Ryukai bázis

3 posters

Go down

Ryukai bázis Empty Ryukai bázis

Témanyitás  Danzou Csüt. Ápr. 01 2010, 17:11

Egy titkos bázis a falutól nem messze. Ha nem a faluban vannak a tagok akkor itt töltik az idejüket.
Danzou
Danzou
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Kedd Szept. 28 2010, 19:39

Csönd. Ez a jelző mondható el most a bázisról. Legtöbben oda vannak, így az egész bázis kívülről úgy tűnik mintha már nem használná senki az épületet, de valójában én még mindig használom. Ez lett most a legnyugodtabb zug amit használni tudok, mivel az irodában a Chuunin vizsga miatt nagy a zűrzavar és percenként akarnak zaklatni a vizsga eseményeivel, ami nekem egyáltalán nem tetszik, mert nem hagynak nyugodtan dolgozni a többi terveken, így kénytelen voltam ide berendezkedni. A kapcsolat a nem szűnt meg a hírszerzéseik és köztem, mivel mindig van nálam egy rádió, így, ha valami fontos megbeszélni való akad eltudnak érni. De az ilyen dolgokkal egy ideje már nem keresnek, aminek köszönhetően teljes nyugalomba lehetek.
A konyhába azonban már nincs teljes nyugalom, mivel egy ideje alaposan fel kell túrnom ehető dolgok után kutatva. Ennek köszönhetően néhány szekrény már megviseltebb állapotban van. Legtöbbnek leszakadt az eleje, vagy már nagyon közel jár hozzá. Meg kell vallani már a legelső beköltözésünkkor sem volt jó állapotba, és azóta le se cseréltük, mivel a legtöbben a városba mentek enni.
- Nincs mit tenni, üzenem kell majd, hogy hozzanak nekem kaját, mert különben éhen halok. - állapítom meg a reggelim befejezése után.
Ezután utamat egyenesen a régi tanács termünk felé veszem, ami már alaposan átalakult. Régebben egy hatalmas asztal volt mellette székekkel, de mára teljesen másképp van berendezve.
Ugyanis az eddig üres falra felkerült egy hatalmas térkép a világunkról. Ezen a napok alatt bejelöltem azokat a területek ahol a kémjeim szerint állítólag feltűnt az Akatsuki. Először jó ötletnek tűnt, de mint kiderült nem volt jó ötlet. Most az összes országban legalább egy helyen észlelték őket. Ezzel az a baj, hogy irreálisan sok helyen észlelték őket. Így ezzel egyenlőre nem sokra mentem.
A térképen emellett feltüntettem azokat a lehetséges pontokat ahol az országok között fegyveres konfliktus létrejöhet ; és azokat is ahol nagy valószínűséggel ebben a konfliktusban a Hullámok földjének is részt kell vennie.
- Háború. Úgy tűnik ez kell sok nemzetnek. Azt hiszik, hogy annyiból áll a háború, hogy elfoglalnak egy-egy területet és kész. De valójában azt se tudják miből áll a háború. Mert az igazi háború kémkedésből, szabotázs akciókból, és vezetők megbuktatásából áll. De majd egy napon a többi nép is rájön erre.
Monológom befejeztével az asztalhoz lépek, ahol több oldalnyi dokumentumok állnak, amiket el is kezdek tanulmányozni.
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Csüt. Szept. 30 2010, 19:17

Miközben belemerülnél a dokumentumokba, lépteket hallasz. Valaki jár itt, de nem igazán leli az útját, majd hirtelen fel is tűnik az ajtóban a zaj forrása. Egy fiatal shinobi, aki az irodában dolgozik, egy újabb aktával jött le hozzád.
-Tiszteletem Kameko-dono. Az újabb jelentések. - Le is teszi az asztalra a papirokat, majd megfordul, és kimasíroz, de végül csak nem bírja a formalitást, és az ajtóban féloldalasan visszafordulva még rád kérdez.
-Láttam, hogy a bázis már eléggé elhagyatott. Nem kívánja, hogy a beavatott ninják közül párral lejöjjünk, és rendbe szedjük a terepet? Többen is aggódtak, mivel mindenki a távolban dolgozik, és ritkák a hírek. Mivel Kameko-dono itt van, gondoltuk felállíthatnánk ide egy információs központot, ahová azokat a híreket is gyűjthetnénk, amiket Kameko-dono nem kap meg a hírszerzéstől. - Amint elmondta amit akart, egy fújással könnyített magán. Láthatólag az aggodalma tényleges, és van is igazság abban, amit mondott. Van időd gondolkodni is, a "futár" csendben vár, és közben az eső is el kezd zuhogni odakinn. A bázis vastag falain metszett szűk ablakok csupán enyhe visszhangot adnak vissza az ítéletidőből, de a bevágó szél a hírét kelti a közelgő hideg évszaknak.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Hétf. Okt. 04 2010, 20:46

