Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

2 posters

Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. Nov. 21 2016, 21:18

[Kurita Takashi]

Helyszín: Tűz Országa – Konoha – 7-es kiképzőterep
Ritkuló erdővel körülvett tisztás, amit egyik oldalról kék vizű nyugodt tó határol. Középen három farönk található; mindet kikezdte már a változatos időjárás és a folyamatosan múló idő, de a faluhoz hasonlóan ezek sem adják meg magukat külső tényezőknek.
Jelenleg kellemes őszi idő van; felhőtlen égbolt, szél sem zörgeti a faleveleket. A kiképzőterep elhagyatott, délelőtti órákban járunk.


Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku 637689a3eedf81d82b35b2401e27bd2e
Alapvető adatok:
Név: Hyuuga Shakaku
Kor: 12 (virtuálisan)
Nem:
Klán: Hyuuga

Shinobi adatok:

Rang: Genin
Szint: S
Chakrapont: 1808
Elem: nem ismert
Különleges képesség: nem ismert


Fizikai attribútumok:

Magasság: 149 cm
Testtömeg: 39 kg
Haj: derékig érő, ezüst árnyalat
Szem: kerek, ezüstös lila


Felszerelés:

Ruházat és szandál, nincs nála fegyver


A madarak élénk csiripelését hallgatja az egyszál gyermek, akin szabad szemmel is látszik, hogy valami kifejezetten felzaklatta; szaporán veszi a levegőt, homlokáról verejtékcseppeket töröl le apró kezével. A kiképzőterepre érve kétrét görnyedve támaszkodik meg kerek térdkalácsain, igyekezve elegendő mennyiségű oxigént a szervezetébe juttatni – nyilvánvalóan nem is tudja, hogy ez a pozíció egyáltalán nem fog ebben segíteni, sőt.
A fiatal lány ugyanis a falu szívéből érkezik, mi több, ez az első szabad túrája a falakon kívülre. Valamilyen oknál fogva mindeddig úgy vigyázta rá, mintha törékeny értéktárgy volna. A falak fehérek, ámbár mégis otthonosak voltak – vagy csupán a kalitkáját szokta már meg az ékes tollú énekesmadár? A fények elüldözték a rettegett sötétséget, s azzal együtt a rémképeket, megóvva és őrizve éber óráit; az álomvilágába viszont képtelenek voltak utat törni, ott ugyanis az örök sötétség az úr.
Elméjének végtelen útvesztőiről mit sem tud, sőt, még sejtése sincs arról, hogy egyáltalán ott vannak – ő csak a végtelen masszáról tud, ami áthatolhatatlan szurokként lepi el és tölti fel az aprócska ismert világának határait. Ennél már csak a folyamatos kaparászás a rosszabb; az érzés, mikor egy-egy jel, forma, alak, arc megpillantásakor a tudata rácsai megrezegnek, berezonálva az egész lényét. Az ismert ismeretlen – vagy talán ismeretlenül ismert? – bújócskát játszik vele, de legfőképpen elméjének épségével. Már ha egyáltalán lehet egy ennyire repedezett, töredezett, majd újra összeragasztott dolgot épnek nevezni.
A színek kavalkádja viszont egyszerre könyörületes megnyugvás a szigorúan fehér, szürke és fekete színek után, viszont a rengeteg vizuális inger váratlan pofonként éri, ahogyan a végtelen illat és hang is. Mindenki máshogy néz ki, máshogy cselekszik, máshogy kommunikál – a variációk végtelenek, ahogyan az általa nem ismert információk halmazai is, így a kezdeti öröm, hogy végre kiszabadulhat a falak közül és felfedezheti a falut, amiért él és harcol – mert igenis fog, még akkor is, ha nem emlékszik arra, hogy is kell valójában – először ugyan mámorítóan hatott, viszont a rengeteg ismeretlen, szokatlan tapasztalás hatására gyorsan rémületbe váltott át. A kíváncsi első lépések megtorpantak; az érdeklődő arckifejezést ráncolt homlok váltott fel, ahogyan a kitárulkozó szívét annak rémült zakatolása – és így találja most magát az elhagyatottnak tűnő kiképzőterepen, mit sem tudva az eredeti ANBU árnyékának jelenlétéről, vagy esetleg annak hiányáról.
Jelen pillanatban viszont igyekszik mindent megtenni annak érdekében, hogy a torkát maró savas váladék ne manifesztálódjon az amúgy is sárgára taposott fűcsomókon, az elrendezés ugyanis kifejezetten posztmodern volna, ami aligha illene a korhű építészeti- és művészeti trendekhez.
A homlokán újra megjelenő izzadtságcseppek egyike déli irányba veszi az útját, végigcsordul az orrnyergén, majd pedig aláhullik – és nem állapítható meg kétséget kizáróan, hogy nem keveredik bele némi orrváladék –, de ő ezzel mit sem törődik, hiszen jelenleg a szíve lázad ellene minden erejével.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Kurita Takashi Szer. Nov. 23 2016, 17:34

