Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

3 posters

Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szomb. Aug. 18 2018, 13:57

    Miután beérkeztünk a célba szerencsénkre van időnk pihenni, hisz egy egész nappal hamarabb végeztünk. Akadnak akik gyorsabbak voltak nálunk de ez még sehogy sem negyven csapat. A sensie szól, hogy jobb ha pihenünk ebben az egy napban, hisz a nagyja még hátra lesz. Mi ekképpen is teszünk és hiába hallunk néha egy-egy összetűzést a bentlévő csapatok között, vagy éppen azok berkein belül, mit sem törődve velük próbálunk engedelmeskedni a Sensei szavainak. Az idő telik az itteni feltételek meg nem éppen egy luxus hotelnek felelnek meg, így a relaxálás sem a legjobb és legkényelmesebb.


    Az idő lejárt minket pedig kivezényelnek egy nagy és nyitott terembe melyet két oldalról lelátók fognak közre. Az vizsga főbb emberei egy szobor előtt gyülekeznek, minket pedig velük szembe sorakoztattak fel. Bár megszámolni nehézkes és fölösleges számadatokkal dobálózni sem akarok, az tisztán kivehető, hogy elég sokan vagyunk itt. Ezen a véleményemen a vizsgáztatók is egyetértenek, hisz egy selejtezőt hirdetnek ki a harmadik forduló előtt amit it helyben rendeznek meg. Mekkora szívás azoknak akik mostanság értek be…


    A dolog felépítése igen egyszerű, két kisorsolt név, egy az egy ellen, a nyertes tovább jut a vesztes kihullik. Pofon egyszerű. A sorsoló szerkezet elkezd pörögni, a szemfüelsebbek talán kiszúrhatják saját nevüket miközben pörög az a valami. Először a felső áll meg, egy számomra ismeretlen névvel, mondjuk a saját és társaimon kívül az összes az.
~Hasegawa Zauki. Talán érdemes lenne megfigyelni a harcolókat a harmadik fordulóra.~
Gondoltam magamban majd ismét a táblára pillantott amely már a második nevet is kisorsolta.
~Nem ilyen közelről gondoltam de ez is megfelel.~

Az torzonborz hajú srác ellenfele én magam leszek, ezzel egyből az első küzdelemben részt véve. Leugrok a harctérre és ellenfelemmel szemben állva várom, hogy a vizsgabiztos intsen.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Hasegawa Zauki Szomb. Aug. 18 2018, 15:34

 A sorsolást végző gépezet kiadta a nevem, így tekercsemet lerakva, megindultam a küzdőtérre. Szövetmaszkom  (!) mögött enyhe sóhajtással számoltam végig eszközeimet.
~Shurikenek.. megvannak. Kunaiok.. megvannak.. Senbonok.. mikor használtam én utoljára senbont? Lehet, hogy kéne.. de azok is megvannak... ~
Sok víz folyt le, mióta csak magamra gondoltam, s arra, hogy szabad legyek.. azóta szereztem barátokat, akik megváltoztatni ugyan nem tudták felfogásom, képesek voltak elrángatni erre a vizsgára. Egy vizsgára, ami a chuunin rang megszerzéséről szól... egy rang semmi több.. mintha több lenne ettől az ember, mintha jobb harcossá válna. Őszintén megmondva cseppet sem érdekelt a chuunin vizsga, vagy a rangok. Nem akarok megvédeni semmilyen falut. Csak nem akartam elvenni két társamtól az esélyt, hogy megszerezzék, amit akarnak.. A sors furcsa fintora, hogy pont ők estek ki első körben. Ám nem hagytak csak úgy kilépni, az ő kedvükért végig kell csinálnom, s már három ember miatt küzdök... tehát szeretném-e végig csinálni és sikerrel járni? Igen.. azért mert chuunin akarok lenni? Nem.. csupán nem fogom cserben hagyni azokat a személyeket, akik évek óta először emberként tekintettek rám. 
Mire leértem, a gép kidobta a másik nevet is már.
~Kicsit szerencsétlen.. pont egy konohai ellen. Meglátjuk mi lesz ebből... Készülj Tsuuzoku Tomoe... lehet, hogy jó harcos vagy, de én is mindent beleadok...~Formálnám meg félkézzel a barátságos küzdelem jelét. 

