Azumi Yuurei

3 posters

Go down

Azumi Yuurei Empty Azumi Yuurei

Témanyitás  Azumi Yuurei Hétf. Nov. 05 2012, 21:54

Kedves Naplóm: ( első fejezet )

Az edzés és a nagy találkozás.

Úgy történt, hogy az élet konohába sodort. Soha nem gondolkodtam előre, hogy hova menjek, merre menjek. Általában az ösztönök irányítanak. Még is mindig micsoda mázlim van. Egyszerűen hihetetlen néha még én is ámulok rajta.
Kész szerencse, hogy Yuzu miatt most nem kel aggódnom. Nyugodtan intézhetem dolgaim. Így történt hát, hogy az a dolog lett egy mesterem. Pont Konohai edző terepen sétáltam. Vártam azt a személyt, akit előzőleg kérésemre mellém rendelnek, hogy egy kicsit gyakoroljunk. Többet kaptam annál mit reméltem. Egy alacsony és szerintem szadista kunoichi ált a rendelkezésemre.
Mondani se kell, hogy alaposan meg dolgoztatott.
Talán egy kicsit jobban, is mint lett volna. Annyi baj legyen én végül is élveztem az egészet. Visszatekintve a múltba így a jövőből soha nem hittem volna, hogy ilyenre is képes vagyok.
Edzés első része sem volt épp leányálom. Nesze nekem egyensúlyoznom kell. Jah de még is mit hát senbonokat és hol? Nem a fejem búbján. Az ujjbegyeimen jobb kezem öt ujján egy-egy senbont. Az első próbálkozásaim mind rendre kudarcot vallottak. Ez el is keserített egy kicsit és az agyam egyből járni kezdett vajon mit csinálhatok rosszul. Ekkor jött egy felmentő ötlet vagy is segítség. Szúrjam meg az ujjam és úgy probálkozak.
Az első gondolatom az volt URAM ISTEN EL FOGOK VÉREZNI! Rájöttem annyi vért nem veszthetek így nem is pánikoltam be annyira. Talán csak akkor, amikor az első fent maradt a helyén. Örömömben elszúrtam és a földre hullt a pici fém. A büntetésem pedig az volt minden ilyen hiba esetén, hogy a fát kelet ütnöm. Furcsa egy feladat, főleg mert közben chakra töltött kezekkel kelet végre hajtanom. Ki is vagyok én, hogy egy mester szavait megkérdő jelezem.
Ez csak egy semmiség volt. Mind az öt tű helyén maradt. Most viszont vízen kellett járnom. Miközben a senbonok ott sorakoznak. Később mikor ez is megvolt még mindig nem kaptam kegyelmet. Ez utal egy vékony dróton kelet egyensúlyoznom. Amit állítólag a profik is nehezen tudnak megcsinálni és van, aki lehetetlenek titulálja a feladatot. Én ezt is meg csináltam és sikerült be be be……
Mindezen események után úgy döntöttem, hogy hazatérek szülő falumba egy rövid időre. Ekkor még nem is sejtetem, hogy mit vagy is kit tartogat számomra a jövő. Nem pasiztam be és nem is csajoztam be….. bár csak valamelyik megvalósult volna. Pár nappal az edzés után Kumoban jártam az edző terepen. Persze miután találkoztam egy régi ismerősömmel, akivel váltottunk is pár szót és meg kért valamire. Végül is sétálni akartam, de közben egy lányt kell figyelnem.

Azumi Yuurei 1058-14
(Kyrena /engedélyt adot a kép linkelésére/ )
A távoli megfigyelés túl unalmas. Közel mentem talán túl közel is. Végül is egész érdekesnek találtam, mint külsőleg, mint személyiséget. Első látásra megtetszet az egész és nem csak a lány. Elhatároztam, hogy ha szabad és akarja, akkor meg ismerem vagy is megpróbálom jobban is megismerni. Kyrena mint azt megtudtam a beszélgetésből. Ami néha elég személyesre sikeredet, de én nem bántam. Szívesen válaszoltam a kérdésekre és elégi tettem ki a kíváncsiságát. Min eközben egyre közelebb kerültem hozzá vagy is pontosan fogalmazzak a lány a lelkemhez. Lehet rövid ideje ismertem csak, de aki egy barátom barátja az én barátom is. Már eleve ez a tényező és az, hogy megismertem elég volt ahhoz, hogy később jóval komolyabb és nehezebb döntéseket meghozzak.
Ezekről majd máskor beszélek.
Az első és legfontosabb az barátom ként tekintek rá és mint az ilyet úgy védelmezem mintha a testvérem lenne. Itt jön képbe egy másik döntésem. Még az nap este mikor elváltunk egymástól a fürdőben el mentem Raikagéhoz, hogy önként jelentkezek egy feladatra ahova Kyrenát is be osztoták. Tudtam az első küldetése, és ilyenkor nem árt, ha van egy ismerős arc mellette. Így történt az, hogy Konohai edzés után egy barátra tettem szert és most uton vagyok az oldalán vissza Konoha felé.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Azumi Yuurei Empty Re: Azumi Yuurei

