Togan Hiroshi

3 posters

Go down

Togan Hiroshi Empty Togan Hiroshi

Témanyitás  Togan Hiroshi Hétf. Márc. 17 2014, 18:11

Kártevők
A parancs

Szeles tavaszi reggelre ébredtem. Egész éjjel fújt a szél. Olyan erővel, hogy azt hittem már kitépi a fákat a kertből. Kinéztem az ablakomon és láttam, hogy ilyen szerencsére nem történt. Viszont a kerítés kissé megrongálódott. Kikeltem az ágyból és gyorsan felöltöztem, majd szaladtam ki a konyhába, ahol már várt az asztalon az ebédem, amit anya csomagolt a küldetésre. Megfogtam csomagot és felpillantottam az órára.
- Basszus mindjárt 7 óra. – Mondtam haragosan, majd elindultam az ajtó felé. – Nem késhetek el megint, különben a Hokage lenyakaz. – Mondtam magamban.
Ahogy kiléptem az ajtón, már ott várt rám Kasi az oszlopán, ahová reggel kötötte ki a bátyám, amikor elment. Kasi nagyokat vijjogott jelezvén, hogy éppen ideje lenne már indulni. Felvettem a solymász kesztyűmet, kiraktam a karom és Kasi már át is röppent rá. Gyorsan átcsatoltam a zsinórt a kesztyűmre és már indultunk is a Hokage palota felé. Mivel késésben voltam kicsit megszaporáztam lépteimet és elengedtem Kasit, hogy a levegőben kövessen engem. Pár perc alatt el is értük a Hokage palotát.
Mielőtt beléptem a palotába magamhoz hívtam Kasit és felcsatoltam rá a zsinórt, hogy odabent ne repkedjen összevissza.  Bementem a palota ajtaján és az utamat a Hokage irodája felé vettem. Már majdnem az ajtónál voltam, amikor egy régi ismerősbe botlottam bele. Kikyou Sango közeledett felém kiabálva, hogy várjam meg.(Sango gyerekkori jó barátom. Az akadémiára is együtt jártunk. Sajnos mióta Genin lettem keveset találkoztam vele.)
- Szia Sango! Rég láttalak. Jól nézel ki. – Köszöntöttem és megöleltem őt. – Mit csinálsz itt? – Kérdeztem.
- Szia Hiroshi. Annyira örülök, hogy látlak. Aszta Kasi nagyon sokat nőtt. – Köszönt vissza Sango, majd viszonozta az ölelést. – A Hokage megint egy új küldetést ad. És amikor meghallottam, hogy Te leszel a társam egyből siettem ide. –Felelte vidáman.
- Na, ennek nagyon örülök. – Feleltem. – De ideje lenne bemenni, mert mérges lesz a Hokage azt meg nagyon nem szeretném. – Mondtam mosolyogva majd bekopogtam a Hokage irodájába.
- Szabad! – Hallatszott belülről a Hokage hangja.
Kinyitottam az ajtót és Sangot előre engedtem, hogy ő menjen be előttem. Ahogy beléptem a szobába megpillantottam a Hokage-t, amint lázasan írja alá a előtte lévő papírokat.
- Áh Sango, Hiroshi. Csak hogy itt vagytok. Egy D szintű küldetésem van a számotokra. – Kezdte a Hokage. – A feladtad egyszerű. A magtár felügyelője panaszkodott, hogy megszaporodtak a kártevő rágcsálók a magtárba és tönkreteszik a zabbal teli zsákokat. Nektek kellene megtisztítani a magtárat. Ez neked és Kasinak, úgy gondoltam, hogy megfelelő feladat lesz. A jutalom egy kisebb pénzösszeg... – Magyarázta.
- Valóban. Kasinak már úgy is régen volt része izgalmas vadászatban. – Mondtam nevetve.
- Ha nincs kérdésetek, akkor indulás vár a munka. – Utasított minket a Hokage.
- Nincs. – Válaszoltuk, majd meghajoltunk előtte és kimentünk az ajtón. És az irányt a magtár felé vettük.

