Akari Tenshi

+3
Hinata
Uchiha Itachi
Akari Tenshi
7 posters

Go down

Akari Tenshi Empty Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Júl. 03 2012, 15:02

Tartalom: Youji// fogpiszkáló, Genjutsu kai//feloldás és a Nawanuke no jutsu// szabaduló technika (képzés) és egy játék
időben elhelyezés: 2 héttel a hotel kaland után (ami élmény volt) és a mostani játékomig

Ebben a hónapban Tenshi nem sok dologgal foglalkozott. A hónap egy két napos kalanddal kezdődött. A kaland előtt azonban egy technikát is megtanult. A Youji// fogpiszkáló nevű technikát. Ezért a technikáért egy szomszédos országba kellett mennem, ahol Funaki Hachiroval, aki a kirigakure no jutsut tanulta, s egy fura sensei-el találkoztam. Mint kiderült a fiú is Konohából szökött, mesterünk pedig meggyilkolta az egész családját. Először a fiúval futottam össze, vele volt egy kis balhénk, amit a tanár megjelenése szakított félbe, aki mielőtt megláttuk volna, fejbe dobott minket egy- egy evőpálcikával. A tanulásunkat két klón vezette le. Hachiro tanulását nem láttam, mivel míg ő a folyóparton gyakorolt, addig én az erdő mélyebb részében voltam. Sensei megmutatta a technikát, ő átdobott egy fán egy fogpiszkálót, majd rám bízta. Három különböző méretű és súlyú tárggyal órákig gyakoroltam, ameddig sikerült, de végül is meglett. Még utolsó ajándékként egy víz technikával elmosott. Hazatérve Egy két napos kalandon vettem részt, ami a falut körülvevő erdőkben zajlott le, egy fura ember vezetésével. Mindig kikapom az ilyeneket. A feladat az volt, hogy a közeli erdőkben valami rejtélyes dolog megtámadja a kereskedőket és azt kellett kideríteni, hogy ki vagy mi az, ami ezt teszi. Délután indultunk, és mire megérkeztem a helyszínre már elég sötét volt. Kunai, drót és ágak segítségével éjszakai szállást és egy edényt, amibe vizet tettem, hogy ha megtámadnak, egyből tudjam használni a köd jutsut, készítettem. Hajnal táján hangokat hallottam, amik miután lenéztem kiderült, hogy két egyszerű tolvajtól és a 4 kutyájuktól jött. Mivel nem voltak ninják gyorsan elintéztem őket, bár mesteremnek bele kellett avatkoznia, mert nem vettem észre, hogy van még egy valaki. Miután átnéztem az embereinket, még körbenéztem, hogy esetleg van-e valami a környéken, de miután nem találtam semmit és a mesterem is rábólintott, hazaindultunk, ahol egyből mély álomba merültem. A következő nevezetes esemény az életemben egy képzés volt az akadémián, ahol megtanultuk nawanuke no jutsu, azaz a szabaduló technika használatát. remélem nem lesz rá szükség. A képzés 2 napig tartott. Nem kell mondani, hogy szerencsésen eltévedtem és az akadémia helyett a kage palotába mentem, de szerencsére elvezettek a megfelelő helyre. Az első nap, azaz délután a mesterünk elmondta azt, hogy mért is lett szervezve a képzés aztán kiadta a feladatunkat, vagyis, hogy szerezzünk be információkat legalább 3 csomóról. Nekem szerencsém volt, mert a könyvesboltban találtak egy csomókról szóló könyvet, így nekem a probléma megoldódott. Az akadémiára elsőként értem vissza. Miután a csapat újra együtt volt a sensei kiadta a feladatot, vagyis sötétedésig csomózzuk meg egymásnak a talált csomóinkat, és amíg ő azzal próbálkozik, hogy kicsomózza, addig mi is próbáljuk meg másét kicsomózni. Ezt egész sötétedésig kellett vagy addig, amíg valaki úgy nem érzi, hogy kész van. Mivel jobban lefoglaltak a csomók, nem tudok ki mikor és hogyan távozott, azt tudom, hogy én jó sokáig az akadémián voltam és még az álmomban is csomóztam. Másnap ismét vissza kellett menni. A sensei mindenkit leültetett egy székre, majd kiválasztva a csomót megkötözte a kezünket a hátunk mögött, aztán elmondta a technika lényegét. Az enyémet jó keményre kötötte, így még mászkáltam is közben, miközben azon próbálkoztam, hogy kicsomózzam, ami végül sikerült. Miután végeztem hazamentem és a nap további részét pihenéssel töltöttem. Reggel az egyik unokaöcsém keltett. Reggeli után a faluba járkáltam, majd az akadémia aljában találtam egy padot, amire lepihentem. Nemsokára egy taktikai mellényes, Chuunin jött hozzám, hogy tanítani szeretne nekem. Ő is az elmélettel kezdte. Elmondta, hogy mi a Genjutsu és hogyan lehet ellene védekezni. Utána rám bocsátott egy Genjutsu, amiből nem tudtam kiszabadulni, ezért kimentünk az edzőterepre, ahol újra próbálkozhattam. A következő kör előtt azonban még valamit megpróbáltam. Levettem ruhámat, egyedül a melltartó és a bugyi maradt rajtam, majd a vízre sétáltam és először itt próbáltam ki a technikát. Többszöri próbálkozás után sikerült és a vízbe huppantam és csurom vizes lettem, mondhatni benedvesedtem. Miután kijöttem a partra, engedélyt kértem, hogy hazaszaladjak átöltözni. Miután visszaértem a pályára sensei újra megindította az illúziót, amiből viszont többedjére sikerült kiszabadulnom. Miután megdicsért elbúcsúztunk és mindenki ment a maga útjára.