A 7-es kiképzőterepet, mindig is kedveltem. Régi emlékek fűznek ide, még Genin koromból. Ha nővéreim szekáltak, mindig ide rejtőztem előlük. Most nem a nővéreim elől bújtam ide, inkább a mindennapos megpróbáltatások jelentette megterhelés elől próbáltam kissé meglépni. Nem kihúzni magamat a kötelezően elvégzendő munkám alól, sokkal inkább, relaxálni egy kicsit. Levegőhöz jutni, elmerülni kissé az ártatlan álmokban. Ohh, igen az ártatlan álmok, amelyek a shinobi léttel karöltve, szinte megszűnnek ártatlannak, gyengédnek és gyermekinek lenni. Itt azonban a természet lágy ölén megpihenve, valami keveset visszakaphatok abból, amit munkám elvett tőlem. Csend, nyugalom, álmok. De nyugalmat kereső pillanataimban megzavarnak. Egy lányra leszek figyelmes. látszik rajta, hogy zaklatott, szaporán szedi a levegőt. Úgy tűnik, hogy futott ... lehet menekült valami elől? Lassan elindulok felé, nem akarom megijeszteni. Amikor elég közel érek hozzá, nyugodt hangon szólítom meg. 

- Szerbusz! Mit csinálsz errefelé? Valami baj van? - kérdezem tőle teljesen nyugodtan. Hiszen nem áll szándékomban bántani, miért is akarnám? Remélem nem ijesztem meg, bár kötve hiszem, hogy az egyenruha, a fejpántom ijesztő lenne egy konohai számára. középhosszúra hagyott fehér hajam és szürke szemeim inkább lehetnek ijesztőek. Az akadémián, egyszer kétszer azt hitték rólam a társaim, hogy valamelyik nevesebb Kekkei Genkai-t birtokló klán tagja vagyok. Pedig nem, a Kuriták sosem rendelkeztek különösebb képességekkel, hacsak az egymás agyára menése nem az.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Pént. Dec. 02 2016, 20:39

[Kurita Takashi – nagyon-nagyon-nagyon sajnálom a késést!]


A fiatal lány (aki valójában nem is annyira fiatal, és talán inkább nő, mint lány; habár a testét és a mentális állapotát tekintve mégiscsak helyénvaló a megfogalmazás) a térdeire támaszkodva görnyed, mikor meghallja a hangot. Egy férfi hangját.
Ismeretlen férfihangot.
Nem nehéz persze elérni azt, hogy egy idegen alakkal találkozzon; gyakorlatilag mindenki ismeretlen számára, ahogyan az épületek, utcák, de még a különböző színek, formák, sőt a hangok is.
Minden túl élénk.
Minden túl nyers.
… és keserű...
Illetve mégsem, mert csakis egyvalami keserű:
Blewueuuuh! – Nem, nem kommunikációs forma hangtechnikai megnyilvánulásának lehetünk tanúi, hanem a gyomorsavtengerben úszkáló halacska felszínre úszásának; a jelenleg névtelen, vadidegen férfiú úgy tűnik, kifejezetten jó pecás, vagy legalábbis hivatásos bálnafelszabadító.
Ez persze tökéletes válasz lehet a két kérdésre: kiugrott az edzőterepre, hogy hasfalát hányásgyakorlatokkal erősítse, de egyébként minden teljesen rendben, csak hát készül a Konoha Szépe versenyre és le kellene dobnia pár kilót – meg hát ezáltal amúgy is kisebb dobócélpont lehetne, szóval még a hasznosság is beleerőszakolható a magyarázatba.
A gyomortartalom függetlenségi nyilatkozatának aláírását és szó szerint értendő kihirdetését követően torkot köszörülve nézi a (jogalkotási) terméket; a különböző, végtelenül artisztikus formákat felvevő halmaradványok üdítő színpompájának teljes megcsodálásához viszont kénytelen kipislogni a szemeit ellepő gyönyörkönnyeket, melyek aprócska, izzadtsága által fényezett orrnyergén szaladnak végig, csatlakozva a felszabadítási front különálló osztagparancsnoki hadosztályához.
A tüdejébe mély levegőt véve fújja ki az orrából extrém sportot megkísérlő orrváladékát, kerekre nyílt szemekkel megfigyelve emberfeletti röppályáját. ~ Különös. Felettébb különös... ~
A fiatal, hánytatott sorsú lány lehányt végű haját válla felett hátradobva egyenesedik ki, néz körbe, mígnem tekintete megakad az idegenen, akinek jelenléte tagadhatatlanul és vitathatatlanul hozzájárult a holtponton való túleséséhez. Jobb kint, mint bent.
Természetesen az első dolog, ami szemet szúr, a ruházat és a fejpánt; az általa ismert világ végtelenül bekorlátolt, csak pár hónapja létezik, így hát kíváncsisága is az apró, folyamatosan kérdező gyermekéhez hasonlatos.
Tyűűűű~haaaa! Ugye shinobi vagy? De miért?1


