Kusagakure kórháza

5 posters

Go down

Kusagakure kórháza Empty Kusagakure kórháza

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 21:22

Ez a kórház sokkal inkább a gyógyítók háza, lévén a Fű népe nagyon magasra vitte, és komolyan alkalmazza a természetgyógyászat művészetét. A Kórház kertjeiben kiterjedt gyógynövényterjesztés folyik, amelyekben fontos szerepet kapnak a különféle gombák is.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Shioshu Takamori Csüt. Jan. 05 2012, 11:42

Mivel azt mondta nekem Hiroku, hogy menjek az akadémiára, és amiért valahogy ő jobban tudjam, én meg gyorsabb vagyok engedtem a kérésemnek és máris nekifutottam az útnak, közben felkaptam Kendert is, aki sajnos nem tudott megszabadulni női üldözőnktől, szóval már motiválva is lettem, mikor a kis állatom eléggé összef*sa magát, szóval valami más is itt volt a közelünkben. Majd megjelent egy sas. Valahogy megkéne szabadulnom a nőtöl. A tervet kigondoltam, majd tudni fogja ő is.
- Bunshin no Jutsu!
Ha jól tudom az akadémiáról, az egyszerű bunshin könnyen meghal, de most elterelésre jó lesz. Felbosszantaná az asszony, és lássak csodát, nem engem üldözött. Végre megnézhettem a sast. Hiszem ez Kyoshi, majd rászállt a karomra, miközben Kender éppen eléggé kellemetlen műveletet hajtott végre a táskámban. És büdöset. Elolvastam a levelet. A kórház a másik irányban volt. Remek. Rossz információ. A kedvencem.
- Mehetsz vissza a gazdádhoz! - majd ellöktem a kezemtől és elszállt.
Én meg egy másik úton siettem a kórház felé, minden szerencsés bonyodalom nélkül, azonkívül, hogy loptam sprintből és nem feltűnően, szerencsémre, egy átlagos piaci maszkot. Kezdet a rajtam lévő arcelfedőm rakoncálódni, ezért a maszkot nyomtam az arcomra. Kis menyét pofám lett tőle, fekete csíkokkal. Nekem tetszett. Mikor odaértem a kórházhoz, hiába voltam lemaradva, első voltam. Gondoltam pár perc és megérkezik Hiroku.
Shioshu Takamori
Shioshu Takamori
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol írok... vagy útközben.


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Djuka Hiroku Csüt. Jan. 05 2012, 15:17

Mikor a kórházhoz értem, társamat egy érdekes menyétpofa maszkban láttam.
- Ez meg mi akar lenni? - kérdeztem meglepőde - Te a piacban kujtorogtál ahelyett, hogy kerested volna az ékszert? Pfúj, a táskád is bűzlik! Remek, neked is aztán minden hülyeséget össze kell szedned. Na mindegy. Arra jöttem rá, hogy olyan helyen kell lennie, ahol laknak is. A kórházhoz azért jöttünk, mert szerintem itt lehet... lakni, legalábbis egy ideig. Volt már rá példa... - ekkor elfordítottam a fejem. A bátyám jutott eszembe, és a mérgező shurikenek amint belé fúródnak. És a kórházban töltött hosszú idő... Hát a természetgyógyászat nem a leggyorsabb, de mindenesetre, most jól van. Csak bár ne történt volna meg mindez. Aztán leplezett bánattal indultam be a kórházba.
- Gyere, segíts keresni, kérlek. - mondtam bánatos hanggal, és nekiálltam átnézegetni az ajtókat. Hanyag munkát végeztem, nem tudtam koncentrálni. Szerencsére Taka mindent átnézett utánam. Egyre csak azokon a napokon járt az eszem. Sosem bírtam kiheverni azt, ami akkor történt. Időközben Kyoshi újra a vállamon landolt.


A hozzászólást Djuka Hiroku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 06 2012, 21:41-kor.
Djuka Hiroku
Djuka Hiroku
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol éppen...