//Remélem elég, kellett a szabaduló jutsuhoz//
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Júl. 05 2012, 11:45

Mennyiségre csak annyit tudok mondani, hogy láttam már jobbat is... A minőségét megfelelőnek találom ám javasolni tudom, hogy ezeket az egyszerű kis kijelentéseket spékeld meg valami személyes véleménnyel érzéssel vagy hasonlóval pl.:
Reggel az unokaöcséd keltett... de te úgy érezted, hogy még vissza aludnál egy kicsit.
(Ez csak egy rögtönzött javaslat!)

A bővítményedet elfogadom. A jutalmad +4 ch!

~Hashi
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Hétf. Jan. 14 2013, 20:54

//szenzor fejlődés , skizofrénia kialakulása, mérgek ismerete (pályázat), suiton: mizugakure no jutsu, [url=narutohun.niceboard.org/t69p225-kikepzoterepek]Suiton: Mizu bunshin no jutsu és drótcsévélő technika[/url] képzés, szenzor fejlődés (pályázat), beavatás, kanashibari//paralizáció (év végi ajándék)
Amik külön nem lettek linkelve: pályázatok//

A hónapom ismét sikeresnek és zsúfoltnak mondható. Kezdtem azzal, hogy néhány kölyköt figyeltem, akik a faluba jöttek. Nem vettem észre, de a képességeim a szenzor területen fejlődtek. Körülbelül 50 méter sugarú körben tudom észlelni magam körül a chakraforrásokat. A következő kalandomban egy szökött ninját kellett elkapnom egy jounin és egy chuunin társaságában. Mint kiderült a szökött shinobi igencsak jó genjutsu használó és van egy saját technikája, amivel előtudja hozni az ember sötét énjét, ami egy belső hang formájában nyilvánul meg. Amilyen szerencsétlen vagyok ezt a technikát rajtam is kipróbálta, így most van egy kéretlen utasom, aki mindig beledumál a tetteimbe kérve- kéretlenül, de főleg kéretlenül. Már sokszor segített rajtam, de jobban szereti ezt úgy tenni, hogy közben engem piszkál. A küldetés sikeresen zárult köszönhetően a fejemben lévő hangnak és annak, hogy a társaim időben megérkeztek. Ennek a küldetésnek a hatására kaptam meghívót egy idegentől a családomon keresztül egy gonosz szervezetbe, de erről még nem tudok semmit.Családi bíztatásrsa és saját ötletem folyamán elkezdtem a mérgekkel foglalkozni. Elöszőr csak általánosságban ismerkedtem meg a mérgekkel. Megtudtam, hogy nem csak a kigyóknak és a pókoknak, hanem a halaknak, rovaroknak és az emlősöknek is van mérge. Izgalmas, hogy a különböző mérgek hogyan hatnak az emberre és milyen összetevőik vannak.Utána kezdtem specifikusan is foglalkozni ezekkel a típusú mérgekkel. Elsőként a kigyók mérgével ismerkedtem meg. Megtudtam, hogy a kigyókat több csoportba osztják lakhely, méreg és család szerint, vannak a tengeri kigyók, a mérges siklók, a viperafélék és a siklók, bár az utóbbinál ritka az olyan harapás, ami az emberre hatással lenne.Megtudtam, hogy mik alkotják az egyes mérgeket, majd a típusokat, ami alapján eldönthető, hogy melyik milyen módon hat az emberre. Utána náhány kiemelt típusú lénnyel is megismerkedtem. Fekete mamba, keresztes vipera és a királykobra, hogy csak néhányat említsek. Viszont ha már a mérgével foglalkoztam, akkor nem árt, ha ismerem az ellenmérget, amivel megakadályozható a páciens halála. Ezuán a Tea országába kötöttem ki, egy kaland során vitt oda az utam, bár egy kisebb akadály, vagyis vihar állta az utamat, de szerencsésen megúsztuk a dolgot, így nem kellett úszva kijutnom a partra. Itt megismerkedtem egy vén perverzzel és egy jóképű fiatalemberrel. Bár a nevűket nem tudom, de nem is lényeges. Itt találkoztam a drótcsévélő technikával, amit mostanába kezdtem el elsajátítani. Volt ugyanis egy kisebb balhém, de ebből megmenekültem. A srác elmenekült, így a nevére továbbra se derült fény, viszont az öreg megtanított nekem egy technikát: Suiton: Mizugakure no jutsu a neve, ha éppen nem küldetésen vagyok vagy nem nincs feladatom ezt a technikát próbálom tökéletesíteni, hiszen még mindig nem értem teljesen a lényegét. Hazatérvén két képzésen is részt vettem, bár közben a családom is fejlesztésembe fogott. Első technikát egy dagadt mestertől tanultam, aki a Víz klón jutsut tanította meg a csapatnak, míg a másikat a drótcsévélő technikát egy fura, parancsolgatni szerető mestertől, aki oda van magáért, és egy ismeretlen fiúval, akinek legalább tudom a nevét: Kawachi. Miután a képzéssel kész voltam a családom úgy döntött, hogy fejleszteni kéne a szenzor képességeimet, így az egyik rokonom mindenféle technikával elkezdte kihúzni a határaimat és egészen 60 méterig jutott, bár ez hetekig tartott. Ezután döntöttek úgy, hogy megértem arra, hogy a család teljesjogú tagja legyek, így néhány próba után ezt a státuszt is elnyertem, amivel beavattak a családi titokba és két pecsétet is kaptam, egyet, hogy jelezzék a család tagja vagyok, egyet pedig azért, hogy ne tudjak beszélni a megismert titkokról. Én voltam az első, akit ezzel a pecséttel jelöltek meg, hiszen nem rég történt egy árulás a családban, így már nem bíztak semmit a véletlenre, bár ha meg hal a családi sámán, akkor a pecsét lekerül rólam és szabad leszek, de azért arra is gondoltak, hogy tovább kell valahogy majd adnom a gyerekeimnek, így beépítettek egy mechanizmust, ami annyit tesz, hogy a család bármelyik tagja felbonthatja a pecsétet, ha úgy ítéli, hogy most lehet beszélnem. Alig, hogy túl voltam a dolgon egyből kaptam a megbízást, hogy a Hold országába kell mennem, mert balhé van és engem választottak, hogy Kirigakurét képviseljem ott. Nem bukhatom el, hiszen a klánom és a falu számít rám, ezzel is bizonyíthatom, hogy méltó vagyok arra a bizalomra, amit megszavaztak nekem, mikor beavattak a családba.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Hinata Kedd Jan. 15 2013, 20:17

