Masaru Ibuka vs Inohara

3 posters

Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Vas. Jan. 10 2016, 21:40

Helyszín: Egy mocsár mindentől messze. Emberi életnek semmi nyomát nem lel itt, s ha mégis az sem húzza itt sokáig. A vizenyős talajt mindenhol békanyál és indák sokasága borítja. A levegő párás a fojtogató melegtől, bár a nap sugarait vissza szorítják a hatalmas fák lombjai. Nem sokan merészkednek erre, állítólag szörnyű lények lakják e kietlen mocsarat, lerántanak a mélybe, s élve elfogyasztanak.

Rang: Genin Szint: D Chakraszint: 105
Nem is tudom, mi vezérelhet valakit egy ilyen helyre. Elsőre elég ijesztőnek tűnt, de ahogy egyre beljebb haladtam, egyre mélyebbre, úgy éreztem mintha az alvilág felé közelednék. A hőség szinte elviselhetetlen, a renget szúnyog csak tetézi az ember gondjait. Néha hallani, ahogy egy-egy béka a vízbe veti magát, s vígan úszkál. Nekik könnyű dolguk van, én örülök, ha a víz tetején megtudok állni. Nem szoktam ilyen környezethez. Sokkal jobban szeretem a hideget, a havat. S, hogy engem mi vezérelt erre a pokoli helyre? Nos nagyon is jó indok. Egy vándortól hallottam először egy tekercsről mely állítólag ősi tudást rejt. Azért nem vagyok ostoba, hogy egy szóbeszéd miatt az életemet kockáztassam, de ahogy keresgéltem, itt-ott találtam utalásokat. Hát ezért vagyok én most itt, egy mocsár mélyén, szúnyogokkal és fojtogató levegővel körülvéve: a tudásért.


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:01-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Vas. Jan. 10 2016, 21:56

Rang: Genin Szint: D Chakraszint: 153
Mi ez a förtelmes hely? Hihetetlen, hogy hova jutottam csak egy nyugis helyet akartam keresni, de mindenhol zaklattak. Mondjuk talán pont ezért jöttem erre a helyre, mert ide elvileg senki nem mer bemerészkedni. Itt nyugodtan tudok olvasni.
- Hát ez meg mi? Lábnyomok? Pedig ide elvileg nem jár senki. - furcsának tartottam.
Kíváncsivá tett, hogy még is ki az és mit kereshet itt. Lehet, hogy anyám ide is utánam jött Shocked hát ezt nem hiszem el, sehol sem találok egy nyugis helyet?
- Hoppá! De hisz ez nem is anyám. - lepődtem meg.
Ekkor láttam meg az óvatosan lépkedő srácot, úgy tűnt, hogy keress valamit vagy valakit. Így hát oda mentem, hozzá és megkérdeztem.
- Öhhh.. Helló, hát te meg ki vagy?
Ahogy közelebb mentem hozzá, akkor láttam meg, hogy ő másik faluból való.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Vas. Jan. 10 2016, 22:17

Egyre mélyebbre és mélyebbre a mocsárba. Kezdek kételkedni, hogy itt akármilyen tekercset is találhatok.
Szörnyű hely, a bűz és a mocsok mindenhol. Már vagy fél napot itt töltöttem. A keresésem sajnos nem járt sikerrel. -'Hogy lehettem ilyen ostoba. Eljöttem a világ végre, erre mehetek haza üres kézzel meg tele csípésekkel. Csak magamat szidhatom, hogy bedőltem egy mendemondának.'
Ekkor nagy döbbenetemre egy fiúba botlottam.
'Csak nekem lehet akkora szerencsém, hogy az isten háta mögött is belebotlok valakibe.'
Vidáman rám köszönt, s a döbbenettől először nem is tudtam mit válaszolni. Aztán lassan kapcsoltam. Kezem lassan a ball ruhaujjamba rejtett tantómra csúszott. Ha kell használni, fogom.
'Mit kereshet erre?'
Aztán fény gyúlt a fejembe.
'Hát mégis létezik!'
- Szóval te is a tekercset keresed ugye? Hát nem fogom hagyni. Tűnj innen vagy megbánod. Az enyém lesz, s ha kell ölök is érte.