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 122

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Shioshu Takamori Csüt. Jan. 05 2012, 16:33

Na most kaptam a fejemre, hiába voltam 2 évvel idősebb, ámbár jogosabban gyerekesebb voltam. Mikor elkezdett nekem megint kiosztani, egyik pillanatról a másikra a szemében megláttam a fájdalmat. Nagyon bús lett. Valószínűleg nem őt érte valami fájdalom, de azért én is tudtam, mit érez. Fiatalon el kellett hagynom a szüleimet. Azóta fáj. De gondolom őt nagyobb trauma érte. Bementünk a kórházba, nem nagyon figyelt oda, helyette dolgoztam gyakorlatilag. De eddig szerintem ő dolgozta a többet. Már kezdtem én is szenvedni miatta, nem bírtam tovább. Még Kyoshi se tudta felvidítani. Tennem kellet valamit. De mit? Az akadémián kívül nem nagyon volt jelenlegi családom, így nem tudtam, hogyan kell viselkedni, aki engem befogadott az adott egy ágyat, ételt magamnak szerzek. Nem tudom, mit kellene csinálnom, de nagyon fájt nekem is. Nagy levegő...
- Hiroku... látom valami nagyon nyomaszt. Megbeszéljük? - kérdeztem tőle. Valahogy éreztem, most a lelkizés többet fog érni, mintha elkezdenék hülyéskedni, hogy jobb kedvre derüljön, de ki tudja? Nem nézek szappanoperákat.
Shioshu Takamori
Shioshu Takamori
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol írok... vagy útközben.


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Djuka Hiroku Pént. Jan. 06 2012, 13:58

Taka egy nagy levegő után így szólt:
- Hiroku... látom valami nagyon nyomaszt. Megbeszéljük?
Ezen meglepődtem. Körülbelül abban a maszkban egy nagyra nőtt ötévesnek nézett ki, és eddig eléggé... nos, félreismerhettem, nem számítottam lelkizésre, max arra, hogy direkt nekiáll hülyéskedni. De ez most jobban esett. Nem vagyok valami nagy lelkizős típus, de a kórházak mindíg eszembe juttatják Nakarot a kórházi ágyon. Nem nagyon tudutam mit tenni. Elkezdtem mesélni:
- Tudod, régen csak az agyam volt olyan remek, mint most. Az első vizsgát elbuktam, mert nem feleltem meg az erőnléti vizsgán. De Nakaro, a bátyám utána folyamatosan edzett velem, és következő nekifutásra át is mentem. Ennek örömére egy kis ünnepséget tartottunk, utána pedig elmentem a bátyámmal egy sétára. Nagyon hálás voltam neki az edzésekért. Egyszerre egy tucat shuriken repült felénk. Nakaro ellökött, de ő maga már nem tudott elugrani. 2 shuriken a hátába fúródott. Egyszerre megláttam 2 chunint. Fejpántjuk alapján Iwagakurei ninják voltak. Az egyik egyszerre eltűnt. Egy erős szorítást éreztem a bokámon, és húzott lefelé, egyenesen a földbe. Csak a fejem látszott ki. Ekkor jött apám, és két fű falusi barátja, és kiiktatták a két ninját. Kihúztak a földből, én pedig azonnal siettem Nakarohoz. Apa bevitte a kórházba. A két shuriken ugyanis mérgezett volt. Egy hónapig nem tért magához, és azután is fél évet volt a kórházban. - hát igen, a természetgyógyászat nem a leggyorsabb... - Azóta ha eszembe jut a bátyám, eszméletlenül heverve egy kórházi ágyon, Így érzem magam. Gyűlölöm Iwagakurét azóta... És minden kórház eszembe juttatja ezt. Amikor láttam a bátyámat ott szenvedni, egyszerűen képtelen voltam bármit is tenni, érted?! Nem tudtam segíteni, pedig láttam, mennyire szenved! Szörnyű alak vagyok! Ő mindig ott volt, bármikor is kértem tőle segítséget, és most is ugyanez van! De még mindig nem tudtam magam túltenni azon a napon! Semmit sem tettem, hogy neki jobb legyen! Csak ott álltam! A kózházban is... magamba roskadva álltam. Te nem értheted, mien az, hogyha az az ember, akit a legjobban szeretsz, a szemed láttára szenved a mérgektől, amik belül gyötrik! És semmit sem vagy képes tenni! - Őriási bánat, düh, és az ennek megfelelő remegés fogott el, miközben ezeket mondtam. A végét már ordibáltam. MIndez ugyanebben a kórházban történt. Soha nem tudtam magam túltenni azokon a napokon... és már ő is tud róluk. Egy idő után nekiálltam újra keresni Sőkékistennője-sensei cuccát. Valamivel jobban éreztem magam, és a teljesítményem is körülbelül visszaállt. Végigsimítottam kyoshut, aki elszállt vadászni. Persze a kórházban való röpködése nem volt észrevétlen, de egy ablak gyorsan véget vetett neki.
Djuka Hiroku
Djuka Hiroku
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol éppen...


