Tisztások és környékük

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Tisztások és környékük Empty Tisztások és környékük

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Feb. 19 2012, 15:03

Kiváló táborhelyek, tele gyógynövénnyel, kivéve, hogy könnyű célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Márc. 22 2012, 13:18

Gondolataimba mélyedtem amikor hirtelen megjelent a felügyelő a két vendéggel. Egy pillanatra meg is lepődtem aztán közölte mi a helyzet így visszafordultam a bejárat felé. A két srácot alaposan megfigyeltem, hiszen lehet, hogy a következő huszonnégy órában ők lesznek az ellenfeleim. Aztán egy hirtelen támadt gondolat miatt odasúgtam nekik.
- Ha tudjátok tartani a lépést jöhettek velem... Talán nem véletlen ez az egybeesés, hogy egy helyről indulunk...
Ennyit mondtam majd visszafordultam a bejárat felé. Rájuk bíztam a döntést. Persze hihetik azt is, hogy csapdába akarom csalni őket így rögtön az elején, de én inkább arra gondoltam, hogy gyűjtök magamnak szövetségeseket, hiszen együtt sokkal több az esélye, hogy túléljünk, mint külön.
Amint megszólalt a szabadulásunkat jelző hang mint ha egy börtönből engedtek volna ki tíz év után... Bár csak pár percet várakoztunk nekem mégis óráknak tűnt. Amint felcsapódott az ajtó én azonnal neki indultam és a tisztás felé vettem az irányt. Tudtam, hogy kell találnom egy tájékozódási pontot. Hogy a srácok velem jönnek-e vagy külön úton indulnak az természetesen rajtuk múlik, de én jobban örülnék személy szerint ha lenne társaságom.
Ha odaérek a tisztásra minden probléma nélkül előveszem a térképet és megpróbálok tájékozódási pontokat keresni. Amennyiben ezzel sikerrel járok utána elindulok és keresek magamnak egy erősebb botot és megpróbálom felmérni, hogy mennyi időm van még napnyugta előtt.
Induláskor megfordult a fejemben az is, hogy napnyugtáig találnom kell egy olyan helyet ahol el alhatok majd egy kicsit. Bár kibírok már egy napot alvás nélkül, de nem szeretném rögtön a vizsga elején kifárasztani magam...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shiren Csüt. Márc. 22 2012, 18:33

Sajnálatos módon, Mirubi kapujával gondok akadtak. Nem sikerült kinyitni. Persze. Pont az Ő kapuja romlik el, és neki kell elsétálnia egy másik bejárathoz. Jellemző... Hát kitudja, hogy miért verik az Istenek Mirubit, de szeretnek vele játszani az egyszer biztos. Amíg közeledtek a másik bejárat felé, gyorsan átgondolta a teendőket.
~ Tehát, egy napunk van arra, hogy átkeljünk a hegyen, és biztonságban elérjük az ellenőrző pontot. Tehát itt akár a halál esélye is fennáll. Érdekes. De piskóta lesz ez a feladat. Először is, mivel csak 24 óráról van szó így éhen halni nem fogok. Még jó, hogy enyhe túlsúlyban vagyok. Mondjuk most már kezdek formába jönni de akkor is... Nah de most nem ez a lényeg! Víz nélkül viszont bajosan húzom ki. Ugyan egy nap alatt nem fogok kiszáradni, de a száraz száj és torok igen csak megnehezítheti a dolgom, de kötve hiszem, hogy sok vizet találok errefelé. Hacsak nem használom ki az ismereteimet, de ez most nem fontos... Egy nap alatt kell ezt a távot teljesíteni, - Nézett rá a térképére, amin sikerrel megállapította, hogy körülbelül honnan indulnak. - szóval csak akkor állok meg, ha vizet látok vagy könnyen beszerezhető élelmet. A Shikyaku no Jutsut // Négy Láb Technikát használva, talán még elsőnek is beérhetek. ~
Hát szép gondolta, de ez ügyben, tenni is kell valamit. Sok Genin indul a vizsgán, és sok erős Genin van a vizsgán. Taktikázni kell itt nincs mese. Mindig is csapatjátékos volt, de itt most egyedül kell helytállnia, hiszen a csapattársai is ellenségek. Lehet, hogy a döntő küzdelemnél Kitorival, vagy Takefumival kell szembenéznie. Az utóbbi lenne a bajosabb, hiszen eddig is csak kettő az egy elleni küzdelemben tudták lenyomni. De legalább Take-chan elleni harcokkal, fejlesztette a Taijutsu képességeit.
Lassan de biztosan megérkezett a kapujához. De megdöbbenve vette tudomásul, hogy az nem az Ő kapuja, hanem valaki másé. Kiderült, hogy két másik fiúval kell egyszerre indulnia. Nem repesett az ötletért, de megnyugodott, hogy nem egyedül kell szembenéznie a kezdéssel. Igen. Mert ha egyedül van, akkor eléggé beparázik. Az eszébe sem fordult, hogy esetleg a másik kettő egyből letámadja vagy esetleg valami mást csinálnak vele. Viszont a sors fintora, hogy pont a legfenyegetőbb tekintetű alak ajánlotta fel az együttműködést.
- Ha tudjátok tartani a lépést jöhettek velem... Talán nem véletlen ez az egybeesés, hogy egy helyről indulunk...
Hát lehet, hogy nem véletlen, sőt teljesen biztos. Az égiek szórakoznak Mirubival. Nem válaszolt semmit a fiúnak, csak nézett előre. Tanulmányozta az előtte lévő környezetet és arra a döntésre jutott, hogy egy darabig követi azt az ellenfelet. Mert ellenfélként tekintett rá. Csak addig követi, amíg meg nem szokja a környezetet. Onnantól fogva egyenesen előre! Szó szerint. Azt gondolta, hogy bizonyára mivel egy hegyen vannak, ezért az ellenőrző pont az az indulóhellyel szemben van. persze jó messze. Az egyetlen nehézség, pedig a hegyen tartózkodó állatok és az ellenfelek. Na jó ez már kettő volt, de a matekban sosem volt jó. Amint kiadták a kezdésre a parancsot, Mirubi indult is. Nem ment gyorsan, hanem csak szépen tartotta a tempót annyira, hogy Karu mögött 4-5 méterrel legyen. Követve a furcsa alakot, eljutott egy tisztásszerű helyre. Néhol elvétve volt csak egy-két bokrocska, de inkább csak fű borította a tájat. Nem éppen a legjobb hely a zavartalan átkelésre. De itt lehet haladni a leggyorsabban.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Itanashi Csüt. Márc. 22 2012, 19:20

A vizsga nem indult valami fényesen, már az indítókapuk csődöt mondtak, így két másik sráccal, a hozzám hasonló kusagakure-i, és egy konoha-ival együtt kellett mennem. A Kusagakurei Karu kérdezte, akarunk-e velük tartani. Mivel a pálya legelején vagyunk, és az idő is sürgetett minket, ezért követtem a két srácot. Ahogy átléptünk a kapun, egy mezős területen kezdtük meg utunkat, legelöl Karu, majd Mirubi, mögöttük pedig én. A konoha-i srácban volt valami furcsa, ami azt sugallta, ne nagyon keveredjünk beszédtémába, viszont a Kusagakure-iben talán még társra is lelhetek. Bár tudtam, nem lehet megbízni senkiben, hisz mégis csak egy versenyről, egy vizsgáról van szó, ahol mindenki az ellenfelem, de mégis úgy éreztem, jobb együtt indulni. "Engedd közel a barátaid, de még közelebb az ellenfeleid" vagy valami hasonló - gondoltam magamban, miközben a mezőn át sétáltunk. A lehető legegyszerűbb, mégis a legveszélyesebb területek kellett átkelnünk. Ahogy végigtekintettem, nem volt semmi, ami zavarná az utunkat, viszont nincs semmi, mely mögött takarásban lehetnénk, ha esetleg ránk támadnának. Karu említett egy tisztást, ahova el kell jutnunk. Útközben kicsit gyorsabbra vettem a tempót, megpróbáltam Karu mellé felzárkózni, majd felvenni vele a kapcsolatot. Mikor mellé kerültem, arccal előre nézve megszólítottam.
- Látom, egy országot képviselünk - szólítottam meg egyből, lényegre törően. - Láttalak már benn a kezdőépületben is. Elszánt tekintet, céltudatos arckifejezés. Ez tetszik. talán a végén még jól ki is jöhetünk egymással. Nem tudom, te hogy vagy ezzel? - kérdeztem, miközben egy nagyobb szél az arcomba fújt, szinte hófehér hajam az arcomba fújta, kabátom szárát pedig hátrakapta. Arccal végig előre néztem, csupán pár pillantást vetettem a srácra, aki egy kicsivel alacsonyabb volt nálam, de hasonlított is rám külsőleg. Nem tudtam, mit fog válaszolni, igazából lehet, hogy magányos farkas, és arrébb megy, majd kiderül.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Csüt. Márc. 29 2012, 05:47

