Raidon Hoshi

4 posters

Go down

Raidon Hoshi Empty Raidon Hoshi

Témanyitás  Raidon Hoshi Szomb. Ápr. 03 2010, 07:59

Első bejegyzés!

Kedves Naplóm!

Az első alkalomból leírom azt, ami eddig történt velem! Aminap kaptam egy levelet, amiben ez állt: Találkozzunk az új kiképző terepen 30 perc múlva. Aláírás:------------! Az aláírást sajnos nem bírtam elolvasni. Mivel nem volt jobb dolgom, elindultam a megadott helyre. Útközben találkoztam egy volt osztálytársammal és váltottunk néhány szót. Miután elváltunk folytattam az utam a kiképző terepre. Mikor odaértem, azt hittem, hogy várni fog valaki, mivel késtem egy keveset. Leültem és vártam. 45 perces unatkozás után, nekiálltam egy kis gyakorlásnak. Felálltam és elkezdtem dobálgatni a céltáblára a shuriken-jeim segítségével. 30 perc gyakorlás bőven elég volt. Mivel nem jött senki összeszedtem a cuccomat és elindultam haza. Ám még mielőtt elindulhattam, valaki megfogta a vállamat. Megfordultam és egy férfi állt mögöttem, aki illedelmesen bemutatkozott. Matoke Kurohazamaru-nak hívtak. Bocsánatot kért tőlem, hogy így megvárakoztatott. Én meg szépen leordítottam, hogy még is mit képzel magáról, hogy ennyire megváratott, meg azt is mondtam neki, ha valamilyen tesztet akar kitöltetni velem, akkor jobb, ha elmegy, mert nem vagyok hajlandó kitölteni egyet sem. A férfi látszólag rossz néven vette és egy jutsu-t alkalmazott rajtam, aminek a következő volt a neve: Paralizáció // Kanashibari. Miután ezt kimondta, rögtön lepergett a szemem elől, hogy a férfi hány féle képen tudna engem megölni. Miután látta, hogy eleget szenvedtem, feloldotta a jutsu-t. Hát nem tudom, hogy honnan jött vagy, hogy mit akart, de jobban láttam, hogy bocsánatot kérjek tőle, mint hogy felbosszantsam. Mivel valamit jegyzetelt, arra gondoltam, hogy valami tesztet akar kitöltetni velem. Egy kis idő elteltével elmondta, hogy mit is akar tőlem. Azt mondta, hogy a Kage rendelt mellém, hogy felügyeljem és kiképezzen. Miután elbeszélgettünk, egy kisebb fuvallat kifújta Matoke-Sensei kezéből a jegyzeteit és egy tócsába esett. Nagy pechemre ki kellett töltenem egy kérdőívet. Egy kis ellenkezés után belementem a dologba és kitöltöttem a kérdőívet. Miután befejeztem, átadtam Matoke-nak a tekercset. A Sensei eltette és megkérdezte tőlem, hogy mit szeretnék először: küldetést végre hajtani vagy egy jutsu-t tanulni. Egy kis gondolkodás után a jutsu tanulást választottam, és miután elmondtam Matoke-nak, hogy melyik jutsu-t akarom megtanulni leesett az álla. Azt mondta, hogy a magamfajta fiatalok inkább „robbantsd fel a világot” jutsu-kat tanulnának. Tájékoztattam a Sensei-t, hogy én nem az a fajta vagyok, Én szeretek mindent a lehető legbékésebb módon megoldani, bár ha felbosszantanak, akkor szétverem az illető fejét. A Sensei végig hallgatta, amit mondtam, majd ő megkért arra, hogy mondjam meg nekik, amit a Genjutsu-ról tudok. Egy kicsit elgondolkodtam, mivel nem túl sok mindent tudok róla. Miután összeszedtem a gondolataimat, elmondta a Sensei-nek, akik csak bólogatott rá. Aztán elmagyarázta a Genjutsu: Kai // Feloldás alapjait. Mielőtt bevetett volna egy illúziót, megvárta, hogy értem-e amit mondott. Én természetesen megértettem mindent, amit mondott. Miután készen álltam a Sensei bevetett egy Genjutsu-t. Ebben az illúzióban megsokszorozta magát, szám szerint 6-an voltak és minden egyes Matoke kezében egy jegyzetfüzet volt. Mikor megláttam őket, azt hittem, hogy eldobom az agyamat tőlük. Egy is elég idegesítő, mikor jegyzetel, de most már hat van belőlük. Ez egyszerűen bosszantó. Mindegy, alapállásba álltam majd becsuktam a szemem és a kézjelek után, kimondtam azt a bizonyos szót. Miután kinyitottam a szemem nem történt semmi. Megpróbáltam még egyszer, de ismét sikertelenül. A kudarcok után megkérdeztem Matoke-t, hogy mi az, amit rosszul teszek. A Sensei elmagyarázta a dolgokat, majd megérintette a fejem. A fejmosás után ismét megpróbáltam és ezennel sikerült a jutsu. Matoke-Sensei megdicsért, de azt mondta, hogy ki kell törnöm még egy Genjutsu-ból, de ezúttal egyedül. A beszéde után bevetett még egy Genjutsu-ba. Ez a jutsu más volt, mint az előző. Szó szerint világvégét illusztrált nekem. A szél egyre erősebben fújt, a földből láva tört ki meg minden, amit el tudtam képzelni. Hát megpróbáltam kitörni nem túl nagy sikerrel. Ez első próbálkozásom kudarcba fulladt, majd Matoke tanácsa után sikerült kitörnöm, de szinte az összes chakrám elveszett. Matoke elmondta a véleményét, miszerint lehet, hogy túl korai megtanulnom ezt a jutsu-t. Ezek után egy kisebb feladatot adott nekem. Fel kellett másznom a legmagasabb fára, mivel arra mutatott rá a Sensei, de nem akár hogyan. Úgy kellett ezt megoldanom, hogy a lábamba kellett irányítanom a chakrám és a kezemet nem használhattam. Miután kiadta a feladatot, megmutatta az instukciókat és utána nekem kellett próbálkozni. Először lecsúsztam a fáról, mivel kevés volt a chakrám, másodszorra meg betört a talpam alatt a fa, mivel akkor meg sok volt a chakrám. Miután a két próbálkozás sikertelen volt, egy kis pihenőt kértem a Sensei-től. Ő természetesen megengedtem, hogy pihenjek, majd kis idő után egy energia tablettát adott nekem. Azt mondta, hogy most próbáljam meg. Felálltam, megtettem a megfelelő lépéseket, majd elkezdtem „mászni” a fán. Mikor felértem a feléig hirtelen megcsúsztam és elkezdtem zuhanni. Szerencsére egy kis ügyeskedéssel sikerül sértetlenül a földre érnem. Mikor lent voltam újra megpróbáltam és ezúttal sikerült felmennem a tetejéig. Kis pihenés és körbenézés után a Sensei mögöttem termett és lelökött a fáról. Miközben zuhantam, egy kis időre feltűnt a Sensei és elmondta, hogy a chakrám segítségével próbáljam meg tompítani az esést. Elsőnek nem értettem mit akart ezzel mondani, de a chakrámat koncentrálva sikeresen tompítottam az esést. A sikeres földet érésem követően Matoke azt mondta, hogy még vár rám egy Genjutsu. Mivel sikeresen tudom kontrollálni a chakrámat, annyira, hogy sikerülhessen kitörni, biztosan sikerülni-e kell. Még mielőtt a Sensei bevetett volna egy újabb Genjutsu-t, egy olyan szót mondott, amit eddig soha. Azt mondta, hogy: bízik bennem. Ezek után gondoltam magamban, akkor biztosan sikerülni fog. A Sensei bevetett egy utolsó Genjutsu-t, amiben a saját fejemet láttam. Persze nem egyet, hanem jó sokat, de a szokottnál furcsább módon. Kis virágok között volt, minden egyes arcom. Majdnem eldobtam az agyam, mikor megláttam. Mért nem inkább magát sokszorosította. ÁHHH ennél rosszabb nem lehet. Mindegy ki kell törnöm a jutsuból. Megtettem minden szükséges dolgot és végre valahára elsőnek sikerült kitörnöm a jutsuból. Matoke-Sensei feltehetően boldogan nézett rám. Majd elköszönt aztán elment. Én meg nagyon megörültem, hogy végre sikerült megtanulnom a technikát.
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Shikaku Csüt. Ápr. 15 2010, 04:05

A stílusodat lehet szeretni, a helyesírásodat viszont kevésbé; a legpozitívabb emlékem az aktivitásod volt, ezért bátorításképp:

15 chakraszint
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Raidon Hoshi Pént. Ápr. 30 2010, 21:15

Második bejegyzés!

Kedves Naplóm!


Elérkezett ez a nap is, amikor másodszor írom le a velem történteket. Az első Jutsu tanulásom után, részt vettem egy küldetésen, majd egy kis változás történt.

