Masaru Ibuka

2 posters

Go down

Masaru Ibuka Empty Masaru Ibuka

Témanyitás  Masaru Ibuka Szomb. Aug. 08 2015, 10:36

Név: Masaru Ibuka
Ország: Füst Országa
Rang: Genin
Szint: D
Chakraszint:
Kor: 11
Nem: Férfi

Felszerelések:

- Hátizsák
- Shuriken tartó (2)
- Széles övtáska (1)
- Shuriken (5)
- Kunai (5)
- Robbanó jegyzet (10)
- Füstbomba (5)
- Drót (2x 5m)

Kinézet:
160 cm magas 50 kg. Szálkás izomzattal rendelkezik, ez valahogy már a génjeiben benne van. Fekete színű és göndör haja van míg a szeme színe kék. Általában a kék színű ruhákat szereti hordani, ő szerinte ez megy a szeme színéhez. Korosztályában elégé jóképű srácnak mondható.

Jellem:
Céltudatos, és eszes srác, minden helyzetben tudd higgadtan gondolkozni és cselekedni is. Imádja a könyveket, rengeteget tanul belőlük. Ha egynek neki kezd olvasni meg sem bír állni addig míg végig nem olvassa. Talán a legfurcsább tulajdonsága az-az, hogy utálja a Konohai nindzsákat. Csak is azért mert az ő nindzsa nemzetük a legjobb és a legerősebb is. Ha nem harcol akkor imád hülyülni és szinte mindent kiviccel, az ember el sem hinné róla, hogy ő egy nindzsa lehet. De milyes eljön az a pillanat, hogy harcolni kell, azonnal megkomolyodik. Ő azok a nindzsákhoz tartozik akik inkább a taijutsu használják és abban jeleskednek.

Technikák:
Alap E szintű technikák, vízen és függőleges felületen való járás.

Előtörténet:

- Hogy ki vagyok én? Hát jó mesélek magamról!
11 évvel ezelőtt születem meg Kemurigakure no Satou-ban. Egyetlen egy testvérem van, egy öcsém ő most fog indulni az Akadémián, szurkolok neki, hogy minden jól süljön el. A Masaru családról annyit kell tudni, hogy egy hatalmas átok ül a családon. Hogy mi az-az átok? Még egyetlen egy nindzsa nem volt köztünk. Pedig mindenkinek ez volt az álma. Nem is értem igazából, hogy nem voltak képesek. Elkezdték az Akadémiát és majd félbe is hagyták kb. a felénél. Az én édesapám jutott eddig a legmesszebb, ő eljutott addig, hogy letehette volna a Genin vizsgát. Ha ő akkor megcsinálja akkor legalább lett volna a családba egy Genin. Hát nem sikerült neki. Édesanyámról nem sok mindent tudok mondani, egy egyszerű háziasszony. Szeret a barátnőivel trécselgetni, ha valami baja van akkor meg folyton apán adja azt ki. Apám második álma az volt, hogy ács legyen, ez legalább sikerült neki. Ebből élünk meg, ebből tartsa el a családot. Apám lehet, hogy nem egy nindzsa zseni, de azért tisztelem mert azt tudni vélik, hogy Kemurigakure-ban nagyúr a nyomor. Sok család nagyon szegényen él. Édesapám is gyermekkorában sajnos nyomorban nőt fel. És még is képes volt onnan kitőrni és felépíteni azt amiben most élünk. Nem vagyunk jómódú család, átlagosan élünk. A szüleimnek köszönhetem, hogy én így nőttem fel és nem kell nyomorban élnem. Hát így fejlődik a Masaru család, fokról fokra. A nyomorban kezdtük és most ott tartunk, hogy az utódok beleértve engem is Kemurigakure shinobi nemzetét erősítsük.
- Ibuka siess már, nem késhetünk el.
- Megyek már na, egyébként muszáj nekem az Akadémiára járnom?
- Hogy mondhatsz ilyet fiam? Te vagy a Masaru család reménysége. MEG KELL CSINÁLNOD - ordította.
7 éves koromban kezdtem el az Akadémiát, akkor még fogalmam sem volt semmiről. Egyébként így vissza gondolva szép éveim voltak ott. A tanáromat a haverjaimmal szinte minden egyes nap kikészítettük. Pedig soha nem beszélt hülyeséget, ha talán jobban figyeltem volna az órákon akkor most még jobb nindzsa lehetnék. Voltak páran az Akadémián akik csesztettek azért mert én vagyok köztük a legfiatalabb. Őszintén szólva magasról tettem rá. Sokkal jobban éreztem magam így, hisz ők még ennyi idősen semmit sem csináltak. Hamarabb kezdtem el, hamarabb fogom beteljesíteni az álmaimat! Most jelenleg 11 éves vagyok, épp tegnap volt a Genin vizsgám, kíváncsiak vagytok, hogy hogyan sikerül? Hát jó mesélek róla. Elsőnek is gondolhatjátok, hogy apám menyire kivolt. Elértem az ő szintjét vagyis megpróbálhattam a Genin vizsgát. Három részből állt a Genin vizsga. Voltak olyan részek amik nem mentek és voltak olyanok amik végül jól sikerültek. A 4 év alatt nem tanultam pedig szinte semmit, még az a szerencse, hogy amilyen könyveket olvastam azokból rám ragadt valami. A Masaru család szerencséjére sikeresen tettem le a Genin vizsgát. 11 éves koromra máris sikerült történelmet írnom. Apám sajnos a kórházba került, egyáltalán nem súlyos de amikor megkapta a hírt annyira megörült neki, hogy én nem is tudom mi baja lett. Bár szerintem az a sok szaké tehet róla. A családban tegnap óta senki sem a saját nevemen hív, mindenki csak így szólít "Genin". Ami más embereknek átlagos, az a mi családunknak csoda. De hiszen a kórtársaim is egytől egyig sikeresen végeztek, és az ők családjaik szinte fel sem vették. Na jó mondjuk az igaz, hogy én csak történelmet írtam 11 éves létemre, ők még jó messze vannak ettől. Very Happy Közben nagyon megszerettem ezt a nindzsa életet, szeretnék nagyon sokat edzeni, hogy erős shinobi legyek.
- "GENIN" mára elég volt az edzés, vacsora idő van.
- Megyek már anya. (Mikor hagyják már abba ezt a "Genin-t", sokszor olyan bosszantóak tudnak lenni.)
Hát kb. ennyit kell tudni rólam és a családomról. Masaru "Genin" Ibuka a későbbiekben még sokat fogtok erről a névről hallani. Wink

