát céloztam meg velük négy különböző pontban, kettőt Hina és Yoru közvetlen feje felett állítanék bele a mennyezetbe, kettőt pedig tőlük távolabb szintén a mennyezetbe, hogy elvágjam a menekülési útvonalat. A Kunaiok eldobása után ismét két robbanó pecsétet veszek elő és magam alatt a földre ragasztom és hátrálni kezdek tőle valamint a két "társamtól" annyira, hogy ne legyek a robbanás közvetlen hatósugarába ha arra kerülne a sor, hogy élesítenem kelljen mind a hat elhelyezett pecsétet.
Ha ezt sikerül kiviteleznem, kihúzom magam és megálljt parancsolok a valószínűleg harcoló feleknek!
- Elég volt! Fejezzétek be mind a ketten, vagy ez a hely lesz a sírotok. - Kiáltom el magam határozottan. - Hina! - Éles tekintetemmel a lányt célzom meg - Itt az ideje, hogy mindent elmondj! Hogyan éltétek túl azt a bizonyos napot, hányan vagytok, és mi a célotok! És ne próbálkozz semmivel. A pecsétek folyamatos chakraösszeköttetésben vannak velem és úgy vannak megírva, ha ez az összeköttetés megszakad, felrobbannak. - Itt arra célzok, hogyha a lány egy Genjutsuval próbálkozna, az kellemetlen véget érne a számukra.
Ha nem sikerül elhelyeznem a pecséteket, akkor felveszek egy alap harci állást és felkészülök arra, hogy itt és most ezen a szűk helyen egy elég intenzív csata is kialakulhat.


//"Jibaku Fuda: Kassei // Robbanó Jegyzet: Aktiválás: Magasabb - nagyjából B szinten - a használó képes lehet arra, hogy a pecsétet további kódolással ellátva, a robbanást egy ingerhez igazítsa." Ez alapján alkottam meg a jegyzetet és vettem a bátorságot magamat közel B szintűnek besorolni a 280-as ch-mmal ^^''//
Felszerelés:
10 db robbanócetli - 6 darab, azaz 4 marad.
5  db kunai - 4 db, azaz 1 marad.
5  db shuriken
5  füstbomba
2  tekercs
2 db Fuuma Shuriken
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Uchiha Kagami Szer. Szept. 14 2022, 01:11

/Junpei - Yoru; Árnyék Konohagakure Alatt/

//Elnézéseteket kérem a megkésésért, a munkahelyen nemrégiben beindult a szezon és elhatalmasodott az őrület//

Ment az adok-kapok köztetek. A bizalom hiánya nem volt kérdés és kezdett elhatalmasodni köztetek a szakadék. Hina nem bízott bennetek, ti nem bíztatok Hinában. Miért is bíztatok volna?  Nem lehetett benne megbízni és nem adott okot a bizalomra sem. MInden szavával csak mélyebbre ásott a gyanú gödrében és úgy nézett ki, hogy beért a vetés gyümölcse. Hisz, ki szelet vet, az vihart arat. Nem méltatott már senkit válaszra közületek, viszont tudtátok, éreztétek, hogy szeme nem egyszer villanhatott egyet a szavaitora. A könyv össze-vissza csapkodta a derekát, de láthatóan nem is érdekelte, hogy majdhogynem leesett a láncról, melyre rá volt fűzve. Aztán síri csend.... és egy ütés. Abban a pillanatban, ahogy a kezed meglendült Yoru, Hina elhajolt és egy kunai-al támadóállást vett fel. Junpei, te közbeléptél és a robbanócetlis ötleted sikeresen kiviteleződött, Hina azonban csak kuncogott.

