Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

3 posters

Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Hétf. Aug. 13 2018, 16:27

    Az erdő közepén bujkálva próbálok rájönni a megfejtésre és arra, hogy miként juthatok ki ebből a helyzetből. Valószínűleg többen is engem keresnek, idő kérdése, hogy mikor is találnak meg. Gyorsan ki kell találnom, hogy miként jutok ki ebből a slamasztikából, melybe fogalmam sincs, hogy miként kerültem. Soha nem csináltam semmi rosszat, az iskolai lógáson kívűl, nem is értem miért engem okolnak. Az én szavaim itt semmit nem érnek,
így valami máshoz kell nyúlnom. Mondjuk azzal, hogy elmenekültem csak tovább tetéztem a gondjaimat, nem mintha olyan sokat számított volna ha ott maradok magyarázkodni. De hogy is kezdődött ez?


    Erőteljes kopogások az ajtón. Kiabálás, felszólítás az azonnali ajtó nyitásra. Mikor odaérek, hogy kinyissam, amint elfordítom a zárat azonnal rám nyitják az ajtót.
-Tsuuzoku Tomoe letartoztatjuk gyilkosság erős gyanújával.
-Micsoda? Nem is csináltam semmit!
-A bizonyítékok és a tanúk nem ezt állítják. Tegye hátra a kezét, hidd el jobban jársz ha együtt működsz.
A szívverésem vetekszik egy kolibri szárnycsapásainak a sebességével, hisz egy olyan dologgal vádolnak amit nem hogy el se követtem, nem is tudtam róla. Ebben a szituációban csak egy dolgot tehetek így hátrateszem a kezem. Azonban nem azért mert ők azt kérték hanem azért, hogy az övtáskából kivegyek egy füstbombát majd azt a földhöz vágva eltűnjön a szemük elől. Az emeleten lévő szobám ablakán át távozok, próbálva minél messzebb kerülni, lehetőleg elbújni valahol, amíg ki nem találok valami megoldást.


    Így kerültem én ide az erdőbe, pánikolva attól, hogy mi vár rám akkor ha nem oldódik meg a helyzet. A távolban már hallom a keresőim hangját, így tovább kell mennem. Azonban a menekülés nem tart sokáig, hisz amint elindultam egy rendőrrel találtam magam szembe. A fiatalnak mondható hölgy szúrós tekintettel méreget, barna szeméből sugárzik az, hogy nincs túl jó kedve. Hátrálni kezdek miközben ismét a táskához nyúlok.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Hyuuga Ayako Hétf. Aug. 13 2018, 17:19

Újabb meló, újabb nap gondoltam irodámban ülve, míg meg nem érkezett egy konohai pecséttel ellátott üzenet. Sejtettem, hogy valami félresikerült, hisz nem küldözgetnek vidékre csak úgy, nosztalgiából levelet, hogy "milyen jó volt mikor még itt voltál". Legalábbis eddig nem nagyon volt erre példa. Mindenesetre megfogtam a levelet, s kíváncsi, ám enyhén ideges tekintettel olvastam fel tartalmát.
~Egy genin, akit gyilkossággal vádolnak és erre tarthat? Na ez már érdekes...~ Kezdtem megírni a válaszlevelet, miszerint vettem a jelentést és intézkedem.
A protokoll alapján, mivel shinobi a szökésben lévő gyanúsított, minimális képzéssel rendelkezett, shinobinak nem mondható társaim, az altiszteket nem vihettem magammal, egyedül kellett indulnom.
Délutánra járt már, mire a célterületre értem. Szokásos mód -mikor idegenekkel dolgozom- leplezni kezdem byakuganom, s egy szimpla barna szempárt láttatok helyette, amit egy egyszerű színezett kontaktlencsével oldok meg. Egy gyors társakkal való ismerkedés után elindulok saját utamon, miközben feloldom szemeim képességét, hogy nyomok után kutassak. Pártíz méterre meg is látok egy srácot, aki felé elindulok, majd szemeimet ismét passzív állapotba engedem vissza.