Az első küldetésem


Szép reggelre ébredtem, mint mindig. Kikeltem az ágyból, felöltöztem, majd lementem reggelezni. Kilépve a szobám ajtaján egy borítékra lettem figyelmes. Azt hittem Matoke-Sensei üzent nekem, de tévedtem. Felvettem a földről, kibontottam, majd elolvastam. Miután befejeztem az olvasást, habozás nélkül megindultam a Mizukage irodájába, mivel a levélben az állt, hogy beszélni akar velem. Mikor leértem a földszintre, elújságoltam mindent Senshi-nek. Meg sem vártam mit válaszol, már rohantam is a megadott helyre. Végig futottam az utcán, majd felugrottam a háztetőkre és ott folytattam az utamat, így elkerülve a forgalmat. Mikor odaértem a palotához, megálltam egy kicsit pihenni, nehogy úgy tűnjön, hogy kergettek, és itt kerestem menedéket. A szusszantás után bementem a palotába. Végig sétáltam a folyóson, majd bekopogtam az ajtón, és vártam a válaszra. Mikor megkaptam az engedélyt, bementem, illedelmesen meghajoltam, majd illedelmesen megkérdeztem, hogy miért hívott. Úgy el voltam foglalva azzal, hogy a Mizukage hívatott, mivel észre se vettem, hogy a sarokba meglapul az én jegyzetelő mániás Sensei-em. Ezek után hallatszott egy kopogás, majd egy teljesem ismerős alak lépett be az ajtón. Mikor megláttam Senshi-t, elállt a lélegzetem. A Kage közölte, hogy meg kell tisztítanunk a közeli folyót, és, hogy Senshi is velünk tart. Ezek után megindultunk a folyóhoz, ahol Matoke rögtön kiadta a feladatot. Mikor körül néztem a helyszínen, egyszerűen undorodtam, mivel ennél a helynél még egy szeméttelep is tisztább. A feladat egyszerű volt, ki kellett szedni a szemetet a vízből. Matoke elmondta, hogy ha a vízen járva próbáljuk meg, akkor sokkal hamarabb végzünk. A rövid prédikációhoz, még hozzátette, hogy ugyan azt kell tennünk, mint a fáramászásnál, csak jobban kell koncentrálnunk a chakránkat. Azután leült egy fa alá lebzselni. Közben Senshi-vel azon voltunk, hogyan is kezdjünk neki. Odaálltam a parthoz, majd a talpamba koncentráltam a chakrám. Mikor úgy éreztem, hogy elég lesz, rátettem az egyik lábamat a vízre, majd utána raktam a másikat is. Nem hittem a szememnek. Úgy álltam a vízen, mint még soha. Nem tudtam elhinni, hogy elsőre sikerült. Gondoltam eldicsekszek vele Senshi előtt. Ám mikor elfordítottam a fejemet, bele süllyedtem a vízben egészen térdig. Elég dühös lettem, majd mikor megláttam Senshi-t a víz tetején, még az is tett a dühömre egy lapáttal. Egyszerűen nem bírtam elhinni, hogy leköröz, égett bennem a versenyszellem. Mikor mérgesen néztem rá, oda szólt nekem, hogy mit nézek, neki ezt már tanították, majd leült a víz tetejére. Kimásztam a vízből, majd ismét megpróbáltam. Természetesen megint nem sikerült. Ezt még sokszor eljátszottam, közben Senshi már a szemetet szedte. Egyik próbálkozásomnál, már teljesen megbírtam állni a vízben. Már csak az volt hátra, hogy sétáljak rajta. Nem haboztam tovább, megindultam Senshi felé. Kb. fél úton voltam, mikor az én drága barátom, „unatkozás” közben egy kavicsot dobott a lábaimhoz, én meg ismét csobbantam egy nagyot. Teljesen begurultam Senshi-re, de ezt nem mutattam, nehogy kitaláljon megint valami baromságot. Nagy nehezen kikászálódtam a vízből, majd leültem a partra megszárítkozni. Közben azon töprengtem, hogyan vágjak vissza Senshi-nek. A pihenés végeztével, újra megpróbáltam a technikát. Ráálltam ismét a vízre, majd megindultam befelé. Már egész jól haladtam és úgy gondoltam, elkezdek futni egy kicsit. Ez talán túl elhamarkodott volt, mivel elvesztettem a koncentrációt és egyenesen egy szemétkupacra estem. Majd szépen lecsorogtam róla a vízbe. Kimásztam a vízből, majd átgondoltam azt, hogy hogyan is ment ez az egész, hát, ha rájövök a hibára. A gondolatmenet végén ismét megpróbálkoztam vele. Most egy békának köszönhetem azt, hogy elvesztettem a koncentrálást. Ismét partra „szállást” hajtottam végre, majd újabb gondolatmenet és újabb próbálkozás. Végre valahára sikerült elsajátítanom a technikát. Ezek után már csak össze kellett szedni a szemetet, ami nem jelentett gondot. Majd visszamentünk a Kage palotájába, ahol jelentést tettem. Ezek után elbúcsúztunk Matoke-Senseitől és hazamentünk.

Egy kis változás: Matoke nélkül egy nap


Egy újabb nap érkezett el. Kikeltem az ágyból felöltöztem és úgy gondoltam, hogy kimegyek sétálni a parkba. Végig mentem a csendes utcán, majd mikor kiértem a parkba, kerestem egy padot, amire leülhettem. Közben elgondolkodta, hogyan is telt a tegnapi nap. Megtalálva a padot, leöltem és egy apa-fia párost vettem észre, akik játszottak. Őket látva egy kicsit elkeseredtem, mivel nekem már nem él az édesapám. Belegondolta a rési szép időkbe, mikor még velem játszott. Olyan jókat tudtunk együtt nevetni. Aztán jött az a szörnyű ember, aki megölte. A búsulásomat egy kislány zavarta meg, aki egy ágat adott nekem, azzal az indokkal, hogy szomorú vagyok.
Raidon Hoshi Kislany_www.kepfeltoltes.hu_
Én természetesen elfogadtam tőle, és hálám jeléül elvittem fagyizni. A kislány szinte repdesett a hírtől. Mikor odaértünk a fagyizóhoz, megvettem a gombócokat. Mivel nem akartam, hogy megfázzon ezért csak egy gombócot vettem. Mikor megettem, elővettem egy zsebkendőt, hogy megtöröljem a száját, ám ekkor egy ordítás hallatszott mögülem. Megfordultam, és egy ököllel találkoztam, ami egészen a kerítésig repített. Mikor magamhoz térte, oda mentem az illetőhöz.
Raidon Hoshi Anyuka_www.kepfeltoltes.hu_
Illedelmesen elmagyaráztam neki a dolgokat, majd ismét leordított. Na ekkor én is megmondtam neki a magamét. Majd a vitánkat a kislány megszakította, egy hosszas magyarázkodással. A nő ekkor elhívott egy helyre. Mivel nem volt jobb dolgom, ezért vele tartottam. Mikor megérkeztünk, a nő bocsánatot kért, és azt mondta, hogy kárpótolni akar. Én közben néztem a tájat, mivel egyszerűen csodálatos volt. Pontosan ugyan olyan fák voltak itt, amiről az én ágacskám származott. Majd a lényegre tértünk. A nő elmondta, hogy jutsu-t szeretne tanítani nekem, és én választhatom ki a jutsu-t, amit szeretnék tanulni. Ennél jobb nap már nem is lehet gondoltam magamban, majd megkértem valamire. Mégpedig arra, hogy segítsen feloldani a chakra elememet. Ő csak hümmögött, majd mikor az „elem” szón volt a hangsúlyt, mondta, hogy szívesen segít, de el kell mennem chakra papírért, mivel nincs nála egy darab se. Megindultam tehát a fegyverbolt felé, ahol a chakra papíron kívül mást is vásároltam. Mikor visszaértem a hölgyhöz, az ujjamra tettem a papírt és belekoncentráltam a chakrámat. Meglepetésemre benedvesedett, ami azt jelentette, hogy a chakraelemem a víz. Majd a nő kérdezte, hogy mit tudok a víz elemről. Összeszedtem a gondolataimat, majd a tudatára adtam azt.


//Itt a vége, mivel még jelenleg is tart a kalandom. A vásárlásom megtalálható a karakter lapomon.//
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Shikaku Pént. Ápr. 30 2010, 21:29

Látszik még, hogy nem vagy megszokott az írásban, de javul. Legközelebb lássam a post alatt az addigi chakraszintet és ha kaptál jutalmat annak a linkjét.

+16 chakraszint
+500 ryu

Össz: 141 chakraszint

[Ne felejtsük el: innentől az utolsó bővítményre adott chakraszint él, amíg egy másik bővítménnyel adunk illetve elfogadunk küldetésért kapott chakrajutalmat (amit a bővítményhez kell linkelnetek, hogy elfogadjuk).
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Raidon Hoshi Vas. Május 23 2010, 14:39

2 hónapos bővítmény


A szerető család!


