Emlékezetes kalandok

2 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

Emlékezetes kalandok Empty Emlékezetes kalandok

Témanyitás  Hattori Arata Kedd Nov. 01 2022, 03:48

Pörgessük be jobban a csevegőt! (bár azért pörög, de hát na)



Beszélgessünk kicsit emlékezetesebb kalandjainkról, akár olyat, amelyet mi meséltünk, akár olyat, amelyeket játékosként emlékezetesként, mérföldkőként éltünk meg a karakterünk számára. Emlékezetes NJK-k, stb-stb. Nosztalgiának is kiváló. Kezdem a sort.


1. Játszott kaland

Tobirama egyik mesélése, amikor visszajöttem az oldalra. Egyszerű tanulássorozatnak indult, de nem voltam rest a karaktert fejlezteni benne jellemileg és Tobirama mesélése nagyon jó táptalajt biztosított ehhez. Yukimura-senpai Arata életében egy nagyon fontos személy lett, mivel egy hosszú betegségből kezdett felépülni és ez közös volt kettejükben, csakhogy aztán a tudásának átadását követően a jounin összeessen és eltávozzon az élők sorából a háborúban szerzett sérülései miatt. Egy hatalmas indikátor volt a karakter további fejlesztésében. Emellett volt még nem kevés kaland, amit Tobirama mesélt Aratának és mindegyik legalább ennyit hozzátett: de ez volt az a pont, amikor teljes bizonyossággal ki tudtam jelenteni, hogy Tobirama lesz az, aki végül Aratát istenigazából ki tudja faragni.


2. Játszott kaland
Feltámasztott Istenek. Minden, ami a fentebbi kalandban elkezdődött, az a Feltámasztott Istenek során révbe ért. Sosem felejtem el a titkos PM háborúkat Akanéval, hogy milyen nehéz dolga volt Aratának és azt a katarzist, amit a sikerélmény hozott számomra.


3. Mesélt Kaland
Még anno JM-ként kezdtem el egy tanulást mesélni Zionnak, amit bekörítettem egy kvázi Rémségek Cirkusza köré. A kaland során Zion végignézte az összes fellépőt, majd kiderült, hogy a cirkuszigazgató valójában a teljes közönséget egy Pokollátó genjutsu alá vonta, egy kisebb elmeküzdelem (ahol aztán Zion nyertesként került ki és megtudta, hogy az igazgató teljes társulatát lemészárolták, a feleségét is megölték), mire az igazgató kvázi átírta rá a genjutsut. A végkatarzis volt a legszebb benne, ahol Zion kieresztette a genjutsut, de maga vált az alanyává és ennek megfelelően megjelent előtte a társulat és ő vált az új "igazgatóvá". Kevés kalandomra vagyok ennyire.... ha nem is büszke, de nagyon kedves emlékek fűznek hozzá, mivel egy nagyon rendhagyó tanulás volt igazából.
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Emlékezetes kalandok Empty Re: Emlékezetes kalandok

Témanyitás  Shibo Kedd Nov. 01 2022, 07:51

Nem büszkélkedhetek túl sok lezárt kalanddal, de ezek mindenképpen említésre méltóak:

Szilánok
Kell ezt magyaráznom? Very Happy Nagyon közel állt a kaland Shibohoz, vártam minden posztot (akármeddig tartott is). A játékosok közti interakciók különösen tetszettek, itt jöttem rá, hogy jó másokkal játszani :3 A lezárás pedig.. Nos, azt mindenki olvassa el maga Razz (Már csak ezért sem írom le, miről szólt)

Bordélyház
Nos, ez egy félbemaradt kaland, ezért címe sincs.. De én nagyon élveztem Kushina (akkor Shakaku) írásait, sokat kihozott a karakteremből, konkréran célt adott neki, míg addig céltalanul tengődött. Ez pedig (még ha átmeneti is) egy kémhálózat kiépítése lett volna. Nagyon jól ráérzett, hogy mire van szüksége Shibonak Very Happy

Megjegyezném, hogy ez a két kaland volt olyan hatással Shibora, hogy ki kellett egészítenem a jellemleíràst (ami ugye nincs).

Valószínűleg a Hirotoval elkezdett Chuunin Vizsga is tetszett volna, ha befejezem ^^"
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.