Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

3 posters

Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Szer. Dec. 16 2020, 16:57

PvP résztvevői: Yori és Yagami
PvP témája: vicc párbaj
Helyszín: a sarki kis kocsma
 
 
// Előzmény.
Yagamival régóta barátok vagyunk, és mivel hosszú ideig nem tudtuk látogatni az oldalt, így sok mindenből ki maradtunk, ha jól tudom neki még TJP-je sincs, szóval ez az összecsapás inkább a szavakat részesíti előnyben. Jó szórakozást//
 
Szakadt az eső. Hideg borongós idő volt, és jobb dolgom híján a közeli sarki kis kocsmát vettem célba. Igyekeztem, hogy ne ázzak el teljesen míg odaérek mert ha mindenem vizes lesz nem lesz kedvem csinálni semmit. Az időjáráshoz képest viszonylag hamar odaértem, és be is mentem a védett helyre. Orromat megcsapta a dohos cigaretta szag, és a kellemes alkohol pára.
~Hmm... jó helyen vagyok.~ Gondoltam, majd helyet foglaltam egy üres asztalnál.
~ Oké itt vagyok.. Már ez is nagy eredmény, hiszen amikor elindultam nem hittem volna, hogy ide jutok. Lényegében annyira el sem áztam szóval még a kedvem is jó. De mit kéne itt csinálni?? Rúgjak be egyedül? Azt azért már nem, reméljük csak csatlakozik hozzám valaki.~ Mélyettem bele a gondolataimba.
 - Kocsmáros!!! Hamar gyorsan egy üveg bort két pohárral. - kiáltottam a pult mögött serénykedő csaposnak.
-  Kettőt? De hát egyedül vagy.
-  Nem beszél vissza, hozzad amit kértem, majd lesz társaságom ne félj!
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yagami Szer. Dec. 16 2020, 17:05

// Mint ahogyan azt előttem Yori említette ez két régi barát iszogatós szópárbaja lesz.//


Reggel mikor felébredtem nem hittem volna, hogy az utam a sarki kis kocsmába visz, már megint. Szokásos napnak indult, ám az eső minden tervemet elmosta.
- Fantaztikus-.-....- jegyeztem meg, amikor kinéztem az ablakomon. Nem tudtam mit tenni, a ház körüli munkákat meg kellett csinálnom. Nagyon kellemes időtöltés volt, az idő remek volt, ja, ez nem az a mese. Három óra esőben ázás után megszületett bennem az elhatározás, hogy ma is a sarki kocsmában végzem. Végül is ne csak kívülről, belülről is ázzunk el. Át öltöztem majd indultam is az ivóba. Ahogy oda értem ismerős hangra lettem figyelmes. Yori volt az aki éppen a kocsmárossal vitázott. Közelebb léptem az asztalához majd az asztalra csaptam.
- Yorikám, ha így kiabálsz a személyzettel előbb raknak ki minket, mint, hogy berúgnánk. - mondtam régi barátomnak majd leültem mellé, és miután kihozták amit rendelt töltöttem magunknak.
- Egészségünkre!! - emeltem poharam cimborám felé. Gyorsan lehúztam az első pohár bort, majd Yorira néztem.
- Na egy verseny? Tudod, mint régebben. - mondtam neki, majd a válaszával nem foglalkozva folytattam.
- Tudom azt akarod most kérdezni, hogy milyen verseny? Nézz körbe. Rajtunk kívül azért vannak még itt egy páran, mit szólnál ahhoz, hogyha az lenne a cél, hogy ki nevetteti meg jobban a népet. Benne vagy? Én kezdek. - mondtam neki, majd felálltam az asztaltól.
~ Valami egyszerűvel kezdek, hogy ne tegyem túl magasra a mércét. ~
- Emberek! Ki akar egy jó viccet hallani? Az meg van, hogy két cimbora találkozik a kocsma előtt? Így szól az egyik:
>Te hallod, tegnap leestem a létráról.
>Úristen, és lett valami bajod?
>Ááá nem, de hallod, tegnap leestem a létráról.
Meg voltam elégedve magammal, hogy sikeresen elkezdtem ezt a versenyt.
~ Na gyerünk Yori, mit lépsz erre~
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Szer. Dec. 16 2020, 17:14

