Hiroshi Myouga

2 posters

Go down

Hiroshi Myouga Empty Hiroshi Myouga

Témanyitás  Hiroshi Myouga Csüt. Jún. 28 2012, 16:36

Név: Hiroshi Myouga

Ország: Villám Országa

Kor: 12

Nem: fiú

Rang: Genin

Születési hely: Kumogakure no sato

Hobbi: edzés, edzés, edzés

Mit szeret: szeret edzeni, natto-t enni, szeret rivalizálni

Mit nem szeret: ha nem tudja azokat csinálni, amiket szeret

Cél: Az a célom, hogy segítsek a villám országán.

Jellem: Gyors, ügyes, nem annyira erős, de okos. Korabeliekkel nagyon szeret rivalizálni, szinte mindenkivel olyan, amilyennek megismerte (pl.: ha valaki szemét volt vele, akkor ő is az lesz, tehát akit megismer, lesz róla egy bizonyos benyomása).

Kinézet: fekete, középhosszú haj, kb.: 175 cm magas, 55 kg, sovány, fekete térdig érő gatya, fekete póló, fekete szandál

Felszerelés: 2 fuuma shuriken, 10 shuriken, 1 széles övtáska, 10m dróthuzal

Előtörténet:
Kumogakure no sato-ban születtem. Apám, Hiroshi Raizon, anyám, Hiroshi Karime egyedüli gyerekként neveltek, nem volt testvérem. Átlagos anyagi állapotban éltem, nagyon szerettem a Kumogakure no sato-beli sziklákról nézni a villámokat, és edzeni közben. Régen ezt csináltam naphosszakig, mert magas sziklák közelében laktunk, és így gyorsan el tudtam menni enni-inni. Szerintem az is nagyon gyönyörű látvány, amikor a felhők felett vagyok, mert olyan magas hegyek, élületek vannak, és a látni lehet, ahogy a villámok a felhőkből jönnek ki.
Egyik nap anyukám küldetést kapott. Az volt a küldetés lényege, hogy kémkednie kellett a banditák után. Egész jól ment az információszerzés, amikor anyukám hazaért, azt is elmondta, hogy a banditák észrevették (amikor már végzett a küldetéssel, és jött haza), és elkezdték üldözni. Szerencsésen beért Kumogakuréba, leadta a küldetést a Raikgénél, és hazajött. Már beesteledett, és lefeküdtünk aludni. Igen ám, de valami szörnyű dolog történt éjszaka. Amikor felébredtem, anyukám nem volt sehol, és senki sem tudott semmit hollétéről. Ekkor világosodott meg bennem: valószínűleg a banditák csináltak vele valamit. Ezek után apukámmal nagyon elkeseredtünk a történtek miatt. A célom nem az , hogy Raikage legyek (mint másoknak), hanem meg szeretném találni anyukámat (ha egyáltalán még életben van), és minél többet segíteni a villámok országán. Habár a Raikage címet egy család örökli, ezért nem értem, miért akarnak olyan sokan azok lenni. Én nem akarok az lenni, mert ha a józan eszemre hallgatok rájövök arra, hogy ha nem vagyok Raikage, akkor is majdnem ugyanannyit tudok segíteni Kumogakure no saton, mintha Raikage lennék, ugyanúgy a falu szolgálatában vagyok. Csak nem én irányítom a falut, de ez engem nem zavar. Régen, amikor kicsi voltam, mindig az volt a célom, hogy lerajzoljak egy villámot, gondolom nem kell leírnom, sikerült-e. Ahogy egyre nagyobb lettem, a célom is egyre "érettebb" lett. Nagyon szeretném megtanulni az összes villám stílusú technikát. Kumogakure no satoban élő shinobik nagyon erősek, és fejlettek, én is szeretnék felérni az ő szintjükre. Már el is terveztem, mi lesz, ha nagy leszek: küldetés reggel, küldetés délben, küldetés este.
A genin vizsgát 12 évesen tettem le (egy-két hete). Első feladat az volt, hogy át kellett változni egy mókussá. Vagy tíz percig törtem magam a technika végrehajtásával, és végül sikerült. Nem kaptam rá valami sok pontot, csak keveset. Ez nagyon elbizonytalanított. Jött a második feladat: a kawarimi no jutsu. Ez eléggé jól ment, de ez sem tudta teljesen egyensúlyozni az előzőleg kapott feladatban szereplő technikám hiányosságait. A harmadik, egyben utolsó feladat az volt, hogy csinálnom kellett két klónt a Bunshin no jutsu segítségével. HURRÁ-gondoltam magamban, ugyanis ez a technika ment a legjobban. Sikeresen végrehajtottam ezt a feladatot erőlködés nélkül, és megkaptam a genin rangod, és aminek ennél is jobban örültem: a fejpántot. Ezután nagyon boldog voltam, és azon a napon folyton "pörögtem", mint egy búgócsiga, és nem tudtam leállni a boldogságtól.


