Hattori Arata vs. Akira

4 posters

Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Okt. 29 2018, 00:11

Hattori Arata vs. Akira
A párharc levezénylője: Senju Tobirama
Terület kinézete: a pálya egyik végén hegyes terület, onnan vízesés, amely tavat alkot. A pálya többi része alap, füves terület, elszórva néhány fa, cserjék és bokrok.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Akira Vas. Nov. 04 2018, 11:19

Jó egy napja lehetünk a piramisban! Evésen és alváson kívül nagyon nem csináltam semmit, leszámítva azt a két 15- 20 perces edzést, ami 100- 150 fekvőtámasz, felülés, békaugrás és 4 ütemű fekvőtámasz volt, ezen kívül a napba még beiktattam négyszer 10 perc tai jutsu edzést, ami leginkább ütések és rúgások gyakorlásából állt. Éppen ettem, mikor egy erőteljes gong hangja rázta meg a termet. Félbehagyva az evést álltam fel, arra azért figyelve, hogy megtöröljem a kezem, és közelebb mentem a kapuhoz, ami kinyílt és elkezdtek beterelni minket a szobába. Miután az őrök által elrendelt helyére került mindenki a középen álló vörös hajú felemelte a kezét, ezzel a mozdulattal némítva el a tömeget. Nekem csak ekkor lett időm körbenézni és gyorsan rájöttem, hogy a hely, ahol vagyunk emlék azoknak a névtelen hősöknek, akik valamikor Sunagakure védelmében estek el. Nem sok időm maradt megnézni a szobrokat, valójában nem is érdekelt, mert mind egyforma, arra fel sem figyeltem, hogy ezeknek a szobroknak nincs arcuk, mert a vöröske beszélni kezdett. A beszéde érdekesen kezdődött, mert egy picit magáról beszélt, aztán egy olyan részhez érkeztünk, amire én már magamtól rájöttem évekkel ezelőtt, de már nem érdekelt. Én tudtam, hogy akárhogy is végződik a chuunin vizsga, én elhagyom a shinobi pályát, ha a halálommal, akkor azért, ha túlélem, akkor azért. Túl sok borzalmat éltem át ahhoz, hogy én ezt folytatni akarjam. Ha újra átélném már nem jelentene gondot, emlékszem minden egyes rémségre, amit láttam, mégis megtaláltam a lelki békémet és ezen már semmi nem változtat. Rájöttem, hogy a múltamat nem változtathatom meg, de tanulhatok belőle és jobb emberré válhatok, mostantól minden egyes újraélése a dolgoknak már csak újabb tanulási lehetőség lenne, hogy további részleteket figyeljek meg a történésekből.
Aztán vége lett a beszédnek és elengedtek. Az eddig szállásunk helyett egy elhagyott hotelbe vittek minket, ahol aztán mindenki egy sebtiben összetákolt szobát kapott. Engem nem igazán zavart a dolog, tudtam úgysem itt fogom tölteni a nap nagy részét. Mivel már ettem úgy döntöttem, hogy rövid edzés rám fér, így miután Izanagit klengedtem az ablakon, majd Moon-nal sétálni mentem a nap hátralévő részében. A hetem így telt, edzéssel, evéssel és pihenéssel, meg a köztes idő taktika felállításával. Nem ismerem az ellenfelem képességeit, nem igazán volt ötletem, hogy mégis mit kéne ellene tennem, így hosszú elhatározás után úgy döntöttem, hogy nem görcsölök rá a harcra és a harmadik napon elengedtem, hogy ezzel foglalkozzak. Rájöttem, ha egyetlen meccs alatt nem vagyok képes bizonyítani azt, amire várnak a vezetők, akkor arra az összes meccs sem lesz elég.
Aztán lassan letelik az egy hét. Mindenki időben érkezik a vizsgára. Az aréna közepén helyezkedünk el, ahol Gaara újra beszédet mond, bár sok újat nem tudunk meg, majd le is hívja az első párost. A kagék és a daimyok a díszpáholyból figyelték a meccseket. Az első néhány meccs érdekes volt, aztán jött néhány fiatalabb gennin, akik harca sokáig elhúzódott. Aztán lassan én is sorra kerültem. Ugyan első ötletem az volt, hogy leugorva a nézőtérről jelenek meg, úgy döntöttem, hogy inkább az elhatározásomhoz méltó módon kerülök az arénába és inkább lesétáltam. Miután elfoglaltam a helyem, vártam, hogy ellenfelem is megérkezzen.

// Katon: Haijingakure no jutsu // Tűz Elem: Hamuban Rejtőző Technika //
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Hattori Arata Szer. Nov. 07 2018, 23:57

/Chuunin Válogató Vizsga - III-as szekció/


//Szeretném jelezni, hogy a posztban titkos akció történik, olyan, amelyet a mesélőnek privátban megküldtem. A mesélőé természetesen a döntés, hogy ebből mi valósul meg, és mi nem//

Eljött hát ez a nap is; hosszú volt az út idáig, de megérte. Megérte a hosszabb, de nehezebb utat választani a könnyebb, de rövidebb helyett. Háta mögött volt egy kőkemény írásbeli vizsga, ahol megfelelően döntött, ahol számot adott arról, hogy igenis méltó lesz a chuunin megnevezésre... és ott volt a sivatag több napja is, az az időszak, ahol testileg került megmérettetésre. Kevés csapat jutott tovább... legalábbis ahhoz képest, amennyien kezdték. A "lefelezés" túlzottan is jól működött, hiszen a sivatagban igen sokan ott is hagyták a fogukat, például az a csapat is, amelyeket Aratáék cserkésztek be. Ettől függetlenül... a férfiú úgy érezte, még így is túl sokan jutottak tovább, hogy még így is túl sokan voltak ahhoz képest, amit várt volna. A Kazekage beszéde számára nem volt szívbemarkoló, nem igazán érintette őt meg a heves szólam és az, ahogy elmondta, egykor ő maga is ott állt a vizsgázók között. Egész egyszerűen nem tulajdonított neki jelentőséget, ahogy a Kazekage személyének sem túlzottan. Most persze itt volt az Öt Kage, sőt, úgy hallotta, még maga az Angyal is tiszteletét tette személyesen... ha valami, hát ez már olyan dolog volt, ami viszont megérintette Aratát.