Mikor már befejeztem a majdnem agresszív vélemény cserét a pultossal egy suhanc lépett oda az asztalomhoz, és azzal a lendülettel rá is csapott. Már nyúltam volna a kis ficsúr után, mikor megláttam, hogy Yagami az.
~ Úristen, ezer éve. ~ Rég nem látott barátom tekintete még a rossz időt is elfeledtette velem. Yagami hozta a szokásos formáját, és azonnal töltött az italból amit rendeltem. Meg se várta, hogy kérdezzek tőle bármit is, hogy van, mi a helyzet vagy valami azonnal a lényegre tért és elő állt egy verseny ötletével.
~ Ez most komolyan vicceket akar mesélni, és azt hiszi, hogy van esélye ellenem... kis naiv. Na akkor adjunk hozzá egy kis tétet. ~ Mielőtt elkezdte volna a “párbajt” így szóltam.
- Legyen, de a vesztes fizeti az estét. - mondtam, majd hallgattam a kezdő mókáját. Nem volt rossz, de érezhető volt rajta, hogy ez csak egy bemelegítő volt, szóval így reagáltam rá én is.
- Nem rossz, nem rossz, de az meg van, hogy két cimbora találkozik a kocsma előtt? Mondja egyik a másiknak:
>Jaj, barátom segíts rajtam ez az év nem az én évem volt, se nő, se ház semmi. Nem tudnék nálatok aludni egy pár napig?
>De persze, hiszen ezer éves barátok vagyunk és gyerek korunk óta ismerjük egymást.
Teltek múltak a napok, mikor a házigazda így szólt a haverhoz.
>Le hoznád a papucsom az emeletről?
>Persze!
Elindul fölfelé a haver, az emeleten szembe jött vele a házigazda gyönyörű szép 40es felesége és a hasonló testi adottságokkal megáldott  20as éveiben járó lánya.
>Mit szeretnél? Kérdezte a nő.
>A férjed küldött, hogy tegyem magamévá mindkettőtöket.
>Micsoda? Az ilyet biztos nem mondott!!!
A haver oda megy a lépcsőhöz.
>Mindkettőt?
>Igen!
Fejeztem be a viccet, és át adtam a lehetőséget Yagaminak.
~ Na erre mit lépsz kicsi rigó? ~
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yagami Csüt. Dec. 17 2020, 07:50

// Figyelmeztetés. Semmi bajom nincs a más nemi identitásúakkal, amennyiben ez a poszt sértene bárkit, úgy módosításra kerül. //


~ Azta... háh ez jó volt Yori, látom te nem bíztad a véletlenre és rögtön keményen indítasz. ~ Elmélkedtem magamban, és igyekeztem visszatartani a nevezést.
~ Azt hiszem 1-0 oda... na de várjál csak... háháhá, ezt kapd ki öreg. ~ Mikor már majdnem elkezdtem a következő viccemet mesélni a hátsó asztaloknál egy férfi olyan szinten felnevetett, hogy majdnem összecsináltam magam.
- Ha ez a Zs kategóriás ezeréves vicc tetszett ott a hátul ülő fiatal embernek, akkor most tessen kapaszkodni, mert most jön csak a java. - mondtam magabiztosságomtól ittasan, vagy a bortól, ki tudja, ugyanis míg Yorit hallgattam valahogyan eltűnt az üvegből a maradék bor. Mondjuk mit is várunk az alkohol párolog. Szóval, az illem úgy kívánja miután elmondom a magamét, kikérem a következő kört, és ha Yori szemfüles talán jut neki is.
- Akkor hol is tartottam, ja meg van. Három homoszexuális férfi beszélget, ki mi lenne, ha választhatna. Mondja az első:  
>Ooo hát én virág lennék, mert az olyan szép. Egész nap ragyognék a napsugarakban és várnám, hogy a kis zümik beporozzanak.
Mire a másik.
> Jaj, hát én zümi lennék és egész nap szállnék virágról, virágra beporoznám a kis bibécskéket, jaj annyira jó lenne. És te mi lennél? Kérdi a harmadikat.
> Ooo, én mentőautó.
> Mentőautó? Kérdi a másik kettő
> Igen, csak képzeld el, hátul teljesen kitárnak beléd tolnak egy egész manust, és úgy mész végig a városon, hogy Viuviuviu...- mondtam és közben szirénázó hangot adtam ki, és az ujjammal köröztem a levegőbe.
- Te vagy fater....
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Csüt. Dec. 17 2020, 07:58

Nagyságom sikerének fényében pompáztam, és ennek örömére tölteni akartam magamnak egy pohár bort. Persze csak akartam, hiszen míg én a népet szórakoztattam Yagami megitta az egészet. Nem mondtam neki semmit, mert úgy se lett volna semmi értelme. Ismerjük egymást azért régóta, így tudtam, hogy a következő köröket már kikérte. Szerencsére nem volt időm mérgelődni azon, hogy a torkom olyan száraz, mint a sivatag. Show must go on! Yagami folytatta, mondhatni lecsapta a labdát amit fel dobtam neki. Lecsapta? Meglátjuk, hiszen rám került a sor. 
- Már kezd alakulni Yagami, még pár hosszú év és el jutsz az én szintemre. Na figyelj. - mondtam neki majd miután észrevettem, hogy a Yagami álltál rendelt ital megérkezett gyorsan ittam belőle. Torkomat megköszörültem, majd bele kezdtem. 
- Az amerikai, a francia, és a roma férfi beszélgetnek. Mondja az amerikai:
(Erős amerikai akcentussal.) 
> Az én Marym, ha fel ül a lóra, akkor leér róla a lába. De nem azét mert olyan kicsi a ló, hanem mert az én Marymnek olyan szép gyönyörű hosszú combja van.
Mondja a francia:
( Erős francia akcentussal.) 
> Az én Evamnak ha meg fogom a derekát akkor összeérnek az ujjaim. De nem azért mert akkora hatalmas nagy kezem van, az én Evamnak olyan karcsú a dereka.
Megszólal a roma. 
> Há mondanék én is valamit. Reggelente mikó megyek a munkába rácsapok az asszony seggire, és az addig remeg míg haza nem érek a munkából. Ez nem azé van mer az asszonynak akkora sege van, hanem azért mert olyan keveset dolgozok.
Fejeztem be a viccemet, majd újra az üveg aljára néztem. 
- Te Yagami azért itt egy találós kérdés. Hogy hívták az első görög istent?