- Minek próbálkoznék genjutsuval? Egy byakugan ellen? Legalábbis.... veled nem - nézett rád Yoru és hirtelen érezni vélted, amint a chakrád mintha megkavarodott volna. Elsötétült a világ és előtted egy hatalmas Sharingan fénylett a horizonton, csakis az létezett. Mindeközben te Junpei, egy térdre rogyó Yorut láthattál és egy Hinát, aki mintha ciccegett volna neked. - Túl okosak vagytok ti konohaiak - emelte le láncos könyvét fél kezével és dobta le a földre. Kinyíltak lapjai, melyek természetesen.... üresek voltak. Bizonyosan genjutsuval láttatta veletek, hogy volt bármikor is beleírva valami. - Túlontúl okosak. Azt hittem az a kis genjutsu megtette a hatását, a nagyteremben de nem. Átláttatok a szitán - köp ki a földre. - Sokan vagyunk és még többen. El fogunk jönni értetek, hogy falvatok maradékát is felszánthassuk, helyét sóval hinthessük be. Konohának irmagja sem fog maradni, vezekelni fogtok a bűneitekért. De ti ezt már nem mondhatjátok el senkinek. Ti itt és most véget értek - dobta fel a kunait a robbanójegyzetek közé és azzal a lendülettel, hátraugorva pecsétekbe kezdett. - Megástad a sírod, Hyuuga. Katon: Gookakyou no Jutsu! - kiáltotta és egy hatalmas tűzgolyó indult meg felétek a szájából. Egy egyenes járatban ez a biztos halált is jelenthette, azonban Yoru, te ekkor kikerülsz a genjutsu hatása alól, hála a hő okozta érzékváltozásnak. Amit most láthattok, hogy előttetek egy tűzgolyó "görgött" felétek a levegőben, túloldalán pedig Hina nevetése még a mennydörgést is túlharsogta. Belesétáltatok a csapdájába, persze tudtátok, hogy csapda lesz.... a kérdés már csak az volt, hogy mit fogtok tenni.

//Hina most felfedte magát. A továbbiakban rövid, gyors köröket próbáljunk meg létrehozni a harcban, ezért is írtam kimondottan rövidnek a mostanit. A Genjutsu: Sharingan hatására Yoru, te egy kicsit kába vagy, de aktív és a veszélyérzetből adódó adrenalin segíteni fog abban, hogy tudj harcolni, menekülni, bármi. Az oxigén viszont erőteljesen csökken, ez mindkettőtökre kihat. Emellett még nem érte el a robbanójegyzeteket (Hina eléggé hátraugrott), de azok bizonyosan detonálni fognak, amint a tűzgolyó a közelükbe ér//

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Yoru Pént. Szept. 23 2022, 16:02

/Árnyék Konohagakure Alatt - Kagami, Junpei/

//Nyomatékosan megkérem a mesélőt, hogy szintünknek tudásunknak megfelelő kalandba kanyarodjunk vissza különben az absztrakt vonalat követve leidézem Odint és a 300 Spártai harcost….IS. Köszönöm//

~ Mi a pokol? ~ Yoru első gondolata mikor kótyagos tudata tisztulni kezd a lány genjutsuja elmultával. Szeme gyorsan forog hogy tisztába kerüljön a helyzetével, így mikor feldolgozza hogy a támadása nem sikerült, a robbanójegyzetek alatt áll, és konkrétan a pokol tüze száll felé ismételten de már kimondva is megfogalmazza – Mi a pokol? - Talán csak egy másodperce van dönteni a fiúnak mit tegyen, de annyi sem kell neki. A csatorna nedves párás nyirkos levegője miatt a vastag szövet köpeny tocsog a víztől, így egyértelmű az irány. ~  Előre! ~
Nekifeszül, és bár nem tudja milyen messze van az ellenfele, úgy számolja csak a tűzlabda arcvonalán kell áttörnie utána már tölcsérként viselkedő technika nem lesz probléma, így teste elrugaszkodik és a legkisebb ellenállás felé indulva a lány felé rohamoz. De mielőtt a Gookakyout elérné egy bukfencet vet a nedves kövön, így a vizes köpeny megvédi a testét. Az „attrakció” után a lendület viszi tovább de tanulva a hibából nem néz fentebb mint a lány mellmagassága és ha elérhető távolságon belül van közelharci technikákkal kumite harcot kezdeményez vele.
Yoru
Yoru
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 148
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 148 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Magyarország nyomokban Yorut tartalmaz