 Odaérve egy fa ágán guggoltam, lefelé tekintve a fiúra, s láttam, hogy épp távozóban van, így gyorsan felmértem a helyzetet... 
~Karján a fejpánt, hátrál, tekintete... ideges? Kiszökött vagy ő az akit keresünk... meglátjuk.~
-Kezeket előre, jól látható pozícióba, ha kérhetem...-
Indítanám meg a beszélgetést, miközben ráböknék mellkasomra. -Tudod mit jelent ez a mellény? Elkaptunk, mögötted az embereink, itt pedig én. Ne nehezítsd a dolgokat. Ha ártatlan vagy, akkor velünk jössz és kiderül, hogy tényleg az vagy. Ha pedig nem te vagy az illető, csak kísérteties mód egyezik a leírásotok... nos az szintén ki fog derülni. Szóval megkérlek az együttműködésre, mielőtt súlyosbodik a dolog egy hivatalos személy elleni erőszakkal. És akkor már hiába vagy ártatlan, ebben tutira bűnös leszel. - Ajánlanám fel a lehetőséget számára.
Amennyiben elfogadná, úgy felszólítanám, hogy feküdjön a földre, hátra tett kezekkel, amennyiben hezitálna, aktiválnám szemeim. Ebből annyit látna a köztünk lévő távból, hogy pár ér kidudorodik halántékomnál, ugyanis nem használom teljes erejével még, csupán egy 40m-es körzetet lefedve, a maximális teljesítményéből, s leakasztanám derekamról tonfám, melybe a formázás útjával chakrát vezetek. Amennyiben azt látom, hogy dobófegyvert vesz elő, készülök a tonfával hárítani. Persze kivéve, ha robbanójegyzetes, akkor leszökkennék a fáról. Amennyiben jutsut használ kifigyelném merre irányítja a chakrát, s aszerint próbálnék cselekedni. 
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Aug. 14 2018, 15:21

    A szívverésem egyre szaporább, talán tényleg nincs kiút. De vajon tényleg elhiszik az ártatlanságom, vagy csak úgy mondja? Mi van ha kérdezés nélkül egyből bebörtönöznek? Mit kéne tennem? Újabb pár lépést teszek hátra, miközben egy érdekes dologra leszek figyelmes. Mintha pár ér kidudorodott volna a szeme körül. Lehet, hogy ez jelen pillanatban lényegtelen információ, az én figyelmem azonban mégis megragadta. Viszont másra kell most koncentrálnom. Sietve hátranyúló övtáskához melyből egy robbanó cetli kunait veszek elő. Pontosabban két ilyen kunai kést valamint egy füstbombát veszek elő. Az egyik kunait felé hajítom, a füstbombát a kettőnk közti helyre, míg a második cetlit magam alá ejtem. Ezzel párhuzamosan chakrát gyűjtök a lábamba majd egy shunshint alkalmazva oldal irányba indulok el. Ha esetleg közrendőrök jönnének velem szembe azokat kikerülnöm, próbálva nem kárt tenni bennük. Minden erőmmel a futásra koncentrálok, így folyamatosan igen nagy erejű Shunshinokat alkalmazok. Amikor úgy érzem, hogy elég távol kerültem, egy Henge no Jutsut alkalmazok, mellyel Kato barátom alakját veszem fel. Innentől már csak várnom kell, hogy mi fog történni próbálva higgadtan és természetesen viselkedni.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Hyuuga Ayako Kedd Aug. 14 2018, 19:03