1 Mert fluimucilt kellett szednem, azért b....
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Kurita Takashi Kedd Dec. 13 2016, 18:34

Az emberek időnként roppant furán tudnak viselkedni. Ez a lány, aki előttem rókázik is így tesz, bár érthetetlen számomra, hogy mit keres itt, ha beteg. Amíg elintézi egészségügyi dolgait, diszkréten elfordulok, mintha éppen valami mást figyelnék. Biztos rosszul érzi magát, hogy efféle problémái vannak. Kérdésére azután határozottan meglepődök. Mintha azt nem tudná, hogy ő is shinobi. Felvonom a szemöldökömet és félig odafordulok a lányhoz. 
- Lényegtelen, hogy miért vagyok shinobi. Nem kellene orvoshoz menned? Egyáltalán nem szokványos egy kislánytól, hogy egyedül a nagy semmi közepén bóklászik.
Amikor úgy tűnik, hogy végleg befejezte a gyomortartalmának kiadását, akkor teljesen felé fordulok és úgy folytatom az elsőre monológnak tűnő beszédemet. 
- Gyerünk, gyerünk, irány a kórház! Betegen egyáltalán nem tanácsos itt tartózkodni. Még valaki belelép az ... aknába. 
Mondom, azzal megindulok felé, hogy két kézzel, mint a kotlósokat elkezdjem terelgetni a kórház felé, már ha nem indul meg magától.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Kedd Dec. 27 2016, 19:57

[Kurita Takashi]


Ahány ember, annyi vélemény... vagy talán mégsem?
Már hogy lenne lényegtelen?! – Förmed fel az apró lány hozzá nem illő hatalmas hangon. Szemöldökei homloka közepére szökkennek, szemei szinte kiesnek a helyükről, miközben villámgyors pillogásba kezd. – Hogy lehetne az ok, ami miatt véded az otthonunkat lényegtelen? Hiszen az definiálja az egész célodat, a lényed egy jelentős részét, nem?
A szavai valahogy kifejezetten tankönyvszerűnek tűnhetnek – és valóban; nincs túl nagy deviancia attól, amit ő hallgat. Újra és újra, de mindig különböző szituációkban; a magasröptű gondolatokat előadók személye ugyan néha változik, de nem jelentős mértékben, vagy legalábbis nem emlékezetesen. A tartalom viszont hol rövidebben, hol hosszabban napi szinten visszaköszön, mintha ez lenne a legfontosabb eszme, sőt az egyetlen, amivel neki tisztában kell lennie, amit át kell élnie.
És talán így is van...
A lány fejét csóválva tesz egy lépést hátra, amikor a fiatal férfi teljes testével felé fordul.
Nem vagyok kislány, de ha még az is lennék, akkor sem lenne szükségem arra, hogy megmondd, hol lenne a helyem és hol nem! Ne közelíts, te Indokolatlan Idegen!
A fiatal lány ismét hátrál, kezeit feltartva, mintha valami gonosz szellemet akarna elűzni, vagy legalábbis távol tartani törékeny valójától.
Úgy tűnik, a kotlósnak egy igen szemtelen csibével gyűlik meg a dolga.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Kurita Takashi Szer. Dec. 28 2016, 22:46

