A Tenchi híd romjai

4 posters

Go down

A Tenchi híd romjai Empty A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 21:11

A Tenchi híd az elmúlt évek során pusztult el titokzatos körülmények között. A csata, ami a területen zajlott még ma is könnyedén nyomon követhető akár annak gigantikus nyomaiban, akár a környező települések pletykáiban.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Itanashi Hétf. Szept. 10 2012, 18:26

//Gai-senpai//

Hazaértem. Sikerült a vizsgám. Otthon anya hatalmas vacsorával fogadott. A vacsora után aludni mentem, mind a vizsga, mind az utazás igen csak kimerített. Másnap reggel felkeltem, és okulva a vizsgán történtekből úgy terveztem, kimegyek edzeni, rengeteget kell még edzenem. A legszükségesebb felszereléseim összepakoltam, és így neki is indultam. Hátamon a virágokat lepecsételt tekercsem, nyakamban a nagyúr nyakláncával kisétáltam.
- Mikor jössz haza? - kérdezte anya.
- Nem tudom. Este. holnap. Egy hét múlva. - válaszoltam. Tényleg nem tudtam, akkor fogok hazajönni, ha eleget edzettem. Magam mögött becsukva a kaput elindultam az erdőségbe, ahol átvágva a Tenchi híd mellett elsétálva elérek a kiképzőterephez. A sűrű fák között sétálva úgy érezte, mintha követnének.
~Remélem senki sem köt most belém. lehet, hogy megkaptam a címet, de nem vagyok megelégedve a teljesítményemmel~ gondoltam magamban. *Majd erős leszel* szólt hozzám a rideg és ijesztő hang. Kiértem az erdőből, már láttam az óriási híd maradványait. Mikor odaértem, egy kisebb sziklára ültem le, kicsit szemlélni a tájat. Ez a hely mindig megnyugtatott.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Hétf. Szept. 10 2012, 19:14

A nagy edzési lázból nagy csücsülés lett vagy csak szimpla elmélkedés. Némi agytorna sose árt, de hasznosabban is lehet tölteni az időt. Mindenesetre, míg te agyaltál és az idő folyt a tengerében, egy hangos csatakiáltásra lettél figyelmes. Sőt, nem is azt tűnt fel először, hisz az arcodat melengető Napot, valami egyik pillanatról a másikra eltakarta. Na csak az után jött a kiabálás. A fejedet felkapva a sötétséget okozó emberforma árnyat veszed észre és azt, hogy egy rönk száguld pontosan abba az irányba, ahol te éppen ülsz. Ha kedves az életed lélekszakadva menekülsz, midőn a fadarab egy kisebb krátert hagy maga után.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Itanashi Hétf. Szept. 10 2012, 19:52

A sziklán ülve hirtelen egy hangos csatakiáltásra lettem figyelmes. Ekkor azt vettem észre, hogy egy hatalmas farönk zuhan egyenesen felém. ~Mi a franc ez?~ kérdeztem magamban, miközben gyorsan oldalazva bukfenceztem egyet a talajon, párat forogva a fűben. Onnan felpattanva már dobtam is magam elé tekercsem, melyben a virágok vannak lepecsételve.
- Ki van ott? - kérdeztem hangosan. Térdelve a tekercs fölött biztonságosabban éreztem magam, ám nem tudhattam, ki támadhatott rám, így csak vártam. Vártam a választ, és reméltem, hogy meglátom a támadómat.
- Utoljára kérdezem. Ki van ott? - hangom már sokkal vadabb, dühösebben hangzott, mint az iménti figyelmeztetés.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Hétf. Szept. 10 2012, 19:59

Az ugrabugrától nem vetted észre a feladót, aki végül azon a rönkön landolt, amit a földnek rúgott. Fennhangon kíváncsiskodtál feltételezett támadód után, aki a művét vizsgálta. Az utolsó felszólításra azonban már felelt.
- Én, én vagyok. És nem tudom, merre nézel, de biztos nem ott állok.
Az általad rossz szándékúnak vélt figura se rendelkezett jobb látással. Bár te a sok adrenalintól lettél figyelmetlen, ő neki azonban hosszú fekete haja lógott a szemébe. A másik ok, hogy nem vetted észre a vékony langaléta figurát az erdő kellős közepén feltehetőleg egyszerű fekete kezeslábasának róható fel, na meg természetes fekete hajának. A fickó nem csak vaksi volt, mert nem volt hajlandó fodrászhoz menni, de még totálisan be is épült a környezetébe. Már ha az árnyakban állt. Úgy tűnt neki nincs dolga veled. Egyrészt szólni nem szólott hozzád másrészt nem is próbált megközelíteni. Helyette csak állt a földbe fúródott rönkön és művének eredményét bámulta.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Itanashi Hétf. Szept. 10 2012, 20:18

