Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

3 posters

Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Csüt. Okt. 13 2016, 18:49

Egy hatalmas, kézzel rajzolt térképet méregettem hunyorogva. Kazuya valamiért nem bízott a tájékozódási képességeimben, ezért hogy valamivel nyugodtabb szívvel engedhessen utamra, ezt nyomta a kezembe. Ez mind szép és jó, de csak Konoháról ad képet. Különben is mi a garancia rá, hogy még mindig ugyanúgy néz ki, ahogyan Ő emlékszik rá? Lehet hogy öregebb, mint maga Konoha! Nem tudom hol vagyok, sőt azt sem, merre kéne tartanom. Ráadásul elfogyott a két napra elegendő élelem ellátásom is. Jó-jó, lehet, hogy nem kellett volna megenni egyszerre az összeset három óra leforgása után, de hát a fene sem gondolta hogy ilyen követhetetlen ez az út. Talán jobban is kellett volna figyelnem, miközben magyarázott az öreg, de éppen a pirítósomat tanulmányoztam, amibe egy mókus alakú folt égett bele. Utálom a mókusokat! Ennek fejében még egy láda is van nálam, amire vigyáznom kell és nem nyithatom ki. Tudom, mert már próbáltam. Tudomásom szerint valami titkos dokumentum van benne, amit a Fű Országa szeretett volna kiközvetíteni a Tűz Országának. Bár így aligha tudom elvinni, ha azt sem tudom, merre vagyok arccal. Az egyetlen, amit tudok, hogy ez a furcsán széles törzsű fa már ötödjére köszön vissza rám. Még csak útbaigazítást sem tudok kérni tőle! Meg senkitől sem.

Lássuk csak... Mit is mondott Kazuya? "Izuna ne egyél annyit!" "Izuna miért töröd össze folyton a tányérokat? Műanyag tányérból fogod enni a rament!" Hm nem, ez nem az. "A Tűz Országa szomszédosan helyezkedik el a Fű Országával. Mindössze annyi a teendőd, hogy *mókus alakú folt a pirítóson*..." Hát ez remek. Azt hiszem az a legjobb, ha mára letáborozok. Összeszedtem egy kis tűzifát majd kisebb bosszankodás és izzadtságos munka árán sikerült csiholnom egy kis tüzet. A hátitáskámból előhalásztam a hálózsákomat, majd gondosan leterítettem a földre elég közel a tűzhöz. Egy közeli tóban fogtam magamnak pár halat, és a tűz előtt, nyársra húzva sütögetni kezdtem őket. Mikor már elkészültek, alig vártam, hogy beleharapjak egy hatalmasat. Már szétnyitottam az állkapcsom harapásra készen, mikor hirtelen léptek nesze ütötte meg fülemet és megpillantottam egy srácot. Hozzám képest elég magasnak tűnik, a haja és a bőre pedig már-már zavaróan fehér. Ha vörös szemei lennének, még akár albínó is lehetne. Mindenesetre nem az a lényeg, hanem hogy egyrészt mit keres itt, másrészt pedig csakis egy módon tudhatom meg, hogy jó ember-e.

- Halat? - kérdezném tőle, egészen a lelkébe bámulva igazán elszánt, komoly hanghordozással. Mindent ez a válasz fog eldönteni.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Csüt. Okt. 13 2016, 20:23

Határvadász koromból megmaradt berögződés, hogy úgy járjam a határt jelentő természetet, hogy ne tűnjön föl senkinek, hogy ninja vagyok. Tulajdonképpen shinobi egyenruhám van rajtam a Henge no Jutsunak köszönhetően, azonban inkább tűnök egy erdőt járó nemesnek, semmint shinobinak. Voltak páran, akik már fennakadtak ezen az egyszerű cselvetésen, egyszer még banditákkal is meg kellett küzdenem ebből kifolyólag. A végén ők fizettek nekem váltságdíjat csak élve távozhassanak. De, hát ilyen ez a szakma, sosem lehet tudni, hogy a következő bokorban kivel fut össze az ember fia. Apropó erdő, bokor .. a kisállatok nem tudnak tüzet gyújtani, tehát jogos a feltevésem, hogy valaki kempingel az erdőben a határ mentén. Nekem pedig az a dolgom, hogy az efféle eseteket kivizsgáljam és ha kell közbeavatkozzak. El is indultam a füst nyomán a tábor felé, a ninjutsumnak köszönhetően, még mindig nem látszódott, hogy egyenruhát viselek. 

Érkezésemkor, komoly meglepetéssel kellett szembesülnöm, egy nő ült a tábortűznél és éppen Konohai Sárkányhalat sütögetett. Na mármost vagy túl bátor, vagy nem helybéli, hogy a mérgező jószágot akarja megenni. Ugyan nem halálos, de minden épelméjű elkerüli messzire, a Sárkányhal okozza a legrosszabb gyomorégést az egész ismert földkerekségen. Ráadásul, már az első falat után szétterjed az ember szájában az égő érzés, amiről a nevét kapta.
- Nem köszönöm. S ha rám hallgat, a vörös pikkelyes halat nem eszi meg! - kíváncsi vagyok mennyire figyelt oda a pecázás közben, ugyanis a Sárkányhal vörös pikkelyekkel rendelkezik, de mostanra az összes hal pirosra pirult. 
- Mi járatban errefelé, ilyenkor, ha megengedi a kérdést? - teszem fel a rutin eljáráskor szokásos kérdések egyikét.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Hétf. Okt. 17 2016, 17:02

- Ha nem, hát nem. Ugyan miért ne tenném? - horkantam fel hitetlenkedve és egy hatalmas harapást ejtettem a kezemben lévő halon, miközben mélyen a férfi szemébe néztem és hangosan csámcsogtam. A következő pillanatban már azt lehetett látni, hogy eldobom a halat és dülledt szemekkel kapok a torkomhoz, majd veszettül kutakodok a táskámban a kulacsomért, amiből rögvest hatalmasat kortyolok. - Ja, hogy ezért. Hamarabb is szólhatott volna! - hibáztatnám köhécselve és fojtott hangon a fickót, húzott szájjal.