 A fiú nem adta meg magát, helyette inkább kunait rántott robbanójegyzettel ellátva, s egy füstbombát is ledobott, próbálva fedezni menekülésének útvonalát...
-Dönthettél volna jobban...- Motyogtam magamban, miközben szemeim teljes erejükre eresztettem, s megindultam menet tempóban felé, mellyel egyidejűleg elraktam tonfámat, s lencséimet, felfedve ezzel szemeim valós kinézetét. 
Shunshinokat használt, melyekkel gyorsan szökellt előre, 100méteres távon kívülre mégsem tudott eljutni velük.
~Shunshin-shunshin.. chakraigényes ám folyton használni~ Gondolkodtam magamban miközben folytattam a követést.
Rövidesen megállni látszott, majd kézpecsétek formálásába kezdett. Egy másik ember alakját vette fel, feltehetőleg megtévesztés céljából. Még csak ismerős se volt akit lemásolt... Mindenesetre, ahogy közeledtem visszahúztam ismét szemem erejét, elkerülve a felesleges chakrahasználatot, s mikor utolérni véltem, a fák fölé ugorva, egy gyorsított zuhanással, a Kaitent alkalmazva ugrottam volna rá egyből. Amennyiben elkerüli a támadást, egy shunshinnal szökkennék elé, s elsődlegesen a mozgásért felelős chakrapontokra támadnék. Kar, láb, váll, combcsont és medencecsont illeszkedése... Majd ha esetlegesen egyik se találna, egy szél tenyérrel zárnám rohamom, mellyel ha csak közelébe is érek, elég nagy lökést indítok testére.
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Aug. 14 2018, 20:08

Hiába álcázom magam, az ismeretlen nő egyből megtalál és egy igencsak érdekes technikával ugrik felém. Szerencsémre egy utolsó Shunshinnal még éppen hogy sikerült kikerülnöm, bár ruhám széle elszakadt, továbbá a Henge hatása is megszűnt. Mondjuk nem mintha olyan sokat számítana. Szembefordulván az idegennel újfent chakrát gyűjtök lábaimba, valamint valami nagyon érdekeset látok meg.
~Byakugan?! Szóval így tudott követni és szúrta ki az álcám egyből.~
Egy szempillantás alatt mellém ér és már támad is. Bal lábamból a chakrámat sietve a földbe áramoltatom, míg a másikkal amint végzek elugrok egy shunshinnal. Azonban nem voltam elég gyors, hisz a bal vállamat sikeresen eltalálta. Egy ütést talál be majd egyből jönne a következő amikor végre sikerül oldalra ugranom. Az ugrást követően egyből aktiválom a földbe áramoltatott chakrám és mivel ahogy elnézem, jelenleg nem aktív a byakuganja, így nem fogja látni az alatta felgyülemlett chakrát.
-Jigoku!
Kiáltom a technika nevét bízva abban, hogy nem volt elég ideje kikerülni azt. Amikor földet érek egyből ugrok is tovább egy faágra, figyelmesen várva, hogy mi lesz a következő lépése, készen arra, hogy újfent menekülőre fogjam. Azonban ekkor evszem csak észre azt a különös, majdhogynem bizsergő érzést a vállamban ahol eltalált. Pár másodperc leforgása alatt rá is jövök, hogy mi is történt.

~Juuken. hallottam már róla. A Hyuuga ház alapvető technikája. Azonban ha minden igaz akkor nem talált tenketsut, hisz az inaktív byakugannal nem láthatta.~
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Hyuuga Ayako Kedd Aug. 14 2018, 21:20

//Ah figyelmetlenül írtam.. "vissza húzza előző erősségűre" ezt akartam írni. Na mind1, jogos a pont.. Very Happy // 

 Ellenfelem gyorsnak bizonyult, ám egy pillanatra gyorsabb tudtam lenni. Eltaláltam a vállát, s indultam volna a következővel, mikor hátraugrott s egyszeriben egy tűzcsóvát húzott fel alattam. Ugyan a technika csak egy egyszerileg fellobbanó tüzet alkotott, elégnek bizonyult kibillentésemre, s ugyan ruházatom megvédett, hajamat elkapta kicsit.
-Hát így vagyunk...- Jegyzem meg lecsukott, immár erekkel szegélyezett szemekkel, miközben egy egyszerű mozdulattal hátradobom hajam, s rácsúsztatok egy hajgumit csuklómról. -Akár ártatlan voltál, akár nem.. innentől bűnös vagy.- Veszem fel klánom jellegzetes harci állását.