Chakra: 100% Állapot:100%


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:07-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Vas. Jan. 10 2016, 22:30

Ez a srác nagyon furán viselkedett, olyan volt mintha dugdosott volna valamit a kezénél. Aztán pedig elkezded valami tekercsről hadoválni, meg, hogy meg is öl ha kell. Mi van? Ez teljesen meghibbant? Biztos valami elmebeteg, hisz kijön ide csak úgy, és most meg valami tekercsről hadovál nekem. Hátrébb léptem vagy két lépést és elő húztam a kardom majd rászegeztem. Megpróbálom megfélemlíteni, hátha elmenekül.
- Figyelj ide, én nem akarok harcolni. - szóltam hozzá.
De persze csak elterelés képen, hisz mihelyst befejeztem a mondandóm, elhajítottam egy shurikent azzal a céllal, hogy csak megsebzem az arcát, és akkor háta lelép.
Chakra: 100% Állapot:100%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Vas. Jan. 10 2016, 23:11

Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű, de hát mégis egy nagyhatalmú tárgyat keresek.
Ekkor kardot rántott és rám szegezte. Valamit motyogott, de nem nagyon figyeltem.
'Nem adod könnyen igaz?'
- Nem hagyom, hogy megkaparintsd!!!
Alig, hogy ezt kimondtam egy shuriken repült felém. Előrántottam a tantóm, de már későn. Csak a fejen tudtam félre húzni. Felhasította az arcom és a szemem is csak éppen, hogy elkerülte.
Tantómat az övembe tűztem. A földre dobtam egy füstbombát. Az egyik kedvenc csapdámat használtam. A füstben csináltam egy klónt. Egyszerű parancsot kapott, hogy kerülje el a távolsági támadásokat, így közelharcra kényszerítse. Az Iwagakure no jutsuval elrejtőzöm alatta, s ha megtámadja a klónt, kinyúlok és átszúrom a talpát.

Chakra: 80% Állapot: 93%


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:12-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Vas. Jan. 10 2016, 23:30

A srác hirtelen előhúzta a rejtegetett tanton-ját és azzal akarta kivédeni a shurikenem, de szerencsémre nem sikerült neki. Majd hirtelen eldobott egy füst bombát. Akkor megnyugodtam és azt hittem, hogy elmenekült. De a francokat, mire elillant a füst ő még mindig ott állt. Ez viszont nagyon furcsa volt nekem, nem értettem, hogy akkor miért dobot el egy füstbombát ha nem is csinált igazából semmit csak egy helyben állt. Nem akarta, hogy lássak valamit? Végig néztem rajta, és semmi változás nem volt. Mivel inkább a taijutsu az erősségem ezért legtöbbször megtámadom az ellenfelet ha nem csinál semmi gyanúsat, de itt nem stimmelt valami. Én is eldobtam egy füst bombát majd, hirtelen ismét elhajítottam felé egy shurikent, hogy hátha megzavarja ez is, és közben elbújtam egy kicsivel távolabb egy fa mögé. És csak onnan figyeltem a történteket. 
Chakra: 100%  Állapot: 100%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Vas. Jan. 10 2016, 23:47

Vártam a föld alatt hátha bele rohan a csapdámba. Nem szaladt bele, csak ált egy ideig majd ő is eldobott egy füstbombát. A füstből csak egy shuriken repült ki. A klón jól vizsgázott és elkerülte. Kihasználtam a füstjét, amíg nem oszlik el ő sem lát  ha jól csinálom. A szemem alatti sebet egyre jobban marta az izzadság, és a szúnyogok is gyűltek a vér szagára, ráadásul a vizenyős talajon alig tudtam megállni
'Francba, még mindig nem tudom mi lehet az erőssége. Most vagy távharcos, vagy csak nem dőlt be.'
Nem akartam sok chakrát elhasználni, így a klónt a helyén hagytam, én pedig bekúsztam az egyik fa mögé. Ha a klónom továbbra is jól teljesít és elkerüli a támadásokat kitudom figyelni hol rejtőzik.
'Szereznem kell egy lépés előnyt. Ha előtte járok könnyebben csapdába tudom csalni, de ehhez az kell, hogy kiugrasszam.'

