Akemura Sneshi

2 posters

Go down

Akemura Sneshi Empty Akemura Sneshi

Témanyitás  Akemura Senshi Hétf. Nov. 29 2010, 21:42

2010
Október- November



Csapattalálka, avagy keresd az elemed.

Mesélő: Zetsu
Helyszínek: Kirigakure/ Kirigakure no Sato/ Kiképzőterepek
/ Kirigakure korháza
/Fáradt ninja étterem

/Folyó Part


A Genin vizsga letétele után pár nap múlva üzenet érkezett egy kis házba Kirigakure no Satoban. A kellemes szünet közben tanult néhány dolgot a második apjától, legalábbis annak tekintette. Jaken sokat mesélt a ninjutsukról, kenjutsukról, és az idézhető lényekről. Senshi bekerült egy csapatba, ráadásul egy olyan illető lett az egyik csapattársa, akit már ismert az iskolából. Az üzenet tartalmazott még egy időpontot és egy helyszínt is, ami Kirigakure kiképzőterepére szólította a csapatot az időpont meg másnap reggel volt. A két főből álló család nagyon örült. A másnap reggel már késéssel indult. Késve bár, de megtörve nem érkezett meg a találkozóhelyre, ahol már a jól ismert barátja várta. Szép idő volt ahhoz képest, hogy hol tartózkodtak. Nem is habozott a diák. Hamar odament és megszólította rég látott osztálytársát, Sawaka Kawahira
- Hello. Rég találkoztunk.
Ezt a mondatot egy gyengéd mosoly követte.
- Üdvözöllek. Igen így van. Senshi ugye? Sawaka vagyok ha elfelejtetted volna. Bár kétlem.
Nos már csak egy valakire várunk.

- Igen. Senshi vagyok, és nem felejtettem el a neved.
A baráti találka közben megérkezett a csapat harmadik tagja is. Shinichi no Minovara.
- Sziasztok, gondolom ti vagytok a társaim. Veletek még nem találkoztam, az én nevem Shinichi no Minovara.
-Üdvözöllek. Sawaka vagyok.
- Üdvözöllek. Akemura Senshi vagyok.
Beszélés közben előbújt a kis háziállata is, egy vidra, Bakuchiku.
- És a vállamon a vidra pedig Bakuchiku.
-Hát Őt minek hoztad? Vele kombinálod a jutsuidat? Vagy csak egy kiskedvenc? Ha utóbbi akkor jobb lett volna ha otthon hagyod. Félek, hogy hátráltatni fog minket.
Bár Sawaka szavai ridegek voltak, de előrelátók és óvok voltak, így hát Senshi egyetértett vele, majd megszólalt.
- Biztos te leszel a csapat harmadik tagja. Igaz?
- Szóval Senshi és Sawaka. Örülök.
- Egyenlőre még nem igazán tudok vele jutsukat kombinálni, viszont hátráltatni se hátráltat. Amúgy se megyek nélküle sehova. Igen, én lennék a harmadik tag.
A társaság nagyon jól elvolt, viszont a sensei még nem volt sehol se. Ez a tény Sawaka figyelmét fel is keltette.
- A mesterről tud valamelyikőtök valamit? Jöhetne már. Nem hiszem el, hogy Ő az aki a legtöbbet késik.
Remélem a célzása jobb mint az időzítése. Csak reménykedni tudok, hogy nem egy fajankó.
Bízom abban, hogy megfelel az elvárásaimnak. Ha mégsem akkor a nyakát tekerem ki az biztos.