- Hahaha. -kuncogok föl, amikor elkezdi a kioktatásomat, hogy miképpen is lehetne lényegtelen az ok, amiért shinobi lettem. Aztán a következő pillanatban meg is magyarázom neki kuncogásom okát, nehogy tévútra térjen. - Félreértesz Kicsi-lány! A te szemszögedből lényegtelen shinobi létemnek oka. Nincs közünk egymáshoz, így motivációimat sem vagyok köteles megosztani veled. - mondom neki elég nyugodtan ahhoz, hogy feldolgozhassa a véleményemet előbbi kérdéséről. Nem vagyok köteles beszámolni senkinek arról, hogy miért vagyok az ami. Teszem a dolgom és végzem a munkámat, ha pedig nem kérnek belőlem, amiképpen eme lány teszi, úgy nem erőltetem rá magamat senkire. 
- Indokolatlan Idegen? Indokoljam meg, hogy miért vagyok számodra idegen? Talán mert nem ismersz? Ahogyan én sem tudom becses nevedet, így érthetően idegenek vagyunk egymás számára. Nem kell félned tőlem, nem bántalak. Ha pedig nem akarsz kórházba menni, úgy tégy, amit jónak látsz. De tőlem maradj távol az eljövendőben, nem akarok elkapni, holmi Bolondériát. - mondom kemény határozottsággal és elindulok az ellentétes irányba. Kitudja miféle fertőző nyavalyát hordoz, vagy valami kísérleti gyógyszert szedett össze. Semmi kedvem kiütésektől szenvedni vagy viszketegségtől. 
- Ha meggondolnád magadat, úgy kérlek ne kövess, megmutatom merre van a kórház, csak ne közelíts!
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Kedd Jan. 03 2017, 20:32

[Kurita Takashi]

De hát, de hát... – hebeg, habog, miközben értetlen tekintettel mutogat a fiatal férfi irányába. – Mi mind a fa ágai, levelei és gyökerei vagyunk, nem igaz? Nekem ezt mondták... – Hangja bizonytalanul elcsuklik, alsó ajka kétségbeesetten megremeg, majd aggodalmában bele is harap; mintha szemeire egy csillogó réteg ülne ki.
A férfi irányába vádaskodóan mutogató ujját a mellkasához szorítva pillant maga elé, érdeklődve, habár némileg tanácstalanul szembesülve ismeretlen érzéseivel, melyek aprócska szívét szorítják, csavarják olyan erővel, hogy egy pillanatra azt hiszi, a mellkasán keresztül egy valódi keresztül tört rá aprócska, de őt lankadatlanul szolgáló szervére.
A bizonytalan, sötét, definiálhatatlan sötétség, ami a tudatát képezi és korlátozza most néma, akár a settenkedő orgyilkos, amint a prédáját közelíti meg, de az áthatolhatatlan sötétségben mégis fény gyúl; remény és hit.
Nincs Bolondériám! – Csattan fel a hangja, láthatóan és hallhatóan is kizökkenve drámai kétségei markolatából. – Atya ég; talán a negyedik, vagy legfeljebb az ötödik ember vagy, akivel valaha beszéltem, de Te vagy eddig a legfurább. És... és... és a legundokabb is! – Láthatóan keresi a szavakat és nem kevés tétovázással köti más orrára cenzúrázatlan gondolatait. – De miért?1 – Kérdezi, miközben két lépés távolságot tartva ugyan, de lépésről lépésre követve a fiatal férfi mozgását, haladását. – Ó! Egyébként pedig a nevem Shakaku, Fura Férfi-senpai!