Chakra: 80% Állapot: 92%


A hozzászólást Inohara összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:14-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Hétf. Jan. 11 2016, 11:27

A francba minek kell nekem ilyen csatákban részt vegyek ahol az életem kockáztatom. Soha nem öltem még meg senkit és nem is akarok, hisz én nem ezért lettem ninja. De ha ő így játszik hát oké, létrehozok egy klónt és megtámadom vele. És közben maradok a helyemen, majd innen végig nézem a történteket, jobb lesz ha nem fárasztom ki magam és inkább tartalékolok az erőmön. És közben megpróbálom kielemezni, hogy mit is tud valójában. És majd ha már mindent tudok róla, akkor frissen és 100%-osan megtámadom a taijustummal.
Chakra: 90%  Állapot: 100%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Hétf. Jan. 11 2016, 19:54

Úgy éreztem kezd elhúzódni ez a harc. Nem éreztem magam valami jól. Lehet, hogy összeszedtem valamit a mocsárban.
'Még nyerhetek, csak a terep adottságait kell felhasználnom. Elég vizenyős a talaj. Ezt még az előnyömre is fordíthatnám. Nem akar előjönni. Ez még nem jelenti azt, hogy nem jó közelharcban. Abban én sem így nem nagyon próbálkozhatok vele. Még ha elő is mászna, nem lehetek biztos benne, hogy nem klónt használ.'
Ekkor ellenfelem rohant ki az egyik fa mögül és a klónomra támadt.  Ekkor eszembe jutott egy terv.
'Kötelet ugyan nem hoztam magammal, de az itteni indák is tökéletesen megteszik.'
Egy jó tíz  méteres darab amit berakok a táskámba.
Közben ellenfelem, vagy a klónja kiiktatta az én klónomat. Eszembe jutott egy terv.
'Ha ő az igazi, akkor szinte biztos, hogy végzek vele, ha nem és még ott van ahonnan a klón indult csúnyán elintézhetem.'
Előveszek két fuuma shurikent és rakok az egyikre egy robbanó jegyzetet. Hozzávágok ellenfelemhez egy füstbombát. Úgy helyezkedem, hogy mikor a fuumát bedobom a füstbe, az célozza vélt vagy valós ellenfelemet. Ha azt hallom, hogy ellenfelem kivédi tudni fogom, hogy igazi és már robbantom is. Ha hallom, hogy az csak egy klón volt hagyom, hogy tovább repüljön és abba a fába érkezzen, ami mögül a klón is jött. És itt jön képbe az inda. A másik fuumámra rákötöm és az előző után küldöm. A csavar az, hogy ezzel a fa koronáját célzom, ha a robbanós fuuma beleáll a fába, s ha felrobbantom azt, a koronába akadt fuuma kötelét megrántva a füstre borítom a fát. Ha ellenfelem a fa mögött rejtőzik csúnya pillanatban lesz része, mert szinte mellette robbanik a fuuma, de ha esetleg mégis a füstben rejtőzik csak valahogy kikerülte, akkor a rádöntött fa fog kellemetlen élményt nyújtani neki.

Chakra: 80% Állapot: 87%


A hozzászólást Inohara összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:17-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Hétf. Jan. 11 2016, 20:50

