Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

+29
Minovara Hitoshi
Shaku Rabito
Djuka Hiashi
Nozara Shiba
Tessei
Hateshi
Kakuzu (Inaktív)
Akari Tenshi
Shikotou Sei
Akasuna no Sasori
Huramino Saito
Osumi Hiroto
Jiraiya
Daizo Tensei
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kenshiro Karu
Arekkusu Orokana
Akira
Seimitsu Kazuya
Taidana Kaito
Fujishima Hana
Djuka Kodomo
Kagemare Kuzomi
Djuka Mikommi
Kusuki Eiko
Shikamaru(Inaktív)
Shiren
Aono Takefumi
Katsumi Mao
33 posters

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Katsumi Mao Csüt. Okt. 13 2011, 10:21

Na srácok, régen volt egy ilyen topic is amibe meg lehetett vitatni a frissen érezett mangát, hogy mit is tartalmaz pontosan és ötletelni, hogy vajon Kishimoto bácsi mit is tervez majd a közeljövőben.

Azért hoztam létre ismét ezt a topicot, mert a mostani mangában olyan dolog derült ki, ami megváltoztatja a fő gonosz személyét. Személy szerint én annak a híve vagyok, hogy Tobi maszkja alatt még mindég Obito kukucskál ki a világra és ez az elképzelésem teret is kapott magának, hogy miért? Nézzétek:

Spoiler:
Spoiler:
Katsumi Mao
Katsumi Mao
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Tűz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Csüt. Okt. 13 2011, 15:19

Hát jah belendültek a dolgok és személy szerint nálam is visszakúszott az Obito ötlet amivel személy szerint soha nem értettem egyet bár sose lehet tudni ki ez a pszichopata. Azt a tényt persze sose felejtsük el hogy a dojutsuk nem egy szent dolog így nem feltétlenül Uchiha az illető mivel a szemeket lehet lopkodni ahogy sokan mások is megtették. Mindenféle vitát elkerülve én annyit mondok várjuk ki az eredményt ami valószínűleg eljön egy két hónap múlva. Plusz utolsó sorban az ilyen témák megérdemelnek egy 18-as karikát mert ezalatt a kor alatt olyan óvódás szintű veszekedéseket olvastam már hogy a kultúr eszmecserék eltűntek a süllyesztőben. Én kérek mindenkit aki kommentel hogy vitatkozás helyett érveljen a saját álláspontja mellett valós és realisztikus alapokon a Naruto világához képest hisz láthattuk a legendás shinobik mint Madara barátunk se húzza ilyen soká leszámítva ha lett volna még öt szíve. Azonban bízom abban hogy ezt a remek társaságot megismerve nem kell ilyen értelmetlen vitáktól tartani.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Csüt. Okt. 13 2011, 17:18

Hát ez nekem is felkeltette a figyelmemet! Én egész végig Obito ellen voksoltam. Mondván, hogy hogy lenne Madara (Tobi) = Obito. Mondván, hogy csak puszta véletlen, hogy neki a jobb oldalt van a maszkján a lyuk. Lehet hogy azoknak lesz igaza akik azt mondták, hogy Obito az aki a maszk mögött van és sokan hülyének néztük őket? Hát én nem tudom mi lesz. De az is érdekes, hogy Sasuke azt kérte Tobitól ( inkább így emlegettem mert most már semmi sem biztos Very Happy ) hogy ültesse be neki Itachi szemét. És ez ELMÉLETILEG meg is történt. De egy másik részben a mangában, mikor Kabuto életre keltette Itachit, akkor megvolt mind a 2 szeme. Akkor kinek a szemei vannak Sasukénak beültetve??
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Csüt. Okt. 13 2011, 17:57

