Saját Technikák Ötletelője

+144
Lanmao
Datara
Hyuuga Ayako
Orochimaru
Hakkyou Katsumi
Hattori Arata
Shihouin Aki
Senju Tobirama
Tsuuzoku Tomoe
Hamacho Yoshitaro
Amori Shuu
Inohara
Hyuuga Junpei
Shunsui
Shimura Danzou
Nashimaru Miuru
Shibo
Katana
Djuka Munfurawa
Akihiro Jaken
Hasegawa Zauki
Bunjiro Hideaki
Kenshiro Yori
Ishihara Aki
Hyuuga Emiko
Aokaze Atsushi
Areno Shinichi
Masaru Ibuka
Misage
Nishikawa Karasu
Ginoo Yukizaki
Katsumi Mao
Howabi Kimiroku
Tsunomi Ai
Ago
Amaken Yoshimitsu
Imagawa Takayama
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Kenta Koizumo
Katsumi Kawachi
Jiraiya
Gonza Sasano
Chen
Okisha Aiza
Isha Dansei
Yura Houji
Korotsuki Kazeno
Suijin Benzaiten
Hiyama Takeo
Chikuma Gennosuke
Hiraga Natsu
Doshiri Asuka
Sado Kenji
Tairjuko Rikuno
Togan Hiroshi
Deidara
Hachidori Icye
Kira
Minovara Hitoshi
Miyamoto Musashi
Kenshiro Sena
Bayakoshi Yuukihime
Uchiha Madara
Baiko Isozaki
Killer Bee
Daizo Tensei
Sesshou Sarasho
Yamato
Uchiha Itachi
Gawakatsu Hikuro
Hinata
Sugomi Aoi
Hoshizoku Kaito
Takeyanagi Tomoko
Vándor Kazunari
Obake Kaito
Umi Michishio
Shikotou Sei
Obotsu Ryu
Tottori Shinko
Djuka Hiashi
Fudou Shun
Taiki Touya
Kamio Hiraku
Kaibutsu Hiroto
Djuka Ryuu
Akasuna no Sasori
Makenshi
Kushieda Unazaki Tessa
Akari Tenshi
Hokoshita Kinta
Sakaki Toua
Hazame Karou
Aburame Shino
Atsui Shouki
Kakuzu (Inaktív)
Ryu
Urufu Djuka Okami
Akira
Kitori Musato
Hara Akahito
Azumi Yuurei
Kagemare Kuzomi
Kenshiro Karu
Taidana Kaito
Akai Ryu
Shikamaru(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kenshiro Yuu
Itanashi
Uzumaki Kushina
Yamori
Darui
Djuka Kodomo
Shiren
Aono Takefumi
Kurotsuki Emi
Yotsuki Kagerou
Ayami Remiyu
Hyuuga Shakaku
Huramino Saito
Hazukage Kurono
Shirou Tavara
Hidetora No Minovara
Raion Tensei
Fujishima Hana
Hatake
Kanmiru
Zetsu
Hawake Kochio
Katsutomo Goukan
Shintaro Yun
Karin
Hazukage Ishida
Ayanokoji Takashi
Anso Saniko
Hakusho Hurima
Gruczi Duneai
Shikaku
Shikoku Naoki
Fujikage Koichi
Unazaki Ashura
Shagon
148 posters

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Csüt. Ápr. 05 2012, 13:50

Ahogy elnézem, végső soron nem nagyon különbözik az Iwagakure shinobiktól látott, szikla ököl technikától. Szerintem inkább annak a leírását kéne elküldened és berakatni a közös technikákba, így legalább a lehetőségeid száma se csökken.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Pént. Ápr. 06 2012, 13:44

Aono Takefumi írta:Ahogy elnézem, végső soron nem nagyon különbözik az Iwagakure shinobiktól látott, szikla ököl technikától. Szerintem inkább annak a leírását kéne elküldened és berakatni a közös technikákba, így legalább a lehetőségeid száma se csökken.

