Akari Tenshi

2 posters

Go down

Akari Tenshi Empty Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. 21 Márc. 2012 - 22:31

Akari Tenshi


Név: Akari Tenshi

származási ország: Tűz országa (konohagakure no Sato)
tartózkodási hely: Víz országa (Kirigakure no sato)
Rang: Elveszett ninja (gennin)
Kor: 16
Nem: Nő
Vércsoport: AB+
Magasság: 162 cm
Testsúly: 46 kg
elsődleges elem: víz
Kisállat: vadászgörény (Miya)

felszerelés:

Kunai tartó (jobb lábán):
5 kunai
5 shuriken
10 senbon
10m dróthuzal
szerszámok (reszelő a shuriken tartójába, penge az alkarvédőjében)
10 robbanócetli
1 tanto

széles övtáska (bal lábán):
5 füstbomba
sminkkészlet
chakra tekercsek és chakra tinta
több fiolányi víz (kirigakure jutsuhoz)
fenőkő

Széles övtáska (elöl)
1 üveg kábító méreg (rövid hatóidejű fegyverméreg)
1 üveg altató méreg (rövid hatóidejű fegyverméreg)
1 üveg kábító méreg (rövid hatóidejű étel- italméreg)
1 üveg altató méreg (rövid hatóidejű étel- italméreg)

Háton:
2 fuuma shuriken
1 katana >>katt<< (hátál az övébe csatolva hordja)
1 wakizashi >>katt<< (oldalán hordja)
2 ninjato

Hátizsák
egy rádió (nagybátyjától kapta még bujkálásuk idején, azóta csak emlékként viseli)
1 medikus készlet (családja nagy része orvosi képességekkel is rendelkezik, amellett, hogy gyilkolásra specializálódtak)
1 energiatabletta
1 plazmatabletta (nagybátyja adta mielőtt elszökött a konohából)
alkarvédő, amiben egy penge van és a szélei recések (küldetésekre hordja)
1 kulacs víz
1 kulacs sake
konoha fejpánt (áthúzva)
Kirigakure fejpánt
Kimono (lepecsételve)
Zora (lepecsételve)
waraji (lepecsételve)
faiyue (lepecsételve)

rejtektároló:
Fénykép a családjáról és egy családi ereklye, egy fából faragott kaméleon

Kinézet:
Alacsony, sportos lány. Hosszú, ezüst haja, kerek, barátságos arca van. Egyik szeme barna, a másik kék, ha bekattan mindkettő vörösen kezd izzani. Fülében egy-egy ezüst fülbevaló van, jobb karján pedig egy stilizált angyal. Testalkata ellenére nagy mellei vannak. Egyszerű, fekete kimonót visel, egy piros övvel átkötva. Hátán egy tokban van a 2 fuuma shuriken, övébe csatolva hátul 1 katana, baloldalán van felkötve 1 wakizashi, a vállán keresztbe pedig 2 ninjato.

Jellem:
Szeret táncolni, ha zenét hall minden helyzetben képes táncra perdülni. A mindennapi életben ügyetlen, de küldetés vagy harc alatt komoly is tud lenni. Még soha nem bukott el, vagyis egy céllövő párbajban egyszer. Külsőre kedves lánynak tűnik, de ha felhúzzák, akkor nagyon agresszív lesz. Emellett nő létére perverz gondolatokon jár az esze. Imádja a vér látványát, főleg, ha nem a sajátja. Abban az esetben, ha sajátját látja meg bekattan és akkor fusson ki merre lát. Emellett nagyon perverz is és egoista is, nem hiszi magát istennek, de hiszi, hogy mindenkinél többet ér a klán képessége miatt.

