Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

4 posters

Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akira Pént. Május 20 2016, 11:02

Akihiro baljós reggelre ébredtél, pedig az időjárás nem ezt sugallja. Süt a nap, csicseregnek a madarak, mindennki teszi a dolgát, mintha nem is háború lenne, hanem egy átlagos nap egy átlagos falu életében. Te mégis érzed, hogy valami készül, sötét fellegeket látsz közeledni, de nem a falura jönnek hanem hozzád. De az is lehet, hogy nem veszel észre semmit és a gondolatot is elhessegeted. Akárhol is vagy a szobádból kilépve Kenji nagybácsid vár reggelit készítve. Érzed vagy sem, ez túl furcsa. Minden tökéletes. Ilyenkor szokott beütni a vész. Kilépsz a szobádból és a bácsikád egyből leteszi eléd az ételt, majd egy másik adaggal leül melléd.
- Hogy aludtál Aki? Amíg te az igazat álmát aludtad egy küldönc jött, aki küldetést hozott neked. Én sem tudok semmit, csak azt mondták, hogy az összes felszereléseddel együtt legyél a falu kapujában délután kettőre.
Befejezve a mondandóját elkezdte belapátolni a reggelijét és láthatólag nem is akart többet mondani.


A hozzászólást Akira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 25 2016, 19:12-kor.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akihiro Jaken Pént. Május 20 2016, 16:19

Eljött egy újabb nap. A napfény rávilágított az arcomra az ablakon át, így a természet vált az ébresztő órámmá.

De valahogy furcsa érzés fogott el. Azonban ezzel mit sem törődve, bementem a fürdőbe és megmosakodtam. Ahogy az emeleti lépcsőn lesétáltam, megpillantottam Kenji bácsit az étkezőben. Odamentem hozzá, és lerakta elém a reggelit. Elkezdtem falatozni és… Itt következett a legfurcsább rész… Finom volt! Igen, finom! Elképzelni sem tudtam, hogy mi történhetett, de kirázott a hideg. Ebben a pillanatban elmondta, hogy küldetésre kell mennem, és hogy a legyek kapunál délre. És csend volt… Nem beszélt tovább. Egyre inkább furcsább ez a nap.

Így hát felmentem a szobámba, és összekészítettem mindenemet. A lábamra erősítettem a shuriken tartót, felvettem az övtáskámat és a hátizsákomat, és telepakoltam őket fegyverekkel, élelemmel, az elsősegély készletemmel és a szerszámos táskával, valamint néhány könyvel különböző jutsuk leírásáról, ha netán valamikor lenne egy kis szabadidőm. Majd felcsatoltam Inazumát is, aki már szinte a részemmé vált, és megindultam a kapu felé.

A nyüzsgő Konohán átvágva indultam a kapu felé, de csak szép lassan, nézelődve, mivel délig időm az volt bőven. Végül odaértem a kapuhoz dél előtt körülbelül húsz perccel, majd leültem az egyik fának a tövébe, és csak várakoztam szemlélve a környezetemet.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Nirau Nakumi Szomb. Május 21 2016, 17:31

Egy váratlan dolog történt velem. Omi hazajött egy hírrel, ami leginkább engem lepett meg a családból. Elmondta, hogy most volt egy küldetésen Konohagakuréban és  megkérték, hogy adjon át egy levelet nekem.

~ NEKEM?! Hogy történhetett ilyen? Engem soha semmibe nem avatnak be, mindig mindenből kihagynak.~

Éppen ezért voltam meglepődve. Mindenki engem nézett, amikor Omi átadta a levelet és emiatt akkora stressz volt a vállamon, hogy inkább elvonultam a szobámba, hogy egyedül olvashassam el a levelet. Nem volt benne sok minden, csak ennyi:
 
Kedves Nirau Nakumi,

Örömmel közöljük önnel, hogy egy szövetségprogram keretében a falunkban kap küldetést, ha elvállalja. Amennyiben szeretne részt venni jelenjen meg Konoha főkapujánál a levélen látható dátumon. Reméljük elfogadható az ajánlat és láthatjuk majd a teljesítményét a saját szemünkkel is!


