Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly - Page 2 Empty Re: Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Csüt. Aug. 16 2018, 05:10

A lány reakciója várható volt, de eddig is valahogy megvoltunk egymás piszkálásával. Nem vártam magamtól, hogy elsőre sikerüljön, de a reményeim, hogy gyorsan sikerülni fog a technika bejött. Az irányítás még nehézkes volt, nem mindig csinálta azt, amit akartam, valahogy a klónok világában nem vagyok otthon, még ha a tinta használatával tisztában vagyok, így a chakrairányításom a törpe tintaklónommal nem tökéletes. Próbálom rendes viselkedésre bírni a tinta másolatomat, de jó néhány percembe telik mire sikerül megzabolázni a szemtelen kis teremtményemet. A lány valószínűleg jól szórakozott a "mutatványomon", hogy próbálom megnevelni a chakrámból létrejött emberkét. Én is jól szórakozom, mert a tinta lény személyiségében is annyira hasonlít, mint kinézetben. Percekbe telik mire sikerül végre a tervem.
- Általában egyedül, maximum egy segítséggel dolgozom, ilyenkor általában valamelyik tengerparti étterembe szoktam enni, így nem igazán van semmi étel itt. Viszont, ha gondolod és megvárod velem a reggelit, szívesen meghívnálak reggelire. Ezen kívül azért kerestelek meg, mert szeretném bővíteni a vállalkozásomat és meglátva a karikatúráidat, azért kerestelek meg, mert szeretném, ha társulnál hozzám.
Teszek két ajánlatot is, egyik egy reggeli meghívás, másik pedig a vállalkozáshoz való társulás. Hosszú távú terveim vannak és ehhez kellenek társak, mert szeretném, ha a vállalkozás évek során világ szinten ismertté válhasson.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly - Page 2 Empty Re: Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly

Témanyitás  Akihiro Jaken Hétf. Nov. 26 2018, 19:34

//Tomoko//

Miután sikerrel vetted a technika által okozott kihívásokat, s kisebbik rakoncátlan énedet is megnevelted egyből rátértél a tárgyra. Két ajánlatot is tettél a lánynak, amelyekre aztán vártad a reakciót. Hogy melyik ajánlat – az amelyik a vállalkozásodnak kedvez, vagy amelyik remélhetőleg közelebb juttat férfiasságod kielégítéséhez - volt a fontosabb, azt már neked kell eldöntened.
 - Dehogy társulok én hozzád! Az kéne még csak, hogy lekössem magamat és egy üzletben rohadjak egész nap. Én művész vagyok! Egy szabadságharcos! Fel kell nyitnom az emberek szemét, és azt nem tehetem meg, ha a pénzt hajkurászom a műveimmel! – nézett Kyo a szemedbe állát felszegve Azonban… - ült ki egy mosoly megenyhült arcára, s indult el a kijárat felé – Reggelizni viszont határozottan meghívhatsz, ha már így felajánlottad. Nagyon kajás lettem, amíg itt szobroztam neked, úgyhogy ne is tököljünk sokat. Mozgás! - Ment ki az ajtón gyors léptekkel, s tűnt el a szemed elől, meg sem várva hogy utána menj. S már azelőtt, hogy elindulhattál volna utána visszahajolt az ajtóba, s szúrós szemekkel rád nézett.
 - Mit nem értesz azon, hogy kajás vagyok?! Ha már nem volt szendvicsed amit kaphattam akkor most ne vesztegessük el az időt! – int neked, majd indul meg határozottan a tengerpart felé.
Úgy látszik nem lesz könnyű dolgot, ha be akarod Kyot szervezni a bizniszbe…



// A kövi poszt mehet a tengerpartra //
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly - Page 2 Empty Re: Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Szer. Márc. 29 2023, 17:05