Itt lenne amit Takefumi javasolt: (ergo ez nem saját hanem menne a közösbe)

Doton: Kengan no Jutsu// Földelem: Sziklaököl technika

A jutsu használója a földelemű chakra használatának köszönhetően "sziklával" vonja körbe, ennek köszönhetően erősebb ütést tud mérni ellenfelére, miközben a teste (a karja) nincs közvetlen összeköttetésben az ellenféllel (ami egyes támadásoktól, illetve ellentámadásoktól megtudja óvni a használót). Azzal hogy a a használó a karján lévő "szikla" tömegét, és vagy méretét növeli, ezzel erősebb ütést tud mérni, ha a "szikla" mérete nagyobb akkor értelemszerűen nagyobb felületen történik roncsolódás.

Típus: Kiegészítő/Támadó
Besorolás: ?
Chakraszint: ?
Használója: Ōnoki, Kitsuchi

Forrás: Itt

Csak saját megjegyzés, szerintem ezzel a technikával lábat is be lehet vonni, sőt ha később nagyobb szinten műveli valaki ezt a jutsut, akkor akár a teljes testét is betudja vonni "sziklával", bár ha nem is célszerű legalább egy egy pontot, pl: a legsérülékenyebb területek a testen, ezt úgy tudom elképzelni mint Gaara homok páncélját, csak vastagabb és kevésbé "praktikusabb". Annyi még ha van igény szívesen fordítok a forrás oldalról jutsukat, persze ha van időm és teljesen free Smile
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Vas. Ápr. 08 2012, 15:38

Ez viszont már teljesen saját elképzelés:

Karasu no gochisō // Varjak lakomája

A Sanzengarasu no Jutsu (Ezer Holló Szórás)-on alapszik a technika. A jutus használója valamilyen forrásból (alapvetően Sanzengarasu-ből de még lehetséges idézéssel, Karasu Bushin varjakat szerezni )nagy mennyiségű varjúra tesz szert, ám itt nem csak az össze zavarás a lényeg, hanem az hogy chakra hatására a varjak teste megváltozik, ez alatt azt kell érteni hogy szárnyaikat kifeszítik testük megkeményedik és kiéleződik, és szemük vörös lesz. Ebben az állapotban a varjak mint shurikenek vagy nyílvesszők működnek, a megjelölt ellenfelet pedig szó szerint széttépik, innen kapta a technika a nevét, mivel az ellenfél a varjak "lakomája" lesz. A technika gyakorlott használója képest Karasu Bunshin Bakuha no Jutsu-val (másik saját technikám) kombinálni a technikát, így egy masszív robbanás keletkezik, melyből a varjak megerősített testrészei (szárnyak, fej+csőr) repeszként repülnek szét.

Típus: Támadó
Besorolás: B ?
Chakraszint: 270 ?
Megkötés: Sanzengarasu no Jutsu

Igen igen már megint egy varjú technika, úgy látszik ez lesz a védjegyem Smile.
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hazame Karou Hétf. Ápr. 16 2012, 22:04

Üdv!
Most nem konkrét dologgal jönnék, csak amolyan kérdés félével.
A kérdés: azt meg lehet oldani, hogy a chakrát a testen kivülre írányítani és azt valamilyen módon elégetni, hogy így gyorsan nagy mennyiségben füst állhasson elő?




Még annyi kérésem lenne, hogy az előző ötleteimre válaszokat kérnék a közeljövőben, ha ez lehetséges mostanság.
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Ápr. 16 2012, 23:08


Kaito: Szerintem az elképzelés jó. De onnantól fogva, hogy a varjak teste "megkeményedik" és szinte már pengeként funkcionálnak, többé már nem képesek repülésre. Én a technikát, úgy tudom elképzelni, hogy a varjak megrohamozzák az ellenfelet, és mikor becsapódnának felveszik a kívánt alakot. Persze ez az eredeti hús-vér varjaknál bonyolultabb. De valamelyik Shikával jobb lenne egyeztetni Smile Ők ebben a jók, de szerintem a technika elfogadható. Very Happy

Karou: Kérlek, legközelebb a megfelelő topikba tedd be a kérdésedet. Mások törlik az ilyen postokat. Én nem fogom, de mások megtehetik. Ami pedig a jutsukat illeti:

Kemuri shuriken no jutsu // Füst shuriken technika

Szerintem megvalósítható a technika. Nagyban hasonlít a Shuriken Kage Bunshin no Jutsuhoz. Ilyenkor szoktuk azt mondani, hogy ha egy meglévő technikánál is megvannak ezek a hatások akkor fölösleges. De végül is ez nem teljesen haszontalan. Nem annyira bonyolult, mint a Shuriken kage bunshin, mivel itt van komplett anyag amiből létrehozod. Persze itt sem egyszerű. Gondolj csak bele. Létrehozod a technikát, de a fegyverek leesnek a földre. Nem tudod őket úgy létrehozni, hogy azok egyből az ellen felé száguldjanak. Ha csak az anyag, ami jelen esetben a füst, nem mozog. De így már még nehezebb létrehozni a technikát. A füst apró részecskéi mozognak, és így formálni chakrával őket. Lefedni mindet és átalakítani. Brühhh! Durva. De ha csak szimplán fegyvert akarsz létrehozni a füstből, akkor azt megteheted, de mihelyst az anyagukat megtöri valami, egyből köddé válnak. Ami jelen esetben ugye bár a füst. Ez viszont jó elterelésnek. Kicsit gondold át a technikát, mert akár még jó is kisülhet belőle.

Kokuen no kurōn no jutsu // Sötét füst klón technika

Ugyebár ez a technika, csak annyiban különbözik a a Kage Bunshintól, hogy a megsemmisüléskor füst keletkezik. Hát sok előnye nincs, és nem is igazán lehetne több. A Kage bunshin már alapból képes technikákat használni. Hiszen, egy tökéletes másolatot hoz létre a használóról. Ebben az esetben a használó és a klón megfelezik a chakrájukat, így tehát a klón képes mindenre amire az eredeti is. Csak durvább külső behatásra eltűnik. Én azt mondom neked, hogy erre nem érdemes egy Saját technikát pazarolni, de végül is ha Kemuri technikákra akarsz specializálódni, akkor csak tessék. De az is bajos lehet, hogy egy a már létező anyagból, hogyan hozol létre egy teljes másolatot. Ezt kell kitalálni.

Neked is javaslom, hogy kérdezd meg a technikákról valamelyik Shikát.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Kedd Ápr. 17 2012, 01:46

Köszi Jiraiya sama a visszajelzést, igazából akarok Shikaval konzultálni csak pont most írta hogy nem nagyon elérhető mostanság, ezek után gondoltam hogy nem piszkálom ilyen apróságokkal. Amit mondtál az félig meddig igaz ugyan is idézet varjakkal biztos, hogy nem menne a dolog (nem is nagyon érdekel a varjú idézés btw). A technika kettő lépésből inkább fázisból állna az első az hogy a varjak mint egy felhő körül veszik az ellenfelet majd megváltozik a testük, és ekkor egy zuhanó repülésbe kezdenek.

Most hirtelen ennyit tudok mondani, majd ha kijózanodtam a kocsmatúra után holnap(azaz ma) akkor értelmesebb vissza jelzést tudok adni Smile és még egyszer köszönöm a vissza jelzést.
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Ápr. 17 2012, 09:07

Nézegettem a sima jutsukat és találtam egy olyan technikát ami iwagakurei és hasonlít a rep. Villám istenre. Na most a sima jutsuknál s szintre van belőve, viszont a föld eleműeknél meg talán B szintre és fele annyi ch! Na akkor ez most hogy van? Meg igazából a leírás is különböző! Az Ezüst villanás technikáról beszélek! A segítséget előre is köszönöm...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Vendég Kedd Ápr. 17 2012, 12:08

Ez egy régi saját játékosunk jutsuja aki addig sírt és sírt és sírt még az előző rezsim nagy nehezen elfogadta. Azóta már rég eltűnt az emberünk, hol azért mert csalt, hol mert megunta stb. De amúgy a sima jutsus a mérvadó.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Ápr. 17 2012, 12:10

Oh értem! Köszi a segítséget!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Ápr. 26 2012, 20:43

Újra felvetem a régi ötletet, kicsit átírva, remélem így már sikerülni fog Smile

Doton: Ivate

A Doton: Iwan Yomi egyik változata. Kisebb sziklák beépítik a használó kezét, így szinte tökéletes védelmet biztosít. A szikla felruházásához a használónak a földre kell tennie a kezét, hogy a szikla betemesse.
Egy másik felhasználása a kéznek, hogy képesek vagyunk a kezünkön levő sziklát formázni, chakra belevezetésével képesek vagyunk az ellenfél kezeit összebilincselni, majd a chakra megszakításával ellenfelünk kezét egy élettelen sziklabilincs fogja össze.