Hohohoho ifjú Padawan!
Látod látod ezért nem szabad össze vissza olvasni mangát hanem folyamatosan Very Happy. Engedd meg hogy elmagyarázzam ami spoiler lehet annak aki úgy döntött inkább az animét követi és ráér neki miként alakulnak a dolgok. Kezdjük hát!
Sasuke megkapta Itachi szemeit és már egy vagy két fejezettel ezelőtt le is vette a kötését így tádá megvan neki a végtelen vagy örök mangekyou sharingan ahogy tetszik. Itachi szemei pedig igen megvannak akárcsak Nagato Rinneganja megvolt annak ellenére hogy Tobi kioperálta kedves barátunkból. A magyarázat pedig Kabuto magyarázatában rejlik nah ez is jól meglett fogalmazva. Mint ahogy a kígyóvá torzuló barátunk mondta még valamikor régen az Edo Tensei szépsége abban rejlik hogy a halott az egyedi vérvonalképességével tér vissza az életbe bármi is történjék a testével vagyis így van Itachinak meg a sharinganja. Plusz hogy ez még inkább érthető legyen bár szerintem egyértelmű volt elmondom a saját magyarázatom Very Happy. Az edo tensei csak DNS-t igényel így amikor visszahoznak valakit az teljes pompájában sértetlenül és halhatatlan testtel tér vissza lényegében ez nem a halott eredeti testét hozza vissza hanem annak lelkét ami egy halott testében manifesztálódik így véve fel egykori alakját. ^^ Jó példa erre például hogy Deidara cafatokra robbant így ha nem úgy lenne ahogy mondtam meg ahogy már a mangában is mondták Deidara apró darabkákban tért volna vissza XD.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Csüt. Okt. 13 2011, 18:07

Hát ez... ez nagyon nagy volt XD Köszönöm a magyarázatot^^ Most hogy mondod tényleg így van. Valahogy nem tudom kimaradtak részek. KÖSZÖNÖM Very Happy a felvilágosítást SENSEI Very Happy
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Csüt. Okt. 13 2011, 20:12

Pár apró dolog...
Madara ismeri Nagato-t. Azt hitte, hogy ő támasztotta fel a saját technikájával (amivel Konoha lakóit is feltámasztotta). Márpedig elméletileg már Jiraya sem, aki felfedezte Nagatoékat, ismerte Madara-t, azaz akkor már régen halott volt, Konoha megalapítása már régen megtörtént. Tehát vagy Madara mégsem a végzet völgyében halt meg a Hashirama-val végzett küzdelemben, vagy pedig van valami kapcsolat Madara és Tobi között.
Aztán ott van a Tobinál levő legyező. Egyértelműen Madara volt fegyvere. Szintén kapcsolatra utal.
Itachi és Kisame felismerték Tobiban Madara-t. Kisame-ről biztosan tudjuk, hogy látta az arcát és onnan ismerte fel, de szerintem Itachi is látta, amikor segített neki. Ismét fura...
Itachit nem úgy ismertük meg, akit könnyű átverni. Egyszerűen nem az a típusú karakter. És ő határozottan kijelentette, hogy Tobi Madara. Fura.
Végezetül pedig az az érdekes, hogy Tobi rengeteg mindent tud Rikudo Senninről, az Uchihakról, Madara-ról, a Juubiról, stb... Ha Obito lenne, ezekről honnan tudna?

Eddig csak a furcsaságokat soroltam fel. Választ igazából nem lehet adni, hiszen sok részlet nem ismert. Csakis ötletelni lehet.

Egy ötletszál: egyszerűen túl sok a kapcsolat Marada és Tobi között. Tobi tulajdonképpen rendelkezik Madara minden ismeretével és Madara pedig ismeri Nagato-t, akit viszont Tobi ismert. Ezért lehetséges, hogy Madara hátrahagyott magából valamit, amiből lett Tobi. Ezzel magyarázni lehet, hogy miért mondta, hogy csak árnyéka régi önmagának. És, hogy miért mondta, hogy az a célja, hogy visszaszerezze az erejét. Tehát, tulajdonképpen mindketten Madara.
Itt egy kis mellékszál lehet az, hogy Madara arra számított Nagato támasztja fel a rinne tensei-vel. Ugyebár jelenleg úgy tudjuk, hogy Madara/Tobi adta Nagatonak a rinnegant. Legalábbis ő ezt állítja. Mi van akkor, ha ezt Madara eltervezte, hogy ha meghal, akkor a rinnegant Tobi majd odaadja valakinek, aki képes lesz előhívni az erejét és aztán feltámasztani őt? Akár még ez is elképzelhető lehet...
És ezek után jön a legvadabb elképzelés, ezt egy fórumon olvastam és szerintem igencsak figyelemreméltó. Bemásolom az ezt taglaló kommentet szó szerint:

