A hegyvidék bejáratai

+7
Kenshiro Karu
Kitori Musato
Kusuki Eiko
Shiren
Aono Takefumi
Itanashi
Hatake Kakashi(Inaktív)
11 posters

Go down

A hegyvidék bejáratai Empty A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. 19 Feb. 2012, 15:00

Innen indítják majd a versenyzőket útnak az első vizsgák, egymástól elkülönítve. Tulajdonképpen majdnem a gyülekezőpontnál van.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Itanashi Szomb. 03 Márc. 2012, 13:58

A fegyverek leadása után sikeresen adminisztráltak, most már véglegesen a vizsgára. Ekkor Darui szólt hozzánk, hogy a vizsgáztatók minden egyes tagot külön-külön kapun indítják el, majd sorban állítottak minket egy-egy kapuhoz. Egy férfi jött, majd vezényelt el a 9. kapuhoz. Végig azon törtem a fejem, vajon mi fog rám várni a kapu másik oldalán, hogy az eddig látott geninekkel nem találkozom többet a vizsga ezen szakaszán? A kapu elé álltam, kezeimet leráztam, majd ökleimet ropogtattam. Vállaimmal is köröztem egyet, majd egy nyakropogtatással fejeztem be a felkészülésem. Nem tudtam, mi fog rám várni, de készen álltam, jöjjön bármi velem szembe. A fegyvereim, főleg a tekercsem nélkül sebezhetőbb vagyok, de így is lesz pár hasznos technika a tarsolyomba.
- Na, lássuk, mire vállalkoztunk - mondtam magamban. Pár perc maradt a nyitásig, mert elég sok embert kellett elvezetni a számtalan kapu felé.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. 03 Márc. 2012, 13:58

Az unalmas és egyben hosszadalmas procedúra ideje lejárt, minden készen állt a kezdéshez, amihez egyedül a vizsgáztatók jelzése kellett. Az éles szemű jouninok látván az eredményt mozgásba lendültek jobban mondva csak a kumoi, de ez nem számít.
A feladat egyszerű volt vagy talán inkább utasítás hisz a feladat már elhangzott. Mindenesetre ideje volt mozgásba lendülni. Ezúttal hősünk jobbnak látta nem ráérősre venni a figurát és a már előre kipécézett nyolcas ajtóhoz befarolt szép sebességgel. Amolyan erőfitogtatás gyanánt mutogatta mire is képes, persze könnyen lehetett mások még ennél többet is tudnak.
Most hogy elfoglalta helyét a kiválasztott ajtónál mely egyenesen a versenyfutás világába nyílik, elcsitította elméjét és tőle telhetően próbált az előtte álló feladatra koncentrálni.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Shiren Szomb. 03 Márc. 2012, 14:16

A fegyverek leadva, a ruha maradt. Szép is lenne, hogy ha pucéran állna az összes genin. Vagy inkább bizarr... nah de ne fantáziáljunk, térjünk vissza a ruhás megoldáshoz. Ugyan volt sok szemrevaló kunoichi is, de nem szabadott túlságosan is beleszeretnie egy lányba sem, mivel előfordulhat, hogy a jövőben ellenségekként állnak majd egymás előtt. De nem bírta magát megtartóztatni. Egy lány túlságosan is szép volt. Barna haj, barna szem, napbarnítottá bőr. Pontosan olyan típusú lány, amit Mirubi szeret. De hát nem ment oda megszólítani. Miért is ment volna oda? Biztos csak úgy is kikosarazná. És hát ez itt most nem az ismerkedés helye. Jó volt látni, hogy sokaknak nem vállt ínyére az, hogy lekellet adni a fegyvereket és a felszereléseiket. Mindenkinél csak is a fejpánt maradt és ugye a ruházat. Mondhatni: Mindenki egyenlő esélyekkel indul. Bár csak így lenen. De most gondoljatok csak bele. Ha mindenki egyforma esélyékkel indulna, akkor senki nem győzne. Mindenki másban jó. Mirubi remekül életben fog tudni maradni a hegyekben is. Ha csak nem egy sivár puszta fű nélküli domboldalra lesznek kirakva. Nah ott aztán se étel sem ital. A gondolkodóba esett genint, az egyik furcsa alak beszéde zavarta meg. Muszáj volt figyelni, ugyan is Ő ismertette az első forduló kezdésének részleteit. Az összes geninnek fel kellett sorakoznia egy-egy kapunál. Innen indítják őket. A tájékoztató után, a tömeg szépen lassan elkezdett szállingózni a kapuk felé. Mirubi megindult a hozzá legközelebbre eső bejárathoz, de valaki az útját állta. Egy fiú volt. Meg sem nézte az arcát, de már ment is a másik kapuhoz. Nem kellene itt a legelején konfliktusokba keveredni. Szépen kinézett magának egy takaros kis kapucskát, majd várta a fejleményeket.
~ Vajon miért kér állandóan bocsánatot az a fickó? Nagyon oda kell figyelni arra ami a kapuk mögött vár. ~
Mirubi enyhe gyomorgörcsel állt a kapuja előtt, térképpel a kezében. Ezt még az a fickó adta neki, aki elvette tőle a fegyvereket. Tanulmányozta az esetleges útvonalat, de úgy is elfog tévedni mindegy mit csinál. Nem igazán van gyakorlata a térképes közlekedésben, ezen TALÁN még Ő is eltud igazodni. Ha meg ne makkor megszívta.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Kusuki Eiko Szomb. 03 Márc. 2012, 14:36