A magtár

Tíz perc alatt el is értük a falu szélén lévő magtárat. Hatalmas, ovális, fa építmény volt. A bejárat két hatalmas tölgyfaajtó zárta el. Az ajtó előtt már ott várt minket a magtár felügyelő  Ataka úr.  Alacsony növésű, zömök termetű és haragos természetű ember volt. A beosztottjain minden kis apró hibát számon kért és nagyon keményen bánt velük.
- Na, végre, hogy ideértetek. Már azt hittem a Hokage senkit se küld. – Mondta haragosan.
- Bocsásson meg a késért. Itt vagyunk. Mi lenne a konkrét feladat és hol van a helyszín? – Kérdezte Sango.
- Most az egyszer megbocsájtok. – Mondta mogorván. – Az első feladat az lenne, hogy az egerek által szétrágott zsákokból át kell pakolni a zabot új zsákokba, majd feltakarítani a kiömlötte és kiirtani, vagy kiűzni az egereket a járataikból.  –Magyarázta.
- Mi vagyunk mi segédmunkások, hogy zsákokat pakolgassunk? A Hokage csak kártevőirtást mondott. – Morogtam magamban.
- Rendben. Mutassa az utat. – Mondtuk kórusban.
Az öreg Ataka kinyitotta az ajtót és elindult befelé. A hogy beléptünk mindenhol búzával, zabbal, árpával és egyéb magokkal teli zsákok hevertek, viszonylag rendezetten. Már majdnem az épület végében voltunk, amikor beléptünk egy kisebb, helységbe.  Ahol a már említett zsákok foglaltak helyet.
- Na, itt van a munkaterület. Lássatok hozzá. –Mondta, majd elhagyta a szobát.
- Néhány zsák? Itt legalább 50 van. – Mondta kissé letörten Sango.
- Legalább… - Ismételtem meg. - Álljunk, neki különben sohasem végzünk vele. – Mondtam és elengedtem Kasit, aki felröppent a mestergerendára és kémlelte a szobát.
Nagyjából egy órába telt mire sikerült befejezni az átcsomagolásokat. Viszonylag gyorsan ment. Azt hittem, hogy tovább fog tartani. A zsákok számában tévedtünk, csak 40 volt belőlük ám ez éppen elég volt. Miután befejeztük az átcsomagolást felsöpörtük a földre hullott zabot és rendezetten lepakoltuk a zsákokat a raklapokra.
Éppen az utolsó zsákot igazítottam a helyére, amikor egy halk suhanást és egy kisebb sikolyt hallottam a hátam mögül. Hátra fordultam és azt vettem észre, hogy Kasi éppen az előbb tépett szét egy egeret, amire Sango ijedtében egy kisebb sikollyal reagált.
- Jól van ügyes vagy Kasi. – Mondtam neki, majd odamentem és megsimogattam. – Minden rendben? – Kérdeztem Sangot.
- Igen csak váratlanul ért. – Mondta megkönnyebbülten.
- Na mivel a pakolás és takarítás része kész rátérhetünk a járatokra. – Mondtam.
- Igen. –Felete Sango. - Úgy nézem a járatok végei a hátsó ajtó felé vezetnek az erdőbe. – Tette hozzá.
- Igazad lehet. – Mondtam, majd kinyitottam az ajtót és körbe pillantottam. Az erdő csupán 20 méterre volt a magtártól. Kimentem és körül néztem.  Majd visszamentem.
- Nem találtam nagyon semmilyen járatra utaló nyomot kivéve egy kisebb gödröt…- Kezdtem magyarázni. – És már van is egy tervem, hogy hogyan csalogassuk ki őket. – Mondtam mosolyogva.
- Az jó, mert nekem sejtelmem sincs. –Mondta Sango.
- A benti három járatból kettőt eltömünk és a maradék egybe a víz technikáddal vizet engedsz. Én és Kasi kimegyünk. Kasi a levegőből vadászik én meg a földön üldözöm majd őket. És ha jól csináljuk pár pillanat alatt kész is vagyunk és remélem, a magtárat se áztatjuk el. – Magyaráztam a tervem.
