Erdők, fenyvesek

+3
Shirogane Shiro
Kitori Musato
Hatake Kakashi(Inaktív)
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Erdők, fenyvesek Empty Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Feb. 19 2012, 15:01

A hegyvidék erdőségei a bejáratoktól nem messze. A vadállatok kedvenc helye.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kitori Musato Hétf. Márc. 12 2012, 15:13

/ Kakashi /

A térkép érdekes egy eszköz és az erdőségeket is furán jelölik, de sikerült rájönnöm, hogy utam egy ilyen helyen vezet keresztül. Enyhén izgatottan az események miatt, ám megpróbálva nyugalmat erőszakolni magamra, figyeltem fel a jelző dudaszóra. A kapumnál álló két chunnin kinyitotta az ajtót.
Szóval jól láttam az előbb a fák koronáit. Egy erdőség terült el előttem. A térképet tartó kezem megremegett az izgalomtól és majdnem el is ejtettem.
Fél perc várakozás. Csupán ennyi időre volt szükségem, hogy összeszedjem magam. Kicsit félelmetes a hely és ezen kivül semmi fegyver nincs nálam... Reménykedve átléptem a kapun, belépve így az erdőbe.
- Hajrá konoha... - suttogtam, de a számmal alig bírtam szavakat formálni.
A félelem érzete még mindig bennem volt, de az izgalom fenomenálisan hatott rám. Az elmúlt néhány egy-két hónap gyökerestől megváltoztatott... Mióta azokkal az idiótákkal vagyok egy csapatban...
A kezdés óta először elmosolyodtam a két csapattársamra gondolva. Így haladtam rendíthetetlenül előre, persze csak kényelmes tempóban. Egyáltalán nem siettem, inkább lassan és halkan ballagtam az erdő neszeire figyelve.
Végülis nem lesz itt semmi probléma. Elvégre a múltkor legyőztük Takét és nekem elég nagy részem volt a győzelemben. Igaz ketten voltunk, de ez akkor is boldogsággal tölt el.
Beszippantottam a friss levegőt és az izgalom átcsapott céltudatosságba. Egy gondolat járt végig az agyamban: nem hozhatok szégyent konoha nevére!
Persze, ha elbukok azzal nem valószínű, hogy szégyent hoznék a falura, de az ilyen illúzió romboló gondolatokra nincs szükség a vizsgán, ezért inkább arra gondolok, hogy fontos shinoboja vagyok konohának. Fő az optimizmus...
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Shirogane Shiro Kedd Márc. 13 2012, 10:58


[Kakashi]

Hangos dudaszó metszette keresztül a levegőt, hangos dudaszó, mely valami végét, és egy új kezdet elejét jelenti a számomra. Szemem kinyitva néztem a kapura, amely feltárul szép lassan előttem, jelképesen és ténylegesen is bejáratot biztosítva egy új életszakaszba. Mert hiszem, mikor kijövök innen, ha chuunin rangra esélyes nem is, egy picivel mégis felnőttebb leszek, valami olyan tapasztalat birtokosa, amely tovább lök arrafelé, amerre haladnom kell az életben. A mellettem álló segítő kedves szavára mosolyogva bólintottam: - Igyekezni fogok - feleltem még, bár nem voltam róla meggyőződve, hogy valóban kíváncsi rá, mégis úgy gondolom, illett legalább ernnyit felelnem, ha vette a fáradságot arra, hogy biztasson pár szóval, valamivel csak viszonozni szokás a gesztust.
Innentől azonban másra kell koncentrálni, nem arra, amit illik hanem arra amit kell és lehet, valamint arra, amit muszáj megtenni. Ahogy a kapu becsukódott mögöttem, megpróbáltam a lehető leggyorsabban, ennek ellenére a legpontosabban körülnézni, mi minden áll előttem, mellettem két oldalt, és mi van távolabb, majd a térképen azonosítom be a terepet, s megnézve, hova kellene eljutnom, próbálok majd az információk tekintetében valami stratégiát kitalálni viszonylag gyorsan, mert kissé úgy érzem, ha sokat maradok egy helyben, az sem feltétlen lesz javamra. Így amitn körbenéztem, és a térképen is megtalálom "magam", kissé beljebb megyek majd a kaputól eltávolodva, ha van rá lehetőség valami védettebb helyet keresve, ez majd elválik, és ott továbbgondolni, milyen elgondolás mentén próbáljam meg teljesíteni a távot. Persze az lenne logikus, hogy az egyenes utat válasszam, de akko rkönnyebben botlok bele másokba, így valami képzeletbeli, alap matematikai becsléseken alapuló útvonalat szeretnék kialakítani, ami lehetőleg nem túl hosszú, de jó eséllyel azért kikerül minél több potenciális ellenfelet, amelyek biztos jelen vannak és mozgásuk "kiszámítható".

Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Nireiko Kai Kedd Márc. 13 2012, 22:35

//Kakashi//

A duda felharsant, én meg nekiiramodtam. A térkép első zónája ott zöldellett a koponyámban, mentem arra, amerre az emlékeim vittek. Mondjuk nem volt olyan nehéz. Az erdő méreteinek köszönhetően ki lehetett szúrni, így hamarosan megérkeztem a fák közé. Az idő kevéssége végett az lett volna a leglogikusabb, ha fákon közlekedek, míg ki nem jutok az erődből. Akkor az esetleg itt ólálkodó vadállatoknak is nehezebb dolguk lenne az elfogásommal. De most jobbnak láttam, ha a gondolkodás ideje jön el. 24 óra az 24 óra, a test folyamatosan veszít erejéből, kiváltképp, ha közben megerőltető mozgást végez. Szóval most jobbnak láttam, ha a földön maradok egy kicsit és megpróbálok valami élelem után nézni. A vadonban adja magát az ilyesmi, csak meg kell találni. Ám jól megnézem, mihez nyúlok hozzá. Nem hiányzik valami mérgezés egy bogyó által. Ám keresek mást is: egy keményebb botot. Viccesnek tűnhet, de nem az. A gyerekek, akik annak idején kardosdit játszottak botokkal, megmondhatják, mennyire fájdalmas, ha egy ilyen eltalál. Kiváltképp, ha strapabíróbb, nem egy ütésnél törő darabról van szó. Akár fegyverként, akár eszközként legyen majd felhasználva. Akárhogy is, minden lehetséges eszközre szükség lesz... ahogy minden létező élelmiszerforrásra is... csak nehogy én legyek majd valakinek az élelme.
Nireiko Kai
Nireiko Kai
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 201

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Kedd Márc. 20 2012, 17:35

// Kai //

Taktikád elsősorban a beszerzésre alapoztad, hiszen eszközök és élelem nélkül kellett belevágnod a feladatba. Bár tapasztalatod nem sok volt ezen a téren, mégis rutinosan kezdted el megoldani a problémákat. Az erdő szélét elhagyva találtál is egy megfelelő botot, amit igyekeztél halkan leválasztani gazdatestétől. Ez sikerült is, így tesztelésképpen megforgattad párszor az új eszközödet, majd egy elégedett bólintással, járópálca funkcióra váltottál vele. Lassan haladtál tovább, amikor megpillantottál pár bokrot, amin ehető bogyók nőttek. Igen ám de semmi sem ilyen egyszerű, zajok szűrődtek ki a "málnásból" így gyorsan egy vastag fa fedezékébe nyomultál. Vajon csak egy lakmározó állatról van szó, vagy egy riválisodba botlottál egyből?

