Uzusenju Okami- Edit

3 posters

Go down

Uzusenju Okami- Edit Empty Uzusenju Okami- Edit

Témanyitás  Amatain Okami Vas. Okt. 08 2017, 10:17


Név: Uzusenju Okami
Ország:  Tűz országa
Rang: Genin
Szint: D
Chakraszint: az ellenőrzős Staff adja meg. Ez Általában 100-120 chakra. Az előtörténet minőségétől függ.
Kor: pl: 12
Nem: Lány
                                                Felszerelés
● 5 db shuriken
● 5 db kunai
● 5 db senbon tű
● 5 db makabishi
●öv táska 
● jobb lábas shuriken tartó
                                                              Kinézet
● 160 cm magas 
● türkizkék hosszú hajú
●Lila szemek
●Kék és Lila felső, nadrág kék
●egy pár Ninja szandál
●jobb lában hordja a shuriken tartóját
                                                                           Jelleme
●Gyanakvó
●Tudja hol a határ, de kitartó
●Nehéz fel idegesíteni
●A barátaiért mindent meg tesz
● Néha teljesen meg változik úgy mond Skizofrén olyankor
●Senkit se enged a közelébe
●Forró, Ön fejű
●Gyorsan fel lehet idegesíteni
● Folyton idegesít másokat.
●Goromba
●Ami mind a kettő jellemére vonatkozik
●Kedvenc kaja Ramen
●Kedvenc zene típus Rock
                                                      Technikák 
●Shunshin no jutsu 
●Henge no jutus 
●Kakuremino no jutsu 
●Bunshin no jutsu
●Kawarimi no jutsu
●Jibaku Fuda:Kassei
●Tobidogu no jutsu
                                                             Előtörténete

                                                                   Születése
Én egy Március tizenharmadikai napon születtem épp csak anya és apa volt a szülésen, mert kedves nővérem akit nevezzünk csak egyszerűen Lin-nek a genin vizsgával volt el foglalva.
-Okami. Át vehetem a szót?-Szólt nekem a  magát narrátornak nevező alak.
-Nemár megint te? Jó vegyed meg látjuk ki tud jobban mesélni!
Szóval mint Okami említette én vagyok a narrátor és ő meg én meséljük el a történetét.
A storyhoz vissza térve Lin még a kis testvérről se tudott annyira el volt foglalva a genin vizsgával.
Mikor sikeresen át ment boldogan rohant haza s kiabálta hogy SIKERÜL!! Erre a szülők gratuláltak majd meg mutatták neki a húgát, akit csak Okinak becéztek. 


                                                                   Gyerekkora
-Na most én beszélek!
-Na jó Oki!
-Köszönöm.
 6 éves koromban jött az az ötlet hogy ninja leszek mint a szüleim és immár chuunin testvérem Lin.
A szüleim igazából csak nevettek ezen mert eléggé törékeny voltam. Miért is voltam törékeny? Senki sem tudja de nekem van egy ötletem. A szüleim nem nagyon engedtek ki a lakásból az Akatsuki miatt mert akkoriban jártak itt először hogy el vigyék Narutot a Kilencfarkú tárolóját de nekem nem ezt mondták így is csak utólag jöttem rá. Míg az akadémiára nem kerültem nem is engedtek ki bár nálam a szüleim szerint mázlim volt. De igazából nem csak mázlim volt hanem titokba ki szöktem otthonról és néztem hogy gyakorol Lin. Egyszer mikor robbanó jegyzeteket dobott a gyakorló partnerére és sikeresen ki kerülte pont a bokorhoz esett és, rám robbant volna ha ki nem ugrok így derült ki hogy titokba néztem a gyakorlást. Persze a Lin és Iri (Lin gyakorló partnere) először irtó dühös volt de mikor el magyaráztam meg ígérték hogy minden nap segítenek taijutsut tanulni hogy ne legyek törékeny. Ez össze is jött nekik. Így miattuk vettek fel igazából az akadémiára.
                                                        Akadémiai évek
-Létszi hagy meséljem én.
-Ezt most én mesélem. Kezdek bele jönni.