Szombat, délelött 11 óra. Hoshi még mindig az ágyban volt, kidölve, mint egy fa. Olyan békésen, csendben aludt, hogy ha nem lenne ott, akkor se tünne fel. Az álmát, a kedves barátja szakította meg.
-Hoshi, ideje felkellned. 11 óra is elmúlt, és te még mindig húzod a lóbőrt.
-Muszály ilyen hangosan. Nem látod, hogy még alszok.
-Hát jó. Ahogy akarod. Ezzel a végszóval, Senshi megfogta a korábban behozott vödröt, ami vízzel volt tele, -előre felkészült, mivel tudta, hogy Hoshi úgy sem fog könnyen kikelni az ágyból- majd a fejére öntötte. Hoshi szinte lefojt az ágyról. Csurom víz volt. Felpattant a földről, majd jó leszídta Senshi-t.
-Mi a fene bajod van. Mondtam, hogy még alszom. Ha már kiöntöttél az ágyból, áruld el, hogy miért tetted?
-Ne legyel forró fejű. Apa tanítani akar neked valamit.
-Miért nem ezzel kezdted!? Hoshi azonnal átöltözött, majd, mint ha puskából lötték volna ki, azonnal a földszinten termett. Előpakolt néhány ételt és neki látott a késői reggelinek. Közben bámult ki a kertbe, így észre vette mostoha apját, Jakoutsu-t. Befejezte az étkezést, majd kiment a kertbe. Odaállt mostohája elé, majd megkérdezte.
-Kedves apa, mit szeretnél nekem tanítani? -kérdezte izgatottan.
-Hé, áljon meg a menet. Honnan tudsz te erről? Várj ne is mond. Senshi-től.
-Honnan tudtad? Na mindegy nem ez a lényeg, hanem az, hogy mit akarsz nekem tanítani. Kérdezte a fiú, szóhoz se hagyva az apát.
-Tudomásom szerint, nem ismersz olyan sok jutsu-t, ezért arra gondoltam, hogy tágítom egy kicsit az ismereteidet. 3 jutsu-t tanítok meg neked + tudomást szereztem a tolvajkulcs készletedről, ezért annak a művészetét is megtanítom. Kíváncsian várta, fia reakcióját.
-Rendben, és melyikek azok a jutsu-k?
-Az első: Youji // Fogpiszkáló, a második: Kage Shuriken no Jutsu // Árnyék Shuriken és végül az: Oboro no Jutsu // Ködklón-t fogom megtanítani. De kezdjük az elsővel. E jutsu lényege, a fa eszkőzbe áramoltatott chakra. Mivel a szádon kívül máshol nem hózható létre, ezért le kell nyelned a fadarabokat, majd a chakrád segítségével, kiköpni azt. Láss neki. Az apa utasításaira, a fiú azonnal engedelmeskedett. Megfogodt egy fadarabot, majd lenyelte. Aztán a chakrája segítségével kiköpte. Első nem repül olyan messzire, de most nem is ez volt a lényeg. Hanem, hogy szokja a szervezete az idegen tárgy befogadását. Néhány próbálkozás után, Jakoutsu rámutatott a próba bábúra, majd kiadta az újabb utasítást, miszerint elkellett találnia. Elsőnek bárhol célba találhatott a fiú, majd szép fokozatosan a kritikus helyekre kellett célozni. A fiú értette a parancsokat, és úgy cselekedett ahogy kellett. Megfogott néhány fa darabot, majd lenyelte. Chakrát koncentrált, majd kiköpte őket. Azt lehetett hinni, hogy elsőre sikerül fog, de a próba bábútól 5-20 méteres távolságban landoltak. Újra próbálkozott a fiú. Most sikerült leszűkíteni-e a kört 3-8 méterig. Ismételt próbálkozásra sikerült eltalálni a bábút, kettő darabbal. Ezzel kész volt az első lépéssel. Most már csak a kritikus helyek voltak, mint pl: a szív. A fiú erősen koncentrált, hogy eltalálja, de mindig főlé vagy alá "lőtt". Körülbelül a 10 próbálkozásra sikerült elérnie a célját. Ezzel befejeződött a jutsu tanulás, sikerrel. Jakoutsu csendben figyelte Hoshi gyakorlását, majd mikor végzett megszólalt.
-Rendben, ügyes vagy. Most menj be a házba és pihend ki magad. A következő Jutsu-t, majd két hét múlva tanítom meg, mivel elkell mennem és csak ennyi idő után jövök meg.
-Rendben, és sok szerencsét az utadhoz. Remélem egy darabban érsz vissza. Ezzel a szavakkal köszönt el Hoshi, majd bement a házba és elújságolta Senshi-nek a dolgokat. Két hét telt el. Hoshi várta haza az öreget, hogy tanítsa tovább, de nem jött. Egy nap a nappaliban Senshi újságolja a híreket.
-Hoshi, figyelj csak. Érkezett egy levél apától. Azt írja benn, hogy sajnálja, mert nem tud itt lenni. Elhúzód a dolog, ezért szerzett neked egy új tanárt, így nem marad el a tanulás.
-Hát ez pech. De ha szerzett egy másik tanárt akkor nincs baj. Azt nem írta, hogy ki lesz az? Érdeklődött a fiú.
-De, hogy nem tudom. Én leszek az. Felelte Senshi. Hoshi álla a fölre ért, mikor meghallotta, hogy legjobb barátja fogja tanítani. Ezzel kimentek a kertbe, majd Senshi elmagyarázta a következő jutsu lényegét, ami nem más volt, mint a Kage Shuriken no Jutsu. Hoshi nekilátott a jutsu tanulásához. Egész szépen haladt. Első próbálkozásra nem sikerült, majd másodikra talán. Hát arra sem sikerült. Így ment ez 5-6 napig. A hét utolsó napján, mikor Jakoutsu hazajött, már ment neki. Hoshi kihívta apját, hogy megmutassa neki. Mikor látta a jutsu-t, elégedettem mosolygott, majd megdicsérte fiát. Aztán tartották egy hét szünetet, az edzés után. Ez idő alatt nem történt semmi említésre méltó. Majd elérkezett egy újabb nap. Ezen a napon fogja Hoshi megismerni az Oboro Bunshin no Jutsu-t. Mindenki kiment a kertbe, mivel ezt a jutsu-t még Senshi sem ismerte. Jakoutsu belefogodt a magyarázásba.
- Na tehát. Ennek a jutsu-nak a lényege az, hogy a levegőben lévő párát a chakra segítségével összekösd. Úgy, ha megtámadják, és megsérül, akkor újra összebírd kötni. A magyarázás végén megmutatta a fiúknak a jutsu-t. Majd kiadta a parancsot. Mind a kettőjük kudarcot vallott az első próbálkozásra. Bár csoda is lett volna, ha elsőre sikerül. Másodjára már jobb volt. 2 hét telt el mire sikerült megtanulniuk a jutsu-t. Ezze be is fejeződött a tanulás.

A "tolvajkodás" kezdete!


Egy újabb szép nap virradt ránk. Hoshi, mint mindig, az ágyba alszik. Senshi, a mindig jól bevállt módszerrel kelti, testvérét. A napi vita ismét megvolt.^^ Délután viszont minden megváltozott. Senshi elment a barátaival, Hoshi-t viszont Jakoutsu nem engedte el.
- Én miért nem mehetek el Senshi-vel és a barátaival? Érdeklődött a fiú.
- Azért, mert megigértem neked valamit amit most beteljesítek. Felment a szobájába, majd egy hatalmas dobozzal tért vissza, amiben különfajta lakatok, meg zárak voltak.
- Itt az ideje, hogy megtanuld használni a tolvajkulcsokat. Először megkell ismerned a zárak szerkezetét. Tessék, szedszét ezt a lakatot. Hoshi nekilátott, majd 15 perc elteltével szét is szedte. Kíváncsian figyelte apja reakcióját. - helyes. Látod ezt a kis pöcköt itt? Mutat egy csavar nagyságú fémdaabra. - Igen látom. Feleli Hoshi. - Ha azt megmozgatod, akkor elfordul a zár, és kinyilik a lakat. Most szereld össze, és próbáld meg kinyitni. Hoshi egymás után illesztette össze az alkatrészeket, majd a tolvajkulcsa segítségével, megpróbálta kinyitni. Természetesen nem sikerült azonnal. Többször is próbálkozott vele. Végül sikerült, de sok időbe beletelt. - Rendben. Ezzel megvolnánk, de ilyen sebesség mellett semmit sem ér. De most ezzel ne törödj. Először csak azt gyakorold be, hogy kinyisd a zárakat. Miután má megy, akkor a gyorsaságot kell növelni. Tessék itt egy másik lakat. Szedd szét, nézd meg, hogy melyik alkatrészt kell megmozgatnod ahoz, hogy elforduljon a zár. Ha ez kész, rakd össze, majd "nyisd" ki. Hoshi elvette az apjától a lakatot, majd darabjaira szedte. Megmozdított minden egyes pöcköt, hogy megtudja, hogy melyik nyissa a zárat. Amikor megtalálta, összerakta a lakatot, majd próbálkozott a kinyitásával. Sok idő eltelt, mire sikerült neki kinyitnia. Az apja ugyanazt mondta neki, mint az előző lakatnál. Most két lakatot kellett kinyitni egymás után. Aztán növelték a darabszámot. 10 lakatig megsem álltak. Ezek után Jakoutsu szétszedte mind a 10 lakatot, majd kiadta Hoshinal, hogy rakja őket össze. Persze az öreg jól összekeverte az alkatrészeket. Hoshi-nak beletelt jó sok ideje, mire összebírta rakni. - Szép munka fiam. Most már ismered az összes létező zár szerkezetét. A mai napra befejeztük a gyakorlást. Holnap a gyorsaságodon fogunk fejleszteni, majd mikor elég gyorsan kitudod nyitni a zárakat, akkor kipróbáljuk éles helyzetben is. Ezzel a szavakkal küldte Hoshi-t aludni. Másnap az eltervezett dolgokat tették. Hoshi 1,5-2 perc alatt kitudta nyitni a zárakat. Majd Jakoutsu, mondta neki, hogy bezárja magát a szobájába, ő meg segítsen neki kinyitni az ajtót. Így is lett. Sikeresen kiszabadította magát. Egy nap a fiú előbb felkellt, mint Senshi, így megtudta viccelni. Tudta, hogy barátja bezárja az ajtót éjszakára, de nem értette, hogy miért. Hoshi megbügykőlte a zárat, halkan odament a barátja mellé, majd hangosan kiálltott eggyet. - SZÉP JÓ REGGELT NEKED IS! Majd egy vödör vizet öntött Senshi fejére. Több se kellett barátjának. Hálából végig kergette az egész falun.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Összes pontom: 15
Elhasznált pontok: 11
---Youji // Fogpiszkáló (3 pont)
---Kage Shuriken no Jutsu // Árnyék Shuriken (5 pont)
---Oboro Bunshin no Jutsu // Köd klón Jutsu (3 pont)
---Zárnyitás tolvajkulcs segítségével (0 pont)
Maradt pontok: 4 (ezt, ha lehet, szeretném hozzáadni a chakrámhoz)
Jelenlegi ch szintem: 141
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Karin Vas. Május 23 2010, 15:19

A bővítmény elfogadva! A technikák megtanulva! De sajnos a 4 ch színt nem adódhat hozzá a már meglévőkhöz.
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Raidon Hoshi Hétf. Május 31 2010, 17:34

Harmadik bejegyzés!