A hozzászólást Hiroshi Myouga összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 28 2012, 20:11-kor.
Hiroshi Myouga
Hiroshi Myouga
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 115

Vissza az elejére Go down

Hiroshi Myouga Empty Re: Hiroshi Myouga

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Jún. 28 2012, 16:49

Szia

Kezdésnek szeretném tisztázni veled, hogy Kumogakure nem a Tűz hanem a Villám országában van. Ezt kérlek javítsd, illetve találtam egy két ellentmondást is a történetedben: 'szeretnél raikage lenni, aztán pedig nem szeretnél raikage lenni'. Szeretném ha átnéznéd még egyszer és ezeket kijavítanád.

Nem akarok kukacoskodó lenni, de nekem a mennyiséggel is volt problémám pontosabban a genin vizsgáról ha még írnál egy kicsit az biztos javítana az összképen.

És a végére még valamit szeretnék kérni tőled! Kérlek ezt a falu megtámadásos történetet gondold át még egyszer. Én nem hiszem, hogy Kumogakurét amely az öt nagy shinobi nemzet egyike ilyen egyszerűen meg lehet támadni, mert mindenki elment küldetésre. Inkább olvass el egy két előtörténetet és meríts azokból ötletet.

Az előtörténetedet addig is ELUTASÍTOM!

Kérlek jelezd ha javítottad a hibákat és akkor megkukkantom újra!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Hiroshi Myouga Empty Re: Hiroshi Myouga

Témanyitás  Hiroshi Myouga Csüt. Jún. 28 2012, 19:17

Kész a javítás. Boccs, azokért a nagyobb hibákért, miután írtad, hogy Tűz Országát írtam (figyelmetlenségből) vagy 5 percig nevettem megállás nélkül azon, hogy mit írtam. Remélem így már elfogadható lesz az előtörténet.
Hiroshi Myouga
Hiroshi Myouga
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 115

Vissza az elejére Go down

Hiroshi Myouga Empty Re: Hiroshi Myouga

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Jún. 28 2012, 19:40

Rendben így már elfogadható a történet, bár még lenne mit javítani rajta, de ELFOGADOM!

Kezdő ch: 100
Anyagiak: 3700 r.

+ az alap jutsuk mellé megkapod a Genjutsu Kait ajándékba!
Feloldás // Genjutsu Kai
Ennek a technikának a segítségével feloldhatók, és megszüntethetők a gyenge, közepes, és a nagy területre ható genjutsuk. Lényege, hogy megszakítjuk a saját chakrafolyamunkat így gátat szabva az illúzióknak. Az erősebb, és a hang alpú genjutsuk ellen hatástalan.
Pont: 3
Chakraszint: 55
Szint: D

Irány adatlapot írni és jó játékot kívánok.

Arra szeretnélek kérni, hogy egy avatart tölts fel magadnak légyszíves mielőtt elkezdenél játszani!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Hiroshi Myouga Empty Re: Hiroshi Myouga

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.