Ken Raidon

Go down

Ken Raidon Empty Ken Raidon

Témanyitás  Vendég Pént. Nov. 13 2015, 18:26

Név: Ken Raidon
Ország: Fény nországa

Rang: Akadémiai tanuló

Szint: E
Chakraszint:

Kor: 10

Nem: Férfi

Felszerelések: Boxerek , kunaik , papír bombák , shurikenek , démonszél shuriken

Kinézet: Rendezetlen fehér haj , egy heg a homlokon , barna szem , heges öklök
Jellem: Rettenetesen forrófejű , célokkal teli , ő akar lenni a világ legnagyobb thai justu használója , szétszort , kitartó , morbid humor

Technikák: Alap e szintű ninjutsuk , gyakutsuki(hátsókezes hoszútávú ütés) melyet karakterem az eklébe áramoltatott chakrával használ, függőleges talajon való fentmaradás a lábamba keringetett chakra segítségével hozzátapasztom magam a fához és ezáltal a vizen is képes vagyok megálni

Előtörténet: Raidon egy átlag polgári családból származik , apja alcoholista volt és egyik éjszaka megpróbálta megfolytani raidon édes anyát raidon ekkora már sárga öves shotokanos volt így sikerült megvédenie anját a fején lévő heg árán emlélyíti pusztakezes tudományait hogy hasonló többet ne forduljon elő . chakra manipulácós képességére felfigyeltek az edzések közben , mikor raidon egy gyakutsukival több bordáját is eltörte edzőpartnerének aki a számára ellenszenves apjával hergelte, így beiratták az akadémiára . Raidon és az apja nem tartják a kapcsolatot ennek ellenére is néha felbukkan Raidon életében és össze kuszálja azt . Mai napig a akadémiai edzései után a dojoba siet , hogy karate edzéseken vegyen részt , hogy egyszer maga is mester lehessen .

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Ken Raidon Empty Re: Ken Raidon

Témanyitás  Namikaze Minato Vas. Nov. 22 2015, 16:57

Noshááát Very Happy Üdvözlégy nálunk feketével író barátom Very Happy 
Nem komolyan alig tudtam elolvasni >< Very Happy 

Örülök hogy itt vagy és hogy gazdagítani próbálod szerény családunkat, de el kell hogy keserítselek a Keresztapa követelményeinek nem felesz meg ._. Nem részletezném túlzottan a dolgot szimplán csak megkérnélek, hogy olvasd el újra a szabályzatot, elvégre az ott leírtak hatalmas segítséget fognak nyújtani az előtörténet elkészítéséhez.

Ha sikerült kijavítani az irományt keress fel engem egy Privát Üzenet formájában, hogy ismét ellenőrizhessem. HA kérdésed van esetleg elakadtál, nyugodtan kérdezz engem, vagy bármelyik Stafftagot, biztosan segíteni fognak ^^
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.