Sziklák, emelkedők

4 posters

Go down

Sziklák, emelkedők Empty Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Feb. 19 2012, 15:05

A hegy legkeményebb szakasza, amin mindenkinek át kell jutnia.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Shiren Hétf. Jún. 04 2012, 19:55

// Lehet, hogy Én vagyok a hülye, de nem ide kellett volna írni? Very Happy //


A Kopasz minden kétséget kizárólag jól beszélt. Itt nem sokan mernének harcolni. Esetleg a nagyon vakmerő és fejjel a falnak nekifutós emberek. Itt szó sem volt vízszintes mászásról. A legjobb, ha vízszintesen helyezkedünk el. Egy sorban. Ki kicsit hátrébb, és ki kicsit fentebb helyezkedjen el. Így vízszintesen haladva, de egymástól biztonságos távolságra lehetnek. És ha netalántán valaki megcsúszna, amire a jelen pillanatban a legesélyesebb az a Kopasz, akkor el lehet kapni. Mivel a másik három genin, név szerint Karu, Sendo, és "Ifu" valószínűleg fogják használni a chakrájukat, így nekik kell figyelniük a veszélyekre. Ők könnyebben is haladhatnak. Persze a távolságtól és a tereptől függ a továbbjutásuk. Mirubi mindenképpen Otokaze mellett fog menni. Akárhogy dönt a csapat. Mivel most neki veheti legjobban hasznát, ezért nem hagyhatja meghalni. De a fiú iránti bizalmatlansága ismét fellobbant. Elhangzott egy olyan, hogy ők ketten a gyengébbek és a két Kusagakurei az erősebb. Ez nyugtalanította Mirubit, de a jót is meglátta benne.
~ EZ az! Becsüljetek csak le! Ebben annyi a baj, hogy lehet, hogy Otokazénak igaza van. A másik kettőnek biztosan nagyobb a tapasztalata. Meg is ölték volna nyugodt szívvel a Kopaszt. Mind a ketten öltek már embert. De mi van, ha tényleg erősebbek nálam? Annál lesz az előny, aki elsőre felér a hegyre. Egyre több kételyem van afelől, hogy négyen fogunk beérni ~
Mirubi megállt egy kicsit a sziklaszirt alatt, majd koncentrálni kezdte a chakráját. A tigris kézpecsétet megformálva koncentrált. Mindig is jó volt a chakrakontrollja, ezt talán még a sensei is megmondta. De nem szabad sok chakrát elfecsérelnie, így csak akkor használta a talpát, ha nagyon muszáj volt. Szinte szét robbant az erőtől. Érezte a hatalmat. Az az érzés öntötte el, amikor legelőször gyakorolt be tökéletesen egy technikát. Az az emberfeletti hatalom fogja erőssé tenni. Egyszer majd egy szép esős napon.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Jún. 11 2012, 19:12

Djuka Sendo írta:Az újonnan szerzett tag megindult, miután felvilágosította csapatunkat a többiek helyzetéről. Lassan kezdetét fogja venni a hegymászás, amiről mindenki tudta, nem fog egy egyszerű feladat lenni, amit el lehet kerülni. Ekkor Oto a fákon ugrálva indult el a barlangtól, mi pedig követtük őt. Lassan kezdtem megbízni a srácban, és kezdtem elhinni mindazt, amit mond, de még most se bíztam meg teljesen meg benne. Elértünk az első emelkedőhöz. Ha kikerülünk az első körből, és átmegyünk, akkor fogok hinni Oto-nak, bár nem tudom, hol tudna itt csapdába ejteni, reméltem, ki fog minket vezetni. Fáról fára ugráltunk, mindégig néztem a srácot, de nem tudtam rájönni, mi a trükkje. Tényleg ilyen elesett lenne, hogy segítségre van szüksége? Ezek a gondolatok kavarodtak végig a fejemben, miközben egyre közelebb kerültünk a következő megmérettetésig.
A hegy lábához értünk, ekkor felvetette Oto, hogy ő és Ifu akar középen menni.
- Akkor én leszek az, aki hátulról fogja védeni a csapatot. Karu, mész elől? -kérdeztem országbeli társam. A többieket is néztem, és vártam, hogy Karu elinduljon a hegynek.


