Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

+2
Koreko Rui
Shimura Danzou
6 posters

Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Ápr. 15 2014, 14:17

Nézz körül Kalandozó! Lábad oly tájakon jár, hol még nem pusztított háború. A jelenlegi semmiképp. Kezeid fegyvereidre kulcsolódnak, arcizmod megremeg. Hevesen sűvít végig a szél, halovány borzongást hagyva csak maga után. Fagyos ujjai szívedig hatolnak. Magasra jöttél, túl magasra. De innen belátod az alant elterülő földeket. Hogy melyik oldalon harcolsz azt fejpántod és érzelmeid szablyák meg. Újra végigfut rajtad a remegő hideg. Kegyetlen és nem tudsz tőle szabadulni, most mégsem érdekel... Könny folyik végig orcádon, odalent társaid hullnak a porba, vérük áztatja eme terméketlen földet. Mozdulj! Ó mozogj már, csak lelked és félelmed bilincsel! Le kell menned oda! Nem akarsz? Hát áruló vagy! De nem, Te nem! Lelked reszket testedben, vagy csak a képzelet játszik érzékeiddel? Menj, mert menned kell. Ölnöd és pusztítanod. Hamar, siess! Társaid sorra buknak a porba, az ellenség honnan csap le rájuk? Talán maga a halál van velük? Shinigamikat idéztek? Nem, ne légy botor ostoba, hisz tudod Te jól... Tudnád, csak félsz bevallani... Shinobik harcolnak odalent, nem holmi szedett-vedett csürhe! Lehet észre sem veszed ki ölt meg, csak összeesel. Pedig melőlled a sziklából jön a csapás... Ó igen, ez is előfordulhat. De ezt vállaltad, amikor Geninné váltál és azóta... Bizony bánhatod. De elég, most már rohanj, mert magam csaplak ketté, ne legyél gyáva! Lábad megcsúszik és zuhansz alá, chakráddal mégis megtapadsz. Száguldasz, de vajh', nem a halálba-e? Nem tudhatod, mégis mész. Odalent... véreidet ölik, így hát alakod elmosódik, kezeid meglódulnak, s chakrádat használva ontod magadból a halált! Megérte, Kalandozó? Tán nehéz volt...? Remegő véres ajkad árulkodik, Ó, ne is szólj. Élvezted... Gyilkos vagy! Ne búj el, ne menekülj, mert most rád van szükség. Igen Rád! Más időkben üldöznének azért a tekintetért, de most... érted ugye, Kalandozó?


Résztvevő Felek:
Víz Szövetsége: Iwagakure
Tűz Szövetsége: Sunagakure, Hoshigakure


Küldetés Leírása:
Sunagakure eleste után, az onnan elmenekülő shinobik egy csoportja ( 100 fő ) Kankuro vezetésével közös hadsereget állított fel a Csillag embereivel ( 200 fő) és a Madarak Országának Hegységrendszerében rajtaütöttek az erősítésként küldött Iwagakurei ( 500 fő ) seregen. Ha sikerül feltartóztatni, sőt mi több megsemmisiteni Iwagakure támogatását, akkor bizony a Sunagakurét ostromló sereg magára marad. Az utánpótlási vonalak is a Tűz szövetségének kezébe kerülnek, s akkor Sunagakurénak még van reménye. De ha nem, ha Iwagakure erősítése eltörli a rajtaütőket és kiegészíti a győztes ostromlókat, akkor az nem azt jelenti, hogy a Szél Országa végleg elbukott?

Kaland Jellege:
Rajtaütés. Taktikázás, mészárlás. Hoshigakure emberei frissek, Sunagakure csapatai morálisan alacsony szinten vannak. Iwagakure csapatai frissek.
A harcoknál ott lesz Kankuro.

Jelentkezhet:
Iwagakurei Shinobi Rangtól függetlenül.
Hoshigakurei, illetve Sunagakurei shinobi Rangtól függetlenül ( utóbbiak közül értelemszerűen csak az, aki nincs elfogva )

Helyszín:
Madarak Országa - Hegységrendszer

Megjegyzés:
A kaland alatt - mint általában és mint ahogy az logikus - fent áll a halál lehetősége. Ám lehetőség van érdemeket szerezni, valamint kitünni a harcban. A stratégia kidolgozására is van lehetőség, illetve a cselekmény fordulatait is a JK-k szablyák meg a tetteikkel, amennyiben azok megfelelő volumenűek.
A Víz Szövetségének oldalán a mesélő: Fukasaku
A Tűz Szövetségének oldalán a mesélő: Shimura Danzou


Jelentkezési Határidő: 2014.05.15
Kaland Kezdése: 2014.05.20
Jelentkezni Itt lehet, Hozzászólás formájában!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Koreko Rui Kedd Ápr. 15 2014, 17:31

Jelentkezem!
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Doshiri Asuka Kedd Ápr. 15 2014, 18:02

Én is jelentkezek Rui mellé Smile 

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Sasha
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Yamato Kedd Ápr. 15 2014, 18:31

Ugyan még Chuunin sem vagyok, de ha már részt vettem a Fű ostromán, akkor legyen a falumnak is haszna belőlem, úgyhogy jelentkezek Very Happy
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Ayokama Makoto Vas. Ápr. 20 2014, 13:32

Makotoval mivel amúgy is a jelenlegi küldetésem úgymond folytatása lesz ezért jelentkezem!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Május 23 2014, 13:55

Üdv Emberek! 

