Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

4 posters

Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Yamato Pént. Jan. 15 2016, 22:01

Itt fog lejátszódni Masaru, Fuyu és Yamato mindenki mindenki ellen harca

Kezdő állapotok:
Masaru: 153 Ch (C gennin)
Yamato: 250 Ch (C gennin)
Fuyu 225 Ch (C gennin
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Yamato Pént. Jan. 15 2016, 23:04

Helyszín:
Füst országa: Bambusz erdők

Utoljára a tűz országában voltam, mert a hazámat lerohanta és elfoglalta Iwagakure. Ezután Takumigakure no satoba mentem, hogy ott telepedjek le, majd a fél világot átutaztam, hogy visszaszerezzem a hazámat. A harcok még folynak, minket gennineket viszont elküldtek és csak a tapasztaltabbak maradtak. Konohába mentem, hogy átmenetileg szállást kapjak és esetleg küldetést, meg némi pénzt a szolgálataimért. Jelenleg Konoha szolgálatában teljesítek küldetést. Teljes inkognitóban vagyok, egyáltalán nem tudhatják meg, hogy melyik falu shinobija vagyok és a történetem szerint amúgy is elszöktem. Azt, hogy én honnan ismerem a bábmesterséget senki nem tudja és nem is tudhatják meg. A bábjaim közül három nagyobb méretű, Ocu, Sango Hebi és Kumogani van velem, míg a gömb bábjaim közül a drótost hoztam magammal és az egyik kígyót. Ezen kívül nincs nálam sok fegyver, mert így is többet cipelek, mint érdemes, bár nem nehezek. Bábjaim mellé egy másik kiegészítés is található, a páncélom, ami nem csak megvédi a testemet, de egy okos pecséttel megoldottam, hogy ne csak 2, hanem 10 kezem legyen, de erről egyelőre nem kell tudnia senkinek. Így haladok előre a bambusz erdőben keresve a helyet, ahova a küldetésem szerint mennem kell. Nem tudom, hogy pontosan mi lesz a feladatom, de ha egyszer ez a megbízás, akkor ezt kell teljesíteni.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Masaru Ibuka Szomb. Jan. 16 2016, 21:35

Úgy döntöttem, hogy keresek valami jó kis helyet ahol nyugodtan tudnám fejleszteni a taijutsum, és akkor eszembe jutott a bambusz erőd, ugyanis a bambusz szinte eltörhetetlen ezért nagyszerűen tudnám használni edzéshez. Összeszedtem a cuccaim bele pakoltam a táskámban és így keltem útnak, senkinek nem szóltam, hogy elmegyek csak egy levelet hagytam, hogy tudjanak róla. Amikor megérkeztem a helyszínre elsőnek próbáltam valami pihenő helyet keresni, ahol kipihenhetem magam, hogy aztán nyugodtan tudjak edzeni, találtam is egy jó kis helyet, majd amikor megpihentem éppen el kezdtem volna az edzést amikor megláttam egy magas szőke hajú srácot. Sohasem láttam még, úgy tűnt mint akinek itt van dolga a bambusz erdőben, és mivel háború volt nem tudhattam, hogy nem-e valamelyik ellenséges oldalról jött. Úgy döntöttem, hogy elsőnek csak megfigyelem, hogy mit csinál és ha valami gyanúsat láttok akkor közbe avatkozok. De addig is megtartom azt a távolságot, hogy ne vegyen észre.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Hamada Fuyu Szer. Feb. 03 2016, 17:56