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 278

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Hyuuga Junpei Szer. Szept. 28 2022, 16:43

// Yoru, ha belegondolsz Naruto és Sasuke is kezdő geninként találkozott és harcolt Orochimaruval a halál erdejében, szóval egy ilyen simán benne van a pakliban ^^''//

A robbanójegyzetek sikeresen felkerültek a helyükre, azonban nem sikerült velük elérnem a kívánt hatást. Hina nemhogy nem állt meg, és nyugodtak le a kedélyek, most az tűzgömbbel kell szembenéznünk. Hogy is jutottunk el ebbe a helyzetbe? Yoru megtámadta az Uchihát aki felfedte valódi személyiségét, Konoha és a Kunohai emberek ellen érzett megvetését. Yoru hirtelen térdre rogyott és a Byakugannal is egyértelműen megmondható volt, hogy egy Genjutsu hatása alá került, Hina eközben Konohai ellenérzéseit taglalta.
- Tehát korábban is genjutsut alkalmazott rajtunk? Túl naív vagyok! Alig volt párszor dolgom Genjutsuval így nem ismertem fel azt a szemeimmel. Hiába erősödtem meg, tettem szert technikákra, még mindig ugyan az vagyok mint régen, egy tapasztalatlan kis Genin. - Ostoroztam magam egy pillanatra azonban az események zajlottak, Hina egy kunait állított a barlangjárat plafonjába pontosan a robbanójegyzetek között, majd jócskán hátraugrott és egy Gookakyou kézpecséteibe kezdett, majd indított meg felénk.
*Nagy a baj. Ha az a tűzgömb eléri a jegyzeteimet, berobbannak és Yoruval mind a ketten el leszünk temetve. Azonban valami nem hagy nyugodni. Az a Kunai. Vajon Hina miért dobta a jegyzetek közé..* Ekkor megszakadt a gondolatmenetem, nem volt egy pillanatnyi időm se ami vesztegetni lehetne.
*Shunshin no jutsu!* Aktiváltam a technikát és már csak ez is a helyzet súlyosságát mutatja. Ha van olyan jutsu amit utálok és a legjobban megvetek az a Shunshin no jutsu//Fürge test technika. Testem azonnal mozgásnak indult és a technika adta gyorsasággal a járat mennyezetén kívántam landolni, pont ott ahova a kunai is érkezett. Ha ezt sikeresen kiviteleztem, akkor megragadom a falba állt dobófegyvert és olyan messzire hajítom abba az irányba ahonnan érkeztünk amennyire csak tudom. Minél messzebb annál jobb. Ezt követően azonnal tovább állok és Yoru valamint az Uchiha felé sietek immár normál tempómban. A tűzgömb megállíthatatlanul közeledik felénk, Yoru pedig egyenesen belerohan, időm se lehetőségem nem volt rá, hogy megállítsam.
- Tökös egy srác, azt meg kell hagyni, minden esetre lássuk mivel van dolgunk. A Byakuganomnak adok egy kisebb chakra löketet amivel passzív módból "aktiválom" és megnézem a felém gördülő jutsut. *Ha ténylegesen egy tűzgömb gurul felém, azt fel kell ismernem. Megvan a saját jellegzetessége, hisz a tűz elemű chakrából táplálkozik, pont mint az én tűz elemű jutsuim is.
Ha csak egy illúzióval van dolgom és ezt észre is veszem a szemeimmel, akkor hagyom hogy az átguruljon rajtam miközben deaktiválom a dojutsumat és lenyugtatom a bennem tomboló tennivágyást és arra törekszem, hogy megszakítsam a chakrafolyamomat, majd újra felépítsem azt. Ezt a technikát még az akadémián tanították, amolyan végső megoldásként a genjutsuk feloldására.
Ha a tűzgömb valódi, akkor a dolgom egyértelmű, meg kell állítanom azt, nem érheti el a jegyzeteket. Erre megvolt a megfelelő technikám, be is álltam a Hyuugák alap harciállásába, meglendítettem a karjaimat amik a testemmel együtt forgásba kezdtek miközben folyamatosan chakrát szabadítok fel a testem minden pontjából. Hakkeshou Kaiten // Nyolc Látnoki Jel, Mennyei Forgás! A jutsu sugara öt méter legjobb esetben, tehát összesen tíz méter átmérőjű mezőt tudok létrehozni amivel semlegesítem a tűzgömböt. Amint ez sikerül, szintén deaktiválom a byakuganom és megszakítom a chakrafolyamomat, hogy mentesüljek minden, engem ért genjutsu hatása alól.
- Yoru! Gyere vissza hozzám! AZONNAL! - kiáltok nyomatékosan a fiúra, remélhetőleg nem gőzölt be teljesen és meghallja azt amit mondok neki. Ha odajön hozzám akkor megérintem a vállát és belevezetem a testébe a chakrámat. Ennek elégnek kell lennie ahhoz, hogy megszüntessem az őt ért genjutsu hatását. Ha nem jön oda hozzám, becsukom a szemhéjamat, majd ismételten aktiválom a Byakuganomat, ám most csukott szemhéjjal, védekezek az ellen, hogy újra a lány genjutsujába essek. Azt vártam ettől, hogy mivel nem tud szemkontaktsut létesíteni velem, nehezebben fog újra a csapdájába ejteni, de még mindig ott van a maradék négy érzékszerv, azok közül is jelenleg a legveszélyesebb, a hallás. Ha a szememen keresztül nem is tud csapdába ejteni, a füleimet nem tudom elzárni a hanghullámok elől.
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Uchiha Kagami Csüt. Nov. 17 2022, 15:27