Az Angyal személyesen... folyamatosan Őt kutatta, az Isten földi helytartóját, azt a személyt, aki vezette őket, aki Amegakure no Sato élő védőszentje volt... de nem látta. Lehet, hogy még nem érkezett meg, lehet, hogy csak olyan helyen tartózkodott, ahonnét ő rálátott a páholyra, de őt nem láthatták... pedig Arata bizony sokat adott volna azért, hogy láthassa az Angyalt. Azonban... nem vonhatta ez el a figyelmét. Amennyire nem érdekelték a Kagék és a Földesurak, annyira érdekelte őt az Angyal, és ez nem volt jó. Most a harcra kellett koncentrálnia, hogy Neki is megmutathassa, milyen fából faragtak egy valódi shinobit, egy amegakureit. Nem volt ő puhány konohai, nem volt homokzabáló sunagakurei, sem pedig kőagyú iwagakurei, de még folyamatosan fogócskázó kumogakurei és búvalbaszott kirigekurei sem, bár utóbbit rámondták volna a származási hely nélkül. Ő egy olyan nemzetből származott, amely nem a mennyiségre, hanem inkább a minőségre feküdt rá, egy olyan rejtett faluból, amelynek korábbi vezetője még a legendás Sanninokat is meg tudta izzasztani, az Isten pedig egész nemzeteket tartott rettegésben. Meg kellett mutatnia, hogy még voltak köztük ilyen személyek. Való igaz, nem másoknak, leginkább magának akart elsősorban bizonyítani... bizonyítani akarta, hogy képes lehet elérni a céljait és belépni oda, ahova be akart lépni.

Sok ember, sok küzdelem... sok küzdelem, sok idő, folyamatos kifáradás, ráadásként mindenki látja őt, így képesek lesznek kielemezni a harcmodorát, azt pedig nem engedhette meg. Épp ezért, Arata még a harc előtt azt a tevet állította fel magában, hogy teljesen dezinformálni fogja ellenfelét a képességeiről, így mások sem állapíthatták meg a stílusát. Persze, be kellett vetnie néhány ütőkártyát a biztonság kedvéért, de azokat is elrejtve. A legfőbb taktika azonban az ellenfél teljes kielemzése az ő képességeiről való totális dezinformáció volt. Persze, a legelső benyomást már megkapta, és a legkorábbi következtetéseket levonta róla, amikor meglátta az állatot az oldalán. Hallott ezt-azt az állathasználókról; nem sokat, de pont eleget ahhoz, hogy tudja, a közelharcot érdemes kerülni velük szemben. Egy kezdetleges tervet már fel is állított, de ez még bőven csiszolásra várt... kimondottan. Egyelőre csak arra volt jó, hogy a további terveinek az alapköve lehessen. Már korábban is figyelte óvatosan az ellenfelét, akkor, amikor megtudta, hogy kicsoda. Nem követte, csak néha-néha igyekezett megfigyelni a mozgáskultúráját, amikor épp lement az étkezőbe, no meg figyelte a két állatot, a testmagasságát és megbecsülte a súlyát a homokban hagyott nyomok alapján. Csak levonta az alapokat... no persze, azért ő is felkészült erre-arra... rögvest egy kisebb bevásárlással kezdte.*

Arata teljesen nyugodtan sétált le a küzdőtérre. Lassan, biztosan, még az izgalomtól sem remegett. Hátára csatolva ott volt egyenes shirasaya katanája, míg lábszár- és alkarvédőit is felcsatolta, továbbá felvette csontfehér, Amegakure no Sato jelével a homloki részen ellátott maszkját is; ezzel is jelezni kívánta, hogy ő nem más, mint csak egy a shinobik közül, egy azok közül, akik az Isten és az Angyal akaratát teljesítették, akik az Ő karjainak meghosszabbításai voltak. Ma egyszerre volt Hattori Arata és egy névtelen, arctalan shinobi. No persze, természetesen megmutatta az arcát, amennyiben a vizsgafelügyelő megkérte rá, viszont más esetben félre sem tolta a maszkot egy milliméterrel se. Arata nem beszélt, nem mutatkozott be, nem üdvözölte a nézőket, várta, hogy végre elkezdődhessen a harc, hogy végre túllehessen rajta és elszívhasson egy szál cigit. Hogy végre megmutathassa, hogy mire is képes... nos, nem valójában...

Amennyiben a harc elkezdődött a felügyelő jelzésével, Arata rögvest bele is kezdett volna. Egy gyors hátraugrással kezdene, csak azért, hogy távolabb kerüljön, miközben jobb kezét a shirasaya katana markolatán nyugtatta, bal kezével félkost formázott. A terv egyszerű volt; a chakrakivetítés alapján, Arata teljes tejködöt eresztett volna a területre, míg ő maga a tó környékén helyezkedett volna el aztán, hogy onnan két, egy-egy százaléknyi chakrabefektetésű Mizu Bunshint indítson útjára. Ezzel igyekezett megzavarni az ellenfelét, míg ő semmi mást nem csinált, csak várt is figyelt, no meg, ha támadás jött volna rá, azt igyekezett volna kivédeni természetesen. Az elsődleges célja az volt, hogy minél több információt megszerezzen ellenfeléről, még a tejköd ellenére is. Ha technikát használ, tudni fogja, milyet használt és máris tovább csiszolhatott a tervén... a tervén, amelyet gondosan kidolgozott, és amelynek ellenfele még csak a felét sem sejtette...

//Választott technika
Démonikus illúzió: Pokollátó jutsu // Magen: Narakumi no jutsu//
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Akira Hétf. Nov. 12 2018, 05:10

//Tobirama engedélyével írok egy reakció kört a támadásra//

Belépve az arénába át kéne járnia az adrenalinnak, de nem történik semmi. Valószínűleg azért, mert lassan rájövök, hogy nincs célja a vizsgának számomra. Egyetlen dolog hajt, hogy túléljem ezt a megpróbáltatást. Én nem készültem kezdőtámadásra, vártam, míg ellenfelem úgy dönt, hogy elkezdi a harcot. Jó fél percet vártam mire megérkezett és amint a vizsgabiztos jelt adott őő támadt is. Még láttam a mozdulatát, a katanára markolást és a fél kos pecsétet, aminek hatására teljes köd borult a pályára. ~Tehát kardozik és víz elemű. Ugyan engem sem ejtettek a fejemre, de vigyáznom kell.~ Ha már a látásomat el is vette, van más érzékszervem. Gondolom Moonra nézve gyorsan rájöhetett, hogy mik a képességeim, de egy valamit ő sem tudhat, hogy nekem két társam van, Izanagi a háttérből figyel egy magasabb fa egyik ágán. Nem túl feltűnő, de egy jó megfigyelő furcsának gondolhatja, hogy mit keres itt egy sólyom, viszont, ha nem tudja, hogy keresni kéne nem fogja keresni. Ellenfelemhez hasonlóan én is a kos pecsétet mutatott, de ahelyett, hogy ködöt hoznék létre a ködben, a már sok csatát megélt technikámat, a shikyaku no jutsut alkalmazom, így erősítve a többi érzékszervemet. Már a köd alatt is érzékeltem, de most még inkább, hogy ketten közelednek felém. Mivel érzem ellenfelem szagát, de a klónoknak nincs szaga, így valószínűsíthetem, hogy klónok. Nem igazán foglalkozom velük, nem tudom milyen parancsot kaptak, de ha elég közel érnek, különösebb chakrafelhasználás nélkül pusztakezes harcot folytatok ellenük és megpróbálom őket egyesével eltüntetni az élők sorából. Ha ezzel végzek, akkor újabb pecsétet formázok, majd Moonhoz érve ő is felveszi az alakomat. A köd nem zavar egyelőre, hiszen ahogy az én látásomat, úgy az ellenfelemét is zavarja. A háborúban sokszor magyarázták el Kirigakure harci stílusát, hiszen fontos volt, hogy mindenki tisztában legyen vele, így hozzám is eljutott a köd tulajdonsága. Valószínűleg ellenfelem azzal számol, hogy tai jutsut fogok alkalmazni, így hát akkor hozzuk be a számításait. Egyszerre indulunk el Moon-nal, aki a dinamikus belépő technikát alkalmazza oldalról, addig én szemből támadok és a Dokuzetsu konbo //Haragos nyelv kombinációt vetem be. Moon megy először, hogy azt higgye ellenfelem, hogy ő én vagyok és esetleg ellene támadjon, így én sikeresen bevihetem a kombinációt.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Senju Tobirama Pént. Nov. 16 2018, 20:15