Magyar név: Föld elem: Földkéz
Típus: Védekező
Besorolás: B szintű
Chakraszint: 220
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Jutsu ötletelés

Témanyitás  Hokoshita Kinta Pént. Ápr. 27 2012, 19:49

Ha ilyen technika létezik/más játékos már kitalálta akkor elnézést kérek.

A technika ezen a leíráson alapszik.

Chakra testen kívüli irányításával való mozgatás

Tárgyak és testek irányítására szolgáló technikák, amelyekhez a használó valamilyen úton kiterjeszti a chakráját, így befolyásolva, módosítva, irányítva, vagy éppenséggel kiváltva azok mozgását.


Név: A tolvaj keze
Típus: Ninjutsu
Kézjelek: Nem szükséges
Leírás: A ninja chakrát irányít egy zárba, ezáltal megmozgatva a benne lévő mechanizmust. A ninja képes lesz lakatok, ajtók nyitására, zárására.
Erősség: A technika gyorsan nyit, zár, nem kell álkulcsokkal vagy lakatos készletekkel pocsékolni az időt.
Gyengeség: A bonyolultabb zárak ellen semmit sem ér.

Szint: D
Chakraszint: 80
Hokoshita Kinta
Hokoshita Kinta
Játékos

Tartózkodási hely : Having tea with the Queen


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 126

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Pént. Ápr. 27 2012, 20:58

Annyiszor megkaptam ezt Shikamarutól, hogy lassan én már csak ismételgetem kedvenc mondását. ^^ Na de lássuk a véleményem, ami a mondással kezdődik. Fölösleges lehetőség pazarlás. Szóval, mint ahogy szépen kimásoltad az elméletet lényegében ezt egy technika nélkül is simán meg tudod csinálni. Tegyük fel, írsz egy kalandot vagy valami hasonlót, amiben te leírod, hogyan sajátítod el a zárak nyitását pusztán a chakrával. Ha ezt ügyesen megírtad egy staff leellenőrzi és megvan a képesség. Persze külön nem kell feltüntetni ez inkább olyasmi, mint a fára mászás mondjuk. Kis chakra gyakorlat, amihez persze nem árt, ha ismered a zár konkrét felépítését, mert technika ide vagy oda, ha nem vagy képben a szerkezettel órákig is szórakozhatsz a zár kinyitásával, legyen az chakrával vagy tolvajkulccsal történő feltörés. A többit a Shikákra hagyom, ők majd eldöntik a dolog sorsát én pedig azt mondom, írj egy kalandot és abban mutasd be a dolgot.
Bárki más észrevételét szívesen várom. (Hajlamos vagyok h*lyeséget mondani.)
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Ápr. 28 2012, 11:02


Én is csak helyeselni tudok Very Happy
Habár nem tudom, hogy mi tekinthető technikának. Mindent meg kell tanulni. De ez csak sima chakrakontroll. Bár az összes jutsu chakrakontrol. ^^"
El lehet pazarolni rá egy saját jutsut, de szerintem ezt ahogy Pufi is mondta, Kalandban leírod, vagy ami még hivatalosabb Pályázatba (Ez pont arra való) szép részletesen és aztán ha elfogadták felírod az adatlapodra. Fel lehet tüntetni dolgokat, már csak azért is, hogy lássák, hogy Te ilyet is tudsz Very Happy De mindenekelőtt, tudnod kell a zárak kinyitásának teljes ismeretét. Tehát meg kell ugyan úgy tanulnod a zárak kinyitását, csak nem percek alatt fogod majd kinyitni őket, hanem chakra segítségével másodpercek alatt. Persze ez a zárak összetettségétől függ.