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Nov. 08 2012, 00:04

Ez is egy egész jól megkomponált kis történet annyi ellenvetésem lenne, hogy legközelebb figyelj oda jobban a helyesírásra és köszöntem is +8 ch!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Azumi Yuurei Empty Re: Azumi Yuurei

Témanyitás  Azumi Yuurei Pént. Május 17 2013, 13:34

Kedves Naplóm: ( második fejezet )


Mikor is volt, jah igen alig 1 napja és pá órája. Az oldalam és mind két kezem még mindig sajog a sérülésektől. Mégis ennyi nem tántoríthat el, hogy le írjam életem egyik legfontosabb mozzanatát. Egy új barát, egy igaz barátság megszületése és annak teljes kibontakozása. Még Kumogakuréban kezdődött el. Rögtön utána, mivel dolgom akadt Konohába ami már régóta esedékes lett volna, úgy döntöttem elkísérem Kyrenát. Ez csak az igazság egy része, hisz meg kedveltem és nem hagyhattam első útján egy barát nélkül induljon el. Szóval a küldetés, igen kalandos volt nem is inkább veszéllyel és izgalommal teli. Bizonyítást is nyert az alkohol igen csak veszélyes mivolta. Ugyan is épp azzal csaltak tőrbe. Persze Gawa tud valamit rólam, sokáig követett, vagy nyomozott utánam más válasz nincs a dologra. Ez most mellékes talán majd ha lényeges lesz meg említem máskor. Szóval út első része esemény mentes volt, eltekintve egy bizonyos dologtól ami azért nem épp elhanyagolandó. Régi, de talán még mai napig szokás eldugott helyeken vér által kötetet testvériség. Két sebet, vagy két fél vére keveredése egy szimbolikus eskü. Igen szimbolikus hisz lélekben és érzelmekben barátként sőt testvérként kedvelik egymást. A vér egyesítése ezt csak megerősíti. Nem tudom, hogy jól tettem azt akkor ott és csak remélhetem, hogy ő is hasonló kép érez mint én. Ezután indultak be az események, alig hogy elhagytuk a kikötött. Az említett mérgezés megtörtént, valamilyen drogot adtak be nekem. Rögtön amikor hatni kezdett rám támadtak.

- Kumogakurei Kutya.....
Suttogtam halkan mosolyogva, miközben könyvecskémbe írtam.


Azt feltételezték rólam, hogy Kumogakuri vagyok. Nos ez nem teljesen fedi a valós tényeket. Csak félig vagyok odavalósi, legalább is én mindig így tekintettem magamra. A szívem mindig is a vándorlásé volt, de légfőkép egyetlen helyé, országé. Fagy országa, ahova tudom, tudtam már utazásom legelején. Bármi legyen mindig vissza fogok térni amikor csak tehetem.
Nos a sebek és a harc, kicsit nehéz volt. Drog hatása alatt három támadót elintézni, még ha sima emberek lenének rendben lenne. Három Shinobi ellen már más a helyzet, szerencse vannak bizonyos rejtett adottságaim. Ami akkor abban a helyzetben váratlanul ért, hogy Rin ugatva rontott be a helységbe rögtön munkához látva elkapta az egyik támadót. Ez után az események csak még gyorsabbak lettek, három támadom volt amiből öt lett. Másik kettő ből nem éreztem gyilkos szándékot, sőt igazából szemiféle érzelem nem volt. Padló sem reccsent amikor beléptek, igaz hamar végük is lett a támadókkal együtt. Füstben, abban a helyzetben így volt a legjobb mert lehetek volna ellenfelek is akár. Megvárom míg szépen be mutatkoznak simán lenyomnak. Harc sikeres volt vagy is életben maradtam és Rin is, de mindketten megfizettük az árát.