"-To =tíz
-bi =bijuuk farokszámának jelölőszava

Tobi = 10farkú. Igen az animében is volt vele poénkodás, de szerintem beletrafáltak. Ugyan ha nem is a teste de az elméje szerintem a 10farkúé. Erre a legjobb bizonyíték az, hogy pontosan ismeri a SOSP halálának körülményeit amiről csak a bölcs és a két fia illetve a bölcsben raboskodó 10farkú tudhatott(amikor madara vagy izuna még gondolat se volt). Szerintem valahogy elérte, hogy képes legyen időnként testet váltani amikor az aktuális teste elöregedett. A Bijuukat a chakrája miatt gyűjti, a rinnegan pedig azért kell neki, hogy visszahozzhassa az elzárt testét a holdból, és összeillessze magát és "teljessé váljon"(tobi mondta ezt szó szerint így Kakashinak), erre kellhet neki a rinne tensei ami miatt ugye annó sírt, hogy idézem: "Nagatonak rám kellett volna ezt használnia". Nem mellesleg Tobi jelenlegi szemeinek a fúziója a 10farkú szemének adja ki a mintáját. Elég sok véletlen egybeesés nem?"

Szóval érdekes mangáknak nézünk most elébe azt hiszem. Smile
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Kusuki Eiko Csüt. Okt. 20 2011, 18:24

Hát kúl volt a mostani manga szerintem
De a kérdés még mindig változatlan : "Ki van a maszk mögött?"
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Csüt. Okt. 20 2011, 19:15

Hát igen. Engem Sikamaru meggyőzött. Érdeklődve figyelem a következő mangát !! What a Face What a Face What a Face What a Face
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Djuka Mikommi Csüt. Okt. 20 2011, 20:37

NAGYON HCC A MANGAAAA!!! xDDD
Djuka Mikommi
Djuka Mikommi
Inaktív


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Vas. Dec. 25 2011, 00:27

Shikamaru a hozzászólásodban az idézet részben van egy hiba, amit ésszrevettem... (vagy lehet csak szerintem hiba).
A tíz az nem a To, hanem a Juu. Tudtommal a To azt jelenti A és így a Tobi= A farok ( Most senki se gondoljon rosszra).
Ha ez a fordítás jó akkor viszont nagy rá az esély, hogy Tobi tényleg a tízfarkú része... és nem pedig az elméje... mert én valami olyasmire emlékszem, hogy Rikudo-sennin két részre tépte a tízfarkút a testére és a chakrájára( ebbe beletartozik az elme is), majd mint tudjuk a chakrát kilenc részre osztotta és így esélyes, hogy Tobi az az egyén akit a tízfarkúnak sikerült kimenekítenie ( mint elme és chakra), szóval lehet, hogy ő a tizedik része a tízfarkúnak, akit azért szakított ki magából, hogy egyszer újra egyesítse a juubit. Nos, neki ehhez pont kapóra jön mindenféle dolog amivel elterelheti erről a világ szemeit ( és persze amíg összeszedi a puzzle darabjait, magyarul a bijuukat). Szerintem, ezért lökött ki néhány infórmációt a nagyvilágba, ezek mind csak elterelések voltak a fő témáról...
Hogy honnan ismeri Madarát?
Hát szerintem valószínüleg nagy szüksége van a rin'enganra és kinek volt rin'enganja Rikudo bácsin kivül... Madarának( aztán persze amikor feldobta a pacskert akkor Nagato lett az új birtokos).
Bár azt nem nagyon értem miért kellett volna neki az, hogy Nagato használja a Gedo rinne tenseit, mert azzal nem tudja lehozni a holdat... de talán azért, hogy, ha már lehozta akkor valamivel "visszategye" az elhalt testbe a lelket ( esetünkben a chakrát és az elmét, de szerintem itt most elég nagy a hasonlóság). Erre talán azért van szükség, mert ugye a lélek nem megy vissza magától a testbe.... és ugye a gedo rinne a lelket küldte vissza a testbe...
Talán még azért is volt/van szüksége egy másik rin'enganosra, mert ugye Nagato sem tudta újraéleszteni magát, ez a jutsu szerintem csak másokra alkalmazható...
Persze ez itt mind, csak feltevés...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Dec. 25 2011, 15:56