- Épp Konohába tartok, de nem találom. - vallanám meg még mindig köhögve egyet-kettőt és megvakarnám a fejem. - Azt mondták, ott a sziklákba emberi arcok vannak vésve, de itt az egyetlen, amit a sziklákból ki tudok olvasni, az az, hogy eltévedtem. - sóhajtanék. - Ráadásul még az élelmem is elfogyott, és ezek szerint nem túl biztonságos a környéken csak úgy étel után nézni. Ha meg tudná mondani, merre kell mennem, azt megköszönném. - mondanám a férfinak egy mosollyal megtoldva. Ekkor átfutott az agyamon, hogy mi van, ha meg sem bízhatok benne. Még a végén félrevezet! Bár a halról is figyelmeztetett. Ha rossz szándéka lenne, minden bizonnyal már rég kihasználta volna a helyzetet. Vagy csak épp ezt akarja velem elhitetni! Hmm... Gyanús! Naaagyon gyanús! Hunyorogva tekintenék a fickóra és karom összefonnám a mellkasom előtt, majd várnék egy kicsit és óvatosan a másik nyársra sandítanék, amin még sült hal van. Megvárnám a megfelelő pillanatot, majd felkapnám és felpattannék. A nyársat a férfira szegezném, fenyegetően lóbálva.

- Várjunk csak, miért mondom én el ezeket? M-maga kicsoda?! - kérdeztem igen biztos védekező pozíciómban. Mert a nyársnál ugyan mi lehetne ijesztőbb...
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Hétf. Okt. 17 2016, 23:11

A nő nem kapcsol azonnal és nekilát vígan eszegetni a halból. Alig telik el néhány pillanat és a várt hatást produkálja. Nos, én szóltam. Arcomon széles mosoly terül el, amikor a kulacsból fogyasztott italnak köszönhetően az ifjú hölgynek végre ismételten lesz ereje, hogy a beszédre és ne a fájdalomtól való fuldoklásra koncentráljon.
- Idejében szóltam, emlékeim alapján, Ön volt az, aki a figyelmeztetés ellenére, mégis fogyasztott az ismeretlen ételből. 

Nyugodtan és csendben, olykor-olykor bólintással nyugtázom a mondandóját. Tehát Konohagakurét keresi, nos nem hiába rejtett falu, nem könnyű megtalálni. Jól el van dugva és aki még nem járt ott, az nem is fogja egykönnyen megtalálni, annak ellenére, hogy elég nagy. Persze, az is lehet, hogy ez a nő egyszerűen képtelen meglelni, talán elvesztette az útmutatást vagy éppen a vezetőjét. Amikor elkezd hadonászni a nyárssal és olyan kérdéseket szegez hozzám, amelyek egy részére nem tudom a választ, a másikra pedig nem vagyok hajlandó válaszolni egy ismeretlen nő számára. 
- Ejnye-ejnye, hát senki sem mondta még Önnek, hogy a jóakarónk előtt nem hadonászunk? Miért mondja el? Mert a lelke mélyén ismeri a mondást: jó tett helyébe jót várj. Mit gondol, ki vagyok én? Bizonyára nem a Mikulás és nem is halőr, mert jóval korábban szóltam volna, hogy dobja vissza azt a szerencsétlen jószágot. Persze, hogy nem találja Konohagakurát, tudja miért? Mert az avarban rejtőzik. Itt-ott és mindenütt. Az a helyzet, hogy valaki eldugta és azóta illetéktelenek nem is találhatják meg. 
Most mondja valaki, hogy nem vagyok segítőkész! Ahelyett, hogy útbaigazítanám, még a bolondját is járatom vele és holmi szójátékokkal szórakoztatom. Na jó nem őt szórakoztatom szójátékokkal, sokkal inkább magamat. Ez a nő éhen is halhatna ebben az erdőben, ha én most szépen lassan lelépnék. 
- Minek keres egy falut, ami elrejtőzött? - kérdezem továbbra is tréfásan, indítékairól. - Kevesen merészkednek errefelé háborúban és jelentik ki, hogy keresik Konohát. 
Mondom, majd egy óvatlan pillanatban, megpróbálom lekapni a sült halat a nyársról, jó esélyem lehet a manőverre, ha sikerült megzavarnom a válaszaimmal. Milyen rendes vagyok, még a vacsoráját is elszedem. 
- Ez ehető, nyammm nyammm... - mondom, miközben beleharapok a nem mérgező halba. Miután lenyeltem a kellemesen átsült halfalatot, válaszolok neki arra a kérdésre, amire még nem adtam választ. 
- Elárulom, hogy ki vagyok: aki megeszi a vacsoráját.
 Mondom mindenféle komolyabb kétségek nélkül. Nekem szemlátomást nem tűnik veszélyesnek, bár ... nem. Ha itt hagynám, egyszerűen éhen halna, még az ANBU-nak sem kellene keresnie, elhordanák a hangyák.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Vas. Okt. 23 2016, 17:50

Sűrű pislogással fogadtam az okfejtését, amiből nem lehetett kivenni semmit.

- Engem nem ver át! Ha mikulás lenne, akkor most elémparkolna a rénszarvas hajtotta szánjával egy általam összeválogatott kívánságlistával a kezében és halomszámra dobálná az ajándékaim! - feleltem bosszúsan, mire a férfi nem hagyott alább a bicskanyitogató stílusban folytatott monológjával. Az alapvető tiszteletet megadom mindenkinek. Egy bizonyos pontig, és ezen a ponton most léptünk túl. - Na jó, ebből elég! Te meg mindjárt a föld alatt fogsz rejtőzni, ha nem hagyod abba! Annyi különbséggel, hogy Téged nem is fognak keresni! - feleltem ingerülten, hadonászva a nyárssal.