A többiek jól elvoltak miközben én a gondolataimmal voltam elfoglalva! Csak követtem a többieket Oto mutatta az utat mögötte a töretlen konohai Ifuval... Valamiért Sendon még észleltem, hogy kétségei vannak. De én sem bíztam ám ennyire a vak szerencsémben, ugyanis sosem volt ilyen kedves hozzám...
Amikor odaértünk az emelkedőhöz már láttam, hogy a többiek kitaláltak egy amúgy teljesen idióta felállást ami sehogy sem volt jó!
- Még mielőtt beleélnétek magatokat ezekbe a gyerekes megoldásokba gondoljatok csak bele milyen hátrányai vannak annak, hogy ha egy oszlopban megyünk négyen... - istenem ezek az emberek értenek semmit sem a stratégiához? Hát persze, hogy nem mert még gyerekek... Egyikük sem lehet 15-nél idősebb szerintem. - Nézzétek úgy kéne mennünk mindenféle képpen, hogy Oto és én megyünk elöl. Azért mert Oto szenzor én pedig nálatok jobb térkép olvasási kézségekkel rendelkezem ez már bebizonyosodott... Tehát mi tudjuk merre kell menni... Ti pedig lesztek Ifu és Sendo ketten a hátvédek és így nem is egy oszlopba megyünk. Oto amúgy is megérzi, ha ellenség van a közelben elvileg szóval nincs nagyon félnivalónk. Elbújni nem nagyon tudnak előlünk!
Remélem megfelel nekik ez a felállás és elindulhatunk végre, mert szeretném már magam mögött tudni ezt a fránya vadont, és a kabátom is hiányzik már nagyon...


// Elnézést kérünk, hogy rossz helyre írtunk így talán könnyítek egy kicsit! //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Kedd Jún. 12 2012, 19:56

Karu hiába jött javaslatával, azt a többiek nem fogadták el, így az ifjú shinobinak szembesülnie kellett vele hogy ezúttal nem ő játssza a főnök szerepét. Ahogy elindultak, ha egyesek morogva is, az Otokaze által megálmodott formációban, a hegyszakasz percről percre meredekebb lett és a végén már tényleg mászásról beszélhettünk. Ugyan a chakrája használatával ezt mindenki próbálta könnyíteni de túlzott pazarlást erre senki sem engedhetett meg magának. Aztán egy idő után nagyjából a táv felénél, mikor már a lejtő következett volna a Homok ninja megtorpant. Pár másodpercig mozdulatlanná vált majd mikor már minden szempár rá szegeződött megszólalt. -Egy shinobi chakráját érzékelem nagyon közel. Nem túl erős de lassan halad a mi útvonalunkon. Az a baj hogy a többi úton erősebb ellenfelek is vannak általában kettesével. Vagyis vagy velük vagy ezzel az eggyel mindenképpen találkoznunk kell. Talán ha látja hogy négyen is vagyunk, akkor félreáll és haladhatunk tovább.- Mondta, miközben megvakarta kopasz kobakját és rátok nézett várva a javaslatokat.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Shiren Kedd Jún. 12 2012, 20:43