// Shiro //

Te a térképen próbáltad megtalálni a pontos helyzetedet és egy biztonságos utat megtervezni a célig. Elképzelésnek nem volt rossz, de előbb egy biztonságos helyet kellett találnod, ahol átgondolhatod pontosan, mi is legyen. Óvatos léptekkel haladtál az erdő belsejébe. Néha hallottál távolról kisebb zajokat de ezeknek nem tulajdonítottál különösebb jelentőséget, hiszen nyilván a madarak és az állatok is érzik hogy nem egyedül vannak, és számukra is ez egyfajta túlélési vizsga, csak éppen egy magasabb rendű faj ellen. Pár perc után megpillantottál egy nagy szerteágazó bokrost a fák rejtekében, ahol csak az vehet észre, aki beugrik egy fejest melléd. Ideális helynek tűnik, kérdés hogy beéred vele vagy haladsz tovább.

// Musato //

Nem gondoltad át különösebben a taktikádat, inkább próbáltad elterelni gondolataidat és nosztalgiáztál egy kicsit. A koncentráció pedig igen fontos lenne egy vizsgánál, szerencsédre a kezdő pár méteren még nem leselkedett rád veszély, így nyugodtan tudtál haladni így is, egészen addig amíg meg nem pillantottál pár bokrot ehető bogyókkal. Ha már arra jártál miért ne gyűjtenél egy kis élelmet?
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kitori Musato Kedd Márc. 20 2012, 19:44

Gondolatok és egyéb dolgok cikáztak a fejemben, amikor megpillantottam egy kislétszámú bokorcsaládot. Közelebb mentem és megvizsgáltam.
Hmm... ha jól emlékszem az akadémiai alapképzésre a növényekből, akkor ez itt ehető. Bár mivel nem konoha környékén vagyok, ezért ez koránt sem olyan biztos. Habár az akadémián csak annyit tanultunk a növényekről, hogy valamelyest kiismerjük magunkat közöttük és túléljük, ha szükséges, de ez a rész is főleg a konohai környezetre korlátozódott, természetesen tanultunk másról is, de ez itt és most kevésbé lényeges. A fontos az, hogy ha jól látom ezek a bogyók ehetőek.
Egy percig néma csendben álltam és az erdő neszeire figyeltem, majd ezt megunva, siettség nélkül elkezdtem a bogyókat szedegetni. Amit leszedtem a zsebembe tömtem és amikor a zsebeim tele lettek, akkor leszedtem még egy darabot és elkezdtem nagyon komolyan megvizsgálni... Az előbbinél is komolyabban.
Akkor most megkostolok egyet! Vagy várjunk, mi van ha mérgező...? Lehet előbb valahogy meg kellene keresnem valamelyik csapattársam és velük megkóstoltatni... elvégre ők gondolkodás nélkül megzabálnák... Különben is a múltkorit még nem fizettem vissza Mirubinak. Nagyon sok pénzembe került az Ő kis "poénja"...
További - az előzőhöz hasonló - magammal való hadakozás után megkóstoltam a kezemben lévő darabot.
Mivel nem haltam bele, ezért a bokorról leszedek még néhányat és azokat is megeszem és ebben az esetben folytatom utam. Immár az izgalom is kezd lankadni, mert utam eddig simán ment, sőt még szerencsém is volt, ezért a körültekintésem csekély mértékkel bár, de nővekszik...


( Azért így írtam a dolgot, mert azt írtad, hogy a bogyók ehetőek, ergo: nem mérgező... Magyarul ezért van az, hogy a postomat nem ott zártam, hogy megettem a "próba" bogyót. Ez csupán tájékoztatás a félreértések elkerülés végett Very Happy Persze a továbbmenéses rész is csak akkor érvényes, ha nem történik semmi, bár nem igazán tudom miért magyarázom ezt egy mesélőnek -_-' Na, de mindegy is...Very Happy )
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Aono Takefumi Szer. Márc. 21 2012, 19:48

// Bee //

Azok a várakozással töltött szép napok, amelyeknek a mellékhatása egy erős gerinckitépés miközben háromszázhatvan fokkal meg is csavarják menet közben. Szóval ilyen örömteli volt ez a jó pár perces várakozás hősünknek, aki hol lángolt az elhatározástól szerencsére nem szó szerint, máskor meg visszaesett az értetlenkedés setét kútjába csak azért, mert tudata nem tudta megfejteni a kódot miszerint mi a halálért van ő itt. De ha már egyszer idáig elmászott és arról is lecsúszott, hogy elmeneküljön turistásat játszani, na meg turistákat árulni, akkor akár maradhatott a két talpán, mert hogy azokon volt kénytelen állni, ha már szék nem volt. Mindeközben mikor az unalom már teljesen megfertőzte elméjét az amúgy is labilis állapotban lévő szerv igen csak kellemes és ingerekben dús jelet kapott egy dögösebbnél is dögösebb vizsgáztató nő személyében. Na de a hölgyemény se báj cseverészni jött, hanem sokkalta inkább a fizikai kontaktus bizonyos formáját, név szerint a tapizást akarta gyakorolni a geninen. Takefumi ezúttal rezzenéstelenül és fapofával diszkréten tűrte, hogy végigsimítsanak rajta az alapos kezek miközben fejében javában ment a buli.

~ Banzai! Végre nem egy szadi loli haramia. Banzai! ~
Az orrvérzés ugyan elmaradt, de a fejének még így is nagyon örült. A felügyelőnő dolga befejeztével kijelentette itt bizony nincs hiba minden rendben. Ám a legjobb része ezután következett jobban mondva amolyan második hű de jó esemény. Megszólalt a duda, ami szabadjára engedte ezt a sok elmebeteg sikerre éhes állatot plusz Takefumit, aki bár sikerre nem áhítozott, de nagyon rombolhatnéka támadt. A táj, ami szeme elé tárult szép volt meg minden, de maradjunk is ennyiben, hisz nem sok híján, persze minden gyilkos szándék nélkül, majdnem fejbe dobták egy kunaial. A penge a fába fúródva megmutatta valódi üzenetét, amely szó szerint ott volt rajta. Egyszerű és célratörő volt, amely igyekezett a genin fejébe verni, hogy jobb ha nem ökörködik, ha nem akar korán kiesni vagy elvérezni. Persze ez az elgémberedett tagú bolond mi mást tehetett volna, mint saját erejének fitogtatásába kezd. Chakrát vezetve öklébe látszólag átlagos ütést vitt be a fa törzsének, amely a felé közeledő objektummal való találkozáskor hatalmas robajjal dőlt ki ott, ahol volt. Lévén elfutni nem tudott volna.
~ Tudjátok kit dobáljatok. Tch... ~
Majd a ki ha én nem bemutató után, balját lazán zsebre vágta míg jobbjával búcsút intett a távolról dobálónak és nyugodt szívvel indult neki az ismeretlen terepnek.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kusuki Eiko Csüt. Márc. 22 2012, 15:41