~ Ezek szerint nem változott semmit, bár egy kicsit még mindig ellenszenves. Na mindegy. Azért a mesterről ilyet mondani. Biztos jó oka van a késésre.~
Hát igen. Vannak helyzetek, amikor jobb néhány dolgot nem mondani, és hát ő is rossz helyen rossz időben szólalt meg, mivel a mester is megérkezett. A jelenlétét úgy igazolta hogy megfogta az ifjú sawaka vállát.
- Hát mi sem leszünk egyhamar jóban, fiú.
A hang félelmetesen nyugodt volt, és a test is szép lassan alakot öltött.
Bár a kíváncsi szőke nem látta tisztán, később viszont szemügyre tudta venni jobban, amikor megmozdult és bemutatkozott.
- Bocsánat a késésért, még el kellett intéznem valamit a Mizukagéval. Nos, gondolom ha már itt beszélgettek akkor már bemutatkoztatok egymásnak, én tudom ki-kicsoda, szóval én is bemutatkoznék. A nevem Koshu Naibun, én leszek mától a senseietek, és remélem hogy hamar megismerjük egymás szokásait és békében leszünk egymással. Segíti a munkánkat, és most egy háború elején nem engedhetjük meg magunkat, hogy ellenszenv irányítson minket. Nah mindegy. Szóval. Kezdjük azzal, hogy van-e már elképzelésetek a jövőről? Melyik jutsu-ágazatban szeretnétek fejlődni? Nos, kezdjük Senshivel, aztán jöhet Shin és aztán Sawaka.
A genin megkönnyebbülve hallgatta végig a mesterét, bár nem értett mindent meg a mondandójából.
~ Csak jól gondoltam hogy a mester okkal késik. Háború? Milyen háború?~
Az fiú nagy levegőt vett és így szólt.
- Üdvözletem. Én a Ninjutsu ágazatában szeretnék fejlődni. Főként a villám elemű jutsuk terén. Ezek nagyon érdekelték az ifjú tanítványt.
- Főképpen a ninjutsuk, kenjutsu és idézés területén szeretnék tanulni.-
Miután befejezte a mondatát, a többiek következtek.
- Valahogy én is úgy vagyok vele, ahogy Senshi. Csak én először mindenképp taijutsu ágra akarok hajlani, majd később, vagy közben az idézés, utána pár víz ninjutsu. A többi meg majd úgyis eldől...
-Öööhm Üdv sensei.
Khm. Nos az, hogy jóban leszünk e vagy sem az csakis Önön múlik. Ahogy Ön viselkedik velem úgy fogok én is viselkedni Önnel.
Hát akkor kezdeném.

Jutsuk terén az orvosi ninjutsukat részesítem előnyben. Tehát orvosi ninjutsukat szeretnék tanulni. Mind gyógyító mind támadó technikákat. Viszont nem akarok medikus ninja lenni ha lehet.
Elemek terén a víz, és a föld áll hozzám a legközelebb. Előbbit azért választottam mert a legerősebb elem, így jól lehet támadni vele, utóbbit pedig azért, mert szinte csak a víz képes áthatolni rajta. Erózió ugye. Nem kell ecsetelnem. Tehát ez jó lesz védelemnek ha az elképzeléseim helytállóak.
Orvosi ninjutsukat azért szeretnék alkalmazni mert ha a megfelelő jutsukat sajátítom el, akkor egy ütésem is halálos lehet viszont a sebeimet nagyon szépen tudom majd regenerálni. Ha pedig megkapom a két elemet akkor a támadást kombinálhatom a védekezéssel. A víz szerintem a legerősebb támadó elem. Nem akarok ezzel kapcsolatban vitát nyitni. Aki elfogadja elfogadja, aki nem nem. Nos igazából egy csöndes, lopakodó, olyan igazi Kirigakurei ninja szeretnék lenni. Előnyben részesítem a kunai tőröket, a tűket, és hasonló eszközöket. De szeretnék kardal is harcolni. Valamint csapdákat, mérgeket, és hasonló nyalánkságokat szeretnék kívánni az ellenfeleimnek. Remélem tudott követni sensei, és érthetően beszéltem.

Bőven fejezte ki a mondandóját, amiből a szőke genin túlzott igényességet szűrt le.
Miután mindenki kifejezte gondolatát, azután a sensei tágasra nyílt szemekkel nézett kifelé a három csöppségre. Szemmel láthatólag zavarta a tanítványai tudása.
- Nos Senshi, ez nem csak neked szól, de a többieknek is. Tudtommal még nem tudjátok, hogy milyen eleműek vagytok, az ma fog kiderülni, huhú, poén lelőve. Amúgy remélhetőleg tudok majd neked a ninjutsu és az idézés terén fejlődni, bár az idézés esetében nem éppen "fejlődésnek" nevezném a meghatározó pontot.
Shin, a taijutsu jól jön, tudok neked néhány hasznos "trükköt" mutatni.
Nos Sawaka, örülök neki, hogy vérbeli Kirigakurei shinobi akarsz lenni, de a medikus jutsukkal kapcsolatban van néhány aggodalmam. Mostanában túlságosan szükség van medikus ninjákra, szóval ha ebben az ágban szeretnél fejlődni, akkor bizony sokszor elhívnának téged később, hogy segítsd a sebesültek kezelését. De, ha nagyon el szeretnéd kerülni ezt, akkor nagyon jól teljesítened, hogy bejuss az Oininekhez, ott taníthatnak neked támadó természetű jutsukat. De ez még a jövő zenéje, nos srácok, először is mára egy kis lazító próbával készültem. Mutassátok meg, hogy mennyire jól tudtok nyomokat követni, és próbáljatok megtalálni a városban. Én nem fogok mozdulni egy tapottat sem a kijelölt helyemről. Amelyikőtök először talál meg engem este 7 előtt, az megtudhatja az első elemét. A többiek csak holnap és holnapután kapnak rá lehetőséget, más próbák segítségével. Nos, sok szerencsét!