/Ányék Konohagakure Alatt/


//Mindenképpen szeretnélek titeket megkérni, hogy amennyiben bármi kérdés, avagy fenntartás akadna bármivel kapcsolatban, az ezzel kapcsolatos észrevételeket privát üzenetben, számomra ejtsétek meg, hogy kívánalmaitoknak és adott esetben kéréseiteknek megfelelően tudjam faragni a dolgokat. Köszönöm.//

Összegzésképpen, csapdába kerültetek. Kimondottan erőteljes csapdába. Legalábbis minden arra hajazott, hogy Hina egy csapdába vezetett titeket és eliminálni akart benneteket. Viszont ennek a csapdának is voltak... hibái. Mindketten cselekedtetek legjobb tudásotok, vagy éppen a bennetek tomboló adrenalin szerint igyekeztetek kiverekedni ebből az egészből. Valahol mindkettő megfelelő stratégiának bizonyult. Először is Yoru. A brutális előrenyomulás megtette a hatását, ugyanis amint a vizes köpenyeddel igyekeztél védeni magadat, csak a hőt érezted, de azt se annyira, amennyire ilyenkor kéne. Az oxigén pedig.... megvolt. Annak ellenére, hogy előzőleg fulladásos "élményeitek" voltak, tehát éreztétek az oxigén fogyását. A tűzgolyó akadálytalanul suhant tovább feletted, amikor pedig Junpei elindítottad a Kaitent és szertefoszlott attól. Megintcsak nem volt hő. A byakuganod is azt mutatta, hogy ez nem valódi tűzgolyó, miután már kellően sikerült rákoncentrálnod.