Tekercsem fölött térdelve vártam, hátha valaki nekem ugrik a bokrokból, de nem így történt. Egy hang szólt, szinte mellőlem. Egy férfi állt az imént kidőlt rönkön. Hosszú, fekete haja arcába lógott, talán ezért nem vett észre.
- Majdnem megölt - háborodva szóltam felé. *Öld meg* szólt a hang. Már megfordult nekem is a fejemben, de akarni tudtam, mit csinál erre egy ilyen ember. A ruházata igen csak bele tudott olvadni a környezetbe, és igen gyors lehet, ha egy pillanat alatt itt termett, úgy, hogy észre sem vettem. Kezdett érdekelni a férfi. Elvégre lopakodó képessége nem rossz, valamint valahogy ez a hanyag külső is figyelemfelkeltő volt számomra.
- Miért döntötte rám azt a fát? - kérdeztem már nyugodtabban. Tekercsem felvettem és összehajtottam, ám még mindig fel voltam készülve egy közeli támadásra. De érdekelt, ki is lehet ez az ember.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Hétf. Szept. 10 2012, 20:35

- A shinobi nem lehet csak egy parancskövető agymosott zombi. Olykor vadnak és megállíthatatlannak kell lenni. - mondta inkább magának, mint sem neked. - Mellesleg a kérdéseidre válaszolva. Ez itt csak egy fa része, jobban mondva egy gyakorló rönk, ami a sok rugdosástól ide keveredett. Megölni, pedig nem próbáltalak, pusztán edzettem, és mint látod, ez lett az eredménye. A rönk becsapódott én meg követtem, elvégre mégis csak én voltam az, aki errefelé rúgta. Különben is, mi ez a sok kérdés? A shinobi mindig legyen harcra kész, legyenek bármik a körülmények. Még így vakon is előbb "észrevettem" volna, hogy valami közeledik felém.
Sokkoló információ, amiből rögtön egy kérdés tuti akad. Akkor miként bámulta a technikájának eredményét. Persze ha nem lát, akkor ezen utóbbi dolgot nem is tehette meg, plusz ő maga se állította, hogy a krátert mustrálta.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Itanashi Hétf. Szept. 10 2012, 21:08

~Ez elképesztő. Összetört egy fát, szimplán rúgásokkal. Kemény egy fickó lehet, az biztos~ pörgött az agyam, miközben beszélt hozzám. Talán nem is kell tovább keresnem, hisz pont egy ilyen embert kerestem, akinek fizikai ereje jóval meghaladja az átlagot. Nem szólva arról, hogy vak. Bár így is a fizikai ereje mellett az érzékelése is igen csak magas szinten áll.
- Egy mestert keresek, aki segít erősebbé válni. Sokat kell edzenem, hogy erősebb legyek. - mondtam neki. talán belemegy abba, hogy tanítson engem. De lehet, hogy csak egy hóbortos vak, aki puszta véletlenből törte szét azt a fát, melynek egy része ott hevert előttem. *Segíthet nekünk* ~Tudom~ beszélgettem a belső hanggal. Különös volt. A hang mindig arra utasított, hogy öljek, de most azt mondja, hogy a hasznomra válhat ez a férfi. Elhatároztam, hogy rávegyem arra, hogy segítsen. Bármilyen eszközzel.
- Segítesz nekem? Egy ilyen erejű férfira van szükségem - fejtettem ki kérésem, majd hozzátettem - A jutalom természetesen nem maradna el. - mondtam, bár egy kicsit halkabban. ~Ha segít, akkor talán még ma elhagyhatom ezt az országot~ tűnődtem, mikután feltettem kérdésem. Sőt talán még segíthet is ebben.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Hétf. Szept. 10 2012, 21:36

- Nem vagyok tanító és soha nem is tanítottam. Bár ez így logikus azt hiszem. Ami a segítséget illeti. Nem ismerjük egymást, és nem tudhatom, hogy nem próbálsz e hátba döfni. Azonban a szívverésed azt mondja, bízhatok benned. A mai nap témája a vadság ezért csak harcművészeti technikát vagyok hajlandó tanítani. Nem látom a testfelépítésedet és ismeretleneket engedéllyel, vagy a nélkül se szívesen tapizok végig. Egy próba elé állítalak, és ha sikerrel veszed az akadályt, megtanítom neked a legvadabb technikámat, amit még azelőtt tanultam meg, hogy elvesztettem a szemem világát. Nos, mit szólsz?
Csend borult rátok, a társalgás befagyott, mert a vak ürge becsukta a száját. Döntés előtt álltál és elhatározásodhoz kétség sem fért így szinte az egyértelműségtől üvöltött, hogy vállalni fogod a kihívást. Már pedig ha így teszel vak emberünk kinek neve rejtély - na nem, nem az, mármint Rejtély - kidönt neked egy fát, két jól irányzott sarkazó rúgással megszabadítja a törzs egy részét és kész a hevenyészett még meg nem munkált gyakorló oszlop. A férfi felkapta a fadarabot, majd függőlegesbe állította és arrafelé pillantott, ahonnan a légzésedet hallotta.
- Rúgd addig ezt a rönköt, amíg át nem szakítja a lombkoronát és többé nem hallom a fák ágainak fájdalmas sikolyait. Nem szabom meg, hányszor kell belerúgnod, vagy miként tegyed. Ne feledd, lehet hogy vak vagyok, de a magam módján látok. Egy ütésnek más a hangja, mint egy rúgásnak, és ha megpróbálod egyszerűen elhajítani, úgy is tudni fogom. Természetesen bármikor feladhatod. Időhatár nincs, légy vad és szórakozz jól.
Azzal átadta a súlyos darabot, és a gondjaidra bízta.