Léptek zaja töri meg a csendet. A hangokból ítélve nem nagyon találja azt a szobát ahova kiakar lyukadni. Már épp készülnék felállni a székről, hogy megnézem ki csörtet a bázison, amikor hirtelen az ajtó kinyílt. Ösztönösen a kardom felé nyúltam, hála a sok rossz tapasztalatomnak, de nem kellett aggódnom egy lehetséges támadás miatt. Ugyanis az egyik alkalmazott volt az irodából. Az újabb jelentéseket hozta meg.
- A többi mellé rakd le. - adtam ki az utasítást neki.
Le is rakta a jelentést és hátat fordított nekem és az útját az ajtó felé vette. Azonban az ajtón kívülre nem ért ki. Egy kérdést tett fel nekem, ami épp pont aktuális volt.
- Szó mi szó, nincs éppen remek állapotban a bázis. Egy jó ideje már csak egyedül lakom. A többiek ugyanis alaposan eltűntek, és hát így kisajátítottam magamnak a bázist, de nem nagyon törődtem az állapotával.
- Az ötlet pedig, hogy ide állítsunk fel egy információs központot nem rossz.
Mint az elmúlt néhány napban az eső most is elkezdett esni. Hála annak, hogy tengerrel vagyunk körülvéve nem szokatlan, hogy gyakran esik. Az itt élő emberek már hozzá szoktak, de én még most se tudtam teljesen hozzá szokni a gyakori esőhöz. Egyszerűen távol áll tőlem, mivel Sunagakure és környékén nem sok eső esett. Ez a környezet lényegében pont a mása az ottaninak. Ott sivataggal voltunk körülvéve, itt tengerrel. Ott a homok viharok voltak gyakoriak, itt az esőzések. Ott jó fiú voltam, itt viszont már áttértem valamennyire a rossz oldalra.
- Nos, mivel úgyis a közeledik a hideg évszak így jó lenne, ha rendbe szednétek a terepet. Ami az információ központot illeti abban is benne vagyok, és azt hiszem pont ez a terem lenne rá legalkalmasabb.
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Vas. Okt. 10 2010, 03:13

A futárod felvidul a mondataid hallatán, és egy mosolygós szalutálás és 'ossz' után le is lép, de már chakrával megerősített tempóval. Talán sosem fogod megszokni, de az itt felnövekvők, és azok, akik követtek titeket, csodálattal néznek az erőtökre, és a tetteitekre. Kin Ryut ez mindig is elégedettséggel töltötte el, volt akit pedig az előélete okán inkább bizarrul érintett, hogy van aki érte rajong. Talán nem is meglepő, hogy sokan akkor sem jönnek ide vissza, ha megtehetnék, inkább az országban, vagy a környékén élnek, és szimpla üzenetekkel tartják a kapcsolatot.

Időd egyedül már csak fél órácska marad, mivel egy népesebb társaság meg is érkezik hamar. Mindenkinél tekercshordók vannak esőálló fedésbe burkolva, amiket ki is bontanak és le is pakolnak, majd a társaság nagy része egy tisztelgéssel vissza is indul még több holmiért. Hárman maradnak veled, az egyikük, akivel már találkoztál mondja is a többieknek, hogy készítsenek gyors felmérést arról, hogy milyen javításokra és felszerelésekre lesz szükség a felújításhoz, majd rád néz, valószínűleg megerősítésért. Tudod, hogy rajtatok kívül csak chuuninek vannak az országban, így hivatalosan jelenleg te és rajtad kívül Kin Ryu akik jelen vannak és rangidősek, így ők egymás közt akár vitába is keveredhetnek és nincs túl sok döntésképes ember az országban, ami könnyedén vezethet fejetlenséghez. Talán nem is csoda, hogy jött is az ötlet az ifjútól.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Csüt. Okt. 14 2010, 20:47