-Jó van na Oki.
Az akadémia egész jól ment első évben nem tanultunk sok mindent Ninja töri+Chakra elmélet ekkor szerezte meg a legjobb barátját Hyuuga Nanwit. A második évben már a taijutsuval el kezdtünk foglalkozni +Ninja töri, chakra elmélet.
A harmadik évem volt az egyik legizgalmasabb mivel ekkor kezdtük a ninjutsukat venni először csak a sima chakra kontrolt vettük utána szépen sorba a jutsukat. Mindegyik egész jól ment és közben lett egy csomó barátom mert a eléggé barátkozó  típus voltam. A negyedik év volt a legnehezebb folyton shuriken ,kunai dobást harcot meg mindent gyakoroltunk mert közeledett a vizsga persze Lin segített neki de nem volt sok ideje mivel, neki meg a chuunin vizsgára kellet készülni.
                                                                       Genin vizsga és egy levél
A genin vizsga előtti napokban azt hiszem kb. március 4.én kaptam egy levelet a szüleimtől és a testvéremtől: 
                                        Kedves Okink.
  Sajnos el kellet mennünk hív a kötelesség. Tudod hogy mostanában sokkal több a küldetés. Hívtak minket kb. 1-2 nap és leszünk. Szeretünk vigyázz magadra!
 
Mivel tudtam a sok küldetésről nem lepődtem meg. S vártam hogy haza térjen az én kis családom természetesen sokat gyakoroltam Aztán 7.én kaptam egy újabb levelet
                             