Kedves Naplóm!


Ismét eljött ez a nap is, mikor újra előveszlek, csak azért, hogy leírhassam a történteket. A jutsu, amit a Sensei miatt nem fejeztem be, és egy újabb küldetés a Víz országán kívül.

Egy kis változás: Matoke nélkül egy nap! //folytatás//

A nő elégedett volt, mikor elmondtam neki, mit is tudok valójából a Suiton elemről. Ezek után megkérdezte, hogy milyen jutsu érdekelne. Én rögtön rávágtam a választ és elmondtam a jutsu nevét ami nem más volt, mint a Suiton: Kaihoudan//Víz elem: Kéreg lövedék. A nő reakciója erre csak annyi volt, hogy lassítsak egy kicsit. Nem elég feloldanom az elemem, uralnom is kell azt. Így hát elmentünk a tóhoz. Itt elmagyarázta, mit is kell tennem. Ki kellett emelnem a vízből egy kisebb "darabot", természetesen a chakrám segítségével. Rááltam tehát a vízre, majd rátettem a tenyerem. Megpróbáltam megoldani a feladatot, de nem sikerült. Ahogy kihúztam a vizet, rögtön visszaesett. A hölgy megajándékozott egy bölccsességével, miszerint nem elég annyi, hogy ráteszem a tenyerem és kiemelem a vizet, hanem gondolnom kell egy formára is. Ez a forma a gömb volt, mivel ez jutott az eszembe. Ezek után a gömb formára gondoltam, és így próbáltam kiemelni a vizet. Természetesen megint nem sikerült. A nő megáldott egy újabb gondolattal. Ez pedig nem más volt, mint a következő: próbáljam meg először egy kisebb gömb kiemelését, majd ha az sikerült, akkor növeljem a térfogatát. Én természetesen hallgattam a nőre. Néhány óra elteltével, a víz "uralma" sikeresen befejeződött. Jöhetett a jutsu. Megkaptam az instrukciókat, majd nekiálltam a tanulásnak. Lehajóltam, majd egy adagnyi vizet a számba tettem. Ezek után chakrát próbáltam keverni hozzá, de nem sikerült, mert egy fura érzés elkapott és kiköptem. Két-három próbálkozás után megkértem a nőt, hogy mutassa meg, miként is kellene kiköpnöm a vizet. Kérésemnek eleget téve, ezt meg is tette. Ismét megpróbáltam. Vagyis csak próbáltam volna, mivel megjelent Senshi. Ő közölte a hírt, miszerint Matoke egy küldetést bízott ránk. Nem tehettem mást, mint, hogy félbe szakítsam a tanulást. Odamentem a nőhöz és elmondtam a helyzetet. Megvártam a reakcióját, majd elmentünk.

Elsőnek távol az otthontól. Irány a Fű országa!


Végig ugráltunk a háztetőkön, majd egyszer csak kiszurtam Matoke-Senseit az akadémiánál. Közöltem vele, hogy egy jutsu kellős közepén szabadítottam rám Senshi, hogy egy öregember "harcibotját" visszaszolgáltassuk. Mikor végighallgatta a mondandómat, amire nem is figyelt, elmondta a küldetés lényegét. A Fű országába kell mennünk Masamune-san házához. Ő majd elmagyarázza a küldetés lényegét. Hazamentünk, összeszedtük a cuccunkat, majd elindultunk a kikötő felé. Megvettem a jegyeket, majd felszálltunk a hajóra. Az utunkon nem történt semmi említésre méltó. Néhány hét alatt megérkeztünk a megadott helyre. Természetesen eltévedtünk, mivel a Matoke-tól kapott térképen nem tudtunk eligazodni. Egy kis fiú segített ki minket a bajból. Megindultunk hát a helyre. Mikor odaértünk, óvatosságból mutattam Senshi-nek, hogy elsőnek maradjunk a bambuszok között, hogy megfigyeljük a népességet, miszerint hány ember jár-kel erre felé. Mikor eleget bámultunk, megindultunk. Egy őr fogadott, akinek illedelmesen elmondtunk a szándékunkat, majd egy kis idő múlva betessékelt minket. Bent körülnéztünk, ahol két emberre lettem figyelmes. Alig telhetett el néhány perc. Lépteket hallottam. A lépcső felé fordultunk, majd megérkezett Masamune-san. Illedelmesen bemutatkozott. Mi is így tettünk Senshi-vel, majd vártuk a fejleményeket.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Itt a vége. Naruto kalandja még mindig tart.
---Játékért kapott plussz chakra: 0
---Jelenlegi chakraszint: 141
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Shikaku Csüt. Jún. 03 2010, 13:21

Ügyes és tömör, mint mindig.

+10 chakraszint

Összesen 151 chakraszint
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Raidon Hoshi Csüt. Dec. 20 2018, 08:22


//Szeretném, ha Tobi-sama olvasná és bírálná a bővítményemet, ugyanis az ő engedélyével íródhatott meg és ő az, aki tud még pár információt a dolgokkal kapcsolatban. Ez egy SPECIÁLIS bővítmény, mely egy bizonyos kiesett időt dolgoz fel, ezzel elindítva végre Hoshi történetét is normális irányba

Párbeszédhez használt színek:
Hoshi, Senshi, Naomi, Yukie, Jakoutsu, Takashi//

"– Hoshiiiiiiiiiiii! –Senshi aggódó hangját hallottam a távolból. A forrása után kutattam tekintetemmel, de csak homályos alakot tudtam kivenni a messzeségből, aki mintha rohant volna felém, de már abban sem voltam biztos. Fejem lüktetett, arcomon éreztem forró vérem csörgedezését, és a következő pillanatban már csak a feketeséget láttam…"

A lustaság fél egészség

Ha valaki egyszer nekem azt mondta volna, hogy belőlem Chuunin lesz, ott röhögtem volna képen és adtam volna a kezébe a fejpántomat. Nagy szó egyáltalán az is, hogy shinobi lettem. Elvégre a lustaságom mindig is felülkerekedett rajtam és nem csak Senshi-nek, de a tanáraimnak és a nevelőapámnak is meggyűlt a baja velem. Csak az keserített el, mikor átvettem a Chuunin mellényemet, hogy a vérszerinti szüleim nem lehettek velem. De ez már a múlt, és ezen nem lehet változtatni. Ideje volt előre tekintenem, és rangomhoz méltó feladatokat és küldetéseket vállalni, amik a falumat szolgálják… A francokat! Ugyanúgy lustultam, mint mindig és feküdtem az ágyamban, csinálva a nagy semmit. Nem is tetszett se Senshi-nek, se a nevelőapámnak, de nem hatott meg egyikük sem.
– Keljél fel te lusta disznó, küldetésre megyünk –hallatszódott a parancs a jó öreg barátomtól. Minden egyes alkalommal neki kellett felkeltenie, mikor a Mizukage hívatott minket. Ilyenkor a párnám mindig Senshi képében landolt, és eszem ágában sem volt felkelni a puha ágyamból. Az alvás sokkal fontosabb volt, mint az, hogy holmi küldetésre menjek. Eddig se szerettem eltakarítani a szemetet a folyóból, vagy… várjunk csak! Hiszen Chuunin rang birtokosként nehezebb feladatot kaphattam. Lelkesen, bár lassan ébredeztem, és körbenézve a szobámban, sehol nem láttam már a másik tagot. Feladta, hogy felkelt, mint mindig. Ám, most kivételes esetben, hamarabb indultam a konyha felé, mint szoktam és egy hatalmas ásítás közepette, egy ismeretlen hang csapta meg a fülemet. Egy ismeretlen női hang.
– Nem kellene itt lenned. Azt hittem megegyeztünk valamiben.
– Látni akartam őket, és azt is, hogy mire mentél velük.
– Ahhoz neked semmi közöd nincs, és most menj el, még mielőtt észrevesznek és baj lesz belőle!
Egy ajtócsapódás követte a rövid párbeszéd, amit elkaptam. A fordulóból kikukucskálva pedig, egy hosszú, világos hajzuhatagot láttam csupán. Furdalt a kíváncsiság, hogy ki lehetett az a nő, de ami még inkább foglalkoztatott az az, hogy kikről beszélgettek. Nem tudtam kihez párosítani a hajzuhatagot, pedig nagyon is érdekelt, hogy ki volt a tag, aki idejött. Valami összefüggés lehetett abban, hogy megjelent és a rangom között, vagy csupán véletlen egybeesés az egész? Áhh, túl fárasztónak találtam, hogy ilyesmivel foglalkozzak, ráadásul Senshi is megjelent mögöttem és taszított egyet rajtam, hogy kiérjek a fordulóból.
– Ezt most muszáj volt? Épp indultam volna ki –morrantam rá szerencsétlenre, akitől csak egy vállon veregetést kaptam. Mindig tudta, hogy mikor kell jól időzítenie, mert amint beestem a konyhába, a nevelőapám már torokköszörült is. Ez azt jelentette, hogy a reggelinek lőttek, máris indulhatunk a Mizukage elé, hogy megkapjuk a feladatunkat, vagyis azt hittem, hogy így lesz…