Előtörténet

Családom eredetileg Kirigakureban lakott, de onnan, mint "szökött ninják" eljöttek. A család valójában nem szökött el a faluból, mint kémek jöttek el. Kirigakure elhitette a többi országgal, hogy az egész család elszökött. Pont ezért napokig az összes anbu kereste a családomat. Ekkor még nem születtem meg. A klán különleges képességének köszönhetően könnyen el tudott bújni az anbuk elől. Bár, ha kiállnak egy csapat anbu elé bármiféle fegyver nélkül, akkor se foglalkoztak volna velük, ugyanis a keresésnek csak a figyelemfelhívás és elterelés volt a célja, nem a klán likvidálása. A klán több heti utazásai során elérte a célt, Konohagakuret is, ahol az óta is kémként dolgoznak, amiről a falu nem tud. A klánomról egy kicsit. A klánom a gyilkolásra és megtévesztésre specializálódott ezt erősíti a klán képessége is. Emellett a klán különlegessége, hogy mindenki ért az orvosláshoz, ami rendkívül precíz chakra kontrollt igényel, a genjutsukhoz és az összes tag szenzorként tevékenykedik. Ezt a képességet én is örököltem, de még nem tökéletes.
A történetem ott kezdődik, ahol a klánomé véget ér. 16 éve születtem Tűz országának rejtett falvában. Családom egy kétemeletes kertes házban lakott. A kert viszonylag nagynak mondható, ahol egy közepes halastó és egy kisebb játszótér és hatalmas zöld terület volt található, fákkal, bokrokkal és egy fa gerendaház, ahol a családom nyáron közösen evett. A gyerekkorom nem mondható átlagosnak. Szüleim valaha ninják voltak, de 10 éves koromra mindkettőjüket elvesztettem. 3 éves voltam, amikor megszületett öcsém, Makito. Születésével vesztettem el anyámat, aki belehalt a szülésbe. 10 évesen vesztettem el apámat is, aki egy küldetés során vesztette életét. Ekkor határoztam el, hogy valamikor elhagyom a falut. Innentől kezdve nagybátyánkkal éltünk, öcsém és én. Mi örököltük apánk hatalmas vagyonát és az üzletét, amit anyámmal vezettek. 6 éves koromba kezdtek el edzeni nagybátyám. Már akkor megtanultam a fára mászást és a vízen járást, sőt nagybátyámon keresztül az elememet is megtudtam. Még aznap, amikor megtanultam a chakrámat irányítani, nagybátyám egy papírdarabot nyomott a kezembe, majd azt mondta, hogy irányítsam a chakrám a papírba. Nem volt meglepő, vagyis a nagybátyám nem lepődött meg, hogy elázott a papír, ami azt jelentette, hogy víz elemű vagyok, mert a családomban mindenkinek ez volt az eleme. Ezután elkezdte meg tanítani a Kirigakureban alapvető jutsunak számító Kirigakure no Jutsu/ rejtőző köd jutsut és a Muon Satsujin Jutsu // a Néma Gyilkolás Technikája jutsut. Az utóbbival kezdtük a tanítást. Nagybátyám elmutogatta a kézjeleket, majd elindult felém. Érdekes volt, hogy mozog mégse hallom.
- Na akkor te jössz! - Mutatott rám nagybátyám.
Elmutogattam a kézjeleket, majd elindultam, igaz nem volt tökéletes, de majdnem. A fű még mozgott a lábam alatt és a suhogás is hallatszott, de azért elég gyakorlott fűl kellett, hogy ezt meghalja. Fél óra gyakorlás után már elfogadható szintre sikerült, egy óra után meg tudtam közelíteni egy madarat hátulról annyira, hogy nem vette észre. Rejtöző köd jutsu gyakorlása következett. Nagybátyám újabb kézjeleket mutatott a kerti tóból köd kezdett el felszállni, majd elterjedt a kertben. Ha nem lett volna az érzékelő technikám, nem tudtam volna megmondani, hogy nagybátyám hol is tartózkodik jelenleg. Aztán lassan oszlani kezdett a köd és megláttam a nagybátyám. Ekkor jelzett, hogy én jövök. Elmutogattam a kézjelet, de semmi. Ismét próbálkoztam, ismét semmi. Aztán körülbelül 15 perc után sikerült elérnem a tó felett egy kisebb ködöt, amin igaz, hogy át lehetett látni, de legalább sikerült. A következő egy órában a kitartó gyakorlásnak köszönhetően sikerült elsajátítanom tökéletesre. 8 évesen a többi korombeli kölyökkel beírattak az akadémiára. A gyakorlati órákon a legjobbnak bizonyultam, míg az elméleti órákon is a középmezőnyben voltam.