// Jó pont Yagami, hogy a HetiHetesből hoztál egy viccet, de láthatod, nekem is van onnan Very Happy//
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yagami Csüt. Dec. 17 2020, 09:08

~ Ezt nem hiszem el... nem elég, hogy csípőből reagál minden poénomra, de még egy találós kérdést is feltesz... ez már teljesen másik szint. Fejlődnöm kell... ~ Már majdnem magamba roskadtam, és kezdett eluralkodni rajtam a féltékenység, egyszerűen kevésnek éreztem magam Yori tudásához. Míg hallgattam, hogy a kocsma közönsége a hasát fogva nevet, újabbnál újabb köröket rendeltem, és vártam az isteni szikrát. Ha már isten...
~ Mi lehet a válasz a kérdésére? Első görög isten??? Kronosz? Vagy Zeusz? Mindegy is inkább találtam ki mi lesz a következő.... ~
Sajnos a bor jobban fogyott, mint ahogy az ihlet jött. Nem tudtam Yori kérdésére a választ, és hirtelen reagálni sem tudtam a viccére. Törtem a fejem, de minél jobban gondolkodtam azon milyen viccet mondjak a repertoáromból annál kevesebb jutott eszembe azokból, amik elég jók lennének Yori ellen. A második üveg bor után kezdett kaparni a torkom.
~ Meg van!!! ~
- Yori! Nem tudom a kérdésedre a választ, de most kapaszkodj, mert olyan rekeszizom gyulladást fogsz kapni, hogy reggelig itt leszünk. Szóval. Öreg férfi vitatkozik a cerkával, mert az nem akar már felállni. - mondtam, majd átváltottam öreges hangra.
> Na ide figyelj! Együtt születtünk, ott voltál velem. Együtt nőtünk fel, ott voltál velem. Együtt vesztettünk el a szüzességünket, ott voltál velem. Együtt házasodtunk, háromszor, ott voltál velem. Na nehogy már hamarabb haljál meg mint én!!!
Fejeztem be a nyertes viccemet. Halva a közönséget dagadni kezdett a mellem, hogy megcsináltam. Végre Yori fölé emelkedtem. Nyertem...!?
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Csüt. Dec. 17 2020, 09:13

Kérdésemre választ nem kaptam, de kézzel tapintható volt a feszültség, ami Yagamiból áradt.
~ Meg fogtam!! Nem tud mit kezdeni velem, ez már a zsebemben van. ~ gondoltam, majd mikor megláttam, hogy fiatal ellenfelem sorra üríti ki az üvegeket, egyre magabiztosabb lettem, már éreztem  az ingyen fogyasztáson nektárjának az ízét. Hirtelen át értékelődött bennem a folytatás, tudva azt, hogy Yagami nem lesz képes jobbat mondani, mint én, újra kellett gondolnom, hogy másnap mit fogok csinálni, hiszen ha már más fizeti az italozásomat, akkor a másnap nagyon hosszú lesz. Kortyolgattam az italom, élveztem a sikert, mikor Yagami megszólalt.
~ Emeli a szintet... akkor nincs mit tenni, teljesen megalázó vereséget kell mérnem a fiúra~
- Ez jó volt.. de egy ilyenem van nekem is, és ezzel véged. Az meg van, hogy egy öreg bemegy a biztosítóhoz.
Át váltottam a hangon én is öregemberesre.
> Jó jó jónapot kívánok, sze szeretnek életbiztosítást kötni.
> Jó napot, hány évesnek tetszik lenni?
> 103!
> Mennyi? És ebben a korban maga életbiztosítást szeretne? Jöjjön vissza holnap.
> A a a holnap nem jó, holnap van apám születésnapja.
> Az apjáé??? Hány éves az apja?
> 132.
> Izé tudja ezt meg kell beszélnem a főnökömmel, jöjjön vissza jövő héten.
> Á az nem jó, jövő heten lesz az öreg apám esküvője.
> Hány éves a maga öreg apja?
>169.
> És ebben a korban még képes meg házasodni???
> Hát ő nem akar, de a szülei erőltetik.
~ Budumci... game over Yagami.~ gondoltam, majd kegyelem döfésként meg válaszoltam az előbb feltett kérdésem.
-Amúgy Prototípusz.
 
// Yagamival egyeztetünk és ennyit gondoltunk erre a komoly PvP-re. Az esetleg megoldható lenne, hogy a tényleges “közönség” döntsön a győztes kilétéről? //
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Dec. 28 2020, 17:46

Sziasztok!