A döntésük Otokaze tervére esett, ami nem is volt annyira különböző mint Karué. A legjobb az egészben az volt, hogy nem volt semmi komplikáció. Senki nem csúszott meg, és senki nem lökte le a másikat. Szép is lett volna, ha az utolsó nagy próbánál kiderül, hogy valaki végig a csapat ellen játszott. De minden rendben volt. Mind addig, amíg Otokaze meg nem torpant. Mirubi, mivel néhány méterre mellette menetelt, egyből észrevette, hogy itt valami nem stimmel. Viszont, nem tudta, hogy mi. Talán most jött el az a pillanat, amire az egész út alatt számított? Otokaze a csapat ellen fordul? Szerencsére nem. Ennél, jóval aggasztóbb dolog okoz most gondot, és kényszeríti ismételten választás elé a csapatot. Egy ismeretlen shinobiba ütközhetnek. Vagy is mindenképpen ütközni fognak vetélytárssal, de a kérdés az, hogy melyik kisebbik rosszat válasszák. Mirubi nem szólt semmit. Most is, mint az egész út során mindig, a csapatra hagyta a döntés jogát. Neki bármilyen döntés jó volt, elvégre, a közelben van a cél. Ha valami balul sülne el, akkor csak egyszerűen lelép. A kérdés az, hogy kötik-e olyan szálak a "csapatához" hogy ne tudja ott hagyni őket a bajban. Mirubi szerint nem, de hát ezt Ő nem tudhatja teljes biztonsággal. Chakrát koncentrált a teste, minden egyes pontjába. Egyszerű chakrakontrol. Most a teljes, az általa begyakorolt Shikyaku no Jutsut alkalmazta. Még pedig a macskák tulajdonságait vette fel. A körmeit és a fogait sikerült ellágyítania, majd a kellő képen megnövesztenie és visszakeményítenie. Négykézláb helyezkedett, majd átmeneti változtatásokat folytatott a csontjain is, így rugalmasabbak és hajlékonyabbak lettek. Az izmai is megfeszültek és az érzékszerveit is felerősítette. Most már egy állat ösztöneivel és testi adottságaival rendelkezett. Beleszagolt a levegőbe, hogy leszűrje az idegen szagokat.


// Azt, hogy Mirubi mit érzett, azt a mesélőre bízom, mivel Kakashi irányítja a történéseket. //
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Itanashi Szomb. Jún. 16 2012, 10:45

A hegyoldalon el is indultunk. Láttam mindenkin, ahogy már szinte várja, mikor fogja a másikat lelökni, és a csapat ellen fordulni, de nagy meglepetésemre nem történt ilyen. Egyetlen furcsa dolog történt, mikor Oto a mászás közben hirtelen csak megállt. Fejét vakargatta, miközben felvázolta nekünk a helyzetet. Oldalt egy erősebb csapat megy, előttünk pedig egy személy. Na, pont ez kellett, mikor már belenyugodtam abba, hogy harc nélkül beérünk, és minden erőnkkel koncentrálhatunk a második feladatra. Ekkor a konohai fiú bevetette a vadállat stílus technikáját, melytől külseje megváltozott, négykézláb ereszkedett, és szimatolni kezdett a levegőben. hagytam a fiút kibontakozni, majd rákérdezek nála
- Mit érzel? - a válaszától függően fogunk valószínűleg továbbmászni, hisz ha nem egy erős ellenféllel van dolgunk, márpedig négyen vagyunk, akkor tovább mászunk, és vagy félreáll, vagy a Lefejező technikát alkalmazva megyünk tovább. Minden a két fiú érzékelésein múlik.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Kenshiro Karu Szomb. Jún. 16 2012, 12:02

Végül fel jutottunk a hegyre és közeledtünk az emelkedőhöz, amikor a kis kopasz hirtelen megállt, és közölte, hogy egy shinobit érzékel aki előttünk azon az útvonalon halad amit mi is választottunk magunknak. Hát, hogy őszinte legyek nekem nincs kedvem megütközni tapasztaltabb geninekkel, mert a második fordulóra szeretném inkább megtartani a chakrámat... A másik opció, hogy ennek az egynek megyünk neki, vagy félre áll az utunkból.
Nem hiszem, hogy egyedül belekötne négy emberbe, de fő a biztonság... A chakrámat használva kipuhatoltam a talajban a vizet, illetve igyekeztem megkeresni a talaj vizet. Remélem találok valamilyen forrást ahonnan tudok meríteni vészhelyzet esetére.
Ifu a konohai genin egy számomra még csak történetekből hallott vadállat jutsut alkalmazta. Hm érdekes fiú szerintem benne is több van mint amennyit mutat.
- Mi lenne, ha mennénk tovább ezen az úton? Ha valóban egyedül van az illető nem hiszem, hogy bele fog kötni négyünkbe!
A javaslat tétel után inkább visszahúzódtam a háttérbe és figyeltem az eseményeket!