- Legalább használja az eszét és chakra segítségével felgyorsítja a lépteit. - jegyzem meg magamnak miután a fiú lelépett.
Kihasználva a valószínűleg kevéske szabadidőmet úgy döntök, hogy a dokumentumokat biztos helyre teszem, ami a szobámat jelenti.
Mint köz tudott a szobám nem valami nagy. Egy ágy van benne, egy asztal székekkel, és egy szekrény. A szekrényen néhány könyv, egy-két akta, és egy tekercs helyezkedik el.
- Kezdesz már beporosodni Mizukage. Ha tudtam volna, hogy csak porfogóra használlak akkor el se hoztam volna a holttestedet ide.
Külső szemlélő számára most őrültnek tűnhetem, hogy egy tekercshez beszélek, akit ráadásul le Mizukage-zek. Valójában nem a tekercshez beszéltem, hanem ahhoz ami benne van. Ugyanis az Godaime Mizukage holtteste volt belepecsételve. Tudni kell azt azért, hogy nem én győztem le, csak én szereztem meg a holttestét. Igaz, mai napig nem sok dologra tudtam használni. Így hát csak porosodik a polcomon.
A dokumentum pakolással épp, hogy csak végeztem amikor ismét léptek zaja törte meg a bázis csendjét. Mint kiderült a csapat volt az aki felújítani jött a bázist. Tekercseket hoztak, amikbe nagy valószínűséggel az alap anyagok és a szerszámok voltak lepecsételve.
Hárman maradtak csak, a többiek vissza mentek a faluba. Valószínűleg a többi felszerelést is elhozzák ami a javításhoz kell. A három itt maradatok közül az egyik az előbbi hírnök volt, aki egyből elkezdte osztogatni a parancsot, majd rám nézve várta a megerősítésemet.
- Mindent úgy csináljatok ahogy mondta. - adtam ki a parancsot.

//A Mizukage holttestének megszerzésére még Naruto adott régebben engedélyt//
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Szer. Okt. 20 2010, 17:03

A síri bázis a következő fél óra után, amíg csak a néha-néha megcsosszanó lépteket, és társalgások elszűrődő zajait lehetett hallani, megtelt élettel. Talán nem hitted volna, hogy ennyien tudnak lelkesedni egy felújításért, és a társaságodért, de mégis, összesen húsz chuunin tért vissza mindenféle szerszámmal és további tekercstartókkal felpakolva, pár civil társaságában. A két munkásember, merthogy felismerted a jellegzetes ruhadarabokat, amiket a Hullám épületeinek át- és felépítésekor is láthattál. Amikor levették róluk a szemkötőket, egyértelműen látszott a mester és tanítvány viszony, de hasonló tekintetük alapján akár még apa és fia, vagy akár nagyapa és unoka is lehettek.
-Te lehetsz Kameko-sama, ha nem tévedek. Sokat beszéltek rólad a ninjáid, miközben idehoztak minket. Sok jót. - Az öreg vigyorogva nézett rád, és nyújtotta a kezét egy kézfogásért. -Tazuna vagyok, ez a kis talpalávaló pedig az unokám, Inari. - A név visszacsengett... Mintha korábban hallottad volna már, de abban biztos voltál, hogy az ország egyik legjobb építészével állsz szemben.
-Üdv, Kameko-sama. - Inari is intett neked, de ő már a titeket körülvevő falakat, bútorokat nézte, mire a nagyapja csak nevetve hátba csapkodta azzal, hogy mennyire sietős neki már megint a munka.
-Ilyenek ezek a gyerekek, mindenbe beleugranak... De a mókát félretéve, ha már itt vagyunk, mekkora felújításra van szükség? A falakat és a struktúrát is nézzük át, vagy csak ácsmunka legyen? - Tazuna is elkezdte vizsgálgatni a környezetet, te pedig észre is vettél a szemében valamiféle változást, mintha valamit észre vett volna...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Kedd Nov. 02 2010, 17:19