Miután leadta mindenki a holmiját az összes ninjának akik ott voltak mutattak egy kaput ahol majd elkezdhetik a versenyt.
- Ez lesz a te kapud. Itt kell várnod addig amíg meg nem nyitjuk a kapukat ami nagyából fél óra elteltével lesz. Addig maradjál a kapunál.
- Értettem!
Majd el is ment én meg ott maradtam a kapuval szemben. Nem volt mit tenni leültem és vártam a kezdést.
"Ahj nem igaz, hogy még várnunk kell fél órát..." - gondoltam magamban, de legalább nem nehezedett rám semmi súly ekkor esett csak le, hogy nem lesz nálam semmi eszköz amivel megtudnám védeni magamat kivéve a pusztakezes harccal esetleg. "Talán az is elég lesz. Addig legalább lesz időm kitervelni valami stratégiát." - előkaptam a térképet és végig néztem, hogy mekkora lehet kb. a táv és hogy esetlegesen honnan a legjobb megközelíteni a túl oldalt, hogy kizárjam az esetleges támadásokat. "Térképpel azért csak könnyebb, de ha részletesebb lenne akkor jobb lenne. Na nem baj. Majd ki igazodok rajta valahogy."
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Kitori Musato Szomb. 03 Márc. 2012, 18:08

A kis fának dőlve álldogáltam és várakoztam. Mindeközben a sorok szép lassan egyre kisebbek lettek, majd szinte teljesen eltüntek. Ahogy figyeltem néhány helyen volt több kisebb balhé, de a "lázadó" genineket gyorsan "leverték". Magyarul a fegyvereik el lettek szedve, ebből következik, hogy nem tudnak semmit becsempészni.
Az egyik ismeretlen megszólalt és közölte az instrukciókat. A beszéde végén elmosolyodott és elnézést kért, ami mégjobban letörte a lelkesedésem. Se fegyverek, se remény és esélyes veszély... De a lényeg, hogy sietnem kell egy kapuhoz.
Három vagy talán négy sikertelen próbálkozás után találtam is egy üresen álló zárt "porfogót".
Szóval... át kell jutnom ezen a hegységrendszeren élve. Erre van egy napom. Nem hangzik túl jól... Most jut eszembe! Én kaptam egy térképet a pultnál.
A gondolaton felbuzdulva előkaptam a kis papírdarabot, ami talán a túlélésem záloga...
Őő... izé... Merre van észak? Hogy kell ezt használni? Egyáltalán mik azok a csíkok és a félkörök mindenhol?
Hát igen. Van térkép, de használni is tudni kellene. Egyszer régen már használtam ilyet, de arra ugye emlékezni sem ártana.
Fél órát kaptunk a nyitásig. Én ez alatt a fél óra alatt sikeresen kitapasztaltam, hogy merre van észak, valamint sikerült felidéznem néhány dolgot a térképekkel kapcsolatosan...
A kardomnak több hasznát venném... kezdek félni.


