-=Az Aréna=-

+3
Itanashi
Shiren
Hatake Kakashi(Inaktív)
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Itanashi Kedd Aug. 14 2012, 15:05

Nézőként a meccset figyelve

A harcnak lassan vége lett. Az árnyékban bújtam meg, pontosabban a falnak dőlve néztem végig társam, ahogy harcol. Egész erős, bár elvárható egy Kusagakurei-tól. De az a másik, az a Take gyerek igen csak beadott neki egy-két nagy pofont. Bármi is lesz a vége, kemény egy meccs. ÉS vajon ki fog utánuk jönni? Szemeimmel végignéztem a készülődőket. Ott volt ifu, valamint még egy konohai. lehet, hogy ő lenne az. Ellene fogok harcolni talán.
A harc váratlan fordulatot vett, mikor Take feladta a mérkőzést. nem úgy tűnt, hogy ő fog kiesni, ráadásul úgy, hogy feladja. A vállára panaszkodott. Igaz, egy olyan ütést nem szívesen kapnék be én sem. Végül Karu győzött.
- Hm, ez szép menet volt. - gondoltam magamban. Ekkor az eredményjelző tábla újabb két nevet írt ki.
K. Mirubi vs S. Shiro. Ekkor Ifu elindult, majd lesétált. Szóval átvert minket. Ez a srác még cselesebbnek tűnt, mint mikor egy csapatban voltunk. Tényleg veszélyes. Kíváncsi leszek erre a harcra. vajon fognak meglepetések érni ezen a meccsen is? Az ellenfelét még nem láttam, de már vártam a rangadót. Ki fog nyerni? Az árnyékban álltam, miközben cigarettám számhoz emeltem, majd beleszívtam.
- Hm, lássuk csak - mondtam, majd még egyet beleszívtam.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Kitori Musato Kedd Aug. 14 2012, 16:24

// Ha már a többiek is írtak, akkor én miért ne Very Happy //

Amint megérkeztem a megfelelő terembe, csupán öt főt számláltunk, s nem sokkal később Takefumi egy jelentős mértékben figyelemfelkeltő jelenetet rendezett, ezért megbújtam az egyik oszlop mögé, mert nem szerettem volna még amiatt is parázni, hogy Take-chant fel kell vállalnom. Most nem tűnt menőnek...
Rövid beszéd után egy kis "erkélyre" tereltek mindenkit, ami közvetlenül az aréna belsejébe nyílt. Itt a kijelzőkön megjelent Take-chan és valami Karu neve.
A harc kezdetét vette és a két fél olyan hévvel vetette magát a másiknak, hogy gyakorlatilag semilyennel, ami Takétól várható volt, na de a másik sráctól nem számítottam volna rá.
A harc közben, minden bátorságom összeszedve, bekiabáltam néhány "szedd darabokra", "hajrá konoha" és "úgy harcolj, mintha Niyo-t ütnéd" mondatokat, ezzel megpróbálva biztatni csapattársamat, amikor is felforrósodott a hangulat és a végső összecsapás után a két fél a földre kényszerült. Aztán... Take-chan feladta!
DE ez, hogy lehetséges? Ha Őt elverték, akkor nekem semmi esélyem sincs! Kivéve, ha velem hasonló szintű ellenfelet fogok ki. Persze erre kicsi az esély, de akkor is küzdeni fogok, ahogy tőlem telik, mert meg kell tennem konoháért, magamért és mert Tsunade-sama személyesen mellémrendelt egy ANBU-t, hogy segítse az edzésemet. Ezeket nem vehetem semmibe!
Néhány kirurgus rohant be a pályára és lehozták Takét, majd a Karu nevű srác is lejött. K. Mirubi vs S. Shiro - hirdette a kijelző.
Miru-chan teljesen nyugodtan lesétált az aránába. Az "erkélyen" már csak ketten maradtunk és és egy másik Kusagakurei srác. Szóv al, valószínűleg Ő lesz az ellenfelem, habár ez még közel sem biztos, mert Miru-chan ellenfele, még nincs lent, ebből következik, hogy lehet ez a srác az, csak nem mer lemenni... Mondjuk nem hiszem, hogy női neve lenne, de ki tudja...
Minden bátorságom összeszedve, az arána közepe felé sétáló Mirubi után kiabáltam:
- Hajrá Mirubi,Te fogsz nyerni!
Ezek utám elcsendesedve magambaburkolóztam és végigmértem az arénát. Ha minden igaz már nem fog sokat változni a felszíne, tehát elkezdhetek kombinálni...!
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Aug. 14 2012, 18:19

Őszinte leszek magammal. Ez lett volna az utolsó dolog amire ettől a konoahitól számítottam volna. Először is ő volt előnyben chakra szempontból... Másodjára nem tudom, hogy sikerült így eltalálnom a vállát de vagy kiugrott vagy eltört neki és még nem is lepleztem le magam, hogy tudok Katont is használni. Minden esetre ez egy jó kis meccs volt és komoly kihívás volt ez a konohai lehet ha folytatjuk még alul is maradtam volna.
Amikor felsétáltam a kis harcosoknak kialakított erkélyre mindenki furán szemlélte a kijelzőt, mert a következő párost sorsolták. Áh tehát az ifjú konohai kenshiro és a lány. Kíváncsi leszek mit tud ez a fiú. Nagy daccal nézett végig amikor lesétáltam és még a nevéről is hazudott... Nem baj lehet, hogy tartogat még meglepetéseket.
Odasétáltam a másik kusagakurei fiúhoz miután bekentem a mellkasomat egyből enyhült a fájdalom.
- Hát ez érdekes egy meccs volt... Veled mi a helyzet, hogy ment a felkészülés? - Kérdeztem kissé meggyötört hangon 'honfitársamat'. - Szerinted ki fog nyerni?
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Aono Takefumi Kedd Aug. 14 2012, 20:01

Ahogy az várható volt, Take-chan nem túlzottan erőltette meg magát. Bár tény, hogy okosan döntött azzal, hogy feladta, de már eleve okosabban kellett volna neki állnia. Az esztelen harcnak mindig ez a vége. Vagy, hogy valaki darabokra szakad. Netán mind a két fél. De nem ez történt, így lényegében mindegy is. Az orvosok nagy elánnal sprinteltek befelé és afro barátunk ugyan a saját lábán, de mégis az ő társaságukban hagyta el az arénát.

A gyengélkedőn

Ül, ül, ücsörög. Míg ő ezt teszi egy tanonc, mert hogy lerí róla, hogy az, valami zöldes chakrával taperolja a vállát, amitől a nagy sziklatörő is fel-felszisszen. A tanonc kisasszony, mert, hogy nő volt az illető, csupán rosszallóan rázta fejét a fiú reakciójára.
- Ilyen kis sérülés miatt feladni. Nem értelek. - közölte csak úgy pusztán mindjárt tegeződve.
Legalább ketten voltak, akik nem értik a dolgokat. A nő azt, hogy miért adta fel Take, Take meg azt, hogy hogyan képes felvenni egy ilyen légellenálló ruhát.
- A vállad nem ugrott ki, viszont komolyan meghúzódott. Ezzel még tudtad volna folytatni a harcot.
- Hogyne. Egy karral biztos győztes esélyes vagyok. Plusz hiába van ott a két lábam, mit érek vele, ha el se találom.
- Maradj csendben te nagy csecsemő.
Förmedt rá, míg részben bemumifikálta a genint.
- Kész is vagyunk. Egy darabig ne erőltesd meg. Mehetsz, van jobb dolgom is veled foglalkozni. Remélem a következő, aki besétál, valami nagyon menő srác lesz komoly küzdelemben szerzett sérülésekkel. Nem úgy, mint te.
- Ezt bóknak veszem arra, hogy van eszem. Aztán néha szellőztesd ki azt a hacukát.
- TEEEEE!!!
Meg se várva mit akart mondani már futott is kifelé, vissza az arénába, elvégre alig lépett ki a küszöbön már repült is utána egy szék.

A lelátón

A nagy háborús sebesült jókedvűen tudván nincs több dolga mászott fel a lépcsőn egyenesen a vizsgázóknak fenntartott kilátói részre. Kitorit nem volt nehéz beazonosítani így rögtön felé vette útját. Leparkolva a fiú mellett a harctérre vetette pillantását, ahol társa és jó barátja meg még valaki éppen vérben úszott és nagy erőkkel igyekeztek újra éleszteni őket. Á a francokat. Valami gikszer történt és még el se kezdték.

Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shirogane Shiro Szer. Aug. 15 2012, 00:48



Az izgalom már reggel is átjárt, ám most egészen más volt, mint mikor beléptem az Arénába. Először is lesújtott Kai sérülésének híre. Bíztam benne, hogy ha vele beszélgethetek kicsit, megnyugszom. Vagy nem tudom, legalább nem ájulok el, vagy ilyesmi. Így viszont Akihiko volt az egyetlen, aki próbálta bennem tartani a lelket, ugyanis az első meccs konkrétan a földbe gyökereztette a lábam. Ez az elsöprő lendület, ez a sokféle technika, amik közül ugyan már láttam egyet-egyet - bár nem mindet - de mind olyan, hogy esélyem sem lenne ellene, összegyűrte apró gombócba a gyomrom, s a görcs nem igazán akart alább hagyni, sőt csak egyre nőtt.
Bár az meglepett, hogy az egyik fiú egyszerűen feladta. Nem gondoltam volna, hogy bárki is ilyesmire vetemedik. Az egyetlen ember, akiből kinéztem, az saját magam volt, csak épp magamból a meccsem előtt, remegő lábakkal. Mondhatni idegesen pillantottam a kijelzőre, amely a következő harcot hirdette mg felvillanva, és végképp megdermedek, ahogy saját nevem pillant vissza rám. Igaz, az ellenfelem megmaradt, de fogalmam sincs, hogy ennek örülnöm kellene, vagy már most bőgjem el magam...
Egy ideig nem is mozdultam, a valóság iszapos messzeségbe burkolózott, és csak néztem a kijelzőt, míg hatalmasat nem bökött Akihiko a vállamba, akkorát, hogy össze is rándulok a hirtelen ért fájdalomtól.
Bízz magadban egy kicsit, és tegyél meg minden tőled telhetőt, akkor emelt fővel távozhatsz, még ha vesztesz is! néz rám szigorúan, mire bólintok. Igaza van. Ezzel a céllal érkeztem, miért várnék el magamtól többet? Úgysem gondoltam volna még azt sem, hogy idáig eljutok. Elvégre a cél még messze, amit kitűztem magam elé, s nem ez lesz az utolsó buktató, szégyen lenne már most meghátrálni.
Ennek ellenére nem vagyok túl határozott, mikor végre nekiindulok, és leereszkedem az aréna számomra veszélyekkel terhes világába. Igyekszem körbenézni, mindent tereptárgyat, még az előző harctól megváltozott helyzetűeket is felmérni, mert technikák híján velük kell számolnom, és velük kell úgy gazdálkodnom, zsonglőrködnöm, miegyéb, hogy túléljem az egészet.
Az ellenfelem, nem meglepő mód, fiú. Nem jutott be rajtam kívül más lány. Akihiko egész végig azzal cukkolt az egy hónap alatt, hogy én vagyok a legrátermettebb kunoichi a jelentkező geninek között, és erre már büszke lehetnék, de úgy érzem, ez sem fog megvédeni akkor, ha behúz nekem egy nagyot ez a Mirubi nevű srác. Mindenesetre meghúzom a hajam tartó szalagom erősebbre, elhatározva magam és megpróbálva koncentrálni, majd felkészülés szándékával húzok elő egy kunait, miközben másik kezem közel tartom a fegyvertáskámhoz, mert ha úgy adódik, és van értelme, lehet, robbanócetlivel is spékelem majd a fegyvert. Persze minden azon múlik, mit fog lépni az ellenfelem. Ahogy a vizsga első részén, most is megfigyelni próbálok, következtetni, és a lehető legjobban eljárni a helyzethez képest.
Mert szeretném, ha senki nem becsülne alá a meccs után, még ha nem is érdemlek hű de nagy tiszteletet és nem is képzek túl nagy támadóerőt. Egyszerűen arra vágyom, hogy többre tartsanak egy nevetséges lúzernél, aki képzelt barátjával cseveg szánalmasan magányosan, egyedül. (Mert nem vagyok egyedül, Akihiko velem van, és nem csak képzelem őt. Egy cseppet sem képzelődöm vele kapcsolatban, épp olyan valóságos, mint saját magam, épp csak képlékeny, mint amilyen képlékeny én is vagyok belül, mert az én lelkem sem egyéb áttetsző anyagnál, csupán az enyémet még körbeöleli védőn földi porhüvelyem, a testem.)
Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Csüt. Aug. 16 2012, 14:56

Miután mindkét versenyző sikeresen megérkezett a harctérre Chimaru nekik is elmondta a küzdelem szabályait, azaz hogy mi jár vereséggel és kizárással. A közönség nagy tapsot adott az egyetlen hazai versenyzőnek a végső fordulóban, de azért a konohait is biztatták jó páran. -Végre megnézhetjük melyikünk versenyzője az erősebb Tsunade hime. -Mondta a Raikage jókedvűen, mire a Hokage egyszerű választ adott. -Nem fogsz csalódni Raikage.- Közben a vizsgáztató felemelte a karját majd intett egyet. Ez volt a második harc kezdetének a jele. Levél a Felhő ellen. Érdekes küzdelem ígérkezik az biztos.

// Mirubié a kezdés joga. //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shiren Csüt. Aug. 16 2012, 16:07

Ahogy Mirubi leért, a nézők tapsolni kezdtek. Persze csak amolyan formalitás lehetett, hiszen a nézők nagy része Kumogakurei és mindenki szeretni, hogyha a saját Országuk tündököl a döntőben. Valószínűleg ezért is tapsoltak jóval erősebben, hangosabban, többen a Kumogakurei Shironak. Bizony Ő maradt egyedül talpon a kunoichik közül és a Kumoi versenyzőkből. Ez még nagyobb érdem számára, viszont kétségeket vet fel ez a helyzet. Ha Ő a legjobb vagy is legképzettebb Chuuninjelölt a hazájában, akkor az most vagy jó vagy nem. Ez a küzdelem dönti el, hogy mennyire hatékony a Felhő hadereje, tanításai. Ha elbukik a lány, akkor azzal szégyent hozhat a Falujára. Ha nyer, akkor minden bizonnyal lesz esélye a továbbiakban. Tehát Itt most talán neki a legrosszabb a helyzete. Ha Mirubi veszít akkor még ott van Kitori, aki tovább tudja vinni a Konohaiak becsületét. Talán a sors iróniája, hogy a Kito, Take, Miru csapat tehát a Niyo-csapat maradt csak Konoha képviseletében. Abból is csupán ketten. Ezt mind végiggondolta Mirubi, majd mérlegelni kezdett.
~ Tehát, aki elájul, harcképtelenné válik vagy feladja az veszít. Így a legkíméletesebb módja a győzelemnek az az lenne, ha addig hajszolnám míg el nem ájul vagy fel nem agya. Az is lehet, hogy elég lenne csak megkérni, hogy adja fel nem? Vacak lehet, utolsó reménységnek lenni nem gondolod? *Mi van? Még is csak kell a véleményem? *Csak ha már létezel, vagy képzelődöm vagy nem tudom, akkor hasznodat is vegyem! Amúgy pedig erről a lányról nem tudok semmit. Még is, hogyan harcoljak ellene? Mire gondoltak amikor összetettek vele? Habár, lehet, hogy sokkal erősebb mint Én. *Nyírd ki! ~
Bizony, ha hallaná ezt a kis párbeszédet az ellenfél, talán nem esne neki valami jól. De szerencsére ettől még nem kell tartania senkinek. Mirubi végigmérte a fegyvert szorongató lányt, majd elmosolyodott. Nem gúnyos mosoly volt, sokkal inkább egy gyermeteg, bizalom mosoly. Ezek a hangulatváltozások... Gyorsan végigmérte saját fegyverarzenálját. Egy-egy kunai a bal és a jobb szandálban. Egy Shuriken a farzsebben, a másikban 5 robbanójegyzet. Egy tekercs 6 kunai van a bal lábára tekerve, és 20 senbon tekercsben a bal alkarján. Hát igen, azok a drága Senbonok. Azokkal szeretett legjobban játszadozni. A fegyverhasználati képességei egészen fejlettnek mondhatóak. Egyedül azokat a "használhatatlan" Shurikeneket gyűlöli. Mire jók azok? Semmire! Minden esetre, most nála a kezdés joga, mivel nem hiszi, hogy a lány akarná Őt megtámadni. Talán nem is akar harcolni, ahogy Mirubi sem. Nem akart megsebezni egy lányt. Nem arról volt szó, hogy nem illik, egyszerűen nem volt rá képes a gyengébbik nem iránt érzett mély tisztelete miatt. De nem tehetett mást. Az a sok "nem". Ez a sok tagadás! Mindenre csak a "nem"! Ez így abszolút lehetetlen! Itt most az alkalmatosságot nézik! Vajon az ellenség egyik embere megkímélné az életét? Ezt itt most egy felmérő! A képességeit mérik fel! Erre várt már mióta! Bizonyíthat. Lassan előhúzta farzsebéből a Shurikent, majd a feje mögé emelte lassan, bizonytalanul. A hülye is látja és érzi, hogy dobni készül.
- Akkor... Szerintem eldobom! Meegy!
Kiabálta, mintha csak egy labdát dobna oda. Még is mit gondol? Jó ez így? Bejelenteni az ellenségnek, hogy mit csinál? Nem veszi komolyan és ez talán a nézőknek sem tetszik. Mit fog szólni a Hokage? Egyáltalán mit várnak tőle? Ők vajon képesek lennének elverni egy náluk gyengébbnek tűnő gyereket? Nem hiszem, ahogy Mirubi sem. Minden esetre Ő eldobta a Shurikent, innentől már csak a lány képességein múlik, hogy kikerüli-e a repülő fegyvert, ami koránt sem veszélytelen, ugyanis Mirubi fegyverhasználó képességei egészen kifinomultak (Kalandban kijátszva) De valahol belül, remélte, hogy a lány kikerüli és egy szempillantás alatt mögötte terem és a földhöz vágja. Az lenne az igazi meglepetés! Egy olyan ellenfél aki ilyenekre képes! Talán...
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shirogane Shiro Pént. Aug. 17 2012, 17:32



