Staff hiányzások

+42
Kisame
Nohara Rin
Maito Gai
Hyuuga Hanabi
Ootsutsuki Kaguya
Hyuuga Hinata
Uchiha Kagami
Uchiha Obito
Hatake Kakashi
Terumi Mei
Kenshiro Karu
Orochimaru
Senju Tobirama
Shimura Danzou
Hyuuga Shakaku
Matuke Hariko
Hidan
Namikaze Minato
Jiraiya
Fuu
Gato
Haku (inaktív)
Inuzuka Tsume
Pein
Fukasaku
Hinata
Killer Bee
Nagato Tensei
Uchiha Madara
Huramino Saito
Djuka Hiashi
Akasuna no Sasori
Orochimaru (Inaktív)
Tobi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Deidara
Uchiha Itachi
Aburame Shino
Uzumaki Kushina
Sai
Kakuzu (Inaktív)
Shikaku
46 posters

15 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Terumi Mei Pént. Nov. 30 2018, 16:04

Halihó!


A jövőhetem elég sűrű lesz tanulás szempontjából, nem biztos, hogy tudok találni szabad időt, amikor tudok írni az oldalra. Amennyiben így lenne, akkor elnézéseteket kérem.


Megértéseteket köszönöm!
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Jan. 07 2019, 15:56

Üdv!

 Szeretném kérni minden kedves és nem kedves meséltem, hogy akinek MÉG nem írtam ebben a hónapban, az jelezze kérem egy PM formájában. Sajnos annyira el lettem havazva, hogy elvesztettem a fonalat az események közben és most kapcsoltam hogy volt akinek már két kört megírtam míg másnak egyet se Januárban. Így hát a ti érdeketekben kérném, hogy egy PM-el dobjatok meg.

Illetve aki ír, tehát reagált a mesélői posztomra kérem innentől kezdve az is küldjön egy PM-et, melyben jelzi. Sajnos nem tudom mind a 10 mesémet szemmel követni napi 24ben, ezért sokat segítene, ha ilyen formában látnám.

Megértésetek köszönöm, további szép napot! ^^

_________________
Staff hiányzások - Page 15 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Maito Gai Szer. Jan. 16 2019, 22:34

Hali!


Gondoltam már most beszólok ide, hogy vasárnaptól sajnos egy egész hétig biztosan nem tudok majd írni sehova, úgyhogy akkor senki ne várjon majd tőlem posztot. Sad
Maito Gai
Maito Gai
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok :

Specializálódás : Szemöldök


Adatlap
Szint: S
Rang: Konoha Szépséges Fenevada
Chakraszint: Mit számít, ha kinyitom a 8. kaput?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Feb. 17 2019, 19:55

Sziasztok Sad


Baj, baj hátán... 
Sajna a napokban kilökték  kezemből a telefonom. Teljes képernyőcsere vár rá. A monitorom pedig vacakszik.. teljesen random ki-be kapcsolgat; holnap visszük megnézetni. Sajna,erről a telefonról postot írni nem tudok.. ez a pár sor is kínszenvedés és másodszorra írom ezt le mert hopp kidobott a chrombol Neutral A monitort reményeim szerint a jövőhét folyamán visszakapom, így akkor majd bepótolom a hiányzásaim. Addig is elnézést és türelmet kérnék a meséltjeimtől Sad 
Ameddig ezek a technikai bakik megoldódnak, ellenőrizgetni azért próbálok majd :") 
Köszönöm a megértést Sad  I love you


Hana

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Terumi Mei Kedd Márc. 12 2019, 15:26

Hahó!