Mikor a jelzést megadják olyan gyorsan, amennyire képes vagyok, egy Doryuu Johekit növesztenék egyből magam elé s nem alá, mely természetesen az eredeti méretének jóval kisebb változata volna, eztán egy iwagakure no jutsuval rejteném magam föld alá, a földfal takarásában, s ellenfelem mögött közvetlen kibukkanva egy kunait fognék torkának. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szomb. Aug. 18 2018, 16:30

    Vá-ra-ko-zás… Megint… Hihetetlen. Ez a maszkos fickó nem sieti el a dolgokat. Még azt is végig kell néznem ahogy körbe matatja magát, hogy megvannak e a cuccai. Könyörgöm még a fejpántot is igazítsd meg, hogy igazán remekül gyere le, hogy szétrúgjam a segged. De mi az a rohadt nagy tekercs? Nem mintha számítana, nem hozza le, szerencsére. Az ilyen nagy dolgok általában nem jelentenek jót.
~Konohai? Soha nem láttam még. Mondjuk mintha olyan sok időm lett volna mostanság Konoha utcáit járni.~


    Hallom ahogy a mindig túlbuzgó Kato a háttérben üvöltözik valami bátorító szöveget, valami sosem változik. Azonban ellenfelem végre reér, így a jelek megformálása után és a jelzést követően már kezdődhet is az adok kapok. Vagyis majdnem…
~Miért pont Doton? Reméltem, hogy nem kell majd taktikázgatni hanem csak szimplán egymásnak esünk és uccu neki. Ez a fal még bajos lehet. De minek húzta már most fel? Nem is támadtam. Ha védekezésképp csinálta volna akkor ráért volna akkor ha csinálok valamit. Viszont így csak chakra pazarlás, vagy mégse? Doton elem… alapvető jutsujuk az Iwagakure, vagy mi. Lehet csak el akart bújni? Vajon le akar rántani a föld alá, vagy valamelyik oldalról támadni fog? Az lenne a legésszerűbb ha hátba támadna, de mi van ha pont ezt akarja elhitetni velem. Minden esetre…~


    Hátranyúlok övtáskámba, majd egy kunaira erősített robbanó cetlit veszek ki. Ezt mindenféle furfangos mozdulat nélkül, nemes egyszerűséggel elengedem és magam alá ejtem. Aktiválom majd egy Shunshinnal eltávozok a helyről. Bal irányba mozdulok ki, körülbelül öt méteres távolságba. Majd a biztonság kedvéért elkezdem a talpam alá gyűjteni a chakrám.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Hasegawa Zauki Szomb. Aug. 18 2018, 16:55

Ellenfelem kiszámolta lépéseim, s neki ugrott a talajról. A föld alól, csupán annyit érzékeltem, hogy valamit hátrahagyott, ám ez pont elég volt arra, hogy változtassak tervemen.
~Többre lesz szükség.. kellemetlen.~ Bukkannék fel valamivel arrébb, ám már nem a fal takarásában, s egyből megalkotva ismét a Doryuu Joheki kézjeleit.
A gyorsan növekedő falak szélessége úgy hat méter lenne magasságuk pedig a plafonig tartana, ám előbbi után ismét kézpecsétekbe kezdenék. Ennek hatására pedig a keletkezett börtön belsejében -melybe terveim szerint ellenfelemet zártam- alulról hatalmas vízmennyiség zúdulna be.
~Suiton: Hahonryuu~

Amennyiben azonban ellenfelem kiugrana valamiképpen a felfelé törő falak közül, úgy egy shunshinnal és kivont karddal támadnék rá egyből, ám csupán érintőlegesen, egyetlen vágással, eredeti célpontom a fal lenne, mely ekkorra mindenképp feltöltődik vízzel, s tenyeremet rárakva, leomlasztanám azt, kiengedve a benne lévő nagy mennyiségű vizet, mely egy bokáig érő vízfelületet generálna a csarnok padlóján, nem utolsó sorban enyhén hátralökve a közelben álló ellenfelem. Ha nem kapná el a vízáradat, védelmi állásban várnám lépését. Azonban ha igen, úgy tekercsemből előszedném egyetlen fuuma shurikenem, melyet dróthuzallal tárolok, s áldozatom felé dobnám. Repülése közben megformálom a jellegzetes pecsétet.
~Shuriken Kage Bunshin no Jutsu~ Ezzel 20db nagyméretű shurikent alkotva, melyeknek drótjai kezemben összpontosulnak, s egy hirtelen mozdulattal rántanám őket áldozatom felé, rásegítve a célzásra egy kis drótba vezetett chakra formájában. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szomb. Aug. 18 2018, 21:20