// Abban az esetben ha megtámadnak minket valahonnan hirtelen Karu a saját technikáját alkalmazná védelemre! //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Jún. 17 2012, 18:20

Mirubi technikája bevált és sikeresen érezte meg az ellenfélél közelségét. Furcsa szaga volt, amit sem állat sem pedig növény nem áraszthat magából, valamint elég lassan haladt és egyedül. Mikor társa megkérdezte mit érez ő megerősítette Otokaze állítását, valóban egy emberről van szó és valóban az utatokban áll. A fiatal sunagakurei csak bólintott Karu javaslatára. -Egyetértek. Nem várhatjuk meg míg letér az útról vagy magára vonz még több embert. El kell mennünk mellette vagy kiiktatni. Mivel észrevétlenül nem tudunk elosonni, így mindenképpen kontaktust kell teremtenünk vele.- Magyarázta amit már ti is pontosan tudtatok. Átkapcsoltatok tehát lopakodó üzemmódba és úgy közelítettétek meg a célpontot, akit nemsokára meg is pillantottatok. Egy viszonylag magas, kék ruhás, barna hajú fiúról volt szó. A döntés már csak a tiétek, hogy mikor csaptok le rá.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Itanashi Vas. Jún. 17 2012, 18:50

A két fiú próbálta a lehető legtöbbet megtudni ismeretlen ellenfelünkről. Mindketten biztosak voltak benne, hogy egyetlen személy van előttünk, és hogy nem fog elmenni, nekünk kell rajta átmenni. Lassan még jobban a sziklához tapadtunk, majd megfigyelve a területet meg is pillantottuk a célszemélyt. magas, barna hajú, kék ruhás fiú volt. Megállítottam Karu-t, aki szinte mellettem volt.
- Én el tudom gyorsan kapni a srácot, viszont ha gond van, segíts - fordultam felé, majd halkan odasúgtam felé. Tudtam, hogy a két érzékelő is hallotta, amit mondtam, tehát értelme sem volt hangosan kijelentenem.
Ha társaim beleegyeztek abba, hogy gyorsan, hatásosan lerendezzem a fiút, akkor használva a Lefejező technikát a mászó fiú alá megyek, és nyakig a föld alá rántom. Nem akartam sok időt elpazarolni, hogy lelökjük, vagy megsérüljünk, egy gyors húzás, és mehetünk is tovább. Kivételesen jól jött a hegyoldal, mivel menekülni nem nagyon tud, és ha most elindulok, nem is nagyon fog észrevenni, a meglepetés teljes erejéből támadhatom. A fiúk bólintására vártam, de lélekben már elindultam a föld alá.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Shiren Hétf. Jún. 18 2012, 17:29

Tehát Mirubinak is sikerült megbizonyosodnia arról, hogy a Kopasz igazat mondott. Így tehát tájékoztatta Ő is a társakat és elindultak felkutatni az idegent. Sikerült közelebb lopózniuk és megpillantani az ellenfelet. Mert ugye itt Ő ellenfél. Ugyan úgy, ahogy a másik három. Magas volt és kék ruhás. Magas és kék. Talán Mirubinál magasabb. És lehet, hogy erősebb is. Mi van ha mindannyiuknál erősebb? Ez nem lehetett. Négyen biztosan elbánnak egy geninnel. Vannak annyira képzettek, hogy győzzenek. Mirubi csak lapult és várt. A szíve egyre hevesebben kezdett verni. Izzadt is, ami nem csoda, hiszen a stressz és ez az időjárás teljesen izzasztó. Viszont most kezdte átérezni azt is, hogy itt van már a cél. Az pedig annyit jelent, hogy lassan vége ennek az egésznek és Chuuninná válhat. Ez a terv. Aztán érzelmek, gondolatok jönnek-mennek, nem tudni előre semmit.
Sendo felajánlotta, hogy majd Ő elintézi. És persze ezt Karunak mondta, ahogy azt is, hogy ha gond van akkor segítsen. Ez esetben, Mirubi nyugodt szívvel hagyja ott őket ha baj van. Persze ez nem méltó egy Chuuninhoz és ahogy Otokaze is mondta, itt most azt nézik, hogy ki mennyire tud Chuuninként gondolkodni. Kérdés, hogy Otokaze igazat mondott-e. Mi más célja lehet ezeknek a versenyeknek? Mirubi nyugodt szívvel hagyja, hogy Sendo elintézze a fickót. Csak az a kérdés, hogy hogyan. Felőle meg is ölhet. Legalább lát majd egy igazi vergődő hullát. Ezen is át kell egyszer esni. Viszont, a fejpántja mindenképpen kell neki, így hát muszáj lesz odafigyelnie, hogy ne essen baja az ellenfélnek.
- Arra figyelj, hogy ne öld meg. Nekem kell a fejpántja!
Dobta oda a "kérést" Sendonak. Nem akarta név szerint szólítani, mert elfelejtette a nevét így tehát nem is tudná. Nem volt semmi különösebb baja a fiúval, csak annyi az egész, hogy neveket nehezen jegyez meg a kis butus. Ugrásra készen várta a fejleményeket.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Jún. 18 2012, 19:21