Csak néztem a történteket, és próbáltam elemezni, ekkor a klónom végzet az övével, így sikeresen megtudtam, hogy az nem ő volt, így jó ötlet volt, hogy végül nem támadtam meg. Hisz kitudja, hogy milyen csapdát rejtett, ott nekem. Majd hirtelen az egyik fa mögül azt vettem észre, hogy egy füst bomba repül a klónom irányába, nem vagyok biztos benne, hogy jól láttam pontosan, hogy melyik fa mögül jött az a füst bomba de nagyjából betudtam saccolni már. A füst bombában teljesen eltűnt a klónom, így semmit sem láttam belőle, fogalmam sem volt, hogy mit akar kezdeni de gondoltam, hogy valamit kitervelt. Majd hirtelen azt vettem észre, hogy egy fuuma shuriken repül a klónom és ezzel az én irányomba is, de nincs semmi baj, hisz ez a fa megvéd. Figyeltem tovább és azt vettem észre, hogy egy másik fumma-t is eldobott de ennek köszönhetően már nem tudott elbújni tőlem, hisz azért ha két fhuuma shurikent elhajít valaki akkor azt már észre lehet venni, hogy honnan jött. Az első shuriken épp a füstön szaladt át és ezzel végzet a klónommal majd az én irányom felé tartott. Viszont nem értettem, hogy miért dobott el még egy shurikent, nem találtam benne a logikát. Lehet, hogy tudja, hogy hol vagyok, a francba én hülye hisz megmutattam neki a helyzetem azzal, hogy innen küldtem ki egy klónt. Épp azon voltam, hogy elmegyek ettől a fától, de pont abba a pillanatba csapódott a fába a shuriken. Akkor még azt gondoltam, hogy lesz időm rá, hogy meglépjek míg a második be nem csapódik de ekkor valami nagyot robbant.
- Én hülye, robbanó jegyzet. - ordítottam fel a fájdalomtól.
De közben végig azon a fán tartottam a figyelmem ahonnan ez a két shuriken jött, hogyha véletlen elmegy onnan akkor tisztán lássam, hogy hova. Annyira az ellenségre koncentráltam, hogy valamilyen csoda folytján mire észbe kaptam a fa ki volt dőlve.
- Lehet, hogy a másik shuriken a tettes? - kérdeztem saját magamtól.
Ekkor gyorsan felugrottam és egy másik fa mögé bújtam el, hogy még is eltudjak előle rejtőzni, persze tisztábban voltam vele, hogy valószínűleg ő kifigyelte, hogy melyik fa mögé bújtam. De én is folyamatosan figyeltem, hogy nehogy elhagyja a helyét. Ekkor én is kieszeltem egy tervet.
- MOST MEGVAGY TUDOM, HOGY HOL BUJKÁLSZ! - ordítottam felé.
A tervem az volt, hogy ismét csinálok egy klónt és azt a parancsot adom neki, hogy egy teljesen másik fa irányába fusson elterelés ként, valószínűleg ő végig szemmel fog tartani, hisz ki az aki csak úgy nem figyel arra, hogy az ellenfele mit csinál. Ekkor valószínűleg azt fogja hinni, hogy rossz célt választottam ki mert ő nem a mögött a fa mögött bujkál. És addig amíg ő az én klónomat követi figyelemmel, addig én egy teljesen másik oldalról közelítem meg őt halkan a fák tetején, hogy ne vegyen észre, és akkor amikor eljutok hozzá, mögé ugrok és megtámadom a Muso Goendan azaz a Hatásos Vadtűz taijutsu technikámmal.
Chakra: 83%  Állapot: 75%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Hétf. Jan. 11 2016, 21:25

Elindítottam tervet. Repült a füstbomba, majd utána egymás után a két fuuma. Alig halhatóan megsemmisült egy klón a füstben. 
'Szóval ez csak másolat volt.'
A robbanó fuuma a fába csapódott, a másik pedig a koronába. Robbantottam és hallottam, hogy felüvölt. 
'Szóval ott rejtőztél!' 
Megrántottam az indát és a fa a terv szerint ledőlt. Láttam, hogy berohan az egyik fa mögé. Ekkor hibát vétett: elárulta, hogy tudja hol bujkálok. Több sem kellett ennél. Csináltam egy klónt és a ruhája alá becsúsztattam egy robbanó jegyzetet, majd begurultam az egyik bokor alá jó öt méterre a klóntól és az Iwagakure no jutsuval a földbe rejtőztem. 
'Lássuk mire mész vele, hogy tudod hol vagyok!'
Vagyis bújtam volna, de akkor látom, hogy megindult egy másik fa felé. Nem tudtam mire készülhet. Ha utána megyek lehet, hogy pusztakézzel kell megküzdenem vele. Ezt semmi esetre sem hagyhatom. A föld alá húzódtam az Iwagakure no jutsuval.
'Ha meg is találod a klónt még úgy is, hogy rossz felé mész, hát meglepetésben lesz részed. Csak kerülj közelebb hozzá és véged.'
Bár tudom, hogy aljas cseleket használok, de csak így tudom felvenni a versenyt a nálam közelharcban jártasabb emberekkel.