// Takeyanagi Tomoko - Második esély //


Hűvös reggeli szellő járta át Getsugakure no sato utcáit. Szürke felhők fedték el az eget, a meleg nap fénye pedig alig-alig sütött át a fehéres leplen. Az általában élettelteli utcákon egy lélek ha alig járt most, a kellemetlen időjárás mindenkit a házába zárta.
Mindösszesen két hete, hogy hazaértél legutóbbi küldetésedről és berendezkedtél az új házadba. A főutcán jóval pörgősebben üzemelt a boltod; a tömegből, mely általában jelen volt mindig a nap folyamán, szinte minden percben kiszakadt egy-két ember, akik vastag pénztárcával tértek be az üzletedbe. Jelen napon azonban kora reggel óta egy lélek sem járt feléd. Dél felé járhatott az idő, mikor először a nap folyamán kinyílt boltod ajtaja. Mögüle egy göndör, szőke hajú lány lépett be lassú, kissé félénk mozdulatokkal. Szemei sötétzöldként csillantak fel a beltér meleg fényeiben. Bőre fehér volt, kissé kiszáradt a kinti szélben. Némán, kezével integetve köszönt feléd, szájával formázva a hangtalan szavakat, melyeket le tudtál róla olvasni: "Jó napot!". Ajkai fakóak voltak, de halvány rúzs élénkítette fel őket. Törékeny ujjai között egy méretes rajztáblát fogott, beépített tintatartóval és ecsettartóval. Nem kellett sokáig elemezned a felszerelést, hogy tudd nem egyszerű festőszett, hanem ninjaeszköz tintatechnikákhoz. Fejpántot nem láttál rajta viszont.
Fodros felsője kissé lógott rajta, mintha nem az ő mérete lett volna. Diszkréten és finoman díszített kistáskáját az oldalán hordta. Egy fél percig a boltod polcai között keresgélt, majd ecsetével felírt valamit a rajztáblájára kifeszített fehér papírra, majd a pult elé lépett. Pipiskedve felmutatta számodra melyen a következőt olvashattad: "Elnézést, ezeket a színeket keresem: Chartreuse-zöld, Füstkék, Levendula. Vannak raktáron?". Amint látta, hogy szemeiddel végigfutottad a betűket, egy gyors mozdulattal visszafordította maga felé a táblát és tovább rajzolta a szöveget ecsetével, mintha csak elfelejtett volna valamit leírni, majd visszafordította: "Néma vagyok. Bocsánat, hogy nem tudok beszélni." Arca tükrözte a leírt szavakat, ajkai kissé lekonyultak, őszinte bocsánatkérést festve az arcára. Egy darabig mutatta feléd a táblát, majd újra írkálni kezdett; "Illetve, esetleg tudna segíteni valamiben ezen felül? Egy pár óraba telne az egész, de megfizetem érte." olvashattad a táblán a többi szöveg alatt, ahogy szemét lesütve újra feléd nyújtotta. "Szeretném lefesteni a keleti hegyeket ebben a szép időben, de egyedül nem merek kimenni."

// Ezzel kezdetét veszi a kaland. Mivel elég sokat kellett várnod, hogy mesélőt találj, kompenzációnak felajánlok +30 000 ryo-t, ami az elmúlt két heti profitod az üzletedből. A lány által kért színek raktáron állhatnak számodra, mely esetben darabonként/tubusonként 500 ryo értékben megveszi tőled (össz: 1500 ryo). Jó szórakozást a játékhoz! // 
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly - Page 2 Empty Re: Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Csüt. Márc. 30 2023, 14:26

//Második esély//

2 hét telt el a Zafir szigeten eltöltött küldetés óta. Sajnos a célszemélyt és a nagyapját elvesztettük, ahogy több más egyént is. Hazaérve végül ugyan chuuninná nevezett ki a falu, de elég keserédes volt a gondolat, hogy mostantól több felelősség is jár a több joggal, amit ezáltal kaptam. Valahogy nem éreztem kész magam arra, hogy megérdemeljem ezt a kitüntetést. Nem is igazán vállaltam feladatot, csak kisebbeket. Az emlék elől a munkába menekültem. A pénzt, amit a küldetésért kaptam leginkább a vállalkozásomba fektettem és annak a portfóliójának bővitésébe, hogy minél nagyobb közönséget tudjak kiszolgálni. Az elmúlt két hét ezzel telt el, sikerült találnom egy nagyobb házat és abban alakitottam ki a boltomat, ami most már nem csak festményeket árult, hanem lehetőséget adott arra, hogy helyben készitsek kisebb képeket emlékbe, de ha valaki érdeklődik, akkor kisebb készlettel, amit majd idővel bőviteni akarok, de akár művészellátóként is működök. Még voltak terveim, de ahhoz egyelőre a lehetőségeim nem adottak, mégpedig szeretnék minimális szinten tetoválással is foglalkozni.
Mintha az idő is átérezné a depressziómat az utolsó küldetés sikertelensége miatt, nem éppen strandidő, hüvös szellő járja a vidéket, ahogy a felhők eltakarják a napot. Az elmúlt időszak szép napsütéses napjai sokakat vonzott be az üzlebe és sokkal pörgősebb is volt az üzlet, mint a tengerparti raktárban. Épp ebédelni készültem és már léptem volna ki az ajtóhoz, hogy "ebédszünet" amikor az ajtó nyilik és egy göndör szőke lány lép be. Egy kicsit fellelkesülök.
- Jó napot! Miben segithetek?
A felszerelését felmérve rá kell jönnöm, hogy valószinűleg hozzám hasonlóan ninja, de fejpántott nem látok rajta, ahogy én magam sem viselem jelenleg. Figyelem a hölgyet, ahogy a sorok között keresgél, majd a pulthoz jön és felirva a papirra valamit elém nyújtja, hogy 2 szint keres, majd épp csak el tudom olvasni, mikor visszaveszi és leirja, hogy néma.
- Ah, értem. Természetesen vannak a raktáron ezek a szinek.
Ezzel hátramegyek a raktárba és rövid, pár másodperces keresgélés után vissza is térek a boltba és miután kifizette az árát egy kis bőr szütyőbe át is adom neki a 3 tubust.
- Természetesen szivesen segitek! Egy gyors ebéd belefér és akkor utána akár indulhatunk is, ha az úgy jó neked.
Fordulok a lány felé.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly - Page 2 Empty Re: Tomoko festő üzlete - Gin Fukuro // Ezüst bagoly

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.