Elkezdődött hát a harc, ami dönt megannyi shinobi sorsáról. A fiatalság erejének energiája, s a felbátorodott és elszánt harcosok szellemei voltatok. Az új generáció bajnokai. A harctéri hangulathoz nem kellett már semmi. A nézőtér szinte felrobbant a tapsviharban és az éljenzésekben, mikor a shinobipárosok sorra haladtak az aréna talpazatáig. A lépcsőn lehaladók olykor már azelőtt elemezni kezdték ellenfelüket, hogy a tényleges harc kezdetét vette volna. 
A két ifjú shinobi farkasszemet nézett egymással, amikor egy sunagakurei fejpántos, húszas éveinek elején járó shinobi, ruházatából ítélve mindneképp chunnin, lépett közétek. A férfi hosszas fekete haja a tarkóján volt copfba fogva, füle előtt pedig egybefüggő, vastag körszakáll díszelgett. 
- Tiszta mérkőzést szeretnék. Elsőként is, hajoljatok meg egymás előtt. Amíg az arénában vagytok, egyenlő félként kell kezelni a másikat. Ugyan a küzdelemben nem szenvedhettek el komolyabb sérülést, aki súlyos sebeket kap, azok órákra is kiüthetik magukat az illúzió után, úgyhogy óvatosan. Ha valaki úgy érzi, nem képes tovább harcolni, kézfeltétellel és szóban való hangos jelzéssel feladhatja a mérkőzést, valamint ha olyat tapasztalunk, a vizsga biztosak is közbeavatkozhatnak. Készen álltok?-
A vizsgabiztos elhagyta a harcteret, majd a levegőben mindenhol egyszerre hallhattátok, ahogy egyetlen szóval megkezdi a mérkőzést.
- Harc!-
----
  Arata hamar cselekvésbe kezdett, s egy rejtőző technikát hívott segítségül. Minden bizonnyal ez gond nélkül bejött volna, ám Akira hamar kapcsolt, s érzékeit felerősítve, zavart látása kiaknázására hívta segítségül sokat használt technikáját, ezáltal nagyjából bemérve célpontját. Főként szag alapján, illetve Arata ruhájának mozgása, lépései alapján volt képes másodpercről-másodpercre jobban behatárolni ellenfelét. Ekkor azonban újabb technika lépett működésbe. Arata két vízklónt küldött, mely mozdulat hamar lelepleződött ellenfele előtt, mivel a klónokat hallotta közeledni, szagukat nem érezte, sejthette, hogy valamiféle vízklónok. Vakmerően ugyan, ám mikor elég közel értek hozzá, szinte legyintésétől estek szét a kevés chakrából elkészült másolatok, s eddigre behatárolva ellenfelét, ellentámadásba kezdett. Farkasa által egy transzformációs technikával segítséget kapva. Arata hallotta a gyors lépteket, melyek felé közeledtek, ám az ilyen téren jóval képzettebb ellenfele túl gyorsnak bizonyult. Ha meglepni nem is tudta, s esetleg hárította is az első csapását Moonnak, az igazi Akira szinte berobbant látóterébe, villámgyors csapásokkal végrehajtva kombinációját. Arata hiába védekezett, a taijutsut favorizáló ellenfele áttörte esetleges védelmi vonalait, habár közel sem olyan játszi könnyedséggel, ahogy arra számított... Amennyiben Arata nem képes cselekedni, védekezni, akár azonnal vége is lehet itt a mérkőzésnek.

// A következőkben Arata reagoljon először, melyben arra tér ki, miként védekezné ki a cselekvést, majd eztán feltételes módban azt, hogy ha sikerül, akkor miképp folytatná. Akirától pedig azt kérem, hogy Arata védekezésére illetve a feltételes módban írt ellencselekvésére is reagáljon. //

Akira:
-Chakra: 97,5% (-2,5% négy láb technika, körönként fogjuk vonni.)
-Állapot: 100%

Arata:
-Chakra: 80% -10% Kirigakure (nem tejköd) -10% Mizubunshinok
-Állapot: 100% (egyenlőre, de ha betalál a teljes sorozat, akár 0 is lehet) 

Határidő: 2018.11.23 (ha írtok a hétvégén, hétfőn tudok válaszolni.)

_________________
Hattori Arata vs. Akira X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Hattori Arata Szomb. Nov. 24 2018, 00:06

/Chuunin Válogató Vizsga - III-as szekció/

"Harc". Erre a szóra várt Arata, és nem is késlekedett, tette azt, amit tennie kellett. Az alapvető terve bejött; legalábbis nagyon úgy tűnt, hogy sikeresen kivitelezni tudta az elképzeléseit, még a totális köd ellenére is. A vízklónok megtették, amiket meg kellett tenniük; kiderítették Arata számára, hogy ellenfele nem a hallás és a látás síkján érzékelte azokat... nos, ennél többre nem is voltak hivatottak. No persze, maradt még ezernyi kérdés, hogy milyen szinten érzékelte, hogy azok csak klónok, mindazonáltal az első, ami ilyenkor eszébe juthatott az embernek, az nem volt más, mint a hallás tartománya. Arata erre próbálta építeni a további terveit, ettől függetlenül nem vetette el azt az eshetőséget sem, hogy valamilyen egyéb chakraérzékelő módszerrel állapíthatta meg ellenfele a klónok mibenlétét... vagy pusztán csak logika alapján, de mindenképp a hallására kellett elsődlegesen hagyatkoznia ahhoz, hogy megtudja, többen tartanak felé. Ez persze... nos, alapvető volt, hiszen a köd minden volt, csak hangszigetelő nem, ettől függetlenül Arata a továbbiakat ezek mentén építette fel.