//bocsi a késésért, csak vizsgáim voltak ^^" //


Érdekes látvány volt számomra, hogy mennyire megtelt élettel a bázis. Rég nem volt már ekkora élet benne, főleg ekkora lelkesedés nem volt még e falak között. Ugyanis valamiért a Chuuninok lelkesedtek a felújításért. Számomra ez totál érthetetlen, mivel én még a nagyobb küldetésekért se lelkesedtem ennyire, mint ők most. Talán azért lelkesednek ennyire, mert nem nagyon kaptak még komolyabb feladatokat, mivel még tapasztalatlanok a harc telén. Ráadásul még egy háborút is kirobbanthatnak, ha éppen rossz területen járnak. Ez meg végképp nem lenne jó, mivel a falunk nem rá készen egy komolyabb háborúra. Még egy nagyobb ellenféltől is csak bajosan tudna megvédeni.
Töprengésemet, az a tudat szakítja félbe, hogy észrevettem egy bizonyos személyt. Ez a személy a falu legjobb építésze.
- Hogy lehettek ennyire bezsongva, hogy a falu legjobb építészét rángatják ide. - motyogom az orrom alatt.
Az építész hamar észrevett, és azonnal jött köszöni is.
- Igen, én vagyok az. - válaszoltam a kézfogás közben.
- A gyerekek már csak ilyenek. Nincs meg a kellő élettapasztalatuk, ezért nem tudják, hogy a nagy sietség nem mindig kifizetendő.
- Ami a felújítást illeti, szerintem alaposan át kellene nézni mindent, mivel már azelőtt is itt állt, hogy a Ryukai igénybe vette volna. De ha kérhetném a tekercseimhez ne nagyon érjenek hozzá, meg a tanács és a saját szobámba engedély nélkül ne menjenek be.
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Szomb. Nov. 06 2010, 03:40

-Mi az, tán kémek lehetnénk? - Egy velős kacajt megért az öregnek a saját gondolatmenete, te pedig máris láthattad rajta, nem először van dolga ninjákkal, és főleg, semekkora nyomást nem érez a jelenlétedben, ami a civilek többségéről csak akkor mondható el, ha nem fedezik fel a ninja mivoltodat.
-Biztos mert Naruto-niisan a barátunk - Inari ugyanolyan felhőtlenül nevetett az egészen, mint a nagyapja, majd neki is látott arrébb járkálni. -Ha valamit nem kell látnunk, akkor biza át kell addig pakolni, nemde, papa?
-Biza'! Akkor Kameko-sama gondolom elfoglalt lesz egy darabig, mi pedig megnézzük miféle repedések vannak az illesztékek között. Aggaszt engem ez a plafon...

A jelen levők a beszélgetés közben különféle vérmérsékletű reakciókkal nyugtázzák az építészek szavait, de egyikük sem mer akár csak hangoskodni is, amíg te nem szólsz a páros ellen, azonban bármilyen parancsod van, rohannak, hogy végrehajthassák. Amennyiben az építészek javallata után mész, az átrakodást kell levezetned, majd a felújítás idejére bevezetendő, illetve az általános szabályokat létrehoznod a bázisnak. Mivel eddig ilyenre nem volt szükség, és ha lakott volt is, nagyjából csak egy rendetlen összevisszaság volt, egyelőre mindenen látszik, hogy az épület nem a rendhez szokott.

Másféle feladatok pedig folyamatosan érkeznek is. Amiket eddig nem tudtatok biztosan, illetve amilyen információk nem érkeztek eddig meg, folyamatosan futottak be. Előbb egy hírnök hozott hírt arról, hogy egy tekercs érkezett a Vas országából, majd még az első küldönccel való tárgyalásod idején beröppent az épületbe egy sas, aki addig csipkedett, amíg át nem adhatta neked az üzenetét. A tekercsében nyugtalanító hírek álltak: Saya vesztett, és élet-halál között van, miközben a kirigakurei küldöttség valahogy tudomást szerzett a kilétéről, a Namigakurei küldöttség pedig gyakorlatilag semmilyen pozícióban álló tagja nincs jelen, hogy fellépjen a kagék ellenében.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Szer. Nov. 10 2010, 17:33