Így kapták meg a legelső feladatot. A nyeremény viszont nem más volt, mint az első ellem megtudása. Így hát senki se habozott. A cetli tartalma ez volt:
"Hol lehet a sensei? Madarak csiripelték, gyakran megfordul itt, hol ninják pihennek egy küldetés után, ételt is fogyaszthatnak, ámbár a kérdés az, hogy itt akkor foglalnak-e helyet, amikor rosszul sült egy küldetés, vagy amikor jól sikerült, s ünnepelnek?"
Hol lehet a sensei? Madarak csiripelték, gyakran megfordul itt, hol ninják pihennek egy küldetés után, ételt is fogyaszthatnak, ámbár a kérdés az, hogy itt akkor foglalnak-e helyet, amikor rosszul sült egy küldetés, vagy amikor jól sikerült, s ünnepelnek? Ez most komoly? Bár kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az első elemem. Remélem villám lesz. Na nézzük. A mester egyik gyakran előforduló helye. Nagy valószínűséggel a kórház lesz az, de azért lehet hogy becsapós. Szerintem vagy a kórház lesz az vagy a Fáradt ninja étterem. Megvan! Idézek 1 klónt. Az elmegy a Fáradt ninja étterembe, én meg a kórházba. Azt keresgélünk. Hátha találok valamit. Meg is, kérdezhetném az ott lévő pultost is. Mivel az van ide írva, hogy gyakran tartózkodott ott. A Fáradt ninja étteremben elsőnek is jobb lenne az ablakon keresztül keresgélni. Azután bejutni és bent is körülnézni.~
Így is tett. Miután kivitelezte a jutsut megindult célhelye a kórház felé.
A kórház nem volt messze, viszont a klón érkezett meg hamarabb. Ügyesen be is lopózott, de hamar leütötték, amit a gazdája is megérzett. Ennek megtörténése után néhány másodperc után el is botlott. Egy kunaiban botlott, meg amihez egy cetli volt hozzá csatolva. A cetli tartalma:
„Ebben a játékban csak én használhatok klónokat”
~ Szóval ez volt az az érzés? Kár. Pedig jól hangzott. Ez a cetli viszont egy jó információs forrás. Ezek szerint klónokat használ és megfigyel minket. Értem.~
Ez nem zavarta meg, így hát továbbment, majd mikor megérkezett a pultoshoz igyekezett és megszólította azt.
- Bocsánat a zavarásért. Nem tetszett látni vagy találkozni Kos-kos…
- Koshu Naibunnal?
- Sajnálom, de Koshu úr már rég nem járt a kórházban, ha itt lett volna észrevettem, volna. Sajnálom.
Így hát képtelen volt azt a helyet megnézni ahol a klónja elveszett.
A kifele vezető úton a talált kunaival még körülnézett, de nem talált semmit.
A Fáradt ninja étterem elé érve megállt és rövid ideig tartó lihegés után be is ment. Ismét a pultost célozta meg. A pulthoz vezető út közben figyelmesen keresgélt.
~ Vajon hol lehetsz? Hol vagy? Valahol itt? Mindjárt meglátjuk.~
Ugyanazzal a monoton mondattal szólította meg az étterem pultjánál pózoló embert, mint amivel a korházban is előállt. Persze csak illedelmes köszönés után.
~ Naibun sensei. Vajon hol lehet? Meg kell, találjam. Ha ismerném, akkor tudnám, hol tartózkodik. Előbb kell megtalálnom, mint a többiek.~
A pultos nehézkesen szólalt meg.
- Igen, már emlékszem! Nos...mit is mondott...mit is mondott....hmmm...- mintha a sensei direkt választotta volna ezt az idegelő személyt számodra.
Egy újabb cetlit és egy bunkósbotot húzott elő és a pultra tette. A cetli tartalma:
,,Éld túl…”
Igen érdekes és egyben vicces cetli volt, amit Senshi elsőnek még nem is értett, de utána jött a jó része. Egy izmos kéz csapódott a pulthoz, amit hangos és erőszakor ordibálás követett.
- Te vagy az a Shin gyerek mi?! Hallom miket mondasz a családomról meg rólam, kis szemét?! Na várj csak megtanulod, hogy kivel szórakozz!