    Sejtésem bebizonyosodni látszik, hisz ellenfelem nem sokkal arrébb jön fel a felszínre, mint ahol én eldobtam az aprócska kis meglepetésem. Bár a lejövetelt nem kapkodta el, a kézpecsétek formálásában igencsak gyorsan szerepel. A megformált jelek az iméntről már kissé ismerősök és amint a végéhez ér a föld remegni kezd, azonban másképp mint az előbb. Valamiért nagyobb és az epicentrum sem egy irányból érződik.
~Azt ne mond hogy…~
Agyamon átvillan egy kósza gondolat amely arra késztet, hogy menjek a jelenlegi helyemről. Egy gyors ugrással a terem egy másik részébe pozicionálok, a falak pedig rögvest kiemelkednek a földből. Másodpercekkel később egy különös, mostanában nem sűrűn hallott hang csapja meg a fülem.
~Mizu? Csobog a víz, de hol?~
Elkezdem forgatni a fejem próbálva megállapítani a hangok forrását, viszont látni nem látok semmit. Ekkor a pár másodperce felemelt falak ismét a látokörömbe kerülnek és leesik a tantusz.
~Ahha… Szóval oda akart bezárni és elárasztani a kamrát. Milyen kegyetlen. Azonban a tény, hogy két elemmel is rendelkezik, valamint, hogy ezek pont a Doton és Suiton, kissé nyugtalanná tesznek.~
Nemsok időm van agyalni, hisz egy villámgyors mozdulattal elöttem terem suhintásra kész állapotban. Eltököltem az időt és nem figyeltem. Lehet ezalatt az egy nap alatt kissé elkényelmesedtem? Sietve próbálok hátra ugrani, kezeimet magam előtt tartva, azonban a késői reagálásnak megvan az ára. Sikerül egy kisebb vágást ejtenie jobb karomon, nem túl vészes de ha figyelnék akkor ennyi sem lenne.

    Viszont ellenfelem nem végzett még, oda lépve a korábban felhúzott falak egyikéhez lerombolja azt, így a víz elönti a helységet.
~Fenébe. Ez kellőképp kellemetlen.~
Az, hogy ennyire tele van a helység vízzel a legkevésbé sem nekem kedvez, továbbá a saját technikámat így nem tudom használni, hacsak…
Tervezgetni megint nincs időm, hisz Shurikenek szállnak felém, nem is kevés. Miközben szlalomozok közöttük, próbálva mindet elkerülni, folyamatosan áramoltatom a chakrám a padlóba. Tény, hogy onnan nem tudom használni, azonban van egy ötletem. Chakrámat a Zauki álltal felhúzott falak közül az egyikbe áramoltatom, mégpedig abba, amelyik a legközelebb van hozzá. Ha ez megvan (és még élek a shurikenek folyamatos kerülgetése mellet) akkor onnan vízszintes irányban kirobbantva talán képes leszek egy másfél méteres lángcsóvával megsebesíteni.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Hasegawa Zauki Szomb. Aug. 18 2018, 22:41

 Ellenfelem meglepte támadásom, s ez volt a cél, ám nem állt meg, s shinobihoz méltón küzdött tovább, kerülgetve shurikenjeim. Amint az utolsó is leesett, egy érdekes érzet kezdi kifejteni hatását...
~Mintha vala...~Kezdtem volna gondolatmenetem, ám ekkorra egy lángcsóva ütött ki, pontban mellettem, telibe kapva.
Ugyan ruházatom elég vastag volt felfogásához, maszkom már nem annyira, s nem csak lángra kapott, de arcomat is megsebezték elég csúnyán a lángok... Az említett ruhadarabot gyorsan leveszem, miután már csak ösztönből is félreugrok amint a lángcsóva kitör, s arcomhoz kapok egyik kezemmel, míg másikba vizet gyűjtök magam körül.
-Suikotoppa!- Hangzik el a technika neve, s indulna meg a lövedék ellenfelem irányába, mellyel próbálok időt nyerni.
Ezzel szimultán újabb kézpecsétekbe kezdek, s ismét a vízbe koncentrálom chakrám.
-Mizubunshin no Jutsu- Emelkedne ki négy darab rólam készült másolat, melyek azonban nem egyszerű vízből épülnének fel.
A Jutsuban jutsuként rejtve a mizuame nabara technikára emlékeztető ragacsos anyag van bennük, így ha megütik őket, nem csak újjáépülnek, ám bele is ragadhat az áldozat keze, lába, akármije, amivel szétroncsolja.