                                 Üdv...Okami!
Nálunk van a családod! Ha látni akarod őket akkor 10-ig lopd el és add oda nekünk a kedvenc rámenesednél  a hokage lepecsételt, zöld tekercsét! 
Ha nem hozod el, akkor meghalnak! 
Ha bárkinek szólsz, meghalnak.
Tudjuk ha el mondod valakinek, figyelünk.
ui.: Ez NEM vicc!
Üdvözlettel: Egy "Barátod szülei""
Na hát mit ne mondjak nem akartam el veszíteni őket de azért lopni nem akartam olyan mélyre süllyedni egy csomó emlék rohant meg és el kezdtem sírni. Be vallom először az jutott eszembe hogy el lopom de mivel eszembe jutott hol is van nekem lehetetlen lenne be jutni főleg most. Az akadémián ugyan javultak ettől az eredményeim de senkivel se beszéltem, goromba, forró fejű, gyanakvó lettem, és folyton idegesítettem másokat azzal hogy jobb vagyok hátha valaki ki böki azt hogy: Na ne nevettess akkor lennél jó ha el lopnád a tekercset és ezzel meg mentenéd a szüleid és testvéred! De ilyet sajnos senki se mondott de meglepő módon így is maradt egy barátom Nanwi ugyan nem értettem mért de belül legbelül jól esett. Aztán jött a vizsga ideje kilencedike.
-Hé hé hé! 
-Mit akarsz narrátor?
-A genin vizsgát ÉN mesélem Oki! Ja és csak hívj N-nek.
-Jól van mondjad N...
 Mint már Oki is  mondta 9.-én volt a vizsga előtt nem is aludt sokat
-Igaz?
-Igen N. Folytasd.
A vizsgán ha jól tudom volt elméleti és Gyakorlati rész.
Az elméleti pár ninja töri kérdés, harc elemzés, és matek feladat volt. Hibátlan lett mindegyik kedves Okinak. Utána be kellet mutatni a Klón technikát érdekes módon csak egy volt a feladat de neki ötöt is siekrült ami jó volt. Utána oda kellet menni az asztalhoz a fürge test technikával. Ha sikerült akkor meg kaptuk a fejpántot. Okinak sikerült 
-Innen át veszem N!
-Na Nemár *Durcásan*
Mint már mondta N Meg szereztem a fejpántot amit sok gondolkodás után a nyakamon helyeztem el. Boldogan rohantam haza hogy sikerült mikor rá döbbentem hogy még nem tettem semmit a családomért. Gondoltam hogy kéne valakit keresnem akinek van kutyákkal  szerződése, vagy van kutyája de el is vetettem mivel mi van ha meg tudják? Utána jött a végzetes nap 10.-e egész este forgolódtam és nem tudtam aludni 11.-ke kora reggel valaki kopogott hogy engedjem be, mikor ki néztem a Lint láttam. Lin el mesélte mi történt hogy az akatsuki egyik kéme volt aki el rabolta őket és neki sikerült el menekülni. Ennek nagyon örültem. Később a jellemem is változott Vissza jött az eredeti bár...a kedves helyett inkább gyanakvó lettem. És bizonyos helyzetekben elő jön a másik énem ami olyan amilyen. Aztán más nap reggel indultam is a csapat be osztásra. Szépen sorban mondták hogy ki melyik csapatba lesz. Aztán azt hallom hogy Uzusenju Lin lesz az 5 csapat vezére a tagjai pedig Uzusenju Okami (én),Hyuuga Nawi, és Namiwa Edri. Számomra alapból meg lepő volt az egész szitu mivel a tesómat sensei-nek kell hívnom ha társaságba vagyok más részről meg mi az már hogy egy csapat csak lányokból áll? Meg is kérdeztem a második felvetésem Hinami-sensei annyit mondott hogy így jött össze. Aztán mondta  a búcsú szöveget:
-Holnap reggel 8-ra legyetek a termetekbe! Sok szerencsét.
-Köszönjük sensei. Mondtuk egyszerre.
Ideje indulni gondoltam és azzal a lendülettel el is indultam hogy számon kérjem a testvéremet.
-Halii!-Szóltam be.
-Ó szia Oki na ki a senseid?-Kérdezte Lin mosolyogva.
-Te!
-Ja tényleg, bocsi el felejtettem szólni! Aztán holnap ne késs.
-Oké nevettem rá. És ki loptam a chipses zacsiból egyet.