A barátkozás nem ment túl jól, mindhárom résztvevő a saját érdekét szem előtt tartva próbálta alakítani a helyzetet, egyedül talán Sendo volt az, aki barátságosabb hangnemet ütött meg. Egyelőre úgy tűnt, hogy együtt maradnak, ez talán annak volt köszönhetően, hogy Karu igencsak magabiztosan haladt, mintha tudná, hogy hova kell menni. Valóban tudta, a tisztás volt a célpontja, amit a térképen látott. Remélte, hogy jól olvasta le és tényleg ott lesz, ahol lennie kell. Ha így van, akkor egészen jó esélyei lehettek az elkövetkezendőket tekintve, ugyanis térképet olvasni kiválóan tudott. Nem úgy a társai, akiknek problémát okozhat a dolog, nem biztos, hogy tisztában vannak azzal, hogy melyik jelzés mit jelent, tehát ők nem lehettek ennyire biztosak magukban.
Némán haladtak az erdőben, ahova időközben beértek. Az elején még csak ritkásan álltak a fák, ami esélyt adott a cserjeféléknek az elszaporodásra, így igencsak dús volt az aljnövényzet. Ez egy picit megnehezítette a haladást, de semmi komolyabb problémát nem okozott. Az élet lüktetett körülöttük. Nem véletlenül választották ezt a területet a chunnin vizsga helyszínének: ember itt még alig járt. Így hát az élővilág sem hallgatott el megérkezősükre, ugyanúgy kezelték őket, mintha közölük valók lennének. Ezzel bizonyos szempontból nem volt gond, de lehet, hogy néhány jelesebb képviselőjük azért tudta volna, hogy az embertől félni kell... De egyelőre ezzel sem voltak problémák, hiszen nappal volt, verőfényes napsütés.
Lassan beértek az igazi erdőbe, ahol a fák már összefüggő árnyékot adtak és az aljnövényzet is megritkult. Így utólag Mirubinak eszébe jutott, hogy milyen könnyű is lehetett volna pár csapdát elrejteni a növények közé, hiszen aki arra halad, nagyon nehezen veheti csak észre. Ráadásul ők is megjárhatták volna, de szerencsére erre senki sem gondolt előttük, már ha volt egyáltalán valaki előttük... Ez a veszély most szerencsére már elmúlt, hiszen a csupasz fatörzsek mellett elég nehéz elrejteni egy csapdát. Persze azért semmi sem lehetetlen, meglepetések mindig érhetik az embert.
Elértek a tisztásra, Karu megkönnyebbülten sóhajtott egy aprót, ahogy elsőként meglátta a zöldellő füvet: mégsem tévedett, jól látta a térképen, hogy itt kell lennie valaminek. A trió megközelítette az apró szabadabb területet, bizonyára azzal a szándékkal, hogy kimenjenek és a nap fényénél megpróbálják a továbbiakat kiötleni, de mielőtt még kiléphettek volna a fák közül, hirtelen felrobbant előttük a tisztás. Mindhármukat leverte a lábáról a lökéshullám, de azonnal felpattantak és harcra készen kezdték figyelni, hogy lesz-e folytatása az orvtámadásnak. Valószínűleg elrejtett robbanócetlik lehettek a robbanás okai, és Sendo, akinek volt némi fogalma a robbantásokról, biztos volt benne, hogy a csapda létrehozója is a közelben van valahol, mert ezek manuálisan aktivált címkék voltak, ezt abból lehetett tudni, hogy véletlenül túl korán aktiválták őket. Ezt igazolni látszott egy, a tisztás túloldaláról idáig elhallatszódott káromkodás, majd a három genin láthatta, ahogy az egyik szemközti fa lombjai megrezdülnek, mintha valaki lett volna ott eddig, de most valószínűleg távozott... Rajtuk áll, hogy mit tesznek, továbbra is együtt maradnak-e, vagy esetleg valaki üldözőbe veszi a csapda készítőjét. Abban mindhárman biztosak voltak, hogy ha egy ilyen alak halad majd előttük, akkor csapdák sorozatára lehet majd számítani és nem biztos, hogy mindig el fogja rontani ellenfelük az időzítést...
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Márc. 29 2012, 22:55

Mire elértük a tisztást ki is szellőzött már a fejem a kezdeti izgalmak után annyira, hogy józanul tudjak gondolkodni. Az igazi meglepetés csak akkor ért amikor a kiszemelt tábor hely ahol reméltem meg tudunk beszélni mindent a szemünk előtt robbant fel. Mondanom sem kell, hogy eléggé meglepődtem. A robbanásnak olyan ereje volt, hogy a lökés hullám a földre is taszított...
Talpra ugrottam, és vártam a következő meglepetést, de egy következő orv támadás helyett csak káromkodásra és a lombok apró zörejére lettem figyelmes.
Az első gondolatom az volt, hogy valakinek talán mégis sikerült csalnia és behoznia robbanó jegyzetet?!?! Aztán rájöttem, hogy ilyeneken fölösleges gondolkodni, mert aki ilyen csapdát állít az nem lehet kispályás és ha egyszer megcsinálta akkor megfogja csinálni többször. Tudtam, hogy nem szabad megállnunk mert az idő sürget és amúgy is ha ez a tag kiszemelt magának minket akkor számíthatunk még csapdára! Mivel káromkodott és tovább indult ezért nem számítottam még egy támadásra, de azért inkább legyünk elővigyázatosak! Előkaptam a térképet és igyekeztem megvizsgálni hol is tartunk most közben lopva a többiekre pillantottam és végig mértem őket mert eddig nem volt alkalmam! A srác valóban Kusagakurei volt aki futás közben hozzám szólt. Kicsit zömökebb gyerek nálam, lehet hogy fizikumban is erősebb! A konohai taggal olyan egy súlycsoportban voltunk, bár ő is kicsivel köpcösebb volt nálam.
Miután levontam a konzekvenciát és a térképről igyekeztem megállapítani megér-e kerülni, vagy klón esetleg más technika meg is fogalmazódott bennem egykét megoldási lehetőség!
- Hát srácok ezek szerint végül megkaptuk a nem kívánt társaságot, én úgy látom, hogy két lehetőségünk van. - Fordultam feléjük majd folytattam a kis monológomat... - Szerintem abban egyetérthetünk, hogy ti sem akartok üldözöttek lenni, így inkább üldözzük őket mi. Arra gondoltam, hogy ha valaki esetleg tud klónokat idézni chakra elem használatával akkor átnézhetnénk a terepet, hogy várnak-e esetleg máshol csapdák! Ha a gyorsabb megoldás hívei vagytok, akkor akár kerülhetünk is egy kisebbet ami talán nem tart annyi ideig és remélhetőleg még eléjük is vághatunk és akkor jöhet egy kis meglepi! Na mit gondoltok? Persze ki is kerülhetjük őket, vagy ha külön akartok menni az is egy megoldás, de egyenlőre még többet ésszel mint erővel! Taktikailag nálunk az előny ha csoportban maradunk és ugye több szem többet lát! Persze azt sem zárhatjuk ki, hogy a támadók többen vannak akkor viszont egyedül nem sok az esély, de ha menni akartok én nem tartok fel senkit...
Egy fél életen keresztül menekültem... Meguntam már az űzött vad szerepét, itt az ideje, hogy cselekedjünk is valamit ne csak ússzunk az árral! Gondoltam magamban elszántan.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shiren Pént. Márc. 30 2012, 15:58