Nem leszek kukacoskodó kivételesen. Attól még néhány dolgot szeretnék elmondani. A mű rövid egy kicsit, ez lehet csak az én szemem szerint. Rengeteg apróság van amivel kilehet remekül színezni mert helyenként kicsit lapos. Igaz ez egy bővítmény, attól még érdekesé izgalmassá lehet tenni egészen apró dolgokkal. Ha időm mármint külön energiám lesz erre és ha igényled beszélgethetünk ilyen dolgokról. Hátha mind ketten tanulunk valami újat.

+ 4 ch
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Vas. Júl. 28 2013, 17:27

Bővítményben történtek: Tábor kaland, onnan a Démonok országába látogattam, majd a Hullámok földjén tett látogatásom és szökésem onnan, végül Mirubi szervezetébe való beavatása és első küldetésem az Amegami kötelékében.

Kedves naplóm!
Ismét eltelt egy hosszabb idő, így újra írok. Nagyon sok dolog történt velem és rengeteg megrázkodtatás is ért, amit nem tudok kinek elmondani, így jöttem rá, hogy a legjobb dolog, amit tehetek az, ha kiírom őket egy füzetbe, ezért téged ért a megtiszteltetés, hogy magadbafogadhatod a titkaimat, amit rajtam kívül senki nem olvashat.


Az egész a Hold országában kezdődött, ahol helyi ninjákkal való összefogással felszámoltunk egy tábort. Ekkor kezdtem az illegális, kevésbé törvényes dolgok felé. A tábor kaland alatt a Djuka klán néhány tagjával, Hiashi, Ame és Kodom, meg egy másik Tomoko névre hallgató fiúval kellett bejutnom a tábor területére, ahol a Bárót, egykoron Iwagakurei őrült chuunint kellett likvidálnunk, bár ezt egy Djuka zsoldos, Soroshima megtette, így nekünk csak egy pár helyi ninja maradt. Épp csak elkezdtük volna a vérengzést, amikor egy felségjelzés nélküli hajó támadta meg a Tábort és ismeretlen ninják lepték el az utcákat, így nekünk a menekülés maradt, na meg nekem, persze a lányra kell bízni, amikor két jól megtermett férfi is velem volt. Valahogy sikerült kimenekülnünk innen. Viszont a kaland végével nem igazán akartam még haza térni, inkább a tengerpartra mentem egy kicsit napozni bár nem sokat hagytak pihenni és barnulni. Egy rámenős fiú próbálkozott be, aminek az eredménye két jutsu elsajátítása lett, az egyik a mizuame nabara//víz elem: keményített szirup elfogó mező, ami később több mindentől is megvédett, de ne szaladjunk ennyire előre. A technika elsajáítása körülbelül egy napomba telt és egy éjszakába került a fiúval. Másnap a mizukage parancsára ugyanaz a fiú, akivel elvileg megbeszéltük, hogy többet nem látjuk egymást, egy másik értékes technikával ajándékozott meg, ami nem más, mint a Suiton: suimenka dou no jutsu// víz elem: vízalatti mozgás technikája, amit viszont egyenlőre nem igen kellett használnom. A technikák elsajátítása után döntöttem úgy, hogy mégsem térek haza, hanem inkább vándorló életet élek, nem leszek szó szerint elveszett ninja, hiszen nem szöktem meg és senki nem mondta, hogy egyből térjek haza, így először a démonok országába veszem az utam, de előtte a mérgekről való tudásomat bővítem a pókokkal és megszerzem az első adag keresztes vipera mérgemet és 10 nekotét is beszerezve azokat bekenem egy kevés méreggel. Ezután egy füles hatására a démonok országába utaztam, ugyan is valami küldetésről beszéltek, de odaérve közölték, hogy sajnos kevés lett a jelentkező, így a küldetést egy időre lemondták. Utazásaimat a szárazföldön folytattam, itt a hullámok országába mentem, ahol összefutottam a nagybáttyámmal, majd valami szervezettől feladatot kaptam a helyi vezető fiának elrablását, ami a bejutásig simán ment, de az őrtől megtudtam, hogy a család nyaralni van, így ott hagyva a haldokló őrt a házba mentem, ahol viszont nem volt semmi értékes vagy mozdítható, így visszamentem, hogy leveztve a mérgem megőljem az őrt, de az addigra rejtélyes módon eltűnt. Később megtudtam, hogy akkor kellett volna megölnöm az őrt, amikor lehetőségem volt rá, mert visszatérve a szállásomra a főnök várt, aki eláárulta, hogy az egész csak egy teszt volt és ő játszotta az őrt. Mivel sikeresen átmentem a próbájukon így felajánlották a lehetőséget, hogy egy pecsét felhelyezése ellenében kiképeznek, de valahogy a pecsét nem igen vonzott, így éppen megköszöntem volna, amikor két fegyveres tört be és erőszakkal akarta rámhelyezni a pecsétet, szerencsére sikeresen megszöktem, de körülbelül 16000 ryu értékben veszett oda, még belegondolni is rossz, hogy azok fogják felhasználni az én pénzemen szerzett fegyvereket és még a küldetésemért járó jutalmat sem kaptam meg, vagyis a jutalmam az, hogy tudom, hogy olvasni kell a jelekből és ha olyan a helyzet, akkor tudni kell, hogy az embert mikor próbálják csapdába csalni. Innen a Gőz országába menekültem, ahol Mirubival, egy szervezet főnökével és két taggal, Santan Ryu és Itanashi, is találkoztam. Miután a két tag távozott Mirubi kiadta az első feladatom, vagyis, hogy épüljek be a Víz oldalán a szervezet jelenlegi bázisául szolgáló Fű országa elleni támadásba és próbáljam meg szétzilálni a belső rendet vagy öljem meg a szakasz vezetőt.
 