Amennyiben nem támad, úgy shurikentartómból két kunait veszek elő, melyeket megtöltök chakrámmal, a Nyolc látnoki jel, felfegyverkezés jutsummal, ezáltal két oldalsó plusz láthatatlan pengét aggatva rájuk, majd látszólagosan úgy dobom el az egyiket, hogy célt tévesszen, majd a másikat az előbb említett oldalsó pengére úgy irányítanám, hogy az elpattanó első kunai, csupán a chakrával vágja meg ellenfelem, a fém elkerülje. Amennyiben sikerül, vagy félreugrik, ismét nekiszökkenek egy shunshinnal, s ezúttal a ténylegesen felmért tenketsuit támadom. Amennyiben úgy látom izmai rándulásából, chakrájának önkéntelen, mozgáshoz használt irányításából, hogy elugrana, úgy követem, s ha azt látom, ismét alám koncentrálja chakráját, csupán félre lépek a területről, s folytatom a rohamot. Ezúttal azonban agresszívabban eljárva, s az esetleges ellentámadások esetén a blokkolás során az ütő kezét vagy rúgó lábát is megszúrnám chakratűimmel, így feltűnés mentesen zárva el tenketsuit mindaddig míg jutsu használatra nem kényszerülne, s rá nem jönne, hogy se lábába se karjába nem tud chakrát vezetni. Elsődleges célom viszont természetesen a végtagok csomópontjainak támadása, azaz azok bénítása volna.  
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Aug. 14 2018, 21:38

A támadás sikeres volt, bár komolyabb sérüléseket nem ejtettem. Azonban egy biztos, felbőszítettem Őt. Mostanra bizton állíthatom, hogy egy Hyuugával van dolgom hisz az állás amit felvett, az iménti támadásának mivolta, továbbá a szemei mind ezt bizonyítják.
~Hátrányban vagyok. Azok a szemek, képes látni a chakrakeringésem, azt hogy merre és miként áramoltatom a chakrámat. A jigoku mostantól kezdve használhatatlan. Minden mozdulatomat látja, az izmaim rángását. Talán sebességben felül tudom múlni, azonban chakraköltséges lesz az tény. Más esélyem nincs.~
Gyors pecsét formálásokba kezdek, majd egy gyengének mondható Goukakyuut indítok felé, melynek célja csupán annyi, hogy kizökkentsem a helyéről. Amint elsütöttem a technikát leugrok a fáról. Esés közben újabb kézjeleket formálok, majd amikor leérek egyből alkalmazom a technikát.
-Kuchiyose no Jutsu!
Az állandó társam Jinsei vicsorítva jött elő kérésemre, készen arra, hogy oldalamon harcolva mindent megtegyen értem. Újabb technika alkalmazására készülök fel, mely egyben jel Jinsei számára is, hogy megkezdje a támadást. Öt darab tűzgömböt szabadítok ellenfelem felé a Housanko no jutsu segítségével, majd újfent egy idézésre készülök.
-Kuchiyose: Ikki!

Ikki az idézést követően rögtön támadásba lendül. Ők is tudják, ahogy én is, hogy csupán elterelés végett vannak itt. Amíg az ifjú Hyuuga hölgy a két villámgyors farkassal van elfoglalva, addig én megpróbálok a Byakuganja látóköréből kijutni. Ha esetlegesen megpróbálna utánam indulni, a farkasok megállítják, továbbá ott, ahol az idézéseket hajtottam végre, hátrahagytam egy Jigokut, így azt ki kell kerülnie. Menekülés közben robbanó jegyzeteket hagyok hátra ezzel is nehezítve a követésemet.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Hyuuga Ayako Kedd Aug. 14 2018, 23:22

Támadási kísérletem ismét kudarcba fulladt, ám nem maradt viszonzatlanul. Chakrát gyűjtött össze, s láttam, hogy készül valamire, így hasonlóképpen tettem én is. Eztán egy tűzgömböt indított meg felém, melyre válaszul előkaptam tonfám, s kiáramoltattam testemen chakrámat, tonfámba is vezetve belőle //hien//, eztáb egy határozott ugrással szembevetettem magam, míg a levegőben megindítottam technikám.
-Hakkeshou Kaiten!- Indult meg a forgás, s tömörült a tiszta chakra mely védelmet nyújtott.