// Szerkesztve: Take-channak köszönhetően rájöttem, hogy Daruit keverem Samuival -_-' Take-chan még egy thanks Smile //
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. 04 Márc. 2012, 13:53

Amint a vizsga vezetői közölték, hogy mi a helyzet mindenki elfoglalt egy bejáratot. Én is odabattyogtam az egyik kapuhoz és csöndben vártam. Levettem magamról a piros kabátomat. Így talán könnyebb lesz mozogni, és annyi embernek sem fogok szemet szúrni. Kíváncsi vagyok már vajon mi lesz most. A következő 24 órát a szabadban fogjuk tölteni és a térkép lesz az egyetlen segédeszközünk.
Vajon hány embernek sikerül átjutni az első megmérettetésen? Szerencsére nekem nem okoz gondot a térképek. Amikor még úton voltunk Kurayamival sokszor volt olyan helyzet, hogy csak egy térképre és a józan ítélő képességünkre hagyatkozhattunk. Minden esetre azért az utolsó másodpercekben tanulmányozom még a kis papír fecnit ami az útitársam lesz a következő egy napban. Aztán sorra veszem azokat a jutsukat amiket így is tudok használni fegyverek nélkül. A terep megnehezíti a dolgomat, de Mosukénak köszönhetően nem lesz gond a víz hiánnyal.
Amikor felpillantottam egy pillanatra az egyik kijáratnál megpillantottam a másik Kusagakurei shinobit. Észrevettem már korábban is, de most végig mértem a srácot. Vállasabb nálam, de fiatalabb arcúnak tűnik. Kellemetlen lesz ha éppen vele kerülök szembe.
Visszafordulok a bejárat felé és várom, hogy mikor kapjuk meg a jelzést az indulásra... Most már teljesen elkapott a vizsga drukk... Kezdjünk végre és had mutassam meg én is mit tudok!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Nireiko Kai Hétf. 05 Márc. 2012, 21:58

Az egyik chunin megmutatta a helyemet, melyet el is foglaltam. Felnéztem a baljóslatú kapura, mely mögött a jövőm felé vezető út helyezkedett el. A szó szoros értelmében. Kinyitottam a térképet, majd tanulmányozni kezdtem. Még jó, hogy annak idején foglalkoztam térképnézegetéssel. Egy ninjának mindenre felkészültnek kell lennie... mondom ezt úgy, hogy ezt rólam aligha lehet elmondani. Eléggé kiszolgáltatott vagyok a természetnek a következő 24 órában, kissé át kell mennem erdőlakóba. De ez vele jár. Ha ezt kell tenni, hát ezt kell tenni, nincs mese. A térképet nézve viszont szembesültem vele, hogy eléggé változatos terep elé nézek. Már csak a különböző színek is jelezték nekem, hogy nem csak egy adott terepen kell majd átmennünk. Nofene, úgy tűnik, ez tényleg veszélyes játéknak ígérkezik.

Egyelőre arra a részletre koncentráltam, amelyet először fogok elérni. Számomra ezt egy adott szín, illetve a hozzá tartozó vonalak együttese jelentette. A továbbiakat nézni igazából csak futólag kell ilyenkor, arra kell koncentrálni, illetve azt memorizálni, amely közvetlenül előttem van. Miután nagyjából letudtam a dolgot, elraktam a térképet, jó mélyre a zsebembe, hogy véletlenül se essen ki belőle. Utána csak mereven néztem előre, ahogy vártam az indulási parancsot.
Nireiko Kai
Nireiko Kai
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 201

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Shirogane Shiro Szer. 07 Márc. 2012, 23:50