// A cél, hogy minél magasabbra rúgd. Próbálkozz egy párszor majd mikor úgy érzi a karaktered, hogy ez már nagyon jó volt, a férfi szól, hogy ennyi elég és átmentél. //
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Itanashi Hétf. Szept. 10 2012, 21:49

A férfi jogos dolgokat vetett fel. Elismerte, hogy nem tanár, de ad egy esélyt nekem, hogy bizonyítsak neki. Nem volt kizárva, ha nemet mond, hátba támadom, de valamiért nem éreztem ennek most a szükségét. Végtére is belement, ha sikerül átmennem a vizsgáján, akkor harcművészeti technikákat tanít nekem, ami a fizikai erőm növeléséhez szükséges. Ekkor mondta, hogy rúgjam minél magasabbra a farönköt. A fa nem volt kis méretű, és még a próbálkozások előtt letisztázta a szabályokat. Ez az ember képes látni engem, a mozdulataimat anélkül, hogy rám nézzem. Félelmetes. Vad, és ijesztő. Ez tetszett. Talán tényleg belefutottam Jashin-sama ajándékába? Talán ő küldte nekem ezt a férfit? Nem tudtam. csak annyit, hogy teljesítenem kell egy feladatot. Nyakamban levő nyakláncomhoz nyúltam, majd megcsókoltam. Visszatettem, és a rönk elé álltam.
- Elfogadom a kihívást. - ennyit mondtam. Éreztem rajta, ez a férfi nem a beszélgetésről híres. Ez is tetszett.
A rönk előtt állva gondolkodtam, miképp is lehetne egyáltalán megmozdítani a lábammal, nem hogy a lombok fölé rúgni. Egy terv jutott eszembe. Ugyanaz lehet a technikája, mint amikor a Sorozást tanultam. Erőnlét és edzés. A lábamra kötöttem a súlyokat, majd megpróbáltam először a Shusin-nal chakra-t vezetve a lábammal belerúgni, inkább alá, hátha megmozdul. remélhetőleg nem törik el a lábam, a farönk nem volt kicsi, így csak reménykedtem, hogy elegendő chakra-val a lábamban, használva egy gyorsító technikát, sikerül elmozdítanom. Belerúgtam.
Ha sikerül, akkor megismétlem mindaddig, míg bírja a lábam. nem 10perces edzés lesz, ezt már előre láttam. Ha sikerül felrúgnom a magasba a farönköt, akkor egy bizonyos idő után súlyok nélkül is megpróbálom, hisz akkor még gyorsabban tudom majd mozgatni a lábam. ~Jashin-sama, segíts nekem és adj erőt~ mondtam magamban, miközben belerúgtam
//Akkor most leírjam, hogy sikerült? ha nem akkor bocs:S// A lényeg, hogy ne egy-két perc alatt jöjjön össze egy szép magasság. A sikert pedig, igen, írd le. Legalábbis az alapján amit a végén írtam, hogy a fószer szól neked.
A rúgás sikerült, bár a lábam megfájdult, a tanulni akarás vágy felülkerekedett, és még egyszer belerúgtam. Ismételve a farönk már-már elhagyta a talajt. Lassan úgy éreztem, megtaláltam a szinte tökéletes áramoltatást, melynek következtében a farönk egyre magasabbra emelkedett. Ekkor szólt hozzám a férfi ismét.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Hétf. Szept. 10 2012, 22:14