Kíváncsiságát nem leplezve kérdezősködött tovább, vajon miért kereshetem Konohát. Mintha az orrára akarnék kötni bármit is! Nem lehetek olyan felelőtlen, nemde? Nem is tudom, mit gondol!

- Nem mindegy? Mintha köteles lenné... HÉ! - szakította félbe a bizonyára kedves válaszom egy cselekedet. Egy cselekedet, amit soha nem fogok tudni elnézni. - Szórakozhatsz a kinézetemmel. Szórakozhatsz a tetteimen.  Szórakozhatsz velem. De ha a kajámmal szórakozol, akkor az lesz az utolsó dolog, amit valaha teszel! Különben is, máshol éheznek és örülnének egy ilyen ételnek! Mint például Én! - keltem ki magamból másodpercek leforgása alatt, ahogyan jóízűen beleharapott a halba, amit kemény munkák árán sütöttem. - Nem-nem. - csóválnám meg fejem -  Engedd meg, hogy én áruljam el, ki vagy: Egy seggfej! - kiabálnék rá, majd idegességtől remegő kezemmel nyúlnék a shurikentartómba, ahonnan egy füstbombát vennék elő és egy határozott mozdulattal levágnám a földre. A takarásban létrehoznék egy földklónt, 20% elemi chakrával ellátva. Míg a klónt kiküldeném a füstfelhőből, hogy rontson neki a férfinak és kezdjenek ököltusába, addig én a Lefejező Technikát alkalmazva eltűnnék a föld alatt és bemérném a pontos helyzetét, majd a megfelelő pillanatban felnyúlnék és megragadnám a bokáját, hogy lerántsam, míg én kiugrok a föld felszínére.





Ha ez mind sikeres, az egyik szandálom talpát a fejtetőjén nyugtatnám, némi nyomás keretében.
- Finom volt? - kérdezném tőle idegesen. Ha továbbra is megtartja a pimasz stílusát, kénytelen lennék komolyabb eszközökhöz folyamodni.

______________________
Kezdő chakraszint: 264
Kezdő Taijutsu pont: 12
Állapot: 100% (rage mode on)
Chakraszint: 80%
Felszerelések: 10m drót, 5 db füstbomba (-1), 1 tanto, 10 kunai, 10 shuriken, 10 robbanó cédula, 10 senbon, elsősegély készlet
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Vas. Okt. 23 2016, 18:45

Úgy tűnik, hogy beszélgető partnerem, kissé gyenge idegzetű. Már kezdeti szójátékaimat sem veszi jó néven és egyre jobban belelovalja magát az erőszaktételbe. Mintha én bántanám. Egyszerűen csak nem értem, hogy miért kell ilyen hamar elveszítenie a fonákot és fenyegetni azzal, hogy bántalmaz. Persze, lehet azt hiszi, csak egy pimasz civil vagyok, hiszen a Henge még mindig aktív. gyermeki fenyegetését, csak mosollyal nyugtázom, majd amikor elkiáltja magát, hogy seggfej vagyok és a shuriken tartójába nyúlkál, már akcióra készen állok. Amikor megpillantom, hogy elővesz egy füstbombát, én már tudom, hogy mi lesz az első dolgom. Amikor elhajítja, akkor venném alkalmazásba a Shunshin no jutsut, amelyhez a takarást, ő maga alkotta meg nekem a füstbomba eldobásával. A füstbombától nem tudom, hogy mire készül, de valójában, ha alkalmaz egy ninjutsut, amíg létrehozza, legyen az bármi, addig az én mozgásomat sem tudja megakasztani. A Shunshinnal egy elég vastag fához, majd annak egy elég erős ágára futnék föl, majd egy újabb ninjutsut vennék alkalmazásba, a Kakuremino no jutsu használatába kezdenék. Mindezt arra alapozom, hogy elég gyors lehetek ahhoz, hogy amíg ő ninjutsuzik, addig, gyakorlatilag két alap, gyorsan létrehozható technikának köszönhetően, elrejtőzhetek. A füsttől, nem láthatja, hogy hová lettem, ha pedig használ egy ninjutsut, tulajdonképpen arra kell koncentrálnia, hogy megfelelően létrehozza, bármi is legyen az. A felkészültségemmel sem lehetek megkésve, hiszen hangsúlyából és fenyegető viselkedéséből adódóan, gyakorlatilag előre értesített arról, hogy elpattan nála a húr és valamit akciózni fog. 

Elég türelmes vagyok ahhoz, hogy kivárjam a következő lépését és amikor meglátom, hogy előlép a füstből. ( A földklón) Továbbra is csöndben lapulok. Egyelőre kivárok, hogy mit tesz és elkönyvelem magamban, hogy a látható lány, egy klón lehet. Senki sem dob el azért egy füstbombát, hogy aztán előjöjjön belőle, különösebb változtatások nélkül. Persze, lehet, hogy valamilyen belső jutsut használt, de bármi is legyen a földön, akár a lány, akár a klónja, egy időbe beletelik, amíg megtalál. Ha pedig feljön a fára, akkor én leszek előnyben, hiszen fogadhatom és kitalálhatom, hogy mi légyen a következő lépésem. Már persze, amennyiben megtalál, hiszen ha elég gyorsan sikerült a jutsukat létrehozni, akkor egykönnyen nem találhat meg, hiszen akár elfuthattam volna valamerre az erdőben is. Az erdőben pedig nagyon sok van, méltatlanul szerencsésnek kell lennie ahhoz, hogy elsőre megtaláljon, melyik fán vagyok. 