A kezdeti könnyű terep már nem volt jelen. A helyét felváltotta a cserjékkel benőtt, aj növényzet. Néhol, még fa is akadt. De az csak kevés. Mirubi célja világos volt. Menni és menni. Csak előre. Nah igen ez az Ő stílusa. De semmit nem cselekedett érvek nélkül. Itt az érvek azok voltak, hogy biztos majd a gyorsaság és az erő lesz az úr. Részben talán igaza is volt. Nem sokat törődött a többiekkel. Mondjuk az igaz, hogy csapatjátékos és jobban szereti, ha van kire támaszkodnia, de itt most nem szabad senkiben sem bíznia. Az indokai egyszerűek voltak. Ez egy egyéni játék. A két genin egy helyről jött. Ez éppen elég indok volt ahhoz, hogy ne kezdjen elcsevegni velük. Habár, a szíve azt mondta, hogy: Gyerünk, barátkozz! Az agya pedig hogy: Hagyd őket és használd ki az előnyeid!
Most hogy döntsön az ember e-kettő dolog között? Meg kellett keresni az arany középutat. Nem szólal meg, ha nem muszáj. Időközben, a fák egyre sűrűbben álltak. Ahogy a rögtönzött érdekcsapat haladt előre, Mirubinak gyanús lett ez a csend, ami körülvette őket. Az a bizonyos vihar előtti csend. Könnyen csapdába is kerülhettek volna nem de? Már kezdett megnyugodni, amikor váratlan dolog történt. Megérkeztek egy tisztásszerű helyre. Majdnem olyan volt, mint ahonnan indultak. De nem volt sok idejük gyönyörködni a helyben, ugyan is hát hogy is mondjam? Felrobbant. A robbanás ereje leterítette mindhármukat. A két egyén, gyorsan felpattant. Látszott rajtuk, hogy jóval tapasztaltabbak, mint Mirubi. Talán már embert is öltek, ami lássuk be, egy ilyen vizsgán nem hátrány. Mirubi sem tétlenkedett, gyorsan felpattant. Már nyúlt volna a bokájához kunaiért, de nem talált ott semmit. Ostobának érezte magát e-miatt a buta reflexszerű cselekedet miatt. Ha ez harc közben történt volna, akkor bizonyára már halott lenne. Jobb lesz odafigyelni. A csapat két tagja között helyezkedett el. Hallotta a káromkodást is, és látta a bokor rezzenését. De a hátuk mögé is figyelt, hiszen onnan is lehetnek veszélyforrások. Mivel nem igazán történt semmi, ezért lejjebb eresztették a védelmüket. Az egyik furcsa alak, viszont megszólalt.
- Hát srácok ezek szerint végül megkaptuk a nem kívánt társaságot, én úgy látom, hogy két lehetőségünk van. Szerintem abban egyetérthetünk, hogy ti sem akartok üldözöttek, lenni, így inkább üldözzük őket mi. Arra gondoltam, hogy ha valaki esetleg tud klónokat idézni chakra elem használatával, akkor átnézhetnénk a terepet, hogy várnak-e esetleg máshol csapdák! Ha a gyorsabb megoldás hívei vagytok, akkor akár kerülhetünk is egy kisebbet, ami talán nem tart annyi ideig és remélhetőleg még eléjük is vághatunk, és akkor jöhet egy kis meglepi! Na mit gondoltok? Persze ki is kerülhetjük őket, vagy ha külön akartok menni az is egy megoldás, de egyelőre még többet ésszel, mint erővel! Taktikailag nálunk az előny, ha csoportban maradunk és ugye több szem többet lát! Persze azt sem zárhatjuk ki, hogy a támadók többen vannak akkor viszont egyedül nem sok az esély, de ha menni akartok én nem tartok fel senkit...
Mirubi még mindig távolabb tartózkodott a többiektől, de agyalt. Most már tudta, hogy nem fog lelépni a csapatból egyhamar. Ha együtt maradnak, akkor sokkal nagyobb az esélyük a győzelemre. Ha viszont szétválnak, akkor megkönnyítik az ellenfeleik munkáját. Nem szabad kizárni, hogy mások is csapatot alkotva indultak el. Így tehát ezeket végig gondolva, arra a következtetésre jutott, hogy együtt kell maradniuk.
- Szerintem mindenképp együtt kel maradnunk. Nem szabad szétválnunk. De ha csapatban akarunk dolgozni, akkor tudnunk kell egymás neveit is. Az Én nevem Ifu.
Nem volt ostoba a fiú. Tudta, hogy nem célszerű megadnia az igazi nevét.
- Ha egyenesen utána eredünk, akkor könnyen csapdába eshetünk. De ha figyelembe vesszük, hogy nem lehetett semmit behozni a ruházaton kívül, akkor nem lehet sok tárgy nála, hiszen nincs sok hely elrejteni a felszereléseket. Az sem kizárt, hogy nem technikával robbantott. A legcélszerűbb az lenne, ha megpróbálnánk elkerülni. Mért kellene megütközni vele? Habár egyel kevesebb ellenfél… Én tudom érzékelni ha arról van szó. Csak némi előkészületet igényel. Amíg nem ismerem a szagát, addig nem tudom konkrétan megmondani, hogy Ő van előttünk. De azt meg fogom tudni, ha valaki vagy valami a közelünkbe ér. Tehát Én a kerülés mellett szavazok, mert fölösleges felderíteni a csapdákat, hiszen csak az előttünk lévők veszélyesek ránk. A többibe pedig mások is belesétáltatnak.
Hát igen. A Shikyaku no Jutsu Mirubi kedvenc technikája. A segítségével könnyen kiszagolhatja, meghallhatja, érzékelheti a nemkívánatos személyeket. Ezt fogja alkalmazni, ha a csapat úgy dönt, hogy indulnak tovább.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Itanashi Szomb. Márc. 31 2012, 15:52