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 122

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Shioshu Takamori Szomb. Jan. 07 2012, 11:08

És elkezdődött. Elmesélte, hogy először megbukott fizikai hiányosságai miatt, hogy a bátyja nagyon fontos volt neki, én meg hallgattam, néha bólogattam. Majd elért ahhoz a részhez, ahol megtámadták őket. Az ő ellenségei az Iwagakurei ninják, természetesen megértem miért, de őt, nem tudom megérteni. Nekem egyszerűen nehéz volt az életem, őt pedig a tehetetlenség érzete emésztette fel. Gondolom borzalmas érzés, én nem tudom milyen lehet. A végén már ordítozott, hogy milyen borzalmas ember. Hogy nem tudott semmit tenni érte. Én, ezt mindig is hülyeségnek tartottam. Ha nem tudunk segíteni, akkor máshogy kell megpróbálni. Más szemszögből megnézni az ügyet. És ezt a tudomására is hoztam:
- Ez marhaság! Igaz, nem tudtál neki konkrétan segíteni, de ezért nem vagy rossz ember. Még nem is a te hibád volt! Ő mentette az életedet. Az ő választása volt. De azért tehetsz valamit, mivel Iwagakure lakói korrupt, szemét emberek. Hiszen ártatlan két embert megtámadtak! Egy genin meg egy medikus ninja okozhatta a legkevesebb rosszat nekik! Megvédjük tőlük a falut! Sok ninjának nincs is álma, esetleg konkrét dolog amiért az lett volna. De neked van! Azért van ninja, hogy ilyen mással nem fordulhasson elő! Másokat kell megvédeni ettől a fájdalomtól. Van miért küzdened! Ez megkülönböztet az Iwagakureikektől. Ezért te nem vagy rossz ember egy picit sem. Nem szabad ezért magadat okolnod. Nem igaz? - tettem fel a költői kérdést.
- Abban igazad van, hogy én nem érthetem meg. Engem olyan gyorsan választottak el a szeretteimtől, hogy nem emlékszek rájuk. Most meg egyedül élek teljesen, magányosan. Honnan tudhatnám milyen elveszteni akiket szeretünk? Hiszen nekem nincs senkim jelenleg. - mondtam teljesen nyugodtan, halkan és szomorúan.
Folytattuk a keresést.
Shioshu Takamori
Shioshu Takamori
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol írok... vagy útközben.


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Djuka Hiroku Szomb. Jan. 07 2012, 14:25

Taka remek monológja után remekül éreztem magam. Végre túltettem magam a történteken. De valami megütötte a fülem: Ő teljesen egyedül van.
Mond Taka, hogyha neked nincs senkid, akkor te hol élsz? Ez kíváncsivá tett. Mindamellett sajnálom azt, ami veled történt. Tényleg. Szerencsére nekem teljes a családom, habár ezt a klánom többi tagjáról nem tudom elmondani. De te akkor hogy éled mindennapjaid?kérdeztem tőle. Közben éreztem valami furcsát. A falból. Érdekes. Elkezdtem kaparászni, és találtam egy karkötőt és egy levelet: "Megtaláltad mit kerestél, de még mindig nem teljesítettél. Keresd meg, mi végtelen, keresd meg, mi összeköt végleg." És leesett. Előbb találtuk meg a gyűrűt, mint kellett volna. Hisz a gyűrűben és a karkötőben is chakra volt. Pont annyi, hogy még észrevehető legyen. De hol van a többi cucc? Felkaptam a karkötőt, a levelet, és a gyűrűt, és rohantam a nagykapu felé.
Djuka Hiroku
Djuka Hiroku
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol éppen...