Míg hallgattam a rövid összefoglalást arról, miképp lehet feladni, illetve mi számít vereségnek, felmértem. Ránézésre kicsit pufi, ami furcsává teszi. Nem, egy pillanatig sem jut eszembe kinevetni magamban, vagy viszolyogni miatta, ki tudja, mi még, egyszerűen gyanakvóvá tesz, mert ha eljutott idáig, biztosan keményen edzett, és ha ennek ellenére kissé pufi, az azt jelentheti könnyedén, hogy ez a teltség cseppet sem véletlen, és még akár azt a célt is szolgálhatja, hogy a képességét elrejtse, vagy épp a súlyához kötődik valami képessége. Hallottam már ilyesmiről, és sosem lehet tudni. Szemei ugyan barátságosan csillognak, nekem most a kékek jegesek és baljóslatúak. Mellette valóban kis törékeny nádszálnak tűnök. Mégis mindenki nekem szurkol. Persze csak azért, mert ide tartozom, kumogakurei vagyok. Kérdés, ez mennyire válik dicsőségére a falunak... Bezzeg Konohából volt az előző srác, ez a srác, és még egy...
Már ezért is jól kell szerepelnünk, mutassuk meg nekik, milyen fából faragták ezt a falut teszi Akihiko a vállamra a kezét. Szavai a fején találták a szöget és a szívemből szóltak.
Ahogy a tájékoztató a végére ért, a fiú elmosolyodott. Mosolya meglepett, s ez le is olvasható az arcomról, ahogy pupilláim összébb szűkülnek megilletődöttségemben, a kezem mégis feszültebben markol a kunaira. Fegyverem annyi, mint általánosságban másnak, így ha a srác nem valami fegyverbolt, azzal nem lehet gond, ráadásul még mindig ott a karperecem, ha meglepetést kell okozni. Ha a fiú közelharcos típus lenne, talán meg tudnám csinálni. Ha távolsági harcos, az kellemetlen, roppant mód kellemetlen, de azért nincs veszve minden, mert hallottam már olyat, hogy valaki bebolondította az ellenfelét a vizsgán, s így sikerült nyernie mégis, bár az esélyek ellene voltak. Így egyelőre annyi a dolgom csak, hogy ne veszítsem el a fejem!
A fi lassan húzza elő a fegyveréül választott shurikent, s mozdulatai annyira ráérősek, hogy ha nem akarnám, is háromszor kitalálnám, mire készül. Bár pont ez zavar kissé össze. Talán valami csel az egész? Tekintetemmel nem engedem el, hátha észreveszem a nyilvánvaló mögött a valódit is. De semmi. Tényleg ennyi lenne? Ennyivel kezd?
Aztán felhangzik a hangja. Figyelmeztet? Egyszerűen figyelmeztet?!
Megremegek, ahogy belül elönt a felháborodott düh. Alábecsül. Egyszerűen fogja és alábecsül, nevetség tárgyává tesz! A lehető leggyorsabb mozdulattal, amire csak képes vagyok, mozdulok el az egyik oldalra, sarkazva, mint a kosárlabdában szokás - hiszen ha a shuriken egyenesen jön, elméletben ennyi is elég elkerülni, de ha mégis megsértene, talán az is belefér, épp csak fájdalmas - így tekintetem a sarkazás közben már felméri az irányt, amerre érdemes lesz majd tovább haladnom, kezem pedig a táskámba nyúlva rántja elő a füstbombát, hogy a következő pillanatban az már a földre hajítva aktiválódhasson, s én nekiindulhassak a lehető leghalkabban futva. Célom elsőnek a közelben heverő kidőlt fa, amelynek oldalára, lehetőleg minél lejjebb és kevésbé feltűnő helyre egy robbanójegyzetet ragasztok, amely remélhetőleg a kulcspillanatban segítségemre lesz a későbbiekben, aztán a legközelebbi fa emlékezetbeli iránya felé veszem az irányt, és remélhetőleg a füst is kibírja még, és én sem fejelem le az emlegetettet nagy igyekezetemben, és el tudok mögé rejtőzni, egy bunshint idézve meg azzal a gondolattal, hogy kunais magamat lemásolva és a "fa mögé rejtve", mintha csak magam lennék, alkalmazzam a Kakuremino no Jutsu// A Láthatatlanság Köpenye alapvető technikáját, és a fa lombjai közé rejtőzzek.
Ha Mirubi inkább megközelíti a klónom - mert remélem, becsapom - akkor megvárom, míg - bár kevés az esély - de a jegyzet felé megy, és felrobbantom azt, de ha teljesen más felé megy, akkor csak a kezemben levő kunait készítem, s majd másik kezembe a drótot hogy a kunaival eltereljem a figyelmét, a dróttal meg remélhetőleg elkapjam. Mert szeretném, ha kicsit átkozná magát azért, hogy elsőre nem vett komolyan. Még ha nem is lesz esélyem, akkor is, szeretném, ha egy életre megjegyezné, hogy senkit sem szabad félvállról venni, és azzal felbosszantani, még akkor sem, ha valóban gyenge.

Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Pént. Aug. 17 2012, 17:44

Shiro sarkazása arra pont elég volt hogy sikeresen kerülje ki Mirubi shuriken-ét, ami egy nem túl messzi fába vágódott bele. Ezután sikeresen hajtotta végre az elterelő hadműveletét, amiből sem ellenfele sem pedig a nézők nem láthattak semmit a füstfelhő miatt. Egyedül Chimaru volt tisztában a lány tervével, aki vizsgáztató lévén a tűz vonal közelében volt. ~ Okos taktika és gyors cselekvés. Már értem miért pont ő jutott el idáig a falunkból. Lássuk mit lép a konohai. ~ Gondolta a Jounin mialatt a füst felszállt és Mirubi megpillantotta Shiro klónját, amiről ő mit sem sejtett. A nézők viszont hajtották a két versenyzőt, hogy támadjanak.

// Mirubi: Chakra:100%, Sértetlen
Shiro: Chakra: 95%, Sértetlen //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shiren Pént. Aug. 17 2012, 20:38

Csak állt és nézett. A lány szemét bámulta. Furcsa volt és érdekes érzelmeket tükrözött. A gyűlölt fegyver sebesen száguld az ellenfele felé, de nem ér célba, mivel Shiro kitér előle egyszerűen, mondhatni játszi könnyedséggel. Egy fába fúródik. A lány viszont nem marad tétlen, elrejti testét és füstbe burkolja magát. Bizony zavaró hatással van az emberi szemre olyannyira, hogy teljesen eltakarja a lányt Mirubi szeme elől így nem látja, hogy az mit csinál. Annyi biztos, hogy amikor utoljára látta a fák felé vette oldalazva az irányt. A fiú várta, hogy mikor csap le rá a füstből egy tűzgolyó, vagy akár egy víz sugár. De nem történt semmi. A füst eloszlása után, Mirubi meglátta a lányt a fa mellett és egyből gondolkozóba is esett.
~ Biztosra tudom, hogy ha füstöt használ akkor valamit elakar takarni vagy is rejteni ami jelen esetben saját maga volt. De akkor miért áll ott ahol áll és így felfedve hollétét? Akkor valószínűleg csak azért használta a füstöt, hogy egy adott ponthoz érjen úgy, hogy még véletlenül se támadjam meg. De mi van, ha valami mást tervez? *Ne érdekeljen! Van Technikád amivel eltudod intézni. Csináld! ~
Utasította az a valami, aminek se neve sem semmilyen anyagi teste nincsen. De még csak személyisége sincs, hiszen Mirubi tökéletes mása. Csupán azon része, amelyet mélyen el akar temetni magában. Amitől fél és amit sosem akar megismerni. Minden esetre nem válogathat az eszközök közül. A közönség türelmetlen és az idő csak telik, a lány viszont nem mozog semmit, így ismét Mirubinak kell lépnie. Ő viszont nem akarja bántani a lányt, de még is meg kell tennie. Kedvenc technikáját a Shikyaku no Jutsu-t // Négy Láb Technikát akarja bevetni. Szinte már annyiszor használta a jutsut, hogy gyerekjáték volt a kivitelezése. Négykézláb ereszkedett, majd a fogaiba, körmeibe koncentrálta a chakráját majd ellágyította azokat és meghosszabbította és újból megkeményítette. Így a körmei helyett hegyes és kemény karmai lettek és a szemfogai helyett pedig szúrós agyarak. Felerősítette hallását, szaglását és látását. A technika utolsó fázisaként, pedig chakrát gyűjtött a lábába és felhalmozta azt, hogy a kellő pillanatban, robbanás szerűen lője ki magát előre. Ahogy szokta, egy macska tulajdonságait öltötte magára a technikával, így akármennyire is Pufók testalkatú, hajlékony lett mint egy macska. Ám, ennek a technikának van egy nagy hátránya. A használó kissé meggondolatlanná válik, így ez összeadódott Mirubi makacsságával és a Hang csábításával és egy ösztönökkel rendelkező lényt hozott létre, aki vicsorít az előtte lévő lányra. A nyála csak úgy folyik lefelé, bele a porba, mint egy állatnak. Bizony az emberi méltóságát teljesen elvesztette a fiú. Most jött el az idő, hogy a felhalmozott chakramennyiséget felszabadítsa. Kilőtte magát egyenesen a fa felé ahol a klón állt, majd megpördült és még egy löketet adott magának. Kinyújtotta kezeit...
- Tsuugaaaa!!
Üvölti elkorcsosult, emberinek nemnevezhető hangon. A nyál beborítja az egész arcát és mindeközben nem gondol semmire és senkire, csak azt tudja hogy amit csinál az jóérzés. Átengedi magát a vágyaknak, a kísértéseknek és így egy olyan romlott lélek jön létre a halál és az élet által megsebzett és legyengült lélek helyett, amilyet még nem sokan láttak. Egy teljesen új személyiség, egy teljesen új ember... Talán most a végzetébe rohan. Talán, most jön el a pillanat, hogy elveszíti a vizsgát. De nem tud uralkodni magán. Nem tudja kontrollálni magát még akkor sem, ha egy kislányra támad rá. Ahogy viszont pörög, érez valamit a levegőben. Talán rájött, hogy csapda? Minden esetre most már nem tud megállni.