//Bee//

A sok várakozás után végülis csak bejutott mindenki az erdőbe. Amikor viszont kinyílt a kapu és nekem süvített egy kunai már tudtam, hogy jobb lesz itt óvatosabbnak és körültekintőbbnek lenni, hiszen a cetlin ami hozzá volt erősítve az állt, hogy "Csak okosan!".
Eiko nem sietett. Várta amíg kicsit elcsendesül a környék majd, ha úgy véli a környék valamennyire biztonságos akkor majd begyorsít, de addig is csak szépen okosan. Figyelt minden egyes lépésére, de amikor túlságosan belemerült gondolataiba megbotlott. - A fene essen belé. Nem tétovázott gyorsan felállt és sebesen körülnézett. - Hú úgy látszik nem hallottak meg. Még szerencse. Előkapta a térképet és megnézte naggyából hol is lehet. - Hm ahogy elnézem most inkább Keletre kéne tartanom. Mondván, hogy ha van a közelben valaki szépen átverjem. Ugyanis ahogy elértem egy sűrűbb helyhez azonnal csináltam egy helycserét. "Jobb lesz bele húznom. Most ezzel elszórakoztam legalább 10 percet ami, ha úgy vesszük nem sok, de akkor is bele kell húznom különben nem fogok oda érni." Újra előkaptam a térképet és láttam, hogy van egy kisebb patak a közelben. Körülnéztem és tudván, hogy nem érhet meglepetés lementem oda. "Ha jön valaki legfeljebb megégetem. Végülis csak fegyver használata tilos, ha meg kicsuknak hát így jártam." Gondolta magában mikor zajra lett figyelmes ami csak valami állat lehetett valószínűleg nem más, de hát kitudja. Lehet, hogy az ellenség már itt liheg a nyakába.
Felgyorsítván a dolgokat sebesen olajra lépett. "Mázli, hogy nem lehet semmi fegyónk így legalább tudom, hogy honnan számíthatok esetleges támadásra/támadásokra."
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Shirogane Shiro Csüt. Márc. 22 2012, 16:05


[Kakashi]

Óvatosan, Akihikoval közösen erősen figyelve haladtunk egyre beljebb az erdő mélye felé, hogy össze-összerezzenjek, Akihiko meg minden egyes alkalommal elvigyorodjon, ha felhangzott bármiféle nesz. Azért kíváncsi lennék, hogy a nesz okozói mekkora frászban vannak egy-egy ilyen megmoccanáskor. Mert sosem történik semmi, így mindig megnyugodhatok, hogy nem valamelyik rivális chuuninjelöltbe szaladok bele, s épp ezért merem feltételezni, hogy az itt élő állatkák ficeregnek, gyanítom, mert hasonló frász tört rájuk tőlem, mint nekem tőlük... Kiegyezhetnénk valami köztes megoldásban, hogy egyikünknek se kelljen szívinfarktussal a földön fetrengenie. Akihiko, te meg ne röhögj már! Kicsit több komolyságot és együttérzést! Ezt most nem azért mondtam, hogy még inkább hahotázni kezdj! Ahh....
Egy ideje már lépdeltem - nekem igazából egy örökkévalóságnak tűnt, de Akihiko szerint alig jövünk öt perce -, mikor egy nagyobb, szerteágazó bokorra bukkanunk. Az első gondolat, ami átfut az agyamon, hogy milyen jó búvóhely, és hogy lehet, valaki épp les ránk, de aztán megnyugtatom magam, hogy ha valóban, akkor is maximum valami állat - vannak itt egyáltalán nagy állatok? Biztosan. Lehet, nem kellene ennyire megnyugodnom, hogy "csak" egy állat?! -, hiszen mindenki más kapuja messzebb volt, nem tűnhet fel rögtön rám fenve a fogát. Viszont amilyen jó búvóhely lehet másnak, hát annyira lehet jó nekem is. Mennyi az esélye, hogy valaki úgy közlekedik, hogy felforgat minden árkot-bokrot-követ,-kisgalambot, hogy ellenfeleket aprítson? Nem sok.
Megörülve közelítem meg a bokrot, bár nem szándékozom fejest ugrani a zöldbe, először megpróbálom félrehúzni az ágakat, és ha nem bukkan elő valami nagyon ijesztő, vagy valami, aminek nem lenne ildomos hagyni, hogy megpróbáljon "megbarátkozni" velem, mert jó eséllyel igen fájna, akkor beljebb húzódom, hogy végre a térképpel foglalkozhassak, és miután megvan, hogy hol lehetek, jól megvizsgáljam, mi merre hány méter, és hogy azok alapján merre is induljak tovább. Addig kellene túl lenni rajta, míg nem leszek nagyon éhes meg szomjas, meg fáradt. Főleg fáradt, a másik kettő is vacak, de azokkal még lehet haladni. Ahh, remélem, találok valami botokat is, köveket ilyesmi, amiket összeszedegetve és az övembe fűzve kéznél levő "önvédelmi" eszközök is rendelkezésemre állhatnak. Végső esetben meg valamennyire talán használhatom a hajamban levő szalagomat is. Fojtóeszköznek jó.
Nem mintha nagyon összeillő fogalom lennék én és a fojtogatás... Engem viszont megfojthatnak vele... "Hurrá"...
Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Darui Pént. Márc. 23 2012, 22:23

//Srácok, most egy általam megrajzolt pályán játszotok amely megannyi érdekes dolgot tartogat a számotokra. Figyeljetek minden apró részletre oda, minden egyes lehetőséget mérlegeljetek, mert különben rossz vége is lehet a dolognak. Mindannyian rendelkeztek térképpel, amelyen jól látható a négy égtáj. Ti a térkép aljáról (délről) indultok és a célotok, hogy átjussatok a hegyvonulaton és elérjétek a célt ami a kiindulási pontotoktól pontosan északra található. A térképen bejelölt pontok:
-Tőletek Keleten egy tavat láttok feltüntetve
-Nyugaton egy nagyobb fát lehet kivenni aminek (akármilyen abszurd) Orr alakja van.
Egyenlőre ennyi információt adok a térképről.//

-Takefumi-

A hátulról érkező kunai cseppet sem jelentett veszélyt a fiúra nézve, elvégre nem egészen az ő irányába repült, hanem a mellette lévő fa felé, ám a genin erre a dologra még rá is kontrázott azzal, hogy kitört egy fát a helyről. Hatalmas robaj keletkezett ennek hatására ami messze is jól hallható volt, de hát fő az elővigyázatosság, vagy nem?! Takefuminak gyorsan kellett döntést hoznia mert a kidöntött fa hangja biztos feléje vonzza majd a veszélyes állatokat, vagy éppen a harciasabb szellemű versenyzőket. Három darab járható ösvény ágazott szét pontosan a fiú előtt amiből neki választania kellett, hogy melyiket járja. Az egyik ösvény nyugat felé mutatott, míg a második északnyugat felé vette az irányt, végül az utolsó ösvény a három közül, mely egyenesen észak felé kacskaringózott. Egyik ösvény sem tűnt veszélyesnek, mindegyik egy sűrűbb erdőbe vezetett, ám az ember jobb ha alaposan megfontolja, hogy merre megy. A legésszerűbb talán az észak felé mutató ösvény választása volt, azonban a láthatóan kacskaringós "út" felvethetett némi bizonytalanságot, de hogy Takefumi melyiket választja, az csak rajta áll.