      

______________________________
Felszerelések: 
- Ninja overál: Az övén, 1 db Tanto.
- Ninja szandál
- Taktikai mellény: jobb oldal zseb: 2 füst bomba, jobb oldal Shuriken tartó, 5 shuriken. A hátán, tokban 1 db Ninjato
- Hátizsák: 10 energiatabletta, elsősegély csomag, 3 füstbomba, 3 kunai ( PvP-n ne számold ) 
- Shuriken tartó, jobb lábon: 2 kunai 

Állapot: 100 % 
Chakra szint: 95%
Aktuális chakra: 259
Taijutsu: 22
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Pént. Okt. 28 2016, 23:46

A pillanatok leforgása alatt kreált - nagyon is remek -  tervem meghiúsult. Az a nyavalyás! Le merem fogadni, hogy az előbb még itt volt. Hová lett? Miért nem érzem őt? Doton chakrám kétségbeesetten terjeszkedett, egyre szélesebb területen a talaj mentén, de nem találta célpontját. A kivárás taktikáját alkalmaztam egy darabig, míg lépteket nem érzékeltem. Ő lesz az!

Egy önelégült mosollyal a képemen mértem be a helyzetét, majd pontosan alá helyezkedtem. Felnyúltam a föld alól és magabiztosan ragadtam meg bokáját - aminek egyébként igen jó tapintása volt - , majd egy erős rántással a föld alá kényszerítettem. Elégedetten ugrottam elő ugyanazon lendülettel, és csípőre tett kézzel hunytam le szemem. Már emeltem is jobb lábam a fejtetője felé, hogy egy kisebb elégtételként sajtoljak ki belőle egy bocsánatkérést. Ám ahogy kinyitottam a világoszöld szemeim, olyan hirtelen is húztam vissza a szandálom talpát a kobakjáról. Vagy mondhatnám inkább úgy is, a kobakomról. Igen, Én voltam az. Hm, nem is tudtam, hogy ilyen jó fogású bokáim vannak. Valamilyen szerencsétlen véletlen folytán magamat, akarom mondani a klónomat ejtettem csapdába. Idegességemben lerúgtam a fejét, ami lerepült és el is porladt törmelékekké, azonban a klónom saját chakratartalékát használva regenerálta magát és előbukkant a földből. Dacosan elfordítva fejem, nem voltam hajlandó ránézni sem. Mégis miért akkor sétálgat, amikor az ellenfelem akarom megleckéztetni?! Nem is mondtam neki, hogy sétálgasson! Sőt azt kértem, hogy kezdje el püfölni, amíg én magánakciózom a föld alatt! Rossz földklón, rossz!

Ami viszont a legfontosabb, hogy az a nyomorult meglakoljon a felém intézett stílusáért. Nem bánhat senki Kenshiro Izunával így csak úgy! Bizony ám! Gyorsan ide-oda kapkodtam fejem és kutattam a férfi hollétét. Mindez eredménytelen volt.

- Csak azt ne mondd, hogy félsz tőlem! Gyere elő azonnal, te gyáva!  - kiáltottam körbe az erdőn remélve, hogy kiprovokálom az előbukkanását.

________________________
Állapot: 100%
Chakraszint: 75% (Lefejező sikeres végrehajtása, Klón jelenlegi állapota: 15% elemi chakra a 20%ból)
Felszerelések: 10m drót, 5 db füstbomba (-1), 1 tanto, 10 kunai, 10 shuriken, 10 robbanó cédula, 10 senbon, elsősegély készlet
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Szomb. Okt. 29 2016, 17:28

Miközben megbújtam rejtekemben, további információkat deríthettem ki ellenfelemről, amikor megpillantottam, hogy a klón, hirtelen nyakig eltűnik a földben. A következő pillanatban előbukkant a valódi lány is és mérgében lerúgta a klón fejét, ami aztán szétesett és végül újra összeállt. 
~ Doton. ~ Állapítottam meg magamban, miközben továbbra is szemmel tartottam a hirtelen haragú lányt. Most azzal próbálkozott, hogy gyávának szólított, hátha előbukkanok vagy előrontok. Ez a nő nem ismer és én sem ismerem őt, szóval a véleménye hidegen hagy. Egyetlen dolog biztos, felhasznált egy jó adag chakrát arra, hogy a földklónja még mindig vele legyen. Tehát a terve az, hogy a klónjával eltereli a figyelmemet és addig támad. Bár, ebbe nem megyek bele, hogy mit akar csinálni, mert belevihet a málnásba. Azt pedig nem szeretném, hagyom, hogy egy darabig kiabáljon, aztán meg is születik a terv. Akkor kezdenék bele, amikor háttal vannak nekem... Bunshin no jutsu. 

"A fa mögül előlépek, pont velem szemben vannak, így a két lányra pillantok. Magabiztosan a tudattal, hogy mögöttem egy fa van, jobbommal a lányra mutatnék, de vajon melyikre? Mindegy is, a lányokra mutatok. 
- Hogy képzeled, Cinka? Tudd meg, hogy nem vagyok gyáva! Látod, előbújtam a fa mögül! Valami problémád van?
Csinálom a műsort, ezek azt hiszik, hogy én gyáva vagyok, de majd én megmutatom nekik, hogy ki a gyáva. Jól elfogom látni a bajukat. Magabiztosan, magam előtt, összefonom a karjaimat és így szemlélem a két lányt. " // Megjegyzés: a Bunshin szemszögéből írva, karakterem továbbra is a hátad mögött tartózkodik. Bátorkodtam, kicsit, a megszokottól eltérő módon írni a Bunshin használatáról. //  