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();Akari Tenshi Impression
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Killer Bee Vas. Júl. 28 2013, 17:46

 Remélem nem kértél meg senkit h modizza Very Happy én most aktívabb és gyorsabb vagyok nyehehehe (chn kívűl egyéni kérés?)


Szóval, mivel számomra te teljesen más fogalom vagy játék téren, így az írásod nem fogom moderálni, valahogy olyan átlagon aluli. A mennyiség és minőség alap követeltség, ;D de most elnéző leszek mindkettő téren. 


Sajnos +4 ch-t tudok adni! De talán megkellett volna várni a frontot, bár arra mindenképp lesz jutalom. 


Üdv
Bee the best
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Nov. 26 2013, 17:48

Bővítményben történtek: Találkozás Akari Taishival, Harc a Fűért!, Aum no ansatsu no jutsu/ lélek egyensúlyának technikája, szenzor fejlődés és indulás a Folyó országába Árnyék fogadó kalandba csatlakozásig

A hullámok országában járva sajnos átvertek, ugyanis a feladatom az lett volna, hogy egy gazdag család elkényeztetett és antiszociális művészlelkű csemetéjét kellett volna elrabolnom. Ugyan ilyen feladatom nem volt még, de csak 3 napom volt a kivitelezésre. Az első napot a leírásokat nézegettem, ugyan nem tudtam meg belőle sok mindent, így saját szemmel kellett meggyőződnöm a helyszín kinézetéről, ami igen csak meglepett, hogy ennyire a kezemre játszik a terep, ugyanis volt egy tó, ami teljesen bevezetett a házba, így egy korábban megtanult technikával be tudok hatolni. Két egész napig terveztem a betörést és végeztem helyszíni megfigyelést, majd a 2. nap estéjén akcióba lendültem éss egy sikeres harcban legyőztem az őrt, majd besétáltam a házba, de nem volt ott semmi, így visszamentem és az őrtől megtudtam, hogy a család nyaralni van. EZ eléggé felbosszantott, de nem annyira, mint a másnap, mikor megtudtam, hogy az egész csak átverés volt és vagy menekülök vagy egy pecsétet tesznek rám, de inkább az előbbit választottam, így a Hullám országa is felkerült azon országok listájára, amit nem fogok mostanában meglátogatni. Menekülés közben találkoztam a családom egy rég legendákba tűntnek hitt tagjával Akari Taishival, aki felvilágosított egy- két dologgal kapcsolatban, majd kiadta a feladatot, hogy menjek a Gőz országába és olvadjak be egy szervezetbe, amit egy Kenshiro Mirubi nevű srác vezet, ugyan még nincs sok tagja, de folyamatosan növekszik. A parancsát követtem, így valóban összefutottam az említett illetővel, aki a Fű országa ellen küldött Iwagakure oldalán, de szabotálnom kell őket, az oldalt, ami az otthont jelenti a számomra, az oldalt, ami akkor is menedéket nyújtott, amikor a másik oldal kivetett magából. Ugyan nem mutattam, de nem volt semmi kedvem a dologhoz, ahhoz viszont, hogy a szervezet elfogadja a tagságom el kellet végeznem, így elvállaltam. Indulás előtt volt egy kis összetűzésem egy helyi boltossal, de csak látszólagos volt, ugyanis hiába csináltam úgy, mintha kirabolnám valójában az eszközök között hagytam a fegyverek ellenértékét. Az út hosszú volt és fárasztó, de rengeteg lehetőségem volt arra, hogy a lehetőségeimet a szakaszvezető kiiktatására, meg volt a mérgek ismerete és volt egy kis mérgem, amit még a Holdban gyűjtöttem, vagy esetleg álmában ölöm meg, vagy esetleg a harcokban balesetnek álcázva, hiszen egy háborúban bárkivel megeshet, hogy az adrenalintól túlfűtve az ember a társát is ellenségnek nézi. A terv megvolt, de tudtam, hogy amíg én vagyok az újonc, addig nincs olyan cselekedetem, amit ne figyelnének árgus szemmel, így egy kicsit várnom kell, míg megtehetem a megfelelő lépéseket az ügyben. Végre megérkeztem a táborba, ahol egy kis ismerkedés és lesátorozás után a vezető hívatott, hogy meg akar ismerni. Szerencsére a bemutatkozásom sikeres volt, így könnyen elfogadott a csapat is, bár éreztem, hogy néhányan még továbbra is figyelnek, így mire eljutottam oda, hogy megtegyem, amiért jöttem a csapatot visszarendelték, így én is haza felé vettem az irányt. A faluban egy alapos fejmosást kaptam, majd visszavettek a falu ninjái közé és egyből képzésre küldtek, ahol megtanulhattam a aum no ansatsu no jutsu/ lélek egyensúlyának technikáját, majd családi keretekben fejleszthettem a dobófegyverek elleni harcmodorom és a szenzorképességemet pontosítottuk. Taishi úgy döntött, hogy nem bujkál tovább, így hazatért a családhoz, majd nem is húzta sokáig az időt és közölte velem, hogy egy kémhálózat miatt a Folyó országába kellene mennem, hogy megtudjam mennyire veszélyesek és egyéb információt is kellett szereznem róluk.