Tisztelettel,
Konohagakure vezetősége
 

A levélen nem volt különösebben dátum, de azt tudtam, hogy körülbelül öt nap az út az én tempómban Konohába. Az mégis rajta volt, hogy délután kettőre kell ott lennem a következő pénteken. Mivel péntek volt nem aggódtam, ezért elmondtam a családnak. Nagyon büszkék voltak rám és anya segített is összepakolni. Nagyon hosszú alvás “szünet” következett, mert vagy huszonnégy óra múlva léptem ki úja a szobámból. Sietve fogtam a cók-mókom elköszöntem attól aki már ébren volt és elindultam. Az út eléggé hosszú volt, és hát az elején persze nagyon nem voltam fáradt, hiszen rengeteget aludtam. Mire végre odaértem a kapuhoz még csak dél volt, de egy fiú már ott állt, ezért csatlakoztam hozzá, hátha ő lesz a csapattársam, a béke érdekében…bármi lehetséges!


A hozzászólást Nirau Nakumi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 24 2016, 20:29-kor.
Nirau Nakumi
Nirau Nakumi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Tartózkodási hely : Yukigakure no sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akira Kedd Május 24 2016, 19:35

Érdekes fejlemények vannak készülőben, hogy egy semleges ország kunoichije a szövetséges csere program keretében Konohába megy. Fura dolog, amibe a jelenlegi Hokage nem biztos, hogy belement volna, de hát néha megőrülnek a hivatalnokok és valószínűleg most is ez történt, de hát már nem fogja visszavonni a dolgot. A határon és a kapuban is ellenőrizték Nakumi levelét, de az bizonyíthatóan eredeti volt, így senki nem szólt érte semmit. Jaken várakozik, hogy hátha jön valaki, szemtanúja lesz az idegen lány igazoltatásának. Nem tudják, hogy megfigyelik őket, a vezető, aki majd a küldetésen lesz a mesterük. Egyelőre viszont nem mutatkozik.

//gyorsan szockodjátok le magatokat, mert nem ezzel akarom húzni a küldetést.//
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akihiro Jaken Kedd Május 24 2016, 21:17

Ahogy ott üldögéltem a fa tövében, egyszer csak egy nagyjából velem egykorú lány közelített felém. Hosszú fehér haja a derekáig ért. Nagyon magas volt egy lányhoz képest, pontosan velem egy magasságú lehetett. Fejpántján ott díszelegtek a hópelyhek, amik jelezték, hogy Yukigakuréből jött. Nem tudtam, hogy hogyan kerülhetett ide, de nem is rám tartozott, mert akkor már rég elfogták volna, hogyha engedély nélkül lépte volna át a határt.
Egyre közelebb és közelebb jött hozzám, így gondoltam, hogy engem célzott meg, mint partner. Fölálltam a földről és felé fordultam: - Szia! Nagyon céltudatosan jöttél felém, mint aki teljesen tisztában van a dolgokkal. Talán te lennél a csapattársam a küldetésemen? Ha netán tudsz részleteket beavatnál? Egyébként Akihiro Jaken vagyok, örülök a találkozásnak. Látom Yukigakuréből jöttél. Szép hely?
Miután feltettem a kérdéseimet, várom a válaszokat, majd tovább kémlelem a környezetemet, mert nyilván jönnie kell valakinek, aki tájékoztat minket (de legalábbis engem, ha nem leszünk csapattársak), a küldetés részleteiről.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Komimushi Zanami Kedd Május 24 2016, 21:55

//Véletlen, hogy ezzel a karakterrel küldtem, már kint van a jóval! //


A hozzászólást Komimushi Zanami összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 02 2016, 09:17-kor.
Komimushi Zanami
Komimushi Zanami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Az álmaimban


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 289

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Nirau Nakumi Kedd Május 24 2016, 21:59

Mire már elég közel kerültem a fiúhoz, megláttam, hogy engem fikszíroz, aztán odajött hozzám. Ez kissé meglepett, aztán leszólított. Láttam rajta a Konohai fejpántot szóval tudtam, hogy ide valósi, és abból ahogyan közeledett felém arra is rájöttem, hogy valamelyest magabiztos is. Amint megszólalt, rá néztem és majdnem akkora volt mint én, korilag sem lehettünk nagy különbségben. Végre meg is hallottam, hogy mit is mond valójában.:

- Szia! Nagyon céltudatosan jöttél felém, mint aki teljesen tisztában van a dolgokkal. Talán te lennél a csapattársam a küldetésemen? Ha netán tudsz részleteket beavatnál? Egyébként Akihiro Jaken vagyok, örülök a találkozásnak. Látom Yukigakuréből jöttél. Szép hely?