A Bunshin, tökéletes előadást produkál és reményeim szerint a lány vagy a klónja, nekitámad a Bunshinnak, szép meglepetés lesz, amikor lekoccolnák a mögötte lévő fát, ha átesnének a klónon, mint vak ló a szakadékon. Persze, nekem az is tökéletes, ha egy darabig el van/vannak foglalva a klónom előadásával. Nem számítok túl hosszú elterelésre, ha neki esik valamelyik a bunshinnak, hamar elszabadulnak az indulatok még jobban. Eddig sok mindent megtanultam az ellenfelemről, doton használó, van neki is földklónja és ismer legalább egy olyan technikát, amely során a föld alá rejtőzhet és onnan előbukkanva támadhat. Tehát jó eséllyel kénytelen vagyok a fákon mozogni, de ostoba lennék arra gondolni, hogy nincs legalább néhány dobófegyvere vagy robbanó cetlije. Ugyanakkor, a közelben van egy kis tisztás, virágokkal. Szóval, fáról fára ugrálva, elindulok a tisztás felé. Kihasználom az időt, amit a Bunshin nyert nekem az előadással. Ha sikerül elérnem a tisztást, még a fán tartózkodva, egy nagyobb kőre ugrok. Ha elérek a kőre, feltételezett üldözőim felé fordulok, amikor felbukkannak az erdő szélén, megszólalok. 
- Én a helyedben befejezném ezt a fogócskát. Ne közelíts vagy rosszul jársz!
Szól a figyelmeztetés, bízván abban, hogy úgysem fog bírni magával. 
 

Felszerelések: 
- Ninja overál: Az övén, 1 db Tanto.
- Ninja szandál
- Taktikai mellény: jobb oldal zseb: 2 füst bomba, jobb oldal Shuriken tartó, 5 shuriken. A hátán, tokban 1 db Ninjato
- Hátizsák: 10 energiatabletta, elsősegély csomag, 3 füstbomba, 3 kunai ( PvP-n ne számold ) 
- Shuriken tartó, jobb lábon: 2 kunai 

Állapot: 100 % 
Chakra szint: 92% ( Bunshin no jutsu használata ) 
Aktuális chakra: 259
Taijutsu: 22
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Kedd Nov. 01 2016, 18:37

Provokációm betalált, a ficsúr pedig fölényes viselkedéssel bújt elő a fák rejtekéből. Egyrészt felháborodottan, másrészt sértően próbálta meg megmenteni a már amúgy sem létező becsületét. Valószínűleg otthon még mindig anyuci csomagolja neki a szendvicseket. Már-már megesne rajta a szívem, ha nem lenne ilyen seggfej.

- N-nem igazán tudom, hogy ez mit jelent, de... Ne sértegess! - Cinka?! Ennél még a játszótéren gengelő kisgyerekeknek is izmosabb dumájuk van. - Különben is, most meg kéne dicsérjelek, hogy hosszas bujkálás után gre előjöttél és szándékozol felvenni a harcot, ahogy azt illene? - ejtettem meg egy cinikus kuncogást - Várj segítek: Nem! És igen, rátapintottál a lényegre, nagyon is sok problémám van! Egyrészt éhes vagyok, másrészt pedig ir-ri-tálsz. Irritálsz! - puffogtam és vettem kezembe egy kunait, majd idegesen a képébe hajítottam. Amúgy is olyan nagy arca van!

Meglepetésemre a dobókés átcsusszant a fején és egyenesen a mögötte álló fába fúródott, egy diszkrét pukkanás pedig jelezte, hogy annyi sem volt a férfiban, hogy saját maga álljon elém. Mindössze egy nevetséges klónt küldött, hogy azzal szájhősködjön. Még csak nem is kawarimi! Ha azt hittem volna, hogy ennél már nem lehetek idegesebb, akkor tévedtem. A fa mögé rohantam, ahol az előbb megjelent a pasas és ingerülten keresésbe fogtam a földklónommal oldalamon. Út közben egy farönk után néztem, majd létrehoztam egy robbanócetlis kawarimit azzal a gondolattal, hogy amikor rábukkanunk a fickóra, akkor igyekezzen minél közelebb kerülni hozzá.

- Hol vagy te nyápic? Azt hiszed, hogy elmenekülhetsz előlem? Tévedsz! - dühöngtem - Meg foglak találni!

Bármily meglepő, igazam lett. A fáról fára ugráló férfit kiszúrva követtem őt, a tőlem telhető leggyorsabb futást produkálva. A tempó egy idő után alábbhagyott, végül a férfi megfékezte magát és szembe fordult velem egy virágos tisztás előtt. Remek, legalább helyben beszerezhetőek a virágok a temetéséhez. A klónom az egyik fa tövében várakozott, míg a kawarimi és én színre léptünk.

- Én a helyedben bla-bla-bla... Én a helyedben inkább tökös lennék! - szúrtam oda neki a sokadik megjegyzést a gyávaságáról, mindeközben a kawarimim megindult felé, hogy elég közel férkőzhessen hozzá. Ha valamivel kellően megsebezné, akkor a transzformáció természetesen megszűnne, és a farönkön található cédulát habozás nélkül feloldanám.

________________________
Állapot: 100%
Chakraszint: 72% (Kawarimi, Klón jelenlegi állapota: 13% elemi chakra a 20%ból)
Felszerelések: 10m drót, 5 db füstbomba (-1), 1 tanto, 10 kunai(-1), 10 shuriken, 10 robbanó cédula(-1), 10 senbon, elsősegély készlet
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Csüt. Nov. 03 2016, 10:18