Na, ez egy normális magyarázat. nem úgy mint az én regény hosszú szövegeléseim. XD

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Jutsu ötletelés

Témanyitás  Hokoshita Kinta Szomb. Ápr. 28 2012, 18:47

Köszönöm a választ!
Hokoshita Kinta
Hokoshita Kinta
Játékos

Tartózkodási hely : Having tea with the Queen


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 126

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Akari Tenshi Szomb. Május 05 2012, 11:25

A Naruto film adta az ötletet a következő pecsét jutsuhoz.

Mizu han: shi hana // víz pecsét: négy virág
A jutsu alapja a víz elem. Használó a kézjelek elmutogatása után megérinti ellenfelét és annak testén 4 virág alakú pecsét formálódik. Ez a pecsét nyomkövetésre és megsemmisítésre is tökéletes, ugyanis, ha a célszemély túl messzire megy a készítőtől a pecsétek elkezdik szívni a támadott testéből a vízet és az folyékony formájában távozik a ellenségből, így rövid idő alatt az ellenfél kiszárad.
Van egy másik felhasználási módja is. Ilyenkor a használó saján magán alkalmazza. Az elöző használattal ellentétben viszont itt a víz nem távozik, hanem használóhasznára válik, aki képes a jutsu segítségével a testébe szívni és onnan kiengedni a levegőből felvett pára tartalmat, amit szintén támadásaihoz tud felhasználni. Ekkor viszont van egy gát mechanizmus, ami csak annyi vizet enged ki, amennyi a pecséten keresztül bejutott. Ha elég vizet gyüjtöttünk össze vele, akár használhatjuk testrészek növelésére is, amivel nagyobbat tudunk sebezni.
megkötések: víz elem, pecsét jutsuk ismerete
kézpecsétek: Ló, sárkány, tigris, majom, patkány
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Hétf. Május 07 2012, 09:14

Magen: Kimochi // Démonillúzió: Érzések

Hatás: érzékelés
Ez a genjutsu egy igencsak alapnak számító de hasznos technika ugyanis a technika használója képes játszani a genjutsu uralma alá került egyének érzéseivel. Maga a genjutsu lényege a hangokban rejlik ezért is kell hozzá valamilyen eszköz amivel rezgéseket tudunk létrehozni, jelen esetben egy gitárral. A hangszint mélységétől és a váltásoktól függően aki meghallja a dallamot a genjutsu alá kerül a tudtán kívül, ugyanis nem egy kép vetül eléjük, még csak nem is régi önmagukat látják meg, sokkal inkább az érzelmi állapotuk változik meg. Ez az érzelmi állapot lehet düh, harag, öröm, boldogság, jókedv, szomorúság, szerelem, mindez a lejátszott zenétől függ. Igen hasznos fegyver tud lenn az a Kunoichi számára ha tud játszani ellenfelei, vagy akár barátai érzéseivel, érzelmeivel.
Szituáció: Egy kissrác szomorkodik az utcán mert a szülei épp elmentek valahová. A zene hallatán akár jobb kedvre is lehet deríteni a búslakodó fiút.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Makenshi Hétf. Május 07 2012, 09:35

Ez egy nagyon jó ötlet mivel az embereket legjobban az érzéseikkel lehet kontrollálni!! Ha elfogadják Tessa lesz is egy jelentkeződ tanulásra xD !!!Smile
Makenshi
Makenshi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Akira Hétf. Május 07 2012, 12:51

Részemről több is:D
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Akasuna no Sasori Hétf. Május 07 2012, 19:53

Áh Tessa drága, ez nagyon jó Genjutsu Very Happy

Nem tudom, hogy én elfogadhatom-e, ezért nem mondok még semmit, max annyit, hogy nekem tetszik az ötlet.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Május 08 2012, 01:04

Este egy kicsit rámjött az ötperc és megnéztem a egy pár mvt majd vmi szemet szúrt és végeztem egy kis kutatást! Igen a második hokageról beszélek és az ő teleportációs technikájáról... Vki hallott vagy tud esetleg erről vmit?? Csak annyit sikerült kiderítenem, hogy tér idő jutsuról van szó és ez volt az elődje a rep villá istennek!
Illetve még annyi, hogy hogyan lehetséges egy 44 kézpecsétes technikát 1 kézpecséttel megcsinálni??