Először nem tudtam mire vélni,de egy kis gondolkodás után rájöttem, hogy mit mondjak. Mivel nem ismertem nem akartam túl bőbeszédű lenni, nehogy elítéljen.

- Szia! Én Nirau Nakumi vagyok. Yukigakuréból, de abból ahogyan a fejpántomat nézed, erre már talán rájöttél. Yukigakure kifejezetten szép ország, már az én szemszögemből, hiszen ott élek. Szó ami szó, imádom, az az otthonom és hát, hogy mit nem mondjak...elég sok a hó, de én akkor is imádom. Valójában nem tudok sokat a küldetésről, sem rólad...szóval ha gondolod, mesélj te is magadról és Konoháról egy keveset.
Nirau Nakumi
Nirau Nakumi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Tartózkodási hely : Yukigakure no sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akira Kedd Május 24 2016, 22:44

//Menjetek még egy kört és majd írok//
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akihiro Jaken Szer. Május 25 2016, 17:02

Miközben a környéket figyeltem, nem nagyon láttam arra utaló jeleket, hogy bárki is közelítene azért, hogy tájékoztasson, így tovább folytatódott a beszélgetésem a lánnyal. Miután megkaptam a kérdéseimre a választ a lány tett fel kérdéseket.
 - Sajnálatomra nem vagyok tőgyökeres konohai,alig pár hónapja érkeztem a faluba egy vándorlás után a nagybátyámmal. Viszont azt tudom, hogy a falu rendkívül életteli, és gyönyörű a környék. Én magam teljesen átlagos vagyok. Igyekszem minél többet edzeni a megerősödés céljából, hogy megvédhessem a falumat, ami befogadott és az otthonomnak nevezhetek - mondtam - Bármi áron... - tettem hozzá kissé elmerengve.
Igazából sosem voltam túl jó az ismerkedésben, így ismét elkezdtem kémlelni a környéket. Természetesen válaszolok, ha netán lenne még kérdése a lánynak, de ha hallgat, akkor én sem teszek másképp. 
Mostanra már bizonyosan dél van, hisz a nap már egyértelműen az ég tetején jár, ezáltal egészen biztos, hogy valakinek meg kell jelennie, hogy tájékoztasson.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Nirau Nakumi Pént. Jún. 03 2016, 18:36

Bemutatkozásunk után nem éreztem bármi ellenszenvet Jakenben. Kifejezettem kedvesnek és megbízhatónak tűnt, akár csak Mito. Látszott rajta, hogy ő szintén nem tudja pontosan, hogy mi is lesz, de azért látszott rajta, hogy érett, mert nem nyivákolt, hogy mi lesz velünk, hanem mindent magában tartva állt mellettem, aztán megszólalt és elárulta, hogy csak nem régen érkezett Konohába, de máris otthonának tekinti. Ez meghatott, mégsem tudtam rá mit mondani. Akárcsak Jaken én szintén csak arra tudtam gondolni, hogy mi lesz itt és mit foguk tenni, hogy ha megjelenik valaki, már ha megjelenik. Mindenesetre az is lehetséges, hogy senki nem fog jönni, de akkor én biztosan elmennék a főhadiszállásra, hogy kiderítsem mi történik. Azért, remélem erre nem kerül sor és valaki majd segít nekünk.
Nirau Nakumi
Nirau Nakumi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Tartózkodási hely : Yukigakure no sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akira Pént. Jún. 17 2016, 13:51

