Aburame Shui

2 posters

Go down

Aburame Shui Empty Aburame Shui

Témanyitás  Aburame Shui Kedd Ápr. 06 2010, 23:33


Kirigakurei kiruccanás - A "cosplayes" fiú ^^

Engedjétek meg, hogy elmeséljem nektek Aburame Shui hime-sama csodálatos történeteit! Higgyétek el, nem fogjátok megbánni! *rámenősen és ellentmondást nem tűrve mosolyog*
Én pedig majd lefordítom az élet nyelvére, rendben?
Ezzel meg mire akarsz célozni, Shirogane?
Én? Ugyan, semmire, semmire... ne is foglalkozz velem Shui, inkább kezdj bele! *tettetett érdeklődéssel kacsint, miközben magában már előre dörzsöli a tenyerét, érzi, jól fog szórakozni*
Hát rendben... *vakarja meg bizonytalanul az állát a mesélő, van egy olyan érzése, ezzel még nem rendezte le a másikat*

De térjünk is vissza Shuihoz. Nem sok idő telt el azóta, hogy letette a geninvizsgát, csapatba való beosztása azonban elmaradt, mert apja egy titkos klánküldetésre küldte Köd rejtett falujába. A lány a kikötőbe érve döbbent rá, hogy elfelejtett útbaigazítást kérni apjától, de úgy gondolkodott, nem fog nagy feltűnést kelteni azzal, ha valami boltba betérve, vásárlás közben mintegy mellékesen megérdeklődi valakitől, merre lehet a Yokori birtok. Terveit azonban egy váratlan, isteni közbeavatkozás húzta keresztbe: egy bogár szálla alá az magas fellegekből, és megsúgá Shuinak, különleges emberrel fog találkozni hamarosan.

Überlol, Shui megint visítozni kezdett egy apró bogár miatt? * könnyes szemeit törölgeti, közben kacag* Annyira, de annyira megnéztem volna a járókelők arcát * hatalmas nagy csattanás* Aucs! T_T

Khmm... a 2 méteres bogár megtévesztésképp eljátszotta, ahogy rátámad Shui hime-samara, ezzel megteremtve a kezdeményezés légkörét. A herceg nem is váratott magára sokat, azonnal felbukkant, és kettémetszette a bogarat, megmentve a gyönyörű hime-samát.

Akarod mondani, Shuira rászállt egy bogár, egy szerencsétlen jótét lélek meg lesöpörte róla, mert nem bírta elviselni Shui ultrahang-kibocsátását..Áu! T.T

A herceg azonban megszeppent Shui szépségétől, és szégyenlősen már távozott is volna, ha hime-sama nem lép akcióba, és kapja el a grabancát...

Szerencsétlen flótás, ráébredt, hogy jobb, ha lelép, de nem volt elég gyors *rugdosás hangja* T_T


Azonban a herceg sem volt hétköznapi fajta. Szemei hasonló bíborvörösben izzottak, mint amilyen fényes vörösen csillogott ruhája. Shui hime-sama azonnal beleszeretett az anyag színébe, de sajnos nem sikerült kideríteni a férfi titkát: honnan szerzett olyan vörös anyagot, de legfőképp: hol vett olyan gyönyörűen vörös kontaktlencsét.


*A mesélő csúnyán néz a száját épp kitátó Shiroganera, mire az meggondolja magát, majd kényszeredett, ragtapasszal felturbózott mosollyal integet, jelezve, mehet a menet tovább.*

De mivel ez nem csak játék és mese, Shui hime-samának rá kellett döbbennie, vannak akadályok, amelyek megkeserítik az ember életét. Kedvét az szeghette le, hogy a sármos herceg, ki - legalább is szerinte - neki volt rendelve, cseppet antiszociális. Nem kellett azonban a hercegnőt félteni, rögtön nekikezdett hercegünk megneveléséhez. Az első az ellenállás megtörése volt. Tekintve, hogy eljutottak odáig, igaz többszöri ordibálás után, hogy bemenjenek egy cukrászdába, úgy tűnik, ezt sikeresen ki lehetett pipálni.

Szegény srác beletörődött a sorsába...
Szóltál?
Én, dehogy, csak helyeseltem *meggyőzőnek szánt álmosoly, egy nagy nyeléssel kombinálva*

A feszültséget még inkább oldotta, hogy Shui hime-sama eljátszotta a kis esetlen rászoruló, de kawaii hercegnőt. Egyszer orra bukott, majd úgy tett, mintha elfelejtette volna, hol is van a cukrászda, persze miután versenyre invitálta a fiút. A hangulat egyre meghittebbé vált. A herceg ennek ellenére meghívta egy kis sütizésre, és már mosolygott. A jég menthetetlenül megtört.