Egy komolyabb küldetés és egy új társ

Alig, hogy lehuppantam az asztalhoz, és nyúltam volna a kajáért, hogy gyorsan egyek valamit, annak ellenére, hogy nem volt idő, már morrantak is rám. Senshi már régen bevetésre készen volt, én meg még sehol nem álltam a dolgokkal.
– Figyelek, mondhatod nyugodtan –pillantottam az öregre, akinek fagyos tekintetétől még mindig megállt bennem az ütő. Viszont éhes voltam, muszáj volt egy-két falatot ennem, mert korgó gyomorral még inkább hasznavehetetlen voltam. Láttam rajta, hogy nem érdekli, de beletörődött már a lustaságomba. Megmasszírozta a halántékát és azzal a morgó hangjával neki is kezdett a mondandójának.
– Ez lesz az első küldetésetek Chuunin-ként, szóval figyeljetek jól. Bár azt nem tudom, hogy ő lustasága hogyan lett a rang birtokosa, de ettől a perctől fogva nem kezellek titeket gyerekként. –Tudtam nagyon jól, hogy a titulussal engem illetett, de ahelyett, hogy megsértődtem volna, csak vigyorogva haraptam bele a rizsgombócba. Ezzel nem lehetett megsérteni, ahhoz előbb kellett felkelnie… jó, ez mindig így történik, de értitek, nem? Nem? Az nem az én bajom.
– Mivel veletek megyek és kapunk egy harmadik Chuunin-t is, így a küldetés besorolása B szintű. A feladat egyszerűnek hangzik, de koránt sem szabad félvállról venni, mint az eddigieket. A feladatunk, hogy a határon állomásozó banditák nyomára akadjunk.
– Ha a határon vannak, akkor miért kell a nyomukra akadni? Hiszen tudjuk, hogy ott vannak, nem?
– A felderítő csapat nem tudta behatárolni a pontos helyzetüket, csak annyi információt kaptunk vissza, hogy a Nyak országával szomszédos szigeten vannak. Amint felderítettük őket, jelentést kell tennünk és várni a további parancsot. Lehetséges, hogy shinobik is lesznek közöttük, ezért kell nagyon óvatosnak lennünk. Szedelőzködj Hoshi, és öt perc múlva találkozunk a kapunál. Senshi, indulunk!
Azzal el is tűntek a konyhából, az én torkomon meg a falat is megakadt, miután tudatosult bennem a küldetés célja. Nem várakoztathattam meg őket, ezért gyorsan legyűrtem a reggelit és a kért időn belül –ez hozzám képest rekordidő!– meg is érkeztem a kijelölt helyhez. Ott már várt rám a nevelőapám, Senshi és egy ismeretlen srác is. Valószínű, hogy ő lesz majd a harmadik személy, aki velük fog tartani. Kicsit leharcoltnak tűnt, biztos most tért vissza az egyik küldetéséről. Szerencsétlennek még szusszanni sem volt ideje ezek szerint.
– Ezt írd fel valahova Senshi, időben érkeztem –vigyorogva szúrtam oda a megjegyzést, amit nem tudtam kihagyni, amint odaértem hozzájuk. – Üdv, Hoshi vagyok –mutatkoztam be az ismeretlen srácnak, mert azért az illemet még csak ismerem függetlenül attól, hogy nem szokásom nagyon használni azt. Felesleges körök néha.
– Takashi.
Könnyedén lerendezte a bemutatkozást, de hát ez van. Valószínűleg ez lesz az első és az utolsó küldetésünk együtt, ezért nem is hibáztatom érte. Sok kedvem amúgy se volt vele kommunikálni, már csak az a kérdés, hogy mikre képes. A kék íriszeiből sugárzott a fagyosság, vérbeli gyilkost kaptunk magunk mellé. Szuper. Akkor majd ő megy és harcol helyettem.

Váratlan fordulat! Első rész: Takashi színre lép

A kimerítő csapatmeeting befejeződése után, meg is indultunk a célunk felé. Mivel nem tudtuk pontosan, hogy hova is kell mennünk, ezért kicsit gyorsabb tempót diktáltunk az átlagnál. A szokásos haladási formációnk egy új tag bővülése miatt sem borult fel: Jakoutsu ment legelöl, utána Takashi, Senshi és végül én. A lustaságomnak is volt előnye: ha lemaradtam, könnyebben észrevettem a minket követő ellenségeket, ám most nem szándékoztam annyira elszakadni a csapattól. Valószínű, hogy a banditák már tudni fognak az érkezésünkről, ezért mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy elszeleljenek még azelőtt, hogy a nyomukra akadnánk. Elmém legmélyén kalandoztam, mikor egy váratlan pillanatban megállt a csapat. Értetlenül pislogtam a vezetőre, hogy miért is kellett most pihennünk, és már nyitottam is volna a számat, hogy tőlem szokatlan módon megkérdezzem, de Takashi a szavamba vágott.
–Feltételezem, hogy nem sokat tudtok a küldetésről, és ez így is volt jó. Azért kaptatok csak annyi információt, amennyit a Sensei elmondott, mert feltételezhető, hogy a banditák közül valaki bejutott a faluba. Ha ott megkaptatok volna minden információt, a küldetés sikeressége csökkent volna.
Ebben még én is láttam némi logikát, de furdalt a kíváncsiság, hogy ő honnan is tud ennyi mindent erről az egészről. Senshi-re pillantottam, aki ugyanolyan értetlenül állt a dolog előtt, mint én. Egyedül a nevelőapám tűnt olyannak, aki be is volt avatva a plusz információkba, de nem ő folytatta a beszédet.
–A felderítő csapat tagja voltam, de mint azt már mondtam nektek, feltételezhető a beszivárgás. Mielőtt rajtuk üthettünk volna, váratlanul hátba támadtak minket. Nem átlagos banditákról van szó, van velük két jól képzett shinobi is. A határ menti falvakat fosztogatják, és az a feladatunk, hogy likvidáljuk őket. Én az utolsó nagy robbanásban tudtam elmenekülni, de a többiek odavesztek.
Ezek az információk nagyon is hasznosak voltak a számunkra. Még azt is megtudtuk az új társunktól, hogy tűz és szél elemű jutsu-kat használnak a shinobik és a kisebb csapat, egy húsz fős bandita alakulatot számolt. Ennél viszont csak többen lehettek, mert ahogyan Takashi mondta, rajtuk ütöttek. Valószínűsíthető volt, hogy nem hagyta el mindenki a tábort, nehogy a felderítő csapat könnyedén bejusson oda.
– Undorító, hogy ártatlanokat fosztogatnak –szorult ökölbe a kezem, és csaptam egyet a földre. Elöntött a düh és a harag, de jól tudtam, hogy ez csak addig uralkodhatott rajtam, ameddig a csata el nem kezdődött. Ott muszáj volt tiszta fejjel nekivágnom, mert ha fejvesztve rohanok a banditák közé, gyorsan otthagyom a fogamat. Azonban, beugrott valami: reggel egy ismeretlen nő hangját hallottam otthon. Lehet, hogy ő az, aki beszivárgott és kémkedett? De akkor ezt a nevelőapámnak tudnia kellett volna, nem? Pusztán véletlen lehetett az egész, de azért hagyott némi gyanakvást bennem a reggeli és a mostani dolog. A pihenőnek viszont vége volt, és megint magamra maradtam a gondolataimmal. Takashi, mivel új volt, menet közben elmondta, hogy a víz típus mellett a föld típust tudja használni, és taijutsu-ban is jeleskedik. Szuper… mindenki tudott elemi jutsu-t, csak én voltam az egyetlen, aki nem. Ez viszont nem hagyott bennem mély sebet, ugyanis nem kell ahhoz bő repertoár, hogy az emberfia jó shinobi legyen. Ez is bizonyítja azt, hogy Chuunin lettem.
Utunk során nem botlottunk bele semmi gyanús dologba: se fosztogatásra utalóba, se csatára utalóra, se kóbor banditára, akit elfoghattunk volna. Túl könnyedén odaértünk a határhoz, ahol megpihentünk és a tábort felállítva, megbeszéltük a stratégiánkat. Elsődleges célnak a banditák kiiktatása volt, utána a shinobik elfogása, de ha az nem ment, akkor a likvidálás. Nagyon is kíváncsi voltam, hogy melyik nemzet shinobijai voltak olyan bátrak, hogy a mi országunkban fosztogassanak és voltak annyira hülyék, hogy azt hitték, ez megtorlás nélkül marad.