-Eiko-

A konohai kunoichi nem tétovázott sokáig, azonnal mozgásba lendült és neki is vágott a végeláthatatlan hegyi futamnak, ám az irányába dobott kunai miatt a lány jobbnak látta óvatosan eljárni, ezért némi cselhez folyamodva megpróbálta lerázni az esetleges követőit, már ha követi egyáltalán őt valaki, elvégre az idő szoros, senkinek sincs ideje most bohóckodni a másikkal. A kis patak mellett Eiko feltudott frissülni annyira, hogy újra útnak álljon, ám előtte csak két járható út van, egy amelyiken oda érkezett ahol van, tehát a kapuhoz vezető út, valamint egy másik, amelyik északnyugatnak veszi az irányt egyenesen bele a sűrű erdőségbe. Természetesen meg lehet próbálkozni az ösvények elhagyásával is, azonban ez a megoldás igencsak kétes, ugyanis könnyen el lehet tévedni a sűrű erdőben ami nem fér bele túlzottan az időkeretbe, valamint több az esély is a vadállatokkal való találkozásra.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kusuki Eiko Szomb. Márc. 24 2012, 08:15

/Bee/

Az elején nem hitte volna, hogy ennyire nehézkes lesz az út kiválasztása. Nem volt sok ideje így eszetlenül hajtott észak-nyugatnak. "Azért jobb lesz csendesen hangoskodni nehogy a végén aztán belebotoljak valakibe. Semmi kedvem nincs egy konfliktushoz, bár ez egy erdő és a sűrűbb részeken bármilyen állat megfordulhat." Újra elővettem végül a térképet. "Ahogy elnézem nem messze nyugatra van egy magasabb fa. Gyorsan megnézem hát ha onnan többet fogok látni, de csak szaporán nehogy aztán bele botoljak valakibe." Gondolta magában és az ismeretlenben egyszer valami zajra lett figyelmes. Egy 4 lábú farkas szerű lény volt az. "Ha magasabbra megyek nem fog gondot okozni." Próbált keresni egy olyan helyet ahol feljebb juthat, de a sűrűség nagyon keresztbe tett most neki. Nem volt mit tenni futni kellet és reménykedni, hogy lassan oda ér a fához.
Amikor már feladta a keresgélést inkább vissza tért észak-nyugati irányába mivel nem volt sok idő kitéréseket tenni. Ráadásul ez levett majdnem 30 percet ami nagyon sok. "Nincs vesztegetni való időm futnom kell előre." Gondolta és nem figyelve másra csak az előtte lévő útra futott ahogy csak bírta a lába.
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Nireiko Kai Szomb. Márc. 24 2012, 20:23

//Kakashi//

Párszor megforgattam a talált pálcát, mire azt mondtam, hogy a célnak meg fog felelni. Talán el fog törni már rögtön az első csata során, de ha éppenséggel a közeg, amin majd ripityára tőr, egy nekem ártani akaró valaki vagy valami feje lesz, akkor nem gond. Arra bőven jó, hogy taktikai fölénybe kerüljek egyik másodpercről a másikra. Szóval elégedetten lengettem meg még egyszer a botot, hogy aztán folytassam az anyagbeszerző körutat. Meg is pillantom a következő célpontomat pár perccel később, egy bokrot, melyről távolról úgy tűnik, hogy mazsolázhatok majd. De aztán alighogy megettem felé az első lépést, láttam, hogy hoppá, valami rezegteti az ágakat. Gyorsan fedezékbe vonultam.

Gyorsan megfontoltam a lehetőségeimet. Ha tovább állok, akkor kérdéses a valószínűsége annak, hogy találok még egy ilyen bokrot. De ha meg felelőtlenül közel megyek, akkor könnyen bajba kerülhetek. Szóval tapogatózni kell. Ennek pedig volt egy meglehetősen egyszerű módja. Felvettem a földről egy viszonylag nagyobb, kacsázásra is alkalmasnak tűnő követ, majd teljes erőmből elhajítottam a bokor felé, mint ha csak valami dobófegyver lenne. Utána kíváncsian figyeltem, hogy mi fog történni. Ha erre nem lép ki a bokorban levő, akkor küldöm a következő követ... hm... lehet, hogy pár követ is össze kell majd szednem, ha végeztem a bokorral... már ha közel tudok menni hozzá.
Nireiko Kai
Nireiko Kai
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 201

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Márc. 25 2012, 18:02

// Bee //

Egy lépés majd kettő és három végül stop. Takefumiban most realizálódott cselekedetének ostobasága. Túlságosan feltüzelte magát és még csak gondolkodni se gondolkodott mikor favágósat kezdett játszani. Egyértelmű volt hogy itt bajok lesznek, ha nem nyugszik le gyorsan, persze elméje továbbra is a "Hadd jöjjenek, szétrúgom a seggüket" elvet követte. Ám mindenesetre nem hagyhatta ennyiben a dolgot elvégre a feladat nem a várakozás, hanem a haladás volt. Egyelőre azonban halvány lila gőze sem volt elhelyezkedési pontjáról, ami végső soron nem jelentett problémát hisz a kapunál kezébe nyomtak egy térképet, amire egy pillantást sem vetve vágott zsebre azonban most eljött az idő a használatára. Farzsebéből elő halászta a meggyűrt papírdarabot, majd alaposan szemügyre vette a kicsikét. Láthatólag ahogy egy pontocska jelezte ő valahol délen volt, míg a cél egyenesen északon. Na már most ezen kívül akadt itt egy hatalmas orr és egy tó is. Lévén, hogy kulacs nem volt nála, sőt semmi egyéb, amivel vizet tarthatott volna magánál látszólag felesleges kitérőnek tűnt. Viszont nem ez volt az egyedüli ok, amiért úgy döntött nem veszi arra az irányt. A tó feltehetőleg nyílt terepen van, ám ha mégsem akkor is tökéletes célpont minden arra tévedő. Elhanyagolható helynek tűnt hisz csak a célig kellett eljutni igen ám de séta közben olyan választás elé került, amire nem számított. Három út állt előtte, amelyeknek irányait nagyjából be tudta határolni azonban ez volt a legkisebb gondja. A döntéshozatalt kénytelen volt kissé sietősre venni, mert jelen pillanatban az egy helyben való rostokolás nem volt megengedett, na meg minél előbb szerette volna maga mögött tudni ezt a próbát.
~ Mennyire bosszantó. Most dönthetek, hogy engedek a csábításnak, és az egyszerűnek tűnő utat választom amivel célba érek, vagy eltévedek és sose jutok oda. Hmm… Hát – összehajtotta a térképet és visszarakta a zsebébe – végső soron nem izgat sikerül e teljesíteni a vizsgát vagy sem. Ez már a harmadik és az előző kettőhöz se volt kedvem. Előbb utóbb kilyukadok valahol, és csak nem hagynak itt elpusztulni. Szóval nincs más hátra, mint előre. De azért legyünk résen. ~
És ezzel könnyed futásba kezdett a második úton, érzékszerveit kiélezve a netán rá leselkedő veszélyekre, míg ő maga remélte, tényleg lesz mentő alakulat, ha netán itt ragadna.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Darui Pént. Márc. 30 2012, 11:10

Mindkét vizsgázó elérte a sűrű erdő határát és az út amelyet választottak, egyenesen belevezette őket. Nem nagyon volt sok választásuk, az idő pergett, és vagy mennek vagy pedig megbuknak a vizsgán. Ami talán egy kicsit kellemetlenebbé tette számukra a szoros idővel való harcot és az akadályfutást, az az volt, hogy az égen sűrű sötét felhők gyülekeztek lassan de biztosan és a távolból halk mennydörgések hangja száguldott a vizsgázók felé.
//Eiko//
Az út amit választott, biztonságos volt olyannyira hogy egy teremtett lélekkel sem találkozott, viszont nem sokat haladt észak irányába, az út sokkal inkább nyugatra vezette őt mintsem északra. Körülbelül tizenöt percnyi vergődés után elért egy kereszteződéshez melyen jobb volt megállnia. Ő is érezte, hogy nem a legjobb az az irány amerre haladt, viszont a jelenlegi útelágazás, pontosabb nevükön csapások, melyeket az állatok jártak ki maguknak, sok választási lehetőséget adott a lány számára. Összesen hat darab járható ösvény jelent meg Eiko előtt, ebbál három déli irányba vezetett, három pedig északra. Mind a hat úton állatok nyomai látszódtak, kezdve az apróbb teremtményektől, mint a nyúl vadmacska, egészen a mély nyomokig mint amilyen a medve is. Tehát három északi út jöhetett szóba a lány számára, egy ami északnyugat felé halad, ez azért tűnhetett jó választásnak mert ezen apróbb állatnyomok voltak csak, amelyek akár élelmül is szolgálhatnak. Egy út haladt északkelet irányába, amin szintén apróbb állatnyomok voltak csak, végül volt még az északi út, mely egyenesen észak felé tartott és ezzel az úttal sok időt meg is spórolhat a lány ha ügyes, azonban ezen az úton láthatóan nagyobb termetű állatok nyomai voltak a földön.
//Takefumi//
Az északnyugati út melyet választott genin szintű shinobi, egyenlőre semmi veszélyt nem görgetett elé és biztonságban megérkezett a következő csomóponthoz mely két irányba ágazik el, de még mielőtt fontolóra vehette volna a dolgot, arra lett figyelmes a fiú hogy egy hatalmas, óriási fa előtt állt, melynek csak a törzs volt akkora, hogy három-négy ember kellett volna hozzá, hogy át tudja ölelni, de nem ez volt a legfurcsább, hanem a fának az alakja, mely egy orra emlékeztetett, amit mintha látott volna már valahol. Minden esetre a fa megmászásával töltött idő sok előnyt biztosíthat Takefumi számára, mert a fa magasan a többi fölé emelkedik, így talán lehet némi rálátása az útirányra, és a terepre amin jár. Ha mégis inkább a haladás mellett dönt a fiú, akkor két út közül választhat, egy északnyugati és egy északkeleti közül, de ennél több információja nem volt a fiúnak, se állatnyom, se törött ágak, a két utat teljes homály fedte.

