Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

+29
Minovara Hitoshi
Shaku Rabito
Djuka Hiashi
Nozara Shiba
Tessei
Hateshi
Kakuzu (Inaktív)
Akari Tenshi
Shikotou Sei
Akasuna no Sasori
Huramino Saito
Osumi Hiroto
Jiraiya
Daizo Tensei
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kenshiro Karu
Arekkusu Orokana
Akira
Seimitsu Kazuya
Taidana Kaito
Fujishima Hana
Djuka Kodomo
Kagemare Kuzomi
Djuka Mikommi
Kusuki Eiko
Shikamaru(Inaktív)
Shiren
Aono Takefumi
Katsumi Mao
33 posters

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Huramino Saito Csüt. Aug. 30 2012, 12:17

Rin halálának lehet a legnagyobb köze hozzá. Ugye Obito szerelmes volt Rinbe, és Kakashira bízta a lány életét a barlangban. A lelkére kötötte, hogy védje meg őt minden áron és most hol van Rin? Egy kőszoborra van felvésve a neve. Szerintem ez elég indok arra, hogy elboruljon az Ucsiha agya Very Happy
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Akasuna no Sasori Csüt. Aug. 30 2012, 16:43

Én a fehér trutyi miatt továbbra is azt mondom hogy csak használatban van Obito teste. Főleg hogy anno azt mondta, ő adta a Rinnegant Nagato-nak. Nem hiszem hogy volt annyi ideje felgyógyulni, Rinnegan-t szerezni és még egy gyereknek is oda adni azt a szemet. Itt valami turpisság van!

Meg hát, ha van Rinneganom, akkor nem adom oda másnak, hanem feltámasztom a nőt akit szerettem. Nincs is jobb mint a nekrofil hajlamű főgonosz xD
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Taidana Kaito Vas. Szept. 02 2012, 19:48

Taidana Kaito írta:
Hatesi-nél van a pont, már mint a manga cselekményét illetően.
Ami szerintem fontosabb, hogy a visszahúzódó kissé ügyetlen emberkéből, hogy lesz criminal mastermind (főleg úgy, hogy a "jó" ügyért áldozza fel magát) ??? Bár erre lehet, hogy az a válasz, hogy mi történt Rin-el ...

,ámbátor az nem vettük figyelembe, hogy mi lett Rinnel ugyan is eltűnt mint Petőfi a ködben, és vagy meghalt, amely magyarázatot adhat, hogy Kakashi miért tudta feléleszteni a sharingan 2.0-át, és lehet, hogy az újra élesztett Obito ezért pöccentbe, bár ezt nem tartom logikusnak, csak egy kósza gondolat.

No örülök hogy az Tobi=Obito csapatnak igaza lett köszönöm a spoilert Very Happy bár az utóbbi időben elégé egyértelműnek látszott a dolog, én kis naiv azt hittem, hogy a feszültség keltés külön eszköz lesz arra hogy a vége nagy csattanás legyen.

A fentieket azért quote-tam, hogy arcoskodjak, hogy én sem feszegetek toltál hülyeségeket Very Happy
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Szept. 02 2012, 20:30

Most jövök én és lerántom a leplet a még meg se írt jövőről. Very Happy Honnan van Obitonak Rinneganja, mikor összesen két emberről tudunk, akik ténylegesen felébresztették? Mert ugye emlegetett mindenki által halottnak hitt barátunknak csupán beültetett szemecskéje van. Muhahahah! A válasz nagyon egyszerű! Nem tudjuk mikor halt meg Madara, és ha figyelembe vesszük a test bomlását, a holtából visszatért Madara szövegelését miszerint ismeri Obitót, akkor a kirakós a következő képet adja. Legalábbis nekem. A Sithek visszatértek. Mindig van egy mester és egy tanítvány. Obito, Madara padawanja. Onnan jöttek az ötletek maszkos barátunknak, a Zetsu féle tartósítószer - hisz róla se tudjuk milyen szülemény ő, mert hogy nem ember azt vágjuk - és a Rinnegan. Nekem ez tűnik logikus magyarázatnak.

Kétlem, hogy Madara után más Uchiha is felébresztette a Rinnegant hosszú álmából, vagy hogy Madara kikanalazta a saját szemeit Rinnegan állapotban, befőttbe rakta, és feladta postán Obitónak szeretettel.

Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Taidana Kaito Szer. Szept. 05 2012, 14:18

No végre valami fordulat, az utóbbi pár rész arra add tanú bizonyságot, hogy a mangának a pár utolsó része izgalmas csak, bár a mostani fordulat szerintem nem biztos, hogy sok embernek megfordult a fejében!

És még csak annyit, hogy stipi stopi igazam volt Very Happy Razz


http://www.mangapanda.com/bleach/506/20
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Daizo Tensei Csüt. Szept. 06 2012, 14:04

Obito egy felturbózott Fehér Zetsu klón lesz.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Shaku Rabito Csüt. Szept. 06 2012, 14:45

Jó lett az új fejezet. Madara hirtelen megjelenik Obito mellett!
Shaku Rabito
Shaku Rabito
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 190

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Aono Takefumi Kedd Szept. 11 2012, 10:06

Rin elhanyagolható. Obito dühös volt, mert Kakashi nem tartotta be az ígéretét. De amit én mondtam az bekövetkezett. MUHAHAHAHA. Mester és tanítvány. Érdekes ez az új fejezet. Very Happy
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Jiraiya Kedd Nov. 19 2013, 21:28

Na hölgyeim és uraim, mi lesz a Manga elkövetkezendő részében? Van ötletetek?