Dolgom végeztével egyik lábamról a másikra billegve álldogáltam egy félreeső sarkot keresve ismét magamnak. Figyeltem azokat, akik szintén végeztek, és megnyugtatott, hogy nem én vagyok élhetetlen és szerencsétlen, hogy fogalmam sincs, innen hova tovább, hanem mindenki várakozik, hogy felvilágosulhasson arról, mi a következő lépés.
Végül felhangzik a megváltva elkárhozó utasítás, mindenki foglalja el a kapuját. Hogy melyik az enyém, azt kis várakozás után tudtam meg egy felszabaduló segítőtől. Egy kis sétával meg is érkeztem a kijelölt kapumhoz. Mély sóhaj hagyja el ajkam, ahogy Akihikora pillantok.
- Még jó, hogy szerettem volna együtt lenni Kai-jal és Kagerou-val... bár így biztosan nem leszek terhükre, és még mindig szerencsés vagyok, mert te legalább itt vagy nekem. Ha másom nincs is... Semmi extra technika, fegyverem sincs egy szál se... Talán jó lenne rögtön az elején beszerezni pár vackot, amiből lehetne valamit csinálni, mármint alternatív módszerrel fegyvernek használni korlátolt lehetőségeivel. Néha több lehet, mint a semmi... Na majd meglátjuk benn, nem igaz?
Akihiko csendesen, biztató mosollyal bólint, én pedig ismét elcsendesülök, szemem a kapura függesztve. Kis idő, és feltárul, hogy mi vár mögötte, csak a kamik tudhatják. Szemem lehunyom, s kihasználva azt a kevés időt, ami még a nyugodalmas percekből maradt, egy apró szútra-részletet mormolok el Kannonhoz, segítségét kérve, hogy minden a lehető legjobban menjen.

Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szomb. 10 Márc. 2012, 19:59

// Shirogane Shiro //

A fél óra várakozás lassan telt, a vizsgafelügyelők sem nagyon tudtak, vagy akartak veled kommunikálni. Végül azonban egy hangos dudaszó jelezte, hogy ki lehet nyitni a kapukat és beengedni a Genineket eddigi életük egyik legnagyobb megpróbáltatására. A szürke ruhások fél másodperc alatt leszerelték a lakatot, majd kinyitották a kaput és intettek, hogy mehetsz. -Sok sikert! Próbálj meg időben végezni. - Mondta az egyik nem túl lelkesen, mire te csak bólintani tudtál. Még hogy időben, egyáltalán nem is garantált a sikeres vizsga, vagy a testi épséged megőrzése, de ez a mondat legalább ráébresztett, hogy az idővel is versenyezned kell, hiszen alig egy napod van a hegyszakaszon való átjutásra. Most már minden élesben megy.

// Nireiko Kai //

Te személy szerint jól elvoltál a fél óra várakozás alatt, egész jól kitapasztaltad a terepet felhasználva térképolvasó képességeidet. Észrevetted, hogy a közelben, található egy erdőség még az emelkedők közt, ahol biztosan találhatsz némi alapanyagot és élelemet. Az idő miatt azonban nem érdemes nagyon sokáig ott tartózkodnod, hiszen nem lesz lehetőséged a lassabb hegyvidékes szakasz teljesítésére, és akkor még nem beszéltünk az éjszakázásról. Elmélkedésedből egy dudaszó ébresztett fel, ami jelezte a kezdést. A felügyelők kinyitották a kaput neked és sok szerencsét kívántak. Te megköszönted és beléptél a terepre, hogy elkezd a vizsga első részét.

// Kitori Musato //

Te is a térkép tanulmányozásába kezdtél bele, de sajnos nem nagy értettél ezekhez a papír darabokhoz. Annyit azért kilogikáztál, hogy a közelben egy erdőség található, és arra kell indulnod. Mivel a fák látszódtak is nem volt nehéz kitalálni merre is található. Mivel többet már nem tudtál készülni, így kicsit türelmetlenül ugyan de megvártad míg a duda megszólalt és a két Chuunin kinyitotta neked a bejáratot, te pedig magabiztosan beléptél és tetted meg az első lépéseket, a sikeres vizsga felé.

// Írjatok az Erdőségbe! //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Darui Szer. 21 Márc. 2012, 18:29

//Kusuki Eiko, Aono Takefumi, Yotsuki Kagerou, a ti vizsgátokat innentől én vezetem. Mindent bele! (vagy meghúzlak titeket) (: //