Végül is eljött az első forduló eddigi talán legizgalmasabb része. Otonak igaza volt ezt Ifu is bebizonyította. Így tehát elindultunk becserkészni azt a szegény shinobit aki sajnos az utunkban áll ezért el kell intéznünk minél gyorsabban, mert az idő sürget. Sendo felajánlotta, hogy elintézi a srácot egy lefejezővel és így meg se kell ölnünk. Bár őszinte leszek nekem nem kenyerem ezen a vizsgán gyilkolni főleg nem az első fordulóban, mert rájönnének a többiek, hogy ez milyen könnyedén megy is nekem valójában és gyanakodnának.
Amikor elértük a fiút így elég viharvertnek tűnt első ránézésre, de megtanultam már, hogy senkit sem szabad lebecsülni. Végig mértem a többieket! Mindenkinek az arcán valamiféle nyugtalanság lett úrrá, vagy csak az adrenalinjuk szabadult el. Sendo megkért, hogy támogassam, ha a fiú esetleg kivédi a lefejezőt, én pedig csak bólintottam egykedvűen.
Egészen addig a pillanatig nem csigázott fel a dolog amíg közelebb nem lopóztunk. A fejvadászat során sokszor kellett becserkésznem embereket, de most valahogy megint hatalmába kerített az az érzés, hogy mi fogjuk eldönteni ennek a fiúnak a jövőjét azzal, hogy most kiejtjük-e a vizsgáról avagy sem! Ez az érzés egyfajta önbizalmat kölcsönzött nekem. Nem tudom hogy fog reagálni Sendo támadására, de valamiért úgy érzem ettől függ számomra ez az egész vizsga!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Csüt. Jún. 21 2012, 02:59

Sendo akciója logikusnak tűnt, így Otokaze is szó nélkül beleegyezett az ismeretlen srác gyors likvidálásába. Mirubi félelme felesleges volt, hiszen Sendo egy nem halálos de annál praktikusabb technikával próbálta meg hatástalanítani a kék ruhást. Bár az ötlet nem volt rossz a fiú a jutsu utolsó pillanatába felfigyel valahogy a közelgő veszélyre és elrántotta a lábát. Ezután futni kezdett, de a legnagyobb tapasztalattal rendelkező Karu egy ugrással előtte termett és kirúgta a lábát. A kék ruhás mikor föleszmélt már az egész csapat körbeállta. -Gyerünk eszméletlenné kell tennünk vagy eltörni a lábát, hogy ne tudjon követni. Karu fejezd be, amit elkezdtél és menjünk fejezzük be a vizsgát.-Mondta karba tett kézzel Otokaze, mire a kék ruhás rémülten nézett a kusagakurei shinobira. -Ne! Kérlek! A nevem Vakai! A-a-apám nagyon gazdag ember, az egyik leghatalmasabb kereskedő a hazámban. Ha segítetek eljutni nekem a célig, nagyon sok pénz ütheti a markotokat! Kérlek..- Könyörgött szinte Vakai, mire Otokaze csak felnevetett. -Nevetséges, nem érünk erre rá.- Mondta komolyan csak úgy eldobva a meggazdagodás esélyét.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Itanashi Csüt. Jún. 21 2012, 09:46