//1 Mert megint beteg vagyok...
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Kurita Takashi Hétf. Jan. 09 2017, 17:22

A lány szavaira, kérdő tekintettel nézem kezeimet. - Fura, én nem látok leveleket, ágakat és gyökereket sem. - mondom nyugodtan, miközben még a lábaimat is megemelem, hogy megnézzem a talpamból lógnak-e gyökerek. De semmi ilyesmit nem tapasztalok magamon. A világ szerves részei vagyunk, ez tény. Ebben egyáltalán nem téved. 
- Undok lennék? Bocsánatodért esedezem! Én, Takashi Kurita, szavamat adom arra, hogy ezentúl csak péntekenként és munkanapokon leszek undok. - mondom különösebb megbánás nélkül. 
- Ne kövess, furán beszélő, Shakaku Női-chan. Te jó ég, már elkaptam. Most mi lesz?  - tettetem a pánikot, majd somolygok magamban. - Fordítsuk komolyra a szót, nem azért jöttem ide, hogy doktorosat játsszak. Ha nem érzed jól magadat, akkor fordulj orvoshoz. Semmi jó nem származik belőle, ha nem lát orvos. - jegyzem meg okosan a tényleges nyilvánvalót.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Vas. Feb. 12 2017, 22:18

[Takashi]

Doktorosat játszani? – Kérdezi, miközben enyhén oldalra biccentett fejtartással jelzi értetlenségét. – Lassan már meg sem lepődöm, hogy mindenkinek van valami fétise... Azon meg főleg nem, hogy mind perverzebb az előzőnél.
Ámbár a megfigyelései és észrevételei magának szólnak, mégis motyogó hangja könnyen hallható a tesztalany által; mert hát számára a gyönyörű hajú férfi igenis tesztalany: ő az első, akivel a Kinti világban találkozik, vagy legalábbis az első, aki nem visel olyan jellegzetes maszkot, továbbá az első, aki nem ismeri.
Így hát talán nem is csoda, hogy ennyire érdekli őt a férfi össze reakciója, mimikája, szavainak járása; észre sem veszi, mégis élvezi a szóváltásukat. – Semmi kedvem visszamenni a kórházba! Az a hely egyenesen bűzlik. Az emberek meg vagy túl kedvesek, amitől falra tudnék mászni, vagy pedig a gyógyszereiket erőszakolják rám, miközben az ég világon semmit sem tudnak tenni értem, nem tudnak rajtam segíteni. De Te miért kattogsz ennyire a kórháztémán? Tán csak nem egy nő miatt? Szoktátok fogni egymás kezét? Meg puszilkodni is szoktatok? Mikor leszel apa? – A kérdések hada egy lélegzetvétellel hagyja el aprócska száját, miközben szemei egy leírhatatlan érzelemmel kezdenek csillogni.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Kurita Takashi Kedd Feb. 14 2017, 21:05

- Nem vagyok perverz, és fétisem sincs. - jelentem ki határozottan. Bár van egy olyan érzésem, hogy ezzel nem fogom lezárni a kis szócsatánkat. - Akkor örülnöd kellene, hogy találkoztál velem! Én se gyógyszert nem akarok adni neked és kedves sem vagyok. Kettő az egyben, kihagyhatatlan ajánlat. Mit kellene segíteni rajtad, mi a baj? Látszólag egészséges vagy, azon kívül, hogy a nyelved úgy pörög, mint a motolla. Ahogy sejtettem, pszichés eredetű lehet itt a baj, azon sajnos nem segíthetek. Kivétel, ha kérsz egy puszit. - taktikát váltok, na lássuk, mennyire szeret futni. - Na, gyere szépségem, adj egy pusszantyút a papának! - azzal széles ölelésre tárom a karjaimat, mint, aki egy rég látott kedvesét akarja magához ölelni. Valami hatást, csak kiválthatok belőle, ha más nem, pofán leszek verve, mint a földre esett kenceficés kenyér. De nem áll szándékomban olcsón adni a bőrömet.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Kedd Márc. 21 2017, 12:05


