Tengerpart

+6
Hyuuga Hinata
Hirano Reina
Hidan
Hime Satsuki
Itou Ooku
Namikaze Minato(Inaktív)
10 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Kedd Júl. 09 2019, 22:23

Ninja vagyok, ebből kifolyólag a küldetéseim során minden megengedett, hogy sikeresen vegyem a feladatot, amiért a megbízó fizetett. Így vagyok most Kyo szimpátiájának elnyerésével is. Fejleszteni akarom a vállalkozásomat és fejéődni akarok mint ninja. Ehhez pedig kell egy olyan mester, mint ez a lány. Nem tudok róla sok mindent, azt sem, hogy kapott-e ninja képzést vagy a tinta ninjutsukat máshonnan tanulta meg. De nem számít. Ninja vagyok és minden eszköz megengedett. Egy kicsit izgulok, érzem, hogy az adrenalin elkezd szétterjedni a testemben, de hát shinobiként és emberként sem voltam félős. Sokkal jobb úgy teljesíteni feladatot, hogy tudod, hogy van kockázata, mint akkor, ha tudod, hogy xcsak nyerhetsz. Végülis az ember akkor tud fejlődni, ha kilép a komfortzónájából és kockázatot vállal. Bár jó lenne tudni, hogy mit akar a hölgy.
- Igen eljöttem. Komolyan gondolom, amit korábban mondtam! De amúgy mi az, amit szeretnél felrajzolni a daimyou falára?
Kérdezem, hiszen ha segítek, akkor nem biztos, hogy a rajzba besegít az, ha én rajzolok egy péniszt, és jó is lenne tudni, hogy mit is akar, ha már én is segítek!
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás  Maito Gai Kedd Okt. 01 2019, 19:05

//Tomoko//


Együtt kezdtetek közeledni a Daimyou palotáját körülvevő falhoz az éj leple alatt. Odaérve megálltatok egy pillanatra, hogy megbeszéljétek az elkövetkező pár lépést.
 - Tudod mit? Rád bízom a rajzot, találj ki te valamit! Itt a lehetőség, hogy szóljunk az emberekhez - kezdte sutyorogva - A lényeg hogy szóljon nagyot! Az üzenetet amit át akarok adni, már úgyis tudod. A háború kegyetlen és értelmetlen. A hatalmasok játszmája, amit a kisemberek vérével fizetnek meg... Értelmetlen az egész, mégis ez hajtja a világot. Mindig csak a háború... De a kisemberek is tehetnek ellene, ha vannak olyanok mint mi. Akik felnyitják a szemüket, hogy szembe lehet szállni az elnyomással! 
Láthatólag egészen belelovallta magát a dologba, s amint végzett felkapaszkodott a fal szélére, s átkukucskált. Ezt követően visszaereszkedett melléd:
 - Érkezik az őrség, amint elhaladtak itt a fal mellett, el kell indulnunk a központi épület felé. Addig találd ki mit akarsz felrajzolni. Mostantól pedig kuss, mert meghallanak! - mutatott rád elég modortalanul, miközben szinte szóhoz jutni sem hagyott. Tény, hogy volt egy saját stílusa a lánynak, de belevalónak belevaló volt. Már-már tökösnek is nevezhetnéd.

Alig pár másodpercen belül léptek halk zajára figyelhettél fel. Azok egyre hangosabbá váltak ahogy az őr közelebb ért aktuális köre közben, azonban amikor elért hozzátok... egyszer csak abbamaradtak a léptek. Pár feszült másodperc következett, láthattad ahogy Kyo leereszti kezét a fegyveréhez, de ekkor egy férfi hümmögést követően a léptek ismét nekikezdtek, s lassan eltávolodtak. Ezután együtt haladtatok a Daimyou palotája felé, s gondtalanul elé is értetek a célotokhoz. A palota egy magasabb részénél állapodtatok meg, ahol nagyon kis eséllyel vehettek csak észre titeket, s ami talán még fontosabb: ahol egy szép nagy sima felületet láthattál magad előtt. Tökéletes a festésre...
 - Na mire vársz? Láss munkához! - nyújtotta át neked Kyo a szükséges felszerelést.
Maito Gai
Maito Gai
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok :

Specializálódás : Szemöldök


Adatlap
Szint: S
Rang: Konoha Szépséges Fenevada
Chakraszint: Mit számít, ha kinyitom a 8. kaput?

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Hétf. Júl. 13 2020, 07:40

A megbeszélés alapján el is indultunk a célhelyre, a daimyou palotájához. Nem számítottam rá, hogy nekem adja a rajzolás lehetőségét. Reméltem, hogy csak csendbe figyelek, de legalább ő segít, hogy mégis mit is kéne rajzolni. Nagyon nincs ötletem, de majd kitalálok valamit. Én a gondolataimat szedtem össze, míg ő már akcióba is lépett. Átnézett a falon és közölte, hogy mindjárt indulunk. Engem pisszeget le, holott én egy szót sem szóltam, végig ő pofázott. Vártam, hogy megadja a jelet. Léptek zaja törte meg a csendet. Egy pillanatra, mintha az őr megállt volna, itt a szívem ki is hagyott egy ütemet, hogy talán idő előtt lebuktunk, de valószínűleg csak elmélázhatott valamin, mert bár nem láttam, el tudtam képzelni, hogy egy vállrándítással elintézte a dolgot, legyen szó bármiről is. Itt el is indultunk a sötétséget kihasználva az épület felé. Ahogy eltávolodtak az éjjeli őrséget adó úriember léptei úgy lassan mi is megérkeztünk a helyszínre és elénk tárult a hatalmas fal, ami csak arra várt, hogy felfessük rá az üzenetünket. Én közben már ki is találtam, hogy mit akarok, így a felszólításra neki is kezdtem a rajzolásnak.
A kép tetején néhány fegyverkereskedő beszélget , hogy ki mennyit nyert a korábbi háborúkon és hogy ki kéne robbantani egy újat, valamint lefelé néznek, ahol a következő jelenetet látják: a hokagékat, ahogy füves cigivel és egyéb élvezeti szerekkel a környezetükben arról vitatkoznak, hogy milyen lesz az idei termés, alul pedig egy háborús jelenetet ábrázolnék, ahogy különböző nemzetek gyermekei ölik egymást, legalul pedig keretbe foglalva újabb kereskedők foglalnak helyet, ezúttal más pozícióban, mindenki nevet és az egyik feje fölött a felirat "És akkor azt mondtam nekik, hogy az öreg ninja az rossz ninja!"
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.