Lehet ez a második is hc volt!!! o.O
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Akasuna no Sasori Kedd Május 08 2012, 08:20

Nos, a 2. Hokage-ról nem tudok semmit, viszont a 44 kézpecsétes technikáról tudok neked egyet s mást. A Vízsárkányról van szó, amit Zabuza és Kakashi oly' sokat használ. A 2. Hokage valószínűleg azért volt képes 1 kézpecséttel megalkotni, mert Suiton specialista volt. Nem tudom pontosan, hogy itt mennyire lehetséges, de ha mondjuk nem veszel fel több elemet a karakterednek, hanem csak egy elemet használsz és arra specializálódsz, akkor képes vagy sokkal erősebb dolgokat összedobni.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Május 08 2012, 09:30

A 2. Hokage tényleg a Suiton technikákra specializálódott és ezért lehetett képes oly módon létrehozni a jutsut ahogyan. Bár hozzá kell tenni, hogy lehet ő is olyan gyorsan jártatta a kezét mint Itachi amikor Gai és Kakashi ellen harcolt konohában (Amikor Narutoért mentek)
Ami a teleportálós jutsuját illeti, igen, Minato is említi ezt amikor Tobi ellen harcol. Idézném:
"Ő is Jikukan használó? Ezért tudta Kushinát olyan gyorsan elvinni onnan... Képes irányítani a Kyuubit és a Jikukanja jobb, mint a sajátom, vagy a Nidaime-samáé volt."

Minato is megmondta, hogy 2. tudott ilyen technikát használni, csak hát mi ezt nem igazán láthattuk, pedig megnéztem volna a Sarutobi, Nidaime, Shodaime harcnál Very Happy Bár lehet akkor kicsit túl erősek lettek volna az Edo Tenseiek az öregnek Wink
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Május 08 2012, 09:38

Jah hát én arra gondoltam akkor végeznék egy kutatást és ha megkapnám az engedélyt kidolgoznám a jutsut!!!Smile
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Ryuu Szer. Május 09 2012, 18:23

1.,
Név: Pusztítás Gömbje
Szint: S
Kézjelek: kígyó, ló, sárkány, tigris, kutya, madár, sárkány.
Feladat a megidézéshez:
1. A jutsu kézjelei
2. Chidory megidézése
3. Rasengan megidézése
A kézjelek után, meg kell idézni a jobb kezünkbe a chidoryt, bal kezünkbe a Rasengant. Ezt úgy kell megcsinálni, hogy az idézés elött a karunkat vállmagasságba rakjuk. Miután mid a kettő jutsu megvan, akkor egy határozott lendülettel összecsapjuk a kettőt, és közben elkiáltjuk a jutsu nevét.
- Pustítás Gömbje jutsu!
És a két jutsu egyesül egy örvénylő fekete gömbbé. A gömb amihez hozzáér befeketíti, és magába szívja az anyagot, ami élő ember is lehet. A jutsuhoz viszont rengeteg chakra kell, és hogyha használója valamit elront, vagy kifogy a chakrából, az örvénylő fekete gömb magába szívja, vagyis megöli.

2.,
Név: Ködbékjó
Szint: C
Kézjelek: kígyó, ló, kutya, majom
Típus: Köd
Használhatja: Djuka tagjai
Használatákor ajánlott nagy ködben lenni, mivel ez a jutsu annál erősebb, minél több ködöt tartalmaz. Az aktiválásámál az összes körülötte lévő ködöt 50 m-es körzetbe beszívja, és így egy kereszt jön létre célpontunk körül, és így a kererszt megakadájozza a jutsuk aktiválásában, és a mozgásban. A jutsu csinálójának koncentrálnia kell, hogy a köd megtartsa sűrűségét, ha esetleg megzavarják, vagy kifogy a chakrából, esetleg eltűnik a füst (vízzé változik) a jutsu elmúlik.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aburame Shino Szer. Május 09 2012, 18:40

Az első egy fekete lyuk akar lenni? És mindehhez mi köze a másik két jutsunak? Mert technikailag a villám meg a puszta chakra nem hiszem, hogy valaha is fekete lyukhoz vezetne.
Aburame Shino
Aburame Shino
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Ha megszámolod a bogaraim megtudod!

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 13 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.