A technikát el is kezdtem, miután társaim is jónak látták, ám az utolsó pillanatban megérezte a fiú, ahogy a föld alól közeledem, és elrántotta a lábát. A kezem kitört a föld alól, de nem érte el célját. A fiú a hegy oldalán futni kezdett, ám Karu elé ugrott, majd a egy egyszerű gánccsal a földre küldte a fiút. Mire felkelt mind a négyen körbeálltuk. A fiú ekkor könyörögni kezdett az életéért, hogy segítsünk neki, hisz az apja gazdag, és nem kis pénz ütheti a markunkat. Na ezt nem szerettem az emberekben. Azt hitték, hogy pénzzel megoldanak mindent. Itt az idő, hogy egy kis leckére tanítsuk ezt a fiút. Újonnan érkezett társunk siettetett minket, furcsa volt, az eddig meghúzódó fiú egyre több parancsot ad. Karu-ra szólt, hogy fejezze be, melyre fél füllel figyeltem csak. Engem a fiú érdekelt. Talpamba a chakra-t koncentráltam, majd a fiút megpróbáltam a vállánál fogva felemelni. Ha fel tudom, akkor így szólok hozzá
- Ide figyelj. Ez a vizsga a túlélésről szól, nem arról, hogy mennyi pénzed van. A pénznek itt semmi értéke sincs. Csupán taktika. - mondom neki, miközben a vállánál fogva tartom. - Ahogy a társunk mondta, nincs erre időnk. - szólnék hozzá igen komor arccal. Társaim reakciójától függhet a srác élete. Ha valamelyikük megfog, hátráltat, leteszem a fiút, viszont ha egyikük sem avatkozik bele, netalán jogosnak tartják az érveimet, miszerint egy vizsgán nem a pénz számít, a fiút ledobom a hegy oldaláról.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Shiren Csüt. Jún. 21 2012, 10:42

Mirubi csak nézett és várt. Kíváncsi volt a fejleményekre, de nem akarta a fiú halálát. Szerencséjére - és talán a fiú szerencséjére is - Sendo, nem egy tömegpusztító jutsuval állt elő, hanem a Mirubi által már jól ismert, lefejező technikával. Take-chan ellen már sokszor bedőlt ennek jutsunak, így nem volt ismeretlen a számára. De az, hogy a fiú érzékelni tudta a közelgő veszélyt az dicséretes. Egyik pillanatról a másikra tűnt el Karu és jelent meg a szökésben lévő fiú előtt. A szökevény a földön és a többiek körülötte. Érdekes alakulnak a dolgok, viszont nincs sok ideje a csapatnak. Lassan ideje lenne befejezni a vizsgát. Valószínűleg sokan beértek már és még többen buktak el. Lehet, hogy ez a nagy csapatosdi fogja a vesztüket okozni? A fiú könyörögni kezdett. Meg akarta vesztegetni a csapatot pénzel. Jelen esetben talán egyiküknek sincs szüksége a pénzre, de a későbbiek során Mirubinak nagyon is lesz. Kár, hogy ezt még nem tudja. Sendo egyből erőszakosan lépett fel. Felkapta a fiút, majd kioktatta egy kicsit.
~ Ez is egyfajta taktika is lehet. Sok shinobi elgyengül az ilyen ajánlatok hallatán. De inkább csak azok, akik elég sokat éltek ahhoz, hogy tudják, hogy a dolgok hogy is mennek. Az ilyen fiatal eltökélt elmékre mint amik mi is vagyunk a pénz nem hat. ~
Ami viszont a legfurcsább volt, az a Kopasz uszítása. Ennyire kegyetlen lenne? Mindenesetre érdekes volt ez a megnyilvánulása. Mirubi odasétált Sendo mellé, majd megszólalt.
- Fél. Gondolj csak bele. Mi értelme lenne megölni vagy kárt tenni benne? Hiszen ha már most is ennyire meg van törve, akkor esélye sem lesz ellenünk a későbbiek során. - Ekkor a többiekhez fordult - Hagyjuk hátra és induljunk. Ideje lenne befejezni a versenyt. Amúgy pedig, - Fordult Otokazéhoz - téged, ugyan így elkaphattunk volna és hátrahagyhattunk volna. Csak Te jobbat tudtál nekünk ajánlani és így elfogadtuk. - És végezetül a rémült fiú felé intézte a szavakat - Add ide a fejpántodat, mert az ugye mindenkinek hozni kellet, és akkor részemről minden rendben van.
Mirubi pedig tartotta a kezét. Ha a fiú nem adja oda, vagy csak nem tudja egyéb okok miatt, akkor egyszerűen megpróbálja elvenni tőle. Kellenek neki ezek az ereklyék. Nem lehet tudni, hogy mikor lesz rájuk szükség. Érdekes volt ez a nézőpont változás. Pár perccel ezelőtt, nem érdekelte a fiú sorsa, de most valamicskét igen. Hiába, még nem elég tapasztalt.


