Saját Technikák Ötletelője

+144
Lanmao
Datara
Hyuuga Ayako
Orochimaru
Hakkyou Katsumi
Hattori Arata
Shihouin Aki
Senju Tobirama
Tsuuzoku Tomoe
Hamacho Yoshitaro
Amori Shuu
Inohara
Hyuuga Junpei
Shunsui
Shimura Danzou
Nashimaru Miuru
Shibo
Katana
Djuka Munfurawa
Akihiro Jaken
Hasegawa Zauki
Bunjiro Hideaki
Kenshiro Yori
Ishihara Aki
Hyuuga Emiko
Aokaze Atsushi
Areno Shinichi
Masaru Ibuka
Misage
Nishikawa Karasu
Ginoo Yukizaki
Katsumi Mao
Howabi Kimiroku
Tsunomi Ai
Ago
Amaken Yoshimitsu
Imagawa Takayama
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Kenta Koizumo
Katsumi Kawachi
Jiraiya
Gonza Sasano
Chen
Okisha Aiza
Isha Dansei
Yura Houji
Korotsuki Kazeno
Suijin Benzaiten
Hiyama Takeo
Chikuma Gennosuke
Hiraga Natsu
Doshiri Asuka
Sado Kenji
Tairjuko Rikuno
Togan Hiroshi
Deidara
Hachidori Icye
Kira
Minovara Hitoshi
Miyamoto Musashi
Kenshiro Sena
Bayakoshi Yuukihime
Uchiha Madara
Baiko Isozaki
Killer Bee
Daizo Tensei
Sesshou Sarasho
Yamato
Uchiha Itachi
Gawakatsu Hikuro
Hinata
Sugomi Aoi
Hoshizoku Kaito
Takeyanagi Tomoko
Vándor Kazunari
Obake Kaito
Umi Michishio
Shikotou Sei
Obotsu Ryu
Tottori Shinko
Djuka Hiashi
Fudou Shun
Taiki Touya
Kamio Hiraku
Kaibutsu Hiroto
Djuka Ryuu
Akasuna no Sasori
Makenshi
Kushieda Unazaki Tessa
Akari Tenshi
Hokoshita Kinta
Sakaki Toua
Hazame Karou
Aburame Shino
Atsui Shouki
Kakuzu (Inaktív)
Ryu
Urufu Djuka Okami
Akira
Kitori Musato
Hara Akahito
Azumi Yuurei
Kagemare Kuzomi
Kenshiro Karu
Taidana Kaito
Akai Ryu
Shikamaru(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kenshiro Yuu
Itanashi
Uzumaki Kushina
Yamori
Darui
Djuka Kodomo
Shiren
Aono Takefumi
Kurotsuki Emi
Yotsuki Kagerou
Ayami Remiyu
Hyuuga Shakaku
Huramino Saito
Hazukage Kurono
Shirou Tavara
Hidetora No Minovara
Raion Tensei
Fujishima Hana
Hatake
Kanmiru
Zetsu
Hawake Kochio
Katsutomo Goukan
Shintaro Yun
Karin
Hazukage Ishida
Ayanokoji Takashi
Anso Saniko
Hakusho Hurima
Gruczi Duneai
Shikaku
Shikoku Naoki
Fujikage Koichi
Unazaki Ashura
Shagon
148 posters

12 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Huramino Saito Hétf. Márc. 19 2012, 14:49

Ismét igénybe veszem ezt a topicot azzal a céllal, hogy megalkossak egy különleges saját jutsut. Sajnos épp azon filózok, hogy kivitelezhető e a dolog, ugyanis a technikai háttere eléggé bonyolult és én magam sem tudom még hogy hogyan lenne a legoptimálisabb, de természetesen ezért is írok ide.

Tehát maga a technika (már ha megvalósítható) így nézne ki:

Ninpo: Bakensu / Ninja technika: fegyverszületés

A technika tulajdonosa elmutogatja a szükséges kézjeleket, majd amint kellő chakrát koncentrált, azt belevezeti kardjába, amit ezután rögtön maga alatt a földbe is vág. Ennek következtében a technika használója körül 2x2, 3x3 méteres területen (a beleölt chakrától függően) kardpengék emelkednek ki a földből, ami "felnyársalja" a területen lévő ellenfeleket, hisz a támadás föld alól jön zajtalanul, és a pengék villámgyorsan bukkannak fel.

Lényegében ez lenne a technika és már a fejemben van 1-2 ötlet, hogy hogyan is lehetne megvalósítani, de nem tudom, hogy jók e, illetve hogy a legoptimálisabbak Smile
Lényegében nekem azzal van a gondom, hogy maga a feltörő kardok, miből vannak, vagy hogyan kerülnek oda.