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();Akari Tenshi Impression
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Nov. 26 2013, 21:36

Rövid összefoglalása egy nagyobb történetnek, legalább az átvezetéseket jól kijátszottad.
+ 5 Ch
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Pént. Okt. 24 2014, 18:10

//Mivel az előző bővítményemben egy kicsit összekuszálódtak a dolgok egy meg nem történt, de betervezett esemény leírása miatt, így egy kicsit megváltoztatom a dolgok sorrendjét és muszáj betennem bizonyos meg nem történt eseményeket, amik ahhoz kellenek, hogy a dolgok összeilleszthetők legyenek//

Esős napra ébredhettek az emberek, bár engem az időjárás jelenleg a legkevésbé sem érdekel, mert éppen menekülök a Hullámo országábó, ahol egy titkos szervezet becsapott, már ekkor megfogadtam, hogy visszatérek és megsemmisítem a szervezetet, de egyelőre embereket kellene találnom, hiszen egyedül gyenge vagyok. Nem tudom mit tehetnék, amikor is észreveszem, hogy Kirigakure képzést hirdet, így hazafelé veszem az utam, hogy részt vegyek a képzésen, persze már egy ideje eljöttem, így nem vagyok teljesen naív, tehát nem Tenshiként térek haza, sőt igazából nem is kirigakure színeiben térek haza, hanem történetem szerint egy vándor szerzetes ninja leszek, aki egy ismeretlen szerzetes rend legyilkolásakor menekült el több tanítványtársával együtt. A határon úgy tudtam átjutni, hogy azt mondtam, hogy az Akari klánhoz jövök, így a határőrök közül 2 a családhoz kísért, akik szerencsére felismertek és mivel a kísérőim beszéltek először egyből leszűrték a tervem és nem lepleztek le, így egy kis csellel részt vehettem a képzésen, ahol az Aum no ansatsu no jutsu// lélek egyensúlyának technikáját tanultam meg. (Előző bővítményben kifejtve) A képzés utáni rövid időt is hasznosan töltöttem, ugyanis a hallás, hangtan és egyensúlyról szereztem ismereteket, amik talán egy majdani saját genjutsu kifejlesztéséhez adott is ötletet. Alig, hogy végeztem a család javaslatára a Fű országába indultam, ahol az Eső és a Föld országa megtámadta a falut, hogy elfoglalja. Úton odafelé futottam össze egy távoli rokonommal, Akari Taishival, akivel néhány napot töltöttem, ami alatt megtanultam a junsun kai// víz pajszs lövedék technikát és a skorpiók mérgét is tanulmányozhattam Taishi jegyzeteiből és még másik két technika leírását is kaptam egy- egy tekercsben. Ez után elváltunk én pedig folytattam az utamat a Fűbe. Egy újabb kitérő után, amikor is megtanultam a Suiton: SUi nohara// Víz elem: Vízfelület technikát és még a Gőz országába is betértem, ahol néhány hang országival való balhén keresztül találkoztam Mirubival és csapatával Raion Tensei-jel és Itanashival, akik teszteltek, de úgy tűnik, hogy átmentem a vizsgán, így Mirubi, miután a többiek leléptek, feladattal látott el, hogy a Fű országában vegyek részt a harcokban és akadályozzam meg, hogy az Eső elfoglalja a Fűt, mivel a szervezet bázisa a rejtett falujában található és a vezető klánja is ott telepedett le. Megígértem, de már akkor tudtam, hogy ebből ugyan nem eszik, Konohát alapvetően utálom, még ha pontosan tudom már a múltamat, ami egy nagy hazugság, de az igazság sem tüntette jobb színbe a falut a szemembe, márpedig a Fű Konoha szövetsége, tehát ellenség. Már nem voltam messze a Fűtől, ahol a határon könnyen átjutottam lévén az ellenség már elintézte a határőröket és meg is találtam az Eső táborát, ahol miután elmondtam a jövetelem célját, segíteni az Esőt a falu elfoglalásában, mutattak egy tábor helyet, ahova elpakolhattam a cuccaimat, majd a vezetőhöz kísértek, aki gyorsan végig mért és először nem akart hinni nekem, de amikor a tárgyalásunk alatt a Fű támadást indított és rengeteg katona lelte halálát a váratlan támadás miatt, így mégis engedett, mivel menekülni már nagyon úgysem tudnék. Visszatértem a fegyvereimhez és kiszabadítottam azokat az égő sátramból, majd botor módon a szenzor csapatot kezdtem keresni, de rá kellett jönnöm, hogy a csapat csak egy szedett vedett csürhe, akiket egy jó vezető alá tettek, hátha ki tud valamit hozni ebből a csapatból, így feladva a keresést megindultam a harctérre, de hát az Eső már elintézte az előörsöt, így kevés emberbe futottam be, de azok is hallottak voltak vagy haldokoltak. A klónjaim, amiket korábban hoztam létre egyszer csak 2 villámgömbnek köszönhetően megsemmisültek, de engem még nem szúrtak ki. A terv gyorsan előállt és mivel nálam volt a meglepetés ereje, így gyors előkészületek után három dolgot tettem, youji// fogpiszkáló és a kanabishai technikákat használtam, hogy néhány másodpercre mozdulatlanságra ítéljem őket, hiszen a szintjükön ennél többre a technika nem lesz képes, majd egy robbanó cetlis kunai késsel darabokra robbantsam őket, a tervbe nem számoltam, hogy a két fogpiszkáló pont a nyakukon fog átmenni, de már nem tudtam megállítani a kunait, így tartottam magam a tervhez és végeztem is a két támadóval. A korábbi robbanás egy gombát is felrobbantott, ami alól egy sérült férfi mászott elő, de nem ez volt a legnagyobb baj, ugyanis felhívtam a figyelmét a közép távú osztag figyelmét, akik meg is indultak volna, hogy végezzenek velem, de a sérült férfi magára vállalt, így megmenekültem az egész osztagtól. A férfi és köztem rövid, de ádáz harc alakult ki, többször állt úgy, hogy a férfi nyeri a csatánkat, de elbízta magát és szerencsémnek és alapos taktikázás után sikerült legyőznöm egy igen egyszerű, de alattomos technikával, ami nem más, mint a kage shurriken no jutsu// árnyék shuriken technika. A csata elvette a folytatástól a kedvem, szívesen öltem volna még Kusagaureit, de a sérüléseim komolyak voltak és így egy gyors terület felmérés után, ahol megállapítottam, hogy az Eső is visszavonul, menekülőre fogtam és meg sem álltam a Föld országáig, ahol egy hét pihenő után Niiri- faluban, ahol a hiányzó fegyvereimet pótoltam,  
10 kunai, 15 shuriken, 2 kisméretű tekercs, 15 senbon, 1 közepes ívelt, kétélű tanto, hozzá egy tok és egy fuuma shuriken formájában, és a pihenőidőmet kitöltve a harmadik tekercsben lévő technikát is elsajátítottam, ami a yuushutsu suirou no jutsu// Kibuggyanó víz börtön technika volt. A faluban töltött idő alatt újabb terven kezdtem törni a fejem, hogy Konohát kéne egy kicsit a háborúban megzavarni és célpontnak Tanzaku gait néztem ki, ahol viszont egy kirigakurei osztagba botlottam, akik akaratom kívül a Tea országába vittek, ahol feladatot adtak, hogy figyeljek meg egy bizonyos embert, mivel miután átnézték az emlékeimet érdekesnek vélték és tudni akartak róla és mivel én már a közelébe vagyok, így a dolog triviális, hogy én legyek az informátor. Mivel nem tartóztattak és igazából ők is leléptek, így én sem maradtam ott, bár nem jutottam messzire, de ez már másik történet.