Tollam le teszem és kortyolok némi vizet. Majd oldalamhoz kapok, a seb habár szépen. A konohaiak sokat segítettek a hirtelen mozdulatok még fájnak egy kicsit. Folytatom az írást végül, gondolataim érzéseim, élményeim betűbe öntését.


Gawa és Kyrena is túlélték, és szintén harcba keveredtek meg is oldották. Természetesen aggódtam az épségükért, első sorban Kyr épségéért. Legbelül bántott, hogy nem lehettem ott mikor szükség lett volna rám. Bíztam, bíznom kelet benne és mint kiderült utólag az, hogy a hajó egyben maradt és lényegében élünk neki köszönhető. Végül is a küldetést sikerrel zártuk és kiderítettük, hogy támadok honnan származnak. Kényes helyzet egy konfliktust tovább akartak mélyíteni a hangrejtekiek. Ha ne sikerül közbelépnünk tervük biztosan sikerült volna. Most, hogy ezeket a sorokat írom Gawa és Kyrena már valoszinüleg otthon vannak. Falu oltalmazása alatt pihenik ki a kaland fáradalmait. A kis csomag is ami velük együtt utazót mostanra már a lány kezében lehet.

Tudtam, nem fogok velük visszatérni, éppen ezért sajnálom nem lehettem ott amikor megkapja és kibontja. Még indulásunk előtt a fülembe jutott, hogy hamarosan ünnepli a születésnapját. Éppen ezért készítettem elő egy levelet és egy csomagot. A barna papírba tekert csomagban egy legyező lapult össze hajtva. Egy sima hétköznapi legyező, alkalmatlan harcra egyszerű fali dísz vagy hasznos tárgy meleg napokon. Szövetre pedig egy felirat fekete tintával írva.



Azumi Yuurei Termekn106-legyezo_papir_
(A vadászok észre sem veszik a sötétség mélyén ólálkodó bestia szemeit és agyarait. Ma a vadászokból válik űzőt vad...)

Egy kis apróság, igazából valami mást akartam volna, de idő szűkében voltam. Ahh igen és a mellékelt levél a dobozka tetején.

***A levél:***


Szia Kyrena!

Amikor ezt a levelet olvasod remélem otthon vagy és nem útközben adták a kezedbe a dobozt. Talán még Katsumi is ott van üdvözöld a nevemben kérlek. Szeretem volna ott leni amikor megkapod, és nagyon sajnálom a dolgot. Honnapokkal ezelőtt mi még nem is ismertük egymást volt egy kisebb üzleti ügy amivel egy Konohait megbíztam. Kárpótlásul, legközelebbi találkozásunkkor elmondom mi volt az és meg is mutatom. Ezért kellett itt maradnom és nem tarthattam veled vissza úton.
Kérlek ne agodj, miattam jól vagyok. Ami azt illeti majd kicsattanok a konohaiak nagyon értik a dolgukat ha vendéglátásról van szó. Remélem jó hasznát veszed majd a születésnapi ajándéknak. Ne haragudj, hogy nem mondtam el. Tudok róla, vagy is csak annyit tudtam hamarosan születésnapod lesz. Most búcsúznom kell, sajnos rengeteg dolgom van még. Bár inkább szívem szerint most ott lenék és veled ünnepelnék.

Sok szeretettel egy barát, egy testvér: Azumi Yuurei.


***

Megvártam amíg a tinta megszárad, majd nagyot nyújtóztam.
- Azt hiszem ideje lenn elindulnom, az öreg már biztos vár rám.
Be csuktam a könyvet minek borítóján végig simítottam szeretet teljes érintéssel. Tekintetemből is valami hasonló érzelem sugárzott. Végül elhagytam bérelt szobát, hogy dolgaim végére járjak.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Azumi Yuurei Empty Re: Azumi Yuurei

Témanyitás  Sai Szomb. Május 25 2013, 16:29

+5 chakra
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Azumi Yuurei Empty Re: Azumi Yuurei

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.