Hosszas izzasztó próbálkozások után elérted a célodat és bár nem azt amit kikötött neked mégis ő volt az aki megállított és elégedetten tudatta veled hogy átmentél. Szerencsédre használtad az eszedet, mert ha nem most aligha tudnál mozdulni. Talán éppen ezért döntött úgy a ideiglenes tanítód, hogy ennyi elég lesz. Leugrott saját kis rönkjéről melyre visszamászott miután alkotott neked egy saját gyakorló alkalmatosságot és felkapta a vállára.
- Most jól figyelj, mert megmutatom neked a technikát. Olyan vad, mint a neve, amely nem más, mint Oroszlán kombó! Menő, nem igaz? Jól figyelj, mert csak egyszer láthatod.
Válláról a földre helyezte a rönköt, és függőleges helyzetbe állította. Nem pisloghattál már az elejétől kezdve, mert ha lemaradsz bármiről is, akkor sose tanulod meg, legalábbis nem tőle. Alig látható pöccintéssel dőlésre bírta a súlyos fadarabot, majd egy hirtelen mozdulattal az égbe rúgta. Szállt a fa szállt, szinte túl az erdőn, míg ő maga utána ugrott. A rönk alatt lebegve párszor megsorozta, majd egy éles kanyart írt le a levegőben, föléje került és egyetlen rúgással a földre küldte. Elégedetten állt meg a pusztítás újabb nyoma mellett és még csak meg se izzasztotta a mutatvány.
- Ez a lényege. A végén akár úgy is befejezheted, hogy az ellenfeled már nagyon közel van a földhöz. A lényeg, hogy jól passzírozd bele. Gondolom, ahogy látod, és ahogy én hallottam, nekem egy rúgás is elég a magasból, hogy ezt megtegyem. Láss neki a gyakorlásnak, és addig ne hagyd abba, amíg nem szólok.

// Közel egy oldalnyi tanulást kérnék négy próbával, ötödikre sikerül. Lehetőleg legyen benne, hogy miként próbálkozol a kivitelezéssel, mi az, ami összejött ezekből a próbákból és mi az, amin változtatsz menet közben. Olyat nem szeretnék meglátni, hogy megpróbáltam így vagy úgy, nem sikerült, megint neki estem, megint nem sikerült, kezdett összejönni, egyre jobb lett és végül sikerült. Fejtsük ki szépen a dolgokat. //
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Itanashi Kedd Szept. 11 2012, 14:58

A fadarabot sikerült megfelelő chakramennyiséggel magasra rúgnom. Ekkor a mester közölte, sikerült átmenjek ezen a kisebb méretű vizsgán, és bele is kezdett egy igen erős Taijutsu tanításába. Nem értettem először, miért is kell egy farönköt a magasba rúgni, ám mikor bemutatta a technikát, csillogó szemeim tekintete után megértettem.
A technika lényege, hogy ellenfelünk, ami ez esetben a farönk, a lehető legmagasabbra kell felrúgni, hogy a levegőbe kerüljön. Utána ugrunk, majd a levegőben támadásokat viszünk be rajta, és a végén a földbe döngöljük. A farönköt a mester egy rúgással a földbe süllyesztette. Iszonyatosan erős technikának tűnt, hasonlót sem láttam ez előtt. Hihetetlenül tetszett a technika, ezért elterveztem, hogy minden áron meg fogom tanulni. Először is a magasba kell ismételten rúgnom a fadarabot, majd utána ugorva kell a levegőben ütnöm, és egy végső csapással a földbe küldenem. A hatás fogja mutatni sikerem eredményét, elvégre ha sikerül elsajátítanom.
Neki is kezdtem. Kaptam gyakorlásképp egy rönköt. A már szinte betanult módszerrel sikerült felrúgnom a farönköt, nem elsőre, de sikerült kellő magasságba rúgnom. Jöhet az ugrás. Leguggoltam, hogy legyen kellő indulási erőm, majd szintén chakra-m használva megpróbáltam a farönk után ugrani. Ám korántsem sikerült a fával egy vonalba ugranom. Miután leérkeztem, újra próbáltam, most a fadarabot sem rúgtam olyan magasra, hanem épp addig, amíg fel tudok ugrani. A farönk felrepült, én pedig utána ugrottam. Már majdnem elértem, de már kellő ütőtávolságba kerültem hozzá. Megpróbáltam ráütni egyet. Mivel szinte mögötte voltam, egy oldalról indított ütést vittem bele. Ám kezem megakadt a rönkben, nem tudtam kellő erővel megütni, így egy pillanatra elvesztettem egyensúlyom. Sikerült újra normális helyzetbe kerülnöm, ekkor azonban már lefelé tartottunk.
A földön ki kell terveznem az ütések és egyéb támadások sorozatát, és csak utána szabad felugranom. A farönk mögé álltam be, ugyanúgy, mint a levegőben. Jobb kezemmel egy oldalról jövő ütést, inkább suhintást vittem be a fába, melytől fordulni kezdett. Ez után kezem behúzva én is tovább fordultam, és bal lábbal vittem be egy rúgást. Onnan tovább fordulok, míg lendületben vagyok, majd bal könyökömmel is tovább forgattam a fadarabot és végül bal lábammal egy végsőt rúgtam bele. Meg kell próbálnom, miután rendesen megvan a mozdulatsor. Ha ellenféllel találkoznék, és védekezik, akkor az egyik oldalról jövő támadásom a másik irányból kontrázok majd. Mégse olyan egyszerű, mint ahogy kinézett.
A mozdulatsor megvolt.
- Próbáljuk ki élesben – mondtam halkan, majd a fadarabot felrúgtam a magasba. A fadarab felrepült, én pedig utána ugrottam. Azzal nekikezdtem a sorozatnak. Szél nem volt szerencsére, csupán a repülésből létrejött ellenszél, de ez még tűrhető volt. A fadarab mögé kerülve vittem be az első ütést, melytől a fadarab megfordult, majd kezem behúztam. Ráfordulva jöhetett a rúgás. Lábam kissé megakadt, nem volt elég erőm átfordulni. A fadarab leesett a földre, újra csináltam.
Megpróbálom a bal kezemmel az első ütést, majd utána a jobb lábammal egy forgó rúgást, így ha megakadok sem esek ki a fordulatból, hisz másik irányba fogok támadni.
Repült a fadarab, én pedig már az árnyékában repültem felfelé, utána. A fadarabba ütöttem egy hatalmasat bal kezemmel, majd kicsit bal irányba fordulva jobb lábbal rúgtam bele. ~Ez az, ez jó lesz~. A fadarab megfordult, majd jöhetett még a forgás erejéből ki tudtam hozni, hogy jobb könyökömmel is ráüssek egyet. A fa ismét megpördült, Majd elértük a végpontot. Most jön az a rész, ahol lefelé fogunk haladni. De ennyi nem volt elég. *Végezd ki* szólt a gyilkos hang. Egyre gondoltunk, a fadarab fölé kerültem, majd egy végső rúgást bevittem. Lábam a magasba emelve lesújtottam, melytől a fa a föld felé indult igen csak erőteljes sebességgel. A földbe csapódott majd széttört. Leérkeztem. Kezeim leporolva örültem a látványnak. A fa darabokra volt törve. A mester felé fordultam. Nem láthatta, mit műveltem a levegőben, de a végeredményt ő is érezhette valahogy. Kíváncsian vártam, mit fog mondani.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Kedd Szept. 11 2012, 20:29