//Történtek
Aum no ansatsu no jutsu // lélek egyensúlyának képzése utántól, ami a Hullámok földje után és a Taishival való találkozásom között volt
hallás, hangtan, egyensúly - pályázat (képzés után)
Víz pajzs - tanulás (Hullám és a Fű között + Taishi njk)
skorpióméreg - pályázat (tanulás után)
Víz felület (05.04.) - Tanulás (útban a Fű felé)
találkozás Mirubival (link)
Harc a fűért lezárás (link, mesélő: Rikudou)
Vásárlás (link)
kibuggyanó víz börtön - tanulás (Niiri falu után, útban Tanzakuba)
Elveszve a nap alatt és a Feladat (Elveszve, feladat, mesélő Danzou)


A hozzászólást Akari Tenshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 18 2014, 16:19-kor.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Pein Vas. Okt. 26 2014, 18:19

Lényegre törő összefoglaló, tartalmilag megfelelő. 
Legközelebb viszont kérlek, próbálj meg egy ilyen horderejű bővítménnyel valamivel többet foglalkozni! Lehet több átvezető rész, legyen több szó az érzelmekről, a gondolataidról stb. 
Fogalmazási hiba volt pár, de ezek helyett inkább egy eléggé zavaró tényezőre hívnám fel a figyelmed: gyakran több sor hosszúságú mondatokat írsz. Ezeket, kérlek, kerüld, mert mire az ember a mondat végére ér, elfelejti, hogyan kezdődött. Az igazat megvallva pedig sokszor nem is kapcsolódnak egymáshoz a tagmondataid.
A gondolategységeket ponttal, esetleg pontosvesszővel gyakrabban válaszd el, ha pedig nagyon egy mondatot akarsz, akkor gondolatjelet is használhatsz, de azt is módjával. Például: "Tegnap rengeteget edzettem, ami borzasztóan megviselt – nem mintha megbántam volna!" 

Jutalmad +4 chakra
Pein
Pein
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Kami
Chakraszint: Bőségesen elég Konoha elpusztításához...