Jöttem lezárni a dolgot Smile Győztest nem hirdetnék, mivel mindketten elég jól nyomtátok, tetszett az oldschool és az abszurditás benne. Mindkettőtöknek +7 chakrát és +7 elosztható TJP-t adnék erre a kis szópárbajra, ami gyorsan lepörgött. Tetszetős volt, a kis görögös-romás stb-n látszott, hogy valóban egy jó kis szórakozás volt kettőtök között az oldal azon felületén, ahol az ilyen szórakozások szerintem igen ritkák és épp ezért rendhagyó a maga szempontjából. Yagami, majd kérlek jelentkezz a TJP-s topicban a TJP pontjaid kiszámolását és elosztását kérendő.



Ez egyelőre X, 1:1 vagy 0:0 Very Happy

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Vas. Jan. 17 2021, 19:43

Következzen a fordulat, billenjen el a mérleg, mozduljunk el a 0:0-ról, azaz Yori Vs. Yagami 2.0.




Téma: Shaolin Leszámolás -  Shokugeki no Gundan – azaz a konyha Istenei összecsapnak.
Helyszín: Egy nagyon modern és felszerelt konyha


~ Milyen nap van? Hol vagyok?~ tértem magamhoz egy Yagamival való italozós este után. Végig néztem magamon, és nem nagyon tetszett a látvány. Gyűrött ruhadarabok, alkohol szagú lehelet, brr borzasztó. Mondjuk, minek iszik, aki nem bírja? Igyekeztem visszaemlékezni arra, hogy mi is történt előző este. Addig megvoltak az emlék foszlányok, hogy Yagamival iszogattam, és egy véresen komoly szócsatába kezdtünk, aminek végül is nem lett győztese. ~ Már tudom!!!~ jött a felismerés pillanata. Azért ittam le magam az asztal alá, mert zavart, hogy nem sikerült hazai pályán lenyomni Yagamit. ~ De a következő összecsapásunk…. csak és kizárólag az én győzelmemmel zárulhat!!~ futottak át fejemben a gondolatok, mikor egy frissítő zuhanyhoz készültem elő. Miután újra embernek éreztem magam, elindultam, hogy felkeressem Yagamit, aki ha jól sejtem még mindig a kocsmában van, vagy valahol a környékén. Pontos célom még nem volt, csak azt tudtam, ha újra látom a kis suhancot, akkor én választok párbaj nemet, és erre ő nem mondhat nemet. Ahogy közelebb értem az esti italozás tetthelyéhez, már messziről megpillantottam Yagamit.
- Yagami!!! Kihívlak egy Shaolin Leszámolásra. Felteszem az én Ezeréves Laposüvegemet, a Te Négyszögletű Kerek Flaskádért. A feladat egy főzőverseny, más megkötés nincs, minden eszköz használata megengedett. Gongi Tampai!!!


// Bocsi a gyenge kezdésért, de ígérem a folytatás jobb lesz Very Happy //
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yagami Hétf. Jan. 18 2021, 20:48

Lányok a legényt jól meg becsüljétek...
Hooogyha részeg a fogát kiüssétek.
Fektessétek a zöld paplanyos ágyba, oszt
Nézzetek milyen lesz a színe nem sokára.
Részeg a legény de meg kel őt becsülni. 
A kerékpárra így is fel tud ülni
Elesett, de háromszor is fel kelt,
Azt így is megelőzte a Sebastian Vetelt. - daloláztam jó kedvemben, hiszen végre italozhattam egy jót Yorival, és sikeresen jól éreztük magunkat. Semmi szégyen érzet nem volt bennem mikor a kocsma tulaja hajnalban zárni akarta a boltot én meg még ott voltam és ünnepeltem a fiatalságot a bohém életet. Kis könyörgés és nem kevés összeg után a tulaj nem zárta rám a csehót. Nem maradt reggelig velem, de biztosított a társaságról és néhány üveg italt ott hagyott nekem. Reggelig tartó bulikázásom után éreztem, hogy a hajnali kelő nap sugarai végig simítják a kocsma előtt elterülő testem. Reggel lett. Összeszedtem magam, igyekeztem valami kulturált kinézetett kölcsönözni csapzott testemnek, de mind hiába. Másnaposan koszosan ültem be újra az italozóba, és folytattam onnan, ahol abba hagytam. Igyekeztem az alkohol gyógyító erejének a megszerzését, és ezért nem ivásnak fogtam fel a cselekedetemet, hanem gyógykezelésnek. Telt múlt az idő, és a gyógykezelés meghozta gyümölcsét, újra vidámnak és életerősnek éreztem magam. Valójában nem néztem ki se kulturáltan, se kipihenten, úgy néztem ki, mint akit már megrágtak és kiköptek egyszer. 
Ilyen állapotban indultam el a kocsmából hazafelé. Éppen kiléptem az ajtón amikor váratlan dolgok történtek. Yori volt az. Kicsit meglepődtem, hogy már regenerálódott az este után, de nem okozott csalódást, hiszen régebben rendszeres gyakorlója volt a pohár emelgetésnek. Felé fordultam majd mikor köszönteni akartam bele kezdett a mondandójába.
~ Hogy miiiiii?????? Shaolin miii mi van?? Ez még nem józanodott ki??? ~ szaladt át fejemen a gondolat amikor meghallottam mit szeretne Yori. - Ám legyen! Gongi tampai!! - mondtam majd hirtelen füstbe borult minden körülöttünk. Mire újra láttam egy hatalmas konyhában találtam magam. ~ Szóval itt lesz a nagy leszámolás.. ám legyen. ~ gondoltam majd fel kötöttem a kötényem, begyújtottam a tűzhelyeket. Magamhoz vettem egy kést és Yorira néztem. - Aztán ha én nyerek ne legyen sírás a végén! - mondtam majd elkezdtem elő készülni az ételhez amit prezentálni fogok.
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Szer. Jan. 20 2021, 03:59