Hosszas próbálkozásaidat végül siker koronázta és a fa is darabokra hullott a sorozatos megpróbáltatások közepette. Te joggal voltál büszke magadra, hisz összehoztál egy sor igen csak könnyűnek nem nevezhető manővert. Na persze maga a technika nem adja meg azt a brutális erőt, amivel a vak férfi meg van áldva. Noha nem erről van szó, hisz edzések és évek tömkelege vagy más egyéb titkos módszer elsajátítása során képes csak az ember egy fát kidönteni egyetlen rúgással és utána szintén kéz nélkül darabokra szedni. És lehet, hogy még akkor se. Nem mindenkinek adatik meg, de te nem is ezért voltál itt. Mélyen hallgattál akár csak tanítód majd, mint aki mély álomból ébred, végül megszólal.
- Hosszasan hallgattam ténykedésed dallamait. Műved még nyers, messze áll a madarak gyönyörű trillázásától. Ám az idő és az őszinte kemény gyakorlás ezen is képes változtatni. Amire képes voltál megtetted. Gyakorold még, és ne feledd, pár nap alatt nem leszel a technika mestere. Ám amíg nem felejted el, amit a próbák során megtanultál, és keményen gyakorolsz tovább, mesterévé válsz a technikának, amikor már nem tudod hova fejleszteni a mozdulataidat. És most menj. Talán egyszer még találkozunk.
Majd, mint aki csak a szemetet viszi ki, felkapta ismét a maga kis rönkjét, elhajította az ég irányába, ő pedig utána ugrott és a fadarabon elszáguldva tova szállt.

// A jutsu kezdő szinten elsajátítva. //
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kenshiro Karu Pént. Márc. 15 2013, 23:58

// Kakuzu //

Reggel korán fölkeltem... Mostanában elég sokat jártam ismét a könyvtárban. Érdekes hobbikra tettem szert amióta itt 'raboskodom' kusagakuréban. Azt gondoltam ma elmegyek egy történelmileg nagyon fontos hídhoz. A Tenchi híd romjaihoz, ahogy a könyvekből olvastam nagyban hozzátartozik Hatake Kakashi neve aki egy konohai shinobi, talán a chuunin vizsgán már láttam is. Ő volt az a maszkos férfi akinek csak a fél arca látható. Érdekes, hogy milyen legendákkal futok össze utam során. Amikor elhagytam kirigakurét akkor erre még a legvadabb álmaimban sem mertem volna gondolni. Kíváncsi voltam a történelemre és a legtöbbet a könyvtárban tudhattam meg erről. Bár nem vagyok az a könyvmoly típus azért igyekeztem megszerezni a kellő tudás anyagot mert egy küzdelemben ez rendkívül sokat segíthet. A legtöbb ninjutsuról szóló könyvet már kivettem és sorra olvastam ki őket.
A mai reggelen úgy döntöttem meglátogatom ennek a bizonyos Tenchi hídnak a romjait. Magam sem tudom milyen indíttatásból de kíváncsi voltam rá ezért össze is szedtem a szokásos holmimat és el is indultam. Az út egyhangú volt és unalmas viszont hamar odaértem. Valóban egy komoly csata lehetett itt a levegőben még mindig érezni lehet... Vagy inkább csak a képzeletem játszik velem minden esetre a túl oldalról egy furcsa pukkanást hallottam...
Ki lehet az? És mi volt ez a kis füst felhő?
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Szomb. Márc. 16 2013, 00:17