A kis csapat csak haladt előre, a kusagakurei srác igen csak céltudatosan indult előre, és végig egy pont felé menetelt, talán tudja, hová kellene eljutnunk. Utunk csöndben haladt, kezdett unalmassá válni. Csak meneteltünk, meneteltünk, virágos mezőkön át. Majd végre elérkeztünk egy helyhez, ahol a kusagakurei srác megállt, felsóhajtott, arcára kiült a nyugalom. Valószínűleg ide kellett eljutnunk, mint első cél. De nem tarthatott sokáig ez a boldog állapot. A szemünk előtt egy pillanat alatt robbant fel az egész. A robbanás hátralökött mindenkit a földre, én hátraestem, majd ülve néztem a robbanás hatásait. A lángokat, ahogy égnek. Egyszerűen lebilincselő látvány volt számomra egy ilyen. Azonban ez a pillanatnyi mámor nem nyugtatta le dühömet, melyet az ellenfél akciója váltott ki. Láttam, hogy valaki elfut. Gyáva és még csak haszontalan is, egy támadást nem tudott rendesen véghez vinni, még ha az komolyabb bajokkal járt volna. Ki lehetett ez, hogy került hozzá fegyver, vagy esetleg technikához folyamodott? Valószínűleg ez a három kérdés járt most mindannyiunk fejében, miközben felálltunk, és leporoltuk magunkat. Láthattuk, hogy a támadó elmenekül, így remélhetőleg egy kis ideig nem fog újra támadni. A kusagakurei srác egy térképet kapott elő, majd igen belemélyülve nézegette, szemlélte. A szája is megnyílt, végre.
- Ha a gyorsabb megoldás hívei vagytok, akkor akár kerülhetünk is egy kisebbet ami talán nem tart annyi ideig és remélhetőleg még eléjük is vághatunk és akkor jöhet egy kis meglepi! Na mit gondoltok? – mondta, melyen elgondolkodhatunk. Igazából én most a fickó után akartam menni, ám volt egy mondata a fiúnak, mely miatt úgy éreztem, mégis csak jobb lesz összedolgozni vele.
- Dolgozzunk össze szerintem is. – mondtam hangosabban, miközben a másik kettő hangosan gondolkodott. – Igazad van, miért legyünk üldözöttek? Egy kicsit összedolgozunk, és megfordíthatjuk akár az egészet. Az üldözöttből vadász lesz. Úgyhogy a legjobb, ha továbbra is együtt megyünk tovább, de most már sokkal nagyobb óvatossággal. Éppen ezért menjünk két csapattal. – de válaszra nem vártam, hanem kezeim összetettem, majd a földből kinőtt 3 forma, melyek pillanatok alatt átalakultak, és az én formámat vették fel. Majd elindultak előttünk.
- Egy kis előcsapat, ha lesz egy újabb csapda, esetleg az előzőhöz hasonló, akkor arról tudni fogunk most már. – mondtam két utastársamnak, miközben a klónokat figyeltem. Ha a földön lesz valamiféle csapda, taposó jegyzet jelegű, akkor ha a klón rálép, aktiválja, és a klón megsemmisül.
- Szerintem ezen az úton beelőzhetjük a támadót – mondta a kusagakurei srác. Majd kiderült, konohai társunk képes felderíteni az ellenséget, képes hallani őket valamiféle technikával. Lehet, hogy egy érzékelővel van dolgunk. Akkor ezt használjuk ki, hogy van egy ilyen tag is a csapatban. Nem hinném, hogy most össze akarnak verekedni, úgyhogy az összetartás jobbnak is bizonyult. Ezt bizonyítja az is, hogy a konohai bemutatkozott. Ifu-nak hívják. Nem tudom, ez a vaódi neve, bár nem értem, miért ne mondaná el a rendes nevét, úgy se számít sokat. Kivéve, ha hazudik.
- Szerintem is induljunk el erre, itt tényleg behozhatjuk őket, a klónok pedig mindvégig előttünk lesznek, ha lenne valamiféle csapda az utunkban, esetleg egy újabb orvtámadásnál is jól jöhet. – mondtam a két srácnak, miközben a térképre pillantottam majd indultam tovább. Ifu is ezt tanácsolta, és a kusagakurei srác is rábólintott.
- Jah, amúgy Sendo vagyok. Sendo, a Djuka klánból. – válaszoltam Ifu-nak is, igaz, kicsit megkésve. Majd visszafordultam, és elindultunk azon az úton, amelyen a kusa-i srác húzott végig a térképen az ujjával. Most kiderül, ki áll a támadások mögött. A klónok épp annyira voltak előttünk, hogy ha valamiféle csapdát aktiváljanak, ne legyünk közvetlen közelben, ne érjen még egyszer egy ilyen támadás, de azért még látóhatárban voltak. Eközben megörültem, hogy az utunk további részén folytatódik a virágos terület, így ha harc lenne, a természetet fel tudom használni, hogy harcoljak. Reméltem, sokáig marad meg ez a mezős terület, nem megyünk más éghajlatra. Na lássuk hát, miféle titkokat rejteget előlünk a természet, mi fog ránk várni?

//Karu engedélyével irányítottam pár mondattal a karakterét:)//

Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Kedd Ápr. 03 2012, 02:55

A csapatot meggyőzte ez a kis magánszám az ismeretlen ellenféltől, hogy jobban teszik, ha együtt maradnak. Bár a saját érdekek továbbra sem tűntek el, de mostantól kicsit háttérbe húzódtak, csapatként kezdtek el gondolkodni.
Ennek első jele az volt, hogy megbeszélték mi legyen ellenfelükkel, aki rájuk támadott. Az biztos, hogy ha hagyják, hogy ott haladjon előttük, akkor folyamatosan számíthatnak hasonló csapdákra, tehát valamit ki kell erre találniuk. Karu megpróbált egy rövidített útvonalat találni, amivel elébe vághatnak, de sajnos nem talált ilyet, erdő volt körülöttük mindenhol, a támadójuk bármerre lehetett, maximum az irányt tudták volna megsaccolni, de jelenleg elévágni sehogy sem tudtak, mást kellett kitalálniuk. Tovább tanulmányozták hát a térképet, és Karu sikeresen levont néhány következtetést.
Három helyszín keltette fel a kíváncsiságát. Egyrészt, a tisztástól, ahol most álltak, északra, egy pár kilométerre kezdődött a hegylánc, amin valószínűleg át kellett jutniuk. Azon túl volt megjelölve a cél, a tábor, amit el kellett érni. Légvonalban nézve nem volt túl messze, de Karu látta a szintezési jelzésekből, hogy nagyon meredek részről van szó, és a hegylánc, végig ilyen volt, ahogy elnyúlt északra. Már bőven a célpontként megjelölt pont helyen látott egy hágót a kusagakurei genin, ahol viszonylag könnyen és egyszerűen át lehetett kelni, viszont ehhez egy hatalmas kerülőt kellett tenniük. Egyértelmű volt a dilemma: vagy nekivágnak a meredek szakasznak, vagy pedig a hosszabb, viszont jóval könnyebb utat választják. Ezen a két ponton kívül volt még egy jelzés, amit nem tudta Karu, hogy miért jeleztek a térképen. Egy barlang volt, a hágó és a meredek szakasz közötti út negyedénél, egészen a hegy lábánál. Fogalma sem volt a geninnek, hogy miért van külön kijelezve, hiszen a térképen bizonyára még számtalan barlang volt, de egy sem volt a térképen feltüntetve, csak az az egy. De ki tudja, hátha a többieknek lenne valami tippje, úgyhogy ideje volt megosztani az infókat velük is - mármint ha egyáltalán meg akar osztani velük bármit is.
Akárhogy is döntött, arra kellett ráeszmélniük, hogy sötétedni kezdett. A vizsga eleve délután ötkor indult, másnap 5 óra volt megjelölve a feladat teljesítésének végső határaként, úgyhogy mostanra már igencsak hosszúak voltak azok az árnyékok és a nap fénye is vörös árnyalatot kezdett magára ölteni, ami egy újabb dilemmát vetett fel. Mégpedig, hogy nekivágnak-e az útnak a sötétben, vagy pedig a táborhelynek kitűnő tisztáson vészelik át az éjszakát. Döntések sorozata állt az ifjú geninek előtt, itt most minden rajtuk múlott.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Ápr. 03 2012, 21:50

Nem pocsékolhatunk el több időt! Nem érünk rá itt szórakozni! Ahogy a nap lassan lemenőben volt észre vettem, hogy még mindig alig haladtunk ahoz képest amekkora távot meg kéne tennünk, amíg látunk. A térképet tanulmányozva három eshetőséget láttam: egy nagy kerülőt teszünk és egy biztonságosnak tűnő hágón keresztül kerülünk, de így egész éjszaka is gyalogolnunk kéne, és mire a célhoz érnénk már nem maradna semmi erőnk. Másik eshetőség az volt, hogy egy barlangon keresztül megpróbálunk átkelni hátha a hegység másik oldalán jutunk ki, de ezt is elvetettem, mert itt is túl sok volt a kérdőjel. Harmadik lehetőségünk lehetett volna, hogy a hegyeken kelünk át és részben ezt is választottam...
- Figyeljetek rám amint ti is észrevettétek lassan le megy a nap mi meg alig haladtunk még valamit... Na most ahogy itt tanulmányoztam a térképet arra jutottam, hogy a kerülő túl nagy lenne nem érnénk oda, vagy ha netán mégis akkor is teljesen kifáradva ami ugye nem ajánlatos, mivel a felhívás úgy szólt, hogy harc képes állapotban kell odaérnünk. Viszont itt úgy látom, hogy van egy barlang a hegységrendszernél, tehát akkor a mai cél az lenne, hogy elérjük a barlangot, és ott megpihenünk pár órát aztán hajnalban indulunk és átkelünk a hegységen! Ez sem kockázatmentes, de jóval több az esélyünk mint a többi eshetőséggel. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szomjas lettem! - Elmutogattam a kézjeleket, majd halkan kimondtam: Suiton Mizu Jubiva no Jutsu!
Ahogy azt már jó párszor gyakoroltam Mosukéval itt is a talajvizet használtam, és igyekeztem minél kevesebb chakrát bele ölni, és a két vízoszlop helyett egy apró kis szökőkutat hoztam létre, majd lehajoltam és ittam amennyi belém fért! Megvártam, hogy a többiek isznak-e vagy nem, ha nem akkor megszüntetem a jutsut!
- Mellesleg a nevem Karu, és remélem jól bírjátok a futást!
Még gondolkodási időt sem hagyok a srácoknak a rövid megbeszélés után, hanem gyorsan el is indulok a fákon ugrálva, mert tudom, hogy késésben vagyunk!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Itanashi Csüt. Ápr. 05 2012, 12:36