Numero1 ötlet: A föld alól feltörő kardok nem mások mint a saját fegyvertáramban lévő kardok, katanák, naginaták stb stb, és úgy jelennek meg, hogy amikor a kardot a földbe vágom és a chakra átáramlik a kardon keresztül, akkor a Geto no Babilon technikám, amolyan továbbfejlesztett változatban, pontosan alattam 5-10 centivel a földben, láthatatlanul megnyílik és a kardok feltörnek a felszínre.

Numero2 ötlet: A föld alól feltörő kardok nem igaziak, pusztán gyenge utánzatok melyek könnyen eltörnek, pusztán másolatai az igaziaknak. Itt alapjában véve valami Bunshin technikára alapozva jönnének létre a kardok (ebben az esetben nem olyan bonyolult Bunshin mintha egy embert mintáznánk, mert jelen esetben egy élettelen tárgyról van szó). Tehát amikor a kardot a földbe vágom, a föld alatt létrejönnek ezek a "Bunshinok", majd kitörnek a használó körül.

Vélemény? Hogyan lehetne egy ilyen technikát megoldani, hogy a józan Narutovilágbeli észjárást kövessük? Very Happy


itt van még 2 videó, hogy elképzelhetőbb legyen az amire gondolok:

Itt 2:00-nél kezdődik a jelenet


Itt Pedig 1:55-től


A hozzászólást Huramino Saito összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 19 2012, 15:19-kor.
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Hétf. Márc. 19 2012, 15:15

Nem észt osztani jöttem inkább támogatni az ötleted. ^^ Ahogy a leírást olvastam nekem kapásból a numero uno ötleted jutott eszembe. Eleve így tudom elképzelni a nyársalósdit a leghatásosabban. Szerintem bunshinnal nem érdemes bajlódni elvégre erre ott vannak a kő dárdák, amik hatásosabbak és erősebbek is lehetnek, mint a gyenge utánzat fegyverek. Az persze más tészta hogy Szél elem használó vagy mindenesetre én megvalósításban az első ötletedet támogatom.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Márc. 19 2012, 17:19

Okami: Bár szerintem felesleges erre egy külön technika de nincs baj vele.

Ryu: A gondolatolvasást már kitalálták a mangában, ennek nem hiszem, hogy lenne magasabb szintű technikája vagy ha lehetne is előbb azt kéne elsajátítani. +Nem ártana egy kicsit játszani meg helyesen írni mielőtt táperkedünk.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Urufu Djuka Okami Hétf. Márc. 19 2012, 17:22

Egyébként, felírhatom?
Urufu Djuka Okami
Urufu Djuka Okami
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Márc. 19 2012, 17:26

Ez egy ötletelős topic, ahol bárki véleményezhet, én is ezt tettem. A saját jutsuid közé ha beírod majd ott elbírálják, azok akiknek ez a dolga.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Urufu Djuka Okami Hétf. Márc. 19 2012, 17:27

Jó.
Urufu Djuka Okami
Urufu Djuka Okami
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Akira Hétf. Márc. 19 2012, 17:27

Sougu: Shu Senjin // Fegyver Manipuláció: Az 1000 Kard Gyüjteménye

Szerintem ezt módosítod fogpiszkálóra, akkor a te jutsudat kapod, de itt valóban támadás történik, szerintem lényegtelen, h kunai v fogpiszkáló a fegyver, mert, ha jól használod még egy szimpla övből is gyilkos fegyvert csinálhatsz (nem a fegyver, hanem a használó számít)
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Kodomo Hétf. Márc. 19 2012, 19:02

Egy újabb ötlet pattant ki a fejemből, igazából Storm 2-ztem, és a következő technika jutott eszembe:D

Karasumi // Varjútest

A varjúkkal létrejött közös jutsu, melynek lényege, hogy chakramanipulált /akár a karasu bunshin/ varjakká képes a használó testének egy, vagy akár egész részét átalakítani. Ha úgy érzi, varjakká szétszéled a teste, ám ez nem illúzió, chakra-ja a varjakban marad, majd egy adott helyen hirtelen egy sereg varjúval összeállna, megjelenne a használó. Ezzel a technikával képesek lennénk varjú formában testünk egyik helyről a másikra vinni. Magas szintű technika, mivel a saját chakra-nk kell A pontból B-be teleportálni.
Szint: A
Ch: 6-700???
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Akira Hétf. Márc. 19 2012, 19:12