A  világ mintha ilyen téren a feje tetejére állt volna, egyszerre tűnt hamisnak és valódinak. Valahol hiba csúszhatott Hina számításába, ugyanis mindketten felismertétek azt, hogy valami nem stimmel. Ennek megfelelően Junpei, te cselekedtél is és a genjutsu véget ért, még Yorunak is tudtál segíteni abban, hogy kiverekedjen belőle. A folyosó változatlanul nézett ki, de most "tereptárgyak" nélkül. A robbanójegyzet besült, nem aktiválódott. Hina ott állt, aktív Sharingannal és igencsak bosszús arccal figyelve benneteket. - Hmpf... - söpörte le a vállát csak úgy, automatikus mozdulatként. - Úgy néz ki, hogy a Byakugan és a testi erő párosítása igencsak érdekes - jegyezte meg csak úgy magának és támadóállást vett fel. - Ezúttal azonban készüljetek a biztos halálra! - kiáltotta felétek. Sikerült kiverekednetek a genjutsujából, valóban annak köszönhetően, hogy a párosításotok megtette a hatását. A Sharingan világított, de mindketten éreztétek, hogy ebből nem lesz még egy genjutsu, ahhoz túlságosan is.... jól teljesítettetek. Hina alábecsült titeket, ez valóban így volt. Túlzottan bízott a saját erejében és a saját ügyességében ahhoz, hogy észrevegye, nektek is vannak trükkjeitek és ki is tudjátok azokat használni.

Támadóállását követően Hina néhány kézpecsétet követően egy vízklónt hozott létre; a "Mizu Bunshin no Jutsu" kiejtés és a vízből kiálló klón egyértelművé tette ezt. Mindkettejük előkapott egy-egy kunai-t és megindult felétek, hogyha máshogy nem, akkor közelharcban fog győzedelmeskedni. A terep ténylegesen nem tette lehetővé azt, hogy nagy területre ható technikákat használjon ellenetek, szóval ez maradt az egyetlen lehetősége. Vagy mégse? Lehet, hogy ő is tartogatott még meglepetéseket és trükköket, mindenesetre a kunoichi most felétek indult és világító vörös szemeivel kereste gyengepontjaitokat.



//Hina a következő körben taijutsuval fog rátok támadni. Kérlek írjátok le, hogy miként igyekeztek legyőzni őt a közelharcban. Amennyiben sikeres lesz és jól kidolgozzátok, a következő lesz a kaland utolsó, lezáró köre.//

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Yoru Hétf. Nov. 28 2022, 13:49

/Árnyék Konohagakure Alatt - Kagami, Junpei/

A tűz ugyan nem égette halálra Yorut de a hőt azért megérezte, és az elhasznált oxigénmentes levegő miatt kissé belassult az „attrakció” vége. Így Hinának volt ideje és lehetősége, gúnyos megjegyzést tenni, és egy vízklónt megidézni. Ám öröm az ürömben, Jumpei jegyzetei besültek, így legalább nem nyomtak minket agyon a berobbantott katakomba törmelékei.
~ Egy klón miatt nem pazarolok chakrát, pláne ha egy hyuuga is mellettem van. Csak fel kell tartanom amíg Jumpei megtalálja az eredetit. ~ Gondolta magabiztosan a fiú, és makacs elszántsággal indult meg a duplikált lány irányába. ~Kunai? Ellenem kevés lesz. ~Halvány mosoly szalad végig a szája szélén miközben ügyelve a korábban megállapítottakra szemét a két alak torzójára szegezi és támadásba lendül. A hosszú karok végén a bokszerrel erősített nagy kezek, a rengetek gyakorlás és a tudat, hogy nincs egyedül elég önbizalmat adnak neki ahhoz, hogy stabil dinamikával támadja az ellenfeleit. Harcmodora mégis furcsa, hiszen alapvetően egy kickbox jellegű mozgás van ötvözve a Sakuval (a körpenge ami nincs nála hiszen a mentésből jött a fiú) történő vívás mozgásával. Így Yoru támadásai főleg íves erőteljes csapásokkal (mintha egy karddal sújtana le) és egyenes rúgásokkal vannak ötvözve. Mindezt tetézi hogy folyamatosan váltogat a két célpont között, hogy időt nyerjen Jumpeinek. Yoru közel két méter átmérőjű körben támad a lány felé, Ahol főleg testi erőfölényét és gyorsaságát használja ki. Célzottan testre és lábra igyekszik találatokat bevinni, egyfelől hogy a klónt felszámolja, másfelől hogy a lányt lelassítsa vagy akár ha sikerül csontját tőrje.