- Ez egy nagyon jó ötlet. Akkor lássunk neki. – Mondta boldogan Sango.
Kiengedtem Kasit, hogy fentről figyelje a földet. Sango és én addig nekiálltunk betömtük a két szélső járatot. Pár perc alatt végeztünk is.
- Na, én kimegyek, szólok, ha mehet. – Mondtam Sangonak, majd kirohantam az ajtón. Felnéztem az égre és döbbenten tapasztaltam, hogy Kasi sehol sincs. Körülnéztem a földön és tőlem 10 méterre a földön kaparászott valamit. Közelebb mentem és megnéztem. Egy másik járat vége volt. – Áh, szóval találtál egy másikat is ügyes vagy. – Mondtam neki halkan. Megfogtam és felreptettem az égbe, hogy újfent onnan figyeljen.  Gyorsan visszafutottam a másik vélt lyukhoz és megadtam a jelzést.
  Sango összeszedte minden erejét, majd kézjelek elmutogatása után a szájából egy intenzív vízsugarat köpött ki. (Suiton: Mizurappa) Amely végig futott a járaton és szökőkútként távozott azon a két lyukon, amelyet már korábban felfedeztünk.
A járatokból csak úgy sodródtak kifelé az egerek. Van, ami már a járatban megfulladt, de aminek sikerült élve kijutnia az sem járt jobban. Kasi pillantok alatt levadászta őket. Mivel Kasinak nem sikerült mindet elkapni így besegítettem neki és előkaptam két shuriken, amivel semlegesítettem a menekülő egereket.
- Elég lesz Sango. – Kiáltottam majd, magamhoz hívtam Kasit. – Ügyes voltál. – Mondtam neki és a kesztyűmhöz csatoltam a zsinórral.
Sango kisétált az ajtón, majd körbenézett és szétszórva kisebb tetemeket pillantott meg.
- Azért ez kicsit morbid. – Mondta undorodva a tetemektől.  – Hányat kaptunk el? – Kérdezte.
- Hát igen a kártevő irtás ezzel jár. Kasi hatot a bennlévővel együtt. Én csupán kettőt. – Válaszoltam.
- Az szép. Úgy látszik, otthon nem kell megetetned. – Mondta viccesen.
- Hát igen ügyes az én kis madaram. – Mondtam miközben megsimogattam. – De azért kapni fog otthon is valami finomabbat. – Tettem hozzá.
Éppen, hogy befejeztük a beszélgetést, amikor a hátunk mögül lépteket hallottunk. Megfordultunk és ott állt az ajtóban Ataka úr. Aki döbbenten nézett körbe.
- Ti teljesen megörültetek?! – Kérdezte haragosan. – Mi lett volna, ha rosszul sül el a tervetek és a víz visszafolyik a magtárba. – Tette hozzá.
- Ő nem. – Mutattam Sangora. – Én egy kicsit lehet. De végülis nem így lett igaz? –Tettem hozzá.
Ataka úr arcára kisebb indulat ült ki a válasz hallatán. Már éppen kezdett volna kiabálni, amikor Sango gyorsan a szavába vágott.
- Ataka úr. A zsákokat átpakoltuk és a rágcsálókat eltakarítottuk minden baj nélkül. – Mondta Sango. Ataka úr erre lehiggadt és így szólt: - Ez igaz. Tessék itt a jutalmatok. – Mondta és a kezünkbe nyomott 300-300 ryo-t. – Most tünés. Sok dolgom van még. – Mondta és elindult vissza a magtárba. Közben magában szitkozódott, hogy milyen „mocskot” hagytunk hátul.
- Hogy ez mennyire egy utálatos alak. – Mondtam Sangonak.
- Hát ez van. De a pénznek nincs szaga. – Felelte Sango mosolyogva. – Itt az ideje hazamenni. – Tette hozzá.
- Igen-igen. – Helyeseltem. – De még nincs olyan késő. Van kedved együtt ebédelni velem? – Kérdeztem kissé elpirultan.
- Persze. –Felelte boldogan.