Ahogy átérnék a technikán, körülbelül addigra jönne létre az első idézés. Amennyiben mégsem és még van esélyem megszakítani, úgy tonfám méreteit kiterjesztve támadnék ellenfelemre, amennyiben viszont számításom beigazolódik, s pont akkorra idéződik meg a farkas, úgy tonfám jukenes csapását az ő feje szenvedné, míg visszakézből indítanék egy Szél Tenyér technikát, mely nem igényelne közvetlen támadási feladatot a lökés megindításához. Amennyiben ez nem talál, úgy egy bukijutsuval kombinált Enyhe ököl zárótüze kombinációt indítanék meg.
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Aug. 14 2018, 23:37

A goukakyuumat hatástalanítja a pörgős technikájával, melynek csupán a puszta ereje is lehengerlő, azonban nincs időm a második technika végigvitelére, ellenfelem vészesen közelít. Tüdőmben a rengeteg levegővel egy villámgyors mozdulattal előkapok egy robbanó cetlit, melyet egyből magam alá is ejtek, felkapom Jinseit, majd elugrok vele oldal irányba. Ugrás közben megpróbálom gyorsan elsütni a Housenkát, bízva abban, hogy vagy annak, vagy a cédulának lesz valami eredménye. A földet érést követően próbálok minnél gyorsabban igazodni az új szituációhoz a már meglévő tervvel. Azonban most várok egy kicsit, ellenfelem jelenleg majdnem ott tartózkodik ahol én, így kivárok. Ha kikerüli vagy hatástalanítja az imént említett két támadást akkor türelmesen figyelek és amint egy pillanatra nem figyel aktiválom az otthagyott chakrát, mely egy egy méteres lángcsóva képében feltör alóla. Attól függetlenül, hogy a technika talál vagy nem, ismét megpróbálkozok a második idézéssel, kivéve ha ellenfelem ismét az én irányomb szökken. Ha ez történik akkor Jinsei szájába sietve egy újabb robbanó cetlis kunait adok, majd két külön irányba válunk el. Ebben az esetben egyértelművé válik, hogy nem leszek képes meglépni előle, így másik tervet kell kitalálnom. Amint egy másodpercnyi időm is van, egyből kézjelekbe kezdek. Azonban jelen esetben már nem ikki-t idézném, hanem Asao-t hisz a menekülés ötlete kifújt. Harcolnom kell vele, ahhoz pedig szükségem lesz Asao-ra. Ha sikerül Őt leidéznem, akkor Ő is Jinsei együtt megpróbálnák bekeríteni a nőt, míg én egy nagyobb erejű Gokakyuut indítanék felé.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Hyuuga Ayako Kedd Aug. 14 2018, 23:57

Hiába próbáltam kiszámítani ellenfelem, idézése sikerült, s a másodperc tört része alatt elmenekült heves rohamom elől. Egyetlen dolog, mely logikusnak hatott,  s bevált: a korábban már felerősített tonfám magam elé dobtam a fába, majd arról visszarugózva egy kicsivel távolabb próbáltam landolni. Mindeközben elővéve 4 kunait s 4 shurikent, mellyel nyugtalanul hagyhatom addig ellenfelem.
~Kettő az egy ellen, ez már nem jó...~ mérem fel helyzetemet, míg egymás után dobálom az eszközöket.
Ugyan találni nem fognak, legalább mozgásban tartják ellenfelemet, míg leérek, s egy shunshinnal megpróbálok ismét a közelébe férkőzni egy juken sorozatot leadva, ám első sorban nem rá, hanem frissen idézett célpontjára támadnék először. 
Amennyiben csapdába ütköznék, tehetetlen maradnék, s nagy eséllyel vége lenne mérkőzésünknek, de mindent megpróbáltam, így szégyen érzet nem fog maradni bennem, csak ha feladom... 