- Ez egy olyan világ amiben jobb mindenkitől félteni az információinkat. Sok országnak fáj a foga a falunkra. - mondtam az öregnek miközben nevetett.
- Mint hallottátok át kell pakolgatnunk néhány dolgot. Ketten menjenek be a nagy terembe. Ott lesz egy térkép és azt takarják le alaposan valamivel. Még a sarka se látszódjon ki, mert különben vér fog folyni! Utána pedig addig őrzik a termet amíg én be nem megyek! Másik két ember meg jöjjön velem. Ők a szobámból segítenek majd kipakolni. Addig a többiek segítsenek Tazuna-sannak!
Kiadva a parancsokat elindultam a két emberrel a szobám felé. Nagy kiváltságuk volt a két önkéntesnek, ugyanis beléphettek a szobámba, ami nem sok mindenkinek adatik meg.
- Vigyétek át a központba az aktákat. Adjátok le valamelyik helyettesemnek. De, ha megtudom, hogy belenéztetek a torkotokat elvágom! Most menjetek.
Miután kimentek felkaptam a tekercset amibe a Mizukage van lepecsételve és elraktam az egyik belső zsebembe.
- Még egy napon nagy dolgokra foglak felhasználni Mizukage-san. Csak ahhoz előtte majd még rá kell jönnöm, hogy miként használjak fel téged.
Kiléptem a szobámból ahol sokan tébláboltak. Köztük egy hírnök is, aki engem várhatott, mivel mikor meglátott egyből oda jött hozzám. Mint kiderült egy tekercs érkezett a Vas országából.
- Mit küldtek már?
A hírnök nem tudott ráválaszolni, mivel a legnagyobb meglepetésünkre egy sas szállt be. Ő is engem kereshetett, ugyanis amikor meglátott hozzám repült és addig csipkedett amíg el nem vettem az üzenetét.
- Mi lehet ennyire fontos? Talán ellenséges ninják tűntek fel?
Mint kiderült nem ellenséges ninjákról van szó, hanem a Chuunin vizsgáról. Az üzenet szerint falunkból idő jelölt élet-halál között van, ráadásul Kirigakure ráakarja tenni a kezét.
- Ez nem lehet igaz! Oda küldöm őket, hogy figyeljenek mindenre! Amint visszajönnek esküszöm két hónapig bezáratom valahova őket!
- Te meg mutasd az utat, hogy hol van a Vas országából érkező tekercs. - szóltam a hírnökhöz.
Amint elindul követtem őt a tekercshez.
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Szer. Nov. 17 2010, 19:24

A ninja a sürgölődést látva egy olyan helyet javasol, ahol a titkosított anyagokat csak te láthatod, így a nagyterembe vettétek az irányt, ami előtt a két őr állt. A teremben a szokásos magányt még áthatóbbá tette a porszínű ponyva, amivel a térképet és a környékét letakarták. A küldönc el is kezdte a magyarázást, és látva a nagy, középen elterülő asztalt, azonnal elkezdte részletezni mit is találtak, amikor kibontotta a tekercset.
-Az igazság az, hogy az előző hír majdnem, hogy ezután a hír tán érkezett meg, mivel amikor felütötte a fejét a baj a döntőben, csak egy madár elküldését kockáztatták meg, azonban amikor kiderült, hogy Kirigakure rá akarja tenni a kezét a lányra, sürgősen nekiláttak eltüntetni mindent, ami az információgyűjtő akcióra utalhat, és ezt a tekercset találták. Mivel túl értékes információnak tűnt, és ennek birtokában azonnal veszélybe került volna, egy idézés segítségével juttatták el hozzánk.
A kitekerve, olyan hosszan, amilyenen csak az asztal engedte, a vas ország különböző területeinek taktikai információi, leírások, és megfigyelési adatok voltak láthatóak. Az adatok között továbbá részletes leírás és vázlat szerepelt a szamurájok öltözetéről és harcmodoráról, és a jelen levő ninjákról. Az információk egyszerű tömege is túlzó mértékű volt, nem is beszélve arról, hogy mekkora értékük lehet. A ninja melletted hevesen magyarázott, és azonnal jegyzetelni kezdte azon ninjáknak a neveit, akiket a leírás szerepeltetett.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Kedd Nov. 23 2010, 19:55