Chakra: 64% Állapot: 84%


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:19-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Hétf. Jan. 11 2016, 22:15

Elérkeztem a helyszínre, míg a klónom probálta elterelni a figyelmét. Lenéztem és tényleg ott volt, ott állt és nézete a klónom, szánalmas volt. Ekkor gyors leugrottam és a taijutsum használtam ellene. De ekkor hirtelen valami furcsa hangot hallottam.
- A francba ismét egy bomba? - lepődtem meg.
Túlságosan alá becsültem az ellenfelem, és fel is robbant. Iszonyatosan fájt. A robbanás jóval arrébb repített, ahhoz képest, hogy hol voltam. Nagy nehezen felálltam és a következőt mondtam neki.
- Gyere elő hadd lássam az arcod.
Akkor már elegem volt, és semmi kedvem nem volt harcolni. És tudtam, hogyha így folytatom akkor végem.
Chakra: 83%  Állapot: 50%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Hétf. Jan. 11 2016, 22:45

’Mi történik velem? Egyre rosszabbul érzem magam. Sürgősen kikell jutnom erről a helyről. Lehet, hogy genjutsu? Ha igen nagy bajban vagyok. Nem tudok még védekezni ellenük.'
A testem kezdett elzsibbadni, mintha már nem én irányítottam volna. Fejemben egy hang szólalt meg.
#Most vége van, csak egy kevés és vége. Gyenge és alig áll a lábán. Ha most megpróbálod felrobbantani nem foglya tudni kivédeni. Küldj ellene még egy robbanós klónt és lásd, hogy hullik cafatokra. Élvezetes lesz végig nézni, ahogy szenved. Gyerünk, tedd meg! Öld meg!!!#
'Tűnj el a fejemből! A testem az enyém és én parancsolok! Nem teszem meg! Túl gyenge, hogy ilyen csellel éljek. Ez már csak mészárlás lenne! Hagyj békén!!!
Kezdtem újra érezni a testem, de szörnyű állapotban voltam. 
'Mostantól tisztességesen játszunk.' 
Kimásztam a földből és előhúztam a tantómat. Kiálltam, hogy ő is láthasson.
- Már értem miért figyelmeztettek, hogy kerüljem el ezt a helyet. Ez a hely szörnyet csinál mindenkiből, aki ide lép. Nincsenek itt démonok, csak az ember, aki azzá válik. Tisztességesen szeretném ezt lezárni. Tudom, hogy van egy kardod, hát védd magad. - és jobb kezemben tantommal megrohamoztam.



Chakra: 63% Állapot 72% 


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:22-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Hétf. Jan. 11 2016, 22:54

Nagyon meglepődtem amikor előjött. A srác aki nagyon jó volt távolságban most közzel jön hozzám. Valamiért el kezdtem tisztelni őt, de mivel egy tanton-al szaladt felém így nem volt, túl sok időm rá Very Happy Elő rántottam a kardom, de eszembe sem volt használni, azt volt a tervem, hogy csak úgy teszek mintha kard harcot szeretnék vívni ellene de mégsem ha nem az utolsó pillanatba, a háta mögé kerülök és használom a Hatásos Vadtűz taijutsu technikámat. Ha pedig sikeresen a földre tudom vinni, akkor ott lefogom és elbeszélgetek vele egy-két dologról!
Chakra: 75%  Állapot: 50%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Kedd Jan. 12 2016, 20:12