A füst hamar elszáll, és egy teknőst pillanthatsz meg a romos híd másik oldalán. Egy pukkanás ott és mondhatni, egy pukkanás mögötted, szinte precíz időzítéssel. Talán ezért nem hallottad vagy lehet, hogy mégis? Bárhogy is volt, fenyegető jelenlétet nem érezhettél, hisz senki se akart az életedre törni. Ám az embernek mégse esik olyan jól, ha csak úgy koncentrál valamire és szinte a semmiből megszólalnak mellette.
- Az, az, ostoba. Már megint eltévesztette a helyet.
Egy másik teknős állt melletted, aki épp az eseményeket kommentálta. Ugyan az a teknős, aki a sav elem felszabadításában is segédkezett, noha megeshet, hogy neked mindegyik páncélos egyforma. Sose lehet tudni, nem igaz.?
- Tenzio, húzd át ide a páncélos hátsódat! - kiáltott rá a vénség, mire a másik rögtön fejest ugrott a vízbe, hogy szépen, lassan, de biztosan, kimásszon a túlpartra. Míg a melletted álló teknős társa az utazás nehézségeivel küszködött, addig a vénség rád emelte a tekintetét.
- Hö, ki is vagy te? Lássuk csak, valamelyik Kenshiro poronyt az biztos. Ezt látom rajtad, de nekünk valami Karu nevezetű kell.
A vénség hosszas koncentrálás során, némi rövid szunya keretén belül, de rájött, hogy végső soron miattad hagyta el az otthonát. Legalábbis amikor a Tenzio nevű befutott.
- Áh, Enzio-sama. Látom megtalálta Karu-donot. Már azt hittem, hogy az egész országot tűvé kell tenni érte.
- Hogy, mi!? Áh, igen, igen. Karu, úgy hívják. De hol is van?
- Ön mellett Enzio-sama.
- Áh, ismét csak igen. Tehát, Kuro, ide figyelj! Múltkor elfelejtettünk egy igen csak fontos dolgot. Mint a klán alapítása óta, minden Kenshiro vezető szerződésben állt velünk. Akár hányszor változott a tisztség betöltője, annyiszor lett megújítva a szerződés az emberek és a teknősök klánja között. Mivel te vagy a vezető, rajtad múlik, hogy követed e a hagyományt. Ha esetleg másképp vélekedsz, lehetséges, hogy a vízbe fojtalak. Tudod, egy ilyen vénség nem szeret sokat utazni a semmiért.
Útitársa köpni, nyelni nem tud és amennyire ez egy teknősnél lehetséges, kiül az arcára a megbotránkozás.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kenshiro Karu Szomb. Márc. 16 2013, 10:22

Nem is tudom mi ért váratlanabbul. A teknősök megjelenése, vagy Enzio sama ajánlata. Amikor először megjelentek a teknősök az életemben akkor is egy furcsa változás ment végbe, kiderült, hogy rendelkezem a Kenshiro klán vérvonal örökségével. Most vajon mit fognak mutatni? Ez a szerződés nem tudom mit takart. Bár sokat hallottam már arról, hogy a shinobik szerződésben állnak egyes állatfajokkal, de sosem gondoltam utána, hogy ebből milyen haszna származik az embernek. Hiszen mi emberek elég kabzsik vagyunk ahhoz, hogy mindenben a saját hasznunkat keressük.
- Természetesen Enzio sama nem szakítanám meg a hagyományt, de örülnék ha előbb majd elmagyaráznátok, hogy pontosan mire is jó ez a szerződés illetve, hogy miért is kell nekem ezt megkötni és hogyan?
Reméltem, hogy a tájékozatlanságom nem fog akkora bajba okozni mint számítottam rá. Legfeljebb a teknősök arrébb mennek és más kenshirot keresnek aki egy kicsit tájékozottabb mint én...
- A klán továbbra is szándékozik jó viszonyban maradni a teknősök nemzettségével és ez előtt nekem is fejet kell hajtanom tehát remélhetőleg minden menni fog. Viszont vannak itt aggasztóbb hírek Enzio sama... Feltűnésed óta találkoztam egy rég halottnak hitt Kenshiroval. A neve Kazuya. Az előző klán vezető volt még kirigakuréban, feltételezem ismered. Megkérdezhetem, hogy valóban ártatlan vagy csak azért találta ki ezt, hogy megtévesszen engem?
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Vas. Márc. 17 2013, 18:22