-Na na! Egyél vacsit utána irány az ágy!
-Oké
Kaja után vidáman feküdtem le és aludtam el. Másnap előbb keltem hogy meg vicceljem a sensei, tesómat. Indulás elött létre hoztam egy klónt ami a senseiel együtt indul el és el is mentem.Szerencsére a sensei időbe el indult és így senki se késett el. 
-Hali!-Köszönt vidáman Lin mikor látta hogy én ott állok miközben a klónóm szépen el tünik.
-Sajnálom Lin...-Sensei ezt nem hagyhattam ki!
-Semmi gond Oki...Okami! Amúgy meg Lin vagyok! Most csak beszélünk
El mentünk a hokagek kő arcaihoz le ültünk majd mondta hogy mutatkozzunk be de előtte ő mutatkozik be nekünk!
-Uzusenju Lin vagyok. Mit szeretek? Ha a csapatom össze dolgozik! Mit nem szeretek? Ha a csapaton belül viszály van. Mi a célom? Nézzük csak... á meg is van! Tovább adni a tudásom a következő generációnak!
-Sensei most én mondom!-Szólalt meg Edri és mondta is Mit szerettek? Az egészséget. Mit nem szeretek a háborút! A célom az hogy a szüleim be lássak hogy jó döntés volt shinobinak mennem!
-Lin-sensei! Mondhatom? Kérdezte Nanwi  és mondta is Amit szerettek: Jó könyvek. Amit utálok: A perverz fiúk. Célom: Nem nagyon gondolkoztam de szerintem egy család ami nem a hyuuga klánon belül van.
-Na most Okami te mondod!
-Oké Szeretem: a barátaimat, családomat Nem szeretem : a sebsülteket. Célom  Medikus shinobi szeretnék lenni.
-Köszönöm! Jé még ilyen korán van? Szólalt meg Lin. Na akkor ma meg csináljátok a feladatot!
-Oké! Szóltunk egyszerre 
-Szabályok 10 órátok van az egészre amúgy bár milyen technikát be vethettek! Feladat 3 tekercs van a városba szét szórva! Beszéljétek meg a stratégiát! Utána indul az idő. Meg beszéltünk mindent a cuccok is szét lettek osztva mikor nekem be kattant valami. 
-Hé várjatok! Szólaltam meg
-Mi van?
-A sensei a testvérem ha nem emlékeznétek! És ahogy őt ismerem mindig is a csapat társaival összhangba azaz együtt támadott! Ezért van egy tippem hogy együtt kéne maradnunk! Ha ez nem is sikerülne előre is bocsánatot kérek. Oké?
-Oké! -szóltak a többiek.
-Indulhat a 10 óra!
--Az első 3 órában semmit se találtunk kb. a 3 és feledik óránál eszünkbe jutott a hokage arcok ott még nem néztünk körül! És az egyik arcba lássátok a csodát ott volt az egyik tekercs. Utána a 4.órában a házaink körül nézni az én házamnál volt aza bizonyos második tekercs. Ezek után egy darabig egyáltalán nem láttuk a tekercset. A 10.órához csak 10 perc kellet és még mindig semmi. Pár percre rá láttam egy aranyos plüss macit aminek a kezébe egy tekercs volt. Rohantam be a boltba hogy meg legyen a tekercs ki kaptam a maci kezéből majd rohantam vissza. Mehetünk! Szóltam oda a többieknek majd vissza is mentünk.
-Sensei!
-Ó látom sikerült! 
-Igen szóltam vidáman.
Akkor nyissátok ki a tekercset ami nálatok van!
-Egy papír került elő belőle. 
-Abba a papírba vezessetek chakrát.
-Sensei! A papírom ketté vágódott!
-Nagyszerű! Okami a chakra természeted szél. 
-Oké Lin
Pár perccel utánam Nanwi fel kiáltott.
-Áá ég a papírom.
-Na ne? Nanwi a te chakra termeszted a tűz!
-Ekkor Edri papírja ekkor össze gyűrődött.
-Edri a te chakra természeted Villám! Ez a legjobb csapat ami csak lehet. Na jó! Ideje indulni holnap talizunk a 2 edző pályán!
-Szasztok. Köszöntem el
-Sziasztok mondták a többiek.
-Lin
-Igen Oki? 
-Muszáj senseinek hívnom?
-Nem de akkor én is Okinak hívlak
-Oké. 
-Amúgy holnap kezdjük a függőleges terepen való meg maradást/vízen járást! 
-Már várom (:

 
Ennyi lenne a storym.

      
                  
Amatain Okami
Amatain Okami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Szobájában kuksolva


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

Uzusenju Okami- Edit Empty Re: Uzusenju Okami- Edit

Témanyitás  Terumi Mei Hétf. Okt. 16 2017, 20:05

Kedves Uzusenju Okami!

Bár tudom, hogy előtörténeted már sokadik alkalommal írtad újra, ebben a formában még mindig nem fogadhatom el

Elsődlegesen a név nem megfelelő: Uzumaki és Senju összevonásából jöttek létre? A név kitalálásához ajánlok figyelmedbe egy oldalt: Japán női keresztnevek , Japán vezetéknevek - itt rengeteget találsz.

A kinézettel és jellemmel nincs baj, bár jobban preferáljuk a folytatólagos szöveget. Az előtörténet megírásához rengeteg útmutatót kaptál, és további játékosok által már elfogadott előtörténetet mintának. Azt kérem tőled, hogy olvasgass a már elfogadott előtörténetek között, és most is csak ugyanazt tudom mondani, amit már az előttem ellenőrző staffok is mondtak: figyelj a helyesírásra, csapj fel egy novellát akár, azok rövidek is és hamar rászokik a szemed és tudatod a helyes fogalmazásra. Tudom, hogy tudsz te ennél többet is!

Ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj PM-et!

Mei
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Uzusenju Okami- Edit Empty Re: Uzusenju Okami- Edit