Ahogyan azt vártam, Yagami hozta a formáját, így miután a leszámolásunk helyére kerültünk azonnal bele is kezdett a feladatba, de azért ügyelt arra, hogy oda szúrjon nekem egy csípős megjegyzést. Tudtam, hogy a mögöttes tartalom az volt, hogy most én választottam a párbajnemet, így ha legyőzz akkor a saját terepemen arathat győzelmet fölöttem. Miközben a kötényemet kötöttem fel tudtam, hogy nem következhet be az, hogy hazai pályán veszítsek. Bekötöttem a kötényt, és elővettem egy zöld vágódeszkát. Át néztem a túloldalra és láttam, hogy Yagami is az előkészítés fázisnál tart. ~ Nagyon magabiztosnak nézem... vajon mit fog készíteni? ~ gondoltam, de közben a kezem nem állt le.  Magamhoz vettem tíz darab közepes méretű chilli paprikát, és elkezdtem ketté vágni őket. A csumájukat és a magokat eltávolítottam belőlük, és kivágtam az ereket. Nagyobb darabokra vágtam és miután ezzel meg voltam lemértem a megtisztított súlyukat. ~ 14 dkg... akkor még kell 8 dkg, hogy jó legyen. ~ ment a matek fejben, és magam elé vettem egy kápia paprikát. Ugyan azt a művelet sort hajtottam végre, mint előtte a chillikkel, és miután nagyobb darabokra vágtam hozzá adtam a mérlegen levő chillikhez. ~ Ez az, ez pont 22 deka ~ örültem magamban, ám nem voltam elég körültekintő és belső boldogságom egy kis mosollyal az arcomra ült. Nem törődtem azzal, hogy e kósza mosoly túlzott önbizalomról árulkodhat, folytattam a munkát. Egy mérő pohárban kimértem fél deci vizet, majd a paprikákkal együtt a turmixgépbe öntöttem. A paprikákhoz és a vízhez hozzáadtam egy tasak 3:1-ben zselésítőt, majd az egészet összeturmixoltam. Miközben a paprika krémem készülőben volt, elővettem egy gyorsforralót és kimértem 4 dl vizet. Hozzáadtam egy kis kanál sót, 35 dkg cukrot és négy evőkanál ecetet, majd az egészet feltettem a tűzhelyre forrni. Szépen lassan elkezdett gyöngyözni mire a paprika krémem összeállt. Nem vártam sokat, a forrásban levő emulzióhoz adtam a krémet, majd maximumra állítottam a tűzhelyet. Forralás közben a keletkezett többlet habot, amit nem főt el, szűrő kanál segítségével leszedtem. Alig öt perc alatt elkészült a chilli zselém, és gyorsan egy kerámia tálba öntöttem, hogy hamarabb megdermedjen. Furcsa volt így csinálni, mivel otthon ezt befőttes üvegbe szoktam rakni csak úgy, mint a gyümölcslekvárokat. Míg vártam, hogy a zselé dermedjen, az ételem fő elemét a borjú fehérpecsenyét kezdtem előkészíteni. A zöld vágódeszkát pirosra cseréltem, elővettem a legjobb santoku késem, és bele kezdtem a hús hártyáinak eltávolításba. Igyekeztem nem át nézni Yagami oldalára, de a kíváncsiságom eluralkodott felettem, befejeztem a hús formázását, megfogták a fenőacélomat, és Yagami felé fordultam. Elkezdtem fenni a késem és úgy beszéltem Yagamihoz. - Nem szeretném ha csalódást okoznál nekem! Ne feledd minden módszer megengedett, nincsen semmilyen korlátozás. - mondtam, majd hátat fordítottam neki, leraktam a mostanra piszkosul éles kést a kezemből, elővettem egy kisebb kést a fiókból, megfordultam, és a Yagami oldalán lévő tűzhely gázvezetéke felé dobtam. ~ Na ha nem vigyázol akkor most lesz egy kis pukk meg egy kis láng...~ gondoltam, majd mint aki jól végezte dolgát folytattam a munkát.
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yagami Csüt. Jan. 21 2021, 00:37