- Nagyon nagy lehet a zűr akkor a Vas országában. Remélhetőleg nem keveredünk bele semmi komoly balhéba. De azt jól tették, hogy egyből elkezdtek minden nyomot eltüntetni. Ennek köszönhetik, hogy nem fogom megölni őket.
A tekercs kinyitásra került, amiben mint kiderült töménytelen információ volt a Vas országáról. Taktikai információk, az ott lévő ninják nevei, a szamurájok öltözködése és harc modora.
Már szólni akartam a tekercs hozónak, hogy kezdje el kiírni a leírásban lévő ninják neveit, de mire oda fordultam már el is kezdte írni magától.
- Mikor végeztél vidd el a központba a neveket és kezdjétek összehasonlítani az adatbázisunkkal. Közben meg hívd össze a legjobb információ elemzőket, mert segíteniük kell feldolgozni nekem az ebben a tekercsben lévő információkat. Minél hamarabb kihámozzuk a legfontosabb információkat annál jobb. Mert lehet, hogy a közel jövőben szükség lesz azokra az információkra. Nem sokára megyek én is, csak még megakarom beszélni az itt lévő emberekkel. Ha végeztél a tekercset is vidd át.
Még javában irkálta a neveket mikor én már kiléptem a nagy teremből. Sokan fel-alá rohangáltak, hogy mit segítsenek valamit a felújításban, de a két építészt egyenlőre nem láttam sehol sem. Biztos valahol felmérik még az épület állapotát.
- Nos, ahogy látom be vagytok zsongva a felújítás miatt. De ne legyetek! Ugyanis láb alatt vagytok azzal, hogy mindegyikőtök egyből rohanna segíteni. Ez igaz a küldetésekre is. Ott se jó, ha be vagytok zsongva, mert sok dologra nem tudtok olyankor figyelni ami miatt akár az életeket is elveszíthetitek. Egyenlőre nem kaptatok komolyabb küldetéseket, de lassan már azok jönnek. Tapasztalatból mondom, hogy azok már nem olyan könnyűek, hisz nem egyet teljesítettem már, és sokuknál majd nem meg is haltam.
Jogosan merül fel bennetek a kérdés, hogy most miért beszélek nektek ilyenekről. Jobb, ha ti is tudjátok, a falusi versenyzőnk a Chuunin vizsgán a döntőbe jutott, de ott elég szépen kiütötték. Sajnos Kirigakure megtudta, hogy a jelöltünk egykoron az ő falujukból származott, és most nagy zűr van a Vas országában, ami bármikor háborúhoz vezethet. Még én se éltem meg nagyobb háborúkat, de azt tudom, hogy nem gyerekjáték. Ezért is tegyetek meg mostantól mindent azért, hogy minél jobban ki legyetek képezve, ezáltal minél hasznosabb taggá válni a lehetséges háborúban a falu számára. Mert más különben a falunk el is veszthet, ezáltal a ti álmotok is elveszhet. Mostantól mindig ez járjon a fejetekben.
Magam se tudtam, hogy honnan jöttek elő belőlem ezek a gondolatok. Hisz nem nagyon foglalkoztam eddig mások érzéseivel és álmaival. Nem nagyon foglalkoztatott mások jövője, csak magammal törődtem és azzal, hogy minél előrébb előre jussak a saját terveimmel. Ezeket azonban az évek alatt elfelejtettem. Azt se tudom már megmondani, hogy milyen cél miatt csatlakoztam még anno a Ryukai-hoz. De ha ezeket a túl buzgó fiatalokat elnézem a régi énem jut az eszembe, aki egyik küldetésre akart menni a másik után. Vajon ők is megtapasztalják, hogy valójában milyen az élet és drasztikusan fog nekik megváltozni a jellemük, mint nekem? Ki tudja, még az is lehet.
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Csüt. Dec. 02 2010, 21:34

A szavaidat döbbent csend fogadta, majd egyre és egyre többen gyűltek köréd, végül pedig valószínűleg az összes a bázison levő ninja rád bámult, amikor befejezted a mondandódat. A némaságuk kitartott, és a szavaid láthatóan nem csk téged leptek meg, ők egyenesen a hatásuk alá kerültek. Valaki ekkor megfogta a válladat. A segítőd volt, aki a híreket hozta. A tekercsek, amiket használt, és amit átfutottatok a kezében voltak.
-Kameko-sama? Mehetünk? - Láthatólag ő úgy vélte, hogy te is a faluba akartál indulni, hiszen a beszédeden elég frappánsan fejezted be. -Vagy esetleg menjek előre ezekkel?
Amennyiben igenleges választ adsz, ő azonnal eltűnik, neked pedig van időd összepakolni a holmijaidat, amit csak szeretnél, míg ha nemleges a válaszod, a bázis bejáratánál várja meg, míg megérkezel - vagy éppen hogy egyből elindultok.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Szer. Dec. 15 2010, 15:44

//Bocsi, de suli miatt nem nagyon értem rá//

A beszédem végét néma csönd fogadta, miközben már az összes ninja körém gyűlt. Talán azért hallgattak, mert ilyen beszédet tőlem nem vártak, vagy talán rájöttek, hogy a beszédemben van igazság. Bármelyik is legyen nem volt időm elgondolkodni, ugyanis egy kéz ért a vállamhoz. a segítőm volt az, aki már indulásra készen állt.
- Mehetünk. Minél hamarabb el akarom kezdeni az adatok gyűjtését. Itt egyelőre más fontos dolgom nincs.
Elindultam a ninja után egyenest a központba, de azért útközben ismét megeredt a nyelvem, ami elég szokatlan azok számára akik ismernek.
- Szerinted mennyi idő után veszik észre, hogy eltűnt a tekercs? Mert kell egy kis idő nekik a Chuunin vizsga miatt, de előbb vagy utóbb észreveszik a hiányt. De remélhetőleg csak utóbb veszik észre. Meg remélhetőleg nem ránk fognak gyanakodni.

Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Csüt. Dec. 23 2010, 21:40

A ninja figyelmesen végighallgatott, és jól megrágta a kérdést, de látszólag ő sem jutott valódi döntésre.
-Mivel a teljes környezetet nem ismerjük a tekercs idekerülésének és létének, én inkább megvárnám a központ információit, de az biztos, hogy nem úgy nézett ki, mint egy hivatalos tekercs, egyébként is ki tartana ilyen dokumentumot hivatalos keretek között? - a tempót egyre gyorsabbra vettétek, látszólag a ninja veled együtt gondolkodott, vagy éppen a többiekhez hasonlóan mindennél fontosabbnak tartja, hogy most te is megmozdultál.
Pár perc leforgása alatt a városban voltatok, ahol a hatalmas központi épület egyik teraszára érkeztetek. Az őrök azonnal hangosan köszöntöttek, és előrevezettek az információs központba, ahol a jelenlegi staff az információk folyamatos feltérképezésen dolgozott. Ahogy megérkeztél, az emberek munkáját figyelő egyik niinja rögtön haptákba vágta magát, de minden következő tiszteletmegadás helyett egyből hadarni kezdte ami a tudomásukra jutott az elmúlt fél órában.
-Kameko-sama, a mai nap eseményei radikális változást mutatnak, több helyről érkeznek sólymaink, mint máskor egy héten, és mind mozgásról, gyilkosságokról, harcokról hoz híreket. A két esemény, ami most kiemelt fontossággal bír a legtöbb állam számára, a Vas országi chuunin vizsga, és a Hoppo Takumi no Sato beli árverés több oldalról elbukni látszik - a szavaival párhuzamosan az információs táblán levő hatalmas térképet mutogatja. -A vizsga helyszínén most az öt kage vitatkozik a kunoichink sorsa felett, és a városaikban készültség van, mivel a homok osztagai állítólag az országban vannak. Hoppouból a most érkezett hírek alapján össze tudtunk kapcsolni korábbi jelentéseket amik a közeli faluból és a vízesés területéről jöttek: az elmúlt napokban különböző csapatok mozogtak a független területre a követségek mellet a vízesés felől, egy alvilági csomópont szerint egy helyi szervezet tagjai is, és a falu kapujában csata zajlik, a hír maximum pár órás lehet. Ami egyre zavaróbb, az az időzítés - és a most a kedvedért megjelölt pontok számodra is elkezdik kirajzolni a meglepő hasonlóságokat. A te otthoni térképeden a legújabb jelentéseid szerinti Akatsuki-megjelenéseknek is sok köze volt az említett országokhoz. A szervezet mintha eltűnt volna, és kerülte volna a nagy országokat, viszont a Vas és a független területek közötti sávon egyre többször látták őket. A ninja pedig folytatta is, egy számodra már talán várható fordulattal -A jelenlegi állás szerint valószínűnek tartom, hogy valami történni fog az elkövetkező napokban, ha nem már ma. Egyszerűen túl nagy a feszültség, ami a jelenlegi helyzetet is csak még jobban felkorbácsolhatja - és aggódó szemekkel néz rád -illetve a két helyszín és a mostani helyzet is olyan veszélyes lehet, hogy ha a krízisek nem véletlenek, akkor a következő helyszín Namigakure is lehet...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Pént. Jan. 14 2011, 18:20

//Bocsi ezért a nagy késésért, csak féléves vizsgáim voltak :S Ezután már aktívabb leszek mert jó ideig nem kell vizsgáznom //