A nagy tervezések után a kusagakurei újra elővette térképét, majd mélyen belemélyülve tanulmányozta. Hümmögött, gondolkodott, kereste a megfelelő utat. Mi pedig vártunk és vártunk, míg ki nem talált valamit. Majd egy kis idő elteltével elő is állt. 3 lehetséges útvonalon kellene eljutnunk, ám az útvonalakkal volt egy kis gond. A legelső egy igen csak meredek szikla oldalán vezetett fel, mely igen csak megterhelő lehet. Lehet, ez a leggyorsabb, de erőnk nem maradna a végére, ott, ahol az erőnkre lehet, hogy szükségünk lesz. A második út a hegylánc megkerülése lett volna, mely jóval egyszerűbb útvonalnak, ám az akkora kerülőt jelentett volna, hogy nem értünk volna időben a megadott helyszínre. Így ezt az útvonalat is el kellett vetnünk. Ekkor jött a harmadik útvonal, mely igen, csak komoly kérdések sorozatát indította el mindhármunk fejében. Egy barlang is jelölve volt a térképen. Vajon miért volt az az egy bejelölve? Miért volt bejelölve? Lehetséges, hogy csapdába akarnak csalni minket. De lehet, hogy ott lesz egy rövidebb út, mely gondolom tele lesz csapdákkal, de legalább rövidnek tűnik. A kusagakurei is hasonlóképp gondolkodott. Ő is a barlang felé akart menni. Így megerősítette a gondolatot, hogy a barlanghoz vezető úton kell mennünk. Ekkor a fiú egy kis vízoszlopot emelt, majd inni kezdett. Szólt, hogy ha akarunk, ihatunk. Bevallom kezdtem már eléggé szomjas lenni, így elfogadtam. Először kicsit félénken, de aztán egyre nagyobb kortyokban ittam a vizet. Felfrissített a víz, úgy éreztem, újra erőre kaptam.
- Köszönöm – mondtam neki. nem nagyon szoktam az ilyeneket megköszönni, de most úgy éreztem, meg kell.
A srác be is mutatkozott. Karu-nak hívják. Végre úgy éreztem, megnyílt ő is, most már képesek leszünk együtt dolgozni, így egyszerűbbnek tűnhet a vizsga, kevesebb dolgunk lesz, ha együtt működve tudunk dolgozni. Még egy pillantást vetettem a térképre, hogy merre is kell elindulni, majd Karu felé fordultam.
Megkérdezte, mennyire bírjuk a futást, majd elindult a fákon ugrálva. Követtem őt, hátrahagyva a konohai-t. elindultam egyenesen a barlang felé. Nem tudtam mi vár rám, szemeimmel végig a környező területet figyeltem, hallgatva a természet zaját, megpróbálom kiszűrni, ha esetleg más hang zavarna bele. Reméltem, nem futunk össze több ellenféllel, míg el nem érünk a barlangig. Hogy onnan mi következik és mi vár ránk, arról fogalmunk sincs. De egy biztos, kemény vizsgának nézünk elébe.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shiren Pént. Ápr. 06 2012, 09:38

Nah akkor jól nézünk ki. Igen! Mirubi egész jól néz ki, az utóbbi kimerítő edzéseknek hála. De sajnos még mindig pufók kis husika, de azért korántsem olyan puhi. Mint kiderült, a térképekhez értő Karu három lehetséges útvonalat talált. Vagy is csak kettőt. Az egyik, egy nagyobb kerülő lenne a hegy körül. Sok időbe telik, de ha nem állnak meg este, akkor simán a célhoz érhetnek. Habár eléggé fárasztó út lehet, de a legbiztonságosabb. A következő verzió úgy szól, hogy átvágnak a meredek, magas, és félelmetes hegyen. De fennáll a veszélye annak, hogy leesnek, kimerülnek és meghalnak. A másik helyszín egy barlang szerű izé volt. Mirubi azt a helyet inkább hanyagolta, mivel nem bízik az ilyen sötét és ijesztő helyekben. De amikor meghallotta, hogy térképészük arra akarja őket vezetni kicsit teljesen halálsápadt lett.
~ Persze! Mennyünk egy ellenségekkel teli hegyvidéken, onnan legyünk felrobbantva, aztán bújunk el egy sötét, hideg, vizes barlangban, ahol hemzsegnek a denevérek! De legalább ez a kettő megy elől. Ráadásul a fejpántjuk ugyan olyan. Egy faluból valók. Hol van Take-chaaaan?!?! ~
Azt a hisztis mindenit. Könnyen kiakad szegény. Ráadásul az egyik Sendo nevezetű egyén klónokat hozott létre. Mirubi imádja a klónokat. Szinte már megszállottan rajong értük. Csak sajnos, nem ért rá mostanában új klóntechnikát tanulni. Ezért is irigykedett Sendora. A másik emberke pedig, víz oszlopocskát tud létrehozni. Ez sem ér!
~ Mindenkinek ilyen király eleme van! Take-channak is a Doton. Azzal egy csomó mindent lehet. Nekem meg csak a Tűűűz! Mit lehet azzal csinálni? Égetni! ~
A kis durcás fiúcska rúgott egyet a kavicsba, majd egy nagyot kortyolt a Karu által létrehozott vizes izébe. Jól esett neki ez a kis vizecske. Étel nélkül szinte bármeddig kibírná, na de víz nélkül... Nem sok rá az esély, hogy kettő napnál tovább húzná. Habár természeténél fogva utálta a nagy mennyiségű vizet, de nem kell megijedni, fürdeni azért szokott. Megköszönte Karunak a vizet, majd gondolkodóba esett.
~ Most akkor, a klónok előre mentek felderíteni a terepet. Tehát az egyik shinobinak, Doton képességei vannak. A másiknak Suiton. Mind a kettő veszélyes lehet. De legalább Ők haladnak elől, így következtetés képen Ők fognak meghalni, hogy ha támadnak. Mi?! ~
Eszmélt fel Mirubi, ugyan is a többiek már elmentek. Gyorsan négykézláb ereszkedett és kihasználva az alkalmat, hogy a "társai" nem látják, alkalmazta a Shikyaku no Jutsut. Szépen chakrát vezetett a karmaiba, megnövesztette őket, majd kellő szilárdságúra formálta. A fogaival szintén ugyan ezt tette, majd felerősítette az érzékszerveit. A látását, hallását, és a szaglását. Az utóbbira van most nagy szükség. Végül elérte a teljes fenevadformát. Mint mindig, most is egy macska macska tulajdonságait vette fel. Hajlékony csontok és gyors mozgás. Minden megvolt, most már csak utol kell érni a társakat.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Május 13 2012, 19:05

// Átvéve kérésre (05.13) Hatake Kakashi //

A kezdeti nehézségek során úgy tűnik végül is tudtatok egy pár percet pihenni és Karu technikájának hála még vizet is tudtatok szerezni egész könnyen. Az immár kusagakurei Genin azonban itt nem állt le és egy komplett tervel állt elő, amit senki sem vitatott, vagyis az első célotok az hogy elérjétek a barlangokat, ahol éjszaka letudtok pihenni egy kicsit. Mivel a nap lemenőben volt, így felgyorsítottátok a tempót és egész hamar elértétek a kitűzött célt, valamint egész simán is. Lehet hogy észrevettek titeket, de három határozott emberbe senki sem akart belekötni egyedül, vagy mégis? Már a kiszemelt üreget keresgéltétek, amikor hirtelen egy kopasz vékony és alacsony fiú lépett elétek. -Üdvözletem!- Mondta mosolyogva, ti persze egyből harci állást vettetek fel. -Ne kérlek ne támadjatok! Üzletet ajánlok fel nektek!- Mondta sipítva, majd tovább hadarta az ajánlatát.- A legtöbb barlang fogalalt, sőt már van amiért harcolnak is! De én tudok egy jó helyet elég közel! Viszont szükségem van védelemre , mivel elég kimerült vagyok. Na mit szóltok?- Kérdezte tőletek, miközben végigbámult rajtatok bizonytalanul. Mivel nem mutatkozott be, csak annyit láttatok a ruházatából hogy Sunagakure az otthona.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Május 13 2012, 21:08