~Nézzük... lila káposzta, meg van, alma, meg van, répa, meg van. Elméletileg akkor kezdhetem is...~ vettem sorra az alapanyagokat amiket előkészítettem a remek művem megállításához. Már majdnem meg voltam minden zöldség tisztításával, mikor tekintetem Yori pultjában felé tévedt. ~ Ezért választotta ezt a feladatot... ~ gondoltam mikor láttam, hogy milyen profin és otthonosan mozog a konyhában, használja az eszközöket, és tudja, hogy mit csinál. Mondjuk azt sem tett jót az önbizalmamban, hogy minden fontosabb résznél egy mosoly ült az arcára, ezzel támasztva alá a feladatbeli erő különbséget. ~ Bízd csak el magad Yori, de ha meg tudod mit készítek bánni fogod a napot amikor először tanítottál főzni...~ ezen gondolatom után arcomra ülő mosoly nem a magabiztosságomat, hanem a teljes dominanciámat tükrözte, ugyanis az étel amivel legyőzhetem Yorit nem más, mint az első saját maga által megálmodott mestermű. ~ Most megtudod milyen az amikor visszanyal a fagyi.~ A megtisztított lila káposztát elkezdtem vékony csíkokra vágni, majd egy kevés cukorral és sóval ízesített ecetes salátalében marináltam. Míg a káposzta egy kicsit savanyodik a répákra helyeztem a hangsúlyt. Persze egyik szememmel a káposztákat figyeltem, ugyanis nem szerettem volna ha teljesen összeesnének a cél az volt, hogy ress legyen. Miután meg pucoltam a répákat kivettem a káposztákat a marináló léből és egy külön tányérra helyeztem őket.  A meg pucolt répákat először lapokra, majd gyufaszál vastagságúra ( Julienne-re) vágtam. Nagyon jól haladtam az étel alkotó elemeivel, a káposzta készen volt, a répa is elő lett készítve. Folyamatos és gyors munkavégzést vártam el magamtól és ennek következménye képpen egy perce sem álltam le. Egy keverőtálba kevés mustárt, ecetet, sót és zúzott borsot raktam, majd egy habverő segítségével elkészítettem a dresszinget. Alig, hogy elkészültem vele Yori szúrós tekintettére lettem figyelmes. Eléggé fenyegető volt, ahogy kés fenés közben néz engem, majd megszólalt. ~ Szerinted nem tudom, hogy minden megengedett?? Ezért csinálom a Te specialitásodat... ~ gondoltam magamban, majd mire észbe kaptam egy felém száguldó konyhakésre lettem figyelmes. Igazából nem is felém szállt, sokkal inkább a tűzhely gázcsővét célozta. Tudtam, hogy baj lesz, így habozás nélkül a kés útjába tettem a jobb kezemet. Ahogy az várható volt a kés bele állt a kezembe, de nagy kárt nem okozott benne, hiszen egykor ez a kéz egy harci báb keze volt, így egy ilyen gyenge próbálkozás nem okozott problémát. - Yori ez aljas volt, de ha így akarsz játszani akkor legyen!! Remélem a legjobb ételedet fogod elkészíteni ami méltó ellenfele lehet a mesterművednek. Igen, arra gondolok!- mondtam majd kihúztam a kést a kezemből. A biztonság kedvéért magam mellé helyeztem a bábomat rejtő tekercset, és folytattam a munkát. A folyamatban a következő a hús előkészítés volt. Yori receptje kacsamellel készíti, ezért én is azzal fogom csinálni. - Yori itt egy új szabály ötlet! Aki hamarabb készen lesz az hátráltathatja a másikat... semmi nincs tiltva!- mondtam, majd elővettem egy serpenyőt amiben a húst fogom elkészíteni. ~ Jól állok, és ha ilyen tempóban sikerül haladnom hamarabb készen leszek mint ő és akkor megbánja, hogy ilyen piti trükkökkel próbált megzavarni. ~
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Csüt. Jan. 21 2021, 02:41