//Ha a logikám nem csal akkor én vagyok közelebb tehát a két Hina velem kerül összetűzésbe így Jumpeinek van ideje előkészülni és támadásba lendülni. Amennyiben az eredeti vagy a másolat el akar távolodni tőlem akkor. -->//
A fiú a távoldó lány felé kicsapja a teherhordó sodronykötél egyharmadát, mint egy ostort, és így folytatva a támadásokat, azt használja fegyverként.
// Nem drótkötél, hanem teherhordó sodrony, a vállán átvetve volt nála végig. És bár nem klasszikus támadó fegyver azért ha valakinek kezére lábára vállára vagy hátára csapnak vele, hát azért az nem lesz boldog.//
A forgó lesújtó mozgásból adódó lendülettel igyekszik nyomás alatt tartani a két ellenfelet.

//Nem szeretnék az irányítás hibájába esni, így zárom soraim, tekintve hogy egy "csőben, alagútban vagyunk, nem hiszem hogy 3 méternél nagyobb lenne széltében és belmagasságában a hely, így relatív jól el tudom határolni a két lányt Jumpeitől amíg kell. Ügyeskedjünk, van még mit bevetni.//
Yoru
Yoru
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 148
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 148 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Magyarország nyomokban Yorut tartalmaz


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 278

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Hyuuga Junpei Hétf. Dec. 05 2022, 14:43