Bizonyára a meséltjeim észrevették, hogy nem írok olyan sűrűn. Most nem eltűnni fogok, csupán jelezni szeretnék, amennyiben huzamosabb ideig nem írok, akkor annak mi az oka. Szóval... közeledik a szakmai vizsgám, vagyis vizsgáim, amely május 17, május 22, és június 4-én lesznek. Közben folyamatosan konzultációra kell majd járnom. Mivel most nincs itt a párom, mert nem itt talált munkát, így a házban sincs munkamegosztás, mindent egyedül kell csinálnom, szóval suli után hazavergődök, főzés, mosás, takarítás, aztán éjszakába menően tanulnom kell. Nem olyan könnyű tekintve, hogy a tételekkel még sehogy sem haladunk, rengeteg tanárom most kezdi szajkózni, hogy hát haladni kellene a tételekkel, gyakorlunk az írásbelire, amelynek feladataiból kiderül, hogy nagyon sok mindent nem tudunk és nem is tanultuk még (nagyon sok értelme volt a gyakorlatomnak is tavaly nyáron, meh...). Ami azt illeti, sokszor nem is a szakhoz tartozó dolgokat tanulunk, holnap szerintem már megyek repülőgépturbinákat gyártani - csakhogy éreztessem, mennyire nincsenek a tanárok se a topon.
Szóval lényeg a lényeg, a fentiek tekintetében kérem megértéseteket, amennyiben egy-egy poszt elhúzódik. Amint végzek a vizsgákkal, újult erővel fogok majd bele a mesélésekbe... is.



Mei
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Márc. 13 2019, 12:49

Hali,

Bár már egy ideje tart, de úgy gondolom itt is jelzem! Nagyon súlyos magánéleti problémákkal küzdök és jó pár hétbe fog telni, amíg legalább annyira összeszedem magam, hogy legalább szórakoztatni tudjam azt a pár embert akik rám várnak. Elnézeseteket szeretném kérni ezért. Tudom van olyan aki már hetek óta vár rám nekik külön köszönöm a türelmet! 

Igyekszem összekapni magam a lehető leggyorsabban! 

Köszi,

Ita
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szer. Márc. 20 2019, 19:30

Sziasztok!
Amilyen szerencsétlen vagyok, begyűjtöttem egy-egy inhüvelygyulladást kezenként. Most ilyen sínes miaszarban van, amitől ugye nem igazán tudom mozgatni. Így szeretnék minden meséltemtől egy kis türelmet kérni.. írni fogok, csak sajna rohadvány lassan és fájdalmasan megy.
Köszönöm a türelmetek és igyekszem majd Smile


-Hana  Hanabi

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Május 06 2019, 19:11

Köszönöm a türelmet, megkaptam a PM-eket. A héten menni fog a poszt mindenkinek.

_________________
Staff hiányzások - Page 15 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Hétf. Aug. 05 2019, 20:03

Szervbuszok! 
Most, hogy mindjárt itt a nyár vége, én is elmegyek nyaralni \o/ Szóval, augusztus 19-30-ig nem igazán leszek majd Gundanon. Előtte azonban igyekszem mindenhova írni, ahova csak tartozom.^^

További szép nyarat mindenkinek Very Happy ! 



Hana Hanabi

Staff hiányzások - Page 15 Nzovte10

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Szept. 16 2019, 23:09

Hello Hello!
Ahogyan régen, most is néminemű információval szolgálnék arról, hogy hogyan várhatóak tőlem a posztolások, pm-ekre való reakciók, stb stb.
A munkámból adódóan heti 6 nap erősen elfoglalt vagyok, egy napot pedig 100%-osan a páromnak szeretnék szentelni. Így tehát, maradnak a lyukak és az éjszakák, mint aktivitási időszakok, ezért a következő képen várhatóak tőlem a reag írások: Kedd, Csütörtök, Péntek éjszaka érkeznek a mesélői posztok. Hétfő éjjel maximum a karaktereimmel szeretnék írni, a Szerda pedig marad a Staff teendők rendezésére Smile Szombatonként nem vagyok net közelben a vasárnap pedig a pihi nap ^^
Írjatok nekem nyugodtan bármikor, de a mesélésekre szánt időszakokban fogok tudni csak válaszolni. A posztokat is így várjátok. Ha nem kaptok posztot a legközelebbi időszakig, akkor a másik kettőnél kaptok Smile Ha egy hetet vártatok, írjatok rám nyugodtan, hogy éltek és haladnátok. Nem fogok harapni érte. Ezen kívül bármivel kereshettek, amiben tudok segítek! Főleg itt írjatok kérlek a fórumon, mert facebookon/messengeren elvész az üzeneteim között a Gundanos téma.


Köszönöm szépen a figyelmet!