Kodo igaz nem értek hozzá, de egyből az lenne az észrevételem, h a varjú test minimum öngyilkosság vagy legalábbis nagyon durva orvosi ismeretek kellenek, h össze is tud magad rakni. Testedből mégis hogy csinálsz varjakat? Szerintem a teleportáláshoz a repülő villámisten bőven elég.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Hétf. Márc. 19 2012, 21:19

Sok értelmét nem látom ugyan de lényegében az-az alapja, mint Itachi varjú klónjának. Ugyan is tudjuk, hogy Itachi a varjakat idézgeti illetve, hogy a varjú klón, amit ő használ nem amolyan bunshin varjak, hanem magukat a varjakat használja médiumnak ezzel rakva magát össze. Tehát lényegében lehet belőled egy rakat varjú, de az nem lenne több, mint az általad megidézett médiumnak felhasznált varjak és még csak lényegében nem is a való vagy jobban mondva karaktered valós önmaga lenne.
Olvasgattam itt ott egy kicsikét. ^^
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Hétf. Márc. 19 2012, 21:49

Matari Djuka Genki írta:Sougu: Shu Senjin // Fegyver Manipuláció: Az 1000 Kard Gyüjteménye

Szerintem ezt módosítod fogpiszkálóra, akkor a te jutsudat kapod, de itt valóban támadás történik, szerintem lényegtelen, h kunai v fogpiszkáló a fegyver, mert, ha jól használod még egy szimpla övből is gyilkos fegyvert csinálhatsz (nem a fegyver, hanem a használó számít)

Én a következőt mondom itt egy létező technika

Shuriken Kage Bunshin no Jutsu // Árnyék Klón Shuriken Technika

A ninja elhajít néhány shurikent, vagy egyéb egyszerű, kis méretű fegyvert, majd a kézjelek után azok rögtön megsokszorozódnak, több tucat lesz belőlük. A klónozott shurikenek akkor tűnnek el, ha valami megtöri az anyagukat, egyéb esetben addig maradnak fenn, amíg a használó fel nem oldja a technikát, vagy a közelükben van.
Pont: 25
Chakraszint: 250
Szint: B
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Kedd Márc. 20 2012, 14:39

Pontosan, ez a technika nem csak shurikenekre vonatkozik. Illetve de, csak shurikenekre, elvégre a japán fegyvereknél minden shuriken, amit eldobsz. ^^"
De a lényeg, hogy a fogpiszkálókkal ez ugyanúgy használható.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Szer. Márc. 21 2012, 15:22

Kodomo, ebben a formában, ahogy leírtad, necces a dolog. A tested darabokra szedése villámisten szintű techika, ott is ez a nehéz, hogy szétkapd magad, aztán újra összerakd. "Szétesett" állapotban értelemszerűen mindened szétesik, úgyhogy nem tudod irányítani a varjakat. Max annyit tudsz, hogy a paranccsal a fejükben jönnek létre, de ez akkor meg nagyon sebezhetővé tesz téged, mert nem tudnak reagálni a változásra. Ha lángoló tűztengerré változik a cél, ők akkor is odamennek. ^^
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Szer. Márc. 21 2012, 16:14

Yupi végre okosat mondtam Very Happy (bocsi de ezt meg kellet osztanom Smile )
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hara Akahito Csüt. Márc. 22 2012, 20:23

Nos azon voltam hogy frissen tartsam a tudásomat és a ch elméletet olvastam és meg akad a szemem valamin.

„7. Chakra testen kívüli irányításával való mozgatás, elemi- és formai manipuláció: Az elemi mozgatások során a használó gyakorlatilag a létrehozás anyagát szabadon formálhatja; ez a formai manipuláció legkönnyebb fázisa.”

Pontosabban ezen elkezdtem gondolkodni. Tételeszük fel hogy nem a létre hozott anyagot manipulálom hanem pl z ellenség testét vagy pedig támadását, vagy akár a körülöttem lévő természetet.

Zairyō bunri/Anyagszétválasztás

A jutsu lényege az hogy a saját chakránkat az ellenfélbe vezetjük, vagy egy támadásba. A chakránk segítségével szétbontjuk a molekulákat atomokra és ezzel tulajdon képen megsemmisítjük az adott anyagot. Talán egy kis tűz ch-val még be is gyújthatjuk.

Szint: ?
Ch szint: ?
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikaku Pént. Márc. 23 2012, 19:43

A chakraelemek nem egyenlőek a természetesekkel, pont azért mert a chakraelem tiszta, míg a természetes elem nem. Élő szervezeteket pedig nem lehet egyszerűen szétbontani, ahogyan eloszlatnád a saját elemi jutsudat, csupán agresszívan és kívülről, mert minden élő rendelkezik a maga chakraáramával aminek van egy saját központja. A genjutsu szintű tudás sem képes a test semmilyen részét önmaga elpusztítani, a legdurvább hatása is az agy és a test reakcióját használja fel bizonyos információra amit bevihet.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hazame Karou Vas. Márc. 25 2012, 14:12

Yo!