~ Ha viszont valami úton,módon mégsem jönne létre a technikasorozat, akkor csupán Kunaival támad a lányra ~


// Felhasznált fegyverek és technikák:
- 1 Shuriken.
- Shikyaku no Jutsu.
- Tsuuga. //
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shirogane Shiro Hétf. Aug. 20 2012, 00:58



Enyhe rettegéssel, és egy nagyobb gombóccal a gyomromban, de elmosolyodom. Akárhogy is, az elmúlt fél perc (még talán annyi sem) eseményeivel sikerült elérnem a rövidtávú célom, és ellenfelem végre kezdett komolyan venni. Kérdés, hogy ez milyen megoldhatatlan akadályt fog elém gördíteni...
Inkább figyelj, mert különben elszalasztod a lehetőséget! vág fejbe Akihiko, és azt hiszem, a tökéletesnél is tökéletesebben igaza van. A fiú négykézlábra ereszkedett, és furán vad lett a kinézete. Rémlik, mintha ismernem kellene ezt a technikát, de jellemzően semmi sem jut eszembe róla, viszont nem sejtek sok jót. Biztos van oka annak, hogy vadabbnak tűnik, és ha annak tűnik, biztos az is, azaz elkezdte a komolyabb technikáit alkalmazni, mondhatni a saját stílusát - mert neki ezek szerint van...
De saját stílussal együtt saját gyengepontok is keletkeznek, csak fel kell őket fedezni okoskodik Akihiko. Mintha az olyan pofonegyszerű lenne...
Aztán a fiú robbant, felocsúdni sem volt időm - épp ezért nem is jut eszembe most ellőni a robbanócetlit. Csak nézem, ahogy forogva közelíti meg a klónom és a fát. Legalább nem vett észre. Nem örülnék, ah én lennék a klónom helyében...
A tervem az, hogy mikor a fiú elvileg becsapódik a fába, vagy legalább is a fa előtti klónba, elrugaszkodom a fáról - ami lehet, szintén nem marad majd épségben - s elhajítom a kunait, becélozva. Jobb híján, mivel nem hiszem, hogy fogok tudni rendesen célozni, a "közepére" fogok koncentrálni, és imádkozom, hogy ne okozzak halálos sebet - azt nem tudnám elviselni... - aztán megpróbálom a dróttal valóban fogságba ejteni az Ayatsuito no jutsu segítségével. Ha a fa, amin tartózkodtam, túlélné valami okból, akkor ahhoz kötözve, ha nem, akkor csak simán a teste köré fonva a drótot.
Persze nem szabad a sikerben bízni, így valami védekezésszerűre is fel kell készülni, ezért amennyiben a drótom irányt téveszt, azonnal futásnak eredjek, vissza, az elrejtett cetli felé. Ha nem is üti ki, talán feltarthatja, míg valamit kitalálok. Vagy orra bukok, és beverem a fejem, és szépen kiesem. Valami...

Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Aug. 20 2012, 19:35

Mirubi sikeresen létrehozta a Tsuugát, ami egy igazi embert is kettészedett volna nem hogy egy egyszerű klónt. A másolat egy pukkanás kíséretében semmisült meg a helyén csak a konohai és egy újabb kisebb kráter jelent meg. A kertész ma túlórázni fog az arénában az biztos. Közben Shiro egy kunait hajított ellenfele felé, amit bár kikerült Mirubi a drót elől nem volt menekvés, az szorosan a Genin köré fonódott csapdába ejtve. Innentől már az a kérdés hogy van e szabadulásra lehetőség vagy a Kunoichi kivégzi e áldozatát.

// Mirubi: Chakra: 82%, Sértetlen, a drót miatt nem tud kézjeleket formázni, viszont a négyláb technika még aktiválva van.

Shiro: Chakra: 92%, Sértetlen de holléte már kiszámítható. //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shiren Hétf. Aug. 20 2012, 20:19

Mirubi őrjöngve csapódik bele a talajba. Az a Shiro akit megcélzott a támadással, szerencsére csak egy klón volt. Lehet, hogy a tapasztaltabb szemek régen kiszúrták és csak nevettek a Genin bénaságán, de Ő még teljesen tapasztalatlan ezen a téren. Habár, a klónok közel állnak a szívéhez, de akkor sincs még elég tapasztalata ezekhez a dolgokhoz. Mondjuk azért az egy kicsit lealacsonyító, hogy egy átlag Bunshint sem ismer fel. Persze erre a magyarázat, hogy teljesen elveszítette a fejét és nem volt tudatában annak amit csinál és most tessék. Csapdába esett. Egy kislány miatt fogja elveszíteni a vizsgát? Nem. Ha el is veszti, akkor is csak saját magát okolhatja. Ezer másik megoldás is lett volna a frontális támadás helyett, de Ő a puszta erő mellett döntött. Valamicskét észhez kapott és a lenyugodott. Teljesen elszégyellte magát. Beletörölte a száját és az arcát a pulcsijába. Persze csak amennyire tudta a drótok miatt. A lány hollétét már kitalálhatta a szagából és a támadásokból. De most mihez kezd? Ez már tényleg nevetséges, hogy erőlködnie kell! És persze ott van az a hang is amit nevezzünk egyszerűen csak Hishimonak. Ez az Őrült miatt van most ott ahol van. Vagy lehet, hogy az az Őrült is csak saját maga, így mindent önmagának köszönhet? Minden esetre a vizsga után nem árt meglátogatni egy orvost ezzel a gonddal. Kézjelekre nem képes így jutsut nem tud használni. Igaz, hogy a Shikyaku no Jutsu átmenetileg megnövelte a gyorsaságát és az erejét, de sokra így nem képes. Egyetlen egy technikára hagyatkozhat az pedig a Nawanuke no Jutsu // Szabaduló technika. Habár ezt csak kötelekkel próbálta eddig és azt is csak egyszer. De a chakrakontrollja van annyira kifinomult, hogy talán a drótokkal is sikerülni fog akárcsak egy kicsit megnyújtani is. Ezt pedig egész egyszerűen akarja kivitelezni, de addig egy kicsit húznia kell az időt. Mivel vélhetően most már tudja, hogy hol van a lány így arra felé fordul.
- Egészen ügyes vagy. Elismerésem! Ne haragudj, az iménti kirohanásomért, csak tudod van néhány zavaró tényező. Mond csak, öltél már embert?
Tette fel a kérdést, ezzel is húzva az időt és még információt is szerezhet. Még is csak jó lenne tudni, hogy mire számíthat. Miközben lefoglalta a lányt, igyekezett kézjelek nélkül is kiáramoltatni a chajráját a testén kívülre. Igaz, hogy így lassabban megy mint aktiváló kézjelekkel de így is halad valamit. Ha a lány nem támad, akkor folyamatosan szóval tartja.
- Tudod, Én még nem öltem meg egy embert sem. Nem tudnám végignézni a fájdalmat az arcukon. Viszont, a halállal már volt szerencsém szembesülni.
Mindeközben, folyamatosan áramoltatja a chakráját kifelé és megpróbálja teljesen átitatni a drótokat a teste körül és ahogy a Nawanuke no Jutsunál is tanulta, az anyagát akarja ellágyítani. De ezt nem csak sima chakra segítségével akarja megtenni, hanem elemi chakrával is így megolvasztva a drótokat. Persze tisztában van vele, hogy a forró drótok megégethetik a bőrét, de felvállalja ezt is és megpróbálja nem kifejezni a fájdalmát. Mindeközben a Négyláb Technika folyamatosan aktív marad, mivel a technika erejével akarja rásegíteni az anyagot a megnyúlásra.