Témanyitás  Amatain Okami Szomb. Dec. 09 2017, 06:57

Név: Amatain Okami
Ország:  Tűz országa
Rang: Genin
Szint: D
Chakraszint: az ellenőrzős Staff adja meg. Ez Általában 100-120 chakra. Az előtörténet minőségétől függ.
Kor:  12
Nem: Lány
Felszerelés
● 5 db shuriken
● 5 db kunai
● 5 db senbon tű
● 5 db makabishi
●öv táska
● jobb lábas shuriken tartó
Kinézet
160 cmt, üti lila szemeiről türkizkék egy oldalra fogott hajáról , lila és kék pulcsiáról,kék nadrágjáról. lehet ismerni mint mindenki ő is egy pár ninja szandált hord a shuriken tartóját meg jobb lábán helyezte el.
Jelleme
A múltja miatt gyanakvó, de közben ki tartó és a barátaiért mindent meg tesz, és nehéz fel idegesíteni. E közben ott van a másik énje aki a múltja miatt jött létre. Ez az énje Gonosz , forró, önfejű, mindenkit el taszít magától, idegesítő, de van két tulajdonsága ami meg marad mind két "formájában" Az pedig a kedvenc kajája Ramen és kedvenc zene típusa a Rock.
Technikák
●Shunshin no jutsu
●Henge no jutsu
●Kakuremino no jutsu
●Bunshin no jutsu
●Kawarimi no jutsu
●Jibaku Fuda:Kassei
●Tobidogu no jutsu
Előtörténete
Sziasztok! Ha ezt a naplót olvasod amiben az eddigi életemet írom le nem tudom meddig fogom írni eztet de csak olyanoknak érdemes elolvasni akik ismerik Amatain Okamit. Ha nem ismered nincs annyi értelme az egésznek. Bár így lehet meg ismersz  na mindegy jó olvasást ^^
Születésem és körülményei
A születésem napja nem biztos hogy így történt ez csak a testvérem elbeszéléséből tudom.
Én egy március 13.i napon születtem. Mondhatni boldog családba. Van egy nővérem Lin és ott voltak anyuék. De térjünk vissza a történetünk elejére mint már említettem hogy márciusba születtem nos ha akarjátok ha nem, mesélek róla ^^ Aznap volt a genin vizsga Linnek, ezért csak anya volt ott amikor meg születtem apa, hát izé utána esett be pár perccel, hogy miért nem árulta el senkinek. Mikor haza értünk Lin a genin vizsgán volt, és mire haza ért én aludtam ő meg hát enyhén mondva hangosabban beszélt a kelleténél ezért felébredtem, és el kezdtem bömbölni miközben egy pár beszéd hangzott el ami valahogy így szólt:
-Halkabban Lin! A húgod alszik.
-Juj hoppácska, amúgy mi a neve?
-Okami a neve. Nem találkoztál apáddal hazafele jövet?
-Nem.
Szóval ez zajlott a bőgésem közbe aztán fel jöttek hozzám anyu be mutatta Lint és utána meg nyugtatott.
Ez lenne a születésem ^^ majd később folytatom az írást most meg éheztem. születésemet le írtam Március 12 a genin vizsga után 12:00 órakor




Gyerek korom
3-4 évesen vannak emlékeim képek főleg most le írok párat. :
• Nővéremmel játszunk babákkal
• Anyu veszekedik velem mert valamit el szúrtam
• Nővérkém be fonja a hajamat mert hosszú
5-6 évesen kezdtem el érdeklődni a ninják felé amikor is chuunin lett a nővérem szüleim mikor el mondtam az álmomat ki nevettek a törékenység miatt. Tudom joggal merülhet fel miért is vagyok törékeny. Ugyan van egy feltételezésem de nem biztos. Elég sokáig nem engedtek ki a lakásból mert féltettek bár nem tudom kitől, mitől, ha jól emlékszem 6 éves koromig tartott ez az állapot.    
     
Akadémiai éveim
Az akadémia egész jól ment első évben nem tanultunk sok mindent Ninja Történelmet és Chakraelmélet ekkor szereztem meg a legjobb barátomat Hyuuga Nanwit. A második évben már a taijutsuval el kezdtünk foglalkozni Ninja Történelem és chakraelmélet.
A harmadik évem volt az egyik legizgalmasabb mivel ekkor kezdtük a ninjutsukat venni először csak a sima chakra kontrolt vettük utána szépen sorba a jutsukat. Mindegyik egész jól ment és közben lett egy csomó barátom mert a eléggé barátkozó  típus voltam. A negyedik év volt a legnehezebb folyton shuriken ,kunai dobást harcot meg mindent gyakoroltunk mert közeledett a vizsga persze Lin segített nekem de nem volt sok ideje mivel, neki meg a chuunin vizsgára kellet készülni. Áhh ez unalmas egy kicsit késöbb folytatom! Írtam:Március 12 14:05-kor
                                                                       Genin vizsga és egy levél
A genin vizsga előtti napokban azt hiszem kb. március 4.én kaptam egy levelet a szüleimtől és a testvéremtől: 
                                        Kedves Okink.
  Sajnos el kellet mennünk hív a kötelesség. Tudod hogy mostanában sokkal több a küldetés. Hívtak minket kb. 1-2 nap és leszünk. Szeretünk vigyázz magadra!
 