A tervei alapjaiban véve jók voltak, de nemsokára derült égből Akirát kapott. Nem egyet, kettőt. Bár nem volt meglepő maga a támadás, azonban igen hirtelen jött, mindenesetre Arata nem sokat vacakolt volna a védekezéssel. Amennyiben volt rá elég ideje már a hangok alapján, úgy igyekezett volna gyorsan a lábába koncentrálni a chakráját, hogy egy erős, hátra- és felfelé történő elrugaszkodással a levegőbe lökje magát, elfele ellenfelétől, majd ezzel közel egy időben, gyors kézpecsétek következtében létrehozhassa a Suiton: Mizume Nabara technikát, amelyet természetesen arra a helyre köpött volna, ahol előzőleg állt. A technika alapjaiban véve többszörösen is jó lehetett, hiszen az elrugaszkodás - amennyiben sikerült - kibillenthette a támadót az egyensúlyából, mivel hirtelen megállásra, vagy továbbrohanásra késztette azt; netán, ha az utánaugrott, akkor pedig egyenesen ráköphette a szirupos vizet, ezzel pedig ragacsos masszába fogva, így a földhöz szögezve őt. A ködben pedig nem igazán látni, hogy mi jön az ember felé....

Amennyiben az elrugaszkodás és a Mizume Nabara nem jött volna össze neki, úgy Arata igyekezett volna a folyamatos ütéseket és rúgásokat ellépésekkel, de semmiképpen sem kézzel vagy lábbal hárítani, mivel tisztában volt vele, hogy a taijutsu alapvetése nem más, mint az ellenfél megakadályozása a kézpecsétek megalkotásában, ő pedig időt akart nyerni magának, hogy kézpecséteket alkothasson... vagy legalábbis ezt a látszatot keltette. No persze, sikeresen meglepődne, amikor beérne a második Akira is, ez pedig jelentősen rontaná a helyzetét, az esetben a köd rejtekét kihasználva próbálna meg elsasszézni, majd a tóban a Mizugakure no Jutsut alkalmazni, amellyel teljesen beleolvadna a környezetébe, így észrevétlen maradhatna, hiszen a Mizugakure no Jutsu esetében szag alapján se lehetne őt megtalálni.

Ha bekapna pár ütést, akkor életbe lépne a B terv... de egyelőre az A tervhez tartotta magát, amelyet mindkét esetben igyekezett volna kivitelezni. Akkor is, hogyha sikeresen kivitelezné a Mizume Nabarát, és akkor is, hogyha a tóba kell beleolvadnia... akkor pedig főleg, hogy ütéseket kapna be. Az A terv pedig... nos, valójában minden terve egybegyúrva. Ez a harc pont erre volt jó, hogy feszegesse a határait, hogy összemérhesse az erejét valaki olyannal, aki teljesen más harci stílusban küzdött... remélhetőleg be fog válni ellene, amit tervezett.
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Akira Hétf. Nov. 26 2018, 10:42

A sebességhez nem csak a testem, de már a szemem is hozzászokott. Valószínűleg nem vagyok ebben olyan jó, mint egy doujutsu használó lenne, de az átlag felett vagyok ebben is. Ugyan tervem nem volt arra, hogy mit reagálhat az ellenfelem a támadásra, de azért jó néhány eshetőségre fel voltam készülve. Mivel az én támadásom előlről és oldalról érkezik, így három dolog jöhet számításba. Moon érkezik előbb, így ellene védekezik, így akkor befejezve a második valódi támadást a fölbe döngölöm az ellenfelem, így a meccs valószínűleg véget ér. Ha ez következne már előre sajnálom ellenfelemet.

Amennyiben hátrafelé ugrik és bármivel próbálkozna, akár a kardjával, akár jutsu terén, akkor az eddig nyert lendületemet kihasználva elrugaszkodom a földről és beforgatva magam a tsuuga // metszőfog technikát alkalmazom, hogy megelőzzem bármiféle próbálkozását. Innentől viszont nincs további tervem egyelőre, az majd a továbbiaktól függ. Már ígyis túl terveztem magam.

Amennyiben oldalra ugrik, akkor már a beérkezés pillanatában tovább megyek, viszont ekkor Moon lendül támadásba és a közösen megtanult gatsuuga // dupla metszőfog általam használt verzióját alkalmazza a tsuugát, hiszen ha páros technikát ismeri, akkor az egyszemélyes verzióját is ismernie kell. Amennyiben ez nem talál be, akkor Moon nem lesz útban és újra a dokuzetsu konbo // Haragos nyelv kombinációt vetem be.

Egyetlen dologra nem voltam felkészülve, hogy az ellenfelem arra fog menekülni ahova én szerettem volna juttatni, vagyis a levegőbe ugrik. Amennyiben megtörténik a dolog, így egy pár pillanatra valószínűleg meglepődnék, hogy pont odaugrik, viszont felocsúdva a kézpecsétet még megelőzve próbálkozom, a levegőbe ugrok az ellenfelem háta mögé és befejezem az elkezdett technikámat.

//Akira nem tudja, hogy melyik technikát fogja használni Arata, de nem is akarja. Ő csak úgy volt vele, hogy akármit használ ezzel a technikával képes lesz átkeveredni rajta, de legrosszabb esetben is megállítani, hogy utána Arata ne tudja folytatni a tervét, Akira szempontjából legyen akármi is//
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Senju Tobirama Vas. Dec. 02 2018, 17:24

/ Vizsga: Hattori Arata vs Akira /


 Arata megfontoltan, kivárva a helyzetet próbált cselekedni, míg Akira kirobbanó gyorsasággal, hirtelen megrohamozással próbálta kezelni a meccset, ahogy azt szokta. Meglepő lehetett gyorsasága és tájékozódási készsége, amellyel lecsapta a klónt, majd bemérve ellenfelét megrohamozta azt. A nézőtér is kifejezte erre izgatottságát. Néhányan meghökkentek látva az eszeveszett gyorsaságot, melyre egy taijutsu mester képes. Főként az egyszeri civilek voltak, kik értetlenül álltak a jelenség előtt, s a sorukra váró geninek, tapasztalatlanabb chuuninok. A jouninok inkább csak bólogatva konstatálták, hogy ez már valami. Azonban ez a helyeslés nem csak Akirának szólt... Arata, akármilyen módon is, de képes volt időben észlelni Akirát, ahogy vízklónja megsemmisülését is, ezzel pedig előnyhöz juttatva egy egyszerű felugrást választott menekülőútként. Gyors kézpecséteket formált, s a hűlt helyére beérkező Akira, saját lendületéből fakadó pillanatnyi tehetetlensége végett tökéletes célpontnak tűnt, hogy egy elfogó technikát alkalmazzon, mely nem más volt, mint a Mizuame Nabara. Harcedzett shinobink eszt észlelte, habár a technikát magát nem is, de hogy egy nagyobb tömegű valami érkezik felé, azt tökéletesen. Ennek hatását nem meg várva, egyedüli akcióba kezdett, s egy rettenetes, forgó csapásra szánta el magát. Amennyiben Arata látott már állathasználókat harcolni, felismerhette hogy ez bizony az egyik kedvenc technikájuk, a Tsuuga. A szembejövő ragacsos masszát szétverve, szinte lyukat fúrva rajta haladt tovább Akira, egyenesen Arata felé, ám a jutsu "kivédekezése" jelentős lendületet emésztett fel, s lassan meg is állt forgásában. Egymás előtt "állt" a levegőben a két ellenfél, még a köd ellenére is látva egymást, olyan közel, egymással szemben. Mivel azonban Akira teljesen egyedül indult meg, társállata nem követte a technikával, ugyan elugrani megpróbált, kellő gyorsaságot nem tudott produkálni, ahhoz, hogy a megmaradt szirup elől kitérjen. Tovább súlyosbította helyzetét, hogy Akira ahogy áthatolt a technikán, szét fröcskölte egy részét, így mindenhova juttatva, tovább nehezítve a kitérést. Egész jó csapat taktikát hozhatna létre ez a két shinobi, ha átgondoljuk... most azonban egymás ellen kell kiokoskodniuk valamit.