A füst országának földjét taposom most éppen, mivel úgy döntöttem jó lenne egy kis vérfrissítés… meg, ahogy halottam van itt valahol errefelé egy jó kis dohányfű lelőhely, és nem lenne rossz találni belőle. Mostanság, szinte mindennel csak a bajom van, és még a pipafüvem is elfogyott és ilyenkor nagyon nem vagyok puszipajtásos hangulatomban. Persze sokszor fordult, már elő, hogy néhány szükségletemet lejjebb kellett csapolnom, de a dohányomat sosem hagytam, hogy elfogyjon. Éppen ezért a kelleténél lehet, hogy kicsit most felelőtlenül járkálok a környéken… bár nem teljesen figyelmetlenül. Ugyanis én is észreveszem a furcsa alakot. Épp egy különös alakot pillantok meg egy bambusz erőd közepén. Hm.. így utólag belegondolva… mit keresek én itt? Nos, mindegy. A férfi felé kezdek el indulni teljes mértékben nyugodt léptekkel. Fémlegyezőm szétnyitva a szám előtt van, de hamarost gondolkodó hümmögés hagyja el a számat, majd összecsukva a fémes kattanással próbálom felhívni a figyelmét a férfinak. Nem túl hangos, de a shinobik számára nagy eséllyel hallható ilyen távolságban, így ha a férfi felfigyel, az már elmond róla pár dolgot. Mindenesetre meleg mosollyal köszöntöm.

- Üdvözlöm jó Uram. Megmondaná, merre találom a legközelebbi falut? – kérdezem teljes mértékben őszintén a férfit (Yamat).
Hamada Fuyu
Hamada Fuyu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 4

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Yamato Csüt. Feb. 18 2016, 14:55

Egy titkos küldetésen vagyok, amit a Tűz országa adott. Nem szabad lelepleződnöm, hogy honnan is jöttem, ahogy a küldetésemnek sem, viszont nem komoly dologról van szó, egyszerűen a háborús helyzet olyan, hogy muszáj egy kívülállót küldeni a Füst országába. Ugyan a határon megállítottak ellenőrzés céljából, de a Homokból hozott papírjaim eredetiek voltak, így beengedtek. Kemurigakure a helyszín, ahova mennem kell és majd ott kapok pontosabb felvilágosítást. Legalábbis ez volt az utasításban, amit a Hokagétól kaptam. Éreztem, hogy nem messze járok a falutól, amikor azt is megéreztem, hogy valaki figyel. Annyira nem vagyok képzett, hogy megállapítsam az illető helyét, de már annyira igen, hogy felfigyeljek erre. Ugyan a fémlegyező hangja hallható a számomra ,de nem kezdem el keresni a zaj forrását, hanem tovább sétálok. Csak a megszólításomra fordulok a hang irányába.
- Természeteen, megmondanám, ha tudnám, de én is a falut keresem.
Mondom el a tény állást az előkerült hölgyeménynek.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Masaru Ibuka Szomb. Feb. 20 2016, 18:42

Épp az ismeretlen férfit tartottam szemmel amikor is eljött szinte a semmiből egy fiatal lány. Furcsa volt mert nem hallottam volna mozgást az irányából  bár ez inkább annak is betudható, hogy ő már túlságosan is messze volt tőlem. Megálltak és valamin elbeszélgettek, de sajnos nem hallottam semmit sem az egészből.
- Lehetséges, hogy valami kémek akik Füst országában kutakodnak? - kérdeztem saját magamtól.
Hát nem tudni, sohasem lehet tudni, hogy mit terveznek a környező országok. Úgy döntöttem, hogy továbbra is csak megfigyelem őket és, hogyha valami gyanúst észlelek akkor majd megtámadom őket vagy hasonló, csinálok nekik valamilyen kis csapdát, még nem tudom. De mivel innen semmit sem halottam ezért úgy döntöttem, hogy egy kicsit közelebb megyek. Akkor talán lefülelhetem azt amiről beszélnek és akkor már is világosabb lesz minden. Az is lehet, hogy megtámadnom sem kell, hisz ha tényleg végig hallgatom őket és kiderül, hogy valamilyen kémek akkor csak egyszerűen vissza megyek a faluba és jelentem azt.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Inuzuka Tsume Szer. Jún. 29 2016, 23:13

Kérésre zárom a harcot. Tekintve hogy csak a felvezetésig jutottatok, ezúttal jutalom nincs.
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu Empty Re: Masaru Ibuka vs Yamato vs Hamada Fuyu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.