A véleményedhez volna némi hozzászólásom Kuzo. Végül sikerült előkaparnom azt a fejezetet, ahol a hamis Madara megosztja tervét a Kagekkal és ad némi történelmi háttér információt.
Rikudou sennin a saját testébe pecsételte a tíz farkút ám rettegett attól, hogy ha ő meghal, akkor a pecséten keresztül a szörny kiszabadul, és újra terrorizálja majd a világot. Ezért a tízfarkú chakráját kilenc részre osztotta és szétszórta őket a világon. Ebből lettek az általunk ismert bijuuk egytől a kilencfarkúig. A testet, amelyből kivonta a chakrát lepecsételte és az égbe taszította. Ebből lett a hold. Naruto Shippuuden 467. fejezet.
Továbbá nem tudni egyelőre honnan szerezte a hamis Madara a rinnegant, amit Nagatoba ültetett így ezzel ne foglalkozzunk. Az elmét pedig, kizárhatjuk. Van kilenc chakra forrás és egy üres test. Lehetséges, hogy a hamis Madara egykor találkozott az igazival még a halála előtt és így jutott információkhoz, ahogy a harmadik Tsuchikage Oonki is találkozott vele személyesen. A maszk nagy részének megsemmisülésekor láthattuk hogy ráncos ugyan a hamisítvány, de nem túl öreg így akár az én ötletem is kizárható. Ám még rengeteg elfeledett technika lehet, ami csak a múltban volt jelen és esetlegesen akár a sharingannak is lehet még olyan titka, amit nem ismerünk. Azt ne feledjük, hogy képes emlékeket átvinni egyik testből a másikba ez is lehet egy kiinduló pont. Ám én azt mondom ezen egyelőre, ne vitázzunk. Mostanában rázósan fognak kijönni a mangák az ünnepek miatt így lesz olyan, hogy két hétig nem kapunk semmit. Viszont van egy olyan érzésem, hamarosan mindent megtudunk.

Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Hétf. Jan. 09 2012, 15:34

Egy újabb ötletem támadt, azzal kapcsolatban, hogy ki is lehet Tobi. És megint oda jutottam, hogy Obito. ( EZ nagyon fura, ugyanis régen teljesen Obito ellenes voltam Very Happy )
Nos mi van akkor, ha miután Obitora rá esett a szikla, és ott hagyták a társai, valaki megtalálta őt. És ez a valaki mi van, ha Zetsu? Ahogy elnéztem Zetsu képes összeolvadni vele. A másik dolog, hogy akkor ha a fél teste Zetsu, akkor ez megmagyarázza azt, hogy hogyan dobálgatja csak úgy le magáról a jobb karját. Itt egy videó ami igazolja
És mivel feltételezéseim szerint Zetsu elég régóta van a világon, így tudhat egyesmást a múltról.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Djuka Kodomo Hétf. Jan. 09 2012, 16:42

lehet benne valami, bár az hogy ledobálhgatja a karját az erős, hisz az aburame-s srác kapta el, ezért kellett amputálnia a karját egy gyors mozdulattal, ami hasonló azzal a technikával, amit a raikage alkalmazott, mikor Sasuke amaterasu-ja elkapott. Amúgy meg Kisame-nek ismernie kell Tobit régóta, hisz, amikor megmutatta az arcát, Kisame egyből elmosolyodott. De a mostani mangák után már bármi lehet Wink
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Hétf. Jan. 09 2012, 17:25