----------------

Arata:
Állapot: 100%
Chakra: 70% (Mizuame Nabara)

Akira:
Állapot: 99% (nem fizikai sérülés, sokkal inkább a fáradtság jele, amely abból fakad, hogy egy erősen összetartó szirupmezőt szedett szét)
Chakra: 92% (további 2,5% a négylábért, 3% a Tsuugáért -chakrával erősítette ösztönösen ahogy nagyobb ellenállásba ütközött a tervezettnél-)

_________________
Hattori Arata vs. Akira X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Akira Vas. Dec. 02 2018, 21:58

Nem fogtam fel a nézősereg reakcióját, ahogy a harcra koncentráltam. Érzem, hogy egyre összeszedettebb vagyok és a háború borzalmai megedzettek. Előtte sem voltam képzetlen, de ott sok mindent tanultam, amit előtte nem tudtam. Megtanultam, hogy mit jelent az otthonodért harcolni és mit jelent felelősséget vállalni. A harcok során megtanultam használni a fejem és minden eddig tanult dolog itt csúcsosodott ki. Ellenfelem akárhogy, de érzékelte a támadást és még azt is tudta, hogy ketten érkezek, így a legkézenfekvőbb, mindazonáltal a legveszélyesebb irányt választotta, hátrafelé a levegőbe. Nekem sem kell több, érezvén, hogy nagyobb tömeg érkezik felém elugrom a földről és chakrával erősítve megindítom a Tsuugát. Egy kis időt nyertem, bár jelenleg mind a ketten a levegőben állunk, néhány másodpercre a leeséstől. Nem sokat gondolkodtam, ha ellenfelem használhat rejtőző jutsut, akkor üssünk két legyet egy csapásra. Mutassuk meg neki, hogy mi az a rejtőző jutsu és egyúttal szüntessük is meg az ellenfelem rejtőző jutsuját. Tudtam, hogy ezzel felfedem az elsődleges elememet, így akár előnyt adva a következő ellenfelemnek, de rá kell jönnöm, hogy itt kis szintű jutsukkal nem fogok tudni kárt okozni az ellenfelemnek. A levegőben állva, nem várva meg ellenfelemet, hogy reagáljon, egy fél tigris pecsétet mutatok fel. A képzettebb tűz elemű ninják akár kitalálhatták, hogy melyik technika következik. Néhány másodperc telik el, amíg összegyűjtöm a megfelelő mennyiségű chakrát, hogy aztán egy másodperc se teljen el a kiengedés során. Szegény Arata már csak ezért is sajnálom, mert ugyan a technikát még nem használtam élő ember ellen, de láttam hasonló technika hatása után embert összeégve és hát a látvány sem kellemes, de ha bárki égette már meg a kezét tisztában lehet az érzéssel. Nem sok idő telik el, mert még a zuhanás előtti pillanatban elsütöm a Katon: Haijingakure no jutsu // Tűz elem: Hamuban rejtőző technikát, amivel elég nagy területen tudom berobbantani a füstöt és mivel Arata nincs túl messze tőlem, hogy elég komoly égési sérüléseket szenvedjen. Amennyiben ez nem elég, akkor a következő körben a Katon: haisekiso // Tűz elem: égő hamu felhalmozódás nevű technikámmal újra rárobbantom az egész létrehozott füstöt.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Hattori Arata Hétf. Dec. 03 2018, 02:28

/Chuunin Válogató Vizsga III-as szekció/


Aratát nem érdekelte a nézőközönség morajlása, nem érdekelték őt a bólogató jouninok, ahogy senki más, aki a nézőtéren ült. Aratát egy valami érdekelte; ez a harc. Erre koncentrált minden idegszálával, agyának minden egyes idegpályájával... elméje csak erre koncentrált, csakis a harcra, amit éppen vívott. Ellenfele gyors volt, de forrófejű, ahogy Arata azt kielemezte róla. Bár kivédte a ráküldött Mizume Nabara technikát, a férfiú figyelmét nem kerülte el, hogy a másik lendülete jelentősen alábbhagyott emiatt, és épp ezt igyekezett volna kihasználni. Szerencsére csontfehér maszkja segített neki elrejteni arcát, így arról a másik nem tudott leolvasni semmit, mivel a köd ellenére is annyira közel voltak egymáshoz, hogy már látták a másikat... persze, pókerarccal harcolt mindig is, de egy-egy akaratlan izomrángás bármikor elárulhatta volna őt, és azt nem akarta. Nem... jobb volt így, hogy el volt rejtve az arca. Így ellenfele nem egy névvel, hanem egy arctalan shinobival küzdhetett meg... magával Amegakure no Sato falvával, hiszen a falu ereje minden shinobiban ott volt, és Arata most megmutatta, hogy jelenleg ő jelentette az Esőben Rejtőző Falut. Ő és senki más, legalábbis ebben a harcban. Épp ezért... ideje volt valamit mutatni is, bár úgy gondolta, hogy terve több volt, mint kiváló.

Az állandó harc segített neki ellenfele képességeinek kielemzésében, és már az alapvető információkon kívül levont jó pár következtetést a másikról. Az állathasználói technikák egyértelművé tették számára a másik taijutsu jártasságát, az pedig feltette arra a bizonyos i-re a pontot, amikor egy ütéssorozattal próbált nekiállni őt legyőzni. De Arata nem volt rest... ki tudott térni, és le is tudta lassítani a másikat. Őt nem csak egy háború borzalmai edzették meg, őt az élet borzalmai készítették fel erre a küzdelemre... azok a borzalmak, amelyeket dédapja, nagyapja, apja és az egész családja megélt, amelyeket átróttak rá, és azok is, amelyeknek ő is szem- és fültanúja volt. Sokan úgy gondolták, hogy nem lehet egyenértékű más shinobikkal, mert nem harcolt a fronton, de Arata sosem volt az a frontharcos típus. Nem, nem... ő az a fajta volt, aki kielemezte az ellenséget és csak akkor sújtott le igazán, amikor már mindent száztíz százalékosan tudott arról. Valóban, technikailag jó kiegészítő csapatot alkothattak volna, de Arata érezte, hogy ezt a shinobit, aki most ellene küzdött, hamarabb dobná hátba egy kunai-al a küldetés közben, minthogy együttműködjön vele. No persze... semmi személyes, de a harcstílusából az következett, hogy nagyon forrófejű és meggondolatlan volt, néhány tisztább pillanattal. Nem, nem tudott volna ilyen emberekkel együttműködni, sőt, leginkább senkivel nem kívánt csapatot alkotni. Ő magányos farkas volt mindig is.