Név: Kemuri shuriken no jutsu // Füst shuriken technika
Chsz:?
Szint:?
Kézpecsétek: Tigris, majom, kos.
Leírás:
A kézpecsétek után a használó - meglévő füstből - képes létrehozni shurikeneket, amiket az ellenfele felé írányíthat. Természetesen a shurikenek formáját, csak a használó fantáziája - és a füst mennyisége - szabja meg. Mivel minden ami el van dobva shurikennek számit, ezért a füst, senbon és akár katana formáját is felveheti. Az így létrehozott shurikenek erőssége és sebzése az eredeti fémből készülteknek megfelelő.
Ezt a technikát úgy is létre lehet hozni, hogy a füst shurikenekbe robbanójegyzeteket rejtünk és így azok rejtve maradnak az ellenfél előtt.

Kiváncsi lennék ez mennyire megvalósítható és mennyire van értelme a staff szerint....
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hazame Karou Vas. Márc. 25 2012, 15:41

Újabb ötlet:

Név: Kokuen no kurōn no jutsu // Sötét füst klón technika
Szint: ? ( Talán A)
Chsz: ?
Leírás:
Ez a technika igazából mindenben megegyezik az árnyék klón jutsuval, kivéve egy-két dolgot. A hasonlóság itt annyit jelent, hogy: képes technikákat használni (Taijutsu, nin és esetleg gen), csak erősebb hatásra szűnik meg, a megsemmisülésekor a tapasztalatot, amit a klón szerzett, az eredeti egyén kapja meg és természetesen a fáradtság is átadódik.

Előny: Az előnye az, hogy megsemmisülésekor hatalmas mennyiségű füst szabadul fel. Ezért rajtaütéskor remekül használható ez a jutsu. Erről a tulajdonságáról kapta a nevét is, mert hatalmas mennyiségű - általában fekete - füst szabadul fel.

Hátrány: Ez éppen az előnyben keresendő. A füst technikákhoz füst szükséges. Ehhez a jutsuhoz egyenesen rengeteg és ez nem mindig áll rendelkezésre. Egy létrehozásához kb.: 1 db füstbomba szükséges.
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Sakaki Toua Vas. Márc. 25 2012, 20:39

Itt volnék én is egy ötlettel, bár személy szerint maga a technika inkább puhatolózás. Mindenesetre törekedtem lehetőség szerint valami hasznosat létrehozni, aminek unatkozó karakterem hasznát veheti.

Név: Kemuri Fuuin // Füst Elzárás

Típus: Ninjutsu

Kézjelek: Tigris (a pecsételés után)

Leírás: A technika két szintes elsajátítás rendszerrel bír melyek a következők.
1. szint: Lepecsételő formula megalkotása majd tekercsbe való lepecsételés megvalósítása.
Az első szint mindössze annyiban különbözik a tűz elzárástól, hogy teljesen új formulát igényel illetve ennek gyakorlása elengedhetetlen az utolsó fázishoz.
2. szint: A shinobi a chakrájával hozza létre a formulát, amellyel ezúttal élőlényeket pecsétel meg. A pecsételés sikeressége esetén bármilyen gáz halmazállapotú dolog a tigris pecséttel történő aktiválás után vákuum módjára beszippantja és az áldozat testébe zárja.
Lényege főként abban rejlik, hogy az ellenség semmilyen körülmény között ne menekülhessen a levegőben terjedő mérgek elől.

Szint:

Chakraszint:

Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hara Akahito Szomb. Márc. 31 2012, 19:29

Nara Shikaku írta:A chakraelemek nem egyenlőek a természetesekkel, pont azért mert a chakraelem tiszta, míg a természetes elem nem. Élő szervezeteket pedig nem lehet egyszerűen szétbontani, ahogyan eloszlatnád a saját elemi jutsudat, csupán agresszívan és kívülről, mert minden élő rendelkezik a maga chakraáramával aminek van egy saját központja. A genjutsu szintű tudás sem képes a test semmilyen részét önmaga elpusztítani, a legdurvább hatása is az agy és a test reakcióját használja fel bizonyos információra amit bevihet.

Értem köszönöm szépen az észre vételt. Nos nekem kettő ötletem lenne. Az egyik az oly sokat tárgyalt tűz klón, most átolvastam a jutsukat és az egyiken meg akad a szemem (Raiton: Kage Bunshin) mert hogy gondolkodtam ezen csak éppen nem hittem hogy lehetséges.