- Hmm. - ennyi választ tudtam csak ki préselni magamból a ninja elmélkedésére.
Volt igazság abban, amit mondott. Egyik ország vezetése se olyan ostoba, hogy egy ilyen tekercset a többi, hivatalos tekercsek között tárolja. De biztosat csak a központ elemzése után tudunk meg.
Annak ellenére, hogy pontosan tudtam melyik út vezet a központhoz, hagytam had menjen elől a küldönc. Pár perc leforgása alatt el is értük a központot, ahol már javában folyt az információk kinyerése a különböző jelentésekből.
Mint kiderült mind a Vas országában, mind a Hoppo Takumi no Sato béli árverésnél sem állnak jól a falu szénái. Azonban a Chuunin vizsgán kiderült, hogy a Sunagakure számos egysége titokban a faluban volt. Ez még talán jól jöhet, mert lehet, hogy elvonja a figyelmet rólunk. De ez még eltörpült, amellett amit most közöltek velem: feltételezésük szerint elég nagy esemény fog történi az országban, amihez nagy valószínűséggel az Akatsukinak is köze van. Ráadásul nagy valószínűséggel néhány napon belül Namigakure is bele fog csöppeni az események sorozatába.
- Ettől tartottam. Már az elején bele fogunk csöppeni. Kezdjék meg a védelem megerősítését a faluban. Ezen kívül azonnal küldjenek egy üzenetet a Namikage irodájába, hogy az összes nagyobb vezetőt a faluban hívják össze támadás gyanúja miatt.
Emellett mostantól az összes egység, aki gyanús embereket lát a falu határainál azonnal szóljon nekem, főleg, ha nagy valószínűséggel Akatsuki tagok.
Most pedig mindazok, akik ráérnek, kezdjék el feldolgozni a Vas országából érkezett tekercsekben lévő információkat. - adtam ki a parancsot az embereknek.
Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Shikaku Csüt. Jan. 27 2011, 16:00

Az iroda a szavaidra mintha megfagyott volna, soha sem hallottak még fennhangon parancsokat osztogatni Ryukai tagot, kivéve talán Kin Ryut, aki viszont megszokott látvány volt már a létesítményekben. Az emberek pattogni kezzdtek, amint a mondandód végére értél, és pár percnyi rendezkedés után beállt a sürgölködő új rend a központban. Téged, mint egy parancsnokot a hajóján kerültek el a nagy kijelző előtti tér közepén a ninják, és az egész helyzet mintha saját komikumába fulladt volna számodra. Az egyedülléted után egy egész intézményt az ujjad hegyével is megmozgatsz, ha akarsz...

-Kameko-sama! Egy sürgős jelentésünk érkezett - azzal az üzenettel feléd futó ninja lefékezett előtted. Egy apró tekercs volt nála, amit kihúzva azonnal fel is olvasott. -A Nagy Naruto híd északi oldalán partmenti behatolás történt. Az osztagaink érintetlenek, a behatolóknak csak a nyomait találták meg, holott látták megérkezni a partra őket - a jelentést tevő felnézett. -A behatolók Amegakurei ninják.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Vándor Kazunari Szer. Ápr. 27 2011, 18:01

//Bocsi a késésért. PM-be leírtam, hogy miért késtem ennyitt//

Szokatlan volt a látvány, hogy ennyi ember szaladgáltak körülöttem. A tudat, hogy mind az én parancsaim miatt futkározik így az már nem, ugyanis hozzá szoktam a parancsolgatáshoz.
Emlékszem a falu megalapítása után szokatlan volt parancsokat osztogatnom az embereknek, de végül megszoktam. Azonban arra is rájöttem, hogy politikailag minél erősebb lett a falu, annál jobban át kellett gondolnom milyen parancsokat adok ki. Ugyanis, egy rossz parancs akár háborúhoz is vezethet. Szerencsére eddig még nem történt ilyen, de a világ politikai helyzetét elnézve még jobban át kell majd gondolnom a parancsokat.
Töprengésemet azonban megzavarták, ugyanis a kiadott parancsaim után nem sokkal jött is az első jelentés egy behatolásról. Mint kiderült nem messze a város jellegzetességénél, a Nagy Naruto hídnál.
- Adják ki a parancsot, hogy kezdjék meg a keresésüket. Azonban ha csatára kerülne a sor, inkább próbáljanak meg visszavonulni. Emellett amilyen hamar csak lehet, állítsanak nekem össze egy csapatot egy védekező, egy nyomkövető és egy orvosi ninjából akikkel oda mehetek feltérképezni a helyzetet. Ha addigra megkezdődne a tárgyalás valaki menjen be helyettem és mondja el miért hívattam őket.

Vándor Kazunari
Vándor Kazunari
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Ryukai bázis Empty Re: Ryukai bázis

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.