A fél tigris és az azt követő érzet egyértelművé tette Arata számára, hogy ellenfele támadni készül... és valahogy úgy érezte, hogy most nagy technikával fog... persze ez téves is lehetett, de mivel nem történt hirtelen semmi, így erre következtetett. A kézpecsét megalkotásának pillanatában Arata azonnal kézpecsétekbe kezdene és megalkotná a Suiton: Taihoudan technikát, a Nagy Kéreglövedéket. Emlékezett még a megtanulására, a kézpecsétek maximum két másodpercet vehettek igénybe, a chakráját pedig ugyanennyi se lenne összegyűjteni és kiereszteni. A célja az volt ezzel, hogy a másik szemébe köpje a nagy víztömeget és annak lendületével arrébb kerüljön; lényegében a másikat használná ugródeszkának. Ha ez sikerülne, és észrevenné a felgyülemlett hamut, igyekezne kikerülni a hamutömeg szélére. Ha nem, akkor a földet érés pillanatában, chakráját a lábába koncentrálva, újra elrugaszkodna a földről, hátrafelé, ki az epicentrumból.

Ha ez összejönne, vagy bármelyik kitérés, akkor Arata meglátná, hogy ellenfelének tűz az elsődleges, vagy épp másodlagos, de mindenképp az egyik eleme, ez pedig segítene neki a továbbiakban. Ha egyik sem sikerülne, akkor... jöhet a B terv, de rögvest. Ha bármelyik kitérés sikerült, akkor Arata konstatálná, hogy újabb hamufelhő közeleg felé. Ezúttal azonban nem menekülne se jobbra, se balra, hiszen már sejtené az előzőből, hogy mi fog következni, és pont ezért indítaná el a B tervet. Ahogy a hamufelhő berobbanna, Arata vállat vonna és abban a szent pillanatban köddé válna, mielőtt még a tűz elérné őt. A két rejtőző technika épp eléggé leredukálná a látóviszonyokat, tehát ellenfele joggal hiheti azt, hogy végzett vele. Eleget tudott meg most már, itt volt az ideje véget vetni a játéknak. Indulhatott a B terv...
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Jan. 07 2019, 14:15

/ Vizsga /

 A két shinobi harca elég gyorsan egy komoly ütközetté fajult, mely elég látványosnak hatott. Gyors csapások még gyorsabb kontrák, alap és magas szintű technikák összecsapása volt ez...
A levegőben volt hát a két fél, egymással farkasszemet nézve -már amennyire a köd engedte azt. Pár méterre voltak csupán egymástól, ütésre vagy rúgásra nem volt lehetősége egyiknek sem, így ha támadni akartak vagy fegyvereikhez fordultak vagy technikáikhoz... Utóbbira került hát sor, mindketten egy-egy technika alkalmazását tartották a legésszerűbb döntésnek, ám ebben Akira bizonyult gyorsabbnak.
// Magasabb chakraszintből levont következtetés. // 


Kiterjesztve chakráját ellenfele felé nagy adag füstöt és hamut hozott létre, mely a középpontban berobbanva hatalmas lökéssel szórta szét az anyagot, akár csak egy vulkán mely épp kitörésének utolsó pillanatában kileheli a hatalmas tömegű törmeléket. Persze ez a robbanás nem volt más hatással magára a használóra se eközben. Akira a lökési energiától ugyan nem sérült túlzottan, ám a földre lökte az erő, melyet alkotott, míg Arata... hát megsemmisült. Legalábbis azon formában amit Akira eddig látni vélt. Egész egyszerűen köddé vállt ellenfele ahogy sebzését bekapta, majd egy pukkanás kíséretében szétesett, akár csak egy klón.. Akirának ezután sok ideje gondolkodni nem maradt, új cselekmények vették kezdetük. Ahogy a földre ért s hallotta hogy a klón eltűnik, saját feje körül hatalmas páratartalmat kezdett érezni, nehezen vette a levegőt, s hamar egy buborék jelent meg körülötte. Ám ez nem csak egy akármilyen buborék volt... gyorsan telt meg vízzel, míg egy cseppnyi helyet sem hagyott a szappanos állagú légbuborékban. Arata eközben, köszönhetően ellenfele által létrehozott rejtőző technikának, csupán jó előre bekészített technikájának köszönhetően haloványan érezte merre lehet azon belül ellenfele. Ha nem is volt ez szenzorképességek hiányában elég erős ahhoz, hogy támadást indítson, abban biztos lehetett, hogy technikája valóban létrejött. 


 Akira megpróbálhatja széttépni kézzel, kiszúrni vagy bármilyen más módszerrel eltávolítani fejéről a buborékot, ám katon technikákat értelem szerűen száján keresztül nem lesz képes így használni, ha ki is bírja egy jó ideig levegő nélkül. Mindeközben a haijingakure miatt Arata ezennel ténylegesen szem elől vesztette az eseményeket, így lehetséges hogy a tervezete mégsem fog olyan simán menni, ahogyan gondolta elsőre... Mindkét résztvevőnek észnél kell lennie, talán jobban mint bármikor eddig az ütközet során, hisz az időkorlát is a végéhez kezdett érni.


// Reag határidő: 2019.01.13.
Akira:
Állapot: 99%
Chakra: 82% (haijingakure)

Arata:
Állapot: 100%
Chakra: 80% (chakra visszatért a KB-ból az eredetibe és létrehozta a vizes bubit)


Utolsó kör következik! //

_________________
Hattori Arata vs. Akira X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Akira Kedd Jan. 08 2019, 00:46