Szerintem Obito és a Shinobi haderő bedarálja Madarát, viszont Kishi még tartogat egy nagyobb fordulatot. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az. Habár, mostanában annyit kellett csalódnunk a mangában a kikövetkeztethető történet miatt, hogy már azt is el tudom képzelni, hogy csak lezúzzák Madarát egy kevéske erőbefektetéssel aztán annyi. Mindenesetre érdekes lesz a Naruto vége, ugyanis szerintem itt már vége lesz a teljes történetnek. 

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Huramino Saito Kedd Nov. 19 2013, 21:35

Szerintem egyáltalán nem lesz vége a történetnek, ugyanis Kishimoto a végére beígért egy Naruto Sasuke harcot, aminek már az okát is tudjuk lassa, méghozzá, hogy ki legyen a Hokage. Valamint Sasuke kis manővere a mostani mangában, miszerint hidegvérrel kinyírta volna Obitot, szerintem ezzel kapcsolatban narutonak lesz még 1-2 szava mint 100 részen keresztül elhúznak Very Happy
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Minovara Hitoshi Szer. Nov. 20 2013, 14:31

A nem várt fordulat az lesz hogy befejezik a mangát Smile A Naruto-Sasuke harcból meg már nem lesz szerintem semmi... A Hokage-t eddig is szavazták, szerintem továbbra is így fogják megválasztani. Egyébként meg Tsunade még él, max akkor választanak új Kage-t, ha lemond, vagy pedig Madara megöli a kövi pár részben...
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Huramino Saito Szer. Nov. 20 2013, 17:04

A hokage címért való harc igenis játszik szerintem, lásd: pont emiatt harcolt anno Hashirama és Madara a végzet völgyében. Szerintem Kishimoto ugyan arra a helyre fogja berakni a Naruto Sasuke harcot is, hogy ott legyen vége mindennek, ahol elkezdődött. (legalábbis én ezt várnám el Very Happy) Igaz, hogy Tsunade most él, de ha belegondoltok, ő sem egy mai csibe már, sőt igenis öreg, ezért azzal az indokkal, hogy átadja helyét a következő generációnak, teljesen ésszerű Wink
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Kira Szer. Nov. 20 2013, 19:32

Naruto és Sasuke megküzdenek egymásal és ahogy Naruto is emlitette, mindketten megfognak halni.
A Hokage pedig talán Konohamaru lesz XD
Kira
Kira
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 25

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 368

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Jiraiya Szer. Nov. 20 2013, 19:47

Szerintem  az lett volna a legnagyobb fordulat, vagy az lenne, ha a Hold Szem Terv sikerrel járna. Akkor azt mondanám, hogy igencsak elfogadható vége lett a Narutonak, bár akkor nem lenne hű a műfajához. Ezekben a típusú animékben/mangákban a hős mindig életben marad és a jó győzedelmeskedik. De jó lenne, ha Kishi kicsit felbontaná ezt a rendszert és tragikus véget érne a manga.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Szer. Nov. 20 2013, 22:34

Sajtos, anno az volt a probléma, hogy a faluban Hashirama-t szavazták meg Hokage-nek, nem Madara-t. A Vég Völgyében a harc pedig nem a rangért ment, hanem azért, mert Madara álma az lett, hogy elpusztítsa Konohát. A régi idők harcaira vágyott, de mivel a klánja is elfordult előle, más eszközökhöz kellett nyúlnia.

A Naruto - Sasuke harc és hogy meg fognak halni az addig volt életben, amíg Sasuke végezni akart Konohával. Arra mondta Naruto, hogy meg fognak küzdeni és Sasuke minden dühét kitöltheti rajta, a végén pedig mindketten meg fognak halni. Azóta változott a helyzet, tehát nem lesz életre halálra szóló harc.

A Hold Szem Terv már most kudarcba fulladt, mivel a 10 farkút megszüntették. Az viszont egy lehetséges alternatíva lenne folytatásnak, hogy Madarát nem tudják legyőzni és szépen meglép. Elvégre amikor elindult Naruto, hogy lezúzza őt is, akkor már eléggé távol járt... talán az utolsó kép volt a mangában.
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Hyuuga Junpei Szer. Nov. 20 2013, 23:30

Spoiler:



Ha erre a képre gondolsz Kaito, akkor itt tisztán látható, hogy a lábnyomok a  "Fa" felé mutatnak amerre Naruto is van. A képkocka utolsó mondata a "Közösen járt út elvezet a..." a lábnyomok ezt akarják szerintem szimbolizálni. Madara jelenlegi helyzete pedig ismert, egészen pontosan Hashiramával áll szemben (a valódi Hashiramával aki éppen remete formában próbálja megfékezni)
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Csüt. Nov. 21 2013, 08:18

Igen igen, erre a képre gondoltam. Smile
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Gawakatsu Hikuro Szer. Feb. 19 2014, 12:58



Ehhez mit szóltok Smile))
Gawakatsu Hikuro
Gawakatsu Hikuro
Játékos

Tartózkodási hely : Selyem út - küldetés


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 950

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Hateshi Szer. Feb. 19 2014, 16:25

Kibékülnék vele, de valószínűleg nemigen fognak a dolgok pont így alakulni. Madara elmeséléséből ugye már tudjuk körülbelül, hogy ki volt Rikudou, de ha jól emlékszem uzumakis részt nem kevert bele a meséjébe. Attól persze még lehet, hogy végül lesznek ilyesmi magyarázatok, de mostanság már nem látom a Narutóban, hogy ennyire mélyreható, a múltba visszanyúló magyarázatokkal akarna szolgálni...
Hateshi
Hateshi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20 + ?


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!! - Page 8 Empty Re: Minden ami Naruto Manga! >>Figyelem fokozott Spoiler veszély<<!!!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.