Szándékosan vártam még pár napot, bizonyos okokból, de úgy tűnik fölöslegesen...
Változások állnak be: Fukasaku inaktív, így Ő nem fog mesélni, valamint nem is jelentkezett senki a másik tömbből...

Mindenki Írjon a Madarak Országa - Hegységrendszer topicba

Rui: Téged számításba vesz Kankuro a vezérkarban, ezért egy olyan barlangban vagy, ahol térképek, jelentések, listák vannak papírhegyekként. Rajtad kivül heten vagytok ott, Kankuroval együtt.

Asuka, Yamato: Ti Egy olyan barlangban vagytok, ahol kábé két tucat ember verődött össze. Vegyesen Chunninok és Geninek. Egyértelműen egy csoportot alkottok.

Makoto: aktivitásod kérdéses, amennyiben komolyan gondolod a részvételt, akkor Pm.


Mindenki: Írjátok le az utat, nem kell sokat zengeni róla, csak hogy tudjuk honnan kerültetek pontosan a harctérre, mert ugye nem a földből nőtök ki. Pár sorban említsétek meg hogyan néztek ki - és itt most nem azt értem, hogy mi van az adatlap Kinézet részén, hanem ha van valami eltérő attól a jelenlegi játékban, tudom is én valami ilyesmi: " hajam színe a megszokottól eltérően feketére festett és a hátamon egy kétméteres csatabárd van...".

Sok Szerencsét!

Határidő: 2014. 05. 30.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Május 31 2014, 18:33

Elnézést kérek mindenkitől, hogy nem írtam határidőig! Szeretnék még egy nap haladékot kérni, mert akkor meg tudom már írni a kezdő postom. Amikor jelentkeztem a kalandra, még nem tudtam, hogy vizsgaidőszakban ennyire elfoglalt leszek. A másik két játékost nem szeretném cserben hagyni és ígérem, ezek után megpróbálok jobban ügyelni a határidőkre.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Jún. 01 2014, 10:18

Kedves Rui-san!



Természetesen semmi baj, sejtettem hogy ilyesmi a probléma. Nem véletlenül nem írtam még. Várjuk a posztodat, de újabb határidőt nem adok meg. Én valószínűleg két napon belül írok az Asuka-Yamato párosnak. Hogy addig, vagy azután írsz az rajtad áll. Az elején két részre szedem a JK-kat, ami azt jelenti, hogy Te Makotoval fogsz egy párost alkotni. De még Ő sincsen a fronton hivatalosan. Azért lesz így mert sejtettem, hogy Ők lesznek az aktívabbak és hogy mindenki a saját tempójában tudjon haladni. Persze az eseményektől és a cselekedeteitektől függően még akár találkozhattok is, tehát keveredhetnek a csapatok, ám ott még nem járunk. Ez még csak az eleje Wink 
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Jiraiya Szer. Nov. 05 2014, 18:09

Aki nem látta volna, annak ide is írom, hogy a megmaradt Játékosoknak Én írtam Danzou helyett. Várom mindenki posztját! Ellenkező esetben a Front lezárásra kerül.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Doshiri Asuka Szer. Nov. 05 2014, 21:30

Én láttam!

Amint lesz erőm írok reagot is.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Koreko Rui Vas. Nov. 09 2014, 16:15

Köszönöm, hogy jelezted itt is, sajnos egy ideje csak a főbb híreket néztem az oldalon. Viszont ezzel együtt szeretnék még 1 nap haladékot kérni, hétfőn már megpróbálok írni. Jelenleg a szakdolgozatommal vagyok elfoglalva, de terveim szerint ma befejezem, hogy holnap tudjak a témavezetőmmel konzultálni.
Emellett nekem jól is jött ez az inaktivitás, ugyanis egész októberben be volt gipszelve a kezem és fél kézzel nagyon nehezen, lassan tudtam csak gépelni.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Doshiri Asuka Vas. Nov. 09 2014, 20:09

Facebook-on jeleztem hogy csak 3 fő karakteremet hagyom meg, de minden félreértést szeretnék elkerülni. Ezt a megkezdett kalandot folytatom Asukával!


Edit: Megvárom Rui reagját és azt követően írok Wink
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Nov. 10 2014, 15:33

Köszönöm lányok a válaszokat!
Amint írtatok, küldöm a posztokat. Lassan lezárjuk ezt a Frontot, hogy haladjunk. Smile

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Dec. 01 2014, 18:16

Asukára várunk Csütörtökig. Ha nem jön a poszt, akkor kimarad.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Doshiri Asuka Hétf. Dec. 01 2014, 22:11

Szerintem ne várjatok rám. Elfelejtettem hogy én jövök... és azt hiszem nem igazán fogok tudni írni ezzel a karival :/

Edit: A legfőbb okom a meló... Épp hónapot zárunk, 19-én pedig év végi nagy leltár, aminél nem lehet semmi gubanc. Nem hiányzik hogy felnégyeljenek, ezért jobb szeretnék a melóra koncentrálni és a főbb karaktereimmel játszani.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure Empty Re: Rajtaütés - Sunagakure, Hoshigakure vs Iwagakure

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.