Te meg min röhögsz?
Jah, azt hittem, most az a rész következik -_-' *~Shui mekkora egy lúzer volt, abszolút magát adta~ gondolkodik el Shirogane, miközben magában viccesebbnél viccesebb képeket képzel, hogy is taknyolt el húga, és hogy milyen bamba képet vághatott, mikor eltévedt. Antininja...*

Ahogy beléptek a helyiségbe, minden szem rájuk szegeződött. Hime-sama élvezte a népszerűséget, egészen addig, míg a herceg le nem teremtette ingerülten. Ő nem élvezte a népszerűséget, a szépséggel és tökéletes különcséggel járó kitüntetett figyelmet. Hime-sama úgy döntött, nem foglalkozik vele, hogy elkerülje a veszekedést, helyette a sütik felé fordult.

Na azért a szépítésnek is van határa! Shui ha édességet lát, elcsöpög és meghal körülötte a világ.
Urusai! Baka! Állj meg, nem hallod, ezért még számolunk!
Nem bolondultam meg!
*Dulakodás, visítás*
...
*Shirogane egy székhez kötözve "hallgatja" tovább a beszámolót, természetesen bekötözött szájjal.*

Azonban valami véglegesen eltört, és sajnos a helyzet egyre csak fokozódott. Ugyanis jelentős ellenséges erők bukkantak fel, akik a hime-samára vadásztak. Hiszen üldözött volt ő ebben az idegen országban, amely hercegének szívét épp most készült elorozni. Ezt kihasználva belekarolt, hogy elkerülhesse a veszélyt, nem kis pirulást okozva a fiúnak, aki így még vonzóbb volt. Mert mint már a hime-sama is hangsúlyozta, jól állt neki a vörös. Ahogy az lenni szokott, a helyi vagány csávók rögtön beléjük kötöttek, de a hősies herceg-san a védelmére sietett, és jól lerendezte a fickókat, nemcsak hatalmát villantva meg, de erejét és lovagiasságát is. Hime-sama sem volt rest, megcsillantotta színészi tehetségét, és végül kikecmeregtek a bajból. Hogy ne keltsenek további feltűnést, bekebelezték kedélyes csevely közepette az édességeket, majd a távozás mezejére léptek.
Az ég azonban újabb, immáron végzetes akadályt gördített szerelmük elé, túlságosan hamar ismerték meg egymást, még nem készültek fel egy igazán komoly, életre szóló kapcsolatra. Egy apró, a mélyből felmorduló hang volt az, amely elindította a lavinát, a sértés csak fokozta, és a rá adott provokatív válasz végképp elmérgesítette a helyzetet. S Shui hime-sama első szerelme könnyek között ért véget a kikötőben.

*Shirogane szeme sötéten felcsillan, hirtelen felpattan, majd újabb dulakodás hangja, majd halk, fojtott visítás.*

Khmm.. Most pedig megpróbálom rekonstruálni a valódi szituációt.

*tiltakozó visítás, egy rúgás, majd csend*

Shuit apa elküldte Víz Országába, hogy hozzon el pár rovarpetét, amelyekre itthon volt szükség, de a háborús helyzet miatt egyre nehezebb volt beszerezni. Egyértelműen azért Shuit küldte, mert ő keltené a legkisebb feltűnést. Ez azzal magyarázható, hogy akkora feltűnést kelt, hogy a legfurmányosabb embernek sem jutna eszébe, hogy veszélyt jelenthet magán kívül bárki másra is. Na jó, rosszabb esetben valóban okozhat halláskárosodást, de az egy füldugóval abszolút kivédhető. Megérkezve egy bogárral találta szembe magát, amely elől kalimpálva és visítozva próbált menekülni, a kis rovar meg akkora frászt kapott, hogy még erősebben kapaszkodott belé. A cirkuszi mutatványt megunhatta egy helybéli fiú, aki "megmentette" Shuit a vérengző bogártól, majd mint aki jól végezte dolgát, igyekezett a távozás mezejére lépni, de Shui ráakaszkodott, és meghívatta magát egy "kis" sütievésre. Szegény srác igazán nem tudhatta, hogy Shui fogyasztása rosszabb, mint egy Hummeré (~20 liter/100 km, míg ~Shui 20 süti/1 másodperc). ezek után még volt képe arra is felhasználni, hogy alibit nyújtson neki, megjegyzem, ez abszolút okos lépés volt, talán az egyetlen a küldetés alatt. Mert hogy ezek után, feltételezem a sok sütievés hatására (a fejem merném rá tenni), Shui elböfögte magát, mire a fiú kifejthette véleményét, amire Shui bedühödött, és valószínűleg tettlegességig fajultak a dolgok, amelyek elől a legkönnyebben úgy menekülhetett, hogy kiverte a műhisztit, igyekezve a másik bűntudatát felébreszteni (annak ellenére, hogy szerintem egyáltalán nem ő volt a hibás). A fiú meg egyszerűen úgy döntött, inkább az ellenkező irányba indul, és hálát ad az égnek, hogy végre sikerült leráznia Shuit. Ennyi

Olyan gonosz vagy, Shirogane...