Ismeretlen vizeken: az ellenség területe

Az éjszaka zavartalanul telt. Sehol nem volt ellenségre utaló jel és még én sem aludtam el az őrködés alatt. Az lett volna csak a legnagyobb kudarc a számomra. Másnap kora hajnalban vágtunk neki az útnak, hogy a három sziget közül, a jobb oldali felé vegyünk az irányt. Ugyanis Takashi azt mondta, hogy azon a helyen tanyáznak, viszont a pontos helyet ő sem tudta már. Alig, hogy a szigetre értek, már le is csaptak rájuk, így felkészülten érkeztünk meg a szigetre. Minden apró mozdulatra figyeltünk: nyomokat kerestünk, amik elvezethettek minket a táborukhoz, de túl jók voltak ahhoz, hogy ilyen bakit megejtsenek.
– A sziget belseje felé vesszük az irányt, de ne lankadjon a figyelmetek. Lehetnek őrszemek és csapdák is. Két csapatra válunk, és egy óra múlva itt találkozunk. Senki ne cselekedjen gondatlanul, ha bárki talál valamit, jelezzük egymásnak a szokott módon. Takashi te velem jössz, mert ők már elég jól összeszoktak. Senshi, Hoshi: bízok bennetek. Indulás!
Azzal a végszóval ők ketten már mentek is balra, mi pedig megindultunk jobbra. Kétség sem fért ahhoz, hogy a legjobb barátommal fogom alkotni a párost, mert mi már jól ismertük egymás mozdulatait, szokásait és technikáit. Amint tiszta volt a levegő és miközben egyenletes tempóban haladtunk, megszólaltam.
– Nekem gyanús ez a Takashi. Ne kérdezd, hogy miért, de valami nem stimmel vele. Túl sokat tudott, és el is menekült a csatából. A felderítőknek nincs valami technikájuk, hogy az információt zavartalanul elküldjék a Kage-nak?
– De, kellene lennie. Azonban, ha első kézből hallod a dolgokat, hihetőbb a törtnet. Koncentrálj inkább a feladatra, és bízz apában. Tud magára vigyázni, és ha bajban van, úgy is jelezni fog nekünk.
– Tudom, tudom… de aggaszt.
Kissé megnyugodtam, hogy Senshi szavai mögött ugyanazt éreztem, mint magamban: ő sem bízott meg teljesen az új srácban. Aztán ki tudja: lehet hatalmasat fogunk csalódni benne, és tényleg a mi oldalunkon áll, de ameddig ennek nem látom bizonyítékát, addig ne kérje tőlem senki sem, hogy elhiggyem minden szavát.
A kis eszmecserénk a haladásunkat egyáltalán nem akadályozta. Ágról ágra haladtunk, keresve a nyomokat, és elkerülve az esetleges csapdákat. Ahogy haladtunk beljebb, egyre több ilyenbe botlottunk és ez azt sugallta, hogy közel volt a cél. Hogy még inkább bebizonyosodjon, egy párbeszéd csapta meg a fülünket. Egy magasabb fa lombjai között húztuk meg magunkat, ahonnan még jól halhattuk a dolgokat. Az egyik hangot viszont mind a ketten felismertük.
– Hol késlekedik már az a szerencsétlen? Megmondtam, hogy élve és egyben kellenek a fiúk. Ha valamit csinált velük Takashi, esküszöm, hogy elevenen nyúzom meg.
– Nyugi Naomi, biztosan idejében idehozza őket, de a férjed is velük van. Őt pedig nem könnyű eltenni láb alól. Nem is értem, hogy volt bátorságod odamenni hozzájuk.
– Az alakváltásom még mindig tökéletes, ha nem tudnád Yukie. Senkinek nem tűnt fel, hogy én vagyok. Látni akartam a fiamat és azt a srácot is, akinek eltettem az apját láb alól. Ha ők velünk lesznek, csak erősödni fogunk.
– S ha nem állnak mellénk?
– Akkor meghalnak, ilyen egyszerű.

Váratlan fordulat! Második rész: Takashi árulása

A döbbenettől ledermedve kémleltem tovább a két nőt. Fel nem tudtam fogni elsőnek, hogy miről is volt szó. Naomi, –mint az kiderült– volt ott nálunk, és a nevelőapám a férje, Senshi meg a fia? Megölte az apámat és át akar állítani maga mellé? Túl sok és váratlan információk voltak ezek, amiknek nem szabadott túl nagy hitelességet adni, de az biztos volt, hogy Senshi anyukája régen elhagyta őket. Rá is néztem, és az arcáról sikeresen le is olvastam a döbbenet, a csalódottság és a düh egyvelegét, de ami még inkább ledöbbentett, az a könnycsepp volt, ami legördült az arcán. Nem tettem szóvá, viszont volt egy dolog, ami most jobban aggasztott.
– Senshi! Siessünk a Sensei után. Ha Takashi velük van, akkor segítenünk kell neki –érintettem meg a vállánál fogva, és azonnal húztam is abba az irányba, amerről jöttünk. El nem tudtam képzelni azt, hogy mi játszódott le benne, de az biztos volt, hogy mind a ketten válaszokat akartunk. Mit árthatott az apám annak a nőnek? Mi a terve velünk és miért akarják megölni a nevelőapámat is? Megannyi kérdés maradt bennem megválaszolatlanul, amit félre kellett tennem és csak arra koncentrálni, hogy még időben beérjük nevelőapámékat. A kiinduló ponthoz vissza is értünk, s a hallottak után nem is csodálkoztunk azon, hogy ők ketten nincsenek itt és jelzés sem érkezett. Azonnal a nyomukba eredtünk, és a szokottnál is gyorsabb tempót diktáltunk. Ahogy közeledtünk hozzájuk, csatára utaló nyomokat találtunk: leszakadt ágak, kunai és shuriken nyomok, illetve maradványok, és vér. Holttest sehol nem volt és hangzavar sem, hogy azt követni tudtuk volna. Vagy a banditákkal csatáztak, vagy egymással, de inkább az utóbbira szavaztunk mind a ketten, ahogyan egymásra pillantottunk. Követtük a nyomokat, hogy mihamarabb utolérhessük őket. Ahogyan haladtunk előre, egyre több vérfoltot véltünk felfedezni, mind a földön, mind pedig a fákon. Még inkább fokoztuk a tempót és hamarosan egy falhoz érkeztünk. Egy magasabb fán pihentünk meg, és közben felmértük a terepet is. Az fal mögött, mely fából készült, egy erődítmény és kisebb házak lapultak. Olyan volt, mint egy falu, csupán tele gyilkosokkal és nem ártatlan lakosokkal.
– Ketten vagyunk, három shinobi és ki tudja hány bandita ellen. Lehetőség szerint ne hagyd ott a fogad, vagy enyém lesz a szobád! –Magabiztos szavak voltak ezek tőlem, de jól tudtam, hogy két friss Chuunin-nak vajmi kevés esélye lesz ezek ellen. Tekintve, hogy a nevelőapámat is helybenhagyták, inkább a nulla felé közeledett a túlélés esélye. Senshi csak horkantott egyet, aztán egy halk reccsenés csapta meg a fülünket…