Sejtésem volt, de nem gondoltam volna, hogy egy klónnal harcolok. Mindenben tökéletes mása volt az eredetinek. Az összes vizsgázónak ismertem a szagát, hiszen korábban az írásbeli vizsga alatt mindenki szagát éreztem. Sejtettem, hogy nem csak én készülök távolsági támadásra, de szerencsémre vagy inkább a képzettségünk közötti ülönbség miatt én tudtam gyorsabban végrehajtani a technikámat, így előnybe kerültem. A támadásom sikeresen létrejött és ha a valódi ellenfelem kapja be a támadást, valószínűleg nyerek. Azonban ellenfelem előrelátó volt és ha sejtésem igaz, akkor már a harc előtt a klónt küldte be, ő pedig valamilyen módon elrejtőzött. Sok lehetősége van, de mivel az Eső országából jött, két lehetőség akad. Valószínűleg ellenfelem a vízzel operál, ugyan a genjutsu is felmerül lehetőségként, de az ellen esélyem sincs. Amennyiben az utóbbiról van szó, akkor a hatása alatt kell legyőznöm az ellenfelemet. A tűzem ugyan gyengébb a vize ellen, de itt már régen nem az elemek harca folyik. Mind a ketten képviselünk valamit. Ugyan azt nem tudom, hogy ő mit, de a saját elképzelésemmel tisztában vagyok. Engem nem a rang érdekel, nem azért vagyok a vizsgán, hogy elismerjenk. Vagyis kell a rang, de már eldöntöttem, hogy akármi lesz, én a vizsga után felhagyok a shinobi léttel és a következő generációt akarom oktatni. Elegem van az egészből, ami a shinobi léttel jár, nyugalmat akarok, de egy olyan eljövendő generáció felnevelését tűztem ki célul, ami képes helytállni a háborúban, de képes a nézeteltéréseit szavakkal elintézni. De egyelőre nem a jövővel kell foglalkoznom, hanem a jelennel. A támadásom eredményeképp az ellenfelem megsemmisült és ugyan nem tudom honnan, de egyből egy távoli támadást kapok be, a fejem körül egy buborék jelenik, ami gyorsan meg is telik vízzel. Nem igazán hagyhatom, hogy eljussak oda, hogy fuldokolni kezdek, mert ugyan sokáig bírom a víz alatt, erre sosem kaptam képzést, így egy másik kedvelt, ám eddig hanyagolt technikámat vetem be. Tűz technikáim jelenleg használhatatlanok, de van még lehetőségem. Valószínűleg ellenfelem fel van készülve, hogy kézzel próbálom meg szétpukkantani, ha korábban harcolunk, valószínűleg így is lett volna. A harc eddigi részében megmutattam korábbi meggondolatlan énem. de most ideje megmutatnom, hogy mennyit fejlődött a gondolkodásom. A technika, amit bevetni készülök egyszerre fogja a technikát, amit ellenfelem használ és egyből ellentámadásba is fordítom azt. A bevetendő technikám a ranji shigumi noo jutsu // Vad oroszlánsörény technika, amivel ha minden jól megy a hegyes hajtűk egyből szét is pukkasztják a buborékot és amint ez megtörténik egyből meg is indítom a hajzuhatagot a szélrósza minden irányába, chakrámat nem kímélve, ha kell az egész burkot befedve a támadó hajzuhataggal, de maximum a chakrám 30%-át bevetve, ami valószínűleg több lesz, mint elég. Ez a technika csak arra kell, hogy megtaláljam és megfogjam az ellenfelemet, majd ha ez meg van, akkor az irányába eddig nem látott, de szintén magas szintű technikát vetek be,  szintén a chakrámat nem kímélve, de figyelve arra, hogy még mindig maradjon elég, hogy ne döljek ki. Ugyan a tűz chakra már készenlétbe van helyezve a testembe, amíg nem kerül elő ellenfelem, addig várok, de amint ez megtörténik, mert most támadnia kell, akkor kézpecsétekbe kezdek, majd az irányába megindítom az elsöprő erejű Katon: Ho no Sanshouuo // Tűz elem: szalamandra tűz nevű technikámat.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Hattori Arata Csüt. Jan. 10 2019, 12:42

/Chuunin Válogató Vizsga - III-as szekció - Tobirama/


Az élet nem volt habostorta, ezt Arata jól megtanulta. Őt nem habosbabos módon, szivárványos ég alatt nevelték. Az örökké szürke ég alatt megtanult keménynek és könyörtelennek lenni, megtanult túlélni annak ellenére is, hogy ő még Amegakure rideg valóságához képest jó családi háttért tudhatott maga mögött. És ez a könyörtelenség, ridegség és kegyetlenség a harcmezőn kellett, hogy megmutatkozzon. Őt shinobinak nevelték, nem a világ megmentőjének. Ahol gyertyát gyújtottak, hogy elűzzék a sötétséget, ott neki kellett eloltania a kanócot, hogy visszatérjen a sötétség, amiben igazán otthon érezte magát. Elvégre egyek voltak... és épp ezért nem zavarta őt, hogy a másik rejtőzködő technikája miatt alig látott valamit. Sőt. Ezzel árulta el igazán, hogy milyen elemmel operált leginkább. És bár tényleg nem az elemek harca zajlott már, Aratának minden információmorzsa csak előnyére volt. Egy harc nem állandó ütésváltásról szólt. A harc lényegi eleme az elemzés, a megfigyelés és a következtetések helyes levonása volt, amelyek alapján következhetett az ellenség eliminálása. Felesleges volt összetörni a másik csontjait, felesleges volt közelről konfrontálódni, ököllel érvényesíteni a jogokat, ha az ellenséget egy jól, vagy viszonylag jól kivitelezett tervvel meg is lehetett ölni. No persze... olyan, hogy "viszonylag jól kivitelezett terv" nem létezett Arata számára. Volt használható és használhatatlan terv, a használhatatlant pedig át kellett dolgozni használhatóvá. Egy terv csak akkor volt jó, hogyha sikerrel járt.

Érzése alapján eddig sikeres volt. Ellenségét dezinformálni tudta a képességeiről, miközben információkat szerzett az ő jártasságairól. Erről szólt az egész, az információról. Ha ezt a harcot igazán élesben vívta volna, akkor valószínűleg már réges rég nyert ügye lenne egy szakasszal a háta mögött. A való élet nem igazán tartogatott egy az egy ellen felállást. Mindazonáltal, most így kellett számot adnia a tudásáról, és minden eszközt bevetett, hogy megmutassa: ebben a harcban ő volt a valódi shinobi. Nem tudta, hogy a másikat miként nevelték, egyáltalán nem is ismerte; ha tudta volna azonban a céljait, akkor csak röhögött volna rajta, no persze magában. A Shinobi Világból nem lehetett csak úgy kilépni, ha az ember egyszer belekerült. Szüntelen körforgás volt, ahonnét még a halál sem jelentett távozást, hiszen azzal zárult be véglegesen a kör. Az teljesítette be a shinobi szerepét a világban. Arata tudta, hogy el fog idővel érkezni az is, azonban addig még dolga volt... és nem akarta, hogyha csak jelképesen is, egy illúzió kreálta valóságban, de itt érkezzen el. Épp ezért, úgy döntött, hogy be fogja fejezni ezt az egész hacacárét itt, és most.

Nem akart ő nagy csinadrattát a lezárásra. Még mindig élt remélhetőleg a rejtőzködése, és hogyha meglátná a hajzuhatagot, akkor tudtában lenne, hogy a buborékos terve nem éppen sikerült úgy, ahogy először gondolta. Segond, számított rá. Mármint... nem arra, hogy miként törne ki belőle a másik, hanem arra, hogy megtörheti a dolgot. Mindenre számítani kellett. Arata kihasználná a harc elejét létrehozott technikát, és azt is, hogy mindent hamu fedett. Ellensége nem is sejthette, hogy ezzel a lépésével leginkább önmagát húzta csőbe... ha tudná, akkor a hajzuhatagból, hogyha az látszott valamennyire, megpróbálná visszavezetni, hogy nagyjából hol tartózkodhatott a másik. Ha nem mozgott - márpedig ez nagy hiba volt, egy shinobinak állandó, folyamatos mozgásban kellett lennie, hogy ne árulja el a helyzetét - akkor Aratának nyert ügye volt. Az elemzéssel egy időben gyorsan, de hosszadalmas kézpecsétekbe kezdene és kiterjesztené a chakráját a tóra, ami szintén némi idővel járna; épp ezért indítaná meg a dolgot már akkor, amikor kielemezni igyekezne, hogy merre van az ellenfél. - Sution: Suiryuudan no Jutsu - mondaná ki halkan, bízva rejtőzködő technikája totális hangszigetelésében, és ha sikerülne a dolog, akkor megindítaná a vízsárkány elsöprő erejét abba az irányba, ahol a másikat sejti, és úgy irányítaná azt, hogy elkapja még akkor is, hogyha elugorna. Mindenesetre bízott a még a harc elején létrehozott technikában, ami vegyítve az ellenség rejtőzködő jutsujával, igen jól csőbe húzhatja azt, és még a vízsárkányt is képes lenne szem elől elrejteni remélhetőleg. Valahogy le kellett zárni, és valami nagyobb dologgal, mintsem azt először gondolta. Persze, volt még a repertoárjában néhány más technika... de itt volt az ideje darabokra szaggatni a másikat.
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Senju Tobirama Szomb. Feb. 02 2019, 22:04