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 122

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Shioshu Takamori Szomb. Jan. 07 2012, 15:37

- Hol élek? Volt egy rokonom, aki meghalt alkoholmérgezésben, ez minden elárul. Még azelőtt elszöktem, hogy meghalt. Azt tudom, hogy nem itt születtem, hogy hozzá kellet költöznöm. Sokat köszönhetek miatta, a mesterségemet és a harci tudásom alapjait. Nélküle már nem élnék. Tőle kaptam egy ágyat, azt szoktam magammal cipelni, így ahol tudok. Szerencsére egy kis szobát tudtam bérelni, annyit tudok keresni, hogy fizessem. Mivel még nem vagyok 18, nem hivatalos. Igazából csak egy dolgot sajnálok; nem ismerem az öcsémet. A mindennapjaimat egy kevésbé jól fizető legális munkából, könyvírásból és egy kevésbé legális munkával szerzem. Ehhez értek. Mondhatni ha nem ninjáskodok akkor egész nap dolgozok, de nem megerőltető a munkám. Gondolom kitaláltad mi is az.
Miután beszéltem Hiroku valamit talált, éles eszének köszönhetően valamire rájött és máris rohant valahova. Én meg követtem.
Shioshu Takamori
Shioshu Takamori
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol írok... vagy útközben.


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Yagami Vas. Márc. 11 2012, 07:30

//Jiraiya//
Éppen kezdtem belegondolni abba, hogy mi van akkor ha már jártak nálam, és nem találtak itt, mert eltévedtem és későn értem haza. Mi van akkor ha már árulónak tituláltak, és lefognak leplezni?
Nem tudtam sokat rágódni ezen a témán, hiszen a padlóból egy férfi jelent meg. Elég harc viselt ruhát hordott és nem volt rajta cipő. Gondoltam biztos azért nem hord cipőt mert így képes beolvadni a környezetbe... na de mindegy, nem a cipő volt a lényeg hanem amit mondott.
- Gondolom Te vagy Yagami, a mi kis újdonsült kémünk. Nos nem is húznám az időt! Egy levél érkezett neked a Daimyoutól, miszerint a Kórháznál találkozol a senseieddel és talán a csapattársaiddal. Már ha lesznek. A feladatotok az lesz, hogy visszaszerezzetek egy ládányi ritka gyógynövényt, amit piti tolvajok loptak el. A mi feladatunk számodra, hogy lopj el egy párat ezekből a növényekből. Ez a feladat dönti el, hogy mennyire vagy alkalmas a keményebb feladatokra. Persze mind ezt úgy csináld, hogy a csapattársaid ne vegyék észre. Ha lebuksz, akkor nem fogunk megvédeni... Itt egy térkép a faluról. - Odadobta eléd az asztalra - Most azonnal indulj és ne okozz csalódást!

~Hm.. Gyógynövények?! Hogyan lopjam el?~ Gondoltam és mikor mondtam volna, hogy benne vagyok, ahogy jött, úgy távozott.
- Nah, szép... most mit tegyek?- kérdeztem a nagyvilágba, ám hirtelen elkezdtek ömleni a fejemből az ötletek. Ötlet rohamot kaptam.
- Szóval, lesz egy senseim, egy csapattal ~ remélem nem idióták társasága~ lesz egy egyszerű küldetés, és egy nagyszerű pillanat arra, hogy teszteljem magam. Király... Egyszerű, mint az egyszer egy. Mikor már majdnem megvannak a gyógynövények, Sün-t vetem be, Henge no jutsuval ellenségé formálóm, és vele lopok növényeket, úgy, hogy a szájában lévő fütsbombákat használom. Ha valami nem úgy sikerülne, akkor a senseibe a társakba a bábkezemből idegbénító senbont lövök, utána sün-ből magamba egy sima senbont, eljátszom a hattyú halálát, és Sün, pedig a szajréval eltűnik.- mondtam miközben Sün-re néztem.
- Na neked tetszik?- mondtam neki, ő pedig ugyanazzal az arckifejezéssel nézet felém, mint már hosszú évek óta. Megfogtam Sün tekercsét lepecsételtem, eltettem a fegyvereimet, betekertem a karom, hogy ne bukjak le, eltettem az ismeretlentől kapott térképet, és a kórház felé indultam. Szerencsémre tudtam jól, hogy hol van, hiszen pár órája itt kértem útbaigazítást.
Nem sokkal később már a kórház közelében voltam, és gyorsan átgondoltam a mondókámat.
~ A nevem Yagami, fegyverhasználó vagyok, 16 éves, és a szüleim halála után nevelő szülőkhöz kerültem.... Csak nem kérdeznek ennyire mélyrehatóan.~ Gondoltam, miközben egyre közelebb értem a kórházhoz, ám falusi embereken kívül nem láttam másokat.
~ Lehet, hogy késtem.. nem hiszem, majdnem azonnal indultam, ahogy az ismeretlen eltűnt... Akkor mi lehet? ~ Gondoltam, és gyorsítottam a tempómon, nem akartam elhinni, hogy megint ez történjen, hogy kések (Utalás a Genin vizsgára). Szerencsémre akkor ott jól helyt álltam, kíváncsi leszek itt mi lesz.
Ahogy egyre közelebb és közelebb értem egy idősebb ninját ~ Lehet, hogy ő az~ láttam, de nem tudtam kivenni rendesen a körvonalát, mert a kórház árnyékában állt.
~ Talán nem késtem...~
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Jiraiya Vas. Márc. 11 2012, 13:12

