Parkok és erdők

3 posters

Go down

Parkok és erdők Empty Parkok és erdők

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 22:12

A városon belül megtalálható külön parcella, ami érintetlenül maradt és maradhatott a fejlődés irama miatt. Gyerekek játszóhelye, szerelmesek találkáinak elrejtője, és sok más titkot leplező, csöndes kis sziget.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Parkok és erdők Empty Re: Parkok és erdők

Témanyitás  Karasuto Mao Pént. Nov. 26 2010, 17:06

Parkok és erdők Kin

Zsúfoltság. Sürgés, forgás. Legfőképpen ez jellemzi az életemet, mióta Namigakuréba jöttem, illetve izé, hoztak. Papírokat csináltatni, fejpántért rohangálni, ügyeket intézni és kórházi vizsgálatokra járni, elég fárasztó, ráadásul edzeni is alig van időm. Irritáló. De valahol megfogó. Kagerou Namigakuréhez képest egy porfészek volt, pedig a Hullám Rejtek sem számít nagy shinobi nemzetnek. Még is iszonyatos iramban fejlődik, egyszerűen lenyűgöző. A faluról képtelenség elhinni, hogy csak pár éve ninja rejtekké. Mindenhol nyüzsögnek a legfurcsább harcosok és él az egész falu.
Magáról a Namikagéról itt sem lehet többet tudni, mint Kagerou vezetőjéről, de még is érezni az irányítását, sőt a falu közepén, még a szobra is megtalálható. Ha létezik virágzó falu, akkor ez az. Kétlem, hogy az itteni életet olyan könnyen el tudnák söpörni, mint otthon, hiszen hihetetlen képzést adnak az akadémiában és a települést hatalmas erejű shinobik őrzik, legfőképpen a Ryukai. Igen. Róluk hallani a legtöbbet, az árnyékban bujkáló szervezet, akik a háttérből a Hírszerzési osztály és a Skorpió osztag felett állva irányítják a falut. Talán ők azok, akik közvetlenül a Namikage alatt vannak. Senki sem tud róluk sok mindent, egyedül annyit, hogy mind elveszett ninják és minimum az A-szinten állnak. A faluban felismerik őket, de csak az álneveiken: Ao Ryu, Mezuri Ryu és természetesen a legfőbb vezető, a Kin Ryu.
Az erdő csendes. Ilyenkor déltájban nem sokan járnak erre. A gyerekek az akadémián vannak, jórészt a felnőttek pedig dolgoznak. Azok a ninják, akik pedig nem küldetésen vannak, javarészt edzenek, ami nekem sem ártana. Edzés tervem egyetlen gátlója, hogy túlontúl sokan vannak az edzőterepen, így én inkább maradok az erdőnél.
Túl nagy edzést nem terveztem mára amúgy sem, hiszen még ma is namigakurei alapoktatást kapok a falu felépítéséről. A szünetemben, amit még az oktatás előtt eltöltök, pedig javarészt fekvőket nyomok és felüléseket, itt az erdőben. Szerencsére az edzések kimaradása miatt még nem nagyon tunyultam el, de jobb félni, mint megfedni. Ha végeztem még futok pár kört a falu körül a hidakon át, a 30 kilós súlyt még úgy is szoknom kell a lábamon.
Karasuto Mao
Karasuto Mao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Parkok és erdők Empty Re: Parkok és erdők