Hátrafordult az ifjúság és nagyra nyílt szemekkel nézte a két igen termetes szerzetet.
A nagyszájú hangos személy meg is ragadta a félve néző kisgyereket aki csak így feleltr az egészre.
- És ha igen?
Ezen mondat befejezése után támadásba is lendült. Előhúzta jó öreg családi tantóját és nagy lendülettel balra próbált pördülni. A tantot bele is állította támadójába, észezel megkezdődött a harc. Az adrenalin emelkedett a gyerek szervezetében. Nem is habozzot. A tantot a másik támadója felé hajította elterelésként, közben ő nekirohant hogy a bunkósbottal fejbe csapja azt, de nem úgy sikerült, ahogy ő eltervezte. A tanto mellé ment, őt pedig erőteljesen hasba csapták. Olyan erővel érte a támadás, hogy hátra is szállt. Egy asztalt ledűtve fájlalta a hasát és gondolkozni próbált.
- A fenébe…
A hasa nagyon fájt, viszont ő ninjának tanult. Az ellenfele lassan közeledett felé. Megragadott egy széket és azzal akarta leütni a genint. A másik férfi a sebét fájlalta. Ezzel is csak azt mutatta, hogy gyengék.
- Ezt még megbánod te kis fattyú!
Megpróbált egy kis időhöz jutni a mondatával.
- Mit mondtam? Még mielőtt leütnél.
De nem volt sikeres, így hát gyorsan ki kellett tervelnie valamit.
~ Nem! Nem! Nem! Nem adhatom fel! Nem fogom itt feladni! Itt az elején! Végre megvan a nyom! Most nem! Ki kell állnom magamért! A fenébe. Ez nem megy. Más terv. Itt van ez az asztal előttem. Azon túl van a csávó, talán ha valahogy kigáncsolhatnám, akkor lenne esélyem, hogy leverjem, de nem, ez az asztal hasznos. Megvan!~ Az előtte lévő asztalt ellenfele ellen fordítva nekirúgta remélvén, hogy kigáncsolja, viszont ez a terve is sikertelen volt. Így hát előhúzott egy kunait és ellenfele felé hajította. Az izomból álló személyt el is találta. Ha nem védekezett volna, akkor a fejébe állt volna a gyilkos fegyver, viszont szerencsére csak a kezét találta el. Ő is nyavalyogni kezdett, mint hasonszőrű társa.
A sikeres győzelem jó kedvre derítette Senshit, amiből erőt merített és felállt, majd visszament a pulthoz, ahol a pultos már várta. Egy újabb cetlit húzott elő.
Cetli tartalma:
,,Gyere oda ahol a víz csordogál, elvégre a Víz országában vagyunk, ott illik valami fontosat felfedni...már ha először érsz oda"
Miután értelmezte a cetli tartalmát újabb útra is kelt sietve. Nem akarta hogy újra letámadják. Sietve futotta a folyópartra. Mésziről lehetett látni, olyan nagy porfelhőt hagyott maga után. Örömteljesen pillantotta meg a célt, viszont ismét megbotlott és az út többi részét eséssel és gurulással tette meg. Miután felkelt, megindult a folyó mentén.
-Sensei! Sensei! Itt van? Hol van?-
Keresés közben ismét megbotlott és elesett, viszont most más is vele borult. Nem más volt, mint az egyik csapattársa Shinichi.
- Vigyázz jobban! Se...Senshi?
Erre a szóra ő is felkapta a fejét.
- Tessék? Hello.
A csapattag ruházatán nagy sérülés volt.
- Mi történt veled?
De a válasz megérkezése előtt felpattant és a mesterét kezdte keresni.
[colorgreen] =- Hiába keresel tovább, Senshi, én onnan jöttem. Én se találtam sokat... Jah, és azért nézek ki ilyen cudarul, mert kellett egy kis áldozat a ruhámtól, hogy nyomra akadjak.[/color]
Közben a csapat harmadik tagja is megérkezett.
- Ha a sejtésem nem csal, Ti sem találtatok mást csak egy cetlit ami ide irányított titeket. Nos ezek szerint vagy a mester lesz itt, vagy újabb nyomok. Kétlem, hogy a mester itt lenne. Túl egyszerű lenne az egész.
Egyébként elhagytam a ninjato-mat az egyik sikátornál. Jelenleg ez aggaszt a legjobban.