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Akari Tenshi Pént. Márc. 27 2015, 15:58

Bővítmény tartalma:
genjutsu beavatás + tanulás, kaland+ tanulás (útban Füst felé), Kiyoko,  Amegami gyűlés, Mirubival tárgyalás, kígyó és rabszolga beszerzés, első jelentés

A falumat elhagytam, mégis az előbb talált meg, mint szerettem volna, de nem bántam meg. Ugyan a kaland majdnem az életembe került, de mégis megúsztam, helyette a falu egy feladattal bízott meg, ugyanis amíg ájult voltam átnézték az emlékeimet és egy olyan dologra, vagyis személyre bukkantak, ami, illetve aki, felkeltette a figyelmüket, személy szerint Kenshiro Mirubira.  falunak nem tudom, hogy mi a célja Mirubival, de nekem vannak és ammi azt illeti nem éppen Kirigakure ellen valók ezek a célok. Mindegy. Feladatot kaptam, figyeljem meg és jelentsek a fiúról. Én szívesen megteszem, hiszen a srác konohai, ami kirigakure riválisa és számomra sem semleges a falu, még az igazság tudatában is, gyűlölöm.Tehát, ha sikerül kiderítenem valamit Mirubiról, akkor a faluját is meggyengíthetem vele. A feladatot megkaptam, így tovább nincs maradásom ezen a szörnyű helyen. Mivel az ANBUk leléptek, így nekem sincs maradásom. Bevetem magam az ország erdeibe, ahol két fiatallal futok össze, akik valami öreget kerestek, aki állítólag ügyes genjutsu használó, mert már többször átejtette őket. Mivel az érdekeim és az érdeklődésem ebbe az irányba igen csak erősek, így a segítségükre siettem. A támadó hamar felfedte magát, de nem az öreg volt, mert sikerült elkapnom a kibuggyanó vízbörtön technikával, amit ő egy hasnló elemi technikával semlegesített. A charája és az érzékeim után menet meg is találtam a férfit, aki igen csak szemrevaló volt, de szerencsére a genjutsu világába is beavatott, sőt tanított egy technikát is, ami egy nála gyengébb, de annál hasznosabb technika fejlettebb változata. Néhány sikertelen próbálkozás után sikerült elsajátítanom a genjutsu shibari// illúzió kötés technikát, aminek az volt az ára, hogy a két fiatalt el kellett távolítanom innen. Az első ötletem az volt, hogy megölöm és elásom őket, de aztán a tanárom mondta, hogy nem akar feltűnést kelteni, így egy békésebb megoldást találtam, elcsaltam őket a föld országába, aminek a határán én elválltam tőlük és a Füst felé vettem az irányt. Természetesen a kaland nem került el. Nem tudom hogyan, de nem meglepő módon megtalált Taishi, akivel a Hang országába már közösen léptünk. Fél napig sétáltunk békésen, amikor három bandita támadt meg. A támadásaikat könnyen hárítottam, viszont több technikám is csődöt mondott ellenük, végül társam segített végezni velük, sőt egy orvosi technikát is megtanított, ami az idegfájdalom névre hallgat. A technikával képesek vagyunk lebénítani az áldozatot, sőt ügyesen használva meg is ölhetjük. A technika első áldozata a harmadik bandita lett, akit Taishi csak emiatt a technika miatt nem ölt meg, még.  Lépésről lépésre sajátítottam el a technikát, aminek a végeredménye az lett, hogy a támadó először összevizelte magát, majd elgyengült a lába, végül Taishi egy mozdulattal megszabadította szenvedéseitől.  Alig hullott el a férfi , amikor valahonnan négy férfi egy gyaloghintót cipelve tűnt fel, majd egy nő feladatot adott, hogy el kéne tenni egy illetőt láb alól, aki az ismeretlen megbízó ellenábasának az embere. Állítólag nem ismer ninja technikákat, de speciális képzést kapott, tehát igen veszélyes ellenfélről van szó. Elvállaltam a küldetést, mire a nő, Taishi, hathatós közbenjárásának köszönhetően, 10 000 ryu előleget adott, azzal a kikötéssel, hogy ha lelépek, akkor addig járnak a nyakamra, amíg el nem végzem a feladatot. Ekkor nem jutott eszembe, de már volt dolgom ilyen megbízóval, aki végül majdnem tőrbe is csalt a végén. Néhány kérdés és részlet megbeszélése után a nő úgy tűnt el, ahogy jött. Kérdezni csak ennyi időm volt. Taishi már a beszélgetés során kifejtette, hogy neki nincs ideje a küldetésre, bár ezen nincs mit csodálkozni, nem dajkának szegődött mellém, hanem tanárnak. Mivel jobb dolgom nem volt, így a három hullát egy korábban tanult technikával életre leheltem és velük a hátam mögött indultam meg a falu felé. Az út fél napig tartott, így arra gondoltam, hogy inkább holnap keresem meg a célpontot, ma inkább felkészülök a harcra. A kapunál egy bizonyos embert kerestek, így papírokat sem kértek, könnyen besétáltam. Nem jutottam messzire, mikor valaki berántott egy sikátorba és a könyökét a nyakamba nyomva, kardot fogott rám. Amint magamhoz tértem, egyből rájöttem, hogy a célszemély az. Első támadási próbálkozásom a legújabb technikám volt, amivel a tüdejét céloztam, de egyszerűen elugrott. Kisebb belharc alakult ki, amiből az is kiderült, hogy képes használni egyetlen villám elemi technikát, amit többször be is vetett. Harcunkat a falu őrség szakította félbe, de mielőtt elhagytam volna a helyszínt, még egy robbanó cetlit hagytam ajándékba, amit nem sokkal később, menekülés közben felrobbantottam.