Kanton: Kage Bunshin // Tűz elem: Árnyék Klón

A technika lényege hogy a "sima" Kage no Bunshint ötvözök tűz elemű chakrával. Az így létrehozott klónok száma nem haladhatja meg a 3db-t mert sok ch-t igényel. A lényege az az hogy a klónok esetleges felrobbantása (pl Bunshin Bakuha technika segítségével) sokkal nagyobb és hevesebb lesz a robbanás, ha a klón megsemmisülése esetén is lángok csapnak fel. A klónokat lehet még öngyilkos támadásra is küldeni.

Besorolás: A rangú ?
Chakraszint: 300 ?
Megkötés: KnBJ

A másik még az előző töprengésem közepette szunnyad bennem, de most kitör.

Kyōretsuna jūryokujō/ Heves gravitációs mező

A technika lényege az hogy egy adott testet ch-kal körbe vesszük és nyomást gyakorolunk rá.

Besorolás: ?
Chakraszint: ?
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kenshiro Yuu Szomb. Márc. 31 2012, 19:56

Nos nem egy nagy agyszülemény, meg részben koppintás, de az emberben ugyebár nem biztos, hogy ott rejtőzik egy vérvonal képesség, bármennyire is szeretné. Azonban általában van más út is, mint mondjuk ez.

Név: Suiton: Harusame // Víz elem: Tavaszi eső

Típus: Ninjutsu

Kézjelek: Kutya, Madár, Tigris,

Leírás: A használó a levegőben lévő vizet hasznosítja. A levegőből vonja ki a vizet, és ebből formál senbonokat az ellenfele(i) körül. A víztűk szerkezetét chakrával szilárdítja meg, melyekkel így már meg is lehet sebezni másokat. Végeredményképpen rázúdítja az ellenségre. A technika ereje nem csak a szinttől, de a levegő páratartalmától is függ.

Szint:

Chakraszint:

A víz chakra megszilárdítására még régről emlékeztem, meg utána is olvastam egy kicsit, így elméletem szerint működnie kéne. Persze tudom én, hogy ott van az esernyős megoldás is, de vannak esetek amikor a fegyver nem mindig lesz kéznél, vagy kifogy a muníció.
Kenshiro Yuu
Kenshiro Yuu
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol az elmém mélyén...


Adatlap
Szint: C
Rang: Jutsetsu
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikaku Vas. Ápr. 01 2012, 05:07

Hamarosan jönnek a válaszok, addig FREEZE!
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Itanashi Csüt. Ápr. 05 2012, 13:24

Az ötlet igaz lopott, de az oldalon nem nagyon találtam ehhez hasonlót, így megpróbálkozom vele

Simeru te // Sziklakéz
A technika föld alapú jutsun alapszik. A használó a földre helyezi a kezét, majd chakra segítségével a földet, mintha egy kesztyűt húzna fel, haszálja, létrehozva egyfajta védelmet, így a használó kezét a föld fogja védeni. Ezt a sziklakezet lehet közelharcban használni, valamint fegyverek megfogására is alkalmas. A sziklakéz felhaználhatóságának másik része, hogy lehetőségünk van rakétaszerűen kilőni a kezünkből a sziklából készült ökleinket, valamint ellenfelet elkapására is alkalmas úgy, hogy a két öklöt az ellenfél kezeire "növesztjük", így teljesen lefegyverezzük. Természetesen villám elemű jutsuval, vagy erősebb fegyverekkel kivédhető a technika. Azonban villám elem nélkül igen csak nehéz kiszabadulni a technikából.
Ch:200?
Kikötés: Doton elem
itt van egy videó, segítségképp
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Csüt. Ápr. 05 2012, 13:40

Mitől lopott a technika?

Egyébként, a jutsut taijutsu erősítésként tudom elképzelni, ahogy az elején írtad is, szikla veszi körbe az ökleidet és így erőset ütsz, akár fegyvereket is tudsz vele blokkolni. Viszont kilőni semmiképpen sem tudod, illetve ahhoz, hogy az ellenfeledet lefogd, ahhoz neki is a földre kellene tennie a kezét, amit értelemszerűen nem fog megtenni.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Itanashi Csüt. Ápr. 05 2012, 13:43

az avatarból van ez a technika, ott volt, hogy kilőtték az ökleiket és azokkal bilincselték le az ellenfelet, mint a videóban. tehát a lefogáshoz a saját "kezünket használjuk" úgy, hogy a két öklöt ch-val megerősítve az ellenfél kezére tesszük rá.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 12 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.