Ha sikerrel jár és feltudja hevíteni az elemi chakrvával a drótokat és megtudja őket nyújtani vele és az erejével, akkor az első adandó alkalommal kiugrik a drótok szorításai közül és előkapja a kunaiát ami a bal szandáljában van, majd védekező állást vesz fel az egyik fa mellett és feloldja a Shikyaku no Jutsut. Így most védekezésbe megy át a fiú. Ha a lány támad, akkor Mirubi is. Megpróbálja elkapni a fiatal kunoichit mégpedig úgy, hogy a Shunshin no Jutsuval a hátamögé kerül és egy kést a torkának szegezve egy erőteljes ütést mért a lány tarkójára. Persze ilyet még sosem csinált, így lehet, hogy ütlegelnie kell majd még egy darabig, hogy elérje a kellő hatást

Ha a lány támad miközben kiakar szabadulni a drótok szorításából, akkor megpróbál minél fürgébben kitérni előle és úgy folytatva folyamatosan a szabadulás kísérletét. Ha sikerül így is kiszabadulnia akkor a fentebb lévő instrukciót fogja követni. Ha nem szabadul ki, akkor természetesen fel kell, hogy adja a küzdelmet.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shirogane Shiro Csüt. Aug. 23 2012, 00:50




Hihetetlennek tűnt, de sikerült elkapnom a dróttal. Ahogy földre érkezem, egy pillanatig még határozottan tudom, mit szeretnék csinálni, s újabb kunait elővéve megemelem, hogy a vállaira célozva okozzak neki olyan sérülést, amellyel nehezebben vagy nem is lesz képes folytatni a küzdelmet, miközben közelebb is indulok, nekilendülve, céltudatosan és a győzelem reménysugarának fényében fürödve, de mikor a másik kérdése felhangzik, megtorpanok egy pillanatra, mert átfut az agyamon a korábbi emlék, ahogy a bandita feje a porba hullik miattam.
- Öltem - hajtom le a fejem, de hirtelen hatalmas pofont kapok hátulról, Akihikótól.
Koncentrálj a feladatra, mert csak el akarja terelni a figyelmed! De én... Nincs de! Emlékszel: azt mondtad, nem szeretnéd, ha több embernek meg kellene halnia miattad. Néha ahhoz, hogy mások életét megmentsd, meg kell őket sebezned, fájdalmat kell nekik okoznod, hogy észhez térjenek végre! Neked ma itt győznöd kell, ha odáig akarsz jutni, érted?
Igaz. A céljaimért keresztül kell lépnem az akadályaimon. Ő most egy akadály.

[Ha még nem szabadul ki ekkorra Mirubi]

Tervem kivitelezését folytatva rohanok fürgén közel hozzá, hogy a vállába mélyesszem a kunait, lehetőleg mind a kettőbe, de legalább az egyik karjába. Az sem feltétlen baj, ha nem a válla az, a lényeg, hogy valahogy gyengítenem kell, a meglepetés akcióm hatása ugyanis a végéhez közeledik, s ha nem használom ki, bizony komoly hátrányba kerülök, amit még talán, ha szerencsém van, ellensúlyozhatok egy akció erejéig a cetlimmel, ami most még csak jó helyen sincs, mert messzebb van, de ha nincs szerencsém, a végzetemet jelentette a pár pillanatnyi megtorpanás. Buta vagyok, de ha ezen átestem, megpróbálok az érzelmi befolyásolhatóságomon is csiszolni.

[Ha Mirubi már ekkora kiszabadul]

A kunait védekezésből eldobom, majd egyetlen reményemként hátat fordítva ellenfelemnek - pedig ez iszonyatosan kockázatos, és jobbára magam részéről a lehető legoltáribb baromságnak éreztem mindig is - próbálok visszajutni a cetlivel ellátott fán túlra, a lehető legjobb képességeim szerint próbálva kihasználni azt a töredékpillanatot, amit el kell vesztegetnie a kunai elől való kitéréssel, még ha csak az egy fél oldallépés. Ha szerencsém van, és csak simán nekem akar esni, még ott van a karperecembe rejtett pengém, amit egy ujjmozdulattal elővillanthatok, és védekezhetek vele, ha meg valami technikát használ, jó eséllyel ennyi volt pályafutásom. Ha meg követ valami folytán, és nem ér utol a megfelelő pillanatig, akkor robbantok.
Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Csüt. Aug. 23 2012, 18:30

A konohai figyelemelterelő cseveje bejött és sikerült kiszabadulnia a drótok fogságából, majd a Kunai elől is sikeresen kitér és támadásba lendül. Shiro sem tétlenkedik, próbálja ellenfelét a robbanócetli közelébe terelni, melynek ára az hogy egy ütést kap a tarkójára. Ez ugyan enyhe szédülést és fájdalmat okoz, de a lánynak még van annyi lélekjelenléte hogy rejtett pengéit akcióba lendítve meghátrálásra kényszeríti Mirubit, aki pont a robbanócetli felé mozog. Az aktiválás nem marad el, azonban a siker itt sem teljes ugyanis a robbanás csak ellöki a konohait, aki így szerez jobb oldalára jó pár sebet és karcolást. Minden kezdődik előröl de ezt maximum csak a két Genin bánja.

// Mirubi: Chakra: 77% Karcolások és sebek a jobb karon és lábon az esés miatt
Shiro: Chakra: 87% Enyhe szédülés és fájdalom a tarkódon //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shiren Csüt. Aug. 23 2012, 20:42

A csel bevált. De az, hogy ez a kislány ölt már embert, azt nem tudta elhinni a fiú. Ennyi idősen gyilkolni? Ráadásul még csak egy Genin. Tehát egy olyan ellenféllel van dolga, aki gyilkolt és képes talán újra megtenni ha kell. Persze ezt a következtetést csak Mirubi vonta le. Jobb mindig a legrosszabbra gondolni és akkor nem érheti meglepetés. Vagy talán még is? A lány komolytalan kunaiát sikerrel kikerült, majd mögötte "teremve" ami egy koránt sem egyszerű manőver volt, egy erőteljes ütést mért a tarkójára, ahogy azt eltervezte. Viszont, van egy kis bökkenő. A lány egy érdekes dologgal állt elő és így nem sikerült ledöntenie a lábáról a fiúnak, de még csak ágyba vinnie sem...
Nincs mit tennie. Be kell fejezni a harcot. Akármennyire is nem szeretne bántani egy lányt, meg kell tennie. Ha a harc folytatódik, akkor a többi vizsgázó előtt lelepleződhetnek a képességei és a technikái, és így előnybe kerülnek vele szemben. Mondjuk, akkor lesznek pont egálban, ugyanis Shiron kívül, mindenkiről van információja a fiúnak.
~ Hishi! Mit tegyek? *Mi van? Már neveket is adsz? Már megmondtam a legelején, hogy egyszerűen csak nyírd ki! *Nem Tehetem, ezt már Én is mon... ~
A gondolatmenetet egy robbanás szakította meg. Mondjuk, az a gondolatmenet korántsem volt annyira gondolatmenet. Sokkal inkább egy beteg elme kényszerképzetei ami ellen nem tud tenni sokat, csupán annyit, hogy nem enged saját Énje elkorcsosult felének és nem bántja a lányt. Ahogy a robbanás a földre taszítja, valami miatt a senseiel vívott harc jelenik meg a szemei előtt, amikor is saját magát találta el egy tűzgolyóval. Akkor is elég szép sebeket kapott, így most mondhatni, hogy egész jól megúszta. Ha belegondolunk, akkor ez a lány is felér Niyo-sensei szadizmusával. Csupán az erőkülönbség köztük a nem mindegy. Mirubi feltápászkodott. Nagy meglepetésre, mosolygott és ez most nem az az igazi szadista mosoly volt, sokkal inkább egy olyan mosoly amikor is az emberek boldogok vagy elégedettek vagy egy olyan dolgot látnak ami gyönyörrel tölti el őket.
- Elismerésem! Ez remek húzás volt. - Nyelt egy nagyot, majd folytatta - Nem akartam felfedni az elememet már most, de nincs más választásom. Tudod, két elem birtokában vagyok. Az egyik, életet ad és táplál. Minden élőlény szereti. Mondhatni, hogy a Gyengédség és a Szeretet nyilvánul meg benne, ez a Víz. És, kitalálod, hogy melyik a másik? Amit senki sem szívesen érint. Amit mindenki utál és valószínűleg a Harag és a Durvaság nyilvánul meg az elemben. Ez pedig a TŰZ!
Ekkor felkapta fejét ami mindvégig lefelé lógott mint egy zsák. Gyors kézjel sorozatba kezdett. - Kígyó, Kos, Majom... - Ezt a technikát mindössze egyszer használta. Akkor is csak egy szikladarabot perzselt meg vele. Nem a legbonyolultabb jutsu és nem is a legpusztítóbb, de ha telibe talál akkor nem nagyon marad sok az áldozatból. Nagy levegőt vett és a kézjelekkel karöltve, chakrát koncentrál a tüdejébe. A tüdeje elég edzett ahhoz, hogy kellő fegyelemmel irányítsa a levő ki és be áramlását. - ...Vadkan, Ló, Tigris - Az utolsó kézjel végeztével Mirubi, a chakrával telített levegőt kifújta magából. Nem robbanásszerűen, hogy a Tűzgolyó elrepüljön és megsebesítse a lányt, csupán lassan és folyamatos táplálás közepette, hogy a Tűzgömböt folyamatosan Mirubi előtt lángoljon. A szájánál lévő Tenketsukon keresztül átalakítja a chakrával telt levegőt és létrejön a technika.
~ Katon: Goukakyuu no Jutsu ~
Tervei szerint a Tűzgolyó csak előtte fog "lebegni" és Shiro csak egy nagyobb meleget érez, ami maximum csak egy kicsiny égést okoz. Remélhetőleg a lány megérzi azt, hogy itt nem győzhet és feladja a harcot. Ha a lány továbbra is ellenáll, akkor Mirubi már nem tudja tovább húzni az időt, így gyilkos szándékkal kell majd támadnia. Viszont, ha a tervével valami nem stimmel és hibázik, akkor Shiro is és a Nézők is bajban lesznek.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shirogane Shiro Vas. Aug. 26 2012, 19:20