Behatolás: Senshi és Hoshi vs Takashi

– Még épp időben… –kissé zihált volt a hangja, és látszottak is rajta a csata jelei, de élt. Senshi a megkönnyebbüléstől azonnal magához szorította az apját, amint megjelent mellettünk.
– Azt hitt…
– Nincs most erre időnk –vágott bele Senshi szavába. – Takashi velük van, és titeket akarnak.
– Tudjuk –szóltam közbe én is. A nevelőapám arcán tükröződött a meglepettség, de hagyta, hogy folytassam a mondandómat, mert látta rajtam, hogy ezzel nem fejeztem be. – Mindent hallottunk egy Naomi és egy Yukie nevű nőtől. Azt is megtudtuk, hogy Naomi a feleséged, és hogy ő ölte meg az apámat. Azt viszont már nem hallottuk, hogy miért kellünk neki mind a ketten és miért akar téged is megölni. Válaszok nélkül nem megyünk el innen, az egyszer biztos!
Néma csend következett. Láttam a nevelőapám arcán a döbbenetet, de ami még inkább szembetűnt az az volt, hogy mintha tudta is volna ezt az egészet. Mérhetetlen düh uralkodott le rajtam, amit a fa sínylett meg, ugyanis öklöm abba fúródott bele. Némi chakra is keveredett az ütésbe, mert nagyobb repedést okoztam a fába, mint hittem, de nem érdekelt. Eltitkolták előlem az igazságot, és felmerült bennem a kérdés, hogy Jakoutsu vajon megbánásból fogadott-e a szárnyai alá vagy azért, mert tényleg szerette volna. Ott, abban a pillanatban kedvem lett volna egyedül behatolni az erődítménybe, miután mérgemben kiosztottam volna a nevelőapámat… de nem tettem. Annyi eszem nekem is volt, hogy azzal a cselekedetemmel nem értem volna el semmit sem. Felhívtam volna magunkra a figyelmet és az egyedüli nekivágásnak is öngyilkossága szaga lett volna.
– Hoshi…
Egy elcsuklott hang, mely a barátomtól hallatszódott. Keze a vállamon pihent, szemeiben tükröződött a tudatlanság. Nem tudtam, hogy hihettem-e neki… hogy ő is megjátszotta-e magát, mint az apja, de valami legbelül azt súgta, hogy ez az egész őt is ugyanannyira meglepte, mint engem. Jobbommal megpaskoltam a kezét, és megráztam a fejemet. A nevelőapámra emeltem a tekintetemet, várva a taktikát, hiszen a küldetésünk most fontosabb, mint a személyes dolgok. Azokra úgy is fény fog derülni, amint bejutottunk.
– Magyarázattal tartozok, de nem itt és nem most –erősítette meg a Sensei is a gondolataimat, majd folytatta a beszédét. – A jelentést elküldtem a Mizukage-nak, benne pedig megemlítettem Takashi árulását is és azt, hogy erősítésre lesz szükségünk. A válaszát nem várjuk meg, ha kész a tervünk, indulunk. Az árulónak sikerült elmenekülnie, de súlyos sérülést kapott. Hárman vagyunk hármuk ellen, meg a banditák, de azok nem okozhatnak nagy gondot nekünk. A sorkatonákat csendben intézzük el, a többiekre nagyobb odafigyelést kell fordítani. Takashi-t rátok hagyom, a két nőt elintézem én. –Végszavával egyidejűleg el is mutogatta a megfelelő kézjeleket és máris létrehozta a Kirigakure no Jutsu-t. A tájra azonnal leszállt a köd, és indultunk is a bázisuk felé. Valahogy nehezebb akcióra számítottam: több őrt vártam és nagyobb ellenállást. Habár az tagadhatatlan, hogy képzett shinobik vagyunk és semmi esélyük nem volt ellenünk, de na. Mutathattak volna nagyobb ellenállást is. Habár az is lehet, hogy a köd zavarta meg őket, de mindenesetre az őrökön könnyedén átjutottunk és csak egy olyan kis viskót találtunk, ahol komolyabb volt az ellenállás: ott ápolták Takashi-t, az árulót.
– Nocsak, nocsak. A két pisis bejutott. Nem gondoltam volna, hogy kijátsszátok az őrséget. Igaz is, majdnem kiment a fejemből: Kirigakure-i shinobik vagytok, ez ilyesmi nektek gyerekjáték –gúnyos nevetése töltötte meg a házat. A két bandita, aki éppen ellátta a sérüléseit, azonnal támadásba lendültek. Mind a ketten nagydarabok voltak, és egy-egy katana volt náluk. Veszélyesnek látszódtak, és képzettebbnek is, mint az eddigiek, akiket levágtunk Senshi-vel. Erre számítani is lehetett, elvégre egy fontos személyt kellett védelmezniük, de akkor sem jelentett nekünk akadályt. Takashi mindeközben a háttérben húzódott meg, onnan figyelte a kis csatánkat. Vagyis csak azt hittük, hogy megfigyelt. A felém tartó bandita, amint kard távolságba ért, már lendítette is azt felém derékmagasságban. Még időben hátrébb tudtam ugrani, de azzal a lendülettel egy vízlövedéket kaptam és kivágódtam az ajtón. Takashi irányából jött a támadás, és amint feltápászkodtam a földről, meg is bizonyosodtam róla, hiszen az árulóra emeltem a tekintetemet, aki ugyan még nem nyújtott száz százalékos teljesítményt, de jól tudta támogatni a társait. Azonban ezzel nem tudtam most foglalkozni, hiszen az ellenségem azonnal rontott rám ismételten. Senshi kikerült a látókörömből, csupán egy kisebb robbanás maradt meg, illetve annyi, hogy a ház oldalát kiszakítva került ki onnan ő is.
~ Nehezebb lesz, mint hittem… ~morgolódtam magamban, de a csata még csak most kezdődött. A Sensei nem volt velünk, ő a fő épület felé tartott már a behatolás pillanatában is. Fél szememmel sandítottam arra, hogy megtudjam, mi történik, de egyelőre nem hallottam semmi csatára utaló zajt. A köd továbbra is a segítségünkre volt, ebből tudtuk mind a ketten, hogy még életben van a csapatunk vezetője. A bandita, arra számítva, hogy a figyelmem lankadt, újabb vágást indított felém, ami be is talált… volna. A köd a Kirigakure-i shinobik legnagyobb előnye, amit én jól ki is használtam. A gyors kézjeleknek hála, és a már jól begyakorolt technika segítségével hoztam létre jó pár ködklónt (Ninpou: Oboro Bunshin no Jutsu // Ninja Művészet: Ködklón Jutsu), ezzel megtévesztve az ellenfelemet. Sikerrel. Hiszen a lendítése ugyan betalált, csupán átsiklott a klónon a legnagyobb szerencsétlenségére. A riadalom és a meglepettség tükröződött az arcán, de a játéknak vége volt.
– Azt hittem jobb mulatság lesz, de tévedtem. Ugyanolyan gyenge voltál, mint a társaid –drámai sóhaj ő lustaságától, vagyis tőlem. Tanto-m a torkának szegezve volt, a szerencsétlen bandita meg ellenállást akart mutatni; elkésett. Egyik pengém a nyakába fúródva ontotta ki életét, másik pengém a biztonság kedvéért a szívében landolt. Gyors mozdulattal végeztem vele, és élettelen teste máris a földre rogyott. Nem szeretem a brutális gyilkolást, de ha már csinálni kell, akkor biztosra mentem.
– Te kis rohadék!
Időm sem volt kiélvezni a győzelmemet, ugyanis Takashi a hátam mögött kiabált rám. Egy ölebével kevesebb volt, azt viszont tudtam nagyon jól, hogy egyedül nem győzhettem le. Muszáj volt addig feltartanom, ameddig Senshi nem érkezett vissza. Ketten nagyobb esélyünk volt ellene, mint egyedül. A klónjaim továbbra is a segítségemre voltak, én pedig el is vegyültem közöttük. Ha nem találja meg az igazit, azzal csak időt nyerhettem. Csatakiáltásokkal indult is meg a vélt igazi felem felé, amit én a kis viskója kapujából szemléltem. Tudtam, hogy sokáig nem lesz megtévesztő a számára, de megtettem mindent, amit lehetett. Amikor tiszta célpontot jelentett számomra, egy-egy shurikent hajítottam felé, amikor nehezen tudott csak elkerülni, hiszen sérülésekkel volt tele. Az egyik meg is vágta, a fájdalmas hangját hallva, ekkor halk és közvetlen támadást indítottam meg felé. A tanto-m segítségével próbáltam sérülést ejteni rajta, de mindig utamat állta egy kunai-al. Morgolódva vettem tudomásul, hogy a közelharc nem válik az előnyömre, de feltartásnak tökéletes volt. A fémek súrlódása eltartott pár percig, és az utolsó ilyen csattanás után, Takashi hangját hallottam. Senshi megérkezett, amire nem számolt, és egy mély vágást sikerült rajta ejtenie. Azt hittük, hogy ennyivel elintéztük, de strapabíróbb volt, mint ahogyan láttuk. Ez várható is volt, hiszen a nevelőapám sem tudott elbánni vele egyedül, kettőnknek pedig kevesebb esélyünk volt, még akkor is, ha sérülései voltak az ellenségnek. A köd időközben felszállt. Ez több dolgot is jelenthetett: vagy legyőzték a Sensei-t, vagy inkább bekeményített és az erősebb technikáira összpontosít. Senshi-vel egymásra néztünk, és mind a ketten abban maradtunk, hogy az utóbbit hisszük valósnak. Így viszont kiélezettebb volt a harc, hiszen mindenki látott mindenkit és a klónjaim így feleslegessé váltak. Fel is oldottam a technikám, hogy tartalékoljam a chakrámat. Igyekeztem nem kimutatni a fáradtság jeleit, de a mozgásomon sajnos kezdtem érezni. Lassultam, és erre valószínűleg az ellenség is rájött, de neki most nagyobb problémája volt. A földről igyekezett felkelni, de Senshi megajándékozta őt pár kunai-al, amik sikeresen be is találtak.
– Mocs…kok… –utolsó szó jogán ezzel élt, aztán visszaesett a földre. Annak tudatában, hogy halott, már indultunk is a főépület felé, hogy a nevelőapámnak segíthessünk.

Váratlan fordulat! Harmadik rész: válaszok és fájdalom

A főépületig szabad volt az utunk, ugyanis csak hullákkal találkoztunk, akik már nem jelentettek számunkra fenyegetést. Ahogyan közeledtünk, heves csata jeleit véltük felfedezni. A hangok se voltak túl bíztatóak, ezért is szaporáztuk meg a lépteinket. A bejárat be volt törve, azzal sem kellett foglalkoznunk. Beljebb lépve, egy tágasabb terem tárult a szemeink elé, melynek egyik végében ott volt a két nő, akiket az erdőben láttunk és hallottunk Senshi-vel. Látszódtak rajtuk a csata jelei, ám a legszembetűnőbb dolog az a Sensei volt… a két nő előtt térdelt, elég ramaty állapotban és a nyakánál egy kunai volt.
– Apaaaaaaaaaaaaaa! –Senshi kétségbeesett kiabálása töltötte be a teret, és már indult is volna meg a két nő felé, de abban a pillanatban egy kunai landolt a lábaink előtt. Megdöbbenve néztük a jelenetet, ugyanis erre nem igazán számítottunk. Nagyon erősek lehettek, ha le tudták győzni a nevelőapámat, és patthelyzetbe tudták szorítani.
– Ohh, Naomi-chan! Azt nem mondtad, hogy ilyen jóképű srácokat akarsz magad mellé –mosolygott a lány, aki körülbelül ugyanolyan idős lehetett, mint mi. A fáról nem tűnt ennyire fiatalnak, meg nem is rá koncentráltam, hanem arra a nőre, aki sakkban tartja a Sensei-t. Ő lehetett az, aki meglátogatott minket… Sose gondoltam volna, hogy az ellenségünk. Senshi még inkább le volt döbbenve, hiszen az anyjáról volt szó.
– Fejezd be a gyerekeskedést Yukie. Rég láttalak Senshi.
– Engedd el apát!
– Az nem lesz ilyen egyszerű. Ha elengedem, én is akarok cserébe valamit… valakiket.
– Nem alkudozunk banditákkal. Ereszd el, vagy megbánod!
– Apád fia vagy Hoshi… neked is felvágták a nyelved, mint neki. Pedig egy lustaságnak titulált.
Erre nem tudtam mit reagálni. Meggondolatlan lépésekkel csak rontottunk volna a kialakult helyzeten. Senshi-re pillantottam, akinek ökölbe szorult kezei között egy-egy kunai volt.
– Nyugalom Senshi. Előbb elmondom az ajánlatot, aztán harciaskodhatsz. Pofon egyszerű a helyzet. Leteszitek a fegyvereket, és velem tartotok. Cserébe elengedem Jakoutsu-t, és elhagyjuk a vidéket.
– És ha nem, megölsz minket is, mint az apámat? –Itt láttam a nő arcán némi döbbenetet, de csak elvigyorodott.
– Fogalma sincs, hogy honnan tudsz erről, de igen. Ha nem jöttök velünk, megölünk titeket. Apádat megöltem, mielőtt lebuktathatott volna. Túl sokat tudott a tervemről, veszélyt jelentett számomra, de ne aggódj. Te mindent meg fogsz tudni, csak gyere velem.
Eszem ágában sem volt vele menni, és a düh annyira eluralkodott rajtam, hogy nem tudtam tiszta fejjel gondolkodni. Eredménye a Kage shuriken no Jutsu // Árnyék shuriken lett, pedig nem kellett volna megtámadnom őket. Szerencsére meglepte őket annyira, hogy Jakoutsu a földre zuhanjon, így kiszabadulva a fogságból, de ereje már nem volt ahhoz, hogy fel is kelljen onnan. Az ellenségeink oldalra ugrottak, a shurikenjeim pedig a falba fúródtak, de mi sem tétováztunk: Senshi azonnal meg is indult az anyja ellen, én pedig Yukie felé indultam meg. Szlalomozva tettem meg a távolságot, és igyekeztem még azelőtt a szeme elé kerülni, hogy ő a földre érkezne az ugrásból. A fáradság jeleit ugyan nem mutattam ki, de sebességemben egy kicsit megmutatkozott. Egy kicsivel késtem csak le az érkezést, pedig a levegőben jobban meglephettem volna, de így sem maradt támadás nélkül az akcióm. Még nem vette fel a védekező állását, már lendült is a lábam, neki pedig a kezei emelkedtek, hogy majd kivédi azt. Elmosolyodtam, mert tudtam nagyon jól, hogy nem fogja tudni elhárítani. Így is lett. A Ryuu Ninpou: Kage Dangan // Ryuu Ninja Művészet: Árnyékrúgás sikeresen betalált, és mivel több erőt vittem bele, Yukie repült is neki az egyik tartógerendának, hogy a csapódás után a földre hulljon. Ahogy láttam nem fog felkelni onnan, így egyel kevesebb ellenséggel kellett összpontosítani. Nem halt meg, annyira erős rúgást nem kapott, de nagyon reméltem azt, hogy a csata végéig nem zavar minket. Fordultam is meg, hogy majd indulok Senshi-nek segíteni, de ekkor csapódott is nekem egy test. A váratlan találkozás miatt, a másikkal együtt repültünk és landoltunk a földön. Fel is nyögtem a súlyától, de Senshi hamar pattant is fel rólam és lendült is újból támadásba. Nem értettem honnan van még így ereje ehhez, de nem hagyhattam egyedül.
– Undorító vakarcsok!
A hang, mely süvítve hasított át a fülemen, megállásra késztetett. Azt hittem elintéztük Takashi-t, mégis volt még annyi lélekjelenléte, hogy egy végső támadást intézzen felénk. A lángok sebesen kezdték el falni a fából készült elemeket. Őrjítő kacagása töltötte be a termet, ami éppen elég elterelés volt ahhoz, hogy Naomi eltűnjön Yukie-val.
– Hoshi, gyerünk kifele –rántott rajtam egyet a társam, és már rohantunk is kifele. Az omladozó épületet mindenhol láng és füst borította be. Alig találtunk ki a friss levegőre, de ott már némileg megnyugodva fújtuk ki magunkat… vagyis fújtam ki.
– Sensei! –A felismerés, hogy bent hagytuk, azonnal a tudatomba hasított és szinte fejvesztve rohantam vissza az égő épületbe, hogy megmentsem. Még élt és nem hagyhattam, hogy a tűz martaléka legyen. Akármilyen mérges is voltam az akciónk előtt, mégis csak a gondomat viselte, és tanítgatott. Az tűz viszont oly annyira elnyelte már az épületet, hogy alig tettem bent pár lépést, máris a földre rogytam a füst miatt. Az arcomat eltakarása hasztalan volt, Takashi őrjítő kacagása viszont annál inkább tudatta velem, hogy merre tartózkodik. Abban az irányba is fordultam, és bár komoly füstfelhők voltak, láttam, hogy pecséteket formál. Nem vártam meg, hogy mire készült, sarkon fordultam és rohantam kifele…
– Hoshiiiiiiiiiiii! –Senshi aggódó hangját hallottam a távolból. A forrása után kutattam tekintetemmel, de csak homályos alakot tudtam kivenni a messzeségből, aki mintha rohant volna felém, de már abban sem voltam biztos. Fejem lüktetett, arcomon éreztem forró vérem csörgedezését, és a következő pillanatban már csak a feketeséget láttam…

Az ébredés

Csak a sötétséget láttam, és halk beszélgetést hallottam. A fejem lüktetett a fájdalomtól, és egyre erősebben, ahogyan ébredeztem. Látásom homályos volt, de tisztulni kezdett, amint kezdtem észhez térni. Fogalmam sem volt, hogy hol voltam, hiába néztem körül. Minden mozdulat fájt, amit tettem, de muszáj volt megtudnom, hogy hol is voltam.
– Hoshi! –Egy ismerős hang… Senshi-é volt, aki huppant is mellém az ágyra. Arcán tükröződött az aggodalom és a megkönnyebbülés egyvelege.
– Hol… hol vagy?
– Kórházban. Azon a küldetésen megsérültél és azóta is kómában voltál.
– Azon?
– Sok idő eltelt azóta… és sok mindenről le is maradtál.
– Mondj el mindent.
– Rendben, de nem lesz könnyű… –szemeit lesütve fordult el egy pillanatra Senshi, a rövid párbeszédet követve. Sok idő? Mégis mennyi lehetett az a sok idő? Napok? – Azon a bizonyos küldetésen majdnem meghaltál. Visszarohantál az égő épületbe, hogy megmentsd az apámat, de alig, hogy bementél, egy hatalmas robbanás miatt, az egész épület a földdel lett egyenlő. –Valami rémlett, de csak foszlányokban. – Vérző fejjel találtalak meg, miután kirepültél. Épp időben találkoztam az erősítéssel, és még sikerült megmenteni téged, de… de… apa… apa meghalt –elcsuklott a hangja a végére. Rettenetes érzés fogott el, és nem akartam elhinni, hogy ilyen történt. A hanglejtésből ítélve, azonban nem volt még vége a kis beszámolónak. – Ez viszont nagyon régen történt. Azóta túl vagyunk a IV. Nagy Ninja Háborún is. Sok mindenről lemaradtál, mint azt már mondtam, de mindent időben megtudsz majd. Most még pihenj Hoshi, ha kiengedtek innen, akkor még mesélek. –Nem pont ilyen beszámolóra szerettem volna ébredni, de az ember nem válogathatja meg a dolgokat. Emésztett a bűntudat, hogy egy olyan fontos dolgot kihagytam… és még akkor is csak meredten bámultam a bekötözött kezeimet, mikor Senshi kilépett az ajtón. Vajon mennyire vagyok harcképes? Egyáltalán kaphatok még normális küldetéseket? Megannyi kérdés, de kevés válasz… Mihez fogok én most kezdeni magammal?

//Ez lenne az a kis szösszenet, amit benyújtanék a megbeszéltek alapján. A küldetés során Jakoutsu és Takashi vesztette életét.
Felszerelés, amiket Hoshi elhagyott/elhasznált:
– 5 kunai
– 5 shuriken
– 2 Tanto

Ezeket természetesen le fogom vonni az elfogadást követően. Remélem, hogy megfelelő lett, és ha érdemel valami jutalmat a dolog, akkor ch, tjp, ryo vagy bármiféle jutalom megfelelő lesz. Smile//
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Senju Tobirama Vas. Feb. 17 2019, 12:12

Üdv!


 Szép hosszú iromány lett, átfogva minden kérdéses lyukat a történetben. El is fogadnám nagyobb kérdések nélkül. A dolgok a megbeszéltek alapján mentek le és szépen kikerekítetted az egészet.



Jutalmad:
+30 Chakra
+15 TJP
+10000Ryo

_________________
Raidon Hoshi X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Raidon Hoshi Empty Re: Raidon Hoshi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.