//Takefumi: a fa megmászása nem teljesen veszélytelen, ha nem óvatosan teszed, akkor megláthatnak a versenyzők, valamint a fa megmászása 1 körödet veszi igénybe, tehát ha megmászod akkor fent kell megvárnod az új kört, hogy megtudhasd mit látsz. Ezzel viszont egy kis időhátrányba kerülhetsz.//
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kusuki Eiko Pént. Márc. 30 2012, 14:24

"Több út is van ahogy elnézem, de ez lenne itt a legrövidebb viszont ahogy elnézem nem igazán biztonságos mivel erre medve is lehet ráadásul a nyom még nem annyira régi és még fegyverem sincs. No, de ha mégis szembe találom magamat eggyel legfeljebb sült macika lesz az ebédem."
Gondoltam és elindultam a leggyorsabban járhatón amin a macik is járhattak.
Életét nem féltve Eiko elindult az úton. Nem mert sietni nehogy meghallják esetleg. Lopakodva halat az úton ami nem volt veszélytelen.
"Lassan kezdek aggódni is..." Majd a semmiből megjelent alig 150méterre egy termetes maci.
"A pokolba pedig nem akartam medvéd pörkölni, de talán ki tudok térni előle." Habár a medve már észre vette és csak arra várt, hogy megtámadhassa a lányt, de ekkor az egy villámszökkenés keretében eltűnt mire a medve meg is nyugodott. "Ha ez nem jut az eszembe akkor pazarolnom kellet volna a chakrám." Folytatta útját. Ja és hogy mi volt az a szökkenés? Csak simán felugrott a lány a levegőbe persze nem magasra nehogy, ha esetleg jön egy villám eltalálja és ő lesz a grillcsirke.
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Márc. 31 2012, 15:30

A választás után mondhatni semmi érdemleges nem történt. Mondhatni. A sűrű erdő melybe hősünk belevetette magát enyhén szólva furcsa volt. Sehol egy állat, csak a mindent benövő növényzet. Akárhogy is nézzük, egy ekkora területen több mint furcsa ez a síri csend hisz látszólag egy teljesen normális és hétköznapi helynek tűnt, már ha a feladatukat teljesíteni próbáló vagy egymást legyilkolni akaró genineket nem vesszük számításba. Mindazonáltal Takefuminak több kellett ahhoz, hogy egy kis libabőr megállítsa, vagy egyáltalán frászt hozza rá az erdő. Teljes lelki nyugalommal száguldozott földön, vízen és levegőben ugyan nem de fáról fára annál inkább. Érzékeit és csipáit sem kímélte a maga könnyed stílusában ám akár hiszed akár nem senkibe nem botlott bele. Így telt az idő hosszas, unalmas futással a sok fű, fa bokor között. Hát nem egy beszédes társaság de annyi baj legyen elvégre egy shinobi életének nagy részét ilyen területen éli le, már attól függ milyen országba született. Na, de haladjunk tovább. Említettem az unalmat és a futást? Igen azt hiszem ez pipa. No de kérem, ha ennyire nem történik semmi, hát akkor ugorjunk az időben. Az ember életében rengetegszer válaszút elé érkezik, na de ilyen rövid idő alatt ez már nevetséges. Nem is olyan rég még három út állt a nagyszerű hős előtt most meg kettő. Nem ám egy hogy minél egyszerűbb legyen de hát ilyen az élet. Azonban Kami-sama a jókat mindig kisegíti a pácból, ami jelenleg egy hatalmas, sőt talán annál is hatalmasabb nózi alakú fa formájában jelent meg. Nem semmi egy jelenség, amit nem könnyű elfelejteni és most már Take-chan is tudta, hogy a térképen lévő jelet nem egy óvodás rajzolta. Ahogy szinte nyakát szegve tekintett a magasba úgy látszott a dolog ez a fa a többi fölé magasodik, hogy mennyire azt nem tudni, de talán jó a kilátás és akár egy büfé is lehet fent vagy nem. Mindenesetre hosszú hajú konohai turista geninünk a benne lévő tigrist megformálta egy pecsétben. És hogy mi célból? Hát nem fog a srác kézzel, lábbal a fára mászni helyette chakrát küld a talpába, majd felsétál és ennyi. Zöldséget meg nem beszélek, mert így is lett és már futott is fel a fa törzsén a gyerek. Nem gondolt ő sokra, csak egyre, ha fent körülnéz, talán rájön, merre mehetne.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szomb. Márc. 31 2012, 18:52

// Musato és Kai //

Kai pár másodpercig még figyelte azt a bokrot amiben éppen Musato lakmározott. Igazából elég szerencsétlenek voltatok, hiszen ha pár másodperccel később jön valamelyikőtök erre, lehet össze sem találkoztok az egész vizsga alatt. Vagy lehet, hogy pont ez lesz a szerencsétek? Ez csak rajtatok áll. A kumogakurei Genin egy kis darab kaviccsal célozta meg a konohai rejtekhelyét, amire Musato egyből fel is nézett korai vacsorájából. Reflexeinek köszönhetően a második kavics elől időben kitért, ami már ha nem is tudatosan de feje mellett száguldott el. Szemtől szembe álltok egymással, rajtatok áll a következő lépés.