Itt egy menő harcvidi, hogy legyen mit nézni Neutral


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Szept. 26 2019, 12:11

Sziasztok! 
Felgyülmemlett mennyiségű személyes gondok miatt, minden kedves meséltemtől határozatlan időre egy kis türelmet kérek. Amennyiben lesznek fejlemények értesítelek titeket. 
-Hana^^ 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Okt. 21 2019, 18:27

Üdv!

Volt egy kisebb, nehezebb időszakom, viszont szeretnék megkérni minden meséltemet, hogy dobjon egy PM-et amennyiben reagált már a mesélői posztjára. Igyekszem minél hamarabb válaszolni. Köszönöm a megértést!

_________________
Staff hiányzások - Page 15 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Dec. 02 2019, 23:59

Üdvözlet!

A December hónap eléggé húzós számomra, szakácsként sokkal többet dolgozom, mint általában, ezen kívül az ünnepek közeledtével jócskán megszaporodtak ám a teendők. Éppen ezért, szeretnék türelmet kérni a játékosaimtól a lassabb tempójú mesélések miatt. Észrevehettétek már, hogy már nem kaptok olyan gyors reagokat, ennek fő oka a több munka, de ne aggódjatok, Január közepétől már visszaáll minden a régi kerékvágásba. Addig is türelem, kitartás, a posztok kicsit késnek, de mindig érkeznek majd! Smile
 

Staff hiányzások - Page 15 Z   
~ Salt(y)-Ji                  

    

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Kagami Kedd Dec. 03 2019, 01:15

Szervusztok!

Jiraiyahoz hasonló dologgal érkeznék. Hasonlóan a vendéglátásban dolgozom, csak felszolgálóként és most kezdődött el a hajtásunk, naponta teltház nagyjából. A heti két szabadnapomból egyet mindenképpen a Gundanon fogok eltölteni, azonban a posztok lehetségesen meg-megkéshetnek. Igyekszem azonban tartani a mindenki számára megígért, avagy megbeszélt tempót. Január közepére nálunk is lecseng remélhetőleg az őrület Very Happy

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jan. 30 2020, 23:29

Üdvözlet!

A napokban szépen lassan érkeznek a Fórumkalandos posztok, szeretném őket minőségire megírni, amire nincs esélyem éjszaka, munka után. Az elkövetkezendő hét napban mindenképpen kikerülnek.

Megértéseteket köszönöm!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Vas. Márc. 15 2020, 13:18

Kedves meséltjeim! Eddig is érezhettétek, de a kialakult helyzetben még inkább igaz, hogy a két gyerkőcöm itthon fog lebzselni egy darabig. Szerencsére már nem betegek, mint az elmúlt két hétben, de így is eléggé lefoglalnak, sokszor lefárasztanak, így eléggé megcsúsztam a meséléseimmel. Igyekszem behozni a lemaradást, amennyire egyéb kötelező dolgaim engedik. Addig is kérem a türelmeteket és megértéseteket! ^^"
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Kagami Szer. Május 06 2020, 23:46

Kedves játékosaim!

Mint észrevehettétek, az utóbbi 2-3 hétben kicsit lemerült az aktivitásom. Szeretném közölni veletek, hogy aggodalomra nincs ok, csak hirtelen a nyakamba szakadt egy nagy adagnyi beadandó, többek közt olyanok, amelyek lényegében tárgyteljesítési követelménynek számítanak. Igyekeztem gyorsan letudni őket, de ez a hét még mindenképpen kelleni fog, hogy meglegyenek. Amint készen vannak, posztok formájában jelentkezni fogok nektek, szóval aggodalomra semmi ok, ahogy azt már említettem.

Ugyanez él a játékos karakteremmel való posztolásokra is, mesélőim megértését is kértem már.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Kedd Május 19 2020, 10:31


Kedves Játékosok!