Tehát egy sunagakurei geninnel van dolgunk... Gyorsan végig gondoltam, hogy mit tudok a sunagakurei geninekről és rájöttem, hogy semmit! Tehát a következő lépésben azt kéne eldöntenünk, hogy adhatunk-e a szavára és vajon nem csak csapdába csal minket? Végig néztem a többieken és leengedtem a kezeimet, persze ha bármi történik azonnal harcállást veszek fel megint! Végig nézek a többieken még egyszer aztán megszólítom a fiút!
- Kezdésnek bemutatkozhatnál nyugodtan! Más különben pedig miért hinnénk neked? Mi van ha azt mondom, hogy most azonnal rád támadunk és neked itt vége a vizsgának? - Gondoltam ráijesztek a fiúra kíváncsi vagyok milyen a reakciója abból sokat meg lehet állapítani! Annyi féle emberrel volt már dolgom a fejvadászatok alkalmával is, hogy már könnyen kiismerem az embereket akár pár reagálásból is!. - Amúgy meg ha már így ismered a környéket kizárásos alapon itt vagy már egy ideje! Akkor viszont vagy jól rejtőzködsz, vagy elintéztél már más genineket! Mi nem szorolunk rá annyira a segítségre mint te! Ha tényleg igazat beszélsz akkor megállapodhatunk valamiben a félteleket azonban MI szabjuk és előbb meg kell beszélnem a többiekkel is, hogy mi legyen!
Vissza fordultam a többiek felé és kérdően meredtem rájuk. Nem tudom, hogy most bele sétálunk egyenesen a csapdába, vagy lehet, hogy most van akkora szerencsénk ami átsegíthet minket az első fordulón! A konohai genin véleményére is kíváncsi voltam, és a Djuka klán képviselőjét sem hagyhattam figyelmen kívül. Azonban nem hagyott nyugodni az a megérzés, hogy vajon hány csapatot állított már meg ez a fiú? És vajon a harctól ilyen kimerült ahogy állítja vagy aljas hazudozó?
- Szerintetek mi legyen fiúk? Ha valóban olyan kimerült akkor itt és most elintézhetné akármelyikünk egyedül is! Mi a véleményetek?
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Itanashi Hétf. Május 14 2012, 18:01

Ahogy haladtunk, hirtelen utunk során egy váratlan folyamat következett be, nem is akármilyen. Egy ismeretlen ninja, pontosabban Sunagakure-i genin jött közénk, hogy alkudozzon. Állítása szerint a barlangokért harcok mennek, de ha megvédjük őt, akkor segít nekünk szabad barlangot találni, ahol meghúzhatjuk magunkat. Nem tudtam, most komolyan beszél, bár eléggé csapdaszagot éreztem a dologban. Alapból már az furcsa volt, hogy odajött hozzánk, egyedül egy vizsgán, ahol bármikor kieshet az ember. Másfelől miért pont mi? És mégis mitől kellene őt megvédenünk, ha egyedül képes volt elrejtőzni a többi csapattól, hisz a környéket ismeri, állítólag, nem tudtam hova tenni a fiút. Karu szinte megkövetelte tőle, hogy mutatkozzon be. Majd felénk fordult, segítséget kérni, mi tévők legyünk? Elfogadjuk-e az ajánlatot, avagy itt helyben megöljük. Két társamhoz sétáltam, majd a lehető leghalkabban fülükbe súgtam az iménti gondolataimat, majd megismételtem, nekem túlságosan is különös az, hogy egyedül jött. Mikor befejeztem a mondanivalómat, visszafordultam a ráchoz.
- Hol vannak a társaid, és mégis miért kellene megbíznunk benned pont itt, ezen a vizsgán, ahol mindenki a másik kiejtésére pályázik? - vontam kérdőre az ifjút. Választ váltam tőle, de közben óvatosan hátranyúltam, mintha csak megvakarnám a hátam, de eközben a virágokat tartó tekercsemet fogtam meg. ha ez a fiú csapdába akar minket csalni, gondoskodom róla, hogy a vizsgával együtt a további élete is megszakadjon. Szerintem nem lehet megbízni egy másik országból jött shinobiban, leginkább azért, mert vizsgáról van szó. Személy szerint elleneztem a csatlakozást, de természetesen a többség véleménye dönt. Azért én felkészültem mindenre, remélhetőleg.
Két lehetőség vetődött fel: Egyik, hogy elfogadjuk, vele megyünk, azonban óvatosságból egy klónnal helyettesíthetnénk az egyik tagot, a valódi pedig követné a csapatot, és beavatkozna, ha bármi gikszer adódik. A másik, hogy a srácot itt azonnal megöljük, és egy ellenfelet letudhatunk.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shiren Hétf. Május 14 2012, 18:23

Végre elérkeztek a kiszemelt helyükre. Persze Mirubi volt az, aki mindvégig hátul volt. Így most is amikor megállította őket az a bizonyos Sunagakurei genin. Mirubinak nem volt ismerős az öltözete. Sőt, még a jelenlegi társnak becézett ellenfelei öltözete és fejpántja sem volt ismerős számára. Egyszóval zöldfülű még. Nem ölt embert és nem is keveredett még vérre menő csatákba. Nem-e? Akkor Niyo-sensei még is mi? Igen bizony. Éjféli túlélőtúrák, tűzgolyókkal felperzselve és megannyi szadista dolog. Mi ez ha nem állóképesség kérem szépen? Mirubi vadul törte a fejét mind mindig. Gondolkodott az életről és arról, hogy mit kezdjenek a fiúval.
~ Megölni? A chunnin vizsgán? Itt meg lehet egymást ölni? Ne már! Most ha azt mondom, hogy öljük meg akkor vajon kinek kell végeznie vele? De gondoljuk csak át egy kicsit ezt a dolgot. Előttünk egy robbantgatós csávóka volt vagy van. Erre most itt ez a kimerült egyedül lévő fiú, aki elég satnya és megviselt. Nem az a szemtől szemben támadós típus. Sokkal inkább bokorban elbújó tisztást felrobbantó. De ezt kitudja!? Senki. Maximum a felsőbb hatalmak akik kedvükre játszadoznak a játékszernek szánt halandókkal. ~
Mondjuk Mirubi feltett szándéka, hogy szerezzen néhány Konohától eltérő fejpántot. Sosem lehet tudni, hogy mire fog még kelleni. Arra a következtetésre jutott, hogy megint mindent a két "társára" hagy. Amit Ők kitervelnek azt Ő végre is hajtja. Vagy magukra hagyja őket és elszelel. Itt mindenki ellenség! Ezt Ő nagyon is jól tudja, így hát halkan odasúgja a társainak amit Ő gondol.
- Szerintem ne bízzunk benne. Ha az aminek vagy akinek mondja magát akkor csak hátráltatna. Szerintem meg sem kellene állnunk. Én bírom a tempót. De ha nem mond igazat, akkor valószínűleg ellenséges szándékai vannak és jól színészkedik. Én követlek titeket még a halálba is... Majdnem.
Persze ez egyáltalán nem volt igaz. Kezdetekben az volt a terve Mirubinak, hogy kihasználja Karu és Sendo képességeit amíg teheti aztán lelép. De hárman nagyobb esélyük van a túlélésre mint külön-külön. Érdekes szituáció. Mirubi ismételten felerősítette érzékeit és négykézláb ereszkedett. Persze csak a két társa mögött. Így beleszagolt a levegőbe, hogy nem-e érez valami gyanúsat.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Május 14 2012, 21:20