Miután a vízklónok elkészülnének, egy egyszerű taijutsu rohammal indítanék a fiú felé, egy oszlopban a klónjaimmal, ám leghátul haladva, beleadva minden gyorsaságomat s erőmet. Amennyiben bármivel támadna, egyszerűen beáldozok egy előttem álló klónt, hogy felfogja az esetleges dobófegyvert, vagy technikát, majd újraépüljön kicsit hátrébb a sorban. A támadás a klónokkal kezdődne, kettő taijutsu mozdulatokkal vetődne rá, kettő pedig a már említett mizuame nabara technika tényleges formájában, egy sziruphalmazban omlana rá, ezzel lefogva őt, s én utoljára egy erőteljes rúgással próbálnám kiütni, melyet állkapocsra mérnék, vagy halántékra, függően a szabad pontok elosztásától. Amennyiben egyik sem maradna szabad, úgy katanámat markolnám meg, s annak pengéjét döfném vállába, s azzal a bíróra pillantanék, jelezve, hogy máshová is mehetett volna. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Aug. 19 2018, 20:51

    A tervem beválik és a technikám sikeresen célba ér ezzel találatot bevéve. Ellenfelem sietve ugrik félre és veti le magáról lángoló maszkját, ezzel felfedve a kissé megégett arcát. Azonban ennyi nem lesz elég, ami abból is meglátszik, hogy továbbra is teljes beleadással támad. A vízből kiemelkedő képmásai hamar az Ő oldalára billentik az esélyeket. Hiába próbálom szemmel tartani az eredetit, a nagy kavarodásban végűl elveszítem, most pedig ötöd magával közelít felém.
~Sérült de ettől még nem adja fel. Azzal, hogy klónokat csinált megerősíti azt a tudatot bennem, hogy egy az egy ellen nem akar jönni. A klónjaival együtt akar véget vetni ennek, de melyik lehet az igazi? Az, hogy létrehozta a hasonmásokat lehet egy jele annak, hogy a bevitt találat egy kevés félelmet, más nem tiszteletet ébresztett benne. Ha tippelnem kéne akkor mögéjük bújva fog támadni, hisz az lenne a logikus ha azokat beáldozva és menedékként használva jönne felém. Próba szerencse.~

Miközben az öt Zauki közelít felém én elkezdek chakrát gyűjteni mindkét lábamba, majd amikor egy méteres közelségbe ér az első, akkor a jobb lábamba gyűjtött Chakra segítségével egy Shunshint hajtok végre bal irányba, ezzel kimozdulva előlük, majd ugyan ezt megteszem a bal lábammal elrugaszkodva is, csak ezúttal a leghátsó Zauki irányába. Ha minden összejön és sikerül a közvetlen közelébe kerülnöm akkor egy erős jobbossal céloznék a fejére. Ha a logikám jó és tényleg az az igazi és az ütés betalál akkor miközben repül akkor egy hátraugrás kíséretében elindítok felé egy Goukakyuu-t. Ha esetleg eltévesztem, vagy egy hasonmást találok el és beleragadok, akkor egy gyors kunai vágással megpróbálom lenyisszantani a fejét majd hátra ugrani. Ebben az esetben nem egy goukakyuuval támadnék, hanem ruhám ujjába sietve elrejtenék öt shurikent, melyek mindegyikét egy egy Housenka no Jutsuba rejtenék és így indítanék az összes zauki ellen támadást.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Hasegawa Zauki Vas. Aug. 19 2018, 21:10

 Klónjaim szépen haladtak előttem, mikor a céltól szinte egy karnyújtásnyira megállnak, majd szétesnek. A célpont elmozdult, s a klónok nem tudták követni, s a kapott utasításon kívül másra nem képesek, így ez érthető is volt. 
Jobb oldalamról a víz mozgásának hangja volt észlelhető, ám mire odakapnám fejem egy ütést érzek meg arcomon, melyben nem kis lendület volt. Éreztem, ahogy számba vér szökik, míg elemelkedtem a földtől, s még repültem is egy kicsit. Nyugtom azonban nem maradt, egy tűzgolyó fényei kezdtek felvillanni. Kézpecsétekbe kezdtem, s feltörtem pecsétemet, hogy chakrát nyerjek.
-Suiton: Mizudangan- Indítanám meg a vízlövedéket, hogy eloltsa a tűzgolyót, majd kezemet hátranyújtva, chakrámat használva, fogást keresnék a vízen, mely segítségével megállok a repülésben, ám a mozgásban közel sem. 
Azzal a lendülettel elindulnék jobbra, s futás közben előszedném a jellegzetes kézpecséteket, rég használt jutsutáram mélyéről.
-Suiton: Kirigakure no Jutsu- Használnám fel a teremben lévő párát a tejköd megalkotására, melyben az orráig se látna egyikünk sem.
Eztán a falra ugranék, hogy a víz által ne keltsek zajt, ám kifüleljem ellenfelem légzését. Amint a köd teljes lesz, s hallásom a "régi" lesz, kézpecsétek formálásába kezdek.. Három kézpecsét, három gömb.. Három teljes alakos shokidant hívnék le, melyek a tőlem számított 30 méteres körzetben lennének képesek mozogni. Ugyan mindaddig, míg nem ütközik valamivel, hangtalan maga a jutsu, nem maradna így sokáig, hisz az előbb említett információ alapján.. valamint ha még mozogni is készülne, úgy elindítanám felé először csupán az egyiket, ám felrobbantani nem tervezném, csupán az ütközés erejével csapna le rá, mely felérhet egy olyan ütéssel, melyben ő részesített.
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Aug. 19 2018, 21:32