//Musato ír elsőnek aztán Kai //


// Shiro//

Te közben jóval távolabb a két fiútól, egy biztonságos bokorban vertél tábort úgymond, ahol nyugodtan kezdted el tanulmányozni a térképedet, valamint megtervezni a stratégiádat. Mikor kezdted volna felmérni az eszközeidet, váratlan dolog történt, léptek zaját hallottad meg, onnan ahonnan te is megérkeztél a kis zugodba. Mire tehettél volna valamit, már a zajok forrásai is megérkeztek a közeledbe. -Milyen szerencse, hogy összetalálkoztunk!- Mondta egy fiatal női hang, majd mintha leült volna a földre, alig pár méterre a bokrodtól. -Ja. Ez a hely jó lesz pihenőnek. Jobb lesz ha éjszaka haladunk, aztán a hegyeknél keresünk valami barlangot! - Mondta a másik, kicsit vékony de fiú hangon. Na most mi lesz?
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kitori Musato Vas. Ápr. 01 2012, 15:53

A zsebek tömve és lakmározás a bokorról. Ezt csináltam egészen addig, ameddig meg nem zavart egy bizonyos esemény. Ez az esemény egy kavics volt, ami eltalálta a bal kezemet. Hátralépetem és felfigyeltem egy másik kavicsra, ami egy gyors elhajlás után a fejem mellett száguldott el. Ezek után gyorsan körbenéztem és felfigyeltem a támadómra. Egy másik kábé velem egykorú alak. Egy bot van a kezében és kavocsokkal dobál.
Ezek nem is olyan rossz fegyverek ebben az esetben. Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe? Fura! Na mindegy, a lényeg, hogy amint ezt a helyzetet lerendeztem beszerzek néhány kavicsot meg egy botot.
- Yo! Gondolom Te is a chunnin vizsgán veszek részt...
Ez szinte egyértelmű, de pillanatnyi időhúzásnak megfelel. Valamit ki kell találnom, mert nem akarok chakrát pazarolni. Annyira az elején vagyok még a vizsgának, hogy ezt nem engedhetem meg magamnak.
- Nem kell agresszívoskodni! - mondom elég sok dologra célozva - Van itt hely mind a kettőnknek! Gondolom Te is nyerni akarsz, tudod én is végig akarok jutni, szóval ne harcoljunk, mert csak chakra pazarlás lenne.
Tartottam egy kis hatásszünetet, majd folytattam:
- Sőt, ha jobban belegondosz, akkor rájöhetsz, hogy ketten sokkal egyszerűbb eljutni a célig! Mit szólnál hozzá, ha társulnánk?
A kérdés elhangzott én meg közben hátrébb léptem és nekidőltem egy fának. Mivel eszembe jutott egy másik lehetőség is ezért gyorsan hozzátettem még a következőket, az előző monológhoz:
- Természetesen nem kötelező társulni, de gondolom Te sem akarsz chakrát pazarolni, szóval ha nem akarsz társulni, akkor gyorsan lerendezzük itt a kajagyűjtést és úgy megyünk tovább mintha nem is találkoztunk volna...

Ha a srác beleegyezik a társulásba, akkor odamegyek hozzá és a kezemet nyújtom felé a bizalmam jeleként.

Ha csak abba egyezik bele, hogy nem kell összetűzés, akkor a fának dőlve állok, addig, amíg el nem megy.

Ha nekem támad akkor védekezek és megpróbálok elmenekülni, mert nem akarok harcolni még és a zsebeim tele vannak kajával szóval gáz az nincsen. Ha nem jön össze a védekezés, akkor megpróbálok ellentámadásba lendülni. Persze ökölharcot folytatva tenném ezt meg.

Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Shirogane Shiro Kedd Ápr. 03 2012, 10:17


[Kakashi]

A bokorban nincs senki, így letelepedek és szétterítem a térképet. Miközben a papírdarabot bambultam, végiggondoltam, hogy mi mindenre lehet szükségem, ami ilyen erdős területen talán beszerezhető. Ha erre mennék, szerinted jó lenne, Akihiko? Kérem ki közben magamban barátom véleményét, aki még módosítgat rajta, s végül közös megegyezésre jutunk az útvonalat illetően. Az az iszonyat szánalom, hogy egy olyan támadó technikám sincs, mihez ne kellene fegyver, mert még az Ayatsuito no jutsuhoz sem ártana drót, és hiába van hajszalagom, ami majdnem olyan, de ez nem chakraérzékeny. És még a karperecem is leadtam. Vacakul állok...
A léptek zaja hirtelen csapja meg a fülem, és egész testemben megdermedek, konkrétan belém fagy minden, ami belém fagyhat. Ezt nem hiszem el, nem lehetek ilyen istentelenül szerencsétlen és peches!
Még ennyire életképtelen, mert ahelyett, hogy cselekedtem volna valamit, szépen megvártam dermedtségem okán, hogy a nyakamra érjen a hang forrása. És még csak egyedül sincs! Gondtalanul kezdenek beszélgetni. Szép, nem is gondolják, hogy más is lehet a közelben, vagy lehet, hogy annyira erősek, hogy nem tartanak ettől. Shiro, az ég szerelmére, iszonyat nagy pácban vagy!
Az egyikük egy fiú, a másikuk egy lány, a fiú szerintem fiatalabb lehet, vagy csak nem kezdett el még mutálni. Bár az egy bizonyos kor fölött kifejezetten ciki, szóval bizonyára hozzám hasonló korú lehet maximum. A lány talán idősebb, ismerik egymást, így ha támadok, ők biztosan együtt fognak védekezni és viszonozni "kedves" gesztusaim. Ha nem támadok, akkor meg iszonyatosan csendben kell lennem, mert az egész éjszakát itt akarják tölteni, és áltathatom magam azzal, hogy ha elalszanak, meg tudok lógni, de ha csak egy kicsit képzettek is, felébrednének a zajra, amit a bokorból való kikászálódásom okoz, hiába akarok a lehető leghalkabb és legügyesebb lenni. Ha tudnék valami vakító technikát, még talán el is menekülhetnék, de így, ezek hiányában ez több, mint necces.
Nincs más választásom, várnom kell. Ha valamelyikük a bokor felé közelítene, akkor nemes egyszerűséggel, kivárva, hogy már elég közel legyen, meg fogok ragadni egy vastagabb ágat, elhajlítom, és azzal próbálom majd meg első körben pofán vágni, hogy míg felocsúdnak, némi előnyre tehessek szert, de ha ilyesmi nem történik, akkor nyugton maradok, és megfigyelem őket. Hátha elárulnak valamit abból, hogy miben jártasak, mennyire képzettek, s legrosszabb esetben hajnalban, amikor már elmentek, indulok tovább én is, jobb esetben hátha valamelyikük félrevonul wc-re, és akkor az alakját felvéve mocoroghatok én is, távol kerülve tőlük.
Megnyugtatónak kellene lennie, hogy van valamicske tervem, de nem, cseppet sem vagyok nyugodt, ülök, mint aki maga alá piszkított, és ráadásul még karót is nyelt, s az egyetlen halványan pislákoló esélyem, hogy én tudok róluk, de ők elvileg nem tudnak rólam. Akihiko, eszméletlenül félek!
Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Nireiko Kai Kedd Ápr. 03 2012, 10:57

//Kakashi, Musato//

Első kő repül és koppan, talált, ide hallom. Mocorgás veszi kezdetét, így hát megküldök még egy követ a célpont felé. Újabb csattanás, de ekkor már meg is jelenik az eddigi célpontom. Kicsit meg is nyugszok ennek látványára, elvégre nem valami vadállat lebzselt a bokorban. Igaz, lehetne okom nyugtalankodásra, hiszen végső soron az egyik riválisom kerül elő. De aztán a reakciója nem ad okot a feszélyezettségre. Csendben végighallgatom, latolgatom a dolgokat.
- Nyugi, csak óvintézkedés volt és bocs, hogy céltáblának használtalak - süllyesztem a zsebembe a követ. - Csak kicsit kellemetlen lett volna, ha egy barnamedvébe botlok - sétálok közelebb a konohaihoz.
Nem volt célom a harc, az szerintem egyértelmű. Azt sehol senki nem írta elő, hogy kötelezően el kell metszeni a torkát az első szembejövőnek. Már ha lenne mivel, természetesen. De nekem nem célom az ilyesmi. Sokkal bölcsebb meglátás elkerülni a harcot. Az számít igazi győzelemnek, nem az, ha eltiporjuk első nekifutásra a másikat. Az ostoba ember hamarabb el is fárad, mint az, ki megőrzi az erejét és tartalékoskodik. Ráadásul valahogy volt egy olyan sanda gyanúm, hogy lesz alkalmam bőven átmenni olyan alakokon, akik nem így gondolkodnak. Inkább nekik tartogatom az energiámat.