Jó hát tudom túloztam Very Happy Én is nagyon várom az új részeket Very Happy De szerintem nem derül ki egyhamar, hogy ki lesz a maszk alatt.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Fujishima Hana Szer. Jan. 11 2012, 09:46

Nos anno a régi Manga Spoiler-ben, jó két hónappal előbb megmondtam, hogy Kushina volt a 9 farkú előző tárolója... sőt valahogy nekem nagyon bejön az ilyen ötletelés, de az igazat megmondva fogalmam sem lehet, hogy ki Tobi, de hogy nem Obito az fix. Miért?

Obito egyidős Kakashi-val, és ha nem nézzük a fél arcát mikor látjuk, vagy hogy amikor a negyedik Mizukage-t is irányította (ha ő irányította, ami szerintem 99%), egy egyszerű ténnyel állnék elő... amikor a Yondi megvédte Konohát Tobi ellen, lehet látni Kakashit is, aki még csak akkor is egy gyerek volt! Akkor Obito hogy lehetett volna már felnőtt!?

Máskülönben Tobi kurva sokat tud, a sennin, a tízfarkú, a két fiú, a vérvonalak (amit Nagato szemeinél mond), így szerintem, nem meglepő lenne, ha ő, félretéve minden ötletet eddig, az öreg sennin szemeit örökölt utódjának valamelyik örököse lenne vagy ha nem éppen ő maga. Hiszen ő még örökölte a remete szemeinek max. erejét, megkűzdöt a testvérével is, aki legyőzte őt, de életben maradt biztosan. És azt mondom, hogy mennyünk ezen a ötletszálon, mi van, ha ő irányította Madarát is a háttérből anno.
Végül is akkor az eredeti rinnegant szerezhette meg a fatertól és azért akar a tízfarkú teste lenni, hogy túlnőjjön a fateron és a testvérén és azok leszármazótjain is, létrehozva egy olyan világot, melyet annak idején kellett volna megteremteniük. Na jó, a teste már szerintem nem is létezik, hiszen ha jól számolom, háromszor is darabokra szedték már (Yondi, Konan, és az a bogaras fazon) mégis ott fityeg a keze. Én ezért megkockáztatom, hogy ez van, vagy hasonló van a háttérben.
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Vas. Jan. 15 2012, 14:34

Igazad van Hana ^^
És el is vetettem az Obitos ötletet, mivel egy sokkal hihetőbb dolog jutott az eszembe. Mi van ha Tobi egész teste Zetsu. Vagy is Ő is egy Zetsu. Ez megmagyaráz sok mindent:
A letépett kar fehéres belsejét, majd későbbi "viszanövését"
Az idegesítő hangját és a mélyebb normálisabb hangját.
Zetsu be tud olvadni a környezetébe, egy technika segítségével.
Tobi ugyan ezt meg is tudja.
Áhh már várom a maszk levételt Very Happy
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Kusuki Eiko Vas. Jan. 15 2012, 15:06

nem csak te
de lehet hogy ilyen nem is fog történni
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Jan. 15 2012, 16:08

Az hogy Tobi nem Obito az fix. Ez már kezdetekkor nyilvánvaló volt, főleg annak aki olvasta vagy látta a Kakashi Gaident. Obito egyik oldala amúgy is össze lett zúzva és ha ez még nem lett volna elég még egy-két száz kilós szikla is kilapította. Hiába shinobi, garantált a borda törés és az azonnali belsővérzés. Ami pedig a beépülést illeti a talajba Mirubi az egy doton technika XD. Konkrétan nem tudom melyik de például a halász jutsu az nem hagy nyomot maga után. De persze lehet bármely más hasonló dolog ami ezt lehetővé teszi.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shiren Vas. Jan. 15 2012, 16:39

