Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz

3 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz Empty Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz

Témanyitás  Gedo Mazo Vas. Okt. 02 2022, 15:00

Sziasztok!


A téma neve adja magát, hogy miről is lesz itt szó. A Ninja Tanács a segítségeteket kéri a Gundan fejlesztésében, a játék és játékos aktivitás növelésében. Minden hozzászólás értékes számunkra és az oldal minőségét javítja majd. 


Első körben arra szeretnék kérni minden ide tévedő régi és új játékost, kutassa fel az emlékei között, hogy honnan hallott legelőször a Naruto Gundan FRPG oldalról.
Ez azért lényeges, mert így egy átfogó képet kaphatunk arról, hogy hol kellene kezdenünk az új játékosok "toborzását".

Másrészt pedig leírhatjátok a véleményeteket, hogy melyik az a platform ami szerintetek a legmegfelelőbb lenne erre a célra.



Illetve, ne feledjétek, ha van olyan ötletetek amivel szebbé, jobbá tudnátok tenni a Gundant, nyugodtan írjátok le a -=Javaslatok=- topicba. 
Üdvözlettel:
Ninja Tanács
Gedo Mazo
Gedo Mazo
Adminisztrátor

Állóképesség :
Erő :
Gyorsaság :
Ügyesség/Reflex :
Pusztakezes Harc :


Adatlap
Szint:
Rang: Túlvilági
Chakraszint: 8.667 / 10.000

Vissza az elejére Go down

Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz Empty Re: Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz

Témanyitás  Osumi Hiroto Vas. Okt. 02 2022, 19:40

Azt hiszem 2007-ben Narutos játékok után kerestem és kiadta a(z akkor még nem) Gundant. Ez nem sokat segít nektek, de ez volt a kérdés, szóval.. Bocsiii ^^"

És szerintem nem feltétlenül kell hirdetni az oldalt. Aki szerepjátékozni és főleg Narutozni akar, valószínűleg úgyis megtalál. Persze, biztos találnánk értékes új tagokat, de szerintem legalább ugyanennyien (ha nem többen) lennének azok is, akik meglátnák, hogy indítható Uchiha, de (kezdő fejjel) nem tetszenének neki a korlátozások, vagy hogy milyen "sok idő" eljutni addig a szintig, mire kérvényezhetik és esetleg rossz hírét keltik az oldalnak, "elijesztvén" esetleg potenciális -szintén értékes- új játékosokat. Szerintem erre is gondolni kell ^^"

Természetesen nem vagyok a toborzás ellen, sőt. Csak jól kell belőni a célközönséget ^^"
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz Empty Re: Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz

Témanyitás  Misaki Kiyoko Vas. Okt. 02 2022, 20:42

Szintén zenész. Annak idején, amikor nagyon sokat néztem a Naruto-t teljesen véletlenül, akkor valahogy rábukkantam az akkori oldalra még 2007-ben. Fogalmam sem volt arról, hogy mi az a szerepjáték, de elég könnyen ráéreztem az ízére.

Hogy hogyan lehetne játékosokat bevonni? Elég rossz tapasztalataim vannak a facebook-os hirdetésekkel, a legtöbb hirdetés alatt csak lehúzzák az oldalt, vagy kinevetik - legalábbis amiket eddig olvastam, mindig ez történt.
Elsősorban én baráti társaságban szoktam beszélni bármilyen szerepjátékos platformról - így egyébiránt munkatársaimmal is szóba jött az frpg mint olyan - és ezzel már előrébb vagyunk, hogy beszélünk róla, vagy gondolkodnak rajta. Lehet, hogy kicsit merésznek tűnik maga az az ötlet is, hogy amikor találkozókra járunk és látunk egy másik társaságot, ott is tudnánk híresztelni magunkat. Ismerősök, ismerősök ismerősei, más frpg oldalaknak társoldal felajánlás (aka bannercsere, ahogy annak idején hívták).

Az előzőekhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ne felejtsük el, hogy az Uchiha karakter nem kerülhet csak úgy akárki kezébe, ezért jók, ha ott vannak a korlátozások.
Misaki Kiyoko
Misaki Kiyoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 907
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 257 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Kreténsziget


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 870

Vissza az elejére Go down

Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz Empty Re: Tegyük Jobbá A Gundant 1. Szakasz

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.