Az újabb elterelés ismét sikerült, a lány egyre dühösebb és egyre inkább hibázni fog azzal, hogy kapkod és az érzelmi vezérlésére hallgat. Nem hiába figyelnek oda a shinobik képzése során arra, hogy az érzelmeiknek uraik legyenek. Anélkül fölösleges dolgokat fognak végrehajtani, amelyek során hibázhatnak. Óvatlanul felfedte előttem elemi chakrájának a típusát és, ha ez nem lenne elég, még mindenféle technikát is használt. Folyamatosan fárad, az idegei miatt pedig gyűjti a hibákat. Hagyom, hogy végül utolérjen és még mindig nem jön rá, hogy szórakozom vele. Ő folyamatosan használja a technikáit és fogyasztja ezzel a chakráját, én pedig előnyre teszek szert a hibái révén. Tovább próbál azzal provokálni, hogy legyek tökös. Jó példája ez annak, hogy érzelmileg teljesen ki van készülve, nem veszi észre, hogy semmit sem ér el a provokációjával, sőt, ő maga lovalja bele egyre mélyebben magát, az általa áhított kiprovokált haragba. Tehetséges egyébként, ügyesen próbálkozik, de hozzám kevés. Amikor megindul felém a képmása, két shurikent vennék elő és dobnám a közeledő mellkasa, illetve feje felé. Amikor kiderül, hogy egy Kawarimi, ami picivel később fel is robban, megszólalnak fejemben a vészharangok. 
~ Takashi, vigyázz, ez a nő nem komplett! Vagy túl dühös és dühében kapkodva mindenfélét csinál, vagy totál hibbant. ~ 
Tehát be kell keményítenem nekem is, hogy lássa, jobb, ha megadja magát vagy nagyon komoly következményei lesznek a tetteinek. 
- Hol hagytad a földklónodat? Az erdőben bujkál valahol? Félted a körmeidet Cinka, hogy nem mersz ide jönni verekedni? De tudod mit, most véget vetek a kisded játékainknak ...
 Azzal hozzá kezdek a kézjelsorozatnak, amely valójában elterelés. Arra játszom, hogy kiprovokáljam az újabb támadást. Sokkal jobb vagyok a kontratámadásokban és sokkalta több mindent tudok kieszelni, ha látom, hogy a lány mire készül. Annyira marha meg nem lehet, hogy végig várja, hogy mi lesz a kézjelsorozat végén, hiszen elképzelése sincs róla, hogy milyen chakra elemmel rendelkezem vagy éppen milyen technikáim vannak. Amennyiben mégis így történne és a kézjelsorozat végére érek, mielőtt bármit is lépett volna, akkor egy jót kuncogom. 
- Betojtál, mi? 
Az se baj, ha arra a következtetésre jut, hogy szemernyi értelmes technikám sincs és belelovalja magát a kézitusába. Még arra is van ötletem, hogy mit csináljak, ha a Földklónjával együtt jön. Elképzelésem sincs, hogy mikor jön rá, hogy eddig nagyrészt, csak játszottam és ugrattam őt. Tény és való, hogy tehetséges, de túlzottan hirtelen és haragvó természetű. Jobb lenne, ha nem hallgatna az érzelmeire és megpróbálna intuitív módon harcolni. Báááár, nekem addig jó, amíg kapkod. Egy biztos, ha elkezd robbanócetlit tekergetni a Kunaira vagy bármi időigényes dolgot csinálni, abban reménykedve, hogy amíg a kézjelsorozat tart, addig huncutkodik valamit, repülni fog a meglepetés felé, két újabb shuriken képében. S miért meglepetés? Mert a kézjelsorozat miatt azt hiheti, hogy elvagyok foglalva a chakrakontrollal, ő viszont az apró elfoglaltságával van elfoglalva.

__________________
Felszerelések: 
- Ninja overál: Az övén, 1 db Tanto.
- Ninja szandál
- Taktikai mellény: jobb oldal zseb: 2 füst bomba, jobb oldal Shuriken tartó, 5 shuriken. ( -2 )  A hátán, tokban 1 db Ninjato
- Hátizsák: 10 energiatabletta, elsősegély csomag, 3 füstbomba, 3 kunai ( PvP-n ne számold ) 
- Shuriken tartó, jobb lábon: 2 kunai 

Állapot: 100 % 
Chakra szint: 92% 
Aktuális chakra: 259
Taijutsu: 22
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Pént. Nov. 04 2016, 11:43

Az elindított testhelyettesítésem hamar lelepleződött két jól megcélzott shuriken miatt. A robbanás szimpla látványelemként funkcionálva morajlott fel. Elhúztam a szám a sikertelenség miatt és ha ez nem lett volna elég, a fiú öntelt viselkedése csak jobban dühített. Földklónt akar? Megkapja!

- Nem féltem őket, te lúzer! Hmmm lássuk csak. - nyújtottam ki kezem és végignéztem a körmeimen - Igen, pont megfelelőek arra, hogy kikapjam a szemgolyódat! - fortyogtam - Úúúú, na ne mondd! Mit teszel? Elszaladsz világgá? - kacagtam fel cinikusan, de bevallom a kézjelek kissé aggasztottak, ezért a földklónom még a fák takarásában leküldtem a föld alá a Lefejező technika segítségével. A férfi eközben szorgosan formázta az igen hosszú kézjelsorozatot, majd hirtelen abbahagyta és felkacagott.

Nem mintha nem lett volna kedvem elküldeni a jó büdös francba, de muszáj voltam előre inni a medve bőrére. Egy kárörvendő mosoly terült el arcomon és egyenesen a férfi szemébe meredtem. Megindulnék felé kezem magam elé tartva, hogy a kézitusa szándékát vélhesse felfedezni,  földklónom ezalatt pozícióba helyezkedne és bár a szikla kicsit keményebb diónak bizonyulna, de még így is sikerülne eggyé válnia vele. Mint tudjuk, a szikla nem más, mint a föld nagyobb nyomás alatt keletkezett, szilárdabb formája. Több chakraveszteségbe kerülne ugyan, de megérné. Hiába fedtem már fel előtte a repertoárom, erre aligha számíthatott. A klónom felnyúlna a bokájáért, majd belerántaná a földbe, vagyis mondhatnám, hogy félig a sziklába. Ha közben pozíciót változtatna, akkor ott is ugyanúgy be tudnám mérni a helyzetét, amíg a földön tartózkodik. A fára ugráshoz pedig nem lenne ideje, lévén ez egy meglepetésszerű rajtaütés. Mindenképp sikerrel kell járnom. Csupán a feje lógna ki, s innen már nem nyílna neki út újabb menekülésre. Innentől kezdve a foglyom lenne, az én kezemben lenne az élete. Amit ha továbbra is járna a szája, lelkiismeret furdalás nélkül elvennék. Az önérzetembe senki nem gázolhat bele!