Igen azért írtam, hogy az egy technika. VAgy nem írtam? nem tudom XD Lusstavagyok utánna olvasni ^^'
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Jan. 15 2012, 16:46

Írtad, hogy technika, de én nem ezért mondtam, hogy lehetséges, hogy egy doton technika. Mindössze azért, mert ez nem Zetsu sajátossága mármint a talajba való beolvadás. Csak ennyire akartam kilyukadni.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Taidana Kaito Vas. Jan. 15 2012, 17:14

No beszállok én is a brain storming-ba.

Szerintem hogy Tobi maga a 10 farkú érdekes elképzelés. Szerintem egyébként lehet hogy egyszerűbb a válasz.
Tobi (mert most jobb néven nem tudom illetni a hamis Madarát) saját bevallása szerint ő adta Nagatonak a rinnegant, és Madara is említi Nagatót "úgy tűnik hogy a kis taknyos Nagatónak sikerült felnőnie". Szóval idáig 2 személytől tudunk akinek volt rinneganja, még pedig minden shinobi ősapjának a hat út bölcsének és az oroginal Madarának volt. A kérdésem az ha Madara szemét kapta meg akkor először mint sharinganak kellet volna lenni nem pedig rinneganak. Az hogy Madara nem a végzet völgyében halt meg a 100%.

Nézzük a Madara Tobi viszont. Ithachi Madarát megy megkeresni és hát aki keres az talál, ez arra ad okot hogy Tobinak mindent kellet tudnia Madaráról, mert különben nem tudta volna átverni Ithachit. Miután Madarát felélesztik utána és kiderül hogy nem a rinnegannal egyből rájön arra hogy ki lehetett ( Spoiler vigyáz !!! ), majd egy tervet említ ami jól megy.

Nézzük mit tudunk Tobiról. Mondhatnám azt hogy semmit Smile, nagyon sokat tud mondhatnám túl sokat. Azt is tudjuk hogy teleportáló jutsut használ, van sharinganja (szerintem nem lopott hanem saját szemek), képes volt használni az Izanagi-t tehát rendelkezik fa elemmel, ami több mint valószínű hogy az első hokagétől szerzet meg. Szerintem az érdekes teste a faelemmel kapcsolatos létrehozott egy olyan anyagot amelyet tetszése szerint formálhat (pl.: új kart növeszt stb), ez az anyag nem öregszik, és nagyon ellenálló lehet. A legfontosabb hogy hibádzik az ereje.

No szerintem kell lennie még egy kaksi kavaró személynek aki a múltban élt és össze láncolja a dolgokat. Az én tippem Mito Uzumaki esik. Az uzumaki klán a pecsételő technikákban volt jártas, így lehet hogy a Tobi Mito vakrandi nem sült el túl jól és Mito cserépbe adott egy pecsét ajándékot Tobinak ami hatástalanítja a kéz jeleit. No azt tudjuk hogy Madarát nem Hashirama Senju küldte el az örök vadász mezőkre, bevallása szerint halála előtt ébresztette fel a rinnegan-t, akkor bármikkor vissza térhetett volna és megverhet volna a konohanaikat, szóval kellet egy olyan aki vagy sakkban tartotta, vagy ami valószínűbb lehet hogy Hashirama után valaki még jobban elpicsázta és ezért nem tért vissza még rinnegannal sem, ez a személy Mito lehetett, a kilenc farkú utálja Madarát és lehet hogy azért Mitonak is hajlandó volt átadni a teljes erejét, és Madar ennek tudatában már mint hogy a kilenc farkú bárkinek hajlandó oda adni az erejét, mert utálja őt, lehet hogy azért nem tért vissza, és inkább készített egy tervet.