Témanyitás  Kin Ryu Kedd Nov. 30 2010, 20:31

Ismét csak egy hosszú, irodában töltött unalmas nap. Persze nem az izgalmasabbik fajtából, ahol esetleg más falvak képviselőivel tartana megbeszélést egy esetleges szövetségről, vagy egy adott ország elfoglalásáról, még csak nem is egy falufejlesztési vitatkozás a tanácstagokkal. Csak egy szimpla nap, melyen az újonnan érkezettek jelentkezését kell jóvá hagynia, az egyszerű halásztól, az akadémiai tanoncon egészen a legelveteműltebb S szintű ninjákig. Persze a falu nem ad otthont mindenféle jöttmentnek. Ide csak azok kerülhetnek be akik teljes mértékben megfogadják tanácsait, követeléseit, nem vállalkoznak őrült akciókra ezzel veszélyeztetve a falu mindennapjait. Unottan dobja le az aláírt papírt, s hagyja, hogy lassan íróasztalára hulljon. Ha tudta volna, hogy ennyi papírmunkával jár, talán el sem vállalta volna az egészet. Inkább átadta volna valamelyik társának, mondjuk a kannibál Yamatonak. Hozzá amúgy is illett volna, egy esetleges rossz hír hallatán csak megette volna a küldöncöt és el van intézve a dolog. De nem mégis vállalta, pedig lassacskán már a régi ösztönök is kivesznek belőle. Még szerencse, hogy nemrég megmentett egy ostoba kis genint s ez talán adhat neki annyi energialöketet, hogy újraértékelje az egészet.
- Talán jobb lenne ha saját kezembe venném a sorsát. Ha már kiszabadítottam a halál torkából nem lenne célszerű hagyni elveszni egy középszerű tanítómester kezei alatt egy középszerű csapatban. – Bár csak magában gondolkodik, azzal hogy kimondja sikerül megtörnie a szoba egyhangú csendjét, s ez máris cselekvésre készteti. A még nem ellenőrzött lapokat bezárja az asztal fiókjába, a többit pedig átadja a hívására a szobába érkező szervezeti tagnak. Maszkját az arca elé helyezi s köpenyt terít a vállára, majd elindul felkeresni „áldozatát”
Nem is kell sokat keresgélnie, a falu eléggé kihalt ilyenkor shinobiügyben. Az erdő egyik tisztásán meg is pillantja a keresett személyt, s egy ideig csak csendben figyeli a fáról, majd a megfelelő pillantban egy elegáns ugrással előtte terem.
- Örülök, hogy újra látlak immár egészségesen ifjú tanítvány. Be kell vallanom a legutóbbi találkozásunk alkalmával féltem, hogy túl későn érkezem, s elvérzel ott a helyszínen, így felesleges lett volna a fáradozásom. Azonban hála a falu nagyszerű orvosainak, akiknek szerintem illene megköszönnöd, sikerült megmenteni az életed. – pár pillanat szünetet tart, majd folytatja – Tudom mire vársz most, a mesteredre aki majd tanítani fog, azonban hosszas tanakodás után úgy döntöttem, hogy ez az illető én leszek, s én foglak arra oktatni, hogy minél jobb és hasznosabb tagja lehess kis közösségünknek.- A hatásszünet leteltével csak összefonja kezeit, s várja az ifjú reagálását.
Kin Ryu
Kin Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Namikage
Chakraszint: 1070

Vissza az elejére Go down

Parkok és erdők Empty Re: Parkok és erdők

Témanyitás  Karasuto Mao Vas. Dec. 12 2010, 09:28

Parkok és erdők Kin

Ez meg mit akar? Tisztelettel kéne fordulnom felé, de valahogyan nem megy. A Namikage személyesen itt áll előttem bennem még is a lenézés és a gőg keveredik. Mire akar engem tanítani? És, ami fontosabb, miért pont engem? Nem értem. Annyi mindenesetre bizonyos, hogy jelen pillanatban is itt van és tőlem akar valamit. Elmondása szerint tanítani. De hát a falu tele van senseiekkel, miért nem közülük valaki? Lehet, hogy örülnöm kéne? Húúú, aztaaa, a Kin Ryu engem akar tanítani!!! Nem, ez túl naiv lenne, nekem nem megy. Lehet, hogy csak csapda? Áhh, a falu határai túl erősek és küldődök, amúgy sem tudják, hogyan is néz ki a vezetőnk. Azt pedig kétlem, hogy egy falubeli is olyan bátor illetve ostoba lenne, hogy felvegye az Ő alakját.

Kétségtelen, ez Ő maga, a Kin Ryu. Arcizmaim önkéntelenül is kifejezik a fejemben kavargó gyanakvást és bal szemöldököm a magasba emelkedik. A Namikage-sama gyors lendülettel ugrott le a fáról egyenesen elém. Maszkja takarta arcának alsó részét. Nem akarta, hogy bárki is lássa valódi arcát. De miért nem? Hisz nagy rangú, erős ninja, mit számítana már az igazi arca? Ha a szóbeszéd igaz, s Ő maga is egy szökevénye valamelyik országnak, akkor is mindegy, hiszen arca már jóval megváltozhatott szőkése óta. Csak puszta hatás vadász lenne? Lehet, hogy csak azért kell neki a maszk, hogy drámaiabb hatást keltsen? Ebben az esetben szánalmas húzás. Arcom immáron rideg, nem fejez ki semmiféle érzést, amikor kinyitom számat, hogy megformáljam vele a választ.

-Igen, kiváló orvosok. Már megköszöntem. –
igyekszem tőmondatokban válaszolni, nem szándékozom vele, hosszabb bájcsevejbe keveredni. Várni valakire? Senkire nem vártam se mesterre, se pedig rá. Lehet, hogy tiszteletlen vagyok vele, de nem érdekel jelenpillanatban, sokkal fontosabb, hogy megtudjam a választ kérdéseimre. – Tanítani? És még is mire? És miért pont, maga? Ezzel arra céloz, hogy a falu többi shinobia nem tudna megfelelő oktatásban részesíteni?-.
Karasuto Mao
Karasuto Mao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Parkok és erdők Empty Re: Parkok és erdők

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.