Katsutomo Goukan

2 posters

Go down

Katsutomo Goukan Empty Katsutomo Goukan

Témanyitás  Katsutomo Goukan Szer. Jún. 30 2010, 14:32

Név: Katsutomo Goukan
Ország: Kumogakure volt
Rang: Geninként hagyta el hazáját
Kor: 15
Nem: Férfi
Felszerelések: 10m dróthuzal, 5db füst bomba, 5 kunai és 5 shuriken, valamint egy Bo
Kinézet:Igazából rövid haja lenne, ha egy hátsó tincsét nem növesztené szándékosan, már kiskorától kezdve. Azt hátul összefonva hordja. A Jouninékohoz hasonló mellényt hord, de ez csak egy bóvli, amit egy Kumogakure jelmezboltból lopott még szökése előtt. Viszonylag magasnak számít, és habár nem egy 'izomagy' ne tévesszen meg senkit vékonysága.
Jellem: Arrogáns, kicsit beképzelt, de tudja mikor kell csöndben maradni, vagy megszólalni. Szeret irányítani, és nem is lenne rossz vezető, ha fel tudná fogni a rajta kívüli világot. Gyakran nagyot mond, ha róla van szó, de mindig megtalálja a határt. Számító.

Előtörténet: - A célom? Én leszek a leghatalmasabb shinobi a világon! - Az Akadémián minden kis nebuló ezt mondja. Nem kell velük törődni. Goukan azonban más volt. Valami beteges láng égett folyton a szemében, ha erről beszélt. De ne rohanjunk még ennyire előre. A történet ott kezdődött, hogy megszületett, növekedett, mindenki babusgatta, mint a kisgyermekeket általában. Majd megszületett a testvére is, és már őt babusgatták. Nem volt neki nehéz megszokni, hogy már nem ő van a középpontban, sőt örült is neki, mivel sosem tudta úgy igazán szeretni a szüleit, mint ahogy az nekik kijárt volna. Persze hálás volt a fölnevelésért, gondozásért, életkörülmények biztosításáért, és tudta, hogy igazán megérdemelnének egy kis szeretetet, de nem tudta ezt már véghez vinni. Családi tradíció, hogy az elsőszülött fiú ninjának áll. Örült neki az akkor még kis srác, mert a hatalom már akkor is vonzotta. Az ügyesebbek közé sorolták és oktatói úgy számoltak vele, hogy amint kikerül oda kell rá figyelni, és sokat edzeni. Nagy érzékenységet mutatott a chakra irányítása terén. Amikor 'ninjásat' játszottak folyton ő volt a csapatvezető. Nagyon jó stratégiákat tudott ki eszelni, de gyakran túlságosan belefeledkezett a játék hevébe, ezért egy idő után elkezdték kerülni a vele való játszást. Erre az a konkrét eset juttatta el a többieket, amikor épp az 'elit S-szintű szökevényeket' próbálták becserkészni. Fa shurikenek és kunaiok segítségével. Három ellenfél, illetve Goukan és két társa. A tökéletes helyszín az erdő és a mellette lévő tisztás. Hősünk és egyik társa a rét előtti fán vártak. Kezükben egy háló, amelyiket valamelyikük hozott otthonról. A harmadik egy másik irányból lépett be a tisztásra. Több se kellett, egyből üldözőbe vették az ellenfelek, és csak úgy röpködtek a shurikenek utána. De nem hiába volt ő a csali. Köztudott, hogy Nomogure volt a leggyorsabb az Akadémián. Csak úgy szaladt a háló felé, üldözői pedig esztelenül utána, mígnem a súlyozott szélű eszköz fogságba sem ejtette őket. Ekkor Goukan kunaijal a szájában lemászott a fáról és elkezdte ököllel ütni a fogságba jutottakat.
-Gyertek segítsetek ti is! - ordította, de a másik kettő csak némán állt, majd úgy döntöttek le kell állítani, ezért odarohantak lefogni. - Eláruljátok a vezéretek?! - úgy üvöltött akár egy őrült, majd fordulásból arcon csapta az egyiket, aki sírva esett el. A másikra azonban már nem jutott ideje, így az gyorsan elgáncsolta, és a földre teremtette. A megütött is eszmélt és gyorsan kiszabadította társait, akik leordították őt:
-Hogy tehetsz ilyet? Teljesen elment az eszed? - és ehhez hasonlók.
-Ti hülyék! Nem értitek, hogy nem lehettek kisbabák, ha nagy ninják akartok lenni! - Hangjának tónusa itt is erősen hajazott egy elmebetegéhez.
Ez meg is tette a hatását, és a többiek gyorsan elmentek, mondván, hogy megunták a játékot.
Ettől kezdve nem nagyon voltak barátai. Néhány emberrel elbeszélgetett(mert tudott nagyon intelligens hozzászólásokkal is kommunikálni), de leginkább egyedül volt. Aminek szintén örült, mivel nem kell mások bajaira figyelnie. Elég jó eredménnyel sikerült szert tennie egy fejpántra, ami a derekán kapott helyet.
Geninként mestere érezte, hogy a fiúval nincs valami rendben, ezért kifejezetten sok figyelmet szánt a gyereknek, hogy az ún. 'helyes útra' térítse. Nem akart neki technikákat tanítani, mert félt, hogy rossz dolgokra fogja használni, de a fiút sem ejtették a fejére.
- Figyelj Goukan. Én szeretném, ha bíznál bennem, mert csak így lehetük jó barátok, ha bízunk egymásban. - kacsintott az ifjúra.
- Sabane-sensei, már elnézést, de hogy bízhatnék én egy olyan emberbe, aki nem bízik bennem? - tette fel elgondolkodó ábrázattal a kérdést.
- Már miért ne bíznék benned?
- Úgy gondolom, hogy a titkok megosztása a bizalom jele. Az új dolgok megtanítása a bizalom jele, hisz rábízunk egy számunkra fontos információt a másikra.
- Azt hiszem értem mire akarsz célozni, de gondolj bele abba, hogy megmutattam neked az elemedet. - próbált menteni Sabane.
- Sensei, mint tudod, édesapám is Kiképző. Azt hiszed, hogy nincsen otthon chakra-érzékeny papír, amivel én meg tudtam volna nézni, hogy Raiton-beállítottságú vagyok? Nagyra értékelem, hogy sokat vagy velem, de ezek a beszélgetések olyanok, mintha vallatnál, hogy az érzéseimet megismerve kedvedre formálhass.
Hosszú csend következett, amit végül egy sóhajtás tört meg.
- Legyen. Tanítok neked valamit.
- Nem mester. Én azt szeretném, hogy felkészíts engem saját magam megvédésére shinobik ellen, akik ellen nem tudok test a test ellen küzdeni, hanem nekem is ninja technikákat kell bevetnem, hogy ne sérüljek meg. - A sensei kelletlenül elhúzta a száját.
- Majd meglátjuk, mit tehetek.
A Kyuuden no Jutsu tovább fejlesztett változata került megtanításra akkor, a Raiton: Raiken. De mivel félt attól, hogy a fiú rosszra fogja használni nem segített tökéletesíteni a technikát. Goukan ezt tudván a keveset itthon tartózkodó édesapja segítségét kérte, aki szívesen segített is neki.
Ahogy telt az idő a csapatnak egy ház felújításában kellet segíteni. A házat a Rizsföldek Országának pár shinobija rombolta le más ninjákkal való csatározás közben. Goukan érdeklődését ekkor keltette fel Otogakure. Folyamatosan könyvtárba járt, hogy utána olvasson, és végül a következő elhatározásra jutott: 'Igazi hatalmat csak Otogakurében szerezhetek.' Ezt a cetlit hagyta nappalijuk asztalán azon az este, amikor elszökött. Édesapja bo-ját vitte csak magával, illetve megszokott felszerelését, amit az Akadémia elvégzése után kapott szüleitől ajándékba. Mivel gyakran idősebbnek nézték ezért még az indulás előtti nap lopott magának egy a Jouninokéhoz hasonló mellényt a helyi jelmezboltból. Fejpántját eldobta az erdőbe, majd a Hangok közt rejtőző falu felé vette az irányt...