    Az ütésem ugyan talál, a Goukakyuu már sajnos nem. Gyorsan lereagálta a történéseket, így egy suiton technikával ártalmatlanította technikámat. Viszont nem elégedett meg ennyivel, még röptében elkezdte az újabb technikáját, ami nem volt más mint a Kirigakure no Jutsu. A sűrű köd, melyben még az orrom hegyét sem látom nemhogy Őt, ellepi a küzdőteret ezzel kiiktatva a látásunkat. Elkezdem forgatni a fejem tudatában azzal, hogy halál fölösleges, azonban ez mondhatni természetes reflex. Pár másodperc néma csönd, melyet egy alig hallható kis koppanás szerű hang zavart meg csupán. Az, hogy mi okozta a zajt vagy, hogy honnan jött, számomra lehetetlen megállapítani. Töröm a fejemet próbálva kitalálni valamit, viszont egy ötlet sem jut az eszembe, valamint egy érdekes dolog történik. Egy ütés talál be, ami igen fájdalmas továbbá ugyan úgy ahogy Ő az előbb, jómagam is röppályára állok. Belecsapódva a vízbe felszisszenek, hisz hiába van ott a víz, a padlót ugyan úgy megérzem landoláskor. Igen szerencsétlenül járok, hisz nem másomat ütöm be, mint a fejemet, ezzel betörve a koponyámat és elvesztve az eszméletemet.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Hasegawa Zauki Vas. Aug. 19 2018, 22:05

// Posztszerűségem, bár annak nem nevezném, az eredeti, nem editelt reagra készült, ám értelmét vesztve csupán vázlatként maradt meg, ezen formában raktam be. //  

 Izmok mozgása, a víz fröccsen, egy pukkanó hang... Idézés.. Találkoztam már vele, jómagam azonban nem ismerem. Talán hasznos lenne pedig ilyenkor... egy plusz társ, ki segít a harcban... akárhogy is a köd elkezdett szétszéledni, s hamarosan ismét látni kezdtük egymást. A fiú a ninjuujával állt, s magabiztosan lőtte ki tűzgolyóját, melyet farkasa valamiféle fuutonnal erősített fel. Elengedtem talpamból chakrám, s leestem a vízbe, ám a falba találó golyó még így is elkapott, s kezdtem érezni, hogy sok lesz. Két katon, s egy erős taijutsu is betalált már. Gyorsan kellett volna végetvetnem ennek, ám se a srác teljes erejéről, se a frissen idézett ninjuujáról nem tudtam sokat. Más esélyem nem maradt hát, erősségeimre, kellett hagyatkozzak. Három chakragömböm magamhoz hívtam, miközben egy shunshinnal indítva megindultam ellenfeleim felé, kézpecsétekbe kezdtem, s egy normál méretű ja no kuchival próbálnám szétszakítani őket egymástól, míg a fiúra ugrok kivont katanával. 



// Megbeszélt indokok alapján kérnék egy zárást... //
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Aug. 20 2018, 16:01

Üdv!

Belehúztatok rendesen, mit ne mondjak Very Happy A megmérettetés szintje bár B volt, ezúttal a posztok némileg rövidebbek voltak, a lezárás pedig némiképp fejvakarást idézett elő, mindenesetre mind a ketten

+8 chakrával és +4 TJP-vel


gazdagodtok a PvP-ért.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt? Empty Re: Chuunin vizsga: selejtező, Na melyikünk a selejt?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.