Villám országa azon ritka ám gyönyörű helyek egyike melyet nem minden nap lát az ember. Egyenesen farkasszemet néztetek a hegyvidékkel közel fél órán keresztül, átszellemülve a túlélésre vagy akár a gyilkolásra is. Minden meg volt engedve a verseny résztvevőinek, kivéve az eszközök használata, de azt már úgyis mindenki leadta, ám mégis a kijelölt kapuknál az örők végigtapogattak mindenkit jó alaposan. A kiét fiút, név szerint Kagerout és Takefumit egy-egy csinos kumogakurei kunoichi taperolt végig és még ha ez nem lett volna elég, hébe-hóba csak a vicc kedvéért olyan hangokat is hallattak amelyet nem biztos, hogy minden férfi meg bírt volna állni orvérzés nélkül. Eikoval teljesen más volt a helyzet, őt nem egy kunoichi taperolt végig hanem egy betonarcú shinobi aki legalább három fejjel magasabb és szélesebb is volt a lánynál és ha ez még nem lett volna elég, az összképet a vastag, burján, összenőtt szemöldöke fűszerezte. - Sajnálom kicsilány, de ez az előírás! Csak ennyit mondott az őr, ahogyan hatalmas tenyerét szépen lassan végighúzta először a lány hátán, majd a lábain, egészen a cipőjéig, majd ugyanezt megcsinálta szemből rezzenéstelen arccal, bár kétlem, hogy Eiko szó nélkül hagyta azt a megakadályozhatatlan jelenetet amikor a férfi a mellkasrészt is végigelemezte. Ez egy fontos vizsgálandó terület volt, hisz a Kunoichik bármint, ismétlem bármit el tudnak rejteni oda mérettől függetlenül is, mert ők képesek erre. - Tiszta. - Tisza. - Tiszta. Mondta mindhárom vizsgabiztos a maga geninjének, majd még végül hozzáfűztek valamit. - Átmentetek a vizsgálaton, viszont innentől bárminemű fegyverhasználat szabályellenes. Ezt a mondatot mindenki pontosan ugyan ezekkel a szavakkal kapta meg, majd arra lettek figyelmesek, hogy az indulást jelző duda megszólalt. A két kunoichi pillanatok alatt kinyitotta a kaput, ám a nagyobb darab, Eiko felügyelője időzött a dologgal, láthatóan nem nyílt neki a kapu amitől egyre dühösebb és dühösebb lett. - PUSZTULJ! Kiáltott fel hatalmas hangerővel a négyajtós páncélszekrény, majd egy erőteljes rúgással beszakította az ajtót, ezzel utat engedve a lánynak.
Amint mindhárom genin átlépte a saját ajtaját, abban a pillanatban egy-egy kunai süvített el mindenki feje mellett és a mellettük lévő fába állt bele. Az érdekesség az volt az egészben, hogy a Kunai a kapuk irányából jöttek, ráadásul mindegyiken volt egy cetli a következő felirattal. "Csak okosan!"

//Következő post mehet az Erdők, Fenyvesek topicba//
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Csüt. 22 Márc. 2012, 07:01

//Sendo, Mirubi és Karu//

Hát elkezdődött! A résztvevőket egyesével egy-egy kapuhoz kísérték, ami igencsak sokáig tartott, hiszen voltak egy páran. Sendo, ahogy odavezették a kapuhoz, bemelegítette kicsit ízületeit, ezzel egy kicsit talán az idegességét próbálta leplezni, amire minden oka meg is volt, hiszen nem tudhatta, hogy mi vár rá az elkövetkezendő egy napban, ráadásul fő technikáitól is meg volt fosztva. Mindenesetre bizakodóan tekintett a jövőbe és egy jó jel volt.
Ezzel szemben Mirubi nem volt ilyen biztos a dolgában. Vagy csak reálisabban látta a dolgokat? Nézőpont kérdése. Mindenesetre miután eldöntötte, hogy ez mégsem a legalkalmasabb időpont a lányokkal való foglalkozáshoz, ő is elindult kísérőjét követve a kapujához.
Karu viszont nem érte be szimpla várakozással. Ez valószínűleg a tapasztalataiból fakadt, nem először kellett túlélnie, így hát azonnal tanulmányozni kezdte a térképet, amit kapott, hiszen tisztában volt vele, hogy ezen múlhat az életben maradása. Miközben a kapuja felé vezették, körbe is nézett egy picit, és az egyik kiemelkedő részen az erdőben, mintha egy tisztást látott volna. Nem volt benne biztos, viszont pár percig tanulmányozta a térképet, és abban is megerősítést kapott, bár azért talán érdemes volt még így is leellenőrizni, hogy tényleg van-e ott valamit. Az indulásuk helye nem volt megjelölve a lapon, tisztán egy domborzati térképet kaptak, azaz Karu tudta, hogy a legfontosabb először meghatározni, hogy hol is vannak. Ha bebizonyosodik, hogy az, amit látott tényleg egy tisztás, akkor onnantól kezdve tudna tájékozódni. Fel is készült rá, hogy első útja oda vezet majd, amikor hirtelen észlelte, hogy a kísérője, aki már egy ideje magára hagyta, ismételten ott van mellette, viszont most két korabelivel, akik valószínűleg szintén geninek lehettek. Ráadásul a korábban látott kusagakurei genin volt az egyikük.
- Elnézést kérünk, de a másik két kapunál problémák támadtak, onnan sajnos nem tudunk senkit sem elindítani, így kénytelenek vagyunk hármótokat egy helyen kiengedni - szabadkozott a férfi.
- Természetesen kint nem kell együtt maradnotok, mindenki haladhat úgy, ahogy jónak látja. - közölte, majd közben meg is szólalt a duda, így azzal a lendülettel ki is nyitotta a kaput. A résztvevők elindulhattak, a vizsga elkezdődött!