________________________
Állapot: 100%
Chakraszint: 72% (Klón jelenlegi állapota: 5% elemi chakra a 20%ból, ha sikerül a lefejező)
Felszerelések: 10m drót, 5 db füstbomba (-1), 1 tanto, 10 kunai(-1), 10 shuriken, 10 robbanó cédula(-1), 10 senbon, elsősegély készlet
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Vas. Nov. 06 2016, 09:29

a nő nagy meglepetésére,k amikor elindul felém, magam is elindulok. Eleddig nem láthatta harci sebességemet, hiszen kerültem a komolyabb technikák alkalmazását. Ugyanakkor tisztában vagyok azzal, hogy a mostani támadása, csak elterelés. Bár nem tudom, hogy mit akar pontosan kivitelezni, tudom, hogy a klónjával akar valamit csinálni. Eddigi harci mozgásából következtetve, sosem indult meg rohamra. Az pedig nagyon kockázatosnak és elhamarkodottnak tűnik, hogy pusztakézzel neki menjen egy felfegyverzett ellenfélnek. Nálam márpedig fegyver van. Ezenkívül ismerem a földklón technikát, tisztában vagyok azzal, hogy képes használni a gazdája technikáit. Elképzelhető, hogy megint a föld alól akar előbújni, ahhoz viszont kérdéses, hogy van e elegendő chjakrája? A földklónja egyszer regenerálódott, ezzel elhasználva az összeállítására belefektetett chakra, igen komoly hányadát. Amint elindul a nő, chakrát áramoltatok a végtagjaimba és a Szuper Kiváló Hyper Támadással gyakorlatilag, frontálisan belerongyolnék. Pontosabban, amikor közel kerülök hozzá, kihasználva a gyorsaságomat és a meglepetést, hiszen azt remélhette, hogy statikusan bevárom az érkezését, spiccel hajtanék végre egy fejrúgást. Ehhez fel kell ugrani, el kell rugaszkodni a földtől, amihez hozzásegít a gyorsaság s ha a klónja próbálkozna azzal a földberántós technikával, amit megfigyelhettem, az ugrással, esélyem lehet arra, hogy elkerülöm a pillanatot, amikor kinyúl a földből. A technika egyik jellemzője, hogy igen magas sebességgel hajtják végre, tehát a földklónnak, még utol is kellene érnie a föld alatt, ahhoz, hogy megmentse a gazdáját a támadásomtól. A lány pedig, kérdéses, hogy rendelkezik e megfelelő gyorsasággal ahhoz, hogy egyáltalán védekezhessen a támadás ellen. Majd kiderül. Ha sikerrel járok és fejen találtam a lányt, nagy esély van arra, hogy eldől, a rúgás erejétől, megpróbálnék a lányra érkezni ... páros lábbal. Testalkatából ítélve, ez elég nagy traumát okozna neki ahhoz, hogy ne akarja folytatni a harcot. Persze, ha az ugrásom pillanatában a földklón elvéti a célt és a lányt rántja a föld alá, ahogyan a lány elkövette ezt a hibát a földklónjával, amikor először próbált ezzel a technikával meglepni, akkor megúszhatná a fejrúgást, de nyakig a földben lenne. 

       
__________________
Felszerelések: 
- Ninja overál: Az övén, 1 db Tanto.
- Ninja szandál
- Taktikai mellény: jobb oldal zseb: 2 füst bomba, jobb oldal Shuriken tartó, 5 shuriken. ( -2 )  A hátán, tokban 1 db Ninjato
- Hátizsák: 10 energiatabletta, elsősegély csomag, 3 füstbomba, 3 kunai ( PvP-n ne számold ) 
- Shuriken tartó, jobb lábon: 2 kunai 

Állapot: 100 % 
Chakra szint: 87% ( Szuper Kiváló Hyper Támadás )
Aktuális chakra: 259
Taijutsu: 22
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Hétf. Nov. 07 2016, 16:28

Gondolhattam volna, hogy gyáva alak. Egy technikája sincsen, amit bevethetne ellenem. Ez az egész, amit itt lerendezett a kézjelesdivel csak egy cirkusz volt! Ennyire talán még soha nem irritált senki. Ezt nem fogod megúszni haver! Azt hiszed, hogy majd megijedek, nem? Hát gyere, fuss csak felém! A földklónom futtában is el tud kapni, nem kell, hogy megállj. Azért tartsuk fent a kabarét.

A doton chakrából testet öltött másolatom már az imént elindult, mikor még én a szövegkönyvemhez hűen adtam a szerepem. A föld alatt közel sem olyan lassú közlekedni, mint azt elsőre gondolná az ember. Főleg akkor, ha egy begyakorlott mozdulatsorról beszélünk. Mikor elkezd felém rohanni és tudom, hogy a klónom már pozícióba helyezkedett, előveszek három shurikent és felé dobom, hogy lassítsam. Fogadd el a sorsod pajti, a földbörtönömbe leszel zárva és élve eltemetve. Igaz, hogy fej nélkül, de ne aggódj, majd megy utána a többi is. Innen már nincs visszaút. A shurikenek akár meg is torpanthatják, akár nem, teljesen mindegy. A lényeg, hogy a dobócsillagok remélhetőleg elvonják a figyelmét a rohanás közepette. A földklónom valószínűleg a technika sikeres végrehajtása után egy szimpla ütéstől is összeomlana a kimerült chakratartalék miatt, de mit számít? Nem is lenne rá szükségem, a továbbiakról magam szeretnék gondoskodni. Nagyon alaposan. Öntelt mosoly övezné minden tettemet és magabiztosan várnám az elkerülhetetlen végkifejletet.