A kis Genin kicsit megszeppent a sok kérdés és fenyegető tekintet láttán, de azért megpróbált épkézláb válaszokat adni. - Csapattársak? Nem mindenki talál társakat a vizsga során. Egyedül vagyok mióta beengedtek ebbe a vadonba. -Mondta kicsit szomorúan, majd összeszedte magát és határozottabb hangra váltott. -Nem az erősségem a harc én szenzor vagyok! Megérzem és azonosítani tudom a chakrákat egész nagy távolságból is. Így könnyedén eltudok időben bújni az ellenfelek elől és megtalálni a biztonságos helyeket, vagy éppen a barátokat. Ha nem hiszitek vajon miért jelentem meg egyből, amikor megálltatok nézelődni?- Tette fel a kérdést, amire nem tudtatok egyből válaszolni. - Nem ismerem a terepet, de tudom merre szabad a pálya és hol vannak az erős ellenfelek. És azért állítottalak meg titeket, mert engem is sürget az idő, mindjárt itt az éjszaka. Viszonylag erősek vagytok és nincs más választásom, mint a szövetségkötés. Ha nem fogadjátok el, egyszerűen elmenekülök ti meg kergethettek fél éjszakán át ha megakartok bukni. - A végére egészen belejött a beszédbe a kis shinobi, egy elégedett mosoly ki is ült a képére. Végül az utolsó rejtélyre is fény derült. - A nevem Otokaze és Sunagakure no Satoból érkeztem.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Május 15 2012, 21:18

Egy ideig mérlegeltem figyeltem esetleg hátha konohai útitársunk akciója sikerrel jár, de miután nem vettük túl sok hasznát ennek a lépésnek dönteni kellett mert sürgetett az idő! Bár az érzékeim hevesen vitatkoztak a döntésemmel én úgy gondoltam, hátha most az egyszer szerencsénk lesz! Bár nem hittem benne, de hátha megkísérhetjük egyszer a sorsot ugyanis aki nem kockáztat az nem is nyer gondoltam magamban! Végül is ha mást nem harcolunk egyet és esetleg kiiktatunk egy-két ellenséges genint ez is benne van a pakliban végül is az egész első forduló erről szól! Kíváncsi lennét fegyverek nélkül, hogyan tudok harcolni így legalább kipróbálhatnám magam! Egy kis edzés úgy sem árt legalább nem rozsdásodom be!
- Rendben Otokaze veled megyünk! De figyelmeztetlek egyetlen kis apró hiba és a közös kis kalandunknak vége! lehet, hogy gyors vagy, de a számbeli fölény nálunk van ezt ne felejtsd el és a képességeinket sem tudod, maximum a chakra szintünket tudod meghatározni, de a technikáinkat nem érzékelheted, úgyhogy ajánlom neked, ne verj át minket!
Egy pillanatra odafordultam a többiekhez, és végig mértem őket! Bár konohai társunk is vitatkozott nem hiszem, hogy itt fog hagyni bennünket! Bár nem kötelező velünk tartani, de ahogy mondtam addig nálunk a taktikai előny amíg együtt vagyunk! Egy shinobi nagy előnye, hogy remek csapatjátékos!
- Figyeljetek! - mondom a többieknek halkabbra véve a szót. - Szerintem kövessük! DE legyetek résen minden irányból illetve egy óvatlan pillanatban én leválok és helyettesítem magam egy klónnal amikor nem figyel! Nem fogok eltávolodni túlzottan! És igyekszem figyelni titeket! Ha valóban szenzor meg fogja érezni és akkor legalább van egy kiindulási alapunk, hogy nem hazudik!
Azzal visszafordultam Otokaze felé!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Itanashi Kedd Május 15 2012, 22:08

A nagy dilemmát Karu döntötte el, vagy legalábbis javasolta, hogy menjünk el a fiúval. Számomra még mindig nem volt meggyőző a fiú, de hát, ha igazat mond, talán könnyedén átvészelhetjük. Ha majd nem lesz rá szükségünk, likvidáljuk a fiút. Viszont az, hogy mikor kell ezt megtennünk, persze, relatív. Ahogy Karu is mondta, a legelső kis mozzanatnál véget vetünk életének.
- Jól van, te tudod. De azért én mindvégig szemmel fogom tartani őt. - mondtam fűbeli társamnak. Majd visszafordultam a fiúhoz.
- Egyetlen egy lehetőséged van. - mondtam igen csak határozott tekintettel. Ilyenkor szinte a szemeimmel is ölni tudtam volna. Mindvégig készen álltam arra, hogy közbelépjek. Virágos mezőn is álltunk, úgyhogy nem is kellett fegyver a számomra. ha kell, az egész mezőt rárobbantom, de egy idegen nem fogja kockáztatni a küldetésünk sikerét.
- Remélem, tudod, mit csinálsz... - fordultam vissza, majd halkan megjegyeztem Karu-nak. Nem vártam választ, bíztam benne, hogy tisztában van vele, ha bármiféle baki közbejön. Még mindig nem tetszett ez a terv, de hát...legyen, belementem.

//off: bocs, az előző postomban nem nyúltam semmiféle tekercshez, mivel nincs nálam:) Csak nem tudtam már javítani.//
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shiren Szer. Május 16 2012, 11:29

Mirubinak mindig is vajszíve volt. Csak hát ez a vizsgán nem igazán mutatkozott meg. Egyrészt mert nem akarta, hogy a többi ellenfél bármit is megpróbálna bevetni ellene. Tehát ha egy random madárka torkához szegezik a kést, akkor egyből megadja magát. Ha egy emberrel történne ugyan ez, akkor félvállról venné és nem érdekelné. De hatott rá ennek a bizonyos Sunagakurei Otokaze beszéde. Így már hogy mondta a származását, beugrott neki az ország és a kultúra. Nem csoda, hogy megbukott a genin vizsgán... Ha nem ismeri fel az ellenségeit akkor akár egy szövetségessel is végezhet. Persze csak ha tejesen elborul az elméje. A Shikyaku no Jutsu // Négy Láb Technika még mindig aktiválva volt. A gyorsasága és a többi dolog ami csak kell a túléléshez megvolt. Egy gyors mozdulattal a Sunagakurei mellé termett, de csak barátságosan rátette a vállára a kezét.
~ Ő is gyors, és a súlyom ellenére ÉN is gyors vagyok. Érzékelni tudja a chakrát, Én pedig a szagokat. Tehát semmi szükség nincs rá. De ha tényleg csak az a célja, hogy barátságosan eljusson velünk a célig, akkor négyen már biztosan nem mernek belénk kötni. Minden esetre Én mindvégig rajtatartom a szemem. ~
Majd megszólalt végre.
- Üdv a csapatban!
És egy ügyes, színészi mosolyt vitt fel az arcára.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Május 20 2012, 18:18

A Genin elégedett mosollyal nyugtázta, hogy elfogadtátok az ajánlatát, bár azt maga is tudta, hogy nem fogtok megbízni benne, legalábbis nem egy könnyen. Karu és Sendo nem keltett benne valami mély benyomást, Mirubi azonban manőverével felhívta a shinobi figyelmét. -Érdekes technikát alkalmazol, még sosem láttam ilyesmit. Izgalmas túránk lesz!- Mondta a hamiskás mosolyt viszonozva, majd a többieken is végig nézett. -Utánam! Nincs messze az a hely, amiről beszéltem! Mellesleg ti is bemutatkozhatnátok.- Mondta miközben elindult ti pedig követtétek őt. Alig negyedórás séta után meg is pillantottatok egy jól eldugott barlangot, szűk bejárattal. Kicsit vonakodtatok a bejáratnál, de mivel Otokaze szó nélkül előrement, így ti sem vesztegelhettetek sokáig az éjszakában. Bent egy kisebb tűzrakó hely fogadott titeket és elegendő hely négy személynek. A Sunagakurei kivett pár almát a zsebéből és az egyiket elkezdte jóízűen elfogyasztani. -Na ki vállalja hogy beizzítja a tüzet?- Kérdezte, majd lehuppant az egyik kőre.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Itanashi Hétf. Május 21 2012, 15:13