12 évesen letettem a gennin vizsgát. A vizsgát meg előző estém nyugodtan telt. A vizsga 2 részes volt. Egy írásbeli vizsga, amin csont nélkül átmentem, majd egy gyakorlati vizsga, ahol a Hokage alakját kellett felvenni a henge no jutsu segítségével, majd 2 klónt kellett létrehozni. Ezt is sikeresen bemutattam. Jutalmul a sikeres gennin vizsgámért nagybátyám megtanított megtanította a genjutsu használat alapjaira, a Genjutsu kai/ Feloldásra és arra, hogyan használhatom ki a szenzor képességeimet. Ez alkalomból kaptam egy vadászgörényt, akit Miyanak neveztem el. A következő 2 évben két sráccal kerültem egy csapatba. Kezdetben csak olyan gyerekes feladatokat kaptunk, mint gyomlálás, kutyasétáltatás, öreg néni macskájának elkapása. Aztán körülbelül 3 hónappal a gennin kinevezésünk után kaptunk egy "D" szintű küldit, amiről utóbb derült ki, hogy legalább "C", ha nem "B". Egy híres építészt kellett elkísérnünk a Vízesés országába, Takigakuréba. Egy tavaszi, esős hétfő délután indultunk a faluban. Kezdetben csak kisebb ninják támadtak meg, akiket csapatmunkával le tudtunk győzni. Körülbelül egy hete lehettünk úton, mikor egy komolyabb támadó jött szembe velünk. Kezdetben csak annyit éreztünk, hogy körülöttünk a köd egyre sűrűbb lesz. Mindenki furcsállta, mert ez nem éppen az évszak jellemző időjárása, na meg én ismertem a technikát és éreztem, hogy valaki van a közelben. A két csapattársam persze egyből berezelt, de mesterem és én megőriztük hidegvérünket. Gyorsan előkészítettem a néma gyilkolás technikát és felkészültem a támadásra. Hallottam, ahogy a két társamat csapdába ejtik, nem nagyon tudtam megállapítani, hogyan, de a hangokból ítélve valamilyen víz jutsuval. ~Ha víz alatt vannak maximum 2 percem lehet, mielőtt megfulladnak. Elővettem 2 senbont a jobb kezembe. Egy kis koncentráció után próbáltam felmérni ellenfelem helyzetét és arra vettem az irányt, amerre ellenfelem lehet. Szerencsétlenségére ő is ismerte a néma gyilkolás technikáját, így egymást kerülgettük. Megálltam egy helybe és megpróbáltam a mesterem chakrájára ráállni, hogy őt legalább megtaláljam, szerencsére gyorsan sikerült megtalálnom. Körülbelül fél percem lehetett már a társaim életéből. Mesteremnek elmondtam, hogy körülbelül merre mozog az ellenfél. Ő elmondott egy tervet, majd az ellenség felé indult. Körülbelül 15 másodperc lehetett a 2 percből. 15, 14, 13 a mester elérni, majd harcba bocsátkozik. 12, 11, 10 Én hátulról megközelítem az ellenséget. 9, 8 hallom, ahogy társaim már fulladoznak. 7, 6 Eldobom a két senbont ellenfelünk létfontosságú szervei felé. 5 Már nem hallom az egyik társam fuldoklását. 4,3 Mesterem 2 vágást visz be az ellenfélnek. 2,1 A senbonok célt érnek és az ellenfelünk kiterül. Halllom, ahogy a társaimat fogságba ejtő jutsu felbomlik. Mesterem gyorsan a nem lélegző társamat kezdi el élesztgetni, miközben én a másiknak lenyomok a torkán egy energiatabletát, hogy egy kicsit visszatérjen belé az élet, majd egy korty saket is adtam neki, hogy elmúljon a sápadtsága. Közben a sensei újraélesztette a másikat és ahogy megérezte a sake illatát egyből oda hívott, majd elvette tőlem a kulacsot és ivott egy nagy kortyot, majd a társam kezébe nyomta, hogy kövesse példáját. Miután mindenki helyrezökkent, az emberünket kezdtük keresni. Egy fának álcázva találtuk meg. Mesterem csak mosolygott, mint megtudtuk ő rendezte így, mikor megérezte az ellenség jelenlétét. Az út hátralévő részében nem akadtunk komoly ellenségbe. Amint megérkeztünk a mestert egy jól védhető erődítményben helyezték el. Mi megkaptuk a jutalmat, emellett mestertől is megkaptuk a dicséretünket. Ez a küldetés volt a kulcs a chuunisághoz vezető út kapujához. Az akadémia elvégzése után félévvel mesterünk benevezett a chuunin vizsgára, de ekkor még a két szerencsétlen csapattársaimnak köszönhetően sikeresen elbuktunk. Ekkor tanultam meg kárpótlásként a ninjutsuk orvosi használatának alapjait, jutsut ekkor nem tanított nekem a nagybátyám. 