// Yagami //

Szépen összekészítetted a küldetéshez szükséges felszereléseket, és a titkaidat is szépen elfedted. Ahogy egyre közelebb érsz a Kórházhoz, megpillantasz valakit. Messziről még nem látod teljesen de mihelyst közelebb értél, megláttad, hogy hogy is néz ki. Nem volt Ő idős. Sokkal inkább fiatal. Világos barna haja van, és nagy kék szeme. Egy barna felsőt viselt és egy zöld rövidnadrágot. Nagyjából veled egykorú lehet.

Kusagakure kórháza Trsj

Nem mutat nagy érdeklődést irántad. Feltehetően nem is vett észre. A lábát lógatja a kórház kapujának boltozatán ülve, és közben érdekesen nézeget egy levelet. Tépdesi és morzsolgatja. Amint olyannyira köz elértél, hogy már nem lógsz ki a látóteréből, felnéz és leugrik eléd. Gyorsan eldobja a levelet, majd kezet nyújt.
- Szia! A nevem Shinsho Suki. De szólíts csak Sukinak. Ahogy látom, veled leszek egy csapatban. De állat lesz!
Mondta, majd ha kezet fogtál vele akkor elengedi és visszamászik a boltozatra, ha nem fogtál vele kezet, akkor izzé... akkor is. Együtt vártátok a fejleményeket. Elég szép idő volt. A Nap sütött, a szél nem fújt. Alig volt egy-egy felhő az égen. A madarak próbáltak bejutni a kórház növénykertjébe. Mérgesen ütögették a csőrükkel az üveget és repdestek körülötte. Suki ezt érdeklődve figyelte. Nem nagyon zavartatta magát. Kicsit dinka volt szegény, de hát ez van. Nemsokára egy erős szellőt érezhettél. Hirtelen melletted egy alak jelent meg. Nem is igazán volt félelmetes. Egy nő volt. A jelenléte bizalmat és szeretetet sugárzott. Minden olyan nyugodt volt. Körülötte néhány barna levél táncolt, ahogy mozgott. Elég kihívóan öltözködött. Nagy keblei kiakartak esni a ruhája mögül, de nem zavartatta magát. A szép hosszú szőke haja csak úgy csapdosott a szélben. Az előbbi nyugalom megszűnt a szél megérkezésével. A sensei nagy fekete szemei tágra nyíltak, majd megszólalt.
- Ti meg mik vagytok? - mondta teljesen komoly hanggal - Gondolom a tanítványaim... Nah essünk is túl a formaságokon. Az én nevem Yodare Soutou. De nektek csak Yo-da-re-sama! Értettétek? Nemrégiben lettem Jounin szóval lehet gratulálni! - ezt úgy mondta, mint ha teljesen kötelező lenne - Ti vagytok az első tanítványaim, szóval ne merjetek csalódást okozni! Most szépen mutatkozzatok be és aztán mondom a tervet!
Azzal a kis szőkeség felugrott az egyik fa ágára, és onnan figyelte a bemutatkozást.







// A sensei. Megjegyzés: A Henge no jutsuval csak magadat lehet átváltoztatni ^^ ez nem nagy hiba, amíg nem írod le a harcban. Onnantól már hibának számít. Erre ügyelj. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Yagami Hétf. Márc. 12 2012, 07:03