- Helyes! – mordul rád a vénség, ám kérdésedre igen csak megütközve tekint rád.
- Ezek a mai shinobik semmit se tanulnak!? Mégis miért jártok ti akadémiára? …
A vénségesen vénséges vén teknős, bemutatott egy, a fénysebesség egymilliószorosánál is lassabb hátraarcot és tett pár lépést ezzel páncélos hátsóját mutatva neked.
Mivel látszott, hogy egy ideig még duzzogni fog, társa vette át a szót. Úgy tűnt, nem hiába tartott az öreggel.
- A szerződés az ember és az állatok egy faja közt azt jelenti, hogy mind két faj képes segítségül hívni a szerződésben álló felet. Azonban ha a mi nézeteink nem egyeznek az idézőnk nézeteivel, gond nélkül képesek vagyunk hazatérni. Ilyen eset, talán ha százévente egyszer előfordulhat.
- Hogy miben tudunk segítséget nyújtani, az két dologtól függ. Az egyik, a shinobi képzettsége, ami befolyásolja az idézést, illetve az idézett tagunk képességei.
- Elég legyen a felesleges fecsegésből Tenzio és térj a lényegre! – zsémbeskedik az öreg továbbra is a hátát mutatva nektek.
- Igen, hogyne, máris. Tehát… - itt egy pillanatra bebújt a páncéljába és egy jókora tekercset gurított eléd. – A szerződés létrejöttéhez mindössze annyit kell tenned, hogy a véreddel felírod az egyik üres helyre a neved és hagysz egy ujjlenyomatot. Innentől kezdve a szerződés megköttetett és a megfelelő technika segítségével meg tudod idézni egyes tagjainkat.
Mindezen procedúra előtt vagy éppen után, akadt még egy kérdésed, mely a múltbéli események tekintetében elkerülhetetlen volt. A két teknős azonban csak komor hallgatásba merült. Végül a fiatalabbik vette magához a szót.
- Ez egy igen sötét folt a klán történelmében. Nálunk is feljegyzésre került, mint minden, az első alapító óta. Azonban nem a mi tisztségünk felvilágosítani a részletekről. Annyit talán elárulhatok, és ezért még Enzio-dono se harapja le a fejemet, hogy Kazuyánál igazabb embert nehéz találni. Megvannak a hibái, de a klánjáért a poklot is megjárta volna. Akkoriban viszont nem mindenki tette meg volna ugyan ezt…
- Elég legyen a fecsegésből. Ha a szerződés megköttet, még hátra van egy feladat. Mit se ér az egész, ha ez a poronty nem tud idézni. Már pedig ez elengedhetetlen. Jól figyelj Karu…
Enzio érthetően és lassan felsorolta neked a technika pecsétjeit és a végső mozzanatot, ahol a kezedet a földre csapod, illetve a jutsu elengedhetetlen kellékét a vért, melyet rögtön az elején, még a pecsétek formázása előtt kell kinyerned magadból.
- Próbáld meg, lássuk mit sül ki belőle.

// A végeredmény még ismeretlen kimenetelű. //


A hozzászólást Kakuzu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 19 2013, 15:46-kor.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Márc. 18 2013, 09:40

Már szinte mondhatni hozzászoktam a teknősök stílusához, de ez most még tőlük is sok volt... Ezek szerint Kazuya nem hazudott és valóban mindent megtett volna a klánjáért... Na de ezzel majd később foglalkozom. Figyelmesen hallgattam Tenzio sama rövid monológját majd a kigurított tekercs felé pillantottam. Tehát most a véremmel kéne aláírnom ezt a papírt? Nem akarom lejáratni magam a teknősökkel így előkaptam egy kunait és a megböktem vele a hüvelyk ujjamat, majd aláírtam a megfelelő helyen a papírt és odanyomtam az ujj lenyomatomat.
A folytatásban meséltek nekem a technika létrehozásáról. Aha tehát ez egy tér idő jutsu vagyis hát annak az alapja. Igen ez így már eléggé érdekesen hangzik ahhoz, hogy ki is próbáljam. Amikor Enzio sama elmagyarázta a jutsu keletkezését és az egész alap elvet ami alapján működik akkor egy kicsit meghökkentem mert bizony kellett volna ismerni hozzá a teknősöket én viszont még ezen a két jómadáron kívül senkivel sem találkoztam eddig.
- Nos én itt szeretném felhívni valamire a figyelmeteket mielőtt még elkezdeném a technikát. Nem nagyon ismerem a teknősök törzsét rajtatok kívül ezért inkább majd valami nagyobb és kicsit erősebb teknősre fogok koncentrálni aztán lesz ami lesz.
Így a kézjeleket gyorsan elmutogattam és koncentráltam a chakrámat ahogy Enzio sama tanította. Közben egy nagyobb és komolyabb fegyverzettel ellátott teknősre gondoltam akinek a megidézése már komolyabb chakrát is igénybe vehet. Lehet, hogy nem kellett volna rögtön a legnagyobbal elkezdeni... Viszont én maximalista voltam mert legutóbb a KG felélesztésénél megkaptam, hogy kevésbé vagyok tehetséges mint az eddigi kenshirok. Azt akartam, hogy elámuljanak. A másik hüvelyk ujjam elharapása és a kézpecsétek megalkotása után a kezemet a földre csaptam és kimondtam a technika nevét Kuchiyose no jutsu!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Kedd Márc. 19 2013, 16:07