Szerintem Tobi egy uchiha még a múltból aki közel került a száműzetésben lévő Madarához és együtt létrehoztak egy tervet, amely világrengető, csak mint máskor is nem csak a csokitól barna az a bizonyos palacsinta, és ezért változott sok minden az eredeti elképzeléshez képest. Aminagyon szembe ötlő az hogy Madara kedves túl sokáig élhetett ha ismerte Nagatót, ha fa elemmel lehet életet hosszabbítani, az válasz lenne, de viszont akkor mért halt meg, vagy csak keveset tudod magán segíteni.


Vélemények ???
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Jan. 15 2012, 18:20

Sok minden meg lett említve én max egy-két dologhoz tudok hozzá szólni. Rinnegannal nem lehet visszatérni a halálból. Van egy technika, ami igen visszahozza a halottakat, ahogy azt tudjuk de, csak akkor, ha a technika párjával tépték ki a "lelket" az áldozatból. Szal Rinnegan ide vagy oda nem lesz halhatatlan az illető. Az Izanagiról annyit hogy egy tiltott Uchiha technika, amihez nem kell a fa elem, viszont használatakor a szemből kihuny a fény ergo megvakul. Közel és távol nincs köze a fa elemhez. A harmadik dolog, amihez tudok commentet fűzni az a Mitos ügy. Az öreglányt nem keverem bele, azonban a kyuubit már igen. Az egyik hogy a kyuubi nem volt képes legyőzni Madarát, mint tudjuk, főleg ha az ember követi a mangát. Madara térdre kényszerítette a kilencfarkút, vagy ha már egyszer van neve, akkor nevezzük nevén. Szal Madara a sharingannal könnyedén képes volt irányítani Kuramát és ha ez még nem elég bizonyítéknak miután megidézték az Edo Tenseiel szinte első dolga volt hogy megpróbállta megidézni szegény csóri rókát aki Narutoba van zárva. Kurama teljes ereje vagy sem, egyszerűen nem képes legyőzni Madarát. Miután Madarát megverte Hashirama és ő hazatért nagy büszkén azt gondolva az Uchiha gyerek kinyuvadt tudjuk, hogy Madara többet nem jelent meg a színen. Azt hogy az állítólagos döntő csata után Madara merre járt, mit csinált és még meddig élt nem tudjuk. Annyi bizonyos vagy inkább csak valószínű az ilyen helyzetekben hogy tervét a veresége után kezdte kiötleni és felkészülni az egész Hold szeme tervre. A rinnegant tekintve könnyedén lehet, hogy Madara szemei voltak Rinnegan állapotban de ezt nem tudni. Ennél mélyebben nem is megyek bele. A végén pedig leszögezném hogy a shinobik nem istenek. Tény vannak dolgok amik az ő képzeletüket is felülmúlja de a halhatatlanságot nem sikerült elérniük így halandóak és önmagukat nem tudják visszahozni. Persze ha megkérnek valakit, hogy figyelj már, ha elpatkolok hozz már vissza az Edo Tenseiel. Előnyei? Ha meghal a technika használója a jutsu nem szűnik meg, illetve a halálból visszatért egyén ereje tejében lesz és egyedül a lepecsételés állhat az útjába na meg az irányító talizmánok, már ha a technika használója rendelkezik vele. De anélkül bizony van egy halhatatlan shinobink.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Seimitsu Kazuya Pént. Feb. 17 2012, 20:44

Ah, csak én érzem úgy, hogy most ez az újabb fejezet eléggé kiábrándító volt? Nekem egyáltalán nem hiányzott a képbe Sasuke meg a jelek szerint újabb hiper-szuper ütőkártyája...
Seimitsu Kazuya
Seimitsu Kazuya
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Kusuki Eiko Pént. Feb. 17 2012, 20:48

ebben egyett kell hogy értsek télleg nem hiányzott pont most
bár Narutonak is van most egy új ütőkártyája
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. Feb. 17 2012, 20:48

Jaja. Én se vagyok szöcske fan. Sőt... egyenesen rühellem a tagot. Kár, hogy Pein-sama nem nyomott le neki egy-két Shinra Tenseit Very Happy
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.