Hakusho Hurima

2 posters

Go down

Hakusho Hurima Empty Hakusho Hurima

Témanyitás  Hakusho Hurima Vas. Május 02 2010, 19:06

Név: Hakusho Hurima
Nem: Férfi
Kaszt: Ninja
Rang: Chuunin /Medikus/
Kor: 16
Születési dátum: Június 8.
Vércsoport: 0
Rejtett falu: Konohagakure

Kinézete: 196 cm magas, 75 kilogrammos narancssárga enyhén barnás árnyalatú hajjal megáldott zöld szemű fiatal medikus. Szülei miatt az akadémia elkezdése előtt néhány évvel kezdett edzeni, így erős izomzatra tett szert. Általában fekete pólót, azon fehéres inget visel. Ezeket a chuunin taktikai mellény nagyrészt elfedi. Fekete nadrágot hord, melyet egy fekete öv tart, ezen hátul két oldalt egy-egy övtáska helyezkedik el. Hátán keresztben viseli katanait. Ezek úgy helyezkednek el, hogy nem akadályozzák hátizsákja hordásában. Homlokán fehér kendőt visel, fejpántját jobb felkarjára kötve hordja.

Hakusho Hurima Animeboyh

Természet: Nyugodt természetű, de ha alábecsülik, vagy társait fenyegetik nehezebben kontrollálja indulatait. Szereti egyedül megoldani a problémáit, így nem nagyon hallgat másokra. Makacsul ragaszkodik ahhoz, amit a fejébe vesz. Szorgalmas és okos ninja, sokat tanul és edz, hogy véghezvihesse azt, amiért az egészet elkezdte: hogy szülei nyomdokaiba léphessen.

Előtörténet:
A Tűz országának rejtett falvában születtem, a kis létszámú Hurima klánba. Habár kevesen voltunk sok kiváló képzettségű shinobival büszkélkedhettünk. Mint édesapámmal, Hitamaro Hurima-val kitüntetett jounin csapatvezetővel, aki egyben a klán vezetője is. Vagy édesanyámmal, Sakuno Hurima-val visszavonult chuunin szintű medikus ninja-val, aki jelenleg orvosként dolgozik Konoha kórházában. Amint apám elég idősnek érzett gondjaiba vett és edzeni kezdett lassú léptekkel haladtunk előre, míg elérkezett az akadémia első napja. Az évnyitó végeztével ajándékot kaptam, már régóta vártam, hogy mikor kaphatom meg a társam. Klánunk minden tagjának van egy állat társa, minden embernél más és más, a jellemtől függően választják meg a szülei. Én egy fiatal és még jócskán tapasztalatlan ninja kutyát kaptam. A feladatom a kiképzése és a harcban való „használata” lett. Még nem volt neve sem, így ez is rám hárult az Erufu nevet adtam neki.
Hakusho Hurima Erufu1
Jól illett hozzá, olyan kicsi volt és játékos. Innentől kezdve mindig velem volt. De más is csatlakozott ekkor kis családunkhoz, megszületett a testvérem, Ikkai. Az akadémia nem jelentett túl sok gondot, apám folyamatosan tanítgatott így kitűntem a csoportból. Ha esetleg elakadtam volna azt néhány óra plusz edzéssel oldottam meg. Amit tudtam megtettem, hogy szüleim büszkék legyenek és klánom megbecsült tagjává válhassak. Az akadémia évei gyorsan elrepültek, az átlagom kitűnő volt. Az genin vizsga hamar elérkezett. Ugyan bíztam képességeimben, de a vizsga előtti éjszakán nem tudtam nyugodtan aludni. Csupán néhány órára sikerült elszenderednem, ami nem volt valami sok. Így másnap reggel karikás szemekkel érkeztem az akadémiára. A vizsgán három alap technikát kellett végrehajtanunk. A Henge no Jutsut, a Bunshin no Jutsut és a Kawarimi no Jutsut. A transzformációnál sikeresen felvettem tanítóm alakját. A klón technikánál létre hoztam négy darab másolatot és a testhelyettesítő jutsunál egy székkel cseréltem helyet. Ezzel sikeresen teljesítettem a vizsgát és a fejpántom megkapva genninként hagytam el a termet. Siettem haza amilyen gyorsan csak tudtam, hogy mielőbb megmutathassam a fejpántom a szüleimnek. Amint hazaérkeztem, még a folyósón szembejött velem édesapám és feltette a kérdést.
- Na, hogy ment? –
A válaszom egy fülig érő vigyor volt és elővettem a fejpántom.
- Ügyes vagy fiam, most dicsekedj egy kicsit anyádnak is, a konyhában vár. -
Végigrobogtam a folyosón be a konyhába anyám az asztalnál állt és épp a terítékkel bíbelődött. Mikor észrevett megállt és elmosolyodott, a fejpántot futás közben a felkötöttem a karomra így könnyen észrevetető volt. Anyám intett, közelebb léptem, ő az asztalról felemelt egy kis dobozkát. Kinyitotta és kivett belőle egy láncot.
Hakusho Hurima Lnc
- Hakusho ez a lánc a mi családi „ereklyénk” mikor az első szülött gyermek geninné válik, egyben kiérdemli ezt is. Ez a lánc generációk óta öröklődik, ezért vigyázz rá. -
Elkerekedett szemekkel néztem az ékszert, ami a nap fényétől erősen csillogott, mihelyt megkaptam felvettem. Büszke voltam magamra. Hosszú kemény edzés és gyakorlatozás után képes voltam a klánunk rejtett technikáiból néhányra. Még nagyon alacsony szinten és nem tudtam perceknél tovább fenntartani őket, de sikerültek. Ez újabb erőt adott a folytatásra. Erufu edzésével is jól haladtam. Néhány újabb lépést megtettem az álmom beteljesülése felé. De még sok mindenen kell keresztül mennem, hogy szüleim nyomdokaiba léphessek. De nem fogom feladni, nem tehetem.
Hakusho Hurima
Hakusho Hurima
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol a ninjavilágban.


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 620

Vissza az elejére Go down

Hakusho Hurima Empty Re: Hakusho Hurima

Témanyitás  Hakusho Hurima Vas. Május 02 2010, 19:10

A karakterem az előző oldalon:
14. szintű volt, chakraszintje 580, Medikus ninja karakter /chuunin/.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:HkEAxQoUKN8J:narutohunepisode3.proboards.com/index.cgi%3Faction%3Dviewprofile%26user%3Dheroes+naruto+gundan+-+hakusho&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
Hakusho Hurima
Hakusho Hurima
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol a ninjavilágban.


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 620

Vissza az elejére Go down

Hakusho Hurima Empty Re: Hakusho Hurima

Témanyitás  Sai Vas. Május 02 2010, 19:26

Igen, emlékszem, üdv ismét az oldalon, az adatlapod pakold fel megint (ha nem tetted még meg), és majd less be a szabályzatok közé, mert a szintrendszert átalakítottuk egy kicsit. Smile További jó játékot a megújult oldalon Wink
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Hakusho Hurima Empty Re: Hakusho Hurima

Témanyitás  Hakusho Hurima Vas. Május 02 2010, 20:22

Adatlap kész. A szabályokat már átrágtam. Smile
Hakusho Hurima
Hakusho Hurima
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol a ninjavilágban.


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 620

Vissza az elejére Go down

Hakusho Hurima Empty Re: Hakusho Hurima

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.