Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi

3 posters

Go down

Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi Empty Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi

Témanyitás  Akihiro Jaken Szomb. Jan. 30 2016, 17:24

Név: Akihiro Jaken
Szint: C
Chakra mennyiség: 199




Konoha kettészakadt. A falu vezetőinek nézeteltérései megosztották az egész lakosságot. Már hónapok óta fel volt forrósodva a helyzet, azonban ma egy kisebb konfliktus lavinát indított el és kitörtek a csatározások az egész faluban.
Minden lakosát és geninjét kiürítette az egyik fél, ebbe tartoztam én is. Ahogy vonultunk óvatosan ki a faluból egy chuunin vezetésével, egy robbanás miatt elszakadtam a többiektől. A robbanás után felkászálódtam a földről, majd körülnéztem. Amerre csak néztem füst szállt fel és csata zajok hallatszottak. Óvatosan vonultam ki a faluból a konfliktusokat elkerülve, majd mikor már kiértem a fák közé nekiiramodtam a futásnak. Csak futottam és futottam el a faluból, minél messzebb az ott történő szörnyűségektől. Ahogy haladtam előre körülöttem egyre csak terjedt a tűz, ami a városból indult, de már ideáig jutott. Mennyi fölösleges pusztítás...
Egyik pillanatról a másikra egy másik konohai fiúval találtam szemben magam. Ott álltunk egy kisebb tisztáson, körülöttünk a fákat egyre csak elöntötte a tűz, az eget hamufelhő borította be. Azt nem tudhattam, hogy mi a szándéka, melyik csoportba tartozhat a kettő közül, de a kezemet a kardom markolatára helyeztem és vártam a fejleményeket, hisz bármelyik pillanatban az életemre törhet. Valószínűleg ő sem akarta ezt a harcot Konohában, de ha igen, akkor nem veszíthetek ellene, hogy legalább bosszút állhassak az eddigi áldozatokért.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi Empty Re: Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi

Témanyitás  Togan Hiroshi Vas. Jan. 31 2016, 13:40

Név: Togan Hiroshi
Chszint: 182
Rang: Genin
Szint: C


   „Oly sok mindent lehetne kezdeni az életünkkel. Mondjuk szebbé, boldogabbá és békés tehetnénk a világot, hogy a természet és az ember harmóniában tudjon élni egymással. Nem lennének trónviszályok és gyilkosságok csak a béke.” – Olvasom egy pár napja megjelent újság vezér cikkét.  A kis naiv szerkesztők. Értem én, hogy mit akarnak, de azért ennyire még én sem vagyok szabad szellemű. Hát még mások…
   Az igaz, hogy a természet minden apró mozzanatát szeretem és tisztelem. Főleg az állatokat, ami nem azt jelenti, hogy nem eszem húst. Csupán az állatkínzással és a sportvadászattal nem értek egyet. „Tartsd a jószágot természete szerint…”
   Erre Konoha lángokban áll. Kettészakadt a vezetés és a népnek akarva és akaratlanul is döntenie kell, hogy melyik oldalra áll. Aki egyikre sem annak, jobb, ha menekül. Szívem szerint ezt tenném én is, de a lázongások megzavarják és veszélyeztetik a Konoha környéki élő világot és a természetet. Gyilkolják csak egymást az emberek halomra, ha akarják, úgyis annyian vannak, mint a szemét, de az állatok tabuk. Nekik semmi közük az emberek oktalan harcaihoz.
   Éppen ezért úgy döntöttem, hogy Kasit ma nem viszem magammal a „rendteremtésre”. Neki semmi köze, az emberek ostoba vérengzéséhez. Ráadásul ez a legrosszabb formája: a sajátjaink ellen kell harcolnunk. De hát nincs mit tenni. Egy Geninnek teljesítenie kell a parancsot. Így tettem én is és elindultam a számomra kijelölt helyre.
   Amikor odaértem döbbenten tapasztaltam, hogy a körzet erősen amortizálódott állapotban van. Alaposan körülnéztem és egy sóhajtással nyugtáztam, hogy egyetlen áldozat sem rekedt a romok között.
Nyugaton tűzzek égtek és sűrű fekete füst szállt fel az tisztás szélén lévő erdőből. Amilyen gyorsan csak tudtam elindultam az erdő felé, hogy ellenőrizzem a terepet.
   Szerencsére se állat se konohai lakos nem sérült meg. Viszont szembe találtam magam egy geninnel, akiről első ránézésre lerítt, hogy ő okozta a tüzet. Bár az is lehet, hogy azonos célból tévelyedett ide, úgy mint én. Ám a testtartása másról árulkodott. Kezét a kardjára tette és fenyegetően meredt rám. Hát ha így állunk, akkor jó. Elő vettem két kunait. Az egyiket felé dobtam, a másikkal pedig megindultam felé. Óvatosan közelítettem meg. Hiszen a kardból ítélve eléggé valószínű, hogy jó közelharcos, nekem meg csak egy kunaiom van. Legalábbis a kezemben.
Togan Hiroshi
Togan Hiroshi
Játékos

Tartózkodási hely : Sólymok fészke


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi Empty Re: Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi

Témanyitás  Jiraiya Pént. Feb. 05 2016, 11:45


Togan Hiroshi inaktivitása miatt, kérésre lezártam a harcot! Chakrajutalom most nem jár.


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi Empty Re: Akihiro Jaken vs Togan Hiroshi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.