Hasegawa Zauki vs Ayanokoji Takashi

2 posters

Go down

Hasegawa Zauki vs Ayanokoji Takashi Empty Hasegawa Zauki vs Ayanokoji Takashi

Témanyitás  Ayanokoji Takashi Csüt. Szept. 20 2018, 14:33

Hasegawa Zauki vs Ayanokoji Takashi Latest?cb=20151001035406

- Gondolom tudod miért vagyunk itt.
- Madara beavatott a lényegbe, igen. - Bólintottam a felemás kinézetű Zetsunak. Újabb feladat, ami egyben teszt is. Egy Zauki nevű shinobit kell legyőznöm úgy, hogy a testének nagy részét épségben hagyom. Madara állítása szerint a szervezetében régi kérdésekre kaphatunk olyan válaszokat, melyek sokkal előrébb hozhatják terveink megvalósulásait. Persze figyelmeztetett, hogy a fiú különleges képességekkel rendelkezik, ne vegyem fél vállról. Hm! Mintha akármit is félvállról vehetnék, amit ő elém tár.
- Lassan érkeznek. Én azt javaslom ne üléssel üdvözöld az ellenfeled.
Igaza volt a zöld lénynek, így hát fel is álltam, megigazítottam maszkomat és előkészítettem jobb kezembe fekete, chakraérzékeny kardomat. Mint az esetek többségében, most sem tudtam mivel állok szembe. Magas lesz? Alacsony? Taijutsu, vagy elemi mester? Ezen felül mit takarhat a különleges képesség? Lehet szemtechnika birtokában van. Egy röpke pillantást vetettem Zetsura. Miért is mondanák el? Folyamatosan tesztelnek, lelkileg, testileg.
A terület ahol küzdeni fogunk semleges. Madara saját dimenziójának belseje, melyben kőoszlopokon kívül szabad szemmel semmi nem található, csak sötétség. Bizonyára nem akart egyikünknek sem előnyt adni. Kimért egy alak az már biztos. 
- Itt is vannak. - Halvány mosoly terült el Zetsu egyik arcán. A félhomályban is jól volt látható, hogy várja már a csatát. Ezután szokásához híven bele is olvadt a környezetbe. Kardomat két marokra ragadtam, majd mély levegőket vettem. Feloldottam villám elemű chakrámat, hisz egyértelmű, hogy szükségem lesz rá. Nem fogok elbukni. Tudom mit akarok elérni és mindent megteszek az érdekében. Elégszer láttam Madara jutsuját, ahhoz, hogy felismerjem a térben való eltorzulást megjelenése előtt, így hát egyetlen ép szememmel ezt a pontot fürkészem. Amint kidobja magából Zaukit a technika, távolságtól függetlenül egy raitonnal átitatott shunshin no jutsuval nekirontok és kardom segítségével megpróbálom ártalmatlanítani. A pengém célpontjai a vállai, felsőkarja. Minél hamarabb sikerül szétroncsolnom a karjait, annál hamarabb vége lesz a harcunknak. Eközben ügyelnék arra, hogy véletlenül se nézzek a szemébe. Tekintetem a mellkasa és tájékára terelődne, nem akarnék kellemetlen meglepetéseket egy pánikszerű dojutsutól.

// Bocsánat a késői írásért, igyekszem még visszarázódni. ^^' //
Ayanokoji Takashi
Ayanokoji Takashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2333
Elosztható Taijutsu Pontok : 75

Állóképesség : 307 (B)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 800(S)
Ügyesség/Reflex : 500(A)
Pusztakezes Harc : 426 (B)

Tartózkodási hely : Kérdések közt


Adatlap
Szint: S
Rang: Halottnak hitt
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Hasegawa Zauki vs Ayanokoji Takashi Empty Re: Hasegawa Zauki vs Ayanokoji Takashi

Témanyitás  Hasegawa Zauki Kedd Okt. 23 2018, 00:13

// Én bocsi a késői írásért és a hosszért. Very Happy //


 Szokásos edzésem utáni hazatérésem közepette furcsa látogatóm akadt. Egy maszkos alak képe rajzolódott ki előttem, ki fenyegető magatartással hadovált valamit arról, hogy vele kell menjek. Természetesen nem hagytam annyiban, ám ütéseim egyszerűen... átmentek testén, s azzal a lendülettel egy furcsa helyre kalauzolt akaratom ellenére is. Hogy hogyan kerültem ide? Fogalmam sincs... se arról, hogy hogyan juthatok ki, vagy hogy hol is vagyok. Első kép, hogy egy kard pengéje suhan felém teljes közelből. Sajátomat előrántani nem igen maradt időm, így kitéréssel próbálkoznék.
-Ki vagy? Mit akartok? Mi ez a hely?- Szegezném ellenfelemnek a kérdést amennyiben sikeresnek mondható kitérésem és nem tehet pontot azonnal küzdelmünkre.
Közben előszedném saját katanám is, várva esetleges válaszra.
~Okosan választottak terepet.. ez nem sima kő, nehezebb vele bármit csinálnom, víz pedig sehol... hát eljöttek értem? Miért most, miért értem? Akárhogy is...~ Vezetném chakrám a talajba, ezzel az Iwa no Yoroit felhúzva magamra.
Eztán egy iwagakure no jutsut hajtanék végre, mellyel a földbe merülök, s onnan előbújva mögüle próbálnék egy meglepetésszerű csapást mérni, pár másodpercnyi várakozás után, mely azt a célt szolgálná, hogy kicsit idegessé tegyem, kiszámíthatatlanabbnak érezze helyzetét, hogy honnan is támadok. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.