Dairo Hiashi

2 posters

Go down

Dairo Hiashi Empty Dairo Hiashi

Témanyitás  Djuka Hiashi Csüt. Dec. 22 2011, 17:58

Név: Dairo Hiashi
Ország: Villám Országa
Rang: genin
Kor: 12
Nem: fiú
Felszerelések:5 kunai, 5 shuriken, 5 m dróthuzal, 2 tekercs, 1 üveg tinta, 4 db. Robbanó tekercs, 1 db. ninjato, 2 füstbomba, 1 táska, 1 övtáska, 2 shuriken tartó jobb combon
Kinézet: 166 cm magas, barna, rövid haj, zöld szem, középalkatú, közepes erősségű, jó a lábtechnikája, szemüveges
Jellem: nyugodt személyiség, inkább kerüli a veszekedést, inkább hagyja hogy más kezdeményezzen, nem bírja a nagyokosokat, szeret szórakozni,
Előtörténet:

Sok minden történt addig, még eljutottam erre a szintre, de inkább kezdjük az elején.

Amikor megszülettem és azután pár év:
Amikor én megszülettem a szüleim nagyon elfoglaltak voltak. Apu jounin volt, aki egy akkori genin csapat senseije volt. Ők sokat látogattak engem. Amíg nem lettem 4 éves addig édesanyám gondozott. Megtanított beszélni, járni és mégtanított néhány kézjelet. Néha rossz kisfiú voltam. Egy reggel apu övtáskáját eldugtam, amiért kicsit megharagudtak, de este már nagyot nevettek rajta.

4 éves korom után, akadémiai éveimig:
4 éves korom után a szüleim felfogattak egy ninja lány, hogy vigyázzon rám. A neve Suki volt. Ő volt apu egyik régi tanítványa. Ő tanított meg olyanokra, mint a shuriken dobás vagy az alapfokú rejtőzködés. Rengeteget játszottunk bújócskát és fogócskát. Többször is pofára estem vagy leestem a fáról és hasonlók. Suki az mondta elég jól dobok shurikent (már az én koromban), de a kunaival való dobás vagy közelharc nem ment annyira jól. De egyszer mindenbe bele jön az ember, ahogy egyszer el kell menni az akadémiára. Az volt minden álmom. Olyan akartam lenni, mint apa vagy Suki, akik annyira ügyesek voltak.

Az akadémiai éveim:
Az akadémián sok kedves barátom volt. Rengeteget játszottunk, de sokat fordítottunk a tanulásra. Sok justsut tanultunk meg. Volt egy barátom, aki nagyon erős volt és egy igazi ninja zseni. Ő volt Kobayashi. Mindig próbáltam legyőzni, de soha nem ment. Nagyon erős volt a taijutsuja (már a mi szintünkön). Az utolsó 1 évben én is megkomolyodtam és megerősödtem. Kobayashival való harcunk során az volt a döntő, hogy melyikünk volt jobb passzban vagy sokat számított, hogy hol. Egyszer eljött a vizsga ideje.

A genin vizsga:
A genin vizsgán nagyon izgultam. Ahogy teltek a percek, egyszer csak felcsendűlt az én nevem. Kifáradtam, elmondtam a nevem. A vizsgabíró azt mondta, hogy készüljek fel. Elmúlt az izgatottság, összeszedtem magam beálltam pózba és vártam a feladatot. A feladat a Henge no jutsu volt, amivel fel kellet venni a kage alakját. Ezt sikeresen megcsináltam. Azt hittem, hogy ennyi volt, amikor azt mondta a vizsgatanár, hogy csináljak egy klónt, amivel együtt vegyem fel a kage alakját. Ez már kicsit nehezebb volt, de ezt is megoldottam. Ez után azt mondta, hogy átmentem és ide adta a pántot. Rohantam haza, ahol nagyon megdicsértek. Ez után az első dolgom az volt, hogy megkerestem Sukit. Elmondtam neki. Erre ő megdicsért és adott egy kirakós dobozt. Azt mondta, hogy egyszer ha kinyitom egy ajándék lesz benne. Miután ezt elmondta, elment. Azóta minden este ezt próbálom kirakni és hiszem, hogy egy nap sikerül.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Dairo Hiashi Empty Re: Dairo Hiashi

Témanyitás  Hinata Pént. Dec. 23 2011, 19:49

Nyahú

Chakra : 100

Ryu hát hát hát.... legyen: 2000

Sicc adatlapot írni.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.