________________________
Állapot: 98% (Fáradtság)
Chakraszint: 72% (Klón jelenlegi állapota: 5% elemi chakra a 20%ból, ha sikerül a lefejező)
Felszerelések: 10m drót, 5 db füstbomba (-1), 1 tanto, 10 kunai(-1), 10 shuriken(-3), 10 robbanó cédula(-1), 10 senbon, elsősegély készlet


A hozzászólást Kenshiro Izuna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 16 2016, 19:00-kor.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kurita Takashi Szer. Nov. 16 2016, 09:17

Amikor megpillantom, hogy a zsebében turkál és készül előhalászni valamit, majd felém is dobja, csak egy rövid századmásodpercig tart, amíg felismerem, hogy shurikenekkel akar megállítani. Azt lesheti, hogy ha már elindultam, akkor ilyen apróságokkal megfog tudni állítani, mint egy egyszerű dobófegyver. Ráadásul, emellett a sebesség mellett, nincs az az isten, hogy eltaláljon olyan erővel és olyan helyen, hogy komolyabb sérülést szenvedjek ezektől az aprócska pengéktől. Így utamat folytatom, de amikor végre elrugaszkodnék, hogy kivitelezzem a fejrúgást és pontot tegyek az ügyeskedése végére, valami hiba csúszik a számításaimban. A bokámon erős szorító érzést érzek, majd meg is indulok a föld felé, mondhatni derékszögben lefelé, ahogyan az a nagykönyvben meg van írva. Nem telik el sok idő és máris nyakig a föld alatt leledzem. A kényelmetlen rossz hír, hogy semmilyen technikával nem tudok rövid időn belül kimászni a lyukból. 

/ Köszöntem, lezárható a harc. /
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Kenshiro Izuna Szer. Nov. 16 2016, 18:48

A figyelmét sikerült elvonnom a dobócsillaggal, ha csak pár másodperc erejéig is. Az a pár másodperc nekem tökéletesen elegendő volt. A földklónomban még volt annyi szusz, hogy a pancsert a gyorsasága ellenére is magával rántsa. Ez volt az utolsó, amit valaha tehetett, mert ahogy kiemelkedett el is porladt, ezzel ténylegesen eggyé válva a földdel. Nemes cselekedet, büszke vagyok rám. Közelebb juttattam magam az elégtételem eléréséhez. Az édes bosszúhoz, amitől mindössze pár lépés választott el.

Itt a vége, ezt mindketten tudtuk. Szája az összes benne maradt szót börtönbe zárta, csak némán hallgatott. Peckes léptekkel közelítettem meg a test nélkül felszínen árválkodó fejet egy megkönnyebbült, egyben hetyke vigyorral az arcomon. Ráérősen vettem elő menet közben egy robbanócédulát és ahogy odaértem, szandálom talpa és a jó fogású bokám feje búbjára kívánkoztak.

- Remélem finom volt, mert az volt az utolsó étel, amit valaha ettél. - jelentettem ki fölényesen, majd lehajoltam és kétszer finoman pofon ütöttem arca jobb oldalát - Sajnálom pajti! - köszöntem el tőle és a robbanócetlit gondosan a homlokára tapasztottam. Felálltam, vettem egy mély levegőt és sarkon fordultam, majd komótosan elsétáltam az egyik fa mögé és a takarásában, háttal állva feloldottam a cédulát. A látvánnyal bizonyos okokból nem tudtam volna megbirkózni. Nem azért, mert nem érdemelte volna meg, hanem azért, mert ez visszaemlékeztetne egy kalandozásomra, ami szintúgy erdőhöz köthető. Azt még egy nagy dózisú gyógynövénykivonat sem feledtetné el velem. Ahogyan a robbanás felemészti az emberi mivoltát és meglátszik az, aminek nem kéne. Nem fogom még egyszer végignézni.

Most pedig vissza az eredeti célomhoz. Hol is van az a Konoha? Inkább én hol vagyok? Észre sem vettem, hogy ennyire bejöttünk az erdő sűrűjébe, leszámítva természetesen a tisztást, amit épp most hagytam el. Nem csak a tisztást, hanem a térképemet is. Hát ezt nem hiszem el! Megint vár rám egy letáborozás, mielőtt továbbhaladnék. Na meg egy ismételt halászat. Szóval melyiket is lehet megfogni? A vörös pikkelyeset, ugye?

________________________
Állapot: 95% (Fáradtság, Thuglife, Jövőbeli -10% a gyomorégés miatt)
Chakraszint: 70%
Felszerelések: 10m drót, 5 db füstbomba (-1), 1 tanto, 10 kunai(-1), 10 shuriken(-3), 10 robbanó cédula(-2), 10 senbon, elsősegély készlet

// Köszönöm a játékot!  ʕ•ᴥ•ʔ //
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Terumi Mei Csüt. Nov. 17 2016, 14:30

Tudom, hogy Obitot kérte meg Izuna, hogy ellenőrizze a pvp-teket, de én folyamatosan olvastam, ahogy érkeztek a reagok, szóval átveszem tőle ezt a megtiszteltetést. Very Happy 


Izuna bolond, mint mindig, ezt nem kell jobban kifejtenem. XD Takashi pedig szedje össze magát, ha férfi akar lenni, így sose fog megnősülni. Razz 
Egy szó, mint száz, szépen hoztátok itt is a karakterjellemet, jó volt olvasni, bár már Takashit egy kicsit sajnáltam. >.> 


Jutalmatok mindkettőtöknek +9 chakra, és 4 TJP.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna Empty Re: Kurita Takashi vs Kenshiro Izuna

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.