Lehet, hogy nem volt életem legjobb ötlete megtámadni nyílt színen. Neki támadtam, de vétettem egy hibát: sokkal jobb taijutsuban mint én. Felemelte a kardját, de csak elterelésként. Mire észbe kaptam már a hátam mögött volt. Felrúgott a levegőbe, majd könyökkel a földhöz vágott. Már azt hittem vége, de erre még páros lábbal megtaposott.  A földön feküdtem és az oldalam őrületesen fáj, levegőt alig kaptam. Aztán még kaptam a földön jó párat. Éppen csak sikerült ellökni magamtól, de ez elég volt egy lépésre. 
Elővettem két robbanójegyzetet és a saját testemre raktam. Most, hogy már tudom, hogy a taijutsu képessége messze az enyém felett van, így csak nem lesz olyan ostoba, hogy megtámadjon. Bár megszenvedtem érte mire rájöttem, de pár törött borda talán kis ár ezért. 
- Nos, lássuk így is hajlandó vagy e megtámadni. - vetettem oda miközben kínok között feltápászkodtam. 
'Ha középtávon tudlak tartani, akkor még így is nyerhetek. Van még egy-két trükköm.'



Chakra: 63% Állapot: 49%


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:23-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Kedd Jan. 12 2016, 20:59

Ahogy azt gondoltam, ő inkább távolsági harcos és a taijutsum nagyszerűen bevált ellene. Jól elpáholtam, de aztán elég fura dolgot csinált, robbanó jegyzeteket rakott magára. Gondolom azért, hogy ne támadjam meg, de ha még is megtámadnám akkor vajon mit tenne? Felrobbantaná ? Nem kockáztathattam meg mivel én sem voltam a legjobb állapotomban, ezért a következőt eszeltem ki, fogok egy 5 méteres drótot a táskámból és hozzá kötöm két kunaihoz ekkor felé hajítom, és hogyha elkapja az biztos, hogy megkötözi. Ha viszont elugrik előle, vagy felugrik akkor azonnal, elhajítok még 2 shurikent az irányába, és az elől már biztos, hogy nem hajol el.
Chakra: 75%  Állapot: 50%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Szer. Jan. 13 2016, 21:15

Azt hiszem az ötletem bevált. Nem akart közelebb jönni. De úgy tűnt valami mást talált ki. Egy kunait összekötött egy hosszú dróttal és felém hajította. Nem volt túl nehéz elkerülni, de mikor felugrottam előle két shurikent dobott felém. Nem tudtam már elkerülni, így mindkettő betalált. Az egyik az oldalamba ált a másik a lábamba. Szörnyen fájt. Az oldalamból folyt a vér, a lábam pedig őrülten fájt.
'Azt hiszem, bekellene most már ezt fejezni. Van még egy füstbombám, amit feltudnék használni.' A terv a következő: hozzá vágom a füstbombát, majd csinálok két klónt és beküldöm őket a füstbe, hogy lefoglalják. Ezután magamhoz veszem a fuuma shurikenem ami még mindig a fa koronájában volt. Gyorsan rátekerem a megmaradt robbanó jegyzetem egy senbonra. A testemből kiszedett shurikeneket és a fuumát behajítom a füstbe. A lényeg, hogy eltereljék a figyelmet a senbonról amit a füst fölé ugorva bedobok oda majd fel is robbantom.



Chakra: 33% Állapot: 31%


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:28-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Szer. Jan. 13 2016, 21:41

Telibe minden, úgy sikerült ahogyan elterveztem, kikerülte a két kunaira kötözött drótot, de a shurikenek ellen nem tudott mit tenni. Úgy gondolom, hogy alaposan kitanulmányoztam a stílusát, az az idő amit még régebben a fa mögött töltöttem pontosan erre szolgált. Hirtelen egy füst bombát hajított felém, de ez nem volt nagy meglepetés, hisz előzőleg is ezt csinálta amikor egy klónt küldtem ki hozzá amíg én a fa mögül figyeltem meg. Ha megint felakar robbantani mint ahogyan akkor is tette az sajnos nem fog beválni, még egyszer egy ilyen trükknek nem dőlök be. Így hátra ugrottam egy jó nagyot és amikor robbant a füstbomba gyorsan csináltam egy klónt, és beküldtem őt a füstbe, én pedig addig elbújtam, a klónom meg addig el játssza azt mintha ismét belesettem volna a csapdájába. És ha már úgy veszem észre, hogy tiszta a levegő akkor a háta mögé settenkedek és hozzá szegezem a kardom. Ha jól viselkedik elengedem, de ha akaratoskodik akkor sajnos nem lesz más választásom.
Chakra: 50%  Állapot: 50%
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Inohara Szer. Jan. 13 2016, 22:25