A tűzgömb egyenesen felénk szállt, szerencsére elég hamar elkezdtem átlátni a szitán. Felismertem azt a tényt, hogy nagy valószínűséggel végig egy Genjutsuval voltunk megvezetve és a tűz elemű technika ami felénk száll fele-fele eséllyel ismételten csak egy illúzió. Az Uchihákról köztudott volt, hogy jártasságuk messzemenő volt a tűz elem ismeretében ezért nem lehetett teljesen kizárni azt, hogy ami felénk tart, hamisítvány lenne. Kénytelen-kelletlen be kellett vetnem a Kaiten/Örvény technikámat, ezzel felfedve az egyik legerősebb védekezésre szolgáló jutsumat. A tűzgömb áthaladt Yorun és engem is elért a forgás közben, de maga a technika szertefoszlott, mintha nem is létezett volna.
*Tehát tényleg genjutsu volt és ahogy látom, Yoru is megúszta a dolgot.* Sóhajtottam fel miközben nagy kő esett le rólam. Igazam volt. Persze ez nem azt jelentette, hogy hátradőlhetek mert megfejtettem az Uchihák minden fortélyát, simán újra beleeshetek egy újabb illúzióba.
Hina szemlátomást elszámolta magát ami kicsit kizökkentette, azonban hamar taktikát váltott és újfent felszólított, hogy készüljünk a biztos halálra. Más körülmények között már visszakiáltottam volna neki, hogy "az előző pár alkalommal is felkészített minket erre, de sajnos hoppon kellett maradnunk", de a jelen körülmények között nem volt kedvem vicceskedni. Véget kell vetni ennek minél hamarabb. A nő egy vízklónt hoz létre magából és mindketten kunait ragadnak és felkészülnek a közelharcra. Furcsa volt számomra ez a megoldás az Uchihától... Yoru erős, ezt már bebizonyította többször is, és bár én még túl sok mindent nem tettem le az asztalra, a Hyuugák köztudottan a közelharc specialistái. Hinának vagy kifogytak a lehetőségei és közelharcra kényszerül vagy pedig valami komolyat tervez.
*A Sharingan többre is képes lenne mint technikákat másolni?!* Teszem fel magamnak a kérdést, talán joggal, hisz csak szóbeszédben találkoztam többnyire a Sharingannal, szemtől-szemben vagy ha jobb tetszik dojutsutól-dojutsuban most először.
- Tudod Hina, már az akadémián jól az eszünkbe vésik, hogy Jutsuk nevét, amit éppen megalkotunk, nem szabad kiejteni, hisz ezzel leleplezzük a mibenlétét. Úgy tűnik nem voltál valami jó tanuló, huh!? - Fricskáztam mégiscsak oda egyet a lánynak, majd ezúttal Yoruhoz szólok, miközben kezemmel rámutatok a vízklónra. - Yoru, az ott a másolat, a balján. Még csak meg sem próbálta elrejteni...-
Csukott szemhéjjal, de fürkésző szemekkel készültem fel a közelharcra. Közelebb siettem Yoruhoz, de a háta mögött két méterrel megálltam. Ez pont az a távolság ahonnan be tudok segíteni ha bajba kerülne, de nem akadályozom a mozgásban ha hirtelen hátrálnia kellene. Ezt a két méteres távolságot tartom Yoruhoz, ha előre mozdul, én is előre mozdulok és fordítva. Jelen harcban úgy láttam jónak, ha a támogató szerepét töltöm be, ezért egyik kezem végig a combomon lévő fegyvertartóban pihent, hogy ha kell azonnal előtudjak kapni két kunait. Ez jó lehet abban a helyzetben ha Hina a fegyvereket el tervezi dobni, én pedig Yorut támogatva azonnal válaszolni tudnék a támadásra és elhárítani azt az enyéimmel, hogy zavartalanul harcolhasson a fiú. A két kunai mellett készenlétbe helyeztem egy füstbombát is amit csak végső helyzetben vetnék be, ha Yoru vesztésre állna és le kellene váltanom őt. A füstbomba jelen helyzetben kétélű penge, segítségemre válna a dojutsuval szemben, azonban nem lehet megjósolni, mennyi oxigént szorít ki a járatból. Ehhez a megoldáshoz tényleg csak végső esetben folyamodnék.
A támogató szerepkört a következőkben határoztam meg magamban. Első: dobófegyverek elhárítása, második: kritikus pillanatban, ha Yoru nem tudna elkerülni egy találatot, a Jukennel/Enyhe ököllel sietnék a segítségére és törném magam a hárításra, találat bevitelére, harmadszor: a chakrámmal, azaz egy idegen testbe vezetett chakrával hatástalanítanám a Yorut ért genjutsukat, végül pedig a a füstbombámmal felkészülök szerepet cserélni Yoruval ha vesztésre állna.

A közelharc első pillanatától kezdve tartom magam a támogató szerephez, azonban egy röpke pillanatra elképedek a társamon. Yoru fizikai ereje illetve az ahogyan felveszi a harcot a két Uchihával, teljesen ámulatba ejt. * És még én akartam játszani a rangidős felelős felet... Yoru sokkal erősebb nálam. Ha kettőnk között történne ez az összecsapás, biztos vagyok benne, hogy veszítenék. Ebből is látszik, van még hova fejlődnöm. *
Abban az esetben ha Yoru menekülésre kényszerítené Hinát, egy jól irányzott Shunshinnal a lány menekülési útjába állnék ezzel közrezárva őt. Ha már harcolnunk kell az életünkért egy Uchihával, harcoljunk és nyerjünk. Nem hagyom semmifeléeképp sem elmenekülni a lányt, ahogyan abba is biztos voltam, hogy Yoru sem.


//Hajrá Yoru, szurkolok neked és persze támogatlak Razz Amondó vagyok, hogy ha már így alakult, próbáljuk meg elfogni élve vagy halva. Természetesen élve lenne a legjobb, hogy infókat nyerhessünk ki belőle azáltal, hogy átadjuk Konohának. //
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.