- Nincs okom nemet mondani a felvetésedre. De figyelmeztetlek, ha ellenem fordulsz, akkor azt megkeserülöd... természetesen ez fordítva is igaz - mondom.
Ennyi elővigyázatosság azért kell. A ninja előnyei és erősségei a fortély, valamint a meglepés. Ésszel lehet igazán nagy eredményt elérni, nem a brutalitással. De az csak előnyös lehet, ha van valaki, aki legalább látszólag hajlandó társulni. Ráadásul egy konohai, azok alapján, amiket hallottam, talán a ninja falvak közül ők adnak igazán a bajtársiasságra. Szóval egy bólintással megerősítettem az elhangzottakat, majd közelebb merészkedtem a bokorhoz, egy kis elemózsiagyűjtés címszó alatt.
Nireiko Kai
Nireiko Kai
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 201

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Pént. Ápr. 06 2012, 14:34

// Musato, Kai //

Nem keveredtetek tehát egymással harcba, hanem ideiglenes szövetséget kötöttetek, ami megkönnyítheti a vizsgátok hátralévő részét, hacsak nem szúrja hátba valamelyikőtök a másikat, nem csak képletesen. Kezet fogtatok és bemutatkoztatok egymásnak, majd Kai is gyűjtött magának egy kis élelmet a bokorról. Ezzel két gondot is megoldottatok, okot adva a reménykedésre, hogy talán nem is lesz olyan vészes ez a kis túra, ha összefogtok. Már éppen a stratégia tértetek volna rá, amikor egy hangos robbanásszerű zaj ütötte meg a fületek a hegyvidék felől, amerre nektek is haladnotok kell. Pár másodperc múlva kisebb füstfelhő szállt fel kb. 1 km-re tőletek, a detonáció helyénél. Lehet, hogy újabb vizsgázók? Mindenesetre ha nem is nézitek meg mi történt, más biztos utána fog járni és az út rajtatok keresztül vezet a rejtély megoldásához.

// Ha utánanéztek, a hegyvidék bejáratához írjatok, ha nem továbbra is ide. //

//Shiro//

A két idegen Genin nem közeledett a bokorhoz, hanem pár percig némán ültek, valószínűleg ittak egy keveset és pihentek. Elsőnek újra a lány szólalt meg, érdeklődő hangon. -Szóval Gorou-kun, honnan ismered a terepet? Nem emlékszem, hogy beszéltek volna róla az akadémián és még csak a szüleimtől sem hallottam róla.- Tehát kumogakurei vetélytársak találták meg a rejtekhelyed. -Te lehet hogy nem Hikari, de én hallottam róla már apámtól, sőt egyszer el is hozott ide pár éve. Mielőtt felhúzták volna ezt a nagy vizsgaközpontot, ez vadászterület volt. Apám történetesen nagyon szeret vadászni, így jól ismeri ezt a terepet. A térképpel együtt lazán átvezetlek rajta! -Magyarázta lelkesen a fiú, amikor ti is meghallottátok a hegyvidék felől érkező robbanást. -Mi a? Ez nem is volt olyan messze... Biztos összecsapott két erős Genin. - Tippelgetett Gorou. - Jobb lesz ha elindulunk, de ne arra. Tartsuk a távolságot. - Javasolta a fiú, Hikari pedig bólintott, majd elindultak óvatosan. Követed őket? A zaj felé mész? Vagy maradsz?
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Shirogane Shiro Hétf. Ápr. 09 2012, 23:17


[Kakashi]

Szerencsémre nem érdekelte őket különösebben a bokor, nem olyan mentalitással rendelkeznek, mint én. Nem titkoltan rebegek magamban ezért hálát az égnek. Ennek ellenére a figyelmem nem engedtem lankadni, sem a gondolataim elkalandozni. Még nincs itt az ideje a lazításnak. Nagyon nincs, hiszen a veszély még bőven fennáll annak ellenére, hogy ők láthatóan nyugisan elvannak, nekem meg nem áll szándékomban lesből rájuk támadni. Beszédük viszont felkelti az érdeklődésem.
A fiú, elmondása szerint nem is kicsit, ismeri a terepet. Ez tiszta mázli is lehet a végén, na de persze ahhoz jobbára roppant ügyesnek kell lennem, hogy ebből komoly előnyt kovácsolhassak, ha már egymásba botlottunk.
A robbanás viszont megdermeszt ismét. Ekkora ricsaj... ez valami komoly technika lehet. Nagyot nyelek, nem szeretnék a használójával testközelbe kerülni. Ujjaim görcsösen marnak a ruhámba, s hogy ne nyöszörögjek fel, ajkaim is erősen összeszorítom. Hiába kumoiak a kintiek, nem tudhatom, hogy velem együttműködnének-e, hiszen akárhogy is, nem ismerem őket annyira, és a barátok is ellenfelekké válnak egy ilyen versenyen...
A fiú, Gorou, a hang hatására azt javasolta a lánynak, Hikarinak, hogy induljanak tovább. Valóban nem jó egy helyben maradni, ezzel egyetértek, már csak azért is, mert ha szerencséje van az embernek, végre kiér ebből a horrorból.
Tudom, hogy eddig azt vártam, mikor indulnak, és azt kívántam, bár tűnnének el, de most nem akartam teljesen egyedül maradni. Ha ilyen erős geninek mászkálnak a környéken, akkor nem jó itt maradni, másrészt Gorou ismeri a helyet, így tudhat olyan utakat és rövidítéseket, lehetőségeket, amelyeket más nem, s ha követem őket észrevétlen, én is hasznot húzhatok belőle, s ha ők mennek elől, ők bukkannak rá először az ellenségre, és legrosszabb esetben megjelenhetek én is, segíteni nekik, élve a meglepetés erejével, és elég akkor felfedni magam, hogy én is létezek, és követtem őket ezidáig. Persze benne van a lebukás esélye, és benne van az is, hogy ha lebukok, nekem esnek, de valljuk be őszintén, egyedül nem sok esélyem van, sőt vajmi kevés. Nem temetkezhetem a térképbe, mert akkor levadásznak, ha meg nem figyelek, eltévedhetek,vagy elszalaszthatok utakat, amelyek egyszerűbbek lehetnének és mégis kihaltabbak.
Elhatároztam magam. Már abban a pillanatban, mikor a fiú száján kiejtette, ismeri a terepet, csak most tudatosul bennem. Így megvárom, hogy kissé eltávolodjanak és neszeik, valamint nyomaik követni próbálva osonnék mögöttük a lehető legóvatosabban, minden tudásom bevetve, amit az akadémián tanultam, hogy "árnyékká" váljak. Ráadásul igyekszem mindig valami mögött lenni, időnként megállva, hallgatózva, figyelve őket, a potenciálisan jelen levő másokat. Egyrészt igyekeznék magam rejteni, másrészt ha beszélnek, azaz letáboroznak, akkor megpróbálok mindig hallótávolságon belülre helyezkedni, hátha elcsípek információkat, de közben figyelek tényleg arra is, hogy ha út közben megpillantok valami kavicsot, azt összeszedjem, vagy valami használhatóbb vastagságú, nem túl nagy fadarabot, amit használhatok husángnak, akkor azt is megszerezzem közben. A husáng lenne jobb, de a kövek is jók, valamint a zsebembe gyömöszölök egy adag homokot is, mert vakításhoz még hasznos lehet.