A kaput sikerült elérnem és ki is menekültem a faluból, el minél messzebb, hogy biztos ne találjanak rám, egészen a Füst országának határvidékéig. A határon sikerült átszöknöm, majd egy kis pihenő után tovább mentem. Másnap futottam össze egy shinobival, aki a Kiyoko nevet viseli. Beszélgetésünk kezdetben nem volt barátságos, de aztán megtaláltuk a közös hango, még ebédre is meghívott, aminek én nem mondtam nemet. Evés közben meghívtam az Amegamiba, bár még pontos dolgokat nem árultam el neki, egy részt mert nem bíztam benne, másrészt meg nem akartam, hogy bárki hallja. Ebédet még megköszöntem, majd mondtam neki egy helyszínt és egy időpontot, mához pontban egy hónapra Kemurigakure főterén, és mivel dolgom volt megköszöntem az ebédet és reményeimet fejeztem ki felé, hogy ott lesz a megbeszélt helyen és időben.
Mivel megérkeztem a Füst országába s Mirubi által mondott időpont is közelgett, így a vele megbeszélt helyre mentem, ahol sikerült is összefutnom vele, így a szervezet bázisára vitt, ahol át is adta a szobámat és a szervezethez tartozás jeléül a köpenyt a szervezet jelével. Pár napom volt, hogy berendezkedjek a számomra kialakított szobába, amikor gyűlést szervezet Mirubi, ahol közölte a terveinket és végre egybe láthattam az egész csapatot, akiket majd szintén jelenteni  fogok, vagyis egy kivétellel, mert az illető nem jelent meg a gyűlésen. Érdekesek voltak és mindent a fejembe véstem, hogy amikor leadom az első jelentést a srácról, akkor ezek benne legyenek, mert most ez a legfontosabb. Elmondta a dolgokat, majd közölte, hogy a háború során nincs értelme a dolognak, így megvárja, míg annak vége és csak akkor lép akcióba. Ez logikus lépés, hiszen ha nagy port akarunk kavarni, akkor olyankor kell, amikor az emberek nincsenek rá felkészülve, márpedig a háború szükségállapotot jelent és ilyenkor mindenki harckészültségben van. Miután mindenki elmondta, amit akart, vezetőnk berekesztette a gyűlést. Nekem dolgom volt Mirubival, így ahogy a többiek szétszéledtek, ment mindenki  a maga dolgára, én is elindultam Mirubi után, hogy bizonyos terveimhez pénzt kérjek. Alapvetően 500 000 ryura számítottam, bár lehet, hogy egy kicsit túlszámoltam magam, de nekem a falum ennyit ér, márpedig amikor a Hang országának oldalán harcoltam vesztettünk, ami számomra felér egy árulással, még ha nem is miattam, hanem a Hang felkészületlensége miatt. Mirubi ugyan sajnálta, hogy számomra a pénz fontosabb, mint az, hogy bizonyítottam a hűségem a szervezet felé, jó vicc, falum felé hűségesebb vagyok, de végül a kért összeg felénél valamivel kevesebbet adott, pontosan 200 000 ryut, amit arra költök, amire szeretnék. Megköszöntem, majd felszerelkeztem a kígyó fogó eszközeimmel és a pénzzel, majd a bázis fölötti erdőben befogtam néhány mérges kígyót, amik az első példányok lettek a gyűjteményembe, majd a falu felé vettem az irányt, ahol több dolgot is beszereztem. Leginkább olyan kígyókat, amiket vadon nem, vagy csak nagyon nehezen lennék képes befogni és a kígyók táplálásához egereket , sőt a kereskedő emberei segítettek, hogy a megfelelő helyre vigyem őket, bár nem értették mért az erdő közepén tesszük le, de mivel kifizettem őket, nem kérdezősködtek. Miután a kígyókat betelepítettem a helyükre, visszatértem a faluba, bár valamivel kevésbé barátságos részére és a helyi fekete piacon vettem két 7 éves kölyköt, egy fiút és egy lányt, akiknek a feladatuknak a kígyók gondozását adtam. Mivel a bázisról nem igazán tudnának kiszökni és komoly kárt sem tudnak okozni, így megengedtem nekik, hogy a bázis területén bárhova menjenek, kivéve a labort, ami nem messze volt a szobámtól. A szállásuk a szobában lévő tükör mögött volt. Miután ezzel is végeztem, újra elhagytam a bázis területét és az erdőbe kezdtem sétálni. Elsőként Taishit sikerült megtalálnom, majd az ő segítségével néhány közelben lévő kirigakurei ANBUt, akiknek le is adtam az első jelentést, Mirubi személyiségéről, a chakrájáról, ami az utolsó találkozásunk óta megváltozott, a szervezet és az ő céljairól és persze a szervezet tagjairól is.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Deidara Szomb. Márc. 28 2015, 19:39

Nem rossz, de ha már elolvastam, hadd tartsak egy rövid szentbeszédet. A bővítménynek elsősorban nem az a célja, hogy a veled történt sok-sok esemény rövid lényegét egybegyűjtse. Sokkal inkább az, hogy kibővítsen egy megtörtént eseményt, gondolatokkal, utólagos visszatekintésekkel, stb. Próbálj meg egyszer ilyen szemlélettel nekimenni, mert kíváncsi vagyok, milyen lenne egy olyan bővítményed. +6 chakra.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Akari Tenshi Empty Re: Akari Tenshi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.