// Ha megkaphatom a fejpántot azt megköszönném, valamint mindegy milyen nemzetiségű az illető //
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Jún. 21 2012, 13:42

Kenshiro Karu... Futott át az agyamon újra és újra miközben Sendo megpróbálta elkapni a fiút. Azután már csak a másodpercek tört részeinek fogtam fel az eseményeket. A srác elmozdult Sendo technikája elől. Mintha egy gép cselekedett volna nem is én: Kenshiro Karu... hangzottak fel újra elmémben az öreg szavai. Mikor már körbeálltuk az illetőt Sendo és Ifu faggatózni kezdtek, de azt hiszem Ifunak sikerült leállítania Sendot...
- Nem kell nekünk fölöslegesen ellenségeket gyártani. - Ezzel a mozdulattal eltaszítom a fiút a földre, és egy rúgással eltöröm a jobb lábát a combjánál aztán pedig leütöm, hogy ne üvöltözzön a fájdalomtól! - Otokazenak igaza van... Gyorsan le kell rendeznünk ezt a részét a vizsgának, nincs időnk ilyesmikre!
Bár a meggazdagodás reménye nekem is sokat mondott egy pillanatra, de aztán rájöttem, hogy most már biztos exisztenciával rendelkezem kusagakuréban!
Ránéztem Otora...
- Mutasd az utat és siessünk... nincs vesztegetni való időnk!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Jún. 24 2012, 17:36

Karu támadását a fiú könnyedén hárítja majd a földre vágja a fiút keményen. Mirubi és Sendo erre harci alakzatot vesznek fel, majd a harmadik társuk is hamar felpattan az esés után és csatlakozik. A kék ruhás mosolyogva áll majd megszólal. -Erre semmi szükség. A első vizsga számotokra befejeződött ha Otokaze san is beleegyezik ebbe.- Erre mindhárman az alacsony kopasz srácra néztetek, aki láthatóan felszabadultabban és vidámabban lépett a kék ruhás mellé. Most már teljesen nem értettétek mi is folyik itt. -Beépített feladat. A legtöbb vizsgázó akire ráleltünk kapott egyet. Nagyon sokan buktak bele, de ti jól kezeltétek a helyzetet. Nem bíztatok bennem csak a képességeim miatt fogadtatok el útitársnak és még így is mindig szemmel tartottatok és persze egymást is. - Itt Mirubira tekintett a vizsgáztató, mint derült ki.- Aztán jól vettétek a terepet is és persze az itt lévő utolsó akadályt is legyőztétek.- Fejezte be Otokaze. -Bocs hogy hazudtam, valójában vizsgáztató vagyok és persze Chuunin már pár éve. De a lényeg hogy átmentetek méghozzá időben. Ideje jelentkeznetek a vizsgaközpontban. Katamaru megtennéd? - Nézett rá a kék ruhásra. - Már szóltam a központnak. a Fiúkat mindjárt odaidézik. Eddig meglepően kevesen mentek át szóval legyetek büszkék magatokra..- Mire betudta volna fejezni a mondatát a Chuunin, ti már egy fordított idézésnek hála a vizsgaközpont Kapujánál teremtettek, még mindig teljesen összezavarodva, de legalább sikeresen.

// Vizsgaközpont //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Sziklák, emelkedők Empty Re: Sziklák, emelkedők

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.