Csatlakoznék a késők soraihoz. Tekintve, hogy ma tudtam meg, hogy jövő héten kedden felvételizek, így addig nem, vagy csak akkor leszek jelen az oldalon/írok, ha épp szétdurran az agyam a sok tanulnivalótól. Elnézéseteket kérem a csúszásokért, és megértéseteket, különösen a fórumkalandosokét illetve azokét, akiknél a kaland végén járnánk, s emiatt kvázi feltartom őket, kérem, és látatlanban is nagyon szépen köszönöm.  Embarassed 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Júl. 16 2020, 11:25

Augusztus első hetéig nagyon darabosan leszek jelen az oldalon. Nyaralások, programok, stb. A Július most ilyen, ettől függetlenül írjatok és jelezzetek vissza bátran, amint tudok, válaszolok és a mennek a posztok is! Smile

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Pént. Júl. 31 2020, 20:03

Üdvözlet!
Egyelőre úgy áll a helyzet, hogy az Augusztusi hónap még döcögős lesz, de már több időm lesz mindenre. Folyik tovább a Főtörténetszál Fórumkalandja és a fejlesztési projekt is. Szeptember végére legkésőbb valószínűleg már lezárul a Főszál jelenlegi Fórumkalandja, s kezdetét is veszi majd a következő nagy esemény, amely tovább göngyölíti fel a szálakat és viszi előre a cselekményt! Addig is kitartást és jó fejlődést, kellemes játékot! Smile

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Szomb. Aug. 29 2020, 01:01


Kedves játékosok!

Újdonságot nem fogok írni, de gondoltam, ideje jeleznem, mert most extrán aktuális: mivel évkezdés van, s kezdő tanár lettem/leszek, rengeteg adminisztratív és egyéb, felkészülést segítő vázlatot, tervet kell készítenem, ami most kiemelt prioritású (egyedül a gyerekek nyűgje fontosabb xD), így érezhetően belassultam. Igyekszem azért folyamatosan az itteni feladatokkal is foglalkozni (mert legalább addig is kikapcsolok), de jelentősen lecsökken a mozgásterem és a szabadidőm, ezért türelmetek kérem. Bízom benne, hogy hamar tudok majd alkalmazkodni a megváltozott feltételekhez, és megtalálom a módját, hogy visszahozzam az egyensúlyt a kötelező feladatok és a hobbijaim - többek között az itteni feladataim - közé, s akkor, reményeim szerint, jobban fogom tudni tartani a lépést (az túlzás, hogy felgyorsulok turbóba, de remélem, hogy gördülékenyebben fognak haladni a dolgok ˇˇ' )
Türelmetek megköszönöm, ha valaki pedig mégse várna, hanem megpróbál és sikerrel szerez másik mesélőt, arra sem fogok haragudni, csak annyit kérek, hogy ebben az esetben jelezzétek, hogy váltottatok.  I love you 

#sleepingfortheweaks 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Pént. Szept. 18 2020, 23:18

Kedves Játékosaim! 

Az egyéni meséléseket hanyagoltam egy picit, mivel időhiánnyal szenvedtem, így a Fórumkaland élvezett elsőbbséget. A napokban, 21-én Hétfőn tervezek írni mindenhova, mindenkinek, ahol adós vagyok! Addig kitartás!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Csüt. Szept. 24 2020, 22:37


Kedves érintettek!

Némi helyzetjelentés: szeptember 30-ig le kell hajráznom 4 tanmenetet, illetve némi beadandót, de legalább már a kisebbik haramiám is beszokott a bölcsibe, és egyelőre * megy lekopogni* betegek sem vagyunk, hogy ne tudnám vinni, így kicsit jobban tudom tolni a kötelezőimet, hogy végre visszajussak az oldalra is. Szurkoljatok, hogy ne hozzon az élet semmi "nyalókát" az életbe, és akkor hamarosan újra tudok majd írni is. (Annyira hiányzik TwT)
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Nohara Rin Hétf. Okt. 19 2020, 13:31

Hello!
Szeretnék elnézést kérni minden játékosomtól az inaktivitásomért, a hét masodik felében érkeznek a posztok. Köszönöm a türelmeteket!
Rin

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Kisame Hétf. Dec. 28 2020, 22:45

Kedves Játékosaim, Mesélőm.

Szeretném mindenkinek jelezni aki érintett, hogy Január közepéig sajnos nem leszek elérhető az oldalon. December hónap elején tulajdonosunk egy kiköltözéssel lepett meg bennünket és az új albérlet, plusz munka mellett, ráadásul internet hiány 11.éig lehetetlenné teszi a posztolást.

Mindenkinek boldog újévet kívánok, és folytassuk újult erővel jövőre.

Üdvözlettel,
Kisame
Kisame
Kisame
Játékos

Tartózkodási hely : Ócián mélyén


Adatlap
Szint:
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 15 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.