Otokaze még jobban megnyílt, majd megkért, mutatkozzunk mi is be előtte. Én még nem akartam válasolni erre a kérdésre, majd meglátjuk, mit fog hozni a jövő. El is indultunk, majd el is értünk az általa említett barlanghoz, melybe előre ment, mi pedig követtük. Mielőtt bementünk volna, Karu vállát fogtam meg
- Azért nem árt, ha szemmel tartjuk ezt a srácot - szóltam, majd mélyen a szemébe néztem. Még egyszer körbenéztem, hátha figyel valaki. Azután pedig a barlang belsejébe mentem. Igazat mondott, legalábbis reméltem. Egy kis tűzrakó hely fogadott minket. Ideális búvóhely az estére, a bejárat is elég szűkös, úgyhogy ha valaki be akar jönni, remélhetőleg észre fogjuk venni. Ekkor Otokaze megkérdezte, hogy ki akar elmenni fáért. Ha senki sem jelentkezik egyből, akkor magamra vállalom, valamint egy kicsit kihívom Karu-t is beszélni, ha a távollétemben valami baj történne, valahogy jelezzük egymásnak.
- Nos, elmegyek majd én. - szóltam a többieknek. Átgondolva a dolgot, lehet, hogy jobb lenne, ha karu is velem jönne, többet tudnánk bezsélni a jövőbeli tervekről, valamint elnézve a srácot, kettőnk ellen nem lenne sok esélye éjszaka egy esetleges támadásnál. Ezen gondolkodva intettem fejemmel Karu-nak, hogy jöjjön ki.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Május 21 2012, 18:11

Ahogy a kis genin elkezdett beszélni egyből világossá vált előttem, hogy nem lesz szükség klónozós trükkökre. Hamar odaértünk a barlanghoz amiről beszélt és valóban egy nagyon jól védhető helyről volt szó ami jól el van rejtve. Viszonylag szűk bejárat ami veszély esetén könnyen lehet nagy negatívum is ha támadnak és beszorulunk a barlangba!
Amikor beléptünk be kellett mutatkozni, gondoltam abból nem lehet semmi baj ha elmondom hogy hívnak! Nem hiszem hogy ismerne régebbről.
- Az én nevem Karu. És mond csak van ennek a kis barlangnak másik kijárata? Minden esetre fel kellene állítani egykét csapdát! Remélem valamelyikőtök ért a csapdakészítéshez! - Bár én valamikor régen csináltam már csapdát, de most nem akartam ezzel vesztegetni az időt. - Azon gondolkoztam, hogyan legyenek az őrségek, ti mit gondoltok? Illetve vadászni is kéne!
Amíg a kis monológom után a gondolataimba süllyedtem Sendo föl alá járkált aztán közölte, hogy ő elmegy tűzifát keresni. Ez valóban nem egy rossz ötlet mert így talán lesz egy kis időnk megbeszélni, hogyan tovább. Konohai útitársunk meg férkőzzön csak a közelébe nyugodtan a legújabb tagnak hiszen a kis jelenetével sikerült megpuhítani a srácot! Legalábbis kívülről ez látszott!
- Rendben akkor én elmegyek Sendoval szerzünk tűzifát, és vadászunk is valamit ha úgy van! Addig ti állítsatok fel csapdát 3 és 6 méteres távolságban a barlangtól, de jelöljetek ki nekünk egy ösvényt amin visszatudunk jönni és lehetőleg ne túl feltűnően!
Amint kimentünk a barlangból ránéztem Sendora és amikor már halló távolságon kívül értünk csak ennyit mondtam neki!
- Nekem ez nagyon nem tetszik!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Shiren Hétf. Május 21 2012, 20:06

~ A francba. Nem az volt a célom, hogy felkeltsem a figyelmét. Habár ez még előnyömre is válhat. ~
Gondolkodott magában Mirubi miközben egy kedves mosollyal indult a többiek után. Ismételten Ő állt be sereghajtónak amíg a barlangig értek. Egész út alatt fenntartotta a jutsut, de az ilyen kényelmetlen mellékhatásokat mint a hosszú fog és karom azokat mind hanyagolta. Egyedül az érzékszervei élesítésére koncentrált. Valószínűleg nem volt rá nagy szükség mivel semmit nem érzett. Néha-néha egy-egy kellemetlen szagú dolgot a bokor mélyén, de jobb róla még csak tudomást sem szerezni. A barlanghoz érve harmadiknak ment be. Rögtön Sendo előtt. Ott aztán Ő is bemutatkozott. Ugyan azt a kamunevet nyögte be mint amit a másik kettő vizsgázónak.
- Én Ifu vagyok Konohából.
A fa gyűjtést nem akarta elvégezni és a tűzgyújtást sem. Eddig végig ügyelt arra, hogy ne tudja meg senki az elemét. Karu előnyben van vele szemben mivel neki Suiton technikái vannak ez már kiderült. Sendo is valamilyen szinten előnyben van a Doton technikáival. A Földklónok irigylésre méltóak voltak. De mit tud ez a kis kopasz Sunagakurei? Erre még nem kapott választ. Karu és Sendo leléptek. Mirubinak egyből forogni kezdtek a sűrűn használt fogaskerekek és gondolkodni kezdett.
~ A kölyök az állításai szerint szenzor és gyenge. Egy barlangban vagyunk, méghozzá egy szűk bejáratú barlangban. Egy Suiton technika tökéletesen elkapna minket. A fény pedig idecsődíti az összes vizsgázót. Csapdákat pedig, hogy a francba kellene állítanom? Sem tűz nem kell sem csapda. Csak menni a cél felé. ~
Mirubi mindvégig a fiút nézte. A hallását és a szaglását felerősítve érzékelnie kellet mindent. Még az is amit Karu és Sendo kommunikáltak. Nem fenyegetés képen bambulta szegény kopaszt, csupán amolyan fókuszpontként a gondolatainak. Támadt is egy ötlete.
- Ha igazat szólsz, akkor ugye érezni tudod más chakráját és megtudod állapítani, hogy körülbelül mennyire erős. Mi lenne, ha velem jönnél és itt hagynánk ezt a kettőt? Velem sokkal többre mész. Habár négyen erősebbek vagyunk, de lehet, hogy ha megállunk akkor nem érünk holnapig az ellenőrző pontig. És akkor kiesünk. Habár nem is tudom, hogy miért nem adod fel. Ha tényleg nem értesz semmi máshoz, akkor minek veszel részt a Vizsgán? Itt ha minden igaz harcolni is kell előbb, vagy utóbb.
A válaszokat várva, Mirubi egy követ keresett. Nagyjából akkorát mint a tenyere. Vajon meg is találja?
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Május 27 2012, 19:24

Sendo és Karu tehát elment megbeszélni a talán kicsit beképzelt kétségeiket és nem utolsósorban fát is gyűjtöttek össze közben, a barlang közvetlen közelében. Otokaze értetlenül állt a csapdakészítésének ötlete előtt, hiszen feleslegesnek tartotta és még azokhoz is el kellett volna menniük alapanyagokat gyűjteni az éjszaka közepén. -Ez csak egy kis barlang nem egy alagút, nincs más kijárata és jól eldugott helyen van, nem kell erre a pár órára biztonsági rendszert felállítani. -Mondta halkan, mikor már éppen távozott a két kusagakurei. Ezután Mirubi kérdései bombázták meg, amire pár másodperces szünet múlva válaszolt. - A célt is ugyanúgy érzem, mint az itteniek erejét, bőven időben vagyunk. Ha tovább mennénk, akkor csak egy új menedéket kéne találnom, ráadásul lehet hogy követne a két idióta is. Nem mondtam, hogy nem értek, csak ehhez nagyon és lehet hogy harcolnom kell egyszer, de a vizsga nem a harcról szól főleg. Vagy Konohában ezt nem mondták el? Itt azt nézik, mennyire gondolkodsz Chuunin fejjel. Például, az hogy én beszerveztelek titeket egy jó pont lenne, de ha most egymásnak ugranánk, az csak zajjal járna és hamar levadásznának. -Fejezte be és ezzel hamar le is zárta a témát. -Jó lenne ha bejönnének, ha nem akarnak másokat idevonzani.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Tisztások és környékük Empty Re: Tisztások és környékük

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.