Amiket várhatok tőlem a jövőben:


- Kemurigakure no Satou legerősebb és legkiválóbb nindzsája leszek.
- Nagy változást hozok Kemurigakure no Satou életében, Konohával leszünk egyszinten.
- A Masaru család, mint a legerősebb klán.


Tehát a cél a csillagos ég! Én ezt az utat választottam! Very Happy


A hozzászólást Masaru Ibuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 08 2015, 11:42-kor.
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka Empty Re: Masaru Ibuka

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Aug. 08 2015, 11:02

Szia!

Igen, ahogy azt már beszéltük, ez így valószínűleg jobb lesz. Viszont egy icipicit rövid, noha az írás stílusa rendkívül tetszik. Arra szeretnélek megkérni, hogy írj még egy keveset, amiből megtudunk rólad ezt-azt.
Amiről szívesen olvastam volna még (később jól jöhet):
- Vannak-e testvéreid? A barátaid vizsgái mennyire lettek sikeresek?
- Miből él a családod? Kemurigakure nyomornegyedeiben laktok, vagy egy jobb környéken?
- Milyen érzés volt folyton a legfiatalabbnak lenni az akadémiai évfolyamokon?


Jó, csak egy pár sorrar bővítsd ki kérlek és azután megint megnézem ^^
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka Empty Re: Masaru Ibuka

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Aug. 08 2015, 11:49

Remek, így már el tudom fogadni! ^^



Rang: Genin
Chakraszint: 100
Szint: D
Pénz: 2500 ryou
Jutsuk: Alap E szintű jutsuk + Füst klón Jutsu, ami minden egyes Kemurigakureinek alapképesség. A Függőleges felületeken való járás képességét is megadom, mint ajándék-készség.
Viszont a vízen járást majd el kell sajátítanod. ^^


Írj adatlapot és jó játékot kívánok ^^
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Masaru Ibuka Empty Re: Masaru Ibuka

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.