Mivel tudtam a sok küldetésről nem lepődtem meg. S vártam hogy haza térjen az én kis családom természetesen sokat gyakoroltam Aztán 7.én kaptam egy újabb levelet
                                                               Üdv...Okami!
Nálunk van a családod! Ha látni akarod őket akkor 10-ig lopd el és add oda nekünk a kedvenc rámenesednél  a hokage lepecsételt, zöld tekercsét!
Ha nem hozod el, akkor meghalnak!
Ha bárkinek szólsz, meghalnak.
Tudjuk ha el mondod valakinek, figyelünk.
ui.: Ez NEM vicc!
Üdvözlettel: Egy "Barátod szülei""
Na hát mit ne mondjak nem akartam el veszíteni őket de azért lopni nem akartam olyan mélyre süllyedni egy csomó emlék rohant meg és el kezdtem sírni. Be vallom először az jutott eszembe hogy el lopom de mivel eszembe jutott hol is van nekem lehetetlen lenne be jutni főleg most. Az akadémián ugyan javultak ettől az eredményeim de senkivel se beszéltem, goromba, forró fejű, gyanakvó lettem, és folyton idegesítettem másokat azzal hogy jobb vagyok hátha valaki ki böki azt hogy: Na ne nevettess akkor lennél jó ha el lopnád a tekercset és ezzel meg mentenéd a szüleid és testvéred! De ilyet sajnos senki se mondott de meglepő módon így is maradt egy barátom Nanwi ugyan nem értettem mért de belül legbelül jól esett. Aztán jött a vizsga ideje kilencedike. Előtte nem aludtam sokat szomorú voltam és izgultam.
A vizsgán  volt elméleti és Gyakorlati rész.
Az elméleti pár ninja töri kérdés, harc elemzés, és matek feladat volt. Hibátlan lett mindegyik nekem. Utána be kellet mutatni a Klón technikát érdekes módon csak egy volt a feladat de nekem ötöt is sikerült ami jó volt. Utána oda kellet menni az asztalhoz a fürge test technikával. Ha sikerült akkor meg kaptuk a fejpántot. Természetesen sikerült.
Mint már mondtam meg szereztem a fejpántot amit sok gondolkodás után a nyakamon helyeztem el. Boldogan rohantam haza hogy sikerült mikor rá döbbentem hogy még nem tettem semmit a családomért. Gondoltam hogy kéne valakit keresnem akinek van kutyákkal  szerződése, vagy van kutyája de el is vetettem mivel mi van ha meg tudják? Utána jött a végzetes nap 10.-e egész este forgolódtam és nem tudtam aludni 11.-ke kora reggel valaki kopogott hogy engedjem be, mikor ki néztem a Lint láttam. Lin el mesélte mi történt hogy az akatsuki egyik kéme volt aki el rabolta őket és neki sikerült el menekülni. Ennek nagyon örültem. Később a jellemem is változott Vissza jött az eredeti bár...a kedves helyett inkább gyanakvó lettem. És bizonyos helyzetekben elő jön a másik énem ami olyan amilyen. Aztán más nap reggel indultam is a csapat be osztásra. Szépen sorban mondták hogy ki melyik csapatba lesz. Aztán azt hallom hogy Amatain Lin lesz az 5 csapat vezére a tagjai pedig Amatain Okami (én),Hyuuga Nawi, és Namiwa Edri. Számomra alapból meg lepő volt az egész szitu mivel a tesómat sensei-nek kell hívnom ha társaságba vagyok más részről meg mi az már hogy egy csapat csak lányokból áll? Meg is kérdeztem a második felvetésem Hinami-sensei annyit mondott hogy így jött össze. Aztán mondta  a búcsú szöveget:
-Holnap reggel 8-ra legyetek a termetekbe! Sok szerencsét.
-Köszönjük sensei. Mondtuk egyszerre.
Ideje indulni gondoltam és azzal a lendülettel el is indultam hogy számon kérjem a testvéremet.
-Halii!-Szóltam be.
-Ó szia Oki na ki a senseid?-Kérdezte Lin mosolyogva.
-Te!
-Ja tényleg, bocsi el felejtettem szólni! Aztán holnap ne késs.
-Oké nevettem rá. És ki loptam a chipses zacsiból egyet.
-Na na! Egyél vacsit utána irány az ágy!
-Oké
Kaja után vidáman feküdtem le és aludtam el. Másnap előbb keltem hogy meg vicceljem a sensei, tesómat. Indulás elött létre hoztam egy klónt ami a senseiel együtt indul el és el is mentem.Szerencsére a sensei időbe el indult és így senki se késett el. 
-Hali!-Köszönt vidáman Lin mikor látta hogy én ott állok miközben a klónóm szépen el tünik.
-Sajnálom Lin...-Sensei ezt nem hagyhattam ki!
-Semmi gond Oki...Okami! Amúgy meg Lin vagyok! Most csak beszélünk
El mentünk a hokagek kő arcaihoz le ültünk majd mondta hogy mutatkozzunk be de előtte ő mutatkozik be nekünk!
-Amatain Lin vagyok. Mit szeretek? Ha a csapatom össze dolgozik! Mit nem szeretek? Ha a csapaton belül viszály van. Mi a célom? Nézzük csak... á meg is van! Tovább adni a tudásom a következő generációnak!
-Sensei most én mondom!-Szólalt meg Edri és mondta is A nevem Namiwa Edri. Mit szerettek? Az egészséget. Mit nem szeretek a háborút! A célom az hogy a szüleim be lássak hogy jó döntés volt shinobinak mennem!
-Lin-sensei! Mondhatom? Kérdezte Nanwi  és mondta is A nevem Hyuuga Nanwi. Amit szerettek: Jó könyvek. Amit utálok: A perverz fiúk. Célom: Nem nagyon gondolkoztam de szerintem egy család ami nem a hyuuga klánon belül van.
-Na most Okami te mondod!
-Oké A nevem Amatain Okami Szeretem: a barátaimat, családomat Nem szeretem : a sebsülteket. Célom  szanitéc shinobi szeretnék lenni.
-Köszönöm! Jé még ilyen korán van? Szólalt meg Lin. Na akkor ma meg csináljátok a feladatot!
-Oké! Szóltunk egyszerre 
-Szabályok 10 órátok van az egészre amúgy bár milyen technikát be vethettek! Feladat 3 tekercs van a városba szét szórva! Beszéljétek meg a stratégiát! Utána indul az idő. Meg beszéltünk mindent a cuccok is szét lettek osztva mikor nekem be kattant valami. 
-Hé várjatok! Szólaltam meg
-Mi van?
-A sensei a testvérem ha nem emlékeznétek! És ahogy őt ismerem mindig is a csapat társaival összhangba azaz együtt támadott! Ezért van egy tippem hogy együtt kéne maradnunk! Ha ez nem is sikerülne előre is bocsánatot kérek. Oké?
-Oké! -szóltak a többiek.
-Indulhat a 10 óra!
--Az első 3 órában semmit se találtunk kb. a 3 és feledik óránál eszünkbe jutott a hokage arcok ott még nem néztünk körül! És az egyik arcba lássátok a csodát ott volt az egyik tekercs. Utána a 4.órában a házaink körül nézni az én házamnál volt aza bizonyos második tekercs. Ezek után egy darabig egyáltalán nem láttuk a tekercset. A 10.órához csak 10 perc kellet és még mindig semmi. Pár percre rá láttam egy aranyos plüss macit aminek a kezébe egy tekercs volt. Rohantam be a boltba hogy meg legyen a tekercs ki kaptam a maci kezéből majd rohantam vissza. Mehetünk! Szóltam oda a többieknek majd vissza is mentünk.
-Sensei!
-Ó látom sikerült! 
-Igen szóltam vidáman.
Akkor nyissátok ki a tekercset ami nálatok van!
-Egy papír került elő belőle. 
-Abba a papírba vezessetek chakrát.
-Sensei! A papírom ketté vágódott!
-Nagyszerű! Okami a chakra természeted szél. 
-Oké Lin
Pár perccel utánam Nanwi fel kiáltott.
-Áá ég a papírom.
-Na ne? Nanwi a te chakra termeszted a tűz!
-Ekkor Edri papírja ekkor össze gyűrődött.
-Edri a te chakra természeted Villám! Ez a legjobb csapat ami csak lehet. Na jó! Ideje indulni holnap talizunk a 2 edző pályán!
-Szasztok. Köszöntem el
-Sziasztok mondták a többiek.
-Lin
-Igen Oki? 
-Muszáj senseinek hívnom?
-Igen ha a csapatban vagy ez a szabály!
-Oké.
Asszem ennyi dolog volt összesen eddig Márc 15. 15:00 kor fejeztem be.