Shui kalandjai: Shatar és Yoroi

Kouni, kíváncsi vagy Shui hime-sama új kalandjára?

Hogy mire? O_o


Tudtam, hogy téged érdekelni fog!

Tényleg?... Miért nem vagyok én is meggyőződve erről...

Shui hime-sama kicsit kedvtelen volt, mióta hazaért Víz Országából, a sikertelen hódítási kísérlet rányomta a bélyegét a hangulatára. A kertben ült szomorkodva, míg valami meg nem zavarta nyugalmát. Azt hitte, ismét valamelyik hitvány bátyja az, de ezúttal tévedett...

Hitvány? Bezzeg a múltkor nem ez volt a véleményed, akkor egyenesen galád voltam :]


Rendben, akkor azt hitte, megint a galád Kouni, vagy pedig a hitvány Shirogane esetleg Mamoru, feladva komolyságát, szeretne ráijeszteni.

Na azért! *kacsint*

.... :/

Szóval ott tartottam, hogy három bátyja valamelyike helyett egy ismeretlen alak bukkant fel mögötte, amely azon nyomban rovarok halmazára esett szét. Megilletődve hőkölt hátra, hiszen híres hime-samaként akár valami emberrabló is lehetett volna a felbukkanó furcsa figura.
Az alakról végül is kiderült, hogy távoli rokon, és azzal a szándékkal rontott hime-samánkra, hogy egy új jutsut tanítva neki erősebbé és még csillogóbbá varázsolhassa. A jutsu nem volt más, mint a Mushi Bunshin no Jutsu, klánja egyik híres rovartechnikája. A férfi kertelés nélkül már hajtotta volna ki a lelket is Shui hime-samából, ha ő nem kezd rögtön akadékoskodni, de végül a belátás meggyőzte, és meghajlott a férfi akarata előtt, kipróbálva a jutsut, ami természetesen elsőre sikerült neki. Shui hime-samától nem is várhattunk volna mást. Jutalmul a szép és kitartó munkájáért a lány végül egy csodabogárral lett gazdagabb, amelynek olyan erős páncélja van, hogy még katanával sem lehet kettévágni.

Hát nem szuper?

Zzzzz.... Mi? Aha... *ásít*

Kouni, olyan ... olyan idióta vagy! *duzzogva elvonul*

Kicsit később:

- Te, Kouni, már megint min szólalkoztatok össze Shuival?
- Oh, Mamoru, igazán semmiség volt. Megint kezdte a szokásos Shui hime-samázást. Elmesélte, hogy az egyik rokonunk, Shatar, apa kérésére hogyan tanította meg neki a Mushi Bunshint. Mivel újat nem tudott mondani, bealudtam, és ezt meg rossz néven vette.
- Ohh, és milyen jutsut tanult?
- Nem is tudsz róla, nagyon le vagy maradva - böki oldalba testvérét a fiú. - A Mushi Bunshint.
- A Mushi Bunshint?
- Jahm, Shatar tudhat valamit. Bár úgy hallottam, első körben annyira ráijesztett Shuira, hogy az kis híján katatón sokkot kapott. De végül, ez nagy szó egy Aburamétől, főleg, ha főág-beli, lelkizett egy kicsit, ezzel sikerült meghatnia Shuit, aki sikerrel vette az akadályt. Ajándékként pedig megkapta Yoroit. Képzelem mennyire lelkes volt - nevet fel Kouni.
- Jó hallani, hogy Shui kezd megbarátkozni a családi örökségével... - kalandozik el Mamoru.
- Ne reménykedj, szerintem úgy döntött, a kisebb rossz, ha megtanulja a jutsut. Szerintem csak meg akart szabadulni Shatartól, a helyében én is frászt kapnék a sráctól...
- Aham...
Aburame Shui
Aburame Shui
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Káosz kapui :]


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

Vissza az elejére Go down

Aburame Shui Empty Re: Aburame Shui

Témanyitás  Shikaku Pént. Ápr. 09 2010, 16:57

Köszönjük az újra-feltöltést!

[Ne felejtsük el: innentől az utolsó bővítményre adott chakraszint él, amíg egy másik bővítménnyel adunk illetve elfogadunk küldetésért kapott chakrajutalmat (amit a bővítményhez kell linkelnetek, hogy elfogadjuk).
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.