Amennyiben a farkas harapással támadna, vagy hasonlóval, szája elé húznám alkarom, majd egy gyors mozdulattal lecsattintva alkarvédőm, megpróbálnám egy a torkára mért gyors ütés keretében megütni, hogy eszméletét veszítse egy időre. Ellenfelem esetleges közelharci támadására tenyérrel való hárítással reagálnék. Ha dobófegyvert küld, a szél tenyérrel lökném azt vissza, ha közelharcit, akkor pedig magát a személyt lökném el vele. Jutsu ellen egyetlen opcióm a shunshin maradna.
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szer. Aug. 15 2018, 19:44

Folyamatosan dobó fegyverekkel támad, így egy perc nyugtom sincs, hogy végre hajthassam a tervem. Felváltva célozz engem és Jinseit mozgásban tartva minket. A kunaiokat és a Shurikeneket kerülgetve próbálom megtartani a tisztes távolságot, hisz ha túl közel kerülök az akár az egész mérkőzés és a sorsom végét is jelentheti. A fogaskerekek úgy mozognak az agyamban mint eddig soha, próbálva rájönni arra, hogy miként tudnám a saját javamra fordítani a mérkőzést.


Jelzek Jinsei-nek, hogy a korábban hozzá jutattot robbanó cetlis Kunait hajítsa ellenfelünk felé, majd én is így teszek egy másikkal. Egyik a másik után repül, így előre felé képtelen lesz jönni hisz akkor az én kunaiomba ugrana bele. Hátra felé sem kerülheti el, hisz én kissé távolabb dobtam az enyémet a jelenlegi tartózkodási helyénél. Három lehetséges irányba kerülheti el: oldalra vagy felfelé. Amíg a kunaiok repülnek én villámgyorsan pecséteket kezdek formálni. Egyből két sorozatot hajtok végre, ezzel próbálva időt spórolni. Az első technikám egy Housenka no jutsu lesz, abban az esetben ha valamilyen csoda folytán nem akasztja ezt meg, mellyel három tűzgolyót engedek útjára a három említett irányba. A második technikát rögtön ezután hajtom végre. Magam elé pár méterrel egy újabb robbano cetlis kunait hajítok. Mikor lecsapom a kezem a földre Jinsei a hátamra ugrik, így fedezve az egyéb irányból érkező támadásokkal szemben. Bár lehet, hogy ártalmatlanítja társam támadását, de elég időt nyerne ahhoz, hogy sikeresen végig csináljam amit elkezdek. Ha ez mind sikerül és ellenfelemet elég időre sikerült mozgásba tartanom, akkor nem maradt más mint a technika nevének kimondása és végrehajtása.

-Kuchiyose: Asao!
 
(Ayako kérésére módosítva)


Ám nem volt szükség erre, mert mikor tonfájával a faágra landolt nem vette észre robbanójegyzetem, mely aktiválódott.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Hyuuga Ayako Csüt. Aug. 16 2018, 20:38

Talán fáradságom oka, talán szimpla figyelmetlenség, ám egy robbanójegyzetet nem vettem észre a faágra helyezve, s mikor lendületem odasodort, tehetetlenül estem a bomba felé. Ahogy a faághoz értem aktiválódott, s ennek ereje letaszított a földre, rövid eszméletvesztést okozva.
Ugyan a sebesüléseim nem voltak súlyosak, ez könnyedén elég időt hagyott ellenfelemnek elmenekülni. Szemeim körül az erek visszahúzódtak, s tétlenül feküdtem földön mikor magamhoz tértem.
-Hát... asszem ezt már b*szhatom.. -
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Uchiha Kagami Csüt. Aug. 16 2018, 21:01

Szervusztok!


Jöttem lezárni a harcot. Az előzőtől eltérően ez kicsit kevesebbnek tűnik számomra, így a B szintű megmérettetésért a következőket tudom adni:


Tomoe
+10 chakra

+5 TJP


Ayako
+10 TJP

+5 chakra
+7 méter Byakugan látótáv



Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat Empty Re: Hyuuga Ayako vs Tsuuzoku Tomoe : A hajtóvadászat

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.