Ennyi lenne a storym.
Amatain Okami
Amatain Okami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Szobájában kuksolva


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

Uzusenju Okami- Edit Empty Re: Uzusenju Okami- Edit

Témanyitás  Hidan Szer. Dec. 27 2017, 07:06

Szia!

Mivel Mei nem ér rá, én vettem az értékelést tőle. Nem is szaporítanám a szót feleslegesen, megpróbálom elmondani mi stimmelt, mi nem.
- Helyesírás és a fogalmak helyes használata néha bibis, de egyáltalán nem vészes, gyakorlással seperc alatt belejön az ember.
- Tartalmi szempontok. A karakter szüleinek elrablása és az előtörténet vége között mindössze 11 nap telik el, a karaktert pedig mintha nem is érdekelné különösebben, hogy elrabolták a családját. Nem is az a gond, hogy nem siet a megmentésükre egyből, vagy nem lopja el a tekercset (amúgy az Akatsuki valószínű nem a rámenesnél fogja a Hokage pecsétjét kerestetni akadémiai tanoncokkal, de ettől tekintsünk el Smile), hanem hogy mintha figyelmen kívül hagyná a hiányukat. Derűs, energikus, mintha mi sem történt volna, éli az életét. Ha az én családom rabolná el egy olyan terrorista szervezet mint az Akatsuki, egy falatot nem tudnék lenyelni, nemhogy hibátlan vizsgát írni akármiből is. Van ezen felül ez a gonosz én dolog, de ez a második, javított verzióban nem igazán kapott szerepet, nincs kijátszva, megmagyarázva, bármi. Az ilyesmikre kérlek figyelj oda a jövőben. 
- Viszont látom, hogy ebbe rendesen fektettél időt és energiát, amit nagyon is értékelek. Az sem szegte kedved, hogy a Kollégák már több ízben visszautasították az előtörténetet, minduntalan újra nekiálltál. Ez nekem nagyon nagy pirospont, mert a szerepjátékot csak lelkesedéssel lehet jól csinálni!
- A legutolsó verzióban látom, hogy hozzáírtál pár dolgot az akadémiai évekhez, amiket csak onnan szedhetted, hogy elolvastál néhány segédletet, ezt is értékelem. Fejlődni úgy lehet a legjobban, ha megfogadjuk mások tanácsait, és nyitottak vagyunk a kritikára. Ha a jövőben visszadobják valamelyik élményed, pályázatod, akkor mindig tudd, hogy nem szemétkedésből csináljuk, vagy mert legóra léptünk aznap, hanem mert segíteni szeretnénk, hogy a legjobbat hozd ki magadból Smile 
- Esztétikus formázás: na ez nálunk rohadt nehéz, mert ez a szövegdoboz mindig szétbarmolja a formázást, de igyekezzünk olvashatóan és szépen megoldani a tagolást.

Mindent összevetve az előtörténeted hozta a kötelezőt, tudom kicsit nehézkes kezdés volt, és többször utasítottunk el, de egyikünk sem úgy kezdte, hogy a kisujjában volt a Gundan, nincs ezzel baj. Én amondó vagyok, hogy a korábban kifogásolt dolgok leginkább játék közben fognak csiszolódni, úgyhogy előtörténeted elfogadom! Írj adatlapot, utána keress egy Mesélőt vagy Játékostársat, aki bevezet az oldal rejtelmeibe.

Kezdő értékeid:
Szint: D
Chakraszint: 100
Taijutsu pontszám (TJP): 8 (mivel törékeny a karakter)
Pénz: 2000 ryou
Kezdőtechnika: Fuuton Kaitou/Szél Elem Feloldás
(Általában az elemfeloldást kezdőtechnika mellé adják, de ahhoz elég hosszú leírás kell a tanulási folyamatról. Már maga az is, hogy valaki a papírba tudja vezetni a chakráját, több órás gyakorlást, és próbálkozást igényel, általában ennek leírásáért adjuk meg az elemet. Viszont mivel nem akarom még egyszer újraíratni az előtörténeted, megkapod a szokásos kezdőtechnika helyett a feloldást.)
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Uzusenju Okami- Edit Empty Re: Uzusenju Okami- Edit

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.