Az ebéd

Ahogy elhagytuk a magtár utcáját, úgy döntöttünk, hogy keressünk a környéken valami szép helyet és ott fogyasztjuk el az ebédünket. Már rég kint voltunk a faluból és erdőben bolyongtunk, amikor egyszer csak egy tisztás rajzolódott ki a szemünk előtt.
A tisztás közepén egy patak csordogált és a magasban madarak köröztek. Elengedtem Kasit, hogy csatlakozzon a társaihoz és, hogy mozogjon egy kicsit szabadabban. Leültünk Sangoval és neki láttunk az ebédnek.
- Gyönyörű ez a hely. – Mondta Sango. – Mikor találtad? – Kérdezte izgatottan.
- Még a bátyám hozott el ide kiskoromban. (Lásd: Előtörténet.) – Feleltem. – Csak keveseknek mutatom meg ezt a helyet. Szinte már a szentélyemmé vált. – Tettem hozzá.
- Nem csodálom. Nagyon szép hely. – Mondta.
Miután befejeztük az ebédet hátradőltünk a fűben és a magasban köröző madarakat figyeltük.
- Nagyon jól éreztem ma magam. – Kezdte Sango. – Remélem, legközelebb nem kell egy küldetésre várnom, hogy újra találkozzunk. – Mondta ellentmondást nem tűrően.
- Én is jól éreztem ma magam. – Feleltem. – Ígérem, hogy többet fogok veled találkozni. – Mondtam. – De azért ez nem csak rajtam múlott. – Mondtam kevésbé komolyan és megöleltem.
- Azt hiszem itt az ideje hazamenni. – Mondta Sango.
Magamhoz hívtam Kasit és elindultunk a falu felé.  A Hokage palotát elérve kettéváltak az útjaink.
- Szia Hiroshi! Majd találkozunk. Jó légy! – Köszönt el Sango.
- Rendben. Szia! – Elköszöntem én is, majd hazafelé vettem az irányt.

/Felhasznált tárgyak: 2 Shuriken./
Sango:
Togan Hiroshi Sm6lq8


A hozzászólást Togan Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 08 2016, 19:22-kor.
Togan Hiroshi
Togan Hiroshi
Játékos

Tartózkodási hely : Sólymok fészke


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Togan Hiroshi Empty Re: Togan Hiroshi

Témanyitás  Deidara Szomb. Márc. 22 2014, 22:07

Ötletes kis D szintű feladat és feladatmegoldás volt. Az általad említett 300 ryot felírhatod (javaslat: legközelebb ne írj összeget, hátha az ellenőrző többet ad), valamint 10 chakrát.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Togan Hiroshi Empty Re: Togan Hiroshi

Témanyitás  Togan Hiroshi Kedd Jan. 05 2016, 16:42

Időbeli elhelyezés: A szürke hétköznapokban.
A tudás hatalom
A hírnök
     Éppen a frissen sült szalonnás, hagymás, kolbászos rántottámat fogyasztottam, amikor valaki kopogtatott az ajtón. Éppen egy falatot rágtam meg és nem tudtam nyomban válaszolni. De nem is kellett, mert a szekrény tetején szunnyadó Kasi (sólyom) már éles kiáltással jelezte, hogy van itthon valaki és máris nyitja az ajtót. Úgy tűnik az idegen tudomásul vette ugyanis abba hagyta a kopogtatást. Lenyeltem a falatot és elindultam az ajtó felé.
    Azt hinné, az ember, hogy amint kinyitja az ajtót egy nyugtalanul ácsorgó személy fog várni rá. Hát nem így volt. A kopogtató személy még csak nem is ember volt, hanem egy ninja madár, akinek a lábán ott lógott egy tekercs Togan Hiroshinak címezve.
    Levettem a tekercset a lábáról, majd az ajtó melletti jutalom falatos erszényből adtam neki egy hús darabot és útjára engedtem.
    Remegő kezekkel nyitottam ki a tekercset. Izgatottan vártam, milyen feladattal látott el a Hokage. Rég volt már, hogy igazi küldetésen vehettem részt. A mostaniak, mind gyerekjátéknak minősültek. Jól jönne már egy kis kaland.
„ Kedves Togan Hiroshi!
A feladatod, hogy elvigyél egy titkos információt tartalmazó tekercset, keletre, a Kikötővárosba élő Thodin Lee mesternek holnap délig. A társad, ma 10 órakor várni fog a keleti kapunál. A feladat teljesítéséért pénzjutalomban részesülsz.
                                                                                                                             Hokage ”
   Na végre egy kis kirándulás a tengerpartra, már épp ideje. Összepakoltam a holmim, amire szükségem lehet a küldetés során. Na meg persze Kasit sem hagytam otthon. Kezemre húztam a solymász kesztyűt és elindultam a találka ponthoz.
Egy régi barát és a recept
   Odaérve megpillantottam a kapuban ácsorgó közepes magasságú, karcsú, szőke hajú lányt. – Sango. – Mondtam magamban. – Nem hittem, hogy pont őt utalta ki, a Hokage. De hát már máskor is dolgoztunk együtt. Csak azt hittem, hogy egy chunin is velünk tart. – Folytattam magamban. Majd mire odaértem Sango is észrevett és köszönés helyett a nyakamba ugrott. Olyan lendülettel, mint aki ezer éve nem látott. Még jó, hogy Kasi a levegőben repkedett. Mielőtt megszólaltam volna viszonoztam a bordaropogtató ölelését. Törékeny kislánynak néz ki, de a kezei acélból vannak.
- Én is örülök neked Sango. – Mondtam számból ki köpdösve a belelógó szőke hajszálakat. -De, ha így folytatod, egy hullát kell magaddal cipelned a küldetésre. – Tettem hozzá levegőért kapkodva.
- Jaj, bocsáss meg Hiroshi. Tudod, hogy néha elragadtatom magam. – Mondta nevetve.
- Tudom-tudom. – Feleltem.
- Na és hol van Kasi? – Kérdezte érdeklődve, de mielőtt kimondhattam volna a választ már le is szállt a mellettünk lévő fára és hangos vijjogásba kezdett.
- Azt hiszem ideje indulnunk. Meg van a tekercs? – Kérdeztem.
    A válasz egy heves bólogatás volt, majd egy újabb éles vijjogás. Kasi röptét követve elindultunk keletnek. Az úton viszonylag csendben voltunk, minden idegszálunkkal a tájat fürkésztük. Nem tudtuk mi van tekercsben, de biztosan értékes és minden áron célba kell juttatnunk. Még hozzá épségben.
    Már órák óta utaztunk, mikor el kezdett sötétedni. A folyamatos futástól eléggé kifáradtunk. Igaz tartottunk néhány kisebb pihenőt. Eléggé jó iramban haladtunk így hát, ha letáborozunk. Hogy folytassuk utunkat.
    Kasi a magasban körözött és éles szemével azt fürkészte, hogy melyik bokor rezzen meg, vagy melyik üregből ugrik elő valami, amit ma megehetne, illetve megfoghatna a nekünk. Megint elmerültem Kasi csodálatos repülésében. Olyan könnyedén vitorlázik a szél szárnyain, mint ahogy a sokat megélt tengerész irányítja a hajóját a tengeri hullámokon. Játszi könnyedséggel szeli ez a csodálatos állat a kék ég habjait, néha alá merülve. S egy pillanatra el-eltűnve a felhők felett, ahol mindig kék és végtelen az ég. Amely alapvető szükséglet egy szabad lelkű madárnak. Nagy szerencsém van, hogy Kasi ennyire ragaszkodik hozzám és tisztel engem. Persze én is ugyanígy érzek iránta. A tisztelet és bizalom egyensúlya soha nem borulhat fel kettőnk között. Ez a legfontosabb a számomra.
- Hiroshi kellene egy kis tűzifa…Hiroshi!!! – Kiáltotta Songa, de én még csak meg sem rezdültem. Legalábbis addig a pontig, amíg meg nem pofozott.
    Az a fajta kábulat, amelyet a pofon után éreztem, már nem volt oly meleg és kellemes. Sokkal inkább ijesztő és fájdalmas. Még másodpercekig csengett utána a fülem. Újfent megjegyzem magamnak, hogy ne húzzam fel Sangot, mert ha nem tudok repülni, akkor kevés hely van e földön, ahová elbújhatok előle.
- Jól van. Jól van. Figyelek. – Mondta. – Csak kicsit elkalandoztam. Hozom már a tűzifát. – Feleltem, majd elindultam tűzifát gyűjteni.
    Az erdő tele van csodálatosnál csodálatosabb lényekkel és növényekkel. Nem hiába szeretem én a természetet hisz maga a csoda. Ebben a fás társulásban szimbiózisban élnek az állatok, növények és a gombák. A körforgás folytonos. Az állat elhullik, a ragadozók megeszik, a maradékából, pedig humusz lesz, amelyből a növények táplálkoznak, amiket majd a növényevő állatok esznek meg és így tovább… Nagyjából 10 percet lehettem távol az erdőben, de mire vissza értem a táborhelyünkre Kasi már javában csipegetett egy- két pocokot, Sango pedig neki látott megnyúzni a nyulat, amelyet ugyancsak Kasi fogott. Tüzet gyújtottunk majd megvacsoráztunk és lefeküdtünk aludni.
- Sango. – Szólaltam meg a tűz parazsát figyelve. – Te gondolkoztál már azon, hogy milyen életre vágysz? – Kérdeztem töprengve.
- Azt hiszem ugyanolyanra, mint most. – Felelte viccesen. – Hiszen boldog vagyok. És körülöttem is boldogok, akiket ismerek. Nekem ennél több nem kell. – Felelte. – És Te?
- Azt hiszem én is. – Feleltem halkan, majd elnyomott az álom.
   Az éjszaka folyamán rémképek gyötörtek. Hangos kiabálás, vijjogás, sikítás. Nem tudtam mi történik körülöttem. Úgy éreztem minden a feje tetejére állt. Így hát kinyitottam a szemem, de a rémképek folytatódtak. Ez nem álom volt, hanem egy rajtaütés. Mire kinyitottam a szemem Sangot már lefogták, Kasi pedig egy hálóban vergődött. Próbáltam megmozdítani a kezeimet, de azokat hátrakötötték. Kész elbuktunk. Most ellopják mindenünket és oda a küldetésnek. Bukott ninja leszek… Egyre törtek elő a pesszimistábbnál pesszimistább gondolatok a fejemben.
    Odavonszoltak Sango mellé és letérdeltettek minket. Az egyik bandita csak nagy nehezen tudta féken tartani a vergődő Kasit, így hát nekivágta földhöz. Kasi vagy megértette a szituációt, vagy elájult. Nem tudom. De azt tudom, hogy nem mozdult. Az esemény heves érzelmeket váltott ki belőlem. Majd egy belső hang azt üvöltötte, hogy elég! Kiáltoztam és próbáltam kiszabadulni. Erre az őrzésünkre bízott bandita hasba vágott. Ám az elterelés elégnek bizonyult ahhoz, hogy Sango ki tudja szabadítani a hátra kötözött kezeit. És hátulról leüsse az engem gyepáló férfit. Miután ez megtörtént gyorsan eloldozott engem is én meg futottam Kasiért. Akin örömmel tapasztaltam, hogy nem esett semmi baja, csak kicsit elájult, de már kezdett magához térni. Gyorsan felkaptam és Sango kíséretében beugrottunk a fák mögé, hogy ott eszeljünk ki egy tervet. Eszeltük volna mi, de az eltűnésünk feltűnést keltett a maradék 4 banditában.
    Vészesen közeledtek felénk így nem volt, mit tenni gyorsan kellett cselekednünk. El nem futhattunk, mert akkor elvesztettük volna a tekercset.
- Sango, te egy víz technikával akadályozd meg, hogy elmenekülhessenek. Én csinálok két klónt és csaliként használom őket. –Feleltem.
    Mielőtt ki ugrottam volna a rejtekemből csináltam két Bushint és elszántan vetettem magam a tömegbe. Az elterelés bevált. Mind rám figyeltek és elindultak felém, de mielőtt elértek volna oldalról Sango telibe kapta őket egy Suiton: Taihoudan-nal, melynek hatására mindet elmosta az özönvíz. Legalábbis ezt hittük amíg egy hangos vijjogásra nem lettem figyelmes.
    Kasi magához tért és elszántan üldözte azt az illetőt, aki őt elkapta. Hátranéztem Sangora és egy pillantással közöltem, hogy maradjon, majd én elkapom. Futás közben feloldottam a szél elememet és légies könnyedséggel futottam és ugráltam utána.
    Az üldözés nem tartott olyan sokáig. A menekülő útját egy hegyoldal állta el, ahol én utolértem és letámadtam az illetőt. Rövid kézitusa után a földön terült el ájultan.
    A küldetés újra jó úton haladt. Visszaszereztük a tekercset és ráadásul, még néhány banditát is helyben hagytunk. Mire visszaértem a táborba már megvirradt és folytattuk az utunkat. A szükség megint bebizonyította, hogy jól tudunk csapatban dolgozni. Úgy gondolom a ninja fő erényei közé tartozik a csapatmunka, a kitartás és a bizalom. 
Kifőztük
   A városba vezető utunkat már nem zargatta senki és semmi. Ahogy elértük a mólókat Kasi vidám táncba kezdett a friss tengeri sós levegővel. Közben még egy csapat sirályt is megkergetett a móka kedvéért.
   Nagy meglepetésünkre éppen egy főzőversenyre értünk oda a városba, ahol már számtalan stand volt kipakolva főzésre készen. Megszaporáztuk a lépteinket és fürkésztük a táblákat, hátha megtaláljuk a nevet, amit mi keresünk.
- Nézd Sango, Lee mester konyhája. – Mutattam a stand irányába. – Szerintem ő lesz az. – Tettem hozzá, majd elindultunk felé.
- Jó napot! Thodin Lee-t keressük. – Köszöntünk odaérve.
- Jaj, gyermekeim. Csak, hogy ideértetek. - A pult mögül egy öreg bajszos figura köszöntött minket nagy mosollyal. – Elhoztátok a tekercset, ugye? Még szép hogy el, különben nem lennétek itt. – Mondta vidáman.
- Igen, elhoztuk. Bár egy kicsit kalandos útja volt… Parancsoljon. – Felelte Sango és átnyújtotta a tekercset.
- Hálásan köszönöm. Tessék itt fizetségetek. – Mondta és átnyújtotta a pénzt.
– Köszönjük. Öhm, uram tudhatnánk esetleg, hogy mi tartalmaz a tekercs? – Kérdezte félénken Sango.
- Persze, kedveseim. A legfinomabb halászlé recept, amit életemben ettem. – Felelte. – Ezzel biztos megnyerem a mai versenyt. Maradjatok ebédre és Ti is megkóstolhatjátok. – Tette hozzá.
Togan Hiroshi
Togan Hiroshi
Játékos

Tartózkodási hely : Sólymok fészke


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Togan Hiroshi Empty Re: Togan Hiroshi

Témanyitás  Hidan Szomb. Jan. 09 2016, 07:30

Hali! Irományodért  10 chakrával, 3000 ryouval és egy tál halászlével gazdagodsz.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Togan Hiroshi Empty Re: Togan Hiroshi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.