//A postok érkezhetnek a tisztásokra, amennyiben valaki odamegy - ne felejtsétek el, hogy csak Karunak van tudomása jelenleg a létezéséről -, illetve az általam létrehozott Környező erdőségek topikba.//
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Kitori Musato Kedd 17 Ápr. 2012, 15:39

// Kakashi, Kai //

A fiú bemutatkozott: Kainak hívják. A feltevéseimre elővette a térképét és elkezdte nézegetni, majd egy kerülőt ajánlot. Nekem ez ellen nem volt semmi ellenvetésem, ami akár azt is jelentheti, hogy beleegyeztem.
Felkerekedtünk és elindultunk a kerülő úton.
Mekkora szerencse, hogy sikerült ideiglenes csapatot alkotnunk! Ahogy elnézem Ő tudja használni a térképet, legalábbis jobban, mint én. Habár egy-két dolgot az előző vizslatásnál - a kapuknál - sikerült felismernem, de ez édeskevés. Remek ez azt jelenti, hogy megvan a csapat térképésze! És milyen jó nevet találtam ki... vagy lehet már előttem is kitalálták a "térképész" szót? Nem baj, ez akkor is az én ötletem...
Viszonylag gyorsan haladtunk, ami egészen jó dolog és nem is történt semmi különös. Ez a kerülő út tényleg jó ötlet volt Kai részéről.
Mentünk és mentünk. Meg kell hagyni elég unalmas volt, de legalább haladtunk valamit, vagyis inkább elég sokat... A környezet lassan változott, majd amikor a nap evickélt lefelé a horizont alá, akkor elértünk egy hegyvidékes részt.
A franc... pont ilyenkor kell estelednie. Akkor most hogyan tovább? Pedig eddig egészen jól haladtunk. Este hegyet mászni nem a legjobb dolog, habár ha használunk chakrát, akkor kicsit biztonságosabb, de ez csekély védelem a heggyel szemben...
- Mit gondolsz? Tovább menjünk, vagy lepihenjünk? - kérdezem, miközben közelebb megyek a sziklás részhez - Akármi legyen is, mindenképpen tűzet kell csinálnunk valahogy!
Megkopogtattam az egyik sziklát, majd megszólaltam:
- Én összeszedek egy kevéske fát...
Elindultam és maximum két esetleg háromszáz méterre távolodok el fáért. Amennyit csak tudok összeszedek - a szárazabbakat előnyben részesítem -, majd visszamegyek oda ahol Kai van ( már ha még ott van).
Remélem a srác tud tűzet gyújtani chakrával, mert ha nem akkor az úgy macerás lesz...
Ezek után megkérdezem Kaitól, hogy képes-e esetleg lángokat varázsolni. Ha nem akkor én próbálkozok vele a fák összecsiszolásával.
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Vendég Kedd 17 Ápr. 2012, 15:41

// Bocsánat, elírtam! A barlangokhoz írjatok Kai, Shiro. Musato postja már maradhat itt. (Kakashi) //

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

A hegyvidék bejáratai Empty Re: A hegyvidék bejáratai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.