- Nem vesztettem semmit, csak a becsületem, meg egy ingem...
- Egyébként gratulálok mindkettőtöknek.
Bárki lesz is a győztes, úgyis egymásra fogunk támaszkodni a harcok során. De ezt Ti is jól tudjátok. Tulajdonképpen megoldhattam volna a feladatot úgy is, hogy félvállról veszem. De akkor a mester nem tudta volna felmérni a drága tanítványát..
Jól mondom sensei?

Nem felelt senki.
-Ch, kihez beszélek, amikor senki sincs itt? Bár legutóbb is ezt hittem, mégis meglepett.
Mindegy, befejeztem.

Erre viszont már érkezett a válasz.
- Jól mondtad Sawaka. Nos, üdvözöllek titeket itt. Hamarabb ide értetek mint reméltem, de legalább nem kell unatkoznom a nap további részében. Először is...
A mester osztogatni kerzdett. Sawaka kapott egy tantot, Shinichi egy új inget kapott. Senshi nem kapott semmit, mivel nálla volt a mester kunaia.
- Nos az első közületek Senshi volt, aki ide ért. Gratulálok!
A sensei megközelítette a győztest, majd egy lapot nyomott a kezébe.
- Vezesd bele a chakrád, és megtudod hogy mi az első elemed. Csak bátran, max egy életre lesz veled együtt. Mindegyik elem lehet ugyanolyan gyilkos mint a másik, akármennyire is filóztok rajta, bármelyik elemmel képesek lehettek gyorsan és hatékonyan gyilkolni, nos, lássuk mi lesz a tiéd.
A genin fel volt izgatva. Pörgette az adrenalin.
~ Nyertem? El sem hiszem. Én nyertem? Sikerült? Egy ilyen kis cetli, hogy tudná kimutatni ezt? Na jó. Jól van Senshi. Te nyertél. Nyugalom. Ez csak az egész életedet határozza meg. Bíznod kell magadban.~
A szőke srác úgy is tett, ahogy a mester mondta. A papír a chakrától összehúzódott. A mester csak bólogatott, miközben a diák nézte a történteket.
~ Rosszul áramoltattam a Chakrám? Elrontottam, vagy ez egy jel? Ez az egyik ellem lenne?
- Igen, nos, villám chakra, nem túl gyakori a Víz Országában, de épp ezért leszel erős. Majd valahogy megoldjuk hogy tanítsalak villám jutsukra, mivel nincs affinitásom erre, de kitalálunk valamit.
Ez a hír nagy örömöt okozott a tanítványnak, aki nem tudta megállni, hogy ne ordítson.
~ Villám? El sem tudom hinni. Igen!~
- Igen! Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm!
- A mai próbát Senshi nyerte, pihenjétek ki magatokat, holnapra újabb próbát találok ki, szóval készüljetek fel, Shin és Sawaka. Viszlát, további jó napot diákok!
És ezzel el is tűnt. A kisfiú még egy darabig ordibált majd abbahagyta. Elköszönt a többiektől és elindult haza. Otthon már Jaken várta. A kisfiú elmondta a nap történéseit és a jó hírt. Ennek örömére a fiú második apja ünnepi lakomát akart készíteni, de nem volt soha jó szakács így hát elrontotta az egészet. A jó hírt egy kajás bódéban ünnepeltük meg ízletes vacsora mellet.
Vajon mi vár a jövőben a fiúra? Ezt, majd megtudjuk.

/ Remélem nem rontottam el semmit./
Mesélő által kiosztott jutalmak:
+5 chsz
Villám chakra
Akemura Senshi
Akemura Senshi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Akemura Sneshi Empty Re: Akemura Sneshi

Témanyitás  Zetsu Kedd Nov. 30 2010, 18:25

+15 chsz

Aktív voltál, és a játékstílusoddal sincsenek bajok. Szólottam, uff

- Zetsu törzsfő
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.