//Arata: ha kivártad volna, csináltad volna  abban a stílusban ahogy az eredeti terved, nyerhettél volna. A suiryuudanhoz azonban hatalmas chakraadag kell, melyet egy S szintű könnyedén kiszúr. A buborékon kívülre terjesztetted, ezáltal kiindulópontjaként érezhette ezt a másik karakter. Bővebb értékelést a harcról lentebb olvashattok majd. //

 Két képzett erős shinobi küzdelme volt. Néhányan a legelején talán azt gondolták, hogy ez nem is chuunin vizsgára való páros... most is ezt hihetik.. csak épp máshogy. Bőven jounin szintű technikák voltak melyeket felsorakoztattatok nem beszélve a kivitelezésükről, a taktikákról és a fordulatokról. Két eltérő, teljesen eltérő harcstílussal rendelkező egyén ütközete volt, melyben nem sikerült egyértelmű győztest hirdetni... a gong megszólalt..., de mi is történt?

 A két fél végső fáradozásaiban indította meg technikáját, mellyel véget szerettek volna vetni az egésznek. Mindkettő remélte, hogy a másik vesztesként hull a földre, azonban legjobb indulattal is vaktában lövöldözésnek mondhattuk az egészet. Arata nem tudta a pontos helyzetét Akirának, s ez fordítva is teljesen igaznak bizonyult. Csupán megérzéseik, ösztöneik alapján támadtak, melyhez sokan nem fűztek volna nagy reményt...
Arata miközben a sárkányt kiemelte a vízből hatalmas sebességgel mozgó hajzuhatagot vélt felfedezni a füstből és hamuból álló lepel alól feltörni, s egyenesen felé tartott. A buborék nélkül noha lett volna a shinobinak játszikönnyedséggel akkora sebessége, hogy azt kimanőverezze, a levegőben repülve ez másként zajlott le. Ám képzett shinobiról beszélhetünk.. egyike a legképzettebbeknek. Épp ezért sikerült támadását fenntartania még aközben is, hogy buborékját átlyukasztva a közelsem átlagos tulajdonságokkal bíró haj a lábára rátekeredett. Életét egy valós harcban pedig ez mente volna meg. A tonnányi víztömeg ugyanis felfogta s elfolytotta a felé érkező nagy erejű katon technikát. Melynek a puszta látványa tiszteletetparancsolónak bizonyult a hő rettenetes volt, mintha csak egy meséből kiugrott sárkány ontaná magából a tüzet. Ekkor jött a gong...  A vizsgabiztos előrelépett, feloldódott a genjutsu.


-Mindkettő talpon? Ez egy dönte...- Fejezte volna be mondatát ám egy másik sunagakurei shinobi rohant oda hozzá, majd motyogott valamit a fülére, melyen láthatóan elcsodálkozott.
Végig mért titeket. Először Aratára tekintett kikerekedett szemekkel, majd Akirára vetett egy pillantást. Enyhén megrázta fejét, s motyogott valamit, ám hamar ismét szóhoz jutott.
-Az eredmény: Döntetlen! A meccs utolsó pillanataiban a két fél technikája kioltotta egymást, azonban a hajtechnikája az utolsó pillanatig kitartott ellenfele lábán, így lépéselőnnyel zárta a meccset... Noha egyértelmű nyertest nem hirdethetünk ki emiatt, így döntetlenként könyveljük el a meccset. A hivatalos eredmény tehát, ismétlem, döntetlen, tekintettel arra, hogy mindkét fél bőven harcképes maradt a végére.- 
Ezzel zárult hát mérkőzésetek.. a döntetlen azt jelentette, hogy egyikőtök sem juthat tovább (ha minden igaz), másfelől viszont ennek ellenére is... összehoztátok a talán legnívósabb harcot a chuunin vizsgák történelmében. 

// A harcnak hát vége, lezártnak tekintjük a mérkőzést...
Akira: Az elvártnál sokkalta jobban teljesítettél. Olyan negatívumokat is kijátszottál, melyekre felszólítást nem kaptál, mégis maguktól adódóak voltak. Technikáid használata az elvártnál sokkal jobban át volt gondolva, egy-egy erős, kreatív megoldással találkoztam a sorok között, melyek nélkül már más lenne a végkifejlet.


Arata: Mint korábban is, a tervezésed most  is hibátlan volt. Átgondoltad a dolgokat, s jól teljesítettél. Azonban az idő betartásánál volt hogy megcsúsztál, s az utolsó nap posztoltál, holott tudtad jól, ellenfelednek  még utánad kellett volna. Néhol kicsit azt éreztem, túlzottan nagy mellénnyel szálltál be a harcba. Elkönyvelted a terved sikerét, mintha borítékolt lett volna a győzelem, a meglepetésekre pedig emiatt fel se készültél. Hogy miért gondolom? Az előző körig minden tervszerint ment, míg Akira egy rendhagyó módot választott arra, hogy kiszabaduljjon. Ekkor felrúgva az eddigieket egy játéktechnikailag át nem gondolt baklövéssel felfedted tartózkodásihelyed ellenfeled előtt. Tudom, vagy legalábbis sejtem, hogy ez a figyelmetlenség igazándiból a túlzsúfolt napirendednek köszönhető, hogy hatalmas mértékben vagy lefoglalva és örültél ha géphez estél hogy tudj írni, de ez nem változtat a tényeken, és az úegyüttérzésem miatt nem vehetem semmibe, ha az ellenfeled pedig magához mérten kitűnően teljesít. Ha nem lettek volna szabályok, melyek kimondják, hogy az nyer aki talpon marad, akkor most Akira nyert volna.. Nem azért mert te rossz voltál, hanem mert ő magához képest kitűnő, tőled pedig többet vártam és többet is kaptam volna, ha nem ilyen gázos szituban ér téged ez a pvp..


Akárhogy is...  mindkét karakter folytathatja a chuunin vizsgát! //

_________________
Hattori Arata vs. Akira X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Akira Empty Re: Hattori Arata vs. Akira

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.