Bedobtam a füstbe a fuumát és a shurikeneket, majd utánuk a senbont. Úgy tűnt végre sikerült elkapnom. De nagyot tévedtem. Sikerült már kiismernie a trükkjeimet. A hátamnak szegezte a kardját. 
Csak álltam némán, de emelt fővel. Sarokba szorított. Cikáztak a gondolatok a fejemben. De már nem cseleken gondolkodtam. Az már rég kész volt! Sok olyan emlék jutott eszembe, amit már azt hittem elfelejtettem. Láttam magam előtt a csapattársaimat és a senseiemet. Mennyi szép pillanatunk volt együtt. Veszekedések és kibékülések, küldetések és együtt átbulizott éjszakák. 
'Vajon mit csinálhatnak most? Feltűnt nekik, hogy elhagytam a várost? Fognak keresni? Te jó ég mennyi könyvet elolvastam s most mégis úgy érzem mintha elfelejtettem volna élni. Idejöttem, hogy tudást szerezzek s most itt ér a vég. Milyen ironikus, hajszoltam a tudást és most meghalok miatta.
- Még nem is kérdeztem a neved. Milyen bunkó vagyok - mondtam mosolyogva bár ezt ő nem láthatta.
- Az én nevem Inohara. Iwagakuréban nevelkedtem és léptem a shinobi útra. Nem ismertem a szüleimet. A templomban nevelkedtem. A csapdákra és a tőrbecsalásra specializálódtam. Te egy kiváló shinobi vagy. Láthatóan kiváló képzést kaptál. Kiváló a taijutsud elkell ismernem. Sok fájdalmat okozott - tettem hozza mosolyogva. 
- De egy valamit figyelmen kívül hagytál. -  mondtam alig hallhatóan és felrobbantottam a testemen lévő két jegyzetet. 
//Köszönöm a játékot Smile // 


A hozzászólást Inohara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23 2016, 09:31-kor.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Masaru Ibuka Szer. Jan. 13 2016, 23:18

Szerencsére minden úgy ment ahogyan terveztem, a srácra szegeztem a kardot, aki aztán beszélni kezdett magáról, majd kérdezett. Ekkor azt hittem, hogy minden rendben lesz. Épp válaszolni szerettem volna, de ő még motyogott valamit, és akkor hirtelen egy hatalmas robbanás, messze repültem tőle, nagyon nagy égési sérüléseket szenvedtem de úgy tűnt, hogy idővel én túl élem és kimenekülhetek belőle. De mi lett a sráccal, miért robbasztotta fel magát, én nem akartam megölni hisz elengedtem volna, ha mégis próbálkozott volna engem meg támadni akkor is csak úgy támadtam volna meg, hogy komolyabb baja ne legyen és, hogy ne haljon bele. Sajnos egyáltalán nem értettem az orvosi ninjutsuhoz, és szólni sem tudtam senkinek sem, mivel én is csak feküdni bírtam. Néhány óra múlva tudtam csak felállni és nagy nehezen kijönni a mocsárból. Majd egy erdőben pihentem meg és próbáltam energiát gyűjteni, hogy épségben haza juthassak. Majd egy jó pár óra múlva ismét útra keltem így sokszori megállással és pihenéssel jutottam haza, ahol kórházba vittek és ellátták a sérüléseim. Nem tudom, hogy meghalt-e a srác vagy sem, de remélem, hogy valaki a segítségére sietett és túlélte. Amint mondtam már én nem gyilkolni szeretnék.
Chakra: 50%  Állapot: 10%
(Köszönöm a játékot)
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Namikaze Minato Vas. Jan. 24 2016, 13:46

Hát az tuti hogy mindet beleadtatok :DAkkor ezt le is zárom mind a ketten +4 Chakrával gazdagodtok ^^ 
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka vs Inohara Empty Re: Masaru Ibuka vs Inohara

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.