Két fura szerzet, akiket egymás mellé sodort a szél. Egyik sem konohai, mégis most a falunak hajtanak végre küldetést eddig ismeretlen feladat elé nézve. Lassan kezdenek összemelegedni, legalábbis a beszélgetés nem döcögős, bár mind a ketten kérdésekkel a fejükben és félénken válaszolnak vagy kérdeznek, hiszen nem tudnak semmit és így nehéz kideríteni, hogy vajon egy csapat lesznek-e. Beszélgetésüket egy szellő zavarja meg, ami egyre erősebb, majd megjelenik egy nő. ha nem lenne ilyen hatásos a belépője, azt se hinnétek róla, hogy ninja. Nem látszik rajta a falu szokásos egyenruhája, sőt igazából semmi nem mutat arra, hogy ilyenfajta képzést kapott volna, hiszen látszólag fegyver sincs nála. Ki tudja? Talán valami rossz vicc az egész? De nem. Megszólal.
- Sziasztok! Jaken és Nakumi?
Kérdez, majd felemeli a kezét megnéz valamit a tenyerében és válaszra sem várva folytatja.
- Remek, akkor ti lesztek a szerencsések, hogy a társaságomat élvezhetitek. küldetést kaptatok, amiről vélhetően semmit nem tudtok, de akkor fel is homályosítalak titeket. Kumo hadban áll és elég sok ninja ment ki a védelmére tőlünk is, ez pedig segíti a bűnözést. A falunk felé vezető úton egyre gyakrabban tűnnek el karavánok. Annyit sikerült kideríteni, hogy leginkább piti bűnözök, akik egy akadémiai tanuló szintjén értenek a chakraformázáshoz, de körülbelül ennyi. A mi feladatunk, hogy megtisztítsuk a terepet, de legalább elijesszük őket, hogy ilyen ne történhessen. Benne vagytok?
Természetesen a kérdés költői, nem várt választ.
- Remek? Kérdés? ha nincs akkor indulhatunk is!
Indul el céltudatosan a falu kapujához, majd azon kívülre. Mikor kiér a falu határát jelző "építményen" még 2 másodpercre hátrafordul, majd felugrik a fára és ott vár, hogy mit tesztek.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Akihiro Jaken Kedd Júl. 05 2016, 10:00

Egyik pillanatról a másikra, egyre erősödő szél támadt, ami belekapott a mellettünk lévő fának a lombozatába, és azt kezdte ringatni. Egyből ezután egy nő jelent meg előttünk. Formás volt, formás… Ezt le sem lehetne tagadni. Viszont egyáltalán nem úgy nézett ki, mint egy shinobi. Azonban miután a nevünkön szólított, már biztos lehettem benne, hogy bizony ő fog vezetni minket. Részben tájékoztatott is minket a küldetésről, majd egyből neki is vágott az útnak. Vetettem egy pillantást Nakumira, majd a nő után indultam. Elhaladtam a hatalmas kapu alatt, majd felugrottam egyből a fára mellé.
 - Egy nevet esetleg nekünk is szabad tudnunk? Csak hogy tudjam, hogyan szólítsam.
A válasz után már a küldetésen jár az agyam. Lássuk csak, lesz néhány bűnöző, akiket szét kell zavarnunk. Ez még nem probléma, amíg tényleg ilyen gyengék, és nincsenek rengetegen. Viszont, ha valaki erősebb, mondjuk egy szökött ninja az élükre áll, és netalán tán még képzi is őket, akkor már nagyobb gondban vagyunk. Persze lehet, hogy még így is elbánunk velük, mert sem Nakumi, sem pedig a Sensei képességeivel nem voltam tisztában. Majd eldől, hogy hogyan is alakulnak a dolgok. Minden esetre, én készen álltam az indulásra, és felnéztem az égre, hogy milyen idő is vár ránk az úton. Miután ezzel megvoltam, várom a Sensei parancsait.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Nirau Nakumi Kedd Aug. 02 2016, 09:53

A beszélgetésünk lassan de biztosan elcsillapodott és én csak elkezdtem körülnézni Konoha kapujának tövében. Csak nézelődtem és nézelődtem, amikor megjelent egy fiatalabb nő. Egyből a lényegre tért, mert amint egy fuvallattal megjelent, azonnal megkérdezte, hogy azok vagyunk-e akik. Ez kicsit jobban megvilágította érkezésének lényegét, és felvilágosított arról, hogy miből áll majd a küldetésünk. Ennek tudatában el is indult a kapu túloldalára, ahol hamar fel is ugrott egy közeli fára, aminek a ágait úgy fújta a nyári szellő, mintha simogatná. Nem sokkal a nő után, Jaken is követte őt a fára. Egyből felmerült nála egy remek kérdés. Megkérdezte tőle, hogy mi a neve. Bár én még a kapu falu felőli oldalán voltam, hallottam amit mond. Persze én sem szerettem volna kimaradni semmiből, ezért követve őket, én is odamentem a fához, de mielőtt felugrottam volna firtattam Jaken kérdését:

- Oh...ez egy remek kérdés, én is kíváncsi lennék arra, hogy, hogy hívják. -sajnos más kérdés nem is jutott eszembe, ezért csak vártam a választ

Ezután én is felugrottam a fára és vártam a választ, miközben az ág amin gugoltunk mozgott a friss szellő által. 
Nirau Nakumi
Nirau Nakumi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Tartózkodási hely : Yukigakure no sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Akihiro, Nakumi vs Akira "JM" Empty Re: Akihiro, Nakumi vs Akira "JM"

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.