Miután eldobtam a cél felé a késem folytattam a munkát ott ahol a megfélemlítés előtt abba hagytam. A húsom gyönyörű szépen meg lett formázva, és a zselém is megdermedt. Éppen egy serpenyőt vettem volna elő, mikor át pillantottam Yagami oldalára és láttam, hogy az előbb eldobott késemet a kezével hárította. ~ Ez teljesen bolond? ~ Kérdeztem magamtól hiszen teljesen elfelejtettem, hogy ellenfelem jobb alkarja mű végtag. Egy pillanatra kizökkentett a munkából ezért is történhetett meg, hogy rossz edényt vettem elő a szekrényből. Lányos zavaromat az sem enyhítette amit ezután Yagami mondott. ~ Képes lenne elkészíteni az én ételem?~ Gondoltam, majd egy emlék tört fel belőlem. Amikor megismertem Yagamit és összebarátkoztunk egy iszogatós nap végén a konyhában találtuk magunkat, mivel eléggé megéheztünk. Ekkor készítettem el az első saját receptemet, és ekkor tanítottam meg neki is. Ez nem volt más, mint a Yori Saláta. Soha nem hittem volna, hogy ilyen helyzetben képes lesz ellenem használni ezt a fogást. Miután újra visszatértem a mostani történésekhez nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy innentől el kalandozzon a figyelmem. Fel szívtam magam és tiszta fejjel újult erővel folytattam a munkát. Sikeresen elővettem egy serpenyőt amin vajat kezdtem olvasztani, közben a sütőhöz léptem és bekapcsoltam rajta az előmelegítést 180 fokra. A vajam szépen olvadni kezdett a forró serpenyőben, mikor a koncentrációmat Yagami hangja ismételtem megtörte. Szabály módosítással állt elő, aminek nem nagyon örültem, hiszen pontosan tudtam, hogyha tényleg az én ételemet készíti akkor sokkal korában fogja befejezni a munkát, mint én és hatalmas hátrányba fogok kerülni, Yagamit ismerve még akkor meg is halhatok. Nem reagáltam semmit a mondandójára hiszen az is csak időveszteséget lett volna. Miután a vaj felolvadt és elkezdett egy kicsit barnulni, elkezdtem a húsom kérgesítését. Szép nagy darab húsról volt szó, így az oldalankénti 1-1,5 perc elég sok időt elvett tőlem, és félve pillantottam át a túlsó konyhába. Yagami új szabálya változtatásra kényszerített és ez azt eredményezte, hogy újra kellett gondolnom a kötetemet. Az eredetileg tervezett különböző textúrájú és formájú köretek helyet egy egyszerűbb de nagyszerűbb körettel fogom találni a húsom. Végeztem a kérgesítéssel és egy tányérra félre raktam a húst pihenni. Elővettem pár szelet bacont és egy sütőpapírral belelt tepsibe raktam őket. Ment rájuk só, bors és a pihentetett húsommal együtt beraktam őket a sütőbe. A húsnak nem kell több idő három percnél, a baconök pedig ropogósra kell, hogy süljenek. Végre volt egy kis időm, így ittam egy pár kortyot, de közben már egy újabb serpenyőt vettem elő. ~ Ebbe a tempóban haladva talán lesz esélyem időben végezni, ha nem is előtte, de annyival utána, hogy ne tudjon hátráltatni.~ Az új  serpenyőben vajat olvasztottam. Közben egyformára vágtam egy adagra való ceruzababot. ~ Valamit tennem kell, hogy hátráltassam...~ próbáltam kitalálni valamit, de jobb ötlet híján a saját feladatommal törődtem. 
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yagami Csüt. Jan. 21 2021, 12:28

Sikeresen konstatáltam, hogy a szabály módosításom kellőképp megzavarta Yorit, hisz miután elmondtam a javaslatom emberfeletti tempóra kapcsolt. ~ Heh, sikerült összezavarni az öreget... innentől nyert ügyem van, előrébb tartok, mint ő meg egy pár perc és minden haragom rá zúdul.~ merengtem el a gondolataimba, ám túl szép lenne az élet ha minden simán menne. Miután megkóstoltam újra a dresszingem vettem észre, hogy nem raktam bele mézet és ehetetlenül savanyú. Gyorsan korrigáltam a hibám és a hús sütésével kezdtem foglalkozni. ~ Nyugi Yaga, ne feledd 3 perc bőrrel lefelé, 3 másik oldal, aztán 6 perc 180 fokon. ~ ismételgettem magamban a tökéletes rosé kacsamell elkészítését. Míg vártam, hogy a serpenyő fel forrósodjon összeállítottam gyorsan egy palacsinta tésztát az almához. Feltettem egy másik serpenyőt egy kevés olajjal. A húshoz melegített serpenyőm már füstölt innen tudtam, hogy elérte a megfelelő hőfokot. Ahogy ki gondoltam, úgy neki is álltam a sütésnek. Míg vártam az első három perc végét 1 centis karikákat vágtam az almából. Miután meg fordítottam a húst az almákat a palacsinta tésztába forgattam és elkezdtem ki sütni a forró olajban. Mire a harmadik szeletet is megcsináltam a kacsamellem mehetett a sütőbe. Megálltam egy pillanatra, körbe néztem a pultomon és láttam, hogy márcsak egy dolog hiányzik és kezdhetem a tálalást. Úgy voltam vele, hogy a narancsfilé ami még hiányzik azt a legvégén is megtudom csinálni, így elővettem egy szép tányért és elkezdtem a tálalást. Alulra került a Julienne répa # formában, arra halmoztam rá a lila káposztát majd jöhetett a dresszing. Az alma karikák ízlésesen a káposzta tetejére kerültek. Időközben elkészült a kacsamell is. Kivettem a sütőből át tettem egy tányérra pihenni. Elővettem egy narancsot a filéhez. ~ Hogy is tanította Yori?? Levágjuk a tetejét és az alját, utána egy vékony pengéjű késsel a tetejétől az alja fele haladva levágjuk a héját. Ha ez meg van utána a kezünkbe vesszük majd a gerezdeket kívágjuk.... és tádám kész a narancs filé~ pontosan így is lett, a gondolataimmal együtt a kezem is járt, és elkészültek a kis filéim. Az eddig összeállított ételem köré raktam őket, majd jöhetett a hús. Ahogy jobban megnéztem mit is alkottam majdnem könnybe lábadt a szemem. A bőre tökéletesen ropogós lett, és ahogy elkezdtem szeletelni előkerült a rózsaszín belseje. Elégedett voltam. A szeleteket a többi elem tetejére helyeztem és elkészültem. - Íme! - kiáltottam, majd a zsűri elé vittem a tányérom. - Yori Saláta rosé kacsamellel pongyolált almával.  Fogyasszák egyezséggel. - ezután visszaléptem a helyemre, majd Yorira szegeztem a figyelmem. ~ Véged öreg, 10 percet adok, és utána támadok...~ 10 perc nem sok idő és ennek múlását jelezve elő hívtam a bábom és felmutattam a tíz ujját. Percenként egy ujj perc lenyílik és ha mind a tíz nyitva lesz Yorit bénító méreggel ellátott senbonok sorozzák meg.