Katsutomo Goukan
Katsutomo Goukan
Játékos

Specializálódás : (...)

Tartózkodási hely : (...)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Katsutomo Goukan Empty Re: Katsutomo Goukan

Témanyitás  Karin Szomb. Júl. 03 2010, 18:08

Kicsit érdekes előtörténet, de elfogadom és ezennel kérek bocsánatot a Stafft társaság nevében, hogy eddig senki sem írt rád... Na de a lássuk a főbb dolgokat, melyekre szükséged van .

- Rendben! MIvel Raiton az első elemed, megkapod a Kyuuden no Jutsu-t kezdésként, mert az alapból jár! De mivel a másik emíltett technika túl erős, ezért helyette a Genjutsu Kai-t kapod ajándékba!
- 100 ch szinttel kezdesz genin rangon!
- 2500 Ryu pénzmag
- Írj adatlapot!


Ui.: MIvel a Kyuuden no Jutsu elégé ch igényes technika neked még, ezért napi 2-szer tudod használni! Amint elérted a szükséges Ch szintet azonnal akárhányszor! Jó játékot!


A hozzászólást Karin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 04 2010, 11:49-kor.
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Katsutomo Goukan Empty Re: Katsutomo Goukan

Témanyitás  Katsutomo Goukan Szomb. Júl. 03 2010, 18:10

köszönöm (: nincs ellenvetésem
Katsutomo Goukan
Katsutomo Goukan
Játékos

Specializálódás : (...)

Tartózkodási hely : (...)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Katsutomo Goukan Empty Re: Katsutomo Goukan

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.