Ahogy a földre csapod a tenyered, számodra ismeretlen jelek kúsznak szét a földön, majd egy kis füst és... egy igen csak apró teknős vergődik a kezed alatt.
- No, úgy hittem te azért tudsz ennél jobbat is. - zsörtölődik ismét a vénség. - Mellesleg félreértettél zöldfülű barátom. Nem kell tagjainkat ismerned ahhoz, megidézhess valakit közülünk. Lehetne jobb is, de a jutsun nincs mit szépíteni. Próbáld meg még egyszer. Ezúttal talán egy kicsivel kevesebb chakrát használj kölyök, és ne hagyd, hogy csak úgy elillanjon. Ha nem szilárdítod meg a tudatodat csak pazarlod a chakrádat. Mire elért a téren és időn keresztül, már csak éppen annyi maradt, hogy ezt a tudatlan ifjoncot hozza magával. Ezúttal lássunk egy igazi bravúrt.
A vén kecske, jobban mondva teknős, szokás szerint lehord téged és lefitymálja képességeidet. Ám te ennyitől még nem adod fel, mert hát miért is tennéd.

// Két próbálkozást kérnék, harmadikra pedig sikerül megidézned egy nagyjából a derekadig érő nagyobb egyedet. //
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Márc. 19 2013, 22:39

Hiába koncentráltam a chakrámat és küldtem bele egy nagyobb adag chakrát a technikába, ahogy a teknős is mondta szinte azonnal elillant még a technika létrejötte előtt. A bíráló szavakat szinte meg sem hallottam csak az okítást. Bármennyire is átkoztam az öreg teknősnek tényleg igaza volt. Vettem egy nagy mély levegőt és ismét koncentrálni kezdtem.
- Azt szeretném leszögezni még így az elején mielőtt bármi is történne, hogy erről az idézésről álmomban sem hittem volna, hogy valaha képes leszek rá!
Amint kimondtam ezeket a szavakat elmutogattam a kézjeleket és egy kisebb adag chakrát koncentráltam abba a tenyerembe ahol már volt egy seb és kimondtam a technika nevét, majd a földre csaptam a kezem. Ismét megjelentek a számomra ismeretlen jelek és a füst kíséretében megint egy kisebb példányt sikerült csak megidéznem...

*

A földön ültem a kimerültségtől már kezdtem feladni, amikor egyszer csak bevillant amit még egyszer Kanko mondott nekem. "Nem az izmai és a chakrája határozza meg a shinobit... Hanem a az akaratereje és kitartása."
Már a harmadik és egyben utolsó próbálkozásom volt. Nem a chakrám fogyott el, hanem a kedvem ment el az egésztől. Újra végig zongoráztam a folyamatot. Bár a seb az ujjamon lassan beforrt de még egy próbálkozásra volt elég vér az ujjamon.
Elmutogattam a kézjeleket és koncentráltam a chakrámat és a földre csaptam a kezemet. Már inkább ütöttem a talajt idegességemben amikor éreztem, hogy ezúttal nem illan el a chakra amint a technika működésbe lép. Valami megváltozott... Kuchiyose no jutsu!
Ebben a pillanat a jelzések szétterültek a földön és jött a már jól megszokott füst, majd tér és idő szövetét feltépve megidéztem egy nagyjából derék magasságig érő teknőst! Tátott szájjal fordultam a többiek felé!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Csüt. Márc. 21 2013, 13:13

Amennyire az a teknősöktől telik, mindketten elégedett mosolyt küldtek feléd, ám ezúttal Enzio helyett Tenzio - milyen elmés - fogott bele egy rövid mondókába.
- Gratulálunk önnek Karu-dono. Azt hiszem sikerült ráéreznie a technika lényegére. Dolgunk ezzel véget is ért. Ha szüksége van ránk csak hívjon minket, és ha az ön szolgáltatásai lesz szükségünk, jelentkezni fogunk. További szép napot!
A két teknős a kisebb példányokkal egyetemben egy kis füst és pukkanás kíséretében hazatértek, otthagyva téged a híd romján, megérdemelt sikerörömöddel. Újabb dolgot tanultál és új szövetségesekre is szert tettél, úgy hiszem, ez a nap már nem lehet jobb.

// A technika elsajátítva, felírhatod az adatlapodra. Illetve megérdemelsz +3 chakrát. További kellemes játékot! //
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

A Tenchi híd romjai Empty Re: A Tenchi híd romjai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.