Ahogy egyre közelebb értem, az eddigi körvonalakból egy gyerek alakja lett.
~ Mégis csapatban leszek...-.-~ Gondoltam, majd közelebb érve a srác elém pattant és bemutatkozott. Kicsit flúgosnak tűnt, de hát ez van. Kezet nyújtottam és is majd megszólaltam.
- Yo! A nevem Yagami. De szólíts csak Yagaminak. Egyenlőre más infót nem tudok mondani, lényegében ennyi.- elég érdekesre sikerült, de úgy gondoltam, hogy Sukinak ez megfelel. A bemutatkozás után, minta megállt volna az idő. Hirtelen a levegő megváltozott, változott a légnyomás, és egyik pillanatról a másikra megjelent mellettem egy elégé dekoratív nő.
~ ÓÓ hát szia...~ Gondoltam, de volt egy olyan érzésem, hogy nem éppen párt keres, hanem inkább csapatot. A kezdeti szimpatizálásom hamar elmúlt miután bemutatkozott.
~ Ember.. azért mert te szőke vagy nem kell lebetűznöd a neved, és hangsúlyoznod, hogy hogy hívjunk.... Miért kell minden szép nőnek butának lennie????~ Gondoltam, majd elkezdtem a bemutatkozásom.
- A nevem Yagami, nem rég költöztem ide a nevelő apámmal, itt végeztem az akadémiát, és ez lesz az első nagyobb kaliberű küldetésem. Örvendek Yo-da-re sama. - mondtam, majd sunyi mosoly ült az arcomra.
~ Óóó ha te tudnád, hogy ki vagyok...~ Gondoltam. Gyorsan végig mértem a senseit, úgy is mint nő, és mint ninja. Feltűnt, hogy nem úgy öltözködik, mint egy ninja. Megfordult a fejemben, hogy vajon hol tarthatja a fegyvereit.
- Sensei, gratulálok a kinevezéséhez, de lenne egy kérdésem. - Abban az esetben, hogyha feltehetem neki a kérdésem, akkor:
- Mit takar pontosan a bevetésünk.. jah és Sensei mik a hosszútávú tervei velünk. Nem szeretnék csalódást okozni ezért szeretném tudni, hogy mire számíthatunk? - tettem fel a kérdést és vártam a válaszra.
~ Vajon azok a fickók tudják már, hogy ki a senseim? VAgy ők szervezték be.... Nem az nem lehet, akkor ellopná ő a gyógynövényeket... Érdekes lesz ez így Twisted Evil ~
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Márc. 12 2012, 13:16

Sukiban, semmilyen érzelmet nem váltott ki a sensei. Sőt, nem is szállt le a magasból, hanem onnan mutatkozott be.
- Üdv! A nevem Suki és 15 éves vagyok... Ez lesz az utolsó küldetésem, mivel nem tartanak "elég jó" csapatjátékosnak, és ezért úgy döntöttek, hogy megfosztanak a shinobi rangomtól.
Ezt úgy mondta, mint ha ez lenne a világon a legtermészetesebb. Közben végig egy fűszálat szorongatott, amit a cipőjéről kapart le. A sensei csak nézett titeket. Végighallgatta mindkettőtök bemutatkozását, majd miután feltetted a kérdésed lemászott a fáról - ezt úgy kell értelmezni, hogy leugrott - és egyenesen eléd lépkedett. Nagy fekete szemeivel bámult az arcodba. Kérdően felhúzta a szemöldökét, majd megszólalt.
- Hát nem is tudom, hogy mit akarok kezdeni veletek... Sukit már régebb óta ismerem, így csak téged foglak tanítani mint hallod. Nincs sok ifjú genin, szóval megtehetem. Amúgy pedig nem tudom, hogy mit lehetne belőled kihozni. De majd meglátjuk... A küldetésünkről megkaptátok a tömör infót ugye? A lényeg, hogy a falun kívüli nagy Erdőségben kell megtalálnunk a tolvajokat. A jelentések szerint, két férfi támadta meg a szállítókat és elmenekültek. Kerüljétek a vérontást és csak ügyesen... Én is veletek tartok, de csak az erdőig. Elvezetlek titeket a bázisukhoz, aztán onnantól a ti felelősségetek. Vegyétek ez, egyfajta próbának. Most pedig UTÁNAM!!!
A sensei nagy lelkesedéssel tört ki, majd feltartott kézzel mutatta az irányt. Persze eszében sem voltatok, ezért shutty! El is tűnt. A távolban a háztetőkön még látjátok, szóval jobb lesz ha igyekeztek. De amikor már éppen indulnátok, Suki odaáll melléd, és megszólal.
- Érdekes a kezed... Jobb lesz ha odafigyelsz az álcádra, mert a főnök nem véd meg...
Azzal a sensei után indult.





// Hát, most megúsztad ^^ De figyelj mert lelepleződhetsz. Tudod a kézfogás Wink A kövi lereagáló postot az erdőségekbe. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kusagakure kórháza Empty Re: Kusagakure kórháza

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.