~ Hááát hogyne; a perverzek és a fetisiszták biztos tagadják a dolgot... ~
A fiatal lány gyermeteg arcára a hitetlenség és a megrökönyödés ül ki, aminek következtében arcvonásai egy nagyot pislogó, undorodó malac karikatúrájával egyeznek meg. Maga elé emelt és tartott kezeivel mintha sátánűző rituálékat mutogatna – vagy csak szimplán turbulencia okozásával akarja eltessékelni a méretes, ámbár láthatatlan baromságtündéreket a levegőből, hiszen nem előnyös, ha telefingják a környéket hülyeséget inspiráló gázzal –, de még a heves mozdulatok közben is szabad szemmel látható, hogy ujjai remegnek. Idegességtől talán?
~ M-m-mi-mi az a motorola? ~ 1
A zeneszerzői mozdulatok abbamaradása jelzi agyának teljes kikapcsolását. Elkerekedő szemekkel, kifejezéstelen arccal bámulja az előtte álló fiatal férfit, s egy pillanatra látszik rajta, hogy valódiságán, eredetiségén is elmereng; mi van, ha ez az alak is csak képzeletének egyik szüleménye?!
Puszit... Te puszit akarsz nekem adni... – Hangja monoton és vontatott. – Én megmondtam, hogy perverz vagy! Takarodj innen, te stadionfejű lepratelep! – Tekintete élesen villan, de ami még ennél is több, hogy a jobbja alulról haladva célozza meg az egyébként gyönyörű férfi tökéletes ívű orrát.


1 Egyszerűen mindent rosszul hall, illetve nagyon rövid távú az emlékezete, ha fogalmakról (és nevekről) van szó.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Kurita Takashi Hétf. Júl. 30 2018, 12:06

Új fejezetet írhatnék a Shinobi kézikönyvbe. Például valami hasonló, hangzatos címmel: Teendők Orrvérzés Esetére. Az utolsó, amit láttam, hogy a kis csaj keze meglendül, a következő, amire eszméltem, hogy a földön fekszem és az orromból csörgedezik a vérem. Felpillantottam, a leányzó, még itt volt. Gyorsan helyzetet változtattam, mint, aki csak kényelmesen leheveredik a fűbe, amikor megakar pihenni, egy kiadós kirándulás után. Kényelmesen, nyugodtan fekszem a földön, ebből a perspektívából, azért lényegesen másmilyennek látszik helyzetem. De az istenek rá a tanúim, hogy nem akarok még egy ilyen orrba verést.
- Félreértettél! Én puszedlit akartam neked adni, tudod mézes süteményt! - igyekszem kivágni magamat szorult helyzetemből és megúszni az újabb verés lehetőségét. - Van mindenféle, fahéjas, kakaós, kókuszos. Valamelyiket, biztosan szereted. 
 Egy újabb mozdulat, amellyel orromat törlöm meg, megállapíttatja velem, hogy nem az én ellenállásom volt elegendő, hogy ne halljak bele, ebbe az ütésbe, hanem a csaj fogta vissza magát. Ha ez a nő beveszi a puszedlis mesémet, akkor még nagyobb bajban leszek, honnan a fenéből kerítek én puszedlit? Zseniális tervem támadt. Hátamra fekszem, mint aki az égen szálló felhőket bámulja, majd kézjeleket követően, mindkét kezemet a földhöz érintem. Ezután nem különösebben mozgok .. ki tudja, lehet olyan akár a medve, ha azt hiszi döglött vagyok, akkor nem foglalkozik velem. Komoly teher esik le a vállamról, amikor tőlünk kissé távolabb, de felhangzik egy kedves hang. 
- Puszedlit tessék! Mézes puszedlit tessék! Kakaós, kókuszos és fahéjas! 
 A hang tulajdonosa igazából egy földklón, de remélem, ez a nő van annyira "vak", hogy sikerül átejtenem, mint rongyot a palánkon. Reménykedem benne. Amint elindul reményeim szerint a földklónhoz, én angolosan megpróbálok távozni szégyenem színhelyéről ... mit szégyen? Dicsőség! Átejtettem és még meg is pattanok. Ez aztán a shinobis szökés egy vert ... vagyis döntetlen helyzetből. Igen- igen nem győzött le, mert hát szó sem volt győztes - vesztes helyzet eldöntéséről. Tekintve, hogy még mindig szédülök az orros után, igyekszem elkúszni a színhelyről, amíg a csaj remélhetőleg a puszedli szerzés vágyott örömeit éli ki. Arról persze gondoskodtam, hogy a földklón egy kedvesnek tűnő idős hölgy kinézetét vegye fel. Még a nyakba akaszthatós kis tálca is van nála. A földklón majd kimagyarázza magát, amíg én elkúszok.
Kurita Takashi
Kurita Takashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku Empty Re: Kurita Takashi - Hyuuga Shakaku

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.