//Ha lehet, akkor kérnék információt majd arról, hogy sikerül-e husángot/köveket gyűjtenem időközben, és ha igen, akkor kőből mennyit - husángból egyet szerezne be a karakter, ha van rá lehetősége, ha nincs, akkor értelemszerűen egyet se, kőből viszont azért majd gyűjtögetne, ha lehet, persze ésszerű határok között Smile Az infó meg csak azért kellene, hogy tudjam, mim van, ha harcra kerül a sor.//
Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Kitori Musato Szer. Ápr. 11 2012, 19:16

// Kakashi, Kai //

A fiú egy tömör és lényegretörő mondattal válaszolt az ajánlatomra, amit vehetünk beleegyezésnek, habár bizalomról még nem beszélhetünk jelen esetben.
- Örülök, hogy nem egy izomagyú shinobi vagy. - mondtam és egy mosolyt tűztem mellé - Amúgy meg nem lesz semmi probléma az én részemről, mert tudod én Konoha shinobija vagyok...
A fiú elkezdett élelmet gyűjteni. Én elkezdtem keresni, két laposabb követ. Amolyan tenyérnyi méretűeket, mert az előbb sikerült megállapítani, hogy bizony fájdalmas ha egy ilyennel eltalálnak és ami fájdalmas... hát az fájdalmas. Igen, ez egy lenyűgöző megállapítás részemről. Most büszke vagyok magamra!
Keresgélés közben egy hatalmas robbanás hangja töltötte be a teret. A keresést egyből abba is hagytam, majd leguggoltam és feszülten figyeltem...
A hang forrásának írányába fordítottam a tekintetem, ahonnan egy kisebb füst gomolyag kezdett el felszálni. A füst nincs is olyan messze...
Ez elég közelről jött, ami nem jelent semmi jót. Mit is kellene tenni ebben a helyzetben? Nézzük csak... Több lehetőség is van, de mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya... Nos, ez esetben meg kell beszélnem a sráccal. Hogy is hívják? Ja még egyikünk sem mutatkozott be a másiknak... Bár most nem is ez a legnagyobb probléma, de, azért lényeges...
Felálltam és odasétáltam a fiúhoz.
- Amúgy Musato vagyok - mondom most mosoly nélkül és gyorsan folytatom is - Te mit gondolsz, most mit tegyünk? Azaz merre menjünk?
Vártam egy kicsit, hogy a srác is végiggondolja a dolgokat, majd folytattam:
- Szerintem menjünk előre egy kicsit, aztán rejtőzzünk el egészen addig, amíg kicsit lenyugszanak a kedélyek, vagy pedig rejtőzve próbáljunk meg végigosonni ezen a néhány kilométeres területen...
A fiú válaszára várva feszülten figyeltem. Habár a robbanás egészen messziről jött, de a harcolok folyamatosan mozognak, valamint egy ilyen detonáció nem csak a mi figyelmünket hívja fel a harcra, ezért egy ideig veszélyes lesz ez a környék... Most óvatosnak kell lenni...



Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Nireiko Kai Szer. Ápr. 11 2012, 21:20

//Musato, Kakashi//

A helyzet hamar megoldódott, szerencsére a jobbik verzió irányába. Szóval mehettem én is málnázni, míg az egyik zsebem meg nem telt az amúgy max kiegészítő tápanyagnak jó gyümölccsel. Csak egy napig kell kint lennünk, elméletileg ennek is elégnek kell majd lennie. Csak nehogy hasmars legyen a vége. Utána a másik zsebemet telepakoltam kavicsokkal. Az előbbiből ítélve, nem is olyan rossz dolgot eszeltem ki ezzel a dobálgatással. Hiába, egy lángész veszett el bennem. Vagy csak talán a túlélő ösztön lenne? Jó kérdés, majd később válaszolok rá annak, akit érdekel.

- Az én nevem Kai, részemről a szerencse - reagálok a bemutatkozására.
Aztán nekem is a robbanás irányába fordult a tekintetem. A konohai felvetésére elő is horgásztam a táskámból a térképemet, majd jobban szemügyre vettem.
- Nagyon rossz helyen csete-patéznak - mormogom. - Pont arra kellene mennünk, ha a legrövidebb módon akarunk célba jutni. Mondanám azt, hogy menjünk arra és majd kikerüljük őket, de van egy gond. Alig fél órája álltunk neki a tesztnek és már egymásnak estek ezek. Ha már ilyen hamar harc alakult ki, akkor nem vitás, hogy agresszívabb elemek vannak arra. A magam részéről nem kockáztatnám meg a vizsga idején a harcot. Használjuk ki, hogy kifárasztják egymást, én azt mondom és tegyünk kerülőt. Nem nagyot, csak hogy a harc lehetséges helyeit elkerüljük.
Nireiko Kai
Nireiko Kai
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 201

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Darui Csüt. Ápr. 12 2012, 13:54

//Elnézést kérek, hogy ennyit kellett rám várnotok ^^''//

--Eiko--

A lány magabiztosan választott az előtte felsorakozott temérdek út közül, habár talán kicsit túl meggondolatlanul cselekedett és mint tudjuk, a meggondolatlanság nem épp a Shinobik erénye. Az út melyen haladt, eleinte nyugis volt, nagyon is csendes, ám a lábnyomok sugallta veszéllyel hamar szembetalálta magát Eiko. A medve teljesen nyugodt volt annak ellenére, hogy a lány épp előtte állt, nem tett semmi szokatlant, csak nézett. A lány úgy döntött, hogy átszökken az előtte álló barna akadályon, hogy minél előbb a célhoz juthasson, ám a medve felágaskodott lábaira elkapta a cipőjét, majd azt megragadva egy könnyed mozdulattal maga előtt a földhöz vágta. - Kicsi lány... komolyan azt gondoltad, hogy csak így elengedlek maga mellett?! Vont kérdőre, majd mellkasa előtt keresztbe fonta karjait ahogyan továbbra is embermódjára állt.
//Nem szenvedtél sérüléseket, pusztán néhány horzsolás van a lábfejednél. Legközelebb hagyd, hogy a mesélő irányítsa a dolgokat, ne pedig te Wink //

--Takefumi--

A fán való mászás, természetesen kéz nélkül, alap technikai követelménye annak, hogy valaki Chuunin lehessen és Takefumi épp most bizonyította, hogy ezt a követelményt is ki lehet pipálni. A nózifa igencsak magasnak bizonyult, főleg a mászása közben, mert még a fiú a fa törzsének felénél sem járt amikor már régen a többi fa felett volt.
Rendkívül hasznos tud lenni az ilyesfajta áttekinthetőség, ugyanis részletes képet kapott arról, hogy jelenleg hol is van, mennyire van távol a céltól, valamint még egyéb dolgokat is tapasztalt a magasban. //Hogy mit láttál, azt Pm-ben írom le, mert nem lenne Fair, ha Eiko is látná//
Minden bizonnyal Takefumi már meg is találta a számára tökéletesnek tűnő utat, ám még mielőtt megindulhatott volna vissza a biztonságos talaj felé, egy hatalmas madár jelent meg a távolban, mely egyenesen felé tartott. A hatalmas madár alatt pedig tényleg hatalmasat kell érteni, ugyanis akkora volt mint Take-chan kétszer. A madár amint közelebb ért az épp lefelé igyekező fiúhoz, az a szárnyaival csapott egyet, mire egy hatalmas léghullám keletkezett ami szó szerint lesodorta a fiút a fáról és szabadesésbe kezdett. A maga alatt elterülő fás rengeteg igencsak fenyegető volt, mint egy mazoista tűágya, ám még volt ideje cselekedni és valahogy elkerülni az esetleges felnyársalódást.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Erdők, fenyvesek Empty Re: Erdők, fenyvesek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.