1 év múlva újra beneveztünk. Az első feladat egy írásbeli vizsga volt, ami magas intelligenciámnak köszönhetően nem volt kihívás. A második egy rejtőzködési feladat volt, amit külön kellett teljesítenünk. Kirigakure no jutsuval könnyen el tudtam rejtőzni. Csapat társaim közül csak egyikük tudta teljesíteni, de ez a harmadik feladatnál nem volt mérvadó, mert az egy harci feladat volt. Elengedtek minket egy 1 holdnyi erdőben és az volt a feladat, hogy felügyelők szeme láttára 3 embert kellett legyőzni, majd kimenni legfeljebb 3. helyen kimenni sikeresen az erdőből. Összesen 11 ember teljesítette a vizsga eddigi részét. Már az elején kinéztem a 3 áldozatomat. Ahogy elhangzott a kezdést jelző dudaszó, ugyanis mindenkit máshonnan indítottak, így nem tudhattuk, hogy ki van mellettünk, egyből elővettem jó pár fiola vizet és a tartalmát a földre öntöttem és egyből létrehoztam a Kirigakure no jutsut. Persze az erdőben kitört a fejetlenség, kivéve a csapattársam és a többi kirigakurei nem pánikolt, megkerestem az első áldozatomat és egy senbonnal elkábítottam. Aztán szenzor képességeimnek hála hamarosan meg lett a másik két áldozatom is. Persze mondani se kell negyedikként keveredtem ki az erdőből. Az első egy kirigakurei srác, akivel már tavaly is jó viszonyba kerültem, majd egy kumogakurei lány, aki valószínűleg csak a szerencsének köszönhette, hogy kikeveredett, ami látszott rajta, egyik csapattársam, aki kevésbé volt szerencsétlen, mint a másik, majd én. Sajnos nem kaptam meg a chuunin rangot.
A következő évtől a csapatommal már komolyabb feladatokat is elláttunk, mivel már egy chuunin is volt a csapatban. Volt, hogy egy rablót kellett élve elfognunk, majd egy gazdag ember fiát lopták el a játszótérről. A csapatom akkor bomlott fel, mikor a következő chuunin vizsgán a másik csapattársam is átment. Ekkor voltam 15 éves. A következő félévet küldetésekkel töltöttem. 16 évesen vesztettem el az öcsémet, ami már csak az utolsó lökés volt abban az elhatározásomban, hogy elhagyom a falut, mert már nincs, mi ide kössön és a szabályok miatt nem tud a valódi énem kibontakozni.Testvérem elvesztése és a chuunin vizsga bukás miatt döntöttem el, hogy elhagyom a falut. Nagybátyámmal levelet küldtünk Kirigakureba, hogy segítség kellene a szökésben. A válasz 2 nap múlva megérkezett, hogy 5 napunk van összeszedni mindent, amit szeretnénk magunkkal és 5 nap múlva éjfélkor legyünk a bejáratnál, ahol összeszed minket 4 anbu. Nagybátyám a ház alatt található titkos alagutat, ahol a klán titkos képességei voltak lezárva és a falu több pontján, amiket csak a klán képességek birtokában lehet megközelíteni, pecsétekkel zárta el, hogy ne lehessen bemenni. Egyetlen tekercset sem vittünk magunkkal, így a klán összes képessége örökre odaveszett. 5 nap múlva már alig bírtunk magunkkal és terveket szőttünk, hogy szökünk meg. 3/4 11-kor el is indultunk a kapuhoz. Nagybátyám egy rádiót adott, arra az esetre, ha elszakadnánk egymástól. Sikeresen ki is jutottunk a kapunk és megtaláltuk a kiküldött anbukat, viszont ekkor 2 konohai anbu támadt ránk. Nagybátyám vállalta, hogy feltartja őket, legalább, míg a falu határáig el nem érünk. A tőle kapott rádió segítségével a harc fültanúja lettem, majd végighallgathattam jótevőm haláltusáját. Ekkor végleg eldőlt, egyszer bosszút fogok állni a falun.
5 nap alatt sikeresen eljutottunk a tengerpartra, ahonnan hajóval mentünk Kirigakureba, ahol már vártak a klánom ott maradt tagjai. Aztán hamarosan azt vettem észre, hogy a Mizukage előtt állok, aztán már a klán főhadiszállásán egy ágyban fekszem. felszereléseim mellett. Nem tudom mikor, de valószínűsíthetően alvás közben egy hordozó került a fejem mellé, amiben egy beidomított vadászgörény volt. A hónapok alatt nagyon összebarátkoztunk. Már fél éve vagyok Kirigakureba, de igazából semmi különös nem történt, mivel még nem volt meg minden papírom, amivel beállhattam volna a genninek sorába. Körülbelül 2 hete kaptam meg az utolsó papírt is, de azóta is csapatra várok.


A hozzászólást Akari Tenshi összesen 17 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 23 Nov. 2012 - 13:44-kor.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Szomb. 24 Márc. 2012 - 11:38

Na kész vagyok vele!
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akasuna no Sasori Vas. 25 Márc. 2012 - 10:26

Lefoglalom az előtörténeted ellenőrzését!
Azonban, mielőtt bármit is mondanék, a Tanács véleményét kikérem egy két dologban! Amint megvitattuk a dolgot, értesítelek az előtörténetedről!
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akasuna no Sasori Hétf. 26 Márc. 2012 - 9:36

Megérkeztem a Tanácsból hozott hírekkel!

Sajnos nem fogadjuk el a Chunin pályázatodat. Úgy gondoljuk, előbb bizonyítanod kell, hogy készen állsz egy ilyen kaliberű karakterre. Tehát Genkivel játssz folyamatosan és később próbálkozz ilyesmivel, amikor már láttuk, hogy sokat tapasztaltál és érett vagy egy Chunin karakterre!

A Kaméleon stílust sem fogadjuk, mivel két technika is van, ami hasonló. Tehát sok értelme nincs egy harmadik hasonló technikának.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Hétf. 26 Márc. 2012 - 16:22

Folyamatosan játszanék, csak 2 hónapja egy küldin vagyok rajta és még a feladat részéig se jutottam el. Amúgy melyik két jutusról van szó? (álcázó rejtekről tudok és melyik a másik?)
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akasuna no Sasori Kedd 27 Márc. 2012 - 9:43

Áttetsző Menekülés és a Rejtőzködő jutsu.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd 27 Márc. 2012 - 15:41

Ez lenne a főkarim, mert Genkivel egy kicsit be vagyok ragadva. Egyenlőre nem terveztem kihasználni, hogy chuunin, csak kellett egy újabb kari.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szer. 28 Márc. 2012 - 9:59

Ebben az esetben is csak azt tudom mondani, hogy geninként kell kezdened!
És hogy terveztél chunin karit, ha nem szeretnéd a rangját kihasználni? Ha chunin vagy, akkor már nem mehetsz kutyát sétáltatni, hanem a rangodnak megfelelő küldetésekre küldenek, tehát a rangját ki kell használnod. Ráadásul chuninként nagyobb az esélye annak, hogy életveszélybe kerülsz egy küldetés alatt, mint egy geninnel.

Tehát mindenképpen kezdj genint, vagy akadémiai tanulót! Az akadémiai tanuló az tök poén Very Happy Jókat lehet szórakozni vele Razz

Bocsi Kabuto, hogy idepofátlankodok :S de muszáj szólnom. Genki, ha mindenképp szeretnéd ezt a karit megtartani, akkor vagy kezdj genin szinten, vagy amit Kabuto is mondott, hogy Akadémiai tanulóként. Ha ez sem akkor majd később pályázd meg újra a karit. - Jiraiya
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. 29 Márc. 2012 - 21:45

Átírtam a karit Genninnek és kivettem a klán technikát, vagyis nem teljesen, de úgy írtam át, hogy a kari nem ismeri és nem is fogja.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akasuna no Sasori Pént. 30 Márc. 2012 - 20:52

Nos, itt vagyok, hogy újra ellenőrizzem az előtörténetet!

Azt mondom, hogy nem rossz, de nem is elég jó. A gyerekkorodról, a szüleidről és az akadémiai éveidről nagyon keveset tudtam meg. Az elsajátított technikák megtanulását is részletezhetnéd, csak hogy lássam mennyire értesz hozzájuk.

Ha a vadászgörényed meghalt(az előtörténeted szerint), akkor az adatlapodra nem kell őt feltüntetni Smile

Chunin vizsgák: Azt még elnézem, hogy fél év genin élet után elküldtek titeket a vizsgára, de szeretném tudni, hogy mégis miért voltatok érdemesek arra, hogy elmehessetek. Tehát néhány küldetést leírhatnál, hogy miket csináltatok, illetve egyet részletesebben is leírhatnál, amivel kiérdemeltétek a helyet a vizsgára. A következő vizsgára viszont sokkal később kerüljön sor. A következő vizsgán vegyen részt 16 évesen és miután az sem sikerül, hagyja el a falut. Tovább pedig nem kell írni, így akár lehet hogy olyan kezdő játékod, hogy elhagyod a falut és üldöznek. Vagy csak simán elhagytad a falut és elindulsz a célod felé...

Tehát, jelenleg ELUTASÍTVA!!! Ha javítod, amit leírtam, akkor már valószínűleg jó lesz!
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Vas. 1 Ápr. 2012 - 13:37

Na újra írva
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szer. 4 Ápr. 2012 - 20:12

Most már elfogadom az előtörténetet.

Kezdő Chakra: 110
Kezdő jutsuk: alapok+kirigakure no jutsu, muon satsujin és még választhatsz egyet, amihez elegendő a chakrád
Kezdő tőke: 1000 Ryo

Készíts adatlapot és kezdhetsz játszani.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.