// Részemről ezt zárónak szántam, amennyiben nem fejezed be a következő postodban természetesen folytatom, de akkor nem fogom vissza magam 😈//
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Yori Csüt. Jan. 21 2021, 21:03

~ Bacon, kész. A hús már majdnem, a ceruzabab még sehol...~ vezettem végig magamba, majd a nem rég a tűzhelyre rakott serpenyőt vettem a kezembe. Dobtam bele egy kis vajat ami persze hamar felolvadt, majd vissza raktam a tűzre és bele raktam a méretre vágott ceruzababokat. Míg vajon pároltam a babot kivettem a sütőből a bacont és egy erőteljes mozdulatokkal morzsát csináltam belőle. ~ Jól van nagyon jól haladok, már csak a húst kell befejeztem és kész...~ igazoltan vissza magamnak, hogy nemsokára befejezem a főzést. Elkészült a köretnek szánt párolt ceruzababom, ezután a médiumra sütött borjúval foglalkoztam. Forró serpenyőben vajat olvasztottam, közben pedig szeleteket vágtam a húsból. Ahogy meg vágtam napvilágra került a gyönyörű szép szaftos belseje. Első ránézésre inkább médium-rare, mint médium, de még úgy is lesz egy hőkezelése. A szeleteket az olvasztott várja helyeztem és megkezdtem az ételem végső fázisát. Ekkor vettem észre, hogy Yagami már befejezte a főzést, el pakolt maga után, és mondjuk azt, kellemes hangvételben közölte velem, hogy ha nem húzok bele akkor nekem végem. Hirtelen füstre lettem figyelmes Yagami mellett, ez egy rég nem látott dolgot jelentett. Yagami elővette Sünt a bábját. A báb tíz ujja fenyegetően ágaskodott előttem. Hirtelen nem tudtam hova tenni a dolgot, dolgoztam tovább. Szépen sütöttem a húsokat, és elérkezett az idő, hogy használjam a chilli zselét is. A hús szeletek közé raktam a zseléből, az elkezdett felolvadni, és szépen elkezdte bevonni a húsokat. Amikor már az összes szeleten volt ez a szép fényes réteg, befejezettnek tekintettem a főzést, és csak a tálalás maradt. Át néztem Yagami felére és láttam, hogy Sün ujj percei sorra le vannak nyitva és márcsak kettő ujja maradt. ~ Na ne!!! Most tényleg így próbál nyomást helyezni rám, hogy így számol vissza??? Kár, hogy kész vagyok...~ Eljött a befejező feladatsor a tálalás. Elővettem egy tányért és elkezdtem a tálalást. Baloldalra halmoztam a vajon párolt ceruzababokat, mellé pedig a borjú szeleteket. A ceruzababot megszórtam a bacon morzsával, majd a hús sütős serpenyőben visszamaradt szaftból locsoltam a húsra. Kész! Ahogy befejeztem és elindultam a zsűri felé láttam, hogy Sün utolsó ujj perce lenyílt. ~ Hmm, de kár, kész vagyok :stuck_out_tongue_closed_eyes:~ megérkeztem a zsűri asztalhoz. - Kicsit az ellenfelem után, de prezentálnám én is az ételt. Borjú fehérpecsenye chilli zselével gratinírozva, vajon párolt ceruzababbal bacon morzsával. Jó étvágyat! - ezután visszamentem a pultomhoz takarítani, és várni az eredményt. 




// Köszönöm neked, bár tényleg meglepett amit készítettél. Amúgy az általam leírt étel a teljes mértékben kivitelezhető otthon is bármilyen hússal, sőt a chilli zselé kifejezetten jól áll a sült húsok mellé.//
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Uchiha Kagami Vas. Feb. 07 2021, 21:24

Sziasztok!

Nem gondoltam, hogy ez még elborultabb lesz, mint az előző, de sikerült felülmúlnotok az elvárásokat. Szeretem ezeket a rendhagyó kis Kaszinóharcokat, megmutatni, hogy lehet ennyire elborultan is csinálni a dolgot és az, hogy tágan értelmezitek a "harc" fogalmát. Kicsit a Séfek Séfében, vagy a Konyhafőnökben éreztem magam, és nehéz a döntés, de ezt a kört én most a "Borjú fehérpecsenye chilli zselével gratinírozva, vajon párolt ceruzababbal bacon morzsával" főételnek adnám. Jelenlegi állásotok 2:1 Yori javára. Jutalmatok +8 chakra és +8 elosztható taijutsu pont.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat  Empty Re: Yori vs. Yagami... Ki tud jobbat

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.