Valóban kicsúszott a kezeim közül a lehetőség. Mire kisebb sokkból újraépítve magam, visszatértem a jelenbe, a fiú már meglazította a köteleit, s innentől kezdve csak egyetlen kulcskártyám maradt, amely felé rohanva próbáltam menteni a menthetőt, míg végül egy ütés a földre nem terített. Fáj, és iszonyatosan szédülök, de az ujjam pánikszerűen kúszik az aprócska, észrevehetetlen gombocskára, s az előpattanó pengével hadonászok random a fiú felé, aki hátrál, ráadásul a jó irányba, de azt hiszem, elsiettem, mert bár összeszorított szemekkel aktiválom a cetlit, az hiába robban fel, csak egy nagyobb krátert képez,meg kissé megdobja a fiút, s aztán otthagy a lehetőség, még a füstje is felszáll. Ennyi volt. Eddig uralhattam az eseményeket ügyes-bajosan, de hagytam a lehetőséget kifolyni a kezeim közül. Sajnálom, Akihiko! Nem adom fel, de már tisztában vagyok vele, itt én ma nem nyerhetek.
Mégis kiegyenesedve hallgatom végig a szavait. Jól esik mind. Talán végre komolyan vesz. Fájni fog, valószínűleg tehetetlen leszek ellene, de jól esik, hogy végre komolyan vesz, legalább ennyit elértem. Tagadhatatlanul igen halvány, de mégis jelentőségteljes mosoly jelenik meg az ajkam szegletében. Aztán mg kis híján elájulok. Két elem? Akihiko, én félek! Reszketegen harapok az ajkamba, ahogy technikába kezd, s pánikszerűen lemerevedek, bár nincs is a birtokomban kifejezetten olyan technika, amivel komolyabban megakadályozhatnék bármit. Egyedül az jut eszembe, hogy ha magam elé készítek három bunshint, akkor azok valamelyest felfoghatják talán a támadás élét, és nem ér annyira közvetlenül a technika, de jó eséllyel ekkor is piszkosul fájni fog, ha nem küld azonnal a földre. Gondolataimmal azonban jó eséllyel annyi időt vesztek, hogy nem fogom tudni végrehajtani (ha mégis, akkor természetesen a karakter végrehajtja a Bunshin no jutsut három klónt idézve maga elé pajzsnak), ám a támadás, számításaimmal ellentétben, nem kimondottan engem céloz, egyszerű erődemonstráció csupán. Érzem a melegét, érzem, azt a pusztítást, amit végezhetne rajtam, de csak nagyra tágult szemekkel nézhetek a lángokba, amelyek nem érnek el, nem nyaldosnak körbe, semmi. Kicsordul a könnyem, hogyne csordulna ki, jó hogy nem piszkítok magam alá, mert lelkiállapot szinten képes lennék, épp csak a testem fegyelmezettebb ennél, a lábam reszket, a fogaim is össze-összekoccannak, ahogy az elemi csapással farkasszemet nézve állok. Ugyanakkor a félelem mellett egy másik érzés is előjön, amely legjobb barátom, Akihiko arcára is kiül, és ez nem más, mint a düh, a mérhetetlen harag. Amint elmúlik a kis bemutató hatása, tőlem szokatlanul hangosan szólalok meg, remegő hanggal, indulatosan: - Ennyire jól esik megalázni a másikat? Ennyire jól esik nevetség tárgyává tenni? Miért nem lehet tiszteletben tartani az ellenfél érzelmeit? Miért nem tudsz a szavaiddal ellentétben tényleg komolyan venni? Miért nem adod meg nekem a lehetőséget, hogy tisztességes és becsületes küzdelemben tudjak veszíteni?
A szavak csak úgy ömlenek belőlem, ahogy a szememből alákúszó könnyek. Gyenge vagyok, jelentéktelen vagyok, nincs bennem semmi különleges, nincsenek menő jutsujaim, nem tartozom különleges klánhoz és még csak természetfeletti tehetségem sincs, mégis, igazán olyan hatalmasan teljesíthetetlen kérés, hogy ne nézzenek le? Olyan elérhetetlen álom, hogy komolyan vegyék a sekélyesnek tűnő céljaim, és elismerjék a létezésem, mint a maga módján értékes dolgot? Még most is, hogy ilyen mérhetetlenül dühösnek érzem magam, nem tudok előrántani a tarsolyomból valami igazán zúzós technikát, amivel odapörkölhetnék neki, hogy végre a csökött agyába égessem: egy ellenfelet, legyen az akármilyen, nem becsülünk le, még akkor sem, ha kiderül, igazunk volt, és nem erős!
Nincs már sok fegyverem, mondhatni semmim sincs, két kunaim és némi shurikenem, és még pár robbanójegyzetem, és még egy füstbombám. Semmi. Mégis, ha arra vár, feladom, téved. Mindenki téved, ha azt hiszik, feladom! Lehet, hogy az vágyam, hogy középszerű ninja legyek, aki némi hasznára válik a falujának, nem nagy dolog, de senki, senki ne merje alábecsülni az akarást, ami bennem van!
Gyors mozdulatokkal rántok elő egy kunait, és oldalt indulva egy robbanócetlit tekerek rá, és a fiú felé hajítom. Jó eséllyel kitér majd, így amikor közel ér - az sem baj, ha még nem ért földet - felrobbantom azt, közben amint elhajítottam a kunait, aktiválom a Shunshin no jutsut, hogy azzal a fiú közelébe érhessek, beleszámítva a kitérését, és a detonáció miatti esetleges helyzetváltozását. Egy célom van: behúzni neki egy isteneset. Ha sikerül, akkor nyugodt szívvel adhatom fel, hiszen az ebben a helyzetben most már biztosan a legésszerűbb, viszont nem hagyhatom, hogy folt essen a becsületemen, nem tűrhetem, hogy ne értse meg, az istenverte "udvariassága" a legnagyobb pofátlanság és tuskóság a föld felszínén, legalább is a ninják világában mindenképp.

//Bocsánat, csak azért módosítottam, mert benn felejtettem a szövegboxban Mirubi reagjának a végét ._."//

Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Kedd Aug. 28 2012, 00:46

A Tűzgolyó gyorsan közeledik Shiro felé és bár Mirubi visszafogta magát, még is komoly égési sérüléseket okoz a Kunoichinek. A lány a közönség ellenfele és a Kagék legnagyobb csodálkozására felkel, ugyan nem megy könnyen neki ez a művelet. Elszántan néz ellenfelére és félelem nélkül üvölti el mondandóját, amit nem csak ketten hallottak meg. A néma csöndet és döbbenetet, aztán a robbanó cetlis manőver szakítja félbe, mely meglepetésként éri Mirubit, és egy kétségbeesett kitérő manőverrel ússza meg a rohamot. Szerinte. A lány utolsó rohama és az ökle melybe talán több dühöt és erőt ad bele, mint az eddigi vizsgába végig, utoléri a konohait és kegyetlenül lecsap. Az ütés egyből földre küldi a fiút, aki eszméletét veszti de ebben a pillanatban Shiro is elesik és nem kell fel. Chimaru pár másodpercig nézi a két mozdulatlan harcost, majd elismerő mosollyal emeli fel két kezét az égbe. -A meccsnek vége! Döntetlen! Mindkét versenyző kiesett a versenyből!- A közönség egy része tapsol és ujjong más része nem érti miért nem jutott tovább mindkét remek harcos. Persze a kiesés koránt sem egyenlő a bukással. Közben az orvosi csapat is megérkezik és ellátják Shiro égési sebeit, valamint az időközben magához térő Mirubit is a gyengélkedőre kísérik. Az élet nem áll meg és az utolsó páros neve is a kivetítőre kerül. Chimaru pedig a harctérre hívja őket. Amint ez megtörténik a Jounin a szabályok újbóli elismétlése indítja a harmadik harcot.

D. Sendo - K. Musato

// A kezdés joga most is a gyorsabbé. //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Itanashi Kedd Aug. 28 2012, 07:54

A nézőtér árnyékos részében helyet foglalva szemléltem az eddigi ütközeteket. A mostani mérkőzés igen csak pörgős, és izgalmas volt. Ifu, kiről kiderült, hogy nem is az a neve, ami, harcolt egy lány ellen. Harcuk intenzív volt, nem állt le. A végén úgy tűnt, Ifu, azaz Mirubi megnyeri a harcot. Egy tűzgolyóval sikerült szinte harcképtelenné tennie ellenfelét, ám ő résen volt, és véghezvitte tervét, ennek következtében a vizsgabíró Döntetlen mérkőzésnek titulálta a kettejük párbaját.
~Hm, ez aztán érdekes volt~ - gondoltam magamban, miközben két kezem keresztbe téve figyeltem az eseményeket. Az eredményjelző tábla ekkor kiírta a következő párosítást.Végre. Most már én jövök. Felkeltem helyemről, megigazítottam mindent magamon, azzal fegyverekkel, cigarettával a számban lesétáltam. A lépcsőről leérve egy ajtón sétáltam ki, melynek vége nyílt az aréna harcterére. Kiérve szemembe sütött a nap, de gyors pislogások után már hozzá is szokott a szemem a hirtelen fényváltozásokhoz. Besétáltam, közben kiropogtattam vállam, és nyakam. Ellenfelem, Musato is jött befelé.
~Egy konohai. Érdekes harc lesz~ - járt a fejemben. Ellenfelem is nagyobb darab, erős testalkatúnak számított, mindenképp izgalmas mérkőzés lesz. Középre sétáltam, majd mikor ő is beért, a vizsgabíró elindított miket.
Musato reakciójától függetlenül hátrébb ugrok, és letesztelem a fiú képességeit. Mikor kellő távban leszünk, lila tekercsem lekapva a hátamról felé hajítok 3 virágshurikent, egyenlőre még csak megfigyelés céljából. A közönségnek harc kell és látvány. Adjunk nekik.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Shiren Kedd Aug. 28 2012, 11:35

Mirubi technikája nem egészen úgy működött ahogy azt várta. Habár nem ment túlságosan gyorsan, de találatot ért el a lánynál, aki így szépen meg is égett. Egyből összeszorult Mirubi foga, és vele együtt kiverte a víz. Lehet, hogy most égetett el egy embert? Hát még ha csak ember lenne, de még lány is! Most mit fog csinálni? Miért nem avatkozott közbe valaki? Nem akarta ezt tenni! A kétségbeesése nem tartott sokáig. Nagy meglepetésére a lány feltápászkodott, majd üvöltözni kezdett. A szavak végtelen áradata öntötte el Mirubit és nyaldosta nyakon. Hideg zuhanyként érte az, amit a lány mondott. Ezzel Ő megalázza? Nevetség tárgyává teszi? Nem volt ez célja, csupán saját maga gyengesége miatt nem akarta megpörkölni a lányt. De ami ez után következett! A lány egy összeszedett támadási folyamatot indított Mirubi felé, aki nehezen, de kitért előlük. Viszont, ennyivel még nem úszta meg a dolgot. Fáradt volt már és gyenge. A lány pedig lecsapott. Mindent elsöprő erővel sújtott le a fiúra, aki úgy dőlt el mint egy krumplis zsák. Még a vére is kifröccsent. Az ütés pillanatában nem fájt semmije, de miután lassan kinyitotta a szemét, és érezte, hogy az arca fel van dagadva, már fájt. Nagyon is fájt! Szerencsére lekísérték vagy elkísérték a gyengélkedőre, és ellátták. Furcsa, zöldes árnyalatú chakrával hozták helyre, de sajnos az még nem vitte le a duzzanatot. Viszont, a lány még mindig eszméletlen volt. Minden bizonnyal őt is még kezelik és az égési sérüléseit látják el. Ezt megvárta Mirubi, majd amint a lány felébredt, átnyújtja neki azt az üveg fájdalomcsillapítót, amit Ő maga készített. (Kaland) Garantált a hatása és még ingyen is van. Az üveg mellé pedig néhány szót is szól.
- Ügyes voltál! - Mosolygott rá feldagadt arccal - Tudod, nem azért nem akartalak komolyabban megsebezni, mert annyira gonosz vagyok és kegyetlen, hogy szeretem ha nevetnek rajtad, hanem mert egyszerűen nem bírtalak megsebezni. Nem öltem és nem is sebesítettem még meg egy embert sem. Tudod, ez nekem nagyon nehéz. Amúgy, mind a ketten kiestünk és most Én lettem a nevetség tárgya!
Mosolygott rá Mirubi, majd elköszönt és elindult felfelé a nézőtérre, ahol már várja kedves és nagydarab társa. Most Kitori fog küzdeni, az ellen a kegyetlen Kusagakurei ellen. Azt lehet mondani, hogy esélye sem lesz ellene, de Mirubi már megtanulta, hogy nem szabad alábecsülnie az ellenfelét. Lassú, lomha léptekkel és sajgó állkapoccsal lépett oda Takefumi mellé és elszégyellte magát.
- Úgy tűnik, megszívtam! - Vakarta a fejét - Niyo-sensei ki fog csinálni!
Sírta el magát, nagy drámai hatások közepette.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Aug. 28 2012, 17:45

Ez a harc érdekesnek bizonyult... Pedig megesküdtem volna, hogy kenshiro srác fog nyerni, de végül döntetlen lett... Hát nagyjából nálunk is hasonló lett volna a szituáció ha Takefumi fel nem adja. Oh tehát Mirubi ismeri Takefumit értem már. Lehet, hogy konohaiak, de attól még nem feltétlenül kell ismerniük egymást! Minden esetre Shiro nagy meglepetést okozott számomra a kitartásával hát igen nem szabad lebecsülni az emberek szívét mert olykor az a legnagyobb fegyverük egy harcban!
Végig mértem Mirubit még egyszer az aztán visszafordultam a harctér felé. Ígéretesnek érkezik ez a párharc is hiszen ennek a csatának a nyertesével fogok küzdeni a a győzelemért elvileg hacsak ők nem játszanak döntetlent! Kíváncsi vagyok mi lesz itt minden esetre most legalább megfigyelhetem a jövendőbeli ellenfelemet harc közben. Remélem Sendoval kell küzdenem az ő érdekében... Ha lesz még egy harc ott már nem fogom visszafogni magam!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Kitori Musato Szer. Aug. 29 2012, 17:01

A lány és Mirubi párharca túlment az érdekes szó jelentésének határán és habár számtalan kérdés merült fel bennem, hogy vajon Miru-chan miért nem harcolt teljes erőbedobással, azért tetszett a harc. Az eredmény, meglepően, döntetlen lett. Talán csapattársam nem akart egy lányt bántani merő udvariasságból, de ha továbbra is így fog hozzáálni a dolgokhoz, akkor elég egy másik Niyo és percek alatt mehet a föld alá. Persze, én sem lettem volna szívesen a helyében, mert azért mégiscsak...
A harcuk után, a kijelzőn megjelent a nevem és egy másik srácé. A srác szintén Kusagakurei, akár Take ellenfele. Ő elindul lefele a lépcsőn. Én várok még egy percet, még egy pillantást vetek az arénára, a magasból, majd követem ellenfelem. A lépcsőn meghúzom magam és várok, amíg kimegy, majd gyorsan előkapom az övtáskámban lévő három kunait és elhelyezek rajtuk robbanójegyzeteket. Mindezek után folytatom az utat.
Három konohai jutott be a második fordulóba. Take-chan kikapott, Miru-chan döntetlenezett, tehát ha ez így folytatódik, akkor én nyerek mindenképpen. Talán a sors akarata, hogy a csapatból a leggyengébb tag nyerjen. Természetesen ezért tenni is kell.
Kilépek az aránába, a nap élesen süt. Itt teljesen más, mint odafent. Mindenki engem néz és arra vár, hogy szórakoztassam őket, valami látványos harccal. Nos, azt hiszem a tömeg nem lesz kielégülve...
Halvány mosoly jelenik meg arcomon, de gyorsan el is tűnik, amint újra felmérem ellenfelemet. Félelmetes külsejére még a cigaretta is rátesz egy lapáttal. És vajon már ölt embert? Én még nem, s nem is akarok. De talán mégiscsak kell majd. Ha megteszem, hát konoháért kell tennem, és a saját életemért is, ugyebár!
A "játékvezető" jounin elmegyarázta a szabályokat. Alig észrevehetően biccentek ellenfelem irányába majd hátrébb lépek. A jounin keze már lendül, hogy elindítsa a küzdelmet.
- Kérlek add fel, hiszen én igazán nem akarlak bántani, csak azért, hogy a falvam erejét demonstráljam. Konoha erős, a legerősebb, ezt tudja mindenki!
Nem várok választ, csupán a saját lelkibékém miatt ejtettem ki, ezeket a szavakat. Mert tényleg nem akarom bántani, de azthiszem ez Őt kevéssé zavarja. Itt az ideje, hogy a szorgalom elszántsággá változzon és én, mint konohagekure no sato utolsó résztvevője, megtegyem, ami tőlem telik. Egyszer Mirubival még Takét is megszorongattuk, ha pedig ellene ment, akkor most is menni fog!
A Bíró keze leérkezik és a mérkőzés elindul. Ellenfelem hátraugrik, közben én serényen hátrálok, szinte már futva. Az elején kell egy kis hely. Ő a hátáról lekapja az egyik tekercsét, ami lila színben pompázik. Megidéz belőle valamit és felém hajítja. Én még mindig hátráfelé megyek. Virágok, három virág repül felém! Mi ez, Genjutsu? Habár kusagakurei, azok pedig lehet, hogy ilyet is tudnak, elvégre furcsa népekről van szó.
Én megpróbálok jobbra ugrani, így kikerülve a virágshurikeneket, mert még az is előfordulhat, hogy tényleg veszélyesek. Táskám lekapom a hátamról egy egyszerű mozdulattal és hagyom, hogy lehulljon a földre.
Övtáskámba nyúlva a földhöz vágok egy füstbombát, aztán létrehozok a füstbe egy klónt. Ha mindez eddig sikerült akkor az előbb már említett tárolóeszközből két shurikent dobok ellenfelem megjegyzett irányába, aztán az Iwagakure no jutsut alkalmazva a füst rejtekében eltűnök a föld alatt. A klón pedig elkezd futni az egyik fa irányába...
Ha az Iwa no jutsuval lehet menni a föld alatt, akkor én elindulok a klónommal ellentétes irányba és lehetőleg egy fa védelmében jövök fel a felszínre.

Ha mindez nem sikerülne, akkor egyszerűen az egyik fa irányába veszem az utat, ott fedezéket remélve.


// Szerk.: Néhány helyesírási hiba javítása. (17:09) //
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szer. Aug. 29 2012, 19:48

A nézők ismét ujjongásba és biztatásba kezdtek, hiába esett ki egyetlen haza versenyzőjük, a bánkódás jeleit nem mutatták. A kéz új Genin végighallgatta a szokásos szabályokat, majd Chimaru keze ismét a magasba lendült. Sendo tette meg az első lépést, három virág Shurikent hajított ellenfele felé aki sikeresen kikerülte ezt a közvetlen támadást. Ezután a konohai a füstbombát alkalmazta és egy klónnal próbálta meg elterelni Sendo figyelmét, csak úgy mint Shiro az előző meccsen. Okos húzás? Ki tudja. Mindenesetre az Iwagakure no Jutsu tökéletes alkalmazása után egy terebélyes fa mögött talál védelmet magának Musato. Ismét ismerős kép, a húsvér ember áll szemben a klónnal. A kérdés csak az hogy ebből mennyit sejt Sendo és mi lesz majd a következő lépése.

// Sendo: Chakra: 96%, Sértetlen
Musato: Chakra: 94%, Sértetlen //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Itanashi Szer. Aug. 29 2012, 20:03

A virágokat egyszerűen elkerülte, nem is szántam komoly támadásnak.
- Kérlek add fel, hiszen én igazán nem akarlak bántani, csak azért, hogy a falvam erejét demonstráljam. Konoha erős, a legerősebb, ezt tudja mindenki! - mondta. Ez megőrült? Mit képzel magáról? Nem tudtam, mire képes, de ezt nem hagyhatom ennyiben.
- Még hogy feladjam? - mondtam, miközben elmosolyodtam. Most látták utoljára az arcom, mert álarcom felcsatoltam, most már teljes erővel a harcra figyelek. - Konoha lehet, hogy erős. De a mai nap Kusagakure győzni fog. - jelentettem ki. A fiú egy füstbombát dobott a földre, majd kifutva elindult egy fa felé. elővettem 3 shurikent és felé hajítottam. Még most sem akartam komolyabban megtámadni, inkább távolról kínáltam meg, figyelve minden egyes reakcióját. Ha a shurikenek eltalálják, akkor felé futok, ha pedig nem találják el, akkor újabb 3 db-ot dobok felé. Eddig csak elkerült és menekült, azonban tudtam, készül valamire. Álarcom arcomra volt már erősítve, felkészültem, hogy bevessek egy füstklónt, ám azzal vártam még, hisz ha azt bekapja, hamar vége lehet a harcnak. A shurikenjeim nem akartam pazarolni, így ha a második hármas sem találja el, akkor kénytelen vagyok közelharchoz folyamodnom.
- Most meglátjuk, ki az erős. vagy ahogy mondtad, a legerősebb - szóltam neki kissé hideg és kissé dühödt hangon, miközben az első hármas shurikeneket hajítottam futó ellenfelem felé. Abban az esetben, ha közelharchoz kell folyamodnom, először is szimpla ütéseket próbálok bevinni sziklával megerősített ökleimmel.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Kitori Musato Csüt. Aug. 30 2012, 20:59

Talán felmerül a kérdés, hogy miért cselekedtem a harc elején hasonlóan, mint a Kumoi lány. Nos erre a válaszom egyszerű: véleményem szerint, így jobban megtornáztatja ellenfelem agyát a helyzet, elvégre ki gondolná, hogy valaki úgyanúgy lép mint az előtte lévő, vagy ha mégis úgy gondolja, hogy ez csak trükk - mert tegyük hozzá a füst és az álcázás miatt eldobott két shuriken sok lehetőséget felvethet, márpedig egy shinobinak képesnek kell lennie megtéveszteni, és ezt sokan meg is teszik, tehát így, talán ellenfelem még inkább nem számít semmire, vagy éppen az ellenkezője, de mind a kettő bizonytalan, s talán egy harmadik lehetőség is felmerül a Kusagakurei fejében. Szerény véleményem szerint, ez így nehezíti a döntését, habár lehet, Ő más mint én és jobban átlátja az ehhez hasonló dolgokat.
Amikor a füstben álltam még mintha hangokat is hallottam volna, majd amikor a fa mögött megjelentem ellenfelem kicsit félelmetes hangján a következő sorok ütötték meg füleimet: "vagy ahogy mondtad, a legerősebb" .
Van egy tervem és tartanom kell ahhoz magam, amennyire tudom, mert más esélyem nincs. Lássuk be: jó vagyok, de közben mégsem. Na, ez egy fura mondat volt...
Kék tekercsemet előkaptam, megidéztem belőle a Fuuma shurikenjeimet, majd a tekercset a földre ejtve, előkaptam egy másikat, ami pirosként van definiálva. Abból tíz kunait idéztem, amiket gyorsan a zsebeimbe tömtem. Ezt a tekercset visszatettem a hátamra. Fél szememmel kitekintettem a takarásból és ellenfelem láttam, amint elhajít valamit, vagy valamiket.
Húúú... Gyerünk, hajrá Kitori megcsinálod! Most, itt a lehetőség, győzhetsz és akkor bebizonyítod, hogy Te is remek shinobi vagy! - mondtam magamnak, majd szinte kiugrottam a fa mögül.
A két Fuuma shurikent elhajítottam ellenfelem felé, egyiket a másik árnyékában rejtve, természetesen chakrával. De mondhatnám úgy is, hogy a Kage shuriken no jutsut alkalmazom. A dobás után gyorsan kézpecséteket formálok és így létrehozva a Shunshin no jutsut, megpróbálom utólérni, sőt kicsivel meg is előzni az eldobott Fuuma shurikenjeimet, lehetőleg úgy, hogy Sendo háta mögé záródjak néhány méterrel. Az út közben előkapott három shurikent úgy dobom, hogy ellenfelemtől tizenöt-húsz centiméterre balra menjen el, tehát pontosan keresztezze a Fuumák útját. Így próbálva "körbezárni" ellenfelemet. Majd két sima és egy robbanójegyzetes kunait előkapva még elhajítom Sendo felé és ha felém jönne, vagy az ellenkező irányba akarna menekülni, akkor bumm. Abban az esetben ha felugrik alatta robbantom fel a kunaiokat, közben újabb sorozatot dobok felé a levegőbe az előző hármas pakkhoz hasonlóan és a megfelelő módon itt is jöhet a Katsu!
Ha ellenfelem valahogy elzúgna a földön, akkor lehetőségeim szerint megpróbálom rávetni magam telitalppal a hátába/gyomrába érkezve, aztán térdeimmel felkarját megpróbálva leszorítani a torkához kunait tartok és Take, vagy éppen Miru-chanos menőséget felvéve csak annyit mondok: "vége".
Természetesen egy tervben lehetnek bakik, amikkel gyermeki valóm nem biztos, hogy tisztában van, mint például, ha ellenfelem - még ha kevéssé valószínű is, de - meghal. Nos ekkor nem tudni, hogy hogyan reagálok, mert igazából nem nagyon tudom felfogni, hogy milyen embert ölni, mivel még nem volt ilyenben részem. De mivel ez csak a legvalószínűtlenebb lehetőség, ezért ha bármi baki akadna, akkor minden esetre megpróbálom támadni ellenfelem, addig a pontog, amíg fölényben vagyok, ha ez már nincs, akkor a Shunshinnal - vagy legvégső esetben a titkos fegyveremmel, azazhogy az Iwagakure no jutsuval - arréb megyek, pontosabban menekülök, hogy ha van még lehetőségem, akkor megszerezzem a győzelmet. Persze, ezt akkor, ha elveszíteném a meglepetésből és fegyverek sokaságából adódó fölényemet. Ebben a helyzetben szükség szerint alkalmazok bármilyen fegyvert, ami a túlélésem, és remélt - habár sokak által nem várt - győzelmem segítené